Idzie wojna...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Foxx
    Legionista
    • 08.2003
    • 12029

    Idzie wojna...

    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
  • Mitek
    Czerwona kartka
    • 04.2011
    • 11

    #2
    od zawsze było wiadomo że pismaki to ...
    ale oni ostatnio na prawdęprzeginają pałę ostro ;/

    Komentarz

    • karakan

      #3
      Sowieckie metody!

      Może czas na podobną akcję jak w Poznaniu?
      Trzeba szkalować tą szmatę na każdym murze w mieście!

      Komentarz

      • MałaMi
        Legionistka
        • 08.2010
        • 3418

        #4
        Chcecie pismaki wojny to będziecie ją mieli, wstyd mieszać do tego dzieciaki, które los z rożnych powodów i tak skrzywdził. Te uśmiechy są nasza inicjatywą i tego nie zniszczycie.

        Komentarz

        • (L)egiaMaster1916
          Guest
          • 12.2008
          • 312

          #5
          osobiście mam nadzieję, ze ten tytuł (idzie wojna) wejdzie w życie..
          Wybiórcza od "iks czasu" jedzie z kibicami/kibolami w większosści przypadków łgając, manipulując, stosując zabiegi, które na pewno nie wchodzą w zakres "obiektywnego i rzetelnego dziennikarstwa"...I co gorsze nie spotykało sie to z żadną reakcją środowiska kibicowskiego (wyjatkiem jest Wiara Lecha), co tylko skłaniało dziennikarzoli wybiórczej do dalszych działan i poczucia, że dobrze czynią, jesli nie ma żadnej reakcji, głosu sprzeciwu (procz pisania na forach)//
          Co innego walka z chuligaństwem, co innego z środowiskiem kibolskim - jako takim...
          Ja uwazam, że jeśli tydzień temu kropla nie przelała czary goryczy, to teraz na pewno i to nie kropla a cała beczka"..
          Mam nadzieję, że przyłbice zostana podniesione, że dołaczy sie do tego KP, inne kluby
          Poza tym widzę, że ta czala goryczy przelała się już nawet u pikników i tych osób, które raczej nie stawały w obronie atakowanej przez GW grupie kibicowskiej.
          Wybiórcza ukazuje kiboli jako zorganizowaną, silna nadal (mimo wszystkich "krucjat ) ) grupę. No to warto pokazać jak silna to grupa, silniejsza niż sobie wyobrażali..


          Zamieszczone przez mort
          Leniarski, Stec i reszta...

          (....) Ktoś kto w imie swojej chorej krucjaty niszczy radość i usmiech na twarzy dziecka nie jest już dla mnie człowiekiem a zwykłym zwierzęciem.

          akurat ja od dłuższego czasu uważam, że to raczej ludzie są "zwierzętami" i mają bardziej dzikie zachowania.. a zwierzęta bywają bardziej ludzkie...
          Ostatnio edytowany przez (L)egiaMaster1916; 11724.

          Komentarz

          • detoxizer
            Legionista
            • 03.2004
            • 7449

            #6
            Powiem tak, przekroczyliście po raz kolejny pewien poziom zezwierzęcenia. Jesteście podłymi, małymi ludźmi bez jakichkolwiek zasad moralnych. Jesteście ostatnimi, którzy mogą kogoś pouczać.
            https://www.facebook.com/cocadillaz

            Komentarz

            • karakan

              #7
              Nie piszcie o zezwierzęceniu.Nie obrażajcie zwierząt.

              Wyborcza to sowiecka banda wyznania handlowego.
              Ostatnio edytowany przez Gość; 6953.

              Komentarz

              • daimler

                #8
                Czy możecie podać szczegóły - w sensie co usłyszeli sponsorzy i przedstawiciele tych domów dziecka?
                Myślę, że nie ma co zachowywać tutaj jakiejkolwiek poprawności, nie ma co się z nimi pierdolić.

                Komentarz

                • Foxx
                  Legionista
                  • 08.2003
                  • 12029

                  #9
                  Wszystko w swoim czasie... Chociaż znając ich teksty każdy się może domyślić. To dopiero początek.
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                  Komentarz

                  • rey
                    Legionista
                    • 07.2007
                    • 9712

                    #10
                    Dokładnie, pisać wszystko, kto, do kogo, co powiedział itd. Banda zwyrodnialców...
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                    Komentarz

                    • robal86
                      Legionista
                      • 03.2011
                      • 39

                      #11
                      żeby dzieciakom chcieć odebrać możliwość pójścia na mecz, przeżycia przygody, oderwania się na chwilę od tej szarej rzeczywistości którą mają na co dzień a w zamian kazać im siedzieć w domu to trzeba być nie lada skur****nem ...
                      Miarka się przebrała. GW
                      Ostatnio edytowany przez robal86; 48725.
                      Chociaż ciężki jest czas, Michnik i Tusk gnębią Nas, będą, będą kibice za Legią szli ...

                      Komentarz

                      • TytusPullo
                        Lechita
                        • 03.2011
                        • 124

                        #12
                        Przecież to stary numer tych dziennikarskich kurew, jak im sie pomysły kończą to walą w szlachetne inicjatywy kibolskie. Gdy na meczu z Jagiellonią na darmowym sektorze dla pojawiło się ponad 1300 dzieciaków ze szkół czy domów dziecka to kilka dni później któryś z tych gejów napisał że to grubsza akcja mająca na celu indoktrynację dzieci kibolstwem, ksenofobią itd (sic!). Nic że na każdym kolejnym meczu tych dzieciaków pojawia się więcej, że autentycznie się bawią, mają z tego radość, wg kurew z GW to walka o rząd dusz. Za tydzień mecz w Poznaniu z Wami, spotykają się dwie ekipy chyba będące największą solą w oku tych pierdzieli, przydałoby się to w jakiś sposób wspólnie zaakcentować, udowodnić kurwom ze możemy się ni lubić ale istnieją też wyższe wartości w obronie których stajemy bez względu na kolor barw i to co mamy w sercu...Oj by ich to zabolało bardziej niż cokolwiek innego. Wydaje mi się że coś zdziałać można jedynie tworząc wspólny kibolski front do walki z tym gównem.
                        Niebiesko-biały herb...

                        Komentarz

                        • Neg
                          Legionista
                          • 11.2010
                          • 2687

                          #13
                          Mam nadzieje że sponsorzy jak i opiekunowie domów dziecka serdecznie im podziękowali za telefony i kazali spierdalać.

                          Żeby dzwonić do domów dziecka ? Trzeba być jebanym skur***nem, żeby mieszać w ich chore wymysły dzieciaki.
                          Fanatyczny Tarchomin

                          Komentarz

                          • daimler

                            #14
                            Skoro sprawa dotarła tam gdzie dotarła to znaczy że zarówno sponsorzy klubu jak i przedstawiciele domów dziecka raczej nie podzielają poglądów tej pierdolonej gadzinówki...

                            nie no, wkurwiłem się

                            Komentarz

                            • Kawa
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 8265

                              #15
                              Zamieszczone przez daimler
                              nie no, wkurwiłem się
                              Spoko, poczekaj na poniedziałkowe wydanie gówna, bo chyba nie ma wątpliwości, że jutro kibole będą wzniecać zamieszki.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


                              Bynajmniej to nie przynajmniej!

                              Komentarz

                              Pracuję...