PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie na temat "królewskiej" LEGII?

Łasuch
03-10-2003, 15:13
Od dziś cała Warszawa pije "Królewskie". Pijąc to piwko przed meczem jak i po jego zakończeniu stajesz się sam sponsorem Naszej LEGIUNI.
Apel:
Jeśli zamierzasz pić piwo to tylko "KRÓLEWSKIE"
Pozdro z WSZYSTKICH Kibiców pijących "Królewskie".

Yankes
03-10-2003, 15:21
temat ok. ale tresc to juz cos "nie tego"

Kasja
03-10-2003, 15:23
temat ok. ale tresc to juz cos "nie tego"
hehe dokladnie :)
ja i tak ostatnio w wiekszosci KROLEWSKIE pije wiec moim zdaniem zajebisty sponsor :P

rkwa
03-10-2003, 16:37
hehe ostatnio pilem harnasie bo po taniosci,a dzis nie bylo to kupilem kuntersztyny /wyrob Krulewiaka/ - chyba podswiadomie cos przeczulem. '8

PRASKI
03-10-2003, 21:23
hehe ostatnio pilem harnasie bo po taniosci,a dzis nie bylo to kupilem kuntersztyny /wyrob Krulewiaka/ - chyba podswiadomie cos przeczulem. '8

o ja nie moge, daj Pan spokój z tymi Kuntersztynami...

okropne, nie są warte swojej ceny (chyba 1,99) :/

Grochów
03-10-2003, 21:41

o ja nie moge, daj Pan spokój z tymi Kuntersztynami...

okropne, nie są warte swojej ceny (chyba 1,99) :/
No za pyszne to one nie są...naszczęście odkryłem na nowo Van Pury po dobrej cenie:>
A może Gruby powie coś o kuntersztynach ?? :rotfl: :buhaha:

Gruby
03-10-2003, 21:58

A daj Ty spokoj z tym kuntersztynem.... :D
Ogolnie jeszcze bardziej sie podkrecilem na Krolewskie i chce miec koszulke i inne gadzety:D

Mrozik
03-10-2003, 21:59

A daj Ty spokoj z tym kuntersztynem.... :D
Ogolnie jeszcze bardziej sie podkrecilem na Krolewskie i chce miec koszulke i inne gadzety:D
Najwięcej koszulek to sobie dzisiaj ochrona zwinęła :/

Adiq
03-10-2003, 22:02
Szkoda tylko, że Królewskie kilka lat temu zmieniło swoje barwy z zielonego na czerwony.

Kawa
03-10-2003, 22:03
Szkoda tylko, że Królewskie kilka lat temu zmieniło swoje barwy z zielonego na czerwony.
N mocne Królewskie dalej jest zielone '8

Adiq
03-10-2003, 22:04
N mocne Królewskie dalej jest zielone '8
Wiem, bo to moje ulubione piwo od zawsze. 8)

*PRZEMO*
03-10-2003, 23:04
Królewskie nawet dobre nie to co było kiedys, teraz to mozesz ze smakiem wydudlac, a o ile bardziej smakuje jak wiesz ze to sponsor twojej ukochanej druzyny :) czeszy mnie jescze to ze Krolewskie ze stolicy sponsoruje odpowiedni klub :D

m84
03-10-2003, 23:37
Krolewskie na pewno nie pozaluje tej decyzji. Sprzedaz ich piw a szczegolnie Krolewskiego wznacznie wzrosnie. Nawet widze to po mnie i po moich kumplach. Normalnie do tej pory wiekszosc pila Steffle albo Tyskie 0,6. Dzisiaj wszyscy kupowali tylko i wylacznie Krolewskie:)I tak bedzie juz zawsze. Mysle ze wiele osob zrobilo podobnie a wiec jakby nie patrzec to sprzedaz wzrasta w szybkim tempie!!

rkwa
04-10-2003, 03:18
Za Zwycieastwo - :pijok: :pijok: :pijok:

http://www.krolewskie.pl/site_ie/do_pobrania/wallpapers/wall3_640.jpg

Ultra LW
04-10-2003, 07:50
Ja wcześniej popijałem Wareczkę (też się reklamuje na Legii) ale teraz ze względu na Warszawskość (chociaż to chyba Austriacy) i większy wkład finasowy w Legiunie zobowiązuje się pić regularnie Królewskie.

Kiju
04-10-2003, 09:14
Mi teraz podobaja sie koszulki Legii.Pojawił sie na nich bardzo ładne barwy :+: Czerwono-biało -czerwone 8-

Cipciuś
04-10-2003, 10:46
Ja juz dzis dosponsorowaem naszgo sponsora :D
Cos czuje ze KRólewskiemu nasz sponsoring wyjdzie bardzo ale to bardzo na dopbre :D
Swoja droga - wczoraj na meczu piwo sprzedawali / rozdawali dla VIP :D
Ciekawe czy to normalne czy jednak bez %

|
04-10-2003, 11:27
Od razu po wczorajszym meczu wybrałem sie z swoją "meczową ekpią" na Kró(L)ewskie :D Tsheba było wznieść toast za nowego sponsora i wspaniałą wygraną :)

Królewskie RZĄDZI !! :D

Bajor
04-10-2003, 13:29
A czy ktoś pamięta OLDSCHOOLOWY wygląd i smak KRÓ(L)EWSKIEGO??
a co do Kuntersztynów to troche ich katowałem w pociągu relacji Warszawa - Zagórz i muszę przyznać ,że nie były rewelacyjne!!Gruby a Ty co masz wspólnego z Kunterami??? '8 '8

kamyk
04-10-2003, 13:51
my mamy namowic wlasciciela baru w Pulawach na toz eby sprowadzil krolewskie do baru naszego Legijnego zeby sponsorowac Legie bo zawsze jak gra na wyjazdach nasza Pulawska brac zbiera sie tam i popija zlocisty napoj bo jak meczyki sa w Wawce to zawsze ktos jest na meczu tak jak ja teraz jestem na kazdym na Lazienkowskiej! pozdro

szczepan
04-10-2003, 15:15
Mi teraz podobaja sie koszulki Legii.Pojawił sie na nich bardzo ładne barwy :+: Czerwono-biało -czerwone 8-

chyba o zlotym zapomniales...

wzrok wybiorczy '8 '8

Mini
04-10-2003, 15:49
Pijąc to piwko przed meczem jak i po jego zakończeniu stajesz się sam sponsorem Naszej LEGIUNI.

nic bardziej mylnego. Brau Union płaci Legii tyle ile jest w umowie a nie % od sprzedanych królewskich browarów.

a poza tym królewskie rządzi!!!

ems
04-10-2003, 15:54
Pijąc to piwko przed meczem jak i po jego zakończeniu stajesz się sam sponsorem Naszej LEGIUNI.

nic bardziej mylnego. Brau Union płaci Legii tyle ile jest w umowie a nie % od sprzedanych królewskich browarów.

a poza tym królewskie rządzi!!!

:fu:

MaxyM
04-10-2003, 17:31
Mini, ale jezeli Baron Van Bethowen 8 zobaczy, ze podaz wzrosla o kilkadziesiat procent i piwo rozchodzi sie niczym swieze buleczki, to nie bedzie skapil grosza.

Kumasz? '8

Mini
05-10-2003, 09:02
Mini, ale jezeli Baron Van Bethowen 8 zobaczy, ze podaz wzrosla o kilkadziesiat procent i piwo rozchodzi sie niczym swieze buleczki, to nie bedzie skapil grosza.

Kumasz? '8

aaaaale tak od razu nie wzrośnie i od razu nie sypnie więc nie wpadajmy w zachwyt bo póki co płaci mało jak za reklame w Takim miejscu.choć oczywiście dla dobra sprawy będę pijał Krolewskie choć znam lepsze browary.

A tak przy okazji.
o co chodziło z tymi koszulkami? ktoś je rozdawał? gdzie?

szczepan
05-10-2003, 10:06

Kumasz? '8

aaaaale tak od razu nie wzrośnie i od razu nie sypnie więc nie wpadajmy w zachwyt bo póki co płaci mało jak za reklame w Takim miejscu.choć oczywiście dla dobra sprawy będę pijał Krolewskie choć znam lepsze browary.

A tak przy okazji.
o co chodziło z tymi koszulkami? ktoś je rozdawał? gdzie?

nie wiem jak na Krytej ale na Zylecie byly tuz za bramkami rozdawane z takiego czerwonego auta...

Cukier
05-10-2003, 10:53
A czy ktoś pamięta OLDSCHOOLOWY wygląd i smak KRÓ(L)EWSKIEGO??

Ja pamiętam jak po szkole chodziliśmy z kumplami na Króla (lata 80-te), jeszcze nie było czerwonych naklejek z przodu, z tyłu i na szyjce, tylko prostokąt z papieru kiepskiej jakości i chyba jakiś sfinks czy coś w tym rodzaju. No i walka ze sprzedawcami, bo nie chcieli nam - małolatom sprzedawać, w co piątym sklepie się udawało ;) . Smak był piwa, bo wtedy piło się aby pić a nie dla smaku. Sentyment chyba pozostał, bo od paru lat nie piję innego - przywiązanie.

Sharn
05-10-2003, 15:39
Mini - wzrośnie wzrośnie. W ten weekend nie spotykam ludzi którzy nie żłopią Króla. Zdrówko!

:piwo4:

Sokol
05-10-2003, 18:01
Mini - wzrośnie wzrośnie. W ten weekend nie spotykam ludzi którzy nie żłopią Króla. Zdrówko!

:piwo4: ... ja tez do nich naleze :piwo4: tak jak zapewne pare tysiecy innych Warszawiakow :>

Mini
05-10-2003, 19:35

nic mi nie mów bo mnie gardło boli i nie mogę pić zimnego a ciepły browar to nie browar :help:

Siekier
05-10-2003, 22:33
ja to chyba miałem jakiś ósmy instykt normalnie bo Królewskie to moje ulubione (te zielone) ale się złożyło ładnie !

Sokol
06-10-2003, 17:21

nic mi nie mów bo mnie gardło boli i nie mogę pić zimnego a ciepły browar to nie browar :help:

Tez tak myslalem poki nie wszedlem do sklepu gdzie kroleszczak byl tylko z polki.. ale i tak mi smakowal, choc nie wiem jak bardzo wpynela na to Legia :>

szczepan
06-10-2003, 19:08

Tez tak myslalem poki nie wszedlem do sklepu gdzie kroleszczak byl tylko z polki.. ale i tak mi smakowal, choc nie wiem jak bardzo wpynela na to Legia :>

ten sklep to Zabka?

brevery
06-10-2003, 19:15

ten sklep to Zabka?

:rotfl: :rotfl: A Wy świnie nawet nie poszliście odebrać zimnych Królewiaków z Zaby:) Ale wiem wiem...to wszystko wina Yankesa :)

szczepan
06-10-2003, 19:16
nie Yankes wieczorem na jakas bibe szedl wiec mial odebrac :D

Gruby
06-10-2003, 19:18
Wlasnie trzeba napisac jakas petycje do zabek zeby bylo Krolewskie z lodowki, bo to normalnie skandal jest to co sie dzieje!! '8

brevery
06-10-2003, 19:21
Ja to proponuje wysłać jakies pismo do Płocka,zeby w najblizszym sklepie przy stadionie mieli wszystkie Królewskie z lodówki i zamówili podwójna dostawe :)

rkwa
06-10-2003, 20:03
Po meczu z Amica w sklepiku przy fontannie poszly wszystkie Krolewiaki i to strasznie szybko.My bylismy 30 min gdzies po meczu i juz inne browary musielismy kupic.Baba mowila ze wszyscy o Krolewskie pytaja.Chyba nastepnym razem zaopatrzy sie w wieksza ilosc.

Cipciuś
07-10-2003, 13:38
Wlasnie trzeba napisac jakas petycje do zabek zeby bylo Krolewskie z lodowki, bo to normalnie skandal jest to co sie dzieje!! '8

Na Jana Pawła kolo Stawek w Żabce Królewskiego wogule brak 8-
Powariowali !
A moze z Lechem umowe podpisali :fu:

Sokol
07-10-2003, 18:52

ten sklep to Zabka? 8- 8- tak.. taka na Grochowie :>

Sokol
07-10-2003, 18:54
Zimne Krole do Zabek!!!!!!!! :/

Sharn
08-10-2003, 00:40
Pić Królewskie!!! Jest dobre a pozatym zajebiste, więc...? 8)

CywiL
08-10-2003, 07:33
Ze swej strony uroczyście zbowiązuję się do AKTYWNEGO wspierania naszego sponsora... '8 i nawet wiem kto mi w tym pomoże...co nie panie Sharn....?

MaxyM
08-10-2003, 07:50
Wczoraj 8 strzelilem... :krolewskie:

Beny
08-10-2003, 07:51

'8 No to idziesz na Króla Strzelców! :krolewskie:

MaxyM
08-10-2003, 07:59

'8 No to idziesz na Króla Strzelców! :krolewskie:

Krolewskie rzadzi... :libacja:

Jawor_CDR
08-10-2003, 08:06

Jak dla mnie to zajebista sprawa ze taki sponsor ale ta reklama na koszulkach wygląda beznadziejnie. Niech ten prostokąt wymienią np. na taki wzor jaki jest na butelkach, czyli owalny (inaczej jajowaty :) ) i np. napisik "Królewskie" rozszerzyc i wysunąc poza kontury tła (dla przykladu sciagnijcie sobie wygaszacz ekranu ze strony Królewskiego, tam jest to dokładnie pokazane '8, tylko zamiast butelki jest kufel).

Norbas
08-10-2003, 09:15
przyłaczam się do akcji wspierania :)

wczorajszy wynik: :krolewskie: x4

MaxyM
08-10-2003, 09:52
Jeszcze dwie:

:krol:

:krol2:

Porter
10-10-2003, 13:35
;) ;)
bŁOGOSŁAWIONE BROWARY WARSZAWSKIE

W Lublinie Królewiak w butelce kosztuje 1,34 PLN

DeCe
20-10-2003, 21:55
teraz to juz tylko krolewskie :rotfl: ;)