Strona 77 z 82 PierwszyPierwszy ... 2767737475767778798081 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,310 z 2460

Wątek: W mediach o Legii...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    włączyłem końcówkę, co to za raper w kapeluszu ?
    Właśnie oglądam powtórkę na SuperPolsacie bo nie widziałem do tej pory i to jest Red, kiedyś go zapraszali do studia w czasie mistrzostw gdy grała Chorwacja, teraz jest bo przyszedł Jozak, także tego. Tak czy siak przez Bożydara nie da się tego oglądać, to już Kołtoń jest mniej irytujący.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez stiano Zobacz posta
    Trochę OT ale jak już zeszło na ten temat to napiszę:

Byliśmy z żoną na kilku meczach ostatnio na Narodowym i mam dość tego jak Rudy traktuje kibiców.
    1) Zakup biletów w noc z wtorku na środę, zaczyna się między 1 a 2, rano miejsc już nie ma.
    2) portal kup bilet ma serwery chyba z muzeum, nie wiem, ile jest kart kibica w Polsce, ale nawet, gdyby wszyscy chcieli na raz sobie kupić bilet, nie powinno człowieka co chwila wywalać w pi....du i robić kłopotów z powtórnym zalogowaniem. (miałem łącze 60M, teraz mam 100)
    2) Do sprzedaży dla kibiców z kartami zostają najgorsze miejsca, pod samym dachem. Dolne trybuny wyprzedzają wcześniej bankom, sponsorom, instytucjom czy urzędom gmin albo powiatów. Przez to nie ma tam żadnej atmosfery, mnóstwo casualowych widzów, turystów.
    3) Drogo w ch... kupowaliśmy po 200 to dodatkowa opłata za kuriera, opłata za przelew, raz była możliwość wydrukowania samodzielnie, to opłata za wydrukowanie (sic!) na własnej drukarce...
    Nie zarzekam się, że nigdy więcej, ale na długo mam dość, postanowiłem zostać przy Ł3, jesteśmy w miarę możliwości na każdym meczu, do zobaczenia we wtorek
    spokojnie, przecież tak jest wszędzie jak się kupuje na kupbilet czy ebilet. Tez mnie to irytuje, ze płacisz za możliwość wydrukowania we własnej drukarce, ale to akurat nie wymysl Rudego

https://legia.net/wiadomosci,71999-b...iz_sadiku.html

Leśny chyba trochę odleciał. Brzmi to jeszcze bardziej śmiesznie patrząc na to jaki Chukwu odstawia cyrk.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 27-12-2017 o 12:03
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    https://legia.net/wiadomosci,71999-b...iz_sadiku.html

Leśny chyba trochę odleciał. Brzmi to jeszcze bardziej śmiesznie patrząc na to jaki Chukwu odstawia cyrk.
    Lepsze ciasteczka są w pierwszych dwóch akapitach

Boguś nie pierwszy już raz, zwyczajnie bredzi.

Ludziom się wydaje, że jeśli gracz ma zmontowany fajny filmik, na którym zrobi dwa zwody i zagra piętką to jest wielkim piłkarzem - powiedział były prezes i współwłaściciel mistrzów Polski.
    Tylko że na tej samej zasadzie przyszedł tu właśnie Chukwu, bo kilka razy fajnie pokiwał w meczu z nami...samozaoranie na wysokim poziomie.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Co to znaczy Chukwu dałby więcej niż Sadiku? Gdyby co? Gdyby Magiera i Jozak się na niego nie uwzięli? Jest teraz zdrowy i może dać więcej, a że daje ciała...

Legionista Awatar Stout
    Boguś jeszcze nie wytrzeźwiał po świętach.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar beka
    akurat niedawno była na forumce dyskusja o tym, że byłemu prezesowi brakuje klasy po odejściu z klubu i mógłby sobie darować głupie gadki. Tym bardziej, że w co drugim pytaniu sam się wystawia i gdyby nie sprzyjający dziennikarz nie byłoby takiego słodzenia tylko średnio przyjemna rozmowa.

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
    Co to znaczy Chukwu dałby więcej niż Sadiku? Gdyby co? Gdyby Magiera i Jozak się na niego nie uwzięli? Jest teraz zdrowy i może dać więcej, a że daje ciała...
    oznacza to mniej więcej tyle co "Masłowski dałby więcej niż Vadis"
    dałby, mógłby dać - ale nie dał

Swoją drogą jakby o tym Chukwu dojebał loczek to by dawno był wyśmiewający tekst u redaktora Krzysia.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    mógłby sobie darować głupie gadki. Tym bardziej, że w co drugim pytaniu sam się wystawia
    Przeczytałem ten wywiad i szczerze mowiąc jakiegoś bredzenia nie zauważyłem. Nic ciekawego też tam w sumie nie ma, ale wskażesz te zdania, które uważasz za "głupie gadki"?

A z tym, że Chukwu dałby więcej niż Sadiku po części się zgadzam. Nie wiem czy dałby tyle samo, trochę więcej czy trochę mniej, ale dla mnie obydwaj to ogórki i gdyby muzina zagrała tyle minut co Sadiku, to też pewnie ze dwie bramki by strzeliła.

Wkleję całość (bez części o e-sporcie):

W Legii tymczasem coraz mniej zawodników z pana ostatniego zaciągu transferowego. Nagy w rezerwach, Chukwu nie gra, Pazdan na walizkach, a Jędrzejczyka chcą się pozbyć, bo za dużo zarabia. Przyszli nowi. Jak pan ich ocenia?- Może za wcześnie na cenzurki, bo żaden z nich jeszcze się nie nagrał. Moim zdaniem wszystko się sprowadza do wygrywania i wyrobienia w piłkarzach mentalności zwycięzców. W eliminacjach do pucharów widać było, że tego trochę zabrakło. Kluczowe pytanie brzmi: czy ci ludzie są gotowi, by wygrywać w takim klubie jak Legia? Michał Kucharczyk, Michał Pazdan, Arek Malarz, Jędza, Jodła, Moulin, Vadis, Rado, Hlousek i pozostali których ściągnęliśmy, to byli ludzie nastawieni na sukces. Legia to nie Arsenal Londyn, gdzie można grać na trzecim, czwartym miejscu przez 20 lat. Ale może teraz jest taka koncepcja żeby pójść śladami Arsenalu? Nie wiem… Trzeba trzymać kciuki, by ci, którzy przyjdą wygrywali. Bo robić sztuczki piętką wielu potrafi, ale zawsze na końcu trzeba wyjść i zwyciężyć.
    - Tuż przed wyjazdem Guilherme mówił, że wpływ na to, że odszedł miały zmiany właścicielskie, bo w ich ferworze rządzący nie mieli głowy do zajęcia się nowym kontraktem Brazylijczyka.
    - Sprawa jest prosta – jeśli chcesz gonić Europę, to musisz płacić, a nie gadać o tym, że jest za drogo. Ceny wynikają z rynku. Jak płacisz mniej, to te chłopaki będą grać gdzieś w Turcji lub w Benevento. Jeśli chcesz awansować do Ligi Mistrzów, to trzeba wyłożyć na kontrakty od pół miliona do miliona euro rocznie.
    - Z jednej strony zarobiliście na transferach dla klubu sporo pieniędzy, ale z drugiej prezes Mioduski wypomina wam wpadki transferowe. Nagy nic nie pokazał, Chukwu to tragedia…
    - Nie zamierzam wchodzić w polemikę. Darek ma teraz swój czas i moim zdaniem powinien skupić się na ocenie letniego okienka transferowego. Powiem tyle, że Nagy to super zawodnik z wielkim potencjałem. A taki Chima Chukwu dałby Legii więcej niż Sadiku. On umie grać w piłkę. Ludziom się wydaje, że jeśli gracz ma zmontowany fajny filmik, na którym zrobi dwa zwody i zagra piętką to jest wielkim piłkarzem.
    - Mówi pan o Berto?
    - Powiedzmy… Nie sprowokuje mnie pan do porównań. Przy transferach najważniejsze jest, żeby per saldo klub wychodził na plus, a drużyna wygrywała. Zespół ma osiągnąć cel. Cała reszta to tylko fajerwerki dla kibiców.
    - Nie boli pana jednak, że tak pan jest wytykany tym Chukwu?
    - Nie tylko mnie nie boli, ale wręcz bawi. Bo ja bym się martwił o Sadiku i Berto. Ale i ja i Darek wiemy, że są lepsze i gorsze transfery. Szczerze trzymam kciuki, żeby przeprowadzane przez niego wzmocnienia były równie dobre jak w ostatnich latach.
    Jak dla mnie nie ma tu w sumie nic ciekawego. Zieeeeew. No a do poziomu bredzenia kodziarza w wywiadach sprzed roku to jedna duuuuuużo brakuje
    Ostatnio edytowane przez b. ; 27-12-2017 o 17:06

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Swoją drogą jakby o tym Chukwu dojebał loczek to by dawno był wyśmiewający tekst u redaktora Krzysia.
    Redaktor krzysiu robi co może, tyle, że już niewiele może

Jak ktoś już zauważył, pełny tekst wywiadu Leśnego to samozaoranie i właściwie niewiele więcej można dodać ... poza tym, że były już wcześniej gorsze wywiady ergo Boguś jest na wznoszącej
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Przeczytałem ten wywiad i szczerze mowiąc jakiegoś bredzenia nie zauważyłem. Nic ciekawego też tam w sumie nie ma, ale wskażesz te zdania, które uważasz za "głupie gadki"?

A z tym, że Chukwu dałby więcej niż Sadiku po części się zgadzam. Nie wiem czy dałby tyle samo, trochę więcej czy trochę mniej, ale dla mnie obydwaj to ogórki i gdyby muzina zagrała tyle minut co Sadiku, to też pewnie ze dwie bramki by strzeliła.

Wkleję całość (bez części o e-sporcie):

Jak dla mnie nie ma tu w sumie nic ciekawego. Zieeeeew. No a do poziomu bredzenia kodziarza w wywiadach sprzed roku to jedna duuuuuużo brakuje
    Chukwu w Pucharze Polski zagrał więcej minut niż Sadiku.

Legionista Awatar b.
    Chodziło mi o ekstraklasę, ale ok. Skoro tak było, to jednak zgoda - w tym zdaniu Leśny głupio gada. Chukwu to prawdopodobnie jeszcze większy ogór niż Sadiku.

Co nie zmienia faktu, że w pozostałej części wywiadu bredzenia nie widzę (nic ciekawego też nie widzę)

Legionista Awatar alfa
    Sugeruje, że Guilherme odchodzi, bo Mioduski nie chciał mu zapłacić większej kasy. Wielokrotnie było już wałkowane, że nie chodziło o kasę, a chęć spróbowania własnych sił w lepszej lidze. Ponadto mógł mu dać tę większą kasę rok temu.

W kolejnym zdaniu sugeruje, że żeby awansować do LM to trzeba płacić wysokie kontrakty. Z czego jak całą nadwyżkę przejadł pensjami Jędrzejczyka czy Chukwu, odprawą Hasiego, najdroższymi hotelami dla piłkarzy, ogromnymi prowizjami od transferów, itd? Zostawił po sobie średni stan konta więc chyba niepoważnym jest wymagać wysokich kontraktów, jeśli nas na nie nie stać.

Dobrze, że Chukwu inne jego wynalazki były skupione na sukcesie.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Sugeruje, że Guilherme odchodzi, bo Mioduski nie chciał mu zapłacić większej kasy. Wielokrotnie było już wałkowane, że nie chodziło o kasę, a chęć spróbowania własnych sił w lepszej lidze. Ponadto mógł mu dać tę większą kasę rok temu.
    Po części zgoda. Pewnie Guilherme nie był do zatrzymania, bo już tu nie chciał grać. Choć nie wiemy przecież do końca czy gdyby dostał wyższy kontrakt to by został (inna sprawa czy na wyższy kontrakt zasłużył). Ale co do meritum to przecież Leśny napisał w 100% prawdę - hajs rządzi i 90% zawodników głównie na to patrzy. Jak w innych klubach zapłacą więcej, to piłkarze tam pójdą. Proste. Pełna zgoda.

W kolejnym zdaniu sugeruje, że żeby awansować do LM to trzeba płacić wysokie kontrakty. Z czego jak całą nadwyżkę przejadł pensjami Jędrzejczyka czy Chukwu, odprawą Hasiego, najdroższymi hotelami dla piłkarzy, ogromnymi prowizjami od transferów, itd? Zostawił po sobie średni stan konta więc chyba niepoważnym jest wymagać wysokich kontraktów, jeśli nas na nie nie stać.
    No tak, Leśny nieudacznik wszystko przejadł

Powiedz mi w takim razie po jakiego chuuja kodziarz pchał się i tak walczył o przejęcie Legii? Skoro finanse są w tak opłakanym stanie, to po co mu Legia? Żeby szlochac w wywiadach? No i gdzie ten Loczek był jak podpisywano kontrakt z Jędzą czy Chukwu? Już to widzę, jak w innych klubach właściciel ma wyjebane w najwyższe kontrakty i daje wolną rękę prezesowi. No a jeśli tak jest, to nie ma prawa szlochać w mediach. A co do meritum znów pełna zgoda z Leśnym - żeby iść do przodu i podnosić poziom, trzeba płacić wysokie kontrakty. Jakość kosztuje.

Jak dla mnie na siłę przypiedalanie się do Bogusia. Te parę zdań co powiedział do zapomnienia, nic ciekawego, ale też bredzenia jak kodziarza w wywiadach nei zauważyłem
    Ostatnio edytowane przez b. ; 27-12-2017 o 18:00

Legionista Awatar beka
    raczysz sobie kpić. Spójrzmy na liczby obu w Legii w tym sezonie bez patrzenia na rozgrywki:
    Sadiku - 1199 minut (większość w Ekstraklasie, reszta to puchary krajowe czy też europejskie); 7 bramek, 4 asysty. Bramka generowana co 109 minut
    Chukwu - 388 minut (PP i Ekstraklasa); 2 asysty. Bramka generowana co 194 minuty. W rezerwach sobie poradził troche lepiej, bo bramkę generował co 81 minut. Ale nie wiem czy sam fakt, że tam wylądował, świadczy na jego korzyść.
    W tym porównaniu patrzysz ze złej strony. Owszem, gdyby Chukwu grał więcej to i pewnie liczby miałby lepsze, ale z jakiegoś powodu tych minut mu nie przybywało. Idąc Twoja logiką można powiedzieć, że Masłowski mógłby dać lepsze liczby niż Vadis, ale niestety nie dostał więcej minut.

Moim zdaniem wszystko się sprowadza do wygrywania i wyrobienia w piłkarzach mentalności zwycięzców. W eliminacjach do pucharów widać było, że tego trochę zabrakło. Kluczowe pytanie brzmi: czy ci ludzie są gotowi, by wygrywać w takim klubie jak Legia? Michał Kucharczyk, Michał Pazdan, Arek Malarz, Jędza, Jodła, Moulin, Vadis, Rado, Hlousek i pozostali których ściągnęliśmy, to byli ludzie nastawieni na sukces.
    do awansu do LM/LE zabrakło mentalności zwycięzcy. Czyli tego czym kierowali się ściągnięci przez niego piłkarze. Po czym patrzę na skład meczu w Astanie i w podstawowej jedenastce wychodzi 10 piłkarzy ściągniętych przez Leśnego, a na ławce siedzi trener przez niego zatrudniony.

Legia to nie Arsenal Londyn, gdzie można grać na trzecim, czwartym miejscu przez 20 lat. Ale może teraz jest taka koncepcja żeby pójść śladami Arsenalu?
    Patrżę na tabelę Ekstraklasy i widzę Legię na pierwszym miejscu. W zeszłym roku, za jego panowania, po 21 kolejkach Legia była trzecia

- Tuż przed wyjazdem Guilherme mówił, że wpływ na to, że odszedł miały zmiany właścicielskie, bo w ich ferworze rządzący nie mieli głowy do zajęcia się nowym kontraktem Brazylijczyka.
    - Sprawa jest prosta – jeśli chcesz gonić Europę, to musisz płacić, a nie gadać o tym, że jest za drogo. Ceny wynikają z rynku. Jak płacisz mniej, to te chłopaki będą grać gdzieś w Turcji lub w Benevento. Jeśli chcesz awansować do Ligi Mistrzów, to trzeba wyłożyć na kontrakty od pół miliona do miliona euro rocznie.
    Zasypmy wszystkich kasą (której jak się okazało nie ma) - jak widać pod koniec jego rządów zajebiście się to sprawdziło z Jędrzejczykiem, Chukwu czy Necidem. Co prawda możnaby zadać pytanie czemu kontrakt z Gui to wina tylko Mioduskiego, a nieomylny Bogusław się tym nie zajął prowadząc klub, ale to domena ludzi złych i złośliwych

A taki Chima Chukwu dałby Legii więcej niż Sadiku. On umie grać w piłkę. Ludziom się wydaje, że jeśli gracz ma zmontowany fajny filmik, na którym zrobi dwa zwody i zagra piętką to jest wielkim piłkarzem
    Jeśli jakiś piłkarz dobrze zagrał w dwumeczu w 2013 roku, to tak samo dobrze będzie się prezentować regularnie 4 lata później. I żadne niepotrzebne rzeczy jak kompilacje na yt czy też, o zgrozo, skauting nie są potrzebne.

- Powiedzmy… Nie sprowokuje mnie pan do porównań.
    Dlatego 3 pytania wcześniej powiedziałem, że za moich czasów Legia miała mentalność zwycięzcy, a nowy prezes celuje w miejsca 3-4.

No tak, bo pierdoliła tylko jedna strona. A glodnych kawałkow o rozłące z rodziną (krótko przed wyprawą na K2) to nikt nie sprzedawał

Kolejny raz - mniej zaślepienia, więcej podejścia z dystansem. Może i trudniej, ale na pewno lepiej.
    I jeszcze raz spróbuję - jaka jest różnica między kodziarzem, kumplem iti/Wejchertów i ogromnym fanem (i zapewne sponsorem) Nowoczesnej?

edit:
    No i gdzie ten Loczek był jak podpisywano kontrakt z Jędzą czy Chukwu? Już to widzę, jak w innych klubach właściciel ma wyjebane w najwyższe kontrakty i daje wolną rękę prezesowi.
    ****, zlikwidujmy stanowisko prezesa (będacego jednocześnie współwłaścicielem). Co się będzie zajmował rządzeniem klubem skoro jest również inny współwłaściciel.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 27-12-2017 o 18:14

Legionista
    I znowu baciek - kodziarz ********, ale Boguś tylko się gdzieś pomylił

Legionista Awatar Lorenzo
    No tak, Boguś nie bredzi, przypierdalanie się na siłę, ale do Mioduskiego-kodziarza to nawet o życzenia noworoczne można się przyjebać. Nie chce mi się punktować wypowiedzi Leśnego, ale bronić go w ten sposób i w kontekście tych wypowiedzi to już naprawdę trzeba być zaślepionym. Otwórz oczy, chłopie.. bo albo nie masz pojęcia, ale po prostu nie chcesz go mieć.

Beka wszystko fajnie napisał, ale co z tego jak odbije się to od ściany.

Legionista Awatar Chmielo
    Prezesa Tysiąclecia obrażajo. Do broni.
    A Melanż Trwa...

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    I znowu baciek - kodziarz ********, ale Boguś tylko się gdzieś pomylił

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Są najmądrzejsi z tego forum, jedna z drugą kurwą tylko prowokować potrafią.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bystrzak Zobacz posta
    Są najmądrzejsi z tego forum, jedna z drugą kurwą tylko prowokować potrafią.
    Jest i niedorozwój ze Świętokrzyskiego, dzisiaj komplet

Legionista
    jak z babami ... kurde co za krzywe akcje tu lecą

Legionista Awatar b.
    raczysz sobie kpić. Spójrzmy na liczby obu w Legii w tym sezonie bez patrzenia na rozgrywki:
    Sadiku - 1199 minut (większość w Ekstraklasie, reszta to puchary krajowe czy też europejskie); 7 bramek, 4 asysty. Bramka generowana co 109 minut
    Chukwu - 388 minut (PP i Ekstraklasa); 2 asysty. Bramka generowana co 194 minuty. W rezerwach sobie poradził troche lepiej, bo bramkę generował co 81 minut. Ale nie wiem czy sam fakt, że tam wylądował, świadczy na jego korzyść.
    W tym porównaniu patrzysz ze złej strony. Owszem, gdyby Chukwu grał więcej to i pewnie liczby miałby lepsze, ale z jakiegoś powodu tych minut mu nie przybywało. Idąc Twoja logiką można powiedzieć, że Masłowski mógłby dać lepsze liczby niż Vadis, ale niestety nie dostał więcej minut.
    Nie wiem gdzie w moim poście znalazłeś taką logikę. Jest tu paru piłkarskich omnibusów, którzy oglądając mecz przed tv, równocześnie napierdalajac posty na forum i chuuj wie co jeszcze robiąc, wiedzą wszystko lepiej, kto powinien grać, kto nie, ale ja się do nich nie zaliczam Zdaję sobie sprawę z tego, że trener ma zawodników na codzień, zna się na tym i lepiej wie, kto powinien grać.

I to, że częściej gra Sadiku, a Chukwu jest pomijany (czy przez Magica czy teraz) o czymś świadczy. Zresztą widziałem parę meczów muzina i widać, że to straszny ogór.

Ale głównie chodziło mi o ekstraklasę, a nie PP, który graliśmy z ogórami i nie jest miarodajne oceniać występy zawodników, a w tej ekstraklasie, na 21 meczów do rozegrania, Sadiku strzelił całe 2 bramki. Przyszedł tu w założeniu na 1 napastnika, a przegrał rywalizację z Jarkiem Niezgodą, który wciąż ma duże braki. I ogólnie patrząc na grę, ten albaniec to też jest ogór.

Podsumowując - gdyby muzina dostała wiecej minut, to pewnie tez strzeliłaby te całe 2 gole, a może nawet ze 3 Co nie zmienia faktu, że nie gra, bo jest jeszcze bardziej chuujowy niż Sadiku. I nie zmienia to faktu, że jak kodziarz krytykuje Bogusia za transfer Sadiku, to niech popatrzy, że sam pół roku później ściągnął podobnego (troszkę lepszego) ogórka.

Ogólnie tutaj Leśny palnął głupotę, ale nie jest to jakaś, jak lubił mawiać pewien były prezes, sprzedawca polonezów, który po przyjęciu tortu na swój parszywy ryj miał poważny uraz kręgosłupa, "piramidalna bzdura". Ot zwykła "niezręczność"

Patrżę na tabelę Ekstraklasy i widzę Legię na pierwszym miejscu. W zeszłym roku, za jego panowania, po 21 kolejkach Legia była trzecia
    Dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Model Arsenalu czy tam Lecha w Polsce, czyli przede wszystkim zielony excel. U Leśnego liczyły się wyniki i puchary w gablocie. Nie chodzi o rozminkę który model jest lepszy, tylko stwierdzenie faktu i jak dla mnie Leśny słusznie prawi.

Zasypmy wszystkich kasą
    Ze skrajności w skrajność. Stwierdził fakt - pieniądz rządzi rynkiem. Nie wiem po co nadinterpretujesz i koloryzujesz

Jeśli jakiś piłkarz dobrze zagrał w dwumeczu w 2013 roku, to tak samo dobrze będzie się prezentować regularnie 4 lata później.
    Tutaj też nadinterpretujesz. Myślę, że Leśnemu chodziło o to, że Chukwu ma zdecydowanie większy potencjał niż Sadiku. Muzina pokazała, że grać potrafi. Fakt, 4 lata temu i być może to już przeminęło z wiatrem. Mnie się wydaje, że z niego już nic będzie, zaliczył totalny zjazd i jako i piłkarzu można mówić w formie przeszłej. Ale porównując potencjał jaki ma/miał, to jak dla mnie dużo większy niż dr alban.

Kolejny raz - mniej zaślepienia, więcej podejścia z dystansem. Może i trudniej, ale na pewno lepiej.
    Sugerujesz, że naszym chłopakom brakuje luzu?

Nie wiem czemu uważasz, że jestem zaślepiony, przeczytałem wywiad z Bogusiem i zwyczajnie nie widzę w nim powodów do ataków czy pisania o bredzeniu. Poczytaj sobie wywiady z kodziarzem sprzed roku i porównaj poziom absurdu

****, zlikwidujmy stanowisko prezesa (będacego jednocześnie współwłaścicielem). Co się będzie zajmował rządzeniem klubem skoro jest również inny współwłaściciel.
    Ale ja nie twierdzę, że właściciel ma wybierać kolor farby w klubowym kiblu czy rekrutować kierowcę klubowego autokaru. Ale jak w grę wchodzą najwyższe kontrakty w klubie, to jednak powinien to zatwierdzać. A skoro ufa prezesowi i daje mu wolną rękę, to niech później nie szlocha w wywiadach. Tym bardziej, że bilans transferów za Lesnego jest alegancki.

Legionista Awatar beka
    Ale głównie chodziło mi o ekstraklasę, a nie PP, który graliśmy z ogórami i nie jest miarodajne oceniać występy zawodników, a w tej ekstraklasie, na 21 meczów do rozegrania, Sadiku strzelił całe 2 bramki. Przyszedł tu w założeniu na 1 napastnika, a przegrał rywalizację z Jarkiem Niezgodą, który wciąż ma duże braki. I ogólnie patrząc na grę, ten albaniec to też jest ogór.

Podsumowując - gdyby muzina dostała wiecej minut, to pewnie tez strzeliłaby te całe 2 gole, a może nawet ze 3
    Chukwu z tymi ogórami w PP zagrał więcej niż Sadiku - różnica jest taka, że ma jedną asystę gdy Sadiku 4 bramki. Jest więc pole do porównań

Dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Model Arsenalu czy tam Lecha w Polsce, czyli przede wszystkim zielony excel. U Leśnego liczyły się wyniki i puchary w gablocie. Nie chodzi o rozminkę który model jest lepszy, tylko stwierdzenie faktu i jak dla mnie Leśny słusznie prawi.
    zarzucanie braku woli zwyciężania klubowi raptem 4 miesiące od przegrania walki to raczej nie dyskusja o tym, który model zarządzania się lepiej sprawdza.

Ze skrajności w skrajność. Stwierdził fakt - pieniądz rządzi rynkiem. Nie wiem po co nadinterpretujesz i koloryzujesz
    Nic nie koloryzuję. Istotny jest kontekst - a faktem jest, że pod koniec rządów im więcej wpływów miała tym większa tendencja do palenia pieniędzmi w piecu przez Leśnego. Łatwo się mówi o płaceniu 500k-1mln euro rocznie zawodnikom. Gorzej jak dopiero co na tyle się podpisywało kontrakty z ludźmi, którzy nie pomogli w walce o LE.

Tutaj też nadinterpretujesz. Myślę, że Leśnemu chodziło o to, że Chukwu ma zdecydowanie większy potencjał niż Sadiku. Muzina pokazała, że grać potrafi. Fakt, 4 lata temu i być może to już przeminęło z wiatrem. Mnie się wydaje, że z niego już nic będzie, zaliczył totalny zjazd i jako i piłkarzu można mówić w formie przeszłej. Ale porównując potencjał jaki ma/miał, to jak dla mnie dużo większy niż dr alban.
    powiedział wprost - Chukwu lepszy od Sadiku. W kontekście tego co Chukwu pokazał w 2017 roku (nawet nie patrząc na jego zarobki) ciężko to nazwać inaczej niż kompromitującą wypowiedzią.

Nie wiem czemu uważasz, że jestem zaślepiony, przeczytałem wywiad z Bogusiem i zwyczajnie nie widzę w nim powodów do ataków czy pisania o bredzeniu. Poczytaj sobie wywiady z kodziarzem sprzed roku i porównaj poziom absurdu
    z automatu reagujesz na każdą, nawet najmniejszą krytykę Leśnodorskiego. Na powyższym przykładzie - próbujesz nawet bronić słów o tym, że CHukwu jest lepszy od któregokolwiek piłkarze Legii

Ale ja nie twierdzę, że właściciel ma wybierać kolor farby w klubowym kiblu czy rekrutować kierowcę klubowego autokaru. Ale jak w grę wchodzą najwyższe kontrakty w klubie, to jednak powinien to zatwierdzać. A skoro ufa prezesowi i daje mu wolną rękę, to niech później nie szlocha w wywiadach. Tym bardziej, że bilans transferów za Lesnego jest alegancki.
    no i zareagował. Jak Leśnodorski/Wandzel i Mioduski mieli inne wizje tego jak klub ma być zarządzany to się zaczął konflikt.

I ponowię pytanie
    I jeszcze raz spróbuję - jaka jest różnica między kodziarzem, kumplem iti/Wejchertów i ogromnym fanem (i zapewne sponsorem) Nowoczesnej?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Wskaż mi innego prezesa przy którym Legia tyle osiągnęła, zrobiła taki postęp. Nie wszystko mi się podobało ale obrażanie go per "koralik" etc to lekka przeginka. Niech kudłaty kodziarz przez następne 10 lat zrobi chociaż połowę tego co zrobił Leśnodorski.

Trzeba być pojebem, żeby nie doceniać co ten facet z całym zespołem (no może poza Ebebebebegege ) zrobił dla Legii.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Wskaż mi innego prezesa przy którym Legia tyle osiągnęła, zrobiła taki postęp.
    Postępu nie zrobiliśmy żadnego (organizacyjnie jesteśmy w tym samym pkt co przed erą Leśnodorskiego), ale osiągnięć mamy multum

Legionista Awatar Paramonow
    Jeżeli mamy się tu silić na jakiś "porównawczy obiektywizm" to proponuję ocenić obecnego prezesa po dokładnie takim czasie jak prezesował Leśny. Nie po roku czy półtora. Na dystansie lepiej będzie widać - i wtedy: co w gablocie itd itp. Naparzanie się na to kto jakiego ogóra kupił jest całkowicie bez sensu, poza tym to tylko jeden aspekt z kilkunastu czy kilkudziesięciu i na dodatek sądzę, że nie jest to główna kompetencja prezesa...
    Ważne jak w długim planie rządzi finansami, kim się otacza, jak wykorzystuje potencjał, jak planuje, jak stabilny i zasobny jest klub. Osobiście uważam, że Leśny wyciągnął prawie "maxa" przy tych środkach i ludziach ale to tylko odczucie wynikające z porównania do innych klubów - w księgi im nie zaglądałem i gó.no się znam na tym biznesie jak pewnie i 99,9% tego forum.

Legionista
    Trzeba być pojebem, żeby nie doceniać co ten facet z całym zespołem (no może poza Ebebebebegege ) zrobił dla Legii.
    Przecież doceniają jego zespół, szczególnie Ostrowską.

Legionista Awatar Chmielo
    Wskaż mi innego prezesa przy którym Legia tyle osiągnęła, zrobiła taki postęp. Nie wszystko mi się podobało ale obrażanie go per "koralik" etc to lekka przeginka. Niech kudłaty kodziarz przez następne 10 lat zrobi chociaż połowę tego co zrobił Leśnodorski.

Oczywiście, że Ci nie wskażę, bo po debilach z iti każdy, w miarę normalny człowiek, wyrasta na niemalże ideał. Natomiast nie mam zamiaru traktować go jak jakiegoś błogosławionego i czcić go niczym bożka. Widzisz, Ty jedziesz po Mioduskim. Daj mu może te 5 lat, niech wdroży swoją wizję, a później krytykuj. Zdrowsze to będzie od tego, jakbyś miał później odszczekiwać te wszystkie pojazdy od kodziarzy itd.

Trzeba być pojebanym, żeby obruszać się o każde słowo krytyki względem Leśnego, Magiery, czy Kucharczyka.

Ps ciekawe, że żaden z Was nie odniesie się do pytania postawionego przez bekę...
    A Melanż Trwa...

Uprawnienia umieszczania postów