Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3910111213
Pokaż wyniki od 361 do 379 z 379

Wątek: Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez BBB
    Co do Wisly Plock,mialem do nich szacunek,ale troche mnie zdziwily ich zwyczaje kibicowskie,uslyszalem od nich osobiscie tylko dwie piosenki:"je*** L..." i "Legia to stara..."dosc dziwne jak dla mnie :/ nawet po drugiej bramce dla Nich nie spiewali o wlasnym zespole...
    Dla mnie też jest to dziwne , ale cóż - niektórzy płoccy kibice muszą jeszcze troszkę podrosnąć, aby nauczyć się, że najlepszą formą pomagania swojej drużynie jest gorący i głośny doping, a nie wyzywanie rywala :fu: Ciągle jednak wierzę, że doczekam czasów, gdy nawet kibice, którzy sie nie lubią będą w stanie pokazać, że się przynajmniej szanują!!!

Legionista Awatar MTP
    [quote="Tuzin"]*cenzura* objazd Plocka byl po prostu zajebisty :fu:
    a ci co wyjechali ostatni spod torwaru byli prowadzeni na sygnale przez miasto i byli oczywsicie pierwsi na stadionie...

Nie ostatni spod torwaru bo nie bylismy nawet pod torwarem.Po prostu wjeżdzaliśmy na parking dla dziennikarzy główną bramą.Po prostu kilka fur się dołączyło.25 minut przejeżdzała kawaklanda.Po za tym że od bengali mam kilka wypalonych dziur w kurtce i wyniku to było good
    TRADYCJA POKOLEŃ

Legionista
    heh mam już te fotki z wyjazdu do Płocka jak chcecie żebym je wam wysłał wyślijcie mi na priva swoje E-maile (dodyczy to oczywiście tylko tych osób które podróżowały naszym autokarem organizowanym przez Przema) eLo
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Siekier
    heh mam już te fotki z wyjazdu do Płocka jak chcecie żebym je wam wysłał wyślijcie mi na priva swoje E-maile (dodyczy to oczywiście tylko tych osób które podróżowały naszym autokarem organizowanym przez Przema) eLo
    i pijaka

ja proszem zdjecia :

Legionista
    Co wam się w tym autokarze działo, ze az łysolekmusiał dzialac 8- Tak to jest jak sieobych zabiera
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar emde
    Siekier siedziales kolo mnie wiec ja chyba pierwszy powinienem dostac te zdjecia, prawda?

No dobra lysy kierownik wycieczki moze byc pierwszy...

md84@wp.pl
    Legia To MY

Legionista
    ogladajac zdjecia az sie łezka w oku kreci, ja chce wiecej :P kiedy nastepny wyjzd autokarowy of korz

Legionista Awatar emde
    siekier jak ty zes robil te zdjecia ze mnie na zadnym nie ma?! ktos powie ze mnie w Plocku nie bylo. Pewnie za maly uroslem...

Legia To MY

Legionista Awatar szczepan
    Cytat Zamieszczone przez emde
    siekier jak ty zes robil te zdjecia ze mnie na zadnym nie ma?! ktos powie ze mnie w Plocku nie bylo. Pewnie za maly uroslem...

Przemo ma moje zdjecia dla Was... i tam jestes pisz do niego

Legionista Awatar marecki
    http://wisla-plock.pl/index.php?akc=full&nid=152 8-

ja jebie! bydlo! warszawskie bydlo! :buhaha:

najlepsza i najbardziej obiektywna relacja jaka czytalem

8-

:buhaha:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emde

heh tak wyszło '8 a zobacz na ilu ja jestem !! Na jednym :/ ! Następnym razem foty robi ktoś inny bo znowu będę na jednej fotce a tak może na więcej ! Tylko fotki pykałem a zapomniałem o sobie :/ 8-
    e(L)o

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez marecki
    http://Wisła-plock.pl/index.php?akc=full&nid=152 8-

ja jebie! bydlo! warszawskie bydlo! :buhaha:

najlepsza i najbardziej obiektywna relacja jaka czytalem

8-

Doszły mnie słuchy,że ktoś chciał spaliś stadion,ale zapałek zapomniał ! To Ci bandyci z Warszawy,ale bydło ! Przecież te 2 tysiaczki jechały pod dom starców,ale psy nas zawróciły na stadion :/ .
    A w łodzi to pewnie Widzewa będzie ze 2 tysiące max.bo już się boją,jak zobaczyli jak bijemy stare baby w Płocku .
    Co za idiota to pisał?! :fu:

Legionista
    a co wy na to? '8
    z interii
    Sobotni mecz o mistrzostwo pierwszej ligi Wisły Płock z Legią Warszawa był wielkim świętem piłkarskim w Płocku.

Niestety skompromitowali się płoccy działacze, którzy zakpili sobie z płockich kibiców. Żeby nie było niejasności i niedomówień postaramy się uzmysłowić włodarzom klubu, gdzie popełnili błędy.

Na żadnym stadionie w Polsce spiker drużyny przeciwnej nie zachęca przyjezdnych szalikowców do dopingu. Niestety, w Płocku tak się stało i był to policzek wymierzony w miejscowych kibiców. Zdanie to podzielali rozmówcy, którzy uznali ten "gest" płockich działaczy jako skandal. Dziennikarz Polskiego Radia krótko skomentował ten incydent -To już lekkie przegięcie, które pokazało, że jesteśmy zaściankiem.

Zapytani o sens oddania mikrofonu panu Hadajowi przed meczem odpowiedzieli: Marek Janicki przewodniczący rady nadzorczej SSA - Człowieku, o co ci chodzi? Legia kupiła 2,5 tysiąca biletów. Żeby nie było zadym, wykonaliśmy ten ruch ze spikerem.

- Widzę, że kolega jasno wytłumaczył ci wszystko (śmiech) - powiedział jeden ze współtwórców słynnego przed laty magazynu kibica. - Na prośbę policji daliśmy dojść do głosu Hadajowi - powiedział prezes Krzysztof Dmoszyński

Przepisy PZPN mówią o określonej liczbie miejsc dla kibiców drużyny przyjezdnej. Na meczu Wisła - Legia było 2,5 tysiąca kibiców z Warszawy. Ilu funkcjonariuszy policji musiało zabezpieczać tak liczną grupę przyjezdnych fanów? Ile lokali (stacje benzynowe) zostało zdemolowanych przed i po meczu? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy być może w policyjnych statystykach.

Apel spikera, żeby miejscowi kibice siedzący na słynnej "Petce" zrobili miejsce dla wciąż przybywających gości ze stolicy, wywołały gwizdy na widowni. Ciekawe, jakby zareagowali na takie słowa kibice siedzący na warszawskiej "Żylecie"?

Zrobienie z boiska treningowego numer 2 parkingu dla samochodów gości ze stolicy wydaje się kolejnym nonsensem. Tłumaczenia, że boisko będzie poddane renowacji nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Podobnie można zasiać na nim zboże, by jeszcze przed renowacją skosić i wypiec dorodny bochen chleba.

Po meczu, ludzie schodzący z loży VIP, przy wyjściu z budynku klubowego zostali zaatakowani przez dwudziestoosobową grupę kibiców Legii. - Ludzie chodu Legia idzie - rozległy się głosy przestraszonych uczestników tych zajść.

Tadeusz Roczniak i Krzysztof Pędzierski przekonali się na własnej skórze o brutalności napastników. Panika spowodowała, iż przez chwilę powiało grozą. Żony piłkarzy z małymi dziećmi, w obawie o swoje pociechy, schroniły się w sekretariacie klubowym. Znany obserwator piłkarski, który skrzętnie rysował w swoim zeszycie szkic odpalania rac świetlnych w sektorze płockich kibiców, głośno krzyknął - Czy ktoś ma telefon do szefa policji. Kibice Legii wdzierają się do budynku.

W kawiarence klubowej doszło do słownej utarczki kilku jegomości, której słowa nie nadają się do druku. Gdzie w tym czasie była ochrona, która miała zapewnić dziennikarzom wykonywanie swoich obowiązków służbowych, a kibicom bezpieczne opuszczenie stadionu?

Czy wydarzenia po meczu Wisła Płock - Legia Warszawa, opisane zaledwie szczątkowo, można nazwać czepianiem się. Swoje zdanie na ten temat wyrazili dosadnie kibice na meczu piłki ręcznej w PZP okrzykiem - Chcemy Hadaja, Dmoszyński, chcemy Hadaja. Przykre, ale prawdziwe.

Legionista
    ile w tym prawdy :/ a ile wyobrazni reportera :/ ehh

Legionista
    Jak się ma takiego przesa to są takie efekty!!!
    A kibice Legii mogli tylko korzystać, bez żadnych konsekwencji. A pretensie do policji kierwoać ze nas tak szczelnie upilnowali !!! :buhaha:
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista
    no prosze w końcu komuś się spodobał Hadej !! już chcą go u siebie
    e(L)o

Legionista Awatar Bonhart
    Ta relacja to oczywiscie bredzenie nawiedzonego (szczegolnie te liczne
    zdemolowane stacje benzynowe). Ale prawda jest tez to, ze nawet gdyby co poniektorych usadzic na stadionie na skorzanym fotelu z darmowym
    piwem w garsci, to i tak szarpaliby sie z plotem, rzucali czym popadnie w policje a po zakonczeniu spotkania poszliby straszyc do klubowego budynku. I faktem jest, ze dzialacze Wisly zachowali sie w stosunku do nas bardzo OK, a niektorzy odplacili im wyrywajac pare krzeselek i robiac bydlo po meczu. A tekst w stylu "policja nie upilnowala" przemilcze. Mnie jakos nikt nie musial pilnowac. Wystarczy minimum kultury.

Legionista Awatar szczepan
    wez ten ktos kto pisal opisa na tej stronie to chyba caly mecz przesiedzial przed kompem... interent pelen jest baranow...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart
    Ta relacja to oczywiscie bredzenie nawiedzonego (szczegolnie te liczne
    zdemolowane stacje benzynowe). Ale prawda jest tez to, ze nawet gdyby co poniektorych usadzic na stadionie na skorzanym fotelu z darmowym
    piwem w garsci, to i tak szarpaliby sie z plotem, rzucali czym popadnie w policje a po zakonczeniu spotkania poszliby straszyc do klubowego budynku. I faktem jest, ze dzialacze Wisly zachowali sie w stosunku do nas bardzo OK, a niektorzy odplacili im wyrywajac pare krzeselek i robiac bydlo po meczu. A tekst w stylu "policja nie upilnowala" przemilcze. Mnie jakos nikt nie musial pilnowac. Wystarczy minimum kultury.
    podpisuje sie pod tym obiema rekami.Dotad mam w pamieci zachowanie niektorych :/ ze az mi wstyd za nich...

Uprawnienia umieszczania postów