Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mort
    Morterator
    • 05.2005
    • 191

    Kibolski światek - info, komentarze, opinie

    wiele osób mnie męczy,że nie chce oglądać fotek tylko chce info

    równie wiele chce fotki bez info, komentarzy itp.

    także co by wilk był syty i owca cała rozdzielam dwa zagadnienia
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

    Better Dead Than Red!!!
  • TNTP
    Legionista
    • 06.2009
    • 7085

    #2
    w końcu, od tygodni zbierałem się, żeby założyć taki temat, ale nie chciałem wychodzić przed szereg
    Lieber tot als rot!!

    Komentarz

    • Foxx
      Legionista
      • 08.2003
      • 12025

      #3
      Zamieszczone przez mort
      wiele osób mnie męczy,że nie chce oglądać fotek tylko chce info
      www.kibole.info
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz

      • Orzech
        Czerwona kartka
        • 05.2008
        • 719

        #4
        Napastnik Zenita Sankt Petersburg Danko Lazovic został zaatakowany paralizatorem przez policjanta tuż po zakończeniu wyjazdowego meczu z Wołgą Niżny Nowogród - poinformował klub z miasta nad Newą. Policja temu zaprzecza.

        Po końcowym gwizdku Lazovic, ciesząc się ze zwycięstwa 2:0, podbiegł do kibiców Zenita, aby rzucić im koszulkę. "W tym momencie policjant zaatakował mnie z tyłu, paralizatorem w plecy. To szaleństwo, że coś takiego dzieje się podczas zawodów sportowych. Ale tutaj, w Rosji, wszystko jest możliwe" - powiedział Lazovic, którego słowa zamieszczono na stronie internetowej Zenita.

        Jak poinformował klub, przedstawioną przez serbskiego piłkarza wersję wydarzeń potwierdziła obdukcja lekarska, która wykazała oparzenie pierwszego stopnia wywołane paralizatorem. Zenit zamierza złożyć skargę przeciwko tamtejszej policji.

        Z kolei policja odrzuciła zarzuty, oskarżając kibiców z Sankt Petersburga o prowokacyjne zachowanie, a piłkarzy gości - o to, że wbrew zakazom zbliżyli się do trybuny ze swoimi sympatykami. W wydanym komunikacie przyznała, że jeden z funkcjonariuszy trzymał paralizator, ale nie użył go.

        Zenit, broniący tytułu mistrza Rosji, zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do CSKA Moskwa. Lazovic jest najlepszym strzelcem rozgrywek. Do tej pory zdobył dziewięć bramek.

        Komentarz

        • Mazoviak
          Kibol
          • 06.2010
          • 193

          #5
          Dni Włocławka 2011. Koncert Sidney Polaka. Razem z nim śpiewali także włocławianie, jeden z nich ze sceny pytał - Klubem Łodzi jest?

          dni Włocławka
          polecam,od 1:01

          -klubem Łodzi jest?
          -ŁKS!
          -dziękuję

          Komentarz

          • rydzuuu
            Legionista
            • 05.2006
            • 1118

            #6
            Den Haag 14 lipca wycieczkuję się na Litwe

            UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.

            Komentarz

            • FCB
              Legionista
              • 02.2008
              • 1096

              #7
              a odległość z Warszawy do Taurogów kilka kilometrów dłuższa jak ze stolicy do Lubina

              Komentarz

              • t2
                Legionista
                • 03.2006
                • 681

                #8
                Zamieszczone przez rydzuuu
                Den Haag 14 lipca wycieczkuję się na Litwe

                http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...aws/index.html
                Ja tam pamiętam, że w szkole, przy okazji Trylogii Sienkiewicza, Kmicic był stawiany za wzór patrioty. A Taurogi spalił



                A jak się kibole wezmą za zrywanie tabliczek, to chyba wszyscy wiedza jak sie to może skończyć :>

                Komentarz

                • Zdzisiek
                  Mokotów
                  • 02.2009
                  • 2452

                  #9
                  Zamieszczone przez t2
                  Ja tam pamiętam, że w szkole, przy okazji Trylogii Sienkiewicza, Kmicic był stawiany za wzór patrioty. A Taurogi spalił
                  Kmicic spalił Wołmontowicze

                  a w Taurogach miał zamek Bogusław Radziwiłł

                  ....nie zmienia to postaci rzeczy, że wielu ludzi się tam wycieło.....
                  Ostatnio edytowany przez Zdzisiek; 12054.
                  "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
                  Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
                  "
                  Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

                  Komentarz

                  • jot
                    Legionista
                    • 06.2011
                    • 4

                    #10
                    Jak już wiemy, FC Den Haag trafiło na Tauras Tauragė (Litwa) w Lidze Europy.
                    Czy ktoś myśli poważniej o wyjeździe na Litwę? Jak mówią Google Maps całkowita odległość z Warszawy to 467 km, a przybliżony czas podróży to ok 7 godzin jazdy.
                    Więcej : http://europejska-trasa.mexxx.info.p...uragelitwa.php

                    Komentarz

                    • Zdzisiek
                      Mokotów
                      • 02.2009
                      • 2452

                      #11
                      Zamieszczone przez jot
                      Jak już wiemy, FC Den Haag trafiło na Tauras Tauragė (Litwa) w Lidze Europy.
                      Czy ktoś myśli poważniej o wyjeździe na Litwę? Jak mówią Google Maps całkowita odległość z Warszawy to 467 km, a przybliżony czas podróży to ok 7 godzin jazdy.
                      Więcej : http://europejska-trasa.mexxx.info.p...uragelitwa.php
                      ....zastanawiał bym się raczej, czy kibice Jagielloni pojadą 6000 tyś kilometrów..

                      Bo my, wspierając FC Den Haag, jesteśmy u siebie !!!
                      "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
                      Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
                      "
                      Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

                      Komentarz

                      • jot
                        Legionista
                        • 06.2011
                        • 4

                        #12
                        Zamieszczone przez Zdzisiek
                        ....zastanawiał bym się raczej, czy kibice Jagielloni pojadą 6000 tyś kilometrów..
                        A no zobaczymy . Póki co przeglądając ich wypowiedzi w necie widzę tylko narzekanie . Znając nas, gdybyśmy byli na ich miejscu na pewno znalazłyby się osoby które by pojechały .

                        A propos wspierania Den Haag, ciekawe ile by kosztował wynajem busa na do Taurage?

                        Komentarz

                        • t2
                          Legionista
                          • 03.2006
                          • 681

                          #13
                          Zamieszczone przez Zdzisiek
                          Kmicic spalił Wołmontowicze

                          a w Taurogach miał zamek Bogusław Radziwiłł

                          ....nie zmienia to postaci rzeczy, że wielu ludzi się tam wycieło.....
                          Uuuu Kochany, musisz jeszcze sporo doczytac co wyprawiał imć pan Babinicz vel Kmicic - Wołmontowicze palił na początku. A później, jak dostał od króla Tatarów to z dymem szły Prusy, a później m.in. Taurogi, Prostki, a nawet Zamość...

                          E:

                          Zamieszczone przez jot
                          A propos wspierania Den Haag, ciekawe ile by kosztował wynajem busa na do Taurage?

                          I młodzież niech sie uczy, to nie żadne Taurage, tylko polskie Taurogi. Na Wilno też będziecie Vilnius mówili?
                          Ostatnio edytowany przez t2; 5108.

                          Komentarz

                          • lukasz9209
                            Legionista
                            • 05.2008
                            • 1208

                            #14
                            Zamieszczone przez jot
                            A propos wspierania Den Haag, ciekawe ile by kosztował wynajem busa na do Taurage?
                            Wszystko najprawdopodobniej będzie podane w odpowiednim czasie i odpowiednim temacie.
                            LEGIA TO MY
                            Freedom for Mary Wagner!!!

                            Komentarz

                            • Zdzisiek
                              Mokotów
                              • 02.2009
                              • 2452

                              #15
                              Zamieszczone przez t2
                              Uuuu Kochany, musisz jeszcze sporo doczytac co wyprawiał imć pan Babinicz vel Kmicic - Wołmontowicze palił na początku. A później, jak dostał od króla Tatarów to z dymem szły Prusy, a później m.in. Taurogi, Prostki, a nawet Zamość...


                              W rzeczy samej
                              wybacz !!!
                              "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
                              Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
                              "
                              Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

                              Komentarz

                              Pracuję...