Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 103

Wątek: Koszykarze Legii w 1. lidze

Legionista Awatar Gacek

Koszykarze Legii w 1. lidze

OTO NEWS Z GAZETY WYBORCZEJ!!!!!!

Koszykarze Legii rozpoczną sezon w sobotę

Jutro koszykarze Legii mieli zainaugurować rozgrywki I ligi. W meczu czwartej kolejki (trzy poprzednie warszawianie przełożyli) nie zagrają jednak z Wisłą Kraków, która nie uzyskała licencji dla zawodników. W związku z tym krakowianie nie będą grali w I lidze, a Legia pierwszy mecz rozegra w sobotę w Kołobrzegu z Kotwicą, która do tej pory wygrała jedno z trzech spotkań.

JAK KTOŚ NIE WIERZY NIECH LOOKNIE!! OTO ADRES
    http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34878,1710779.html

Legionista
    ***** a już sie tak nastawiłem :fu:

Legionista Awatar Gacek
    ja też!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gacek49
    ja też!!
    to jedziemy do Kołobrzegu?

Legionista Awatar Gacek
    no problem organizujemy autokar i jedziemy!!

Legionista
    no problem organizujemy autokar i jedziemy!!
    tylko trzeba zorganizować ekipe,bo o autokar moge sie postarać.
    Pozatym autokarem będzie drogo można jechać pks-em :P

ale to już obgadamy na gg

Legionista Awatar Gacek
    KTO CHĘTNY NA WYJAZD NIECH SIE WPISUJE!!!!!!

Legionista Awatar Beny
    Ja już mam dość takich akcji! ***** w końcu jest sezon, czy go nie ma! Jest jakiś terminarz, czy do cholery nie ma! Albo to są poważne rozgrywki, albo c.ujowi działacze siedzą we władzach ligi!

PS. A swoją drogą nieźle załatwili mojego brata w woju! Cały tydzień kible mył, aby się jutro urwać na przepustkę 8- :buhaha:

Administrator Awatar Cypis
    Bemowiak to teraz mozesz jechac do Płocka bez problemu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Cypis
    Bemowiak to teraz mozesz jechac do Płocka bez problemu
    Nie,mecz w Płocku jest w innym terminie i wtedy grają też w kosza,no ale może Turów też przełożą

Pozdro

Legionista Awatar Beny

Re: PILNE!!! NIE MA MECZU Legia-WISŁA!!!!!!!!

(...) nie zagrają jednak z Wisłą Kraków, która nie uzyskała licencji dla zawodników. W związku z tym krakowianie nie będą grali w I lidze (...)
    Znaczy, że w Krakowie miała być PLK, a nie ma nawet I ligi? Były mocarstwowe plany, a teraz ! Ależ ten kraj jest popaprany! 8-

Legionista

Cytat Zamieszczone przez Beny

(...) nie zagrają jednak z Wisłą Kraków, która nie uzyskała licencji dla zawodników. W związku z tym krakowianie nie będą grali w I lidze (...)
    Znaczy, że w Krakowie miała być PLK, a nie ma nawet I ligi? Były mocarstwowe plany, a teraz ! Ależ ten kraj jest popaprany! 8-
    Ja sie najbardziej boje że to samo może sie stać z Legią... :/
    Najpierw padł AZS , teraz Wisła , niedługo może to samo sie stać z Pogonią Ruda Śląska... a nietak dawno Pogoń i AZS grali w Ekstraklasie a Pogoń nawet w pucharach... (jeszcze o Pruszkowie zapomniałem)
    Jak narazie jedynie Astorii się udało.

Legionista Awatar Beny

Cytat Zamieszczone przez bemowiak

Ja sie najbardziej boje że to samo może sie stać z Legią... :/
    Najpierw padł AZS , teraz Wisła , niedługo może to samo sie stać z Pogonią Ruda Śląska... a nietak dawno Pogoń i AZS grali w Ekstraklasie a Pogoń nawet w pucharach... (jeszcze o Pruszkowie zapomniałem)
    Jak narazie jedynie Astorii się udało.
    Tak, ale popatrzmy z drugiej strony - klub nie ma kasy na działalności, no to wypad, albo będzie porzadek, albo bałagan w koszu. Szkoda tylko, że nie zrobiono tego przed wznowieniem rozgrywek, tylko w ich trakcie.
    BTW: podobne "obyczaje" powinny być w piłce nożnej...

Legionista
    Ale np w PLK też jest masa klubów które niepłacą,nawet łatwiej i szybciej jest policzyć które płacą! (Polonia,Prokom,Anwil i może Śląsk) i te które co roku mają upaść (Czarni,Stal) nie upadają,pewnie prezesą na tym zależy czego u nas niema niestety i widać że w Wiśle itd również.

Ale za to teraz można zawodników z Wisły pościągać do nas,tak 4 czy 5 jak oni od nas w zeszłym sezonie '8 (tylko niewiem czy to by było wzmocnienie? )

Legionista Awatar Beny
    Ale np w PLK też jest masa klubów które niepłacą,nawet łatwiej i szybciej jest policzyć które płacą! (Polonia,Prokom,Anwil i może Śląsk) i te które co roku mają upaść (Czarni,Stal) nie upadają,pewnie prezesą na tym zależy czego u nas niema niestety i widać że w Wiśle itd również.

Ale za to teraz można zawodników z Wisły pościągać do nas,tak 4 czy 5 jak oni od nas w zeszłym sezonie '8 (tylko niewiem czy to by było wzmocnienie? )
    Za darmo każdy się przyda , już Gembal wybierze to co dobre.

Legionista
    Tego Ansleya by wzieli coprawda miał grać w Astori ale sie niedogadali on był by wzmocnieniem! Może jeszcze Suskiego tylko w jakiej on jest formie.Więcej dobrych to chyba tam niema.

Legionista Awatar Beny
    Tego Ansleya by wzieli coprawda miał grać w Astori ale sie niedogadali on był by wzmocnieniem! Może jeszcze Suskiego tylko w jakiej on jest formie.Więcej dobrych to chyba tam niema.
    No, a ten co u nas grał Majchrzak, czy Żurawski, no któryś z tych dwóch?

Legionista
    No, a ten co u nas grał Majchrzak, czy Żurawski, no któryś z tych dwóch?
    Żurawski tak bo jest dobry i niestraciłem dla niego szacunku dla Majchrzaka straciłem ale też jest nienajgorszy.Tylko niewiem czy sie przydadzą Żurawski (pomimo nieciekawego nazwiska) jest silnym skrzydłowym a czasami grywał jako center jeżeli już faktycznie niema Błaszczyka to by sie nawet przydał, tylko trzeba by było coś zrobić z Leśniakiem a on jest jeszcze młody i może coś z niego być to oddanie go do jakiejś drużyny było by nieporozumieniem,jak by znaleźli kogoś kto by go chciał pożyczyć to wypożyczyć im go i brać Wojtka,co do Majchrzaka to też by sie przydał,ale on pewnie do Legii nie przyjdzie bo uzna że mu nie płacą (pewnie Żurawski też). I tak najbardziej nie lubie Kwiatkowskiego! Strajki sobie użądzał (Raz mu nawet po takim strajku powiedziałem czy w następnym meczu nie zagra przez miesiączke...)

Legionista Awatar Beny
    Żurawski tak bo jest dobry i niestraciłem dla niego szacunku dla Majchrzaka straciłem ale też jest nienajgorszy.Tylko niewiem czy sie przydadzą Żurawski (pomimo nieciekawego nazwiska) jest silnym skrzydłowym a czasami grywał jako center jeżeli już faktycznie niema Błaszczyka to by sie nawet przydał, tylko trzeba by było coś zrobić z Leśniakiem a on jest jeszcze młody i może coś z niego być to oddanie go do jakiejś drużyny było by nieporozumieniem,jak by znaleźli kogoś kto by go chciał porzyczyć to wyporzyczyć im go i brać Wojtka,co do Majchrzaka to też by sie przydał,ale on pewnie do Legii nieprzyjdzie bo uzna że mu niepłacą (pewnie Żurawski też). I tak najbardziej nie lubie Kwiatkowskiego! Strajki sobie użądzał (Raz mu nawet po takim strajku powiedziałem czy w następnym meczu niezagra przez miesiączke...)
    No to brać! Na pniu!
    A Kwiatkowski te strajki, to chyba użądzał jak nie płacili w klubie?
    Jeśli tak to można go zroumieć, dom i rodzina na utrzymaniu, a tu... kibice zbierają na odżywki. 8-

Legionista
    No to brać! Na pniu!
    A Kwiatkowski te strajki, to chyba urządzał jak nie płacili w klubie?
    Jeśli tak to można go zroumieć, dom i rodzina na utrzymaniu, a tu... kibice zbierają na odżywki. 8-
    On urządził ze 3 strajki w dość ważnych meczach.
    Raz bo nie płacili , drugi raz uznał że ma katar bo też nie płacili i trzeci raz bo dostał mniej pieniędzy od innych...a te pieniądze były od Gembala.

Ale boję sie że Gembal przyjąłby i jego i Maje... to są jego ulubieńcy.

Legionista Awatar Beny
    No to brać! Na pniu!
    A Kwiatkowski te strajki, to chyba użądzał jak nie płacili w klubie?
    On użądził ze 3 strajki w dość ważnych meczach.
    Raz bo niepłacili , drugi raz uznał że ma katar bo też niepłacili i trzeci raz bo dostał mniej pieniędzy od innych...a te pieniądze były od Gembala.

Ale boje sie że Gembal przyją by i jego i Maje... to są jego ulubieńcy.
    Może to i lepiej, jeśli ulubieńcy, bo może będzie im umiał tym razem przemówić do rozsądku, aby nie kombinowali coś ze strajkami, a w przypadku, miejmy nadzieję, pojawienia się pieniędzy w klubie gwarantował sprawiedliwy ich podział dla zawodników i sztabu.

Legionista
    Może to i lepiej, jeśli ulubieńcy, bo może będzie im umiał tym razem przemówić do rozsądku, aby nie kombinowali coś ze strajkami, a w przypadku, miejmy nadzieję, pojawienia się pieniędzy w klubie gwarantował sprawiedliwy ich podział dla zawodników i sztabu.
    Ale Gembal nic im nie może zagwarantować,od tego jest prezes i zarząd.
    Zdaje mi sie że nie będzie im w stanie wybić z głowy strajków,wtedy sie nieudało to co dopiero teraz.

Ja jakoś wole ten skład,oni mają ambicje chcą w każdym meczu walczyć pomimo że nie mają szans wychodzą z nastawieniem żeby grać jak najlepiej,im zależy na grze a nie tylko na pieniądzach,najbardziej to podoba mi sie postawa Sinielnikowa i Czubka np po meczu z Czarnymi Sinielnikow podszedł do jednego z kibiców i powiedział mu "Teraz wpierdolcie sędziemu" niby prostackie zachowanie ale widać że zależy mu na zwycięstwie a nie jak ten skład który sie rozsypał... oni jak im niepłacili to można było zobaczyć jak grali z Polonią i Notecią(wyjątkiem jest mecz ze Śląskiem tam sie starali)

Legionista Awatar Beny
    Ale Gembal nic im niemoże zagwarantować,od tego jest prezes i zarząd.
    Zdaje mi sie że nie będzie im w stanie wybić z głowy strajków,wtedy sie nieudało to co dopiero teraz.

Ja jakoś wole ten skład,oni mają ambicje chcą w każdym meczu walczyć pomimo że niemają szans wychodzą z nastawieniem żeby grać jak najlepiej,im zależy na grze a nie tylko na pieniądzach,najbardziej to podoba mi sie postawa Sinielnikowa i Czubka np po meczu z Czarnymi Sinielnikow podszedł do jednego z kibiców i powiedział mu "Teraz wpierdolcie sędziemu" niby prostackie zachowanie ale widać że zależy mu na zwycięstwie a nie jak ten skład który sie rozsypał... oni jak im niepłacili to można było zobaczyć jak grali z Polonią i Notecią(wyjątkiem jest mecz ze Śląskiem tam sie starali)
    Tak, tylko czy kolejny sezon z rzędu będą chcieli grać, tylko dlatego aby grać, a nie dla pieniędzy. Postaw się na ich miejscu - to ich zawód, dzięki któremu żyją i utrzymują rodziny, z myślą o latach po zakończeniu kariery. Co byś zrobił na ich miejscu, ja bym naprawdę myślał o tym, jak zarobić, aby żona miała co dziecku dać do jedzenia, aby nie zalegać z opłatami i aby w życiu był ten komfort, jaki dają zarobiane uczciwie uczciwe pieniądze. Gra za darmo tego nie da. Ja sam, gdyby mi nie płacili, a znałbym swoja wartość, szukał bym innego miejsca zarobkownia, oczywiście gdybym miał taką możliwości.

Legionista Awatar Mini

Tak, ale popatrzmy z drugiej strony - klub nie ma kasy na działalności, no to wypad, albo będzie porzadek, albo bałagan w koszu. Szkoda tylko, że nie zrobiono tego przed wznowieniem rozgrywek, tylko w ich trakcie.
    a CZARNI SŁUPSK? przeciez oni w ***** sobie leca od ładnych paru lat!!!

Cytat Zamieszczone przez Bemowiak
    po meczu z Czarnymi Sinielnikow podszedł do jednego z kibiców i powiedział mu "Teraz wpierdolcie sędziemu"
    przecież nie zrobił tego dla zabawy tylko dlatego ze te kurwy sędziowie nas wydrukowały i to ostro.

i po co nam Kwiatkowski jak mają być Szybilski i Dryja.
    Żurawski i Ansley by się przydali bo Błaszczyk i Lipiński sa beznadziejni i wyżej niż w I lidze nie mają czego szukać. a Suski? mamy Czubka, Lipińskiego, Sulimę, Pacochę, juniorów i chyba wystarczy. to nie PLK gdzie trzeba mieć taaaaaaaką kadre tylko I liga gdzie większość ledwo wiąże koiec z końcem jeszzce bardziej niż w PLK.
    a co do Wisły to nie rozumiem. licencja?? przeciez to miałobyc tylkoprzy kupowaniu dzikiej karty i przenoszeniu sie do wyższej ligi a nie pozostając w tej samej. dlaczego oni nie grają? przeciez w ten sposób powinni skasować z PLK połowę klubów.

Legionista
    Tak, tylko czy kolejny sezon z rzędu będą chcieli grać, tylko dlatego aby grać, a nie dla pieniędzy. Postaw się na ich miejscu - to ich zawód, dzięki któremu żyją i utrzymują rodziny, z myślą o latach po zakończeniu kariery. Co byś zrobił na ich miejscu, ja bym naprawdę myślał o tym, jak zarobić, aby żona miała co dziecku dać do jedzenia, aby nie zalegać z opłatami i aby w życiu był ten komfort, jaki dają zarobiane uczciwie uczciwe pieniądze. Gra za darmo tego nie da. Ja sam, gdyby mi nie płacili, a znałbym swoja wartość, szukał bym innego miejsca zarobkownia, oczywiście gdybym miał taką możliwości.
    Grać by pewnie niechcieli tacy jak Sinielnikow,Lipiński i może Sulima,reszta to junioży którzy mieszkają na Bemowie z rodzicami i nigdy za gre niedostawali pieniędzy.A Czubek mieszka w Pruszkowie a i tak ma jeszcze normalną robote,więc co mu szkodzi grać.

Legionista Awatar Beny

Cytat Zamieszczone przez Mini
    a CZARNI SŁUPSK? przeciez oni w ch** sobie leca od ładnych paru lat!!!
    No i może właśnie oni będą następnymi, przecież ile lat tak można ciągnąć. Tylko, że moim zdaniem ktoś przymyka na to oko, albo komuś wyżej zależy na tym klubie i w ostatnim momencie daje kasę, czy gwarancje, i cyrk na kółkach kręci się kolejny sezon. 8-

Legionista Awatar Beny

Grać by pewnie niechcieli tacy jak Sinielnikow,Lipiński i może Sulima,reszta to junioży którzy mieszkają na Bemowie z rodzicami i nigdy za gre niedostawali pieniędzy.A Czubek mieszka w Pruszkowie a i tak ma jeszcze normalną robote,więc co mu szkodzi grać.
    No właśnie, tych trzech pewnie nie i co z juniorami mamy grać, nawet zdolnymi i częściowo ogranymi w lidze? Nie ma sianka, nie ma granka. No chyba, że gramy charytatywnie, ogrywamy i promujemy młodych, po to aby ich później przehandlować. A Czubek to spoko gość, ale moim zdaniem nic poza mazowieckie kluby nie wyskoczy.

Legionista
    Dryji ma nie być ale to jeszcze niepewne,Szybilski tylko trenował z Legią żeby nie stracić formy,szuka sobie klubu za granicą,Błaszczyka już chyba niema (jakiś Błaszczyk gra w Legionowie ale nie wiem czy to ten) a że Lipiński jest słaby to sie nie zgodze (chyba że chodzi o Leśniaka tego rudego?)

Co do meczu z Czarnymi i sędziami to wiem jak było,sam stałem z kumplem godzine pod halą czekając na sędziego żeby sie go spytać czy jest z siebie szczęśliwy...

Ale chociarz wtedy pogadałem z zawodnikami,nawet z Lee Shelem Wilsonem '8

A Czarni już od paru lat zatrudniają zawodników i im niepłacą,to samo było z Pruszkowem.

Legionista Awatar Mini
    Dryji ma niebyć ale to jeszcze niepewne,Szybilski tylko trenował z Legią żeby niestracić formy,szuka sobie klubu za granicą,Błaszczyka już chyba niema (jakiś Błaszczyk gra w Legionowie ale niewiem czy to ten) a że Lipiński jest słaby to sie niezgodze (chyba że chodzi o Leśniaka tego rudego?)

Co do meczu z Czarnymi i sędziami to wiem jak było,sam stałem z kumplem godzine pod halą czekając na sędziego żeby sie go spytać czy jest z siebie szczęśliwy...

Ale chociarz wtedy pogadałem z zawodnikami,nawet z Lee Shelem Wilsonem '8

A Czarni już od paru lat zatrudniają zawodników i im niepłacą,to samo było z Pruszkowem.
    wiedziałem ze coś pojebałem. chujowy jest ten rudy co grał na zmianę z Błaszczykiem. a pomyliłem dlatego ze było o wysokich koszykarzach i wczesniej ktoś napisał Lipinski.
    oczywiście Lipiński jest niezły (26 punktów w którymś meczu!) i mam jego koszulkę.
    tak więc Lesniak-jest chujowy!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    wiedziałem ze coś pojebałem. ch** jest ten rudy co grał na zmianę z Błaszczykiem. a pomyliłem dlatego ze było o wysokich koszykarzach i wczesniej ktoś napisał Lipinski.
    oczywiście Lipiński jest niezły (26 punktów w którymś meczu!) i mam jego koszulkę.
    tak więc Lesniak-jest ch**!!!
    Leśniak jest młody to ja bym go gdzieś wyporzyczył żeby sie ograł bo z niego jeszcze może być dobry koszykarz.

Chodź nieprowadzi bardzo sportowego trybu życia,kiedyś jechałem z nim tramwajem ok 22

Uprawnienia umieszczania postów