Strona 83 z 85 PierwszyPierwszy ... 337379808182838485 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,490 z 2525

Wątek: W mediach o Legii...

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Frustrat, nie frustrat, ale takie wywiady czyta się z prawdziwą przyjemnością a nie jakieś asekuracyjne pierdololo albo robienie ze wszystkiego tajemnicy szatni. Szanuję kastrata, że ma przynajmniej odwagę mówić co mu leży na wątrobie w przeciwieństwie do różnych innych ludzi, którzy też już do Legii na pewno nie wrócą. A taki fragmencik...

... to prawdziwa perełka
    Spoko, tylko o kogo chodzi?

Legionista
    kastrata
    no chyba o Hadaja się rozchodzi

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Spoko, tylko o kogo chodzi?
    Hadaj tak powiedział do Kucharczyka 😊

Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    Hadaj tak powiedział do Kucharczyka 😊
    No to mocnoHadaj

Nawet w szatni, kiedy latem przeczytał pan Chwilę z Tarasem Romanczukiem, który powiedział, że nie przeszedłby do Legii.

Arvydas Novikovas: Kłamał. Każdy z nas, gdyby dostał ofertę z Legii, to by tam poszedł. Może wyjątkiem Rafała Grzyba, bo to legenda klubu. Ale cała reszta na pewno by taką ofertę przyjęła. Zobaczyliby pieniądze i byłoby po sprawie.

Więc po co takie gadanie?

Arvydas Novikovas: No jak to po co? Dla kibiców. Ja od razu powiedziałem Tarasowi, co o tym myślę. Tak jak wcześniej powiedziałem to samo Fedziowi, który również się zarzekał, że nie podpisałby umowy z Legią.

Zawsze mnie gość denerwował stylem bycia, a za to co powiedział to szacunek. Powiedział w stu procentach prawdę!.

Legionista
    To gość jest spalony w Białym. Zaraz będzie prostował.

Legionista Awatar Jestem
    Zebrało mu się na szczerość bo może już jest na wylocie za lepsze sianko? Niekoniecznie do Legii, a może jego agent aplikuje właśnie do Loczka?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Wołosik pisał, że on już rok temu przebierał nogami, żeby spierdolić z Białegostoku. Ale też czuję, że zaraz będzie prostował

Paweł Wilkowicz: Gdzie jest Carlitos z Wisły Kraków?

Carlitos: W najlepszym polskim klubie.

Ale jest trochę inny niż ten z Wisły. Tamten był częściej artystą.
    Reklama

Ja się nie zmieniłem, warunki się zmieniły. Teraz jestem mocniej wciśnięty w rygor taktyczny. I trener i sytuacja wymagają ode mnie więcej pracy w obronie. Dla mnie to nie jest problem, że nie mogę pokazać tylu trików, czy że mam mniej goli albo asyst. Najważniejsze to czuć się potrzebnym. I ja się tak czuję. Nie mogę grać tak jak w Wiśle, bo mecz z Legią każdy w ekstraklasie traktuje jak finał. Nieważne czy mecz jest z Wisłą, Lechem, Lechią – każdy ich piłkarz wychodzi na Legię jak na ostatni mecz w życiu. I trzeba to przyjąć. Indywidualnie ja już w Polsce zdobyłem w poprzednim sezonie wszystko. A teraz chcę wszystko wygrać razem z zespołem. I naprawdę nie jest tak, że czuję się teraz mniej artystą niż w Wiśle. Jestem szczęśliwy, gram. Jestem najlepszym strzelcem w drużynie, najlepszym asystentem. Mam już 10 goli w sezonie we wszystkich rozgrywkach. Trzy asysty w lidze, sześć jeśli liczyć z pucharami. To dobre liczby.

Legionista
    Od Pogoni po Legię. Wybierz najlepszy polski zespół! [SONDA] ! Głosujemy !

http://sport.tvp.pl/40392271/od-pogo...i-zespol-sonda
    Ostatnio edytowane przez SZ_E ; 15-12-2018 o 14:52

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez SZ_E Zobacz posta
    Od Pogoni po Legię. Wybierz najlepszy polski zespół! [SONDA] ! Głosujemy !

http://sport.tvp.pl/40392271/od-pogo...i-zespol-sonda
    Fajnie, nasze głosy się będą rozbijać na trzy pozycje, niezła ściema
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Gabro
    https://www.przegladsportowy.pl/feli...cc=ucs&utm_v=2

Już tęczowa k**** znowu szczuje przeciwko Legii i Mioduskiemu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

Za darmo i tak sam z siebie tego nie robi, więc nie ma się co dziwić za bardzo. Zwykły śmieć.

Legionista
    Rozumiem, że KS nie jest zbyt lubiany, ale może warto czasem chłodnym okiem ocenić pewne kwestie. Jeśli pula pieniędzy zwiększa sie o 140 mln, a większość klubów zostaje z takim samym udziałem kwotowym, to chyba jednak coś jest nie tak.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

Obiektywnie, przeciwko Lechowi też.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Obiektywnie, przeciwko Lechowi też.
    Zdaje się, że Rutki nie miały nic do powiedzenia, to Kulesza z Miodkiem załatwiali sprawę, a reszta ze szczytu chowała łby w piasek żeby drobnicy z eklapy się nie narazić, takie życie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Rozumiem, że KS nie jest zbyt lubiany, ale może warto czasem chłodnym okiem ocenić pewne kwestie. Jeśli pula pieniędzy zwiększa sie o 140 mln, a większość klubów zostaje z takim samym udziałem kwotowym, to chyba jednak coś jest nie tak.
    Ok, tylko że jego główny argument jest taki, że "dawajcie biednym więcej, bo będzie więcej akcji typu bankrutująca Wisła Kraków".
    Ale już się nie przypierdoli do ESA i PZPN o marionetkowy system licencyjny, który przecież powinien takie przypadki wyłapywać przed sezonem. Poza tym, kto broni np. takiemu Śląskowi skończyć sezon na dajmy na to 3 pozycji i zgarnąć pieniądze wynikami z boiska.

Legionista Awatar bloniaq
    Ogólnie to prośba żeby wklejać całe artykuły z onetu, PS itp jak już kogoś potępiający wyraz ryja Jarka Kuźniara czy tam jakaś inna blokada adbloka i perspektywa dorzucenia się do pensji hienom, nie zniechęciła do czytania.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Jestem
    Tęczowy jakiś czas temu zauważył, że hejterów Legii jest wielokrotnie więcej niż przyjaciół i tak trzyma, szkoda czasu na parówy.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Niby dlaczego?
    Czy uważasz, że tak jak w życiu w piłce obowiązuje "sprawiedliwość społeczna"?

Podwyżka i tak nie ma najmniejszego sensu bo trafi na prowizje i konta skórokopów. Więc dyskusja i tak jest mocno akademicka. Bez ZMUSZENIA klubów do inwestycje w akademie i liczne boiska treningowe (tak jak był wymóg licencyjny na stadiony etc) nic się nie zmieni.

Legionista Awatar Gabro
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Gdy pięć lat temu podjąłem decyzję o kupnie Legii, miałem różne wyobrażenia, ale przyznam, że nie przypuszczałem, że te pięć lat będzie takie szalone. Faktem jest jednak, że mimo różnych, trudnych chwil, było to najlepsze pięć lat w historii Legii.
    Cóż za piękny PRowy przekaz.... widac, że Adamowicz maczał swoje palce. A Mioduch bezczelny takimi tekstami.

Won z Legii !
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Cóż za piękny PRowy przekaz.... widac, że Adamowicz maczał swoje palce. A Mioduch bezczelny takimi tekstami.

Won z Legii !
    A choćby nawet to co Ty masz do tego gościa? Pierdolisz o nim w co drugim poście jakby Ci faceta odbił. Też KODziarz jak Mioduski, Bodek czy Wandzel?

Legionista Awatar crolick
    A Mioduch bezczelny takimi tekstami.
    Jeśli liczyć trofea to mówi prawdę.

Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    A choćby nawet to co Ty masz do tego gościa? Pierdolisz o nim w co drugim poście jakby Ci faceta odbił.
    Ty masz chyba podobnie. Co drugi post odnosi się do tego całego Kijka.
    Nie wiem co wy tam robicie ze swoimi "kijkami", kto komu odbił faceta, kto o kogo jest zazdrosny, kto przed kim klęczy i w jakiej kolejności... ale dajcie sobie już spokój albo przenieście się na priv.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Jeśli liczyć trofea to mówi prawdę.
    Biorąc pod uwage, że pierwsze 3 trzy lata był w klubie może 10 razy i te największe sukcesy to zasługa kompletnie kogoś innego to faktycznie ...
    No ale medialnie świetnie się sprzedaje "patrzcie jestem tu 5 lat, najlepsze 5 lat w historii".

Czemu nie wspomnial, że był tu także za czasów ITI, jako członek rady nadzorczej. Tamten czas ciezko uznawać za najlepszy w historii.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    kompletnie kogoś innego to faktycznie ...
    No ale medialnie świetnie się sprzedaje "patrzcie jestem tu 5 lat, najlepsze 5 lat w historii".
    ja tu nie widzę żadnego bagatelizowania wkładu duetu Leśniodorski/Wandzel. Przecież powiedział prawdę. Jest właścicielem Legii przez 5 lat? Jest. Było to najlepsze 5 lat w historii? Było. Dla mnie to trochę spłycanie tematu, takie lekceważenie wkładu któregokolwiek z właścicieli przez te pięć lat.

ciekawy jestem jak to rzeczywiście wygląda. Z jednej strony, ten wywiad Miodulskiego nie brzmi optymistycznie - ale porównywanie naszej sytuacji do Wisły, to jakaś abstrakcja...

Cytat Zamieszczone przez Kotzi Zobacz posta

ciekawy jestem jak to rzeczywiście wygląda. Z jednej strony, ten wywiad Miodulskiego nie brzmi optymistycznie - ale porównywanie naszej sytuacji do Wisły, to jakaś abstrakcja...
    Dlaczego abstrakcja ?
    Jak pisałem kilka miesięcy temu że kasy na zimowe obozy nie ma to dzbany do dzisiaj mi to wypominają. A fakty są takie: tej kasy nadal nie ma. Koszty organizacji tych obozów to jakieś 350-400.000 euro.

Od kilku lat budżet był planowany przy grze w Europie. Przy obecnym kompletnym nieudolnym zarządzaniu, problemach z trenerami, beznadziejnych transferach to wpływy z c+, od sponsorów to za mało na utrzymanie klubu.

Bardzo dużo zależy od tego za ile sprzedamy w zimie Szymańskiego i Nagy.

Ewentualny aczkolwiek prawdopodobny kolejny rok bez pucharów i zobaczymy co wtedy będzie nawijane w wywiadach w zaprzyjaźnionych redakcjach jak np. Polska The Times.

A jak trzeba będzie gasić poważniejszy pożar to będzie Newsweek.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionisci.com Awatar Woytek
    Jak pisałem kilka miesięcy temu że kasy na zimowe obozy nie ma to dzbany do dzisiaj mi to wypominają. A fakty są takie: tej kasy nadal nie ma. Koszty organizacji tych obozów to jakieś 350-400.000 euro.
    Ale chyba nie ma zagrożenia, że nie polecą?! Bo już kupiłem Ryanaira do Lizbony...

Uprawnienia umieszczania postów