Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 78910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 330 z 379

Wątek: Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez marecki
    Cytat Zamieszczone przez Dziubek
    Ja nie załatwialem na ostatnią chwile tego transportu!!!
    Już na liście byłęm ale miejsc a autobanie nie było!!!
    A na osatnią chwile to auto było!!! :/
    byles? nie nazekaj ... korwa sorka ...ale jak ja nie znosze rozkapryszonych "panienek: ...ciesz sie ze mogles tam byc!
    Zaj....ście się ciesze!!! (w końcu pierwszy wyjazd)
    Ale troszke miałem lipke z transportem, wiec pisze ze mogł by ktos tym lepiej pokierować!!!
    A ogólnie oprawa i to wszytsko zaj....ście tylko wynik :/
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista
    Jebac tabele dla mnie jest LEGIA na czele....
    Legia & Zagłębie !!!

LEGŁA LEGŁA WARSZAWAAAAAAAA!!!!!!!!! . Piłkarsko to wy naprawde jesteście ciency. O mistrzostwie to wy możecie sobie pomarzyć(z tymi kibicami to tez bym nie przesadzał, była was góra 1800). Ale w piłce najważniejsze są punkty, których wy niestety nie zdobyliście . Cieszcie się że było tylko 2:1. To najmniejszy wymiar kary jaki was spotkał. Tak naprawdę to powinno być 5:1. WSTYD WSTYD. Co to za Legia(ops LEGŁA)
    pozdrawiam
    TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS. Wasi piłkarze biegali tak jak by im kije w dupe powsadzali (bez urazy, ale to była żenada w ich wykonaniu)

Administrator Awatar arczi
    Nie no Dziubek.. sorry... ale daj na luz, bo gadasz farmazony...

Ktoś powiedzial że doping był kiepski... Ja jestem z goła odmiennego zdania. Według mnie było nie zle.
    Biletów kupowac w koncu nie trzeba było. Wszedłem pod koniec na sektor (co za ***** wymyslil te parkowanie fur) wyjąłem bilet a tu niespodzianka... Tak więc niech kazdy który zrezygnował z wyjazdu z powodu braku biletu niech walnie się teraz w łeb :>
    Mnie osobiscie najbardziej podaobała się droga. Sznur fur w barwach... i do tego kupa ludzi która wychodziła przed domy i nam machała... Serce rośnie :>
    Oprawa. Wszystko zostało powiedziane... Dobra robota LP

No i ten widok Rafinerii podczas powrotu. Miasto w mieście :>
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista
    powiem teraz pare słow odemnie

dzieki łysolek :+: bez ciebie nabawił bym sie nerwicy i pewnie zamknał bym sie w sobie przy takiej bandzie rozkapryszonych kibicow '8

spotkalismy sie na pks marymont i odrazu mielismy miła niespodzianke w postaci pani z PTTK ktora zaczeła nam opowiadac jakies głupoty o krajobrazie przez ktory bedziemy przejezdzac etc. kazała nam zwracac uwagi na jakies pierdoły i tak chrzaniła od rzeczy tu naleza sie uznania dla całej załogi autobusa za zelazne nerwy

było duzo piwa i duzo hitow zwiazanych z tym a konkretnie pod kazda prawie piosenke Legii mozna było podłozyc tekst "szczac nam sie chceeee" i biedny łysolek interweniował wiszac na mikrofonie uspakajajac nas

podroz spokojnie przebiegała, bez specjalnych emocji-promocji

ehh duzo tu pisac a noc krótka :P
    ide spac :P

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez marecki
    Ja nie załatwialem na ostatnią chwile tego transportu!!!
    Już na liście byłęm ale miejsc a autobanie nie było!!!
    A na osatnią chwile to auto było!!! :/
    byles? nie nazekaj ... korwa sorka ...ale jak ja nie znosze rozkapryszonych "panienek: ...ciesz sie ze mogles tam byc!
    Chodzi o to,ze chlopak razem z kolegami mieli ZAREZERWOWANE miejsca w autokarze,przyszli elegancko na zbiórke,a tu sie okazuje,ze ktos ich wyhujal !!! Tez bym sie wqrwil ! Przez to musili sie natrudzic,zeby wózek skolowac,poza tym prowadzil pijany typ .
    Co do wyjazdu to miodzi ! Zajebisty ! Liczba mistrzowska ok.2000 moze ,oprawa tez super,inne "atrakcje" tez .Oby wiecej takich . Teraz Lodz.Z tego co slyszalem to moze wpuszcza nas na ta stara trybune dla gosci za bramka<Niciarka chyba>,czyli 3000 biletów ! ! ! Musi nas byc jeszcze wiecej niz w Plocku ! ! !

Legionista Awatar Tuzin...
    Cytat Zamieszczone przez kokosz44
    LEGŁA LEGŁA WARSZAWAAAAAAAA!!!!!!!!! . Piłkarsko to wy naprawde jesteście ciency. O mistrzostwie to wy możecie sobie pomarzyć(z tymi kibicami to tez bym nie przesadzał, była was góra 1800). Ale w piłce najważniejsze są punkty, których wy niestety nie zdobyliście . Cieszcie się że było tylko 2:1. To najmniejszy wymiar kary jaki was spotkał. Tak naprawdę to powinno być 5:1. WSTYD WSTYD. Co to za Legia(ops LEGŁA)
    pozdrawiam
    TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS. Wasi piłkarze biegali tak jak by im kije w dupe powsadzali (bez urazy, ale to była żenada w ich wykonaniu)
    co za wiesniak...

Legionista Awatar Mrozik
    pozdrawiam
    A co powiesz o waszych kibicach?? 1 barwówka, 5 transparentówi 15 rac :/

Legionista
    , była was góra 1800).

To rozumiem malo nas bylo.Ciekawe czy Wy do Nas chociaz w 1/6 tego podbijecie.Nie napinaj sie tak chlopcze bo takiego wyjazdu /ilosciowo/ to tylko pozazdroscic mozecie.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Ja to bym prosił o jakiegos bana dla kokosza44 niech sobie na swoim forum takie rzeczy pisze!!!
    Prsoiłbym takze o skasowanien tego postu po wczesniejszym przeczytaniu!!!
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista Awatar c_zary
    pozdrawiam
    Nara

Legionista
    Bitetu nie mialem,.na sektor sie wbilem za free,bez zadnej kontroli - normalnie sie wbilem,nikt mnie nie sprawdzal,bez problemu moglem wniesc siatke piwa albo kamieni.Takich osob tylko ode mnie bylo ok 20. Tak ze tak jak napisal Arczi niech zaluje ten kto niebyl /choc w sumie nie ma czego/,i nastepnym razem jechac bez biletow.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista Awatar szczepan
    pozdrawiam
    Wasze miejsce w tabeli mowi co innego to nie nam punkty urwala cholernie cienka jak barszcz polnia... a tak wogole to ja jestem ciekaw czy byles na meczu czy moze znow napinales przez net... a moze przypadkiem byles tak z godzine przed meczem w centrum Waszej mysiej dziury?? bo jak dla mnie WSTYD to dopuszczenie zeby w swoim miescie dopuscic do glosnych spiewow obcej druzyny... no ale coz...

Legionista Awatar Mini
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM.....!!!!
    ciekawe kiedy następną raża będzie nas tylu!

Legionista Awatar szczepan
    sadze ze Nas bylo od 2000 do 2200 tego nikt nie zbada bo ogranizacja bramki byla fatalna... wpuszczanie takiej liczby osob przez jedna mala bramke to jest przegiecie...

co do dopingu to pod koniec slabszy ale i tak tylko my jestesmy na stadionie... przez caly mecz male flagi i transparenty, na poczatku race plus bengale (tak ze 100) i chyba swiece dymne potem po bramce pare rac na druga polowe kartoniada z racami pozniej pojawiaja sie transy w barwach a na koniec 15 bengali w rzedzie...

Wisla slabo... 2 flagi (tyle widzialem) doping marny jak szale szly w gore to strasznie malutko jeden zalosnie przygotowany z zalosnym haslem transparent w 1 polowie bodajze z 20 rac (co do czasu moge sie mylic) transparenty z piwa (ale chyab tylko 5 !!)...

moge powiedziec tak: My jako kibice zrobilismy swoje i ten mecz wygralismy 10:0

Administrator Awatar Cypis
    Pijak Przemo wielkie dzieki za organizacje transportu :+: Lysolek dla Ciebie dzieki za trzymanie porządku w tym dyliżansie.Bez Ciebie mógł byc niezly jubel.

Legionista
    właśnie wróciłem z meczu !
    oj się działo ! nie którzy z przodu autokaru mieli troche roboty ale jakoś z tego wybrneli i chwała im za to ! co do wyjazdu to z Wawy nie było problemów ale to dlatego że nie ustawialiśmy sie pod Torwarem tylko gdzie indziej dzięki czemu omineliśmy korki ! do kawalkady aut dołączyliśmy na trasie ! Zajebisty widok !!! Wszystkie samochody przystrojone barwami chyba z 8 autokarów i wszyscy na Płock prawdziwa inwazja !!! I tylko co chwile "szczać nam się chce" lub też coś z grubszego kalibru :buhaha: ! ilość wypitych Królewskich nie zliczona ! na żadnej stacji praktycznie już tej marki piwa nie było ciekawe czemu :> troche zamieszania na wejściu na sektor ! Aż tak dziwnie bez jakiej kolwiek kontroli i tp. oby było tak wszędzie (chyba nierealne) ! mecz od strony piłkarskiej - szkoda gadać natomiast od strony kibicowskiej pełna rewelka ! było nas tak na moje oko ponad 2 000 ! Mnóstwo flag na płotach balony , kartony , race , bengale , konfetti , serpentyny , transparenty , flagi na kijach , duże transparenty (zielone białe czerwone) !!! doping - 1 połowa b.dobrze , 2 dobrze ale mogło być lepiej ! a co do kibiców Wisły szkoda gadać jedna flaga na płocie , kilka rac z 5 transparentów i pasy materjału ! Powrót troche smutny i cichy ale nie dokońca a i te objazdy co za cymbał to wymyślił !!! generalnie więcej takich wyjazdów pod względem kibicowskim natomiast piłkarskim wręcz odwrotnie no ale cóż "Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię .."
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Legionista Awatar Cipciuś
    No ja pare minut temu dotarłem
    Było wesolo - podroz udana gdyby nie awaria autokaru, ktora zostawila nas na pastwe losu w jakiejs dziuurze w drodze powrotnej - 2h przymusowego postoju (i tu Szacunek dla Yankesa ktory umilal czas pzdr!) "A postoj trwaaaaaaa..... lalalalaaaaa..." Na meczyku tez kozak bylo szkoda tylko tego wyniku bo oprawa kozak - jak macie jakiejs wlasne foty to wrzucajcie koniecznie (i ty Szczepan tez dawaj foty :P)
    no nic wiecej moze jutro bo padam z nog. trzymajcie sie
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Legionista
    ja nic nie mowie bo troche narozrabialem po meczu

ems
    Guest

Legionista Awatar turi
    [quote="kokosz44"] Ale w piłce najważniejsze są punkty, których wy niestety nie zdobyliście

a mi sie wydaje, ze najwazniejsze jest byc ze swoja druzyna na dobre i na zle. jestesmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra !
    kolezko z Plocka - zenade to wy odwaliliscie na trybunach - a co do naszego mistrzostwa nic sie nie martw, odszczekasz to juz w maju
    i jeszcze jedno - zdobedziemy mistrza chociazby dlatego zeby np. wisla plock nie kompromitowala nas w pucharach VENSPILS cos tam Ventspils cos tam aeaeaeo hihi
    pozdrowka
    bylo zajebiscie
    nie woź się, reprezentuj...

Legionista Awatar turi
    [quote="Grochów"][quote="marecki"]
    Chodzi o to,ze chlopak razem z kolegami mieli ZAREZERWOWANE miejsca w autokarze,przyszli elegancko na zbiórke,a tu sie okazuje,ze ktos ich wyhujal !!! Tez bym sie wqrwil ! Przez to musili sie natrudzic,zeby wózek skolowac,poza tym prowadzil pijany typ .
    ale czy to wina organizatorow ?
    wszyscy kibice, ktorzy zapisali sie na autokary stowarzyszenia mieli miejsce. jesli zapisal sie na autokar ktory organizwal prywatnie jakis kibic musial liczyc sie z tym, ze ten autokar zwyczajnie sie nie pojawi. bo z kibicami malo kto (nad czym ubolewam) ma chec i odwage jezdzic--> pozostalosci dawnych czasow ;-). z drugiej strony byl 1 raz wiec skad mial wiedziec ze 50 prcent busow nigdy nie dojezdza na miejsce zbiorki :P lub spierdala widzac gosci w szalach.
    pozdro,
    nie woź się, reprezentuj...

Legionista
    Wszyscy chwalicie ilosc /bo rzeczywiscie konkret/,wizualnie tez wygladalismy zajebiscie,ale jakos nikt nie zauwaza ze przy takim potencjale doping byl lipny.Stalem przy Petrocheni,w 1.polowie na dole,w 2. na gorze i glosno bylo tylko momentami.Niewiem,moze w innych miejscach to inaczej wygladalo.

PS.Wrocily wszystkie male flagi?
    Legia & Zagłębie !!!

Gratuluję wyniku (liczby na wyjeździe oczywiście , bo to forum kibicowskie) - było to oczywiście możliwe dzięki naszemu "wspaniałemu" prezesowi - podziękujcie mu

Kokosz czy mógłbyś się już przestać wpisywać z takimi tekstami? idź sobie na forum oficjalne i pisz takie głupoty ale nie kompromituj nas na obcym forum błagam

Legionista
    Liczba waszych kibiców na trybunach musi budzić szacunek!!!!!!!!!
    Przygotowanie do meczu (transparenty, flagi, kartoniada, efekty świetlne itp) - pierwsza klasa
    Doping - nieźle, chociaż stać was na więcej. Po golu na 2:1 dla nas - kiszka.
    Totalny syf po meczu - garstka świrów wparowała do naszego budynku klubowego i zrobiło niezły dym (udało im się nawet rozwalić pancerną szybę). Agresja w miejscu, w którym tak wiele było kobiet, dzieci (także malutkich - w wózkach) oraz osób starszych - to totalna kompromitacja, która będzie pamiętana w Płocku dłużej, niż wasze (prawie) wzorowe zachowanie na trybunach. Naprawdę szkoda, że tak się stało, chociaż Wojtek Hadaj tak bardzo starał się, aby było wszystko ok, a Giller na konferencji prasowej podkreślał, że gospodarze byli tak bardzo dobrzy dla przyjezdnych kibiców i tak wiel zrobili, aby ci mogli obejhrzeć mecz w dobrych warunkach.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pc(ZKS)
    Gratuluję wyniku (liczby na wyjeździe oczywiście , bo to forum kibicowskie) - było to oczywiście możliwe dzięki naszemu "wspaniałemu" prezesowi - podziękujcie mu

Kokosz czy mógłbyś się już przestać wpisywać z takimi tekstami? idź sobie na forum oficjalne i pisz takie głupoty ale nie kompromituj nas na obcym forum błagam
    Dlaczego flag nie wywiesiliscie?
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pc(ZKS)

święte słowa ! nic ująć nic dodać
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Legionista
    no jedną flage zlowil Łysy to wiem na pewno.
    Mi bardzo sie podobała akcja już pod stadionem, jak do jednego typa dzwoni starsza, i przjeżdża po niego w połowie meczu, zabierając go do WAW...
    "...i na dobre i na złe"

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez pijak
    no jedną flage zlowil Łysy to wiem na pewno.
    Mi bardzo sie podobała akcja już pod stadionem, jak do jednego typa dzwoni starsza, i przjeżdża po niego w połowie meczu, zabierając go do WAW...
    Jak to 8-

Legionista Awatar Łysolek
    jechaliśmy po trasie i na ulicy leżała , kazdy po niej przejeżdżał :/ My jako autokar nie mogliśmy sie zatrzymac natomiast samochód osobowy mógł , niestety nikt tego nie zrbił i udało mi sie wspomnianą flage zdobyc , gdy przyczepiła się do podwozia jakis krawaciarzy z Warszawy Było trzeba widziec ich minę jak wyleciałem z, autokaru zacząłem im napierdalać w samochód i krzyczec , co Wy ***** flage Legii szamoczecie po ulicy ?? Typy mało w gacie nie narobiły , a flage siłą wyrwałem z pod podwozia , jest trochę porwana i brudna , ale mam ją w domu , lecz nie jest to flaga z 1000 flag , bo jest wieksza ( takie bodajże swego czasu można było kupić w Pelcowiźnie ) wiec jesli ktoś zgubił flage to niech sie nie martwi :> jest w dobrych rekach
    pozdro

Uprawnienia umieszczania postów