Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 379

Wątek: Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Legionista
    no to tez mowie moze jakis bus zorganizowac??

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bemowiak
    Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać
    Heh,jeżeli Ty chodzisz na mecze jedynie w celu oglądania piłkarzy to jestem w szoku 8- Tym bardziej wyjazd - jeździ sie przede wszystkim dla przygód itp.dopiero później dla samego meczu(przynajmniej dla mnie i osób,które znam).
    A teraz do reszty:
    Tak najeżdżacie na Bemowiaka,że ma wymówki,a do większości można się by tak czepić o każdy inny wyjazd :> :/,choć z drugiej strony jest to słaba wymówka...
    Na tym proponuje skończyć ten wątek i skoncentrować się tu tylko na wyjeździe do Płoca.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Grochów
    Cytat Zamieszczone przez Bemowiak
    Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać
    Heh,jeżeli Ty chodzisz na mecze jedynie w celu oglądania piłkarzy to jestem w szoku 8- Tym bardziej wyjazd - jeździ sie przede wszystkim dla przygód itp.dopiero później dla samego meczu(przynajmniej dla mnie i osób,które znam).
    To jest trudnie do zrozumienia że chce iść na kosza? czekałem na ten mecz od zakończenia poprzedniego sezonu (od maja) teraz jak jeszcze nie będzie meczu z Wisła i nieuda sie pojechać do Kołobrzegu to tym bardziej wole iść na kosza.

Legionista
    HALOOOOOO!!! zmienmy temat!!!!!!!!
    Bo to jest bardzo ważne - my z Kasją i jeszcze jedną panną chcemy BARDZO jechac do Płocka, ALE MUSIMY wiedziec, czy jet jakis autokar, i czy znalazły by sie dla nas 3 MIEJSCA!!!!

Bardzo prosimy o jakis kontakt czy cuś - powiedzcie, do kogo mamy sie w ogole zglaszać z tą sprawą!
    KASJA i TUPA
    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
    /Chillout squad/

Legionista Awatar Kasja
    Cytat Zamieszczone przez TUPA
    HALOOOOOO!!! zmienmy temat!!!!!!!!
    Bo to jest bardzo ważne - my z Kasją i jeszcze jedną panną chcemy BARDZO jechac do Płocka, ALE MUSIMY wiedziec, czy jet jakis autokar, i czy znalazły by sie dla nas 3 MIEJSCA!!!!

Bardzo prosimy o jakis kontakt czy cuś - powiedzcie, do kogo mamy sie w ogole zglaszać z tą sprawą!
    KASJA i TUPA
    hehe czekamy na priv bo trzeba bedzie cos starszym zaczac sciemniac
    pozdr

Legionista Awatar elvi
    Moze bedzie szansa na autokar. Kto chcialby jechac niech da znac na priv...
    Cyberf@ni Ultras Legia

Administrator Awatar Adiq
    Wszyscy poszukują miejsc w autokarze. Ja proponuję żebyście zaczęli sami myśleć o wynajęciu jakiegoś autokaru. Na tym forum jest pełno chętnych osób. Na Legia.net również więc komplet byłby gwarantowany.
    Nieznani Sprawcy

Najlepiej jakby był specjalny , bo w wiekszej grupie ciekawiej.Jakby był jakiś autokar to ja z kumplem bysmy sie łapali.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ultra LW
    Jadziem do Płocka i niech nas bedzie ten 1000, w końcu to najblizszy wyjazd (chyba, że Świt i Polonia to "wyjazdy" '8 ) a i dla tych co nigdy nie byli to dobry place na debiut. A więc jedziemy :armia:
    Sam zaliczyłem debiut wyjazdowy w Płocku '8 i bylo kozacko! Polecam bo to niedaleko i w miare wczesnie jest sie w domu (jesli jest sie z Warszawy). Ja z kumplami bylismy okolo 1 w nocy wiec jak ktos jedzie w tajemnicy oprzed rodzicami to moze sciemnic ze np. na impre uderza :banan: :nir: arty: ijaki: ijok:
    Cum Debita Reverentia

Legionista
    Może żeby nie robić burdelu, kto jest chętny albo ma sprawdzonych znajomych którzy chcą jechać, niech wyśle maila do jednej, zaufanej osoby, a ta będzie co dwa-trzy dni podawała stan listy. Na tej podstawie będzie można ocenić, czy warto kołować transport, jaki i ew. ile.

Legionista Awatar Kasja
    Cytat Zamieszczone przez Lolek
    Może żeby nie robić burdelu, kto jest chętny albo ma sprawdzonych znajomych którzy chcą jechać, niech wyśle maila do jednej, zaufanej osoby, a ta będzie co dwa-trzy dni podawała stan listy. Na tej podstawie będzie można ocenić, czy warto kołować transport, jaki i ew. ile.
    i jeszcze chcialabym wiedziec jak to bedzie z biletami...
    kiedy trzeba je kupic itp...
    bo rozne rzeczy juz o tym slyszalam i teraz to juz sama nie wiem... :/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kasja
    Cytat Zamieszczone przez Lolek
    i jeszcze chcialabym wiedziec jak to bedzie z biletami...
    kiedy trzeba je kupic itp...
    bo rozne rzeczy juz o tym slyszalam i teraz to juz sama nie wiem... :/
    Biletów napewno starczy -- dali 1000 !

Legionista
    nio widze ze niezla dyskusia tu sie odbywa iletow nam przeznano 1000 wiec z biletami nie powinno byc problemu! jak bym mial fundusze to i ja bym pojechal ale dlamnie wsumie kazdy wyjazd nawet u soiebie jest wyjazdem...
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Ja juz bilety zakupiłem.Jesli chodzi o kolejki to takowych nie zauwazono.
    Wynajecie 50 osobowego autokaru do Płocka kosztuje 800 zł+ 7%vat.czyli koszt na głowe nie przekroczyłby 20 zeta.

Legionista Awatar vit
    Ja + 3osoby piszą sie na autokar. Jesli bedziecie cos wiedzieli to uprzejmie prosze o kontakt na gg:3352402. Pozdrawiam. ps. dyskutowac to wy potraficie :buhaha:
    Moja jedyna Miłość...

Legionista Awatar brevery
    Ja rówienież mam juz bilet.Byłem o 9 pod kasami(zrywka z 2 lekcji) i byłem pierwszy W godzine otwarcia było nas jakieś 20 osób.Mam bilecik numer 1001
    Pzdr Brevery
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie
    Co znaczy nasze CHWDP..."

Legionista
    ja bylem po bilety kolo 12 i bylo pusto nie widzialem nikogo poza kolegami z ktorymi tam pojechalem :>
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Afgan
    ja bylem po bilety kolo 12 i bylo pusto nie widzialem nikogo poza kolegami z ktorymi tam pojechalem :>
    To z jednej strony dobrze,bo ja np.mam jeszcze przed Plockiem dobry wyjazd i bilety kupie dopiero na ostatnia chwile...
    W ogóle czemu tak wczesnie zaczeli sprzedarz...??

Legionista
    Wie ktos może czy jakaś ekipa miała w Płocku problemy z wejściem ze względu na brak kart ?
    Ja myślałem żeby pojechać na ten mecz i zaliczyć w końcu mój wyjazdowy debiut ,ale musiałbym tam pojechać z tatą.Samego by mnie rodzice nie puścili.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista Awatar Kasja
    Cytat Zamieszczone przez Ostry
    Wie ktos może czy jakaś ekipa miała w Płocku problemy z wejściem ze względu na brak kart ?
    Ja myślałem żeby pojechać na ten mecz i zaliczyć w końcu mój wyjazdowy debiut ,ale musiałbym tam pojechać z tatą.Samego by mnie rodzice nie puścili.
    ja tez chce zaliczyc teraz pierwsza wyjazdowke :P
    starzy tez by mnie nie puscili wiec od czego sa sciemy?
    nie mozesz powiedziec ze jakas impreza czy cos takiego???

Legionista
    to bierz ojca i wyjezdzaj
    ja jade prawdopodobnie z kumpla wujkiem czy jakos tak

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kasja
    ja tez chce zaliczyc teraz pierwsza wyjazdowke :P
    starzy tez by mnie nie puscili wiec od czego sa sciemy?
    nie mozesz powiedziec ze jakas impreza czy cos takiego???
    Nie za bardzo chodzę na impezy,aż tu nagle w dniu meczu naszła mnie ochota żeby się jednak przejść
    Rodzice mają do mnie spore zaufanie,nie chcę go nadszarpnąć.Ale myslę,że tata się zgodzi
    Kiedyś nie chciał nic słyszeć o meczach,aż w końcu zabrałem Go na derby z Polonią z mistrzowskiego sezonu,od razu Mu się spodobało.Teraz tata chodzi na Legię z wielką chęcią. Kto wie,może już na wiosnę razem bedziemy jeździli na wszystkie wyjazdy?
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adiq
    Wszyscy poszukują miejsc w autokarze. Ja proponuję żebyście zaczęli sami myśleć o wynajęciu jakiegoś autokaru. Na tym forum jest pełno chętnych osób. Na Legia.net również więc komplet byłby gwarantowany.
    Adiq, ja jestem za. Nie wiem czy będę jechał (ach, ten pierwszy raz '8 ), ale jest u nas na forum kilka osób chętnych, którzy poszukują środka transportu. Nie wiadomo czy będzie pociąg. Poza tym autokar nie jedzie przez Kutno. Kumaci wiedzą o co biega.

Legionista Awatar vit
    Karty wyjazdowe nie będą obowiązywaly,dowiadywalem sie dzis na Legii.Facet od karnetow mowil mi tylko o jakis piecątkach,pewnie chodzilo mu o to ze bilety sprzedawane w Warszawie bedą mialy jakis stempel. No i co z tym autokarem bo ja juz sie spakowalem :/ .pozdro
    Moja jedyna Miłość...

Legionista Awatar MTP
    Ja jeżdze ze starym(a czasami z braćmi) i mi to ujmy nie przynosi więc biercie Ojców i do Płocka.Raz wybrałem sie sam właśnie do Płocka,w domu byłem koło 12 stara oczywiscie wrzeszczała gdzie byłem a stary jak było na meczu!Założe się że jakby sam nie jeżdził to bym miał prze......!
    TRADYCJA POKOLEŃ

Legionista
    Mogę dać namiar na ośmio osobowego busa.Wychodzi po ok.40zł.za twarz w obydwie strony.
    Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez NORBI
    Mogę dać namiar na ośmio osobowego busa.Wychodzi po ok.40zł.za twarz w obydwie strony.
    Drooogo :/ Ja tam będę kombinował z autokarem(to wyjdzie jakieś 20-25 zł w obie strony)...
    A tutaj nikt nie podejmuje sie wynajęcia autokaru...?:>

Legionista
    Właśnie straszny problem z tym transportem!!! Ja jade jak narazie z dwoam kolegami i jakiś tam transport kołujemy. Nie wiem jak to będzie, ale jest jeszcze czas, jest jeszcze czas!!!
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista Awatar szczepan
    ok okolo 15:30 razem ze Struchem i Jurasem bylismy pod kasami i babka powiedziala ze dzisiaj poszlo zaledwie 100 biletow wiec tyhc napewno nie zabraknie...

ps
    czy kazdy z Was ma z tylu Jelenia :buhaha: :buhaha:
    wogole te ich bilety mnie rozbily :buhaha: :buhaha:

Ja tez mam Jelenia z tyłu.A te bilety wogóle nie zły brecht , ni to wpół zgjąć ni to w kieszeń wsadzić.Taka tekturka fajna nie?I jeszcze ta pieczatka sektor e .

Uprawnienia umieszczania postów