Legia - Śląsk Wrocław [23. kol. Ekstraklasy 2017/18, 16.02.2018, godz. 20:30]

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Alek
    Legionista
    • 10.2011
    • 7776

    #61
    tak zdecydowane zwycięstwo, a forumowych oklaskow jak na lekarstwo

    brawo Legia, dużo spokoju w grze i do tego dużo bramek. fajnie się to wszystko układa

    Komentarz

    • Yevaud
      Legionista
      • 05.2003
      • 5877

      #62
      Zamieszczone przez Alek
      tak zdecydowane zwycięstwo, a forumowych oklaskow jak na lekarstwo

      brawo Legia, dużo spokoju w grze i do tego dużo bramek. fajnie się to wszystko układa
      To chyba dobrze o forumowej braci świadczy. Zamiast nap... kolejne posty zataczają się wracając ze stadionu :P
      koko koko Skorza spoko...

      Komentarz

      • Antares
        Legionista
        • 08.2012
        • 6339

        #63
        Fajne wejście ma dziadek Eduardo, którego tylu krytykowało. Półtorej meczu dwie asysty, wywalczony karny i piękne kluczowe podanie. Dzisiaj w trójce Legionistów z największą ilością przebiegniętych kilometrów. Antolić motorek z przodu i tyłu, "eksperci" pisali, że to taki zawodnik jak Vrdoljak, a się okazuje, że to zdecydowanie jest typowa "8".

        I przed sparingami się wydawało, że obrona będzie naszą siłą, a z przodu może być duży problem. Tu się okazuje 2 mecze 7 goli, a właśnie jak się do czegoś przyczepić, że w tej obronie to się musi zazębić. Pazdan niby czyści, ale miewa cały czas słabe momenty. W NC+ zachwycali się jego wybiciem piłki z linii, a nie zauważyli, że sam tę sytuację sprokurował.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

        Komentarz

        • Lillo
          Legionista
          • 04.2011
          • 1843

          #64
          Ale druga połowa do zapomnienia.

          Komentarz

          • blaise101
            Legionista
            • 11.2011
            • 3405

            #65
            O Antoliciu jakiś ekspert pisał na początku, ze to gracz bez ambicji i takie tam, a tu się okazuje, ze były to bardzo krzywdzące opinie. Walczak niesamowity, szacunek dla niego, serio. Fakt, jest mały i wolny, ale szacunek ode mnie full

            Komentarz

            • Benek
              Legionista
              • 09.2011
              • 16123

              #66
              Szkoda, że w drugiej połowie nie pocisneli mocniej
              Brawo, brawo ostatni raz taka klepanke jak w pierwszej połowie to chyba widziałem ZA Magiery w meczu z Lechia. I oby tak dalej.

              Jedyne co martwi to fakt, że Kuchy może mieć problemy aby się odnaleźć w tej grze
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

              jest tylko jeden King!!!!

              *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

              Komentarz

              • R.
                Legionista
                • 02.2007
                • 9675

                #67
                Baaaaardzo fajna gra w pierwszej połowie, dawno nie widziana na Łazienkowskiej. Szkoda, że w drugiej już wkradł się minimalizm. Dziwna też zmiana Philipsa, bo po niej Śląsk uzyskał przewagę w środku pola. Generalnie póki co można patrzeć z optymizmem.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                Komentarz

                • Lillo
                  Legionista
                  • 04.2011
                  • 1843

                  #68
                  Zamieszczone przez Benek
                  Szkoda, że w drugiej połowie nie pocisneli mocniej
                  Brawo, brawo ostatni raz taka klepanke jak w pierwszej połowie to chyba widziałem ZA Magiery w meczu z Lechia. I oby tak dalej.

                  Jedyne co martwi to fakt, że Kuchy może mieć problemy aby się odnaleźć w tej grze
                  Ewidentnie widać braki techniczne, ale Kuchy i tak ustrzeli swoje

                  Komentarz

                  • Jestem
                    Legionista
                    • 12.2016
                    • 3760

                    #69
                    Zajebiste 20 minut od 16 minuty meczu, gdyby Legia potrafiła tak grać przez całą połowę to by była miazga z ekstraklapy!
                    Mam nadzieję, że Romeo nie zdejmie więcej tak pochopnie Philippsa, w zasadzie wtedy zdechło a potem było gorzej, choć z pewnością już tylko kontrolowaliśmy mecz.
                    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony grą Edka, a Hama przeskoczył samego siebie. Oby tak dalej
                    Niestety zmiennicy byli najsłabsi w tym meczu

                    Edit: No i sędzia w miarę normalny wreszcie, poza dyskusyjną kartką dla Rado to ja nie mam większych uwag, jakby tak wszyscy sędziowali to by było całkiem nieźle.
                    Ostatnio edytowany przez Jestem; 134085.
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

                    Komentarz

                    • LioneL
                      Legionista
                      • 03.2011
                      • 1749

                      #70
                      No i do przodu, oby tak dalej. Pierwsza połowa bardzo dobra, druga do zapomnienia.

                      Remy kozak.
                      Antolic walczak, ale piłkarsko póki co mnie nie przekonuje.
                      Philipps powyżej średniej.
                      Eduardo bardzo dobrze.
                      Vesovic grał za krótko.
                      Chukwu niewidoczny
                      Ostatnio edytowany przez LioneL; 48995.

                      Komentarz

                      • BlackAdder
                        Legionista
                        • 07.2011
                        • 3611

                        #71
                        Jak za bardzo nie uwierzą w swoją wielkość, to możemy mieć naprawdę piękną rundę
                        Dla mnie najważniejszym wzmocnieniem jest Antolić.
                        Ostatnio edytowany przez BlackAdder; 51375.
                        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

                        WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

                        Komentarz

                        • Gabro
                          Legionista
                          • 10.2003
                          • 4901

                          #72
                          Dopóki graliśmy na wyższym biegu, to ze Śląska nie było co zbierać. Aż chce się kolejnych meczów. To może być walec.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                          Komentarz

                          • Paramonow
                            Legionista
                            • 12.2016
                            • 209

                            #73
                            Antolić praktycznie każde podanie ma celne, może nie jest najszybszy ale za to inteligentny, nie robi strat. A co poklepali z przodu to naprawdę poezja. Do tego Niezgoda ładnie, fajnie się utrzymuje przy piłce do tego bramkę sam sobie wypracował. Rado jeszcze dość zardzewiały, trochę strat było i tempo nie za szybkie. Liczyłem, że szybciej Vesović wejdzie, bo na niego liczę równie mocno jak na Antolicia. A Hama? Fińska masakra piłą mechaniczną, brawo!

                            Komentarz

                            • Pawello
                              Legionista
                              • 07.2017
                              • 297

                              #74
                              az sie dziwe ze nic nie piszecie o Remim, nie wiem jak w TV to wygladalo, ale na stadionie to barrrdzo dlugo gosc dla mnie to był zawodnikiem meczu, raz im sie chyba udalo go wywrocic, glowki zgarnial chyba wszytkie jakie lecialy kolo niego, silny, madry i ambitny, wkurzal sie jak sie nie ruszali ci w przodu

                              Komentarz

                              • Lorenzo
                                Legionista
                                • 08.2017
                                • 936

                                #75
                                Ale, co Kuchy po wejściu odstawał od reszty to ja nie mam pytań
                                #teamMioduski

                                Komentarz

                                Pracuję...