Siatkówka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • jajcarz
    Czerwona kartka
    • 02.2011
    • 1414

    Siatkówka

    Przejrzałem ostatnie podstrony i nie znalazłem takie tematu więc pozwalam go sobie założyć.

    Dziś polska drużyna klubowa dokonała niemałego sukcesu. Awansowała do finału klubowych Mistrzostw Świata. Pokonali dziś 3-2 Sesi Sao Paolo , w której grają min tacy zawodnicy jak: Murilo, Rodrigao, Wallace czy też Sergio.

    I nie chodzi tutaj o Skrę, a o Jastrzębski Węgiel.
    Drużynę która w przerwie zbudowała całkiem nowy zespół.

    Tiebreak genialny.

    Ostatnio edytowany przez jajcarz; 47942.
  • Playboy
    Czerwona kartka
    • 08.2010
    • 1469

    #2
    Zbliża się koniec dominacji Skry. Wlazły pod formą, Kurek zmęczony i do tego strasznie nierówny Falasca na rozegraniu. ZAKSA wzmocniona jednym z trzech najlepszych atakujących świata Rouzierem ich zmiotła w weekend w Bełchatowie. Jastrzębski niezgrany, ale atak Łasko Kubiak Bartmann wygląda naprawdę nieźle. Do tego jeszcze mocna Resovia.

    A Jastrzębski tak jak Skra pewnie zostanie wicemistrzem, bo ograć Trentino będzie im baaardzo cięęężko.

    Komentarz

    • nicole91
      Legionistka
      • 10.2010
      • 333

      #3
      Zamieszczone przez Playboy
      Zbliża się koniec dominacji Skry. Wlazły pod formą, Kurek zmęczony i do tego strasznie nierówny Falasca na rozegraniu. ZAKSA wzmocniona jednym z trzech najlepszych atakujących świata Rouzierem ich zmiotła w weekend w Bełchatowie. Jastrzębski niezgrany, ale atak Łasko Kubiak Bartmann wygląda naprawdę nieźle. Do tego jeszcze mocna Resovia.

      A Jastrzębski tak jak Skra pewnie zostanie wicemistrzem, bo ograć Trentino będzie im baaardzo cięęężko.
      Na pewno zapowiada się ciekawy sezon, bo nie będzie już kompletnej dominacji Skry. Dużo drużyn się wzmocniło i jak pokazują pierwsze kolejki potrafią grać na równi ze Skrą i z nią wygrywać. Co do Jastrzębia to ograć Trentino będzie im ciężko mimo, że póki co wygrali pierwszego seta, ale Trentino to jednak klasowy zespół.
      Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

      Komentarz

      • Playboy
        Czerwona kartka
        • 08.2010
        • 1469

        #4
        ZAKSA spokojne zwycięstwo na początek z Partizanem chociaż w trzecim secie przy stanie 14:10 myśleli, że już wygrali i niepotrzebnie stracili tego seta. Rouzier to naprawdę przekot. Wlazły może mu buty wiązać. Tylko ci środkowi z Kaźmierczakiem, który gra poniżej krytyki i nic nie potrafi martwią. Z nim LM nie podbiją.

        Komentarz

        • jajcarz
          Czerwona kartka
          • 02.2011
          • 1414

          #5
          Ładne jaja w meczu AZS Częstochowa - Trefl.

          z 15-23 , AZS wyciąga na 23-23 gdzie w ostateczności wygrywa seta 28-26.

          Komentarz

          • dameq
            Legionista
            • 11.2011
            • 1

            #6
            vt-team.pl

            Wszystkich zainteresowanych siatkówką zapraszam do nowej gry http://vt-team.pl
            W tej grze możemy się wcielić w siatkarza, trenować, tworzyć kluby, grać mecze itd.

            Komentarz

            • Majkisek
              Legionista
              • 11.2009
              • 8890

              #7
              Siatkarze pojechali wczoraj Kubę, dzisiaj Serbię. I to dwukrotnie za 3 punkty. Ktoś wie jakie są zasady kwalifikacji do Olimpiady?

              e: dzięki baciek
              Ostatnio edytowany przez Majkisek; 14829.

              Komentarz

              • b.
                Legionista
                • 03.2009
                • 6840

                #8
                Zamieszczone przez Majkisek
                Siatkarze pojechali wczoraj Kubę, dzisiaj Serbię. I to dwukrotnie za 3 punkty. Ktoś wie jakie są zasady kwalifikacji do Olimpiady?
                3 najlepsze drużyny się kwalifikują

                Komentarz

                • Oli_choto
                  Legionista
                  • 09.2011
                  • 233

                  #9
                  Polecam - zajebista walka o piłkę Kubiaka, punkt przegrany, ale szacunek i za to i za cały mecz.

                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.



                  Jutro o 7 mecz z Argentyną.
                  Mój blog o podróżach - www.gdzieindziej.eu

                  Komentarz

                  • Majkisek
                    Legionista
                    • 11.2009
                    • 8890

                    #10
                    Popatrzyłem teraz w kalendarz i warto teraz zgolić frajerów na czysto bo ostatnie trzy spotkania to kolejno Włochy, Brazylia i Rosja. Po drodze tylko USA z lepszych ekip zostało. Generalnie pewnie ze 2 z tych 4 spotkań trzeba będzie wygrać. Najlepiej z Ruskimi na sam koniec o awans ;]

                    Komentarz

                    • Oli_choto
                      Legionista
                      • 09.2011
                      • 233

                      #11
                      Może Argentyna to nie byli frajerzy, ale udało się ich "zgolić na czysto" - czyli za 3 pkt. Dzień przerwy i mecz z Iranem, który zaskakuje i ma już 5 pkt. Według mnie jednak łatwo wygramy i będzie dobrze.

                      Dziś punkty straciły Brazylia i Włochy oraz do zera przegrało USA. To pokazuje, że nasze 9 pkt (które ugrała także tylko Rosja) to spory kapitał.

                      Jak napisał Majkisek - teraz ze słabszymi nie można się potknąć i przed końcówką może być ciekawie. Nikt tu nie skończy raczej bez porażki, więc gromadzić te punkty, może 7 wygranych na czysto starczy, może 8.
                      Mój blog o podróżach - www.gdzieindziej.eu

                      Komentarz

                      • nicole91
                        Legionistka
                        • 10.2010
                        • 333

                        #12
                        Argentyna to na pewno nie byli frajerzy. Może i w 1 secie zagraliśmy słabo, ale jednak jakoś Argentyńczycy go wygrali (grając często przez środek). Ze słabymi rywalami nie wolno wręcz stracić punktów bo na koniec mamy niezły zestaw w postaci silnych drużyn - Włochy, Brazylia, Rosja. 9 punktów to naprawdę dobry wynik póki co i mam nadzieję, że będą walczyć o awans (i go wywalczą)
                        Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

                        Komentarz

                        • StMo
                          Legionista
                          • 03.2005
                          • 1154

                          #13
                          A dziś zimny prysznic sprawiła nam reprezentacja Iranu. 2:3 w plecy
                          "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
                          na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
                          na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
                          na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

                          "Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
                          Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

                          Komentarz

                          • voytek
                            Legionista
                            • 08.2010
                            • 4275

                            #14
                            Iran gra niezłą siatkówkę, ale niestety nasi ich zlekceważyli a nim się obudzili było niestety za późno, i świetna sytuacja wyjściowa przed ostatnimi meczami została zmarnowana. Szkoda tego meczu, i oby nie podciął skrzydeł przed kolejnymi potyczkami.
                            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

                            Komentarz

                            • nicole91
                              Legionistka
                              • 10.2010
                              • 333

                              #15
                              Iran mnie zaskoczył. Słyszałam, że grają dobrze w obronie ale nie spodziewałam się, że tak dobrze. Iran zagrał nieźle, ale też trochę im na to pozwoliliśmy. Miałam wrażenie, że nie skupili się na tym meczu i byli zaskoczeni jak Iran gra. Jutro Japonia czyli trudny mecz ze względu na to, że grają u siebie, ale mam nadzieję, że wygrają za 3 punkty. Czasem zimny prysznic się przydaje.
                              Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

                              Komentarz

                              Pracuję...