Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 190

Wątek: Dentysta sadysta!

Legionista Awatar Chmielo
    Nie wiem czy chodzicie do dentysty tylko wtedy, kiedy Wam coś spuchnie.. ale dwie kontrolne wizyty w roku (co pół roku każda) w zupełności wystarczą żeby później nie mieć niemiłych przygód. Plus oczywiście regularne mycie zębów. Ostatni raz z nabrzmiałą gębą chodziłem z 15 lat temu za gnoja kiedy się klawiaturę jeszcze państwowo leczyło.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Bootleg
    Dziś dłutowana Ósemka. Maskara. Plapa spuchnięta jakbym wyrwał strzał od Kliczki (i to nie jednego). Ketonal zapisany. Na fotelu spędziłem raptem 2 godzinki. Koszt tej przyjemności: 500 zł (ząb "leżał w poprzek" i był go widać tylko trochę).
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar h_L
    Jeśli mowa o ósemkach, polecam Extradent na Górczewskiej. Bardzo profesjonalna robota w ramach NFZ.

http://www.extradent.com.pl/

Legionista Awatar Xevatiz
    Tak, dzisiaj zatruty a za dwa tygodnie leczenie kanałowe... I razem 400zł pojdzie w pizdziet ;- Ale tak to jest jak sie chodzi do dentysty raz / 5 lat ;p

Legionistka Awatar MałaMi
    Ja miałam tak leczoną kanałowo czwórkę dolną,że jutro o 15 melduję się na Ludnej,żeby ją usunąć. echhh
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar Mieczysław
    Proponuję dobrze zadbać przed 30stką, później zęby się sypią jak zapałki i bardzo kosztowne jest posiadanie pełnej klawiatury, bo zostają tylko implanty. A naprawdę wiele nie trzeba. Ja swoim dzieciakom wpajam od małego i wszędzie zapylają ze szczoteczką i pastą. W ich wieku ja juz miałem za sobą borowania, plombowania etc., oni na szczęście wszystko git. Czyli profilaktyka działa, każdemu polecam.
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar 2Faces
    edit
    Ostatnio edytowane przez 2Faces ; 15-06-2014 o 19:24

Odkurzę też tutaj
    Witam,
    Poszukuje dentysty dosyć pilnie. Jeden klawisz do pilnego leczenia, dosyć mocno się posypał. + Ogólny przegląd, może wymiana plomby konsultacja co do ósemek itp. Ktoś kto zrobi solidnie robotę, a jakoś strasznie nie złupi.
    Wszelkie info mile widziane.

Dużo zalezy tutaj od genetyki. Jasne,ze odpowiednie dbanie o zeby jest bardzo ważne ale są osoby, które z natury mają mocne zęby. Sa osoby, które maja słabe zeby i bez znaczenia jak będą o nie dbały to zęby będą im sie psuły. Rozmawialem o tym ze stomatologiem.
    Jeśli chodzi o samego stomatologa prywatnie w Warszawie to sugeruję zorientować się o terminy w Dental Fraternity. http://centrum-dentalfraternity.pl/ Pomimo,ze jest to prywatny gabinet to zapisać się można jedynie z dużym wyprzedzeniem. Maja wielu klientów.
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 21-03-2018 o 11:49

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Ogromna prośba do któregoś z forumowiczów, który mial lub ma problemy z paradontozą. Proszę o priv.

Uprawnienia umieszczania postów