Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 379

Wątek: Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    To Maxym pisząc "Pozdro dla kumatych" w temacie o swoim powrocie też jest debilem :> Chyba nie :>
    tam chodziło o coś innego...

Legionista Awatar brevery
    Qurwa ja sie tylko martwie żebym na autokar sie nie spózniej te 15 min... :>

Pzdr dla kumatych
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie
    Co znaczy nasze CHWDP..."

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez bemowiak
    Cytat Zamieszczone przez Adiq
    Cytat Zamieszczone przez brevery
    Adiq podał czas z długimy postajami a furą to chyba z godzine...
    Bez przesady... Ja podałem czas autokarowy.
    Autokarowy ale z postojami na iwo4: ijok2: ijany: iwo2: ijok:
    DLatego mimo wielu innych obowiązków :buhaha: :buhaha: ( Pozdro dla kumatych :P ) jade
    *cenzura* kolejny ***** :fu:

Mecz w Płocku jest o 18:15 (tak podaje legialive) a mecz kosza o 17 lub 18 mecz kosza trwa 2 godziny czyli do 19 lub 20,więc jeżeli uważacie że po jego zakończeniu dojade na mecz w Płocku to gratuluje.

a zresztą po co ja sie będe wysilał jak tu piszecie o spacerach z psami i o polonii.. :/
    Sam jesteś ***** *****, bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dziubek się spytał ile czasu się jedzie do Płocka więc wywiązała się na ten temat dyskusja, a ty się wpierdalasz ze swoją koszykówką i wyzywasz innych od debili.
    Nieznani Sprawcy

Administrator Awatar Raffi
    RUHE!!!!!!!!!!
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    DLatego mimo wielu innych obowiązków :buhaha: :buhaha: ( Pozdro dla kumatych :P ) jade

Mecz w Płocku jest o 18:15 (tak podaje legialive) a mecz kosza o 17 lub 18 mecz kosza trwa 2 godziny czyli do 19 lub 20,więc jeżeli uważacie że po jego zakończeniu dojade na mecz w Płocku to gratuluje.

a zresztą po co ja sie będe wysilał jak tu piszecie o spacerach z psami i o polonii.. :/
    Sam jesteś *cenzura* *****, bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dziubek się spytał ile czasu się jedzie do Płocka więc wywiązała się na ten temat dyskusja, a ty się wpierdalasz ze swoją koszykówką i wyzywasz innych od debili.
    tak faktycznie...

nabijanie frekwęcji na meczach polonii jest związane z autokarami do płocka...

Sam jesteś *cenzura* *****, bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dziubek się spytał ile czasu się jedzie do Płocka więc wywiązała się na ten temat dyskusja, a ty się wpierdalasz ze swoją koszykówką i wyzywasz innych od debili.
    tak faktycznie...

nabijanie frekwęcji na meczach polonii jest związane z autokarami do płocka...
    8- ho: Pffff.... po prostu nie wiem co odpisać. 8-
    Nieznani Sprawcy

Legionista Awatar Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez Zajacc
    Jednak do Płocka niejade,w tym samym dniu jest mecz w kosza... :/

Kto tak układa te terminarze :fu:
    :buhaha: :buhaha: Pozdro dla kumatych.
    Eee... ja nie jade bo... bo... bo musze wyjsc z psem i zjesc obiad...

8-

PS: wybaczcie ale nie moglem sie powstrzymac... :P
    to miało być śmieszne czy co?
    E nie, nie tak jakos mi sie powiedzialo...

*cenzura* ja rozumiem że was *** obchodzi czy istnieje sekcja koszykówki czy nie, ale mi na tej sekcji zależy jeżeli to jest dla was powód to żartów to trudno...
    nie pier.ol ze nam nie zalezy, bo staram sie byc na kazdym meczu kosza, tak jak i Ty...

Wybacz, ale powodem do zartow nie jest sekcja koszykowki tylko Twoje smieszne wymowki ( jak tu sie powstrzymac od smiechu? ) typu: nie przyjde na mecz bo nie mam sznurowadel...
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista
    akurat fakt że tamto było głupie ale co jest śmiesznego w tym że niepojade do Płocka bo chce iść na kosza...

Legionista Awatar Zajacc
    radzilbym przyhamowac z wyzywaniem innych od debili...

bo po co?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Zajacc
    radzilbym przyhamowac z wyzywaniem innych od debili...

bo po co?
    sorry ale sie wkurwułem nieodpowiedziałeś mi na pytanie.

Legionista Awatar Zajacc
    akurat fakt że tamto było głupie ale co jest śmiesznego w tym że niepojade do Płocka bo chce iść na kosza...
    no nic przeciez napisalem ze nic...

pozdro dla kumatych :P :P :P

OK to ja ci odpowiem. Dla mnie jest to coś dziwnego, bo tego dnia jest fajny wyjazd na piłkę i to przedostatni w ciągu najbliższego półrocza. Mecze u siebie w kosza będziesz miał przez całą zimę. Poza tym wyjazd to wyjazd. To jest mój punkt widzenia i oczywiście ty możesz mieć inne zdanie, podejście, hierarchię tych wydarzeń itd. Nie mam zamiaru w to ingerować. Dziwi mnie tylko to, że gdy jest temat o jakimś wyjeździe to ty piszesz w nim najwięcej postów po czym stwierdzasz, że nie jedziesz... bo kolega którego wysłałeś po bilet nawet po niego nie pojechał ( 8- ) i w sumie nie za bardzo możesz teraz jechać i takie tam i jesteś wielce oburzony. (vide Korona). Gdybyś naprawdę chciał pojechać, to byś takich problemów nie miał. Z tym wyjazdem jest to samo i po prostu po pewnym czasie robi się to śmieszne/denerwujące stąd te nasze posty. Po co pisać, za każdym razem z pewnością, że się jedzie skoro z góry nie traktujesz tego poważnie?
    Nieznani Sprawcy

Legionista
    Jak chodzi o Korone to jest to prawda nie udowodnie ci tego (tyle że on niepojechał po bilety a nie niego-jak to literówka to sory)
    .Poprostu sobie już ten mecz darowałem.
    Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać.
    Masz podejście jak większości osób mecze kosza są w zime to po co na niechodzić,wyjazdy też będe miał całą zime ... na kosza.Chciałem jechać do Płocka bo to bliski wyjazd itd.Ale dopiero wczoraj zobaczyłem że tego samego dnia jest mecz kosza.To tak jak ja bym sie oburzał/denerwował/śmiał.Z kogoś kto np niemoże iść na mecz bo jest chory,jedzie do rodziny itd. a wcześniej mówił że idzie napewno.
    A jeszcze jedno moge sie z kogoś śmiać że boji sie przyału przed starymi...

sory za składnie

Legionista Awatar Mrozik
    Jak chodzi o Korone to jest to prawda nie udowodnie ci tego (tyle że on niepojechał po bilety a nie niego-jak to literówka to sory)
    .Poprostu sobie już ten mecz darowałem.
    Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać.
    Masz podejście jak większości osób mecze kosza są w zime to po co na niechodzić,wyjazdy też będe miał całą zime ... na kosza.Chciałem jechać do Płocka bo to bliski wyjazd itd.Ale dopiero wczoraj zobaczyłem że tego samego dnia jest mecz kosza.To tak jak ja bym sie oburzał/denerwował/śmiał.Z kogoś kto np niemoże iść na mecz bo jest chory,jedzie do rodziny itd. a wcześniej mówił że idzie napewno.

sory za składnie
    My chcemy pojechać zobaczyć Legie

Legionista
    My chcemy pojechać zobaczyć Legie
    Niewątpie,ja też wole zobaczyć Legie tyle że inną sekcje.

Nie musisz udowadniać. Wierzę ci.
    Tutaj mnie z deczka załamałeś. Wydawało mi się, że na wyjazd jedzie się przede wszystkim zobaczyć mecz w wykonaniu swojej drużyny. 8-
    To tak jak ja bym sie oburzał/denerwował/śmiał.Z kogoś kto np niemoże iść na mecz bo jest chory,jedzie do rodziny itd. a wcześniej mówił że idzie napewno.
    No widzisz ja dzień przed meczem z Amicą połowę nocy spędziłem nad kiblem, na meczu miałem Matrix we łebie, sporą gorączkę, a mimo wszystko byłem, bo MI NA TYM ZALEŻAŁO. Rozumiem jednak, że są choroby, które mogą przekreślić wyjazd, ale np. to co podałeś, czyli wyjazd do rodziny to dla NAPRAWDĘ CHCĄCEGO pojechać, żadna wymówka.

To chyba nie o mnie było?

Nie mam zamiaru więcej pisać, bo widzę, że i tak nie dojdziemy do porozumienia...
    Nieznani Sprawcy

Legionista
    DAJTA SPOKÓJ !
    (L)

Legionista
    Tutaj mnie z deczka załamałeś. Wydawało mi się, że na wyjazd jedzie się przede wszystkim zobaczyć mecz w wykonaniu swojej drużyny. 8-
    No bo tak jest ale czy to jest trudne do zrozumienia że ja wole zostać i zobaczyć koszykarzy?
    Nie mam zamiaru więcej pisać, bo widzę, że i tak nie dojdziemy do porozumienia...
    to fakt.

Administrator Awatar Cypis
    Czy po bilet do Płocka musze jechac i kupic go osobiscie? Spisuja przy za kupie jakies dane?Ma ktos miejscowe w autokarze?

Cytat Zamieszczone przez Cypis
    Czy po bilet do Płocka musze jechac i kupic go osobiscie? Spisuja przy za kupie jakies dane?Ma ktos miejscowe w autokarze?
    No właśnie ja też poszukuje miejsca w czym kolwiek. Sprawdziłem już wszystkie drogi do Płocka. Pks odpada, nie ma powrotu ale dojazd jest wyśmienity :/ . Z pociągiem jest tak samo chociaz brak dobrego dojazdu i powrotu :fu: .

Legionista
    jak dla mnie tlumaczenie Bemowiaka jest jakies dziwne :O

bemowiak powiniennes zostac koszykarzem

nie ma lepszej rzeczy jak obejrzec mecz Legii na wyjzdzie :+: :+: :+:

"jestesmy zawsze tam gdzie nasz Legia gra!!!"

pozdro
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Legionista
    Ale macie ludzie chore akcje. Chłopak woli koszykówke - jego sprawa, nie rozumie czym jest wyjazd (bo dla mnie na pewno nie ogladaniem piłkarzy wisły płock w akcji) - jego sprawa, lubi sie ponapinać - też jego sprawa. I tyle na ten temat.
    Co do pociągu o który ktoś tam wczesniej pytał to z tego co wiem to z Warszawy nie ma połączenia do Płocka :buhaha:
    Jadziem do Płocka i niech nas bedzie ten 1000, w końcu to najblizszy wyjazd (chyba, że Świt i polonia to "wyjazdy" '8 ) a i dla tych co nigdy nie byli to dobry place na debiut. A więc jedziemy :armia:
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista
    Niechce dalej ciągnąć tej dyskusji to odpowiem na to

Cytat Zamieszczone przez Afgan
    bemowiak powiniennes zostac koszykarzem
    Starałem sie ale niestety szkoła mi to utrudniała i już jestem za stary.

kumpel: szukam chetnych na podroz do Plocka autokarem badz busem, moznaby sprobowac tez pksem, jak ktos wie to jaki tam koszt tego wyjazdu, chetnych do wyjazdu prosze o tel. 606894989

Legionista Awatar brevery
    Słuchajcie...po co sie rozwodzić?Adiq mówiłeś nie na temat(Wyjazd do Płocka!)... '8 . Jeśli bemowiak woli zobaczyć koszykówke-JEGO SPRAWA!Nie musisz sie nikomu chłopie tłumaczyć.Twoja sprawa.My wybieramy Płock Ty-kosza.Co do wyjazdu to nadal niewiem jak z tymi biletami?Chciałem jechać po nie jutro i niewiem czy jest sens wogóle...
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie
    Co znaczy nasze CHWDP..."

Legionista
    Shorin: moze ja byłbym chetny
    (L)

Oki, przydałoby się zebrać grupę ok. 30 osób do np. pks'u, moze jak ktos bedzie cos wiedzial o jakims duzym transporcie (pks lub specjalny autobus) dzwoncie. Otu(L)

Legionista
    a ile osob jest chetnych ?
    (L)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Shorin
    Oki, przydałoby się zebrać grupę ok. 30 osób do np. pks'u, moze jak ktos bedzie cos wiedzial o jakims duzym transporcie (pks lub specjalny autobus) dzwoncie. Otu(L)
    Tam jezdzi napewno polski ekspress, ale jeśli miałoby się tamnim jechać tomusi byc mocna grupa gdyż oni zawsze mają komitet powitalny na stacji. A jak bedzieduzo ludzi tolepiej wynając autokar.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Cipciuś
    Jakbyscie jednak wynajmowali jakis transport wieksza grupa to mam 2 chetnych
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Uprawnienia umieszczania postów