Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 191

Wątek: Dentysta sadysta!

Legionista Awatar Zajacc
    Po ponad 10 latach przemogłem się żeby odwiedzić gabinet dentystyczny (traumatyczne przeżycia z dzieciństwa swoje zrobiły). Wszystkie zęby zdrowe!
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

spec okienny Awatar meraś
    testował ktoś u stomatologa żel usuwający próchnicę ?

Podobno trzeba liczyć razy 2 względem normalnego borowania, ale nie czujesz, jakbyś był u dentysty
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Portowiec Awatar Bugi B.
    może na fundusz się da ?

Ps. Ja już mam 4 ósemeczki wyautowane
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Czerwona kartka
    1 ósemka z 3 wyrwana ... dentysta nieźle się narobił żeby ją usunąć , za tydzień zdjęcie szwów i kolejna do wyrwania. zobaczymy jak będzie jak przestanie znieczulenie działać..

ja czekam z pierwszą ósemką do wtorku niech ją dentysta zabiera już dziś bo mnie tak wku...., że głowa mała.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez PabloMag Zobacz posta
    ja czekam z pierwszą ósemką do wtorku niech ją dentysta zabiera już dziś bo mnie tak wku...., że głowa mała.
    to masz sporo czasu by przygotować się na niezły hardcore

jak mnie nie znieczuli odpowiednio, to się chyba znieczule jakąś butlą przed zabiegiem. a jak nie pomoże to jego znieczule po zabiegu chyba.

Legionista Awatar bkt
    ja wyrywalem osemke pare dni temu. Ibum pomagal na pare godzin ale ja mialem tak, ze 1/3 zeba mi sie skruszyla. Dentysta mi przejrzal stan uzebienia i mam lekkich prochnic (takich z b\rzega) do zrobienia... 5 Na raz nie mozna a szkoda bo chcialbym miec to z glowy za jednym znieczuleniem.

Osemka wyrywana byla w kawalkach bo sie dalej kruszyla i zamiast energicznym ruchem to coraz mocniejszym naciskiem, wielka byla jebana jak ****

Na szczescie nic pozniej nie bolalo

Ja mam z tyry ubezp z lim,. za wyrwanie place po znizce 90 zl a za leczenie 70zl od zeba. Znajde gdzxies tanszego dentyste w Warszawie?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar rey
    70 zł obejmuje znieczulenie? Jeżeli tak, to prywatnie imo nie znajdziesz taniej.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Nie ma takiego psychicznego wspomagania!!!! Jakie wyrywanie w kawałkach?! Jezus Maria Józefie Święty!

Światowid Łobez Awatar mathi86slo
    Nigdy nie pójdę, Ketonal na akord
    REPREZENTANCI STAREJ SZKOŁY - ŚWIATOWID ŁOBEZ

Portowiec Awatar Bugi B.
    a po co w ogóle płacić??? jak można zrobić dobrze i na fundusz

PabloMag - relax, to tylko jedna z metod, są jeszcze rozwiercenia zęba i np. późniejsze dłutowanie go. U mnie przy pierwszej dolnej, przez 5 dni ketonal 3x dziennie był grany, o innych przywilejach nie będę wspominał. Polecam się na przyszłość

Czerwona kartka
    dziś pierwsza i ostatnia 8-emka dolna poszła w pi.z.du . Dostałem kompres lodowy od razu po wyrwaniu, jeszcze musiał ją urżnąć trochę bo 7 ją blokowała... więc trochę z nią walczył. Nie dał mi żadnego ketonalu, tylko że jak coś to brać jakieś przeciwbólowe co są w domu i mówił że może spuchnąć ta część twarzy... wam puchła ?

Jeszcze tylko jedna górna i koniec!

prawie 500 zł zawinął za tą dolną...

Sporo. Ja zapłaciłem 200 z refundacją. Zostały jeszcze dwie, ale skoro nie sprawiają kłopotu to sobie siedzą. We wtorek były zdjęte szwy, póki co została dziura. Ząb był kawałem sku...... Lekko spuchłem, ale bez przesady. Tylko że mogłem jeść tylko jogurtopodobe rzeczy przez pare dni.

Aha. Co do tych leków - raczej te z "domowej apteczki" g.... dadzą.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Ja nie wiem jak to jest(czy to W Warszawie dosłownie tak rżną?) bo w Sz-nie nie zapłaciłem nic(poza transportem do Szczecina oczywiście). Normalnie dawał znieczulenie miejscowe na zabiegu, po zabiegu wypisał receptę na antybiotyk+ketonal i żadnych problemów.

Czerwona kartka
    no ja w prywatnej klinice robię, jak mieliście jakieś szczękościski po wyrwaniu ? Samo to przechodzi czy bierze się jakieś specyfiki na to ? naczytałem się na forach i nie wiem bo podobno jak trwa długo to się pogłębia :/

Legionistka Awatar MałaMi
    Ja jestem dwa dni po wyrwaniu prawej dolnej, łaziłam z nią do usunięcia ponad 1,5 roku, raz na jakiś czas jakieś zapalenie itp. Rwałam w Ursusie na Skoroszewskiej na fundusz, nie płaciłam za zdjęcie, dłutowanie, rwanie czy znieczulenie. Fakt faktem sadysta( całkiem mlody) rozśmieszał mnie żebym nie zjechała ze strachu bo po zdjeciu okazało się ze korzeń tej ***** ósemki był na wysokości dolnej trójki :szok:, jak było po wszystkim antybiotyk i ketanol, ale z ręką na sercu zjadłam już dziś normalne (nie jogurtopodobne) jedzenie.
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar lans
    a ja zadnego zabiegu nie mialem od 3 lat, w tym czasie mialem ze 2 kontrole ktore wykazaly, ze z kłami wszystko w porzadku. dziekuje, dobranoc.
    Jak powiedział stary góral
    będzie Polska aż po Ural
    za Uralem będą Chiny
    was nie będzie skur.wysyny!

Legionista
    Nienawidze tego miejsca.... Swoja 2 lata temu po kanalowym musialem zrobic rentgena. I sie okazalo ze na gornym kle siedzi mleczak a pod nim szykuje sie staly do wyjscia. Jak mnie chciala rwac odrazu to wyskoczylem

'co pani na glowe upadla? przeciez to zdrowe zeby chyba nie? no to pilowac jak jakiemus zajacu?'

http://www.youtube.com/watch?v=qUaQabFtGa0

Legionista Awatar Naguto
    Idę jutro do dentysty. Nie ma gorszego bólu , niż ból zęba.
    Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Legia Legia Warszawa

Legionista Awatar raff
    Ja idę i dziś, i jutro.

6 ubytków, pozdro. Tak to jest, jak się 2 lata nie chodzi do tego sadysty...

A do tego wszystkie cztery ósemki do wyje...

Pytanko do kumatych [Bugi? ] - czy po wyrwaniu/wycięciu ósemki jest jakiś ban na sport, czy można normalnie trenować?

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez raff Zobacz posta
    Ja idę i dziś, i jutro.

6 ubytków, pozdro. Tak to jest, jak się 2 lata nie chodzi do tego sadysty...

A do tego wszystkie cztery ósemki do wyje...

Pytanko do kumatych [Bugi? ] - czy po wyrwaniu/wycięciu ósemki jest jakiś ban na sport, czy można normalnie trenować?

ładnie kolego, ładnie

Tak na prawdę zależy, każdy organizm inaczej reaguję na wyrwanie/wycięcie ósemek. Ja po pierwszej tydzień leżałem i kwiczałem, tak więc trenowanie w moim przypadku odpadało, jak będzie w Twoim? zobaczymy powodzenia

Legionista Awatar pzk
    Właśnie. Jak to jest z tymi ósemkami. Trzeba wyrywać czy nie? Słyszałem, że u jednych trzeba u innych nie i już nie mam pojęcia. Mi wyrosły dwie jakiś czas temu. Teraz coś mnie chyba ta jedna zaczęła boleć, a raczej gdzieś tam obok niej. Muszę się w końcu przejść do sadysty. Pewnie teraz dziura na dziurze.

Edyta: A jak mi ząb zaczął gnić czy jak to się tam nazywa ? Możliwe to?

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
    Właśnie. Jak to jest z tymi ósemkami. Trzeba wyrywać czy nie? Słyszałem, że u jednych trzeba u innych nie i już nie mam pojęcia. Mi wyrosły dwie jakiś czas temu. Teraz coś mnie chyba ta jedna zaczęła boleć, a raczej gdzieś tam obok niej. Muszę się w końcu przejść do sadysty. Pewnie teraz dziura na dziurze.

Edyta: A jak mi ząb zaczął gnić czy jak to się tam nazywa ? Możliwe to?

Kyrie elejson

a na poważnie, z ósemkami to najlepiej zrób tak:
    1)zrób zdjęcie szczęki(pantogram się zwie albo jakoś tak),
    2)udaj się do dentysty
    3) dentysta Ci powie, czy do wycięcia są, czy mogą zostać.

Znam ludzi, którzy mają normalnie 4 ósemki i nie maja potrzeby ich wycinania, są tacy(jak ja np.) gdzie w pizdu trzeba było 4 wywalić, a u niektórych jeszcze np. tylko dwie wszystko zależy od tego jak rosną i czy przeszkadzają pozostałym zębom. Co do gnicia, to nie słyszałem o takowym zębowym

Legionista Awatar pzk
    Cytat Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
    Kyrie elejson

a na poważnie, z ósemkami to najlepiej zrób tak:
    1)zrób zdjęcie szczęki(pantogram się zwie albo jakoś tak),
    2)udaj się do dentysty
    3) dentysta Ci powie, czy do wycięcia są, czy mogą zostać.

Znam ludzi, którzy mają normalnie 4 ósemki i nie maja potrzeby ich wycinania, są tacy(jak ja np.) gdzie w pizdu trzeba było 4 wywalić, a u niektórych jeszcze np. tylko dwie wszystko zależy od tego jak rosną i czy przeszkadzają pozostałym zębom. Co do gnicia, to nie słyszałem o takowym zębowym
    Ja też nie słyszałem Ale faktem jest, że jakoś mnie boli wokół tej ósemki. Jak nie "gnije" to się może ******** zatruł.

Jutro zadzwonię do Sadysty, nie ma co czekać.

Dzięki Bugi.

Legionista Awatar Huxley
    Panowie i Panie, a miało któreś z was robione szyjki zębów bez znieczulenia? Polecam, ekstatyczne doznania. Pani dentystka do mnie tiu tiu tiu, ha ha hi hi...i jak mi przyjeb....borowaczką po tych szyjkach to prawie salto zrobiłem na fotelu, robiła mi dwie szyjki, jestem tydzień po i do dzisiaj jeszcze to czuję.
    Ostatnio edytowane przez Huxley ; 18-11-2010 o 22:21
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar Snoopy
    byłem dziś u dentysty po hmm... 8-10 latach? wszystko okiej

dentysta - luzik
    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Legionista Awatar wrc
    Piotrek mogą gnić - jak zwał tak zwał. Ósemki mają to do siebie, że są zębami raczej słabymi, szybciej się psują.

Jak się boisz to poszukaj sobie gabinetu z urządzeniem The Wand, daj te 20-30zł więcej i będziesz spokojniejszy.
    +=

Legionista Awatar pzk
    Snoopy pogratulować. Jak teraz pójdę to będzie comeback po 4 latach. Dziury będą, to pewne

Cytat Zamieszczone przez Achmed Zobacz posta
    Piotrek mogą gnić - jak zwał tak zwał. Ósemki mają to do siebie, że są zębami raczej słabymi, szybciej się psują.
    A jednak. Właśnie tak mi się coś wydawało, że mogą gnić/psuć się, bo niektórzy muszą właśnie z tego powodu wyrywać.
    Jak się boisz to poszukaj sobie gabinetu z urządzeniem The Wand, daj te 20-30zł więcej i będziesz spokojniejszy.
    Jest się czego bać? Raz w życiu miałem ząb wyrywany jak miałem kilka lat (więc pewnie był to mleczak co stawiał 'opory'), użyła takiego znieczulenia, że jakby mi nie powiedziała to bym nawet nie wiedział.
    Ostatnio edytowane przez pzk ; 18-11-2010 o 22:29

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
    Jest się czego bać? Raz w życiu miałem ząb wyrywany jak miałem kilka lat (więc pewnie był to mleczak co stawiał 'opory'), użyła takiego znieczulenia, że jakby mi nie powiedziała to bym nawet nie wiedział.
    skoro ja po rwaniu pierwszej ósemki przez tydzień nie mogłem nic żreć, dosłownie 3 x dziennie ketonal, mordy nie ma jak otworzyć, bo napitala jak siemasz wiktor to raczej jest czego chociaż górne poszły jak z płatka(tego samego dnia Bosmana zielonego piłem). Wszystko zależy jak są ułożone, mi dolne rosły pod kątem 45 stopni, nie można było ich normalnie wyrwać, to szlifował mi by je na kawałeczki rozciułać. Nie to, żebym Cię jakoś chciał nastraszyć czy coś, ale dla mnie to niezły hardcore rozcinanie dziąseł, zaszywanie, wiercenie, dłutowanie....

Uprawnienia umieszczania postów