Strona 76 z 82 PierwszyPierwszy ... 2666727374757677787980 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,280 z 2451

Wątek: W mediach o Legii...

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Bo grupa bardziej medialna. Tak jakbyśmy zagrali z 3-4 razy pod rząd w fazie grupowej LM to można już osiągnąć jakąś stabilizację
    Czy ja wiem. Borussia M była w grupie z Barcelona i Manchesterem City.

Najwięcej zarobił Juventus, ktory był w wyjątkowo nieatrakcyjnej grupie (Lyon, Sevilla, Dynamo Zagrzeb).
    Janusz z Południowej

Legionista
    Ale później grał z FCB i z Realem. Plus patrząc na wynik Romy - 10 mln euro market pool za ostatnią rundę eliminacji to z samego tytułu bycia z Włoch pewnie wiele im przypadło
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

O co rudemu chodzi?
    Zbigniew Boniek‏
    @BoniekZibi
    Hipokryzja dotycząca Nagy jest zaskakująca. Nikogo nie stać na słowa prawdy?

Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Co ciekawe z market pool zarobiliśmy więcej niż Sporting, PSV czy Borussia M.
    ma wplyw na to ze byliśmy jedynym klubem z kraju a market pool jest wlasnie dzielone w taki sposób. do tego dochodzi pewno fakt że trzy mecze w grupie byly glosnym wydarzeniem: remis z Realem, strzelanina w Dortmundzie czy na koniec wygrana z faworyzowanym Sportingiem

Legionista Awatar MarioWOLF
    Nagy podobno chciał rozwiązać kontrakt z winy klubu - dotyczyło to akcji spadających liści na Ł3 po meczu z Lechem. Niby przesunięcie do rezerw i gadanie o problemach pozaboiskowych jest zasłoną dymną wg Bońka

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Nagy podobno chciał rozwiązać kontrakt z winy klubu - dotyczyło to akcji spadających liści na Ł3 po meczu z Lechem. Niby przesunięcie do rezerw i gadanie o problemach pozaboiskowych jest zasłoną dymną wg Bońka
    Szkoda, że nie stać go było na słowa prawdy po notorycznym chlaniu na zgrupowaniach w kadrze i aferze alkoholowej, a wszystkie problemy w reprezentacji są zamiatane pod dywam przez jego lizodupów z dziennikarskim "piórem" w ręku.

Nie lubię tego rudego pajaca.

Szkoda, że nie stać go było na słowa prawdy po notorycznym chlaniu na zgrupowaniach w kadrze i aferze alkoholowej, a wszystkie problemy w reprezentacji są zamiatane pod dywam przez jego lizodupów z dziennikarskim "piórem" w ręku.

Nie lubię tego rudego pajaca.
    Myślę, że jakby były u nas wyniki sportowe takie jak w reprezentacji to nikt by się nie zajmował życiem nocnym jakiegoś Nagyego.

Też nie lubię rudego

Legionista
    http://www.sport.pl/samnasam/10,1436...-modricia.html

Wywiad z Romeo Jozakiem w Wilkowicz Sam Na Sam.

Legionista Awatar Jaco
    Taka ciekawostka:
    st. szer. Oktawia Nowacka - żołnierz Wojska Polskiego, pięcioboistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w RIO oficjalnie od jutra zostanie matką chrzestną pierwszego samolotu dla HEAD B737. Samolot będzie nosił imię "Marszałek J. Piłsudski".
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Fajne malowanie .

Legionista Awatar Orzelek
    Romeo Jozak gościem w Cafe Futbol.

Legionista Awatar Lillo
    Parodia z tym typem w kapeluszu, aż żal mi Jozaka.

Legionista Awatar Raffels
    Ten program to jakaś totalna farsa.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Co tam się działo?

Legionista Awatar Adin
    włączyłem końcówkę, co to za raper w kapeluszu ?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Stout
    Wrzuce tu te genialne mysli rudego
    http://weszlo.com/2017/11/22/bonkiem...podziale-kasy/
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Kluby, nie licząc Niecieczy, musiałyby być skończonymi debilami, żeby same na siebie ukręcać bat w postaci tej kary. No ale Rudy z jego zastępem opłacanych kurew, nazywających się bez zażenowania "dziennikarzami" popierdoli te swoje PRowe głupoty i pójdzie spać.

Legionista
    Ja już widzę oczami wyobraźni gdy wszystkie ekipy("nie licząc Niecieczy") odpalają w tej samej minucie tony piro i lecą obustronne walkowery w całej kolejce
    W necie już hulają pomysły z montowaniem kuchennych okapów nad sektorami ultras

Czy śpiewanie tego samego przez godzinę to w ogóle doping? To znaczy: czy to faktycznie jakoś pomaga drużynie? Moim zdaniem kiedy kibice gwiżdżą za każdym razem, gdy przeciwnik ma piłkę, to jest to doping dziesięć razy lepszy, skuteczniejszy. Pojawia się presja na rywalach, adrenalina rośnie…
    Po tym fragmencie można było przestać czytać.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar beka
    akurat z tym wiele osób się zgodzi

Czerwona kartka
    Monotonia dopingu to jedna sprawa, ale co ten rudy ******** to glowa mała. Przecież jak będziemy gwizdać przy każdym kontakcie z piłką rywala, to powie, ze trzeba szanowac rywali, dopingować tylko swoja drużynę, a nie przeszkadzać rywalom, a ponadto to uszy bolą od tych gwizdów...

Daję rękę.

Rudy z każdym rokiem coraz bardziej rozstaje się z rozumem. A co gorsze, ma grono takich swoich dziennikarzyków-wazeliniarzy, którzy mu na wszystko przytakują, aprobują jego idiotyczne pomysły, nie dadzą powiedzieć złego słowa na kadrę i Nawałkę. Kwintesencją zachowania Rudego był występ w Stanie Futbolu z Marcem od Ekstraklasy i linia obrony Bońka przepisu o dwóch graczach spoza Unii. Bardzo prymitywny człowiek.

Czerwona kartka
    Rudy z każdym rokiem coraz bardziej rozstaje się z rozumem. A co gorsze, ma grono takich swoich dziennikarzyków-wazeliniarzy, którzy mu na wszystko przytakują, aprobują jego idiotyczne pomysły, nie dadzą powiedzieć złego słowa na kadrę i Nawałkę. Kwintesencją zachowania Rudego był występ w Stanie Futbolu z Marcem od Ekstraklasy i linia obrony Bońka przepisu o dwóch graczach spoza Unii. Bardzo prymitywny człowiek.
    Znaczy się..hmm powiem tak: ogólnie to skurwiałe, pedalskie i niegodne ludzi okupujących jakieś tam stanowiska, ale z jednej strony to rozumiem - chcą budować taki super obrazek, otoczkę związku, reprezentacji, kibiców REPREZENTACJI i jak widać na razie im to wychodzi doskonale. Chyba lepsze to niż za Lato i Smudy Dziś są sponsorzy, kibice, wyniki repry, nawet analitycy FIFY im uwierzyli przy sporządzaniu rankingu
    Może warto więc olać typa i niech prowadzi dalej tą swoją misję, mimo iż jest irytujący i wkurwiający.

Legionista Awatar Runi
    Przecież ta ruda kurva spija śmietankę z tego, że:
    a) zastąpił wizerunkowego ******* Latę
    b) trafił na generację piłkarzy
    Dzięki temu cały biznes idealnie mu się kręci. Wystarczy , że Lewandowskiego mu wyjęli w Gdańsku i jakoś nie widziałem tych kilkuset tysięcy fanatyków, którzy podobno tak walczyli o bilety w eliminacjach.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Dzięki temu cały biznes idealnie mu się kręci. Wystarczy , że Lewandowskiego mu wyjęli w Gdańsku i jakoś nie widziałem tych kilkuset tysięcy fanatyków, którzy podobno tak walczyli o bilety w eliminacjach.
    Dokładnie tak, a wystarczy klepać Armenię, Gruzję czy inną Rumunię, żeby taki ekspert jak Hajto pieprzył w wywiadzie, że półfinał to jest jakieś tam minimum.

Czerwona kartka
    no dobra, ale jednak Lewandowski to kon pociągowy i jedyna mega gwiazda tej reprezentacji, wiec nic dziwnego. Dwa, ze może tez kwestia Gdanska?

W Wawie naprawdę tych ludzi dużo chętnych. Widze po swoich januszowych znajomych stad, ale tez zjezdzajacych się z dalekich zakamarków Polski.

Ogolnie nie ma co zakłamywać rzeczywistosci - reprezentacja narodowa jest na rynku produktem premium, jest wielki hype, kibice kochają pilkarzykow. Dziennikarze? Nawet tacy poważni jak Borek ulegaja temu. Przeciez on tak czasem słodko ******** o tej reprezentacji, ze az się zawstydzam jak słucham.
    I Rudy wstawia taki obrazek o roznych swiatach, to wszyscy przyklaskują, chociaż w sumie przecież ma 100% racje

Legionista Awatar LOL3K
    Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    W Wawie
    Kurvva, że gdzie?

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Trochę OT ale jak już zeszło na ten temat to napiszę:

Byliśmy z żoną na kilku meczach ostatnio na Narodowym i mam dość tego jak Rudy traktuje kibiców.
    1) Zakup biletów w noc z wtorku na środę, zaczyna się między 1 a 2, rano miejsc już nie ma.
    2) portal kup bilet ma serwery chyba z muzeum, nie wiem, ile jest kart kibica w Polsce, ale nawet, gdyby wszyscy chcieli na raz sobie kupić bilet, nie powinno człowieka co chwila wywalać w pi....du i robić kłopotów z powtórnym zalogowaniem. (miałem łącze 60M, teraz mam 100)
    2) Do sprzedaży dla kibiców z kartami zostają najgorsze miejsca, pod samym dachem. Dolne trybuny wyprzedzają wcześniej bankom, sponsorom, instytucjom czy urzędom gmin albo powiatów. Przez to nie ma tam żadnej atmosfery, mnóstwo casualowych widzów, turystów.
    3) Drogo w ch... kupowaliśmy po 200 to dodatkowa opłata za kuriera, opłata za przelew, raz była możliwość wydrukowania samodzielnie, to opłata za wydrukowanie (sic!) na własnej drukarce...
    Nie zarzekam się, że nigdy więcej, ale na długo mam dość, postanowiłem zostać przy Ł3, jesteśmy w miarę możliwości na każdym meczu, do zobaczenia we wtorek

Legionista Awatar STP
    ja Wam mówię, że rudy się mści za piosenki przy pożegnaniu Artura Boruca...

Uprawnienia umieszczania postów