PDA

Zobacz pełną wersję : Królewskie dalej sponsorem Legii

Wasil
02-10-2003, 19:25
Jutro na oficjalnej konferencji Legia poinformuje o podpisaniu umowy z nowym sponsorem, który będzie reklamować się na koszulkach do końca rundy jesiennej albo nawet do końca sezonu, z opcją przedłużenia. Na stałe pojawi się tam nazwa piwa Królewskie. Nazwę sponsora otoczono całkowitym embargiem, ponieważ rozmowy z poprzednim chętnym, firmą telefoniczną Centertel zerwano właśnie dlatego, że przedwcześnie nastąpił przeciek do mediów. Ostatnio, odkąd z końcem ubiegłego sezonu z roli sponsora zrezygnował Kredyt Bank na koszulkach piłkarzy Legii pojawiali się rozmaici reklamodawcy - inny na każde spotkanie (cena reklamy na jeden mecz to 50 tys. zł. Biorąc pod uwagę, że Królewskie reklamowałoby się - na razie - podczas siedmiu meczów, sześciu ligowych i jednego pucharowego, do kasy klubu wpłynęłoby przynajmniej 350 tys. W przeszłości Królewskie wspierało sekcję koszykarską. W męskiej ekstraklasie występowała nawet drużyna pod nazwą Legia-Królewskie.

No wreszcie ktoś się odważył. Śmiem twierdzić ,że ilość wypijanych litrów tego piwa ostro pójdzie w "górę". Ostatnio nielismy niezłą akcję w szkole/klasie. Na Agrykoli bł festym i za 10 kapsli koszulke dawali i sie zebraliśmy i następnego dnia w szkole paradowało 8 osób w koszulkach Królewskiego. W klasie prawie cały rząd.

szczepan
02-10-2003, 19:27
Jutro na oficjalnej konferencji Legia poinformuje o podpisaniu umowy z nowym sponsorem, który będzie reklamować się na koszulkach do końca rundy jesiennej albo nawet do końca sezonu, z opcją przedłużenia. Na stałe pojawi się tam nazwa piwa Królewskie. Nazwę sponsora otoczono całkowitym embargiem, ponieważ rozmowy z poprzednim chętnym, firmą telefoniczną Centertel zerwano właśnie dlatego, że przedwcześnie nastąpił przeciek do mediów. Ostatnio, odkąd z końcem ubiegłego sezonu z roli sponsora zrezygnował Kredyt Bank na koszulkach piłkarzy Legii pojawiali się rozmaici reklamodawcy - inny na każde spotkanie (cena reklamy na jeden mecz to 50 tys. zł. Biorąc pod uwagę, że Królewskie reklamowałoby się - na razie - podczas siedmiu meczów, sześciu ligowych i jednego pucharowego, do kasy klubu wpłynęłoby przynajmniej 350 tys. W przeszłości Królewskie wspierało sekcję koszykarską. W męskiej ekstraklasie występowała nawet drużyna pod nazwą Legia-Królewskie.

No wreszcie ktoś się odważył. Śmiem twierdzić ,że ilość wypijanych litrów tego piwa ostro pójdzie w "górę". Ostatnio nielismy niezłą akcję w szkole/klasie. Na Agrykoli bł festym i za 10 kapsli koszulke dawali i sie zebraliśmy i następnego dnia w szkole paradowało 8 osób w koszulkach Królewskiego. W klasie prawie cały rząd.

skad to wiesz???

po co dwa takei same tematy...

szczepan
02-10-2003, 19:34

wiadomosc podana przez Gazete Wyborcza... tzn serwis gazeta.pl

ja osobiscie znalazlem to na www.90minut.pl

MaxyM
02-10-2003, 19:46
Elegancko... :zeby:

Koniec z Heinekenem... Krolewskie rzadzi! :lz:

Lepiej byc nie moglo... Tylko niech hajsu nie skapia. :lo2:

:kaziu:

Nazgul
02-10-2003, 20:12
Elegancko... :zeby:

Koniec z Heinekenem... Krolewskie rzadzi! :lz:

Lepiej byc nie moglo... Tylko niech hajsu nie skapia. :lo2:
:kaziu:

A skąd Ty Króla w Chicago wytrzaśniesz?

A na poważnie - ciesze się ze to właśnie te browary. Chyba nawet lepiej niż IDEA :) w końcu w Warszawie Króla się pija a poza nią raczej nie spotykałem... A Idea mogłaby zanotowac spadek wpływów w innych regionach kraju :D

MaxyM
02-10-2003, 20:24
Andrzej przed-wczoraj pilem Krolewskie (z us etykieta) importowane z Warszawy.

6-pack - 6,50$

bemowiak
02-10-2003, 20:25
U mnie w domu Królewskie rządzi od czasu gdy byli sponsorem koszykarzy! Bardzo sie ciesze że to właśnie oni bo jest warszawskie i już było sponsorem Legii

Wasil
02-10-2003, 21:05
Ja tam wole Tyskie i Żywca no ,ale Królewskim nie pogardzę.

Raffi
02-10-2003, 21:27
Wolisz Żywczyka,mówisz? '8
http://www1.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,1702639.html

Kawa
02-10-2003, 21:41
Czyli jeeno i to samo? '8
Jurto kupuje 6 cio pak Króla i w miasto :]

VASCO
02-10-2003, 22:05
No ale te 350 tysięcy to troche mało jak na nasze ambicje. Ale nie ma co wybrzydzać... :hmm:

Kawa
02-10-2003, 22:08
No ale te 350 tysięcy to troche mało jak na nasze ambicje. Ale nie ma co wybrzydzać... :hmm:
Zauważ, że umowa ma być podpisana tylko do konca rundy, a więc na 7 spotkan.

szczepan
02-10-2003, 23:06
Zauważ, że umowa ma być podpisana tylko do konca rundy, a więc na 7 spotkan.

albo do konca sezonu z mozliowscia przedluzenia...

Krolewskie ma mocne plecy teraz tzn Zywca a ten za soba Hainekena...

m84
02-10-2003, 23:10
JA do te pory preferowalem Tyskie 0,6 luz extra Steffla:) tego drugiego to coraz wiecej osob pije. Ale teraz jak krolewskie zostanie jakby sponsorem to bede chetniej siegal po to piwo. Eh w ogole to ja dopiero wrocilem i jestem troche zmeczony...

Kawa
02-10-2003, 23:14
No to juz wiadomo przy jakim piwku trzeba świętowac urodziny forum '8

Cezdor
03-10-2003, 10:14
Przyznam, że najlepiej do tej pory smakowało mi Tyskie, ale od dziś przerzucam się na Królewskie.

Nazgul
03-10-2003, 12:28
Czyli jedno i to samo? '8

Jak wynika z artykułu - jeszcze nie.

Ostry
03-10-2003, 13:22
Na rozpoczętej przed chwilą konferencji prasowej preses Edward Trylnik oficjalnie ogłosił, że nowym sponsorem Legii zostały Browary Warszawskie. Umowa została podpisana na trzy lata

www.legialive.pl

Bardzo się z tego cieszę :) Wreszcie jest sponsor !!!

Beny
03-10-2003, 13:29
Toś to siok! Na trzy lata? 8- Wow! A za jakie pieniądze?

Nazgul
03-10-2003, 13:35
Łożeszwmorrrrde... Panowie, my się na śmierć pozapijamy :) :D
:piwo4:
:pijaki:
:piwo5:

Beny
03-10-2003, 13:47
za legialive.pl:

14:10 - Królewskie na 3 lata
Na rozpoczętej przed chwilą konferencji prasowej preses Edward Trylnik oficjalnie ogłosił, że nowym sponsorem Legii zostały browary Warszawskie. Umowa została podpisana na trzy lata. "Legia i Królewskie to dwa symbole Warszawy. Połączenie tych dwóch marek jest idealne" - powiedziała dyrektor do spraw marketingu Anna Bizon. "Nigdy nie związaliśmy się tak ściśle z tak znaną firmą jaką jest Legia. Ulubiona dyscyplina naszych konsumentów, a Legia jest symbolem Warszawy i ma wielu kibiców. Mecze mają coraz bardziej rodzinną atmosferę. Doceniamy działania klubu kibica. Naszym marzeniem jest zdobycie mistrzostwa Polski. Dalsza współpraca będzie zależna od zachowania kibiców i podnoszenia jakości naszej marki." - dodała Bizon.
-----------------------------------------------------------
Oby nie wydarzył się przypadek, że jakiś ****** rzuci racą, czy kamieniem! ;)

Nazgul
03-10-2003, 13:54
Proponuję też nowe tapetki dla waszych winblargów :)

http://www.krolewskie.pl/site_ie/do_pobrania/wallpapers/wall1_1024.jpg

I wersja dla tych, co mało nie mogą :D

http://www.krolewskie.pl/site_ie/do_pobrania/wallpapers/wall3_1024.jpg

C@mo
03-10-2003, 13:56
Toś to siok! Na trzy lata? 8- Wow! A za jakie pieniądze?

no wlasnie kiedys mówilom sie ze za reklame tna koszulkach trzeba zaplacic 1mln euro rocznie , ostanio ponoc bylo ponoc 50 tys zl od meczu
pewni niedlugo jaks gazeta cos wyweszy i uchyli rabka tajemnicy

Kawa
03-10-2003, 14:28
No ładnie ładnie. Tak długie umowy sie nie spodziewałem 8- Oby tylko "kibice" umieli się zachowac ;)

Kawa
03-10-2003, 15:15
http://www.legialive.pl/photos4/04krolewskie1a.jpg
Ale koszulki tak sbobie wyglądają. Nie mogli dac samego napisu Królewskie? :/

[marcin]
03-10-2003, 15:22
Zawaliscie do fajowych kosuzlek narescie znalazlo sie miejsc ena sponsora ale jakiego Krolewskie

spid
03-10-2003, 15:36
No Panowie, gratuluję. Pozazdrościć takiego sponsora, pozazdrościć...

m84
03-10-2003, 15:39
Juz dawno nie uslyszalem lepszej wiadomosci:) Skoncza sie wreszcie sponsoringi na jeden mecz. Teraz bedzie tylko Krolewskie i wcale sie z tego powodu nei martwie. Od dzisiaj tez mysle ze kibice Legii nei beda mieli problemu z wyborem piwa do picia:) Kazdy powinien wziac Krolewskie:) Sadze ze ten browar znacznie poprawi swoje dochody...Reakwon99 masz racje -BLOGOSLAWIONE BROWARY WARSZAWSKIE!!

dyha
03-10-2003, 15:39

tiaaa sam anpis mwy wytarczyl , bo malo estetycznie to wygląda , chyba ze poprawiom . Ale chodzi o to zeby to bylo wieodczne , a sam napis c hyba slabo wiodac bedzie , moze nna czerwonym pasku ? zoczymy zresztą

Aureliusz
03-10-2003, 15:40
Tak sobie? One wyglądają fatalnie. Ta koszulka traci swój pierwotny urok. Reklama powinna byc zdecydowanie mniejsza.

Kawa
03-10-2003, 15:43
Po obejrzeniu tego zdjęcia swierdzam, że reklama wygląda fatalnie :help:
http://www.legialive.pl/photos4/04krolewskie1d.jpg
Oby to zmienilu....

Nazgul
03-10-2003, 15:49
Jest tylko jeden problem wizualny: Bialo czarne stroje z czerwoną reklamą to reklama KSP :(

Klusek
03-10-2003, 20:58
Niestety logo sponsora prezentuje się ch.ujowo jeśli nie zajebiście ch.ujowo. A szkoda.

Grabo
03-10-2003, 22:08
Nie ma co tak narzekać.Dobrze ,że to Królewskie ,a nie jakieś inne badziewie z niewiadomokąd.

*PRZEMO*
03-10-2003, 23:09
Sam napis powinien byc bezdyskusyjnie, moze by mało sie rzucał w oczy :/ i pewnie dlatego w czerwonym kwadracie, lepiej juz jak by był w zielonym. :/

szczepan
04-10-2003, 00:00
tak jest!!!!!!!!!!!!!!! poporstu marzenie!!!!!!!!!

jarcyś
04-10-2003, 01:01
na początek zakupiłem na mojej stacji benzynoewj 8 puszek .

wypite :]

Kempes
04-10-2003, 01:22
4 strzeliłem :rotfl:

Pozatym od zawsze króLewskie mi podchodziło wiec w moim przypadku rewolucji piwkowania nie będzie.

c_zary
04-10-2003, 02:00
U mnie bez zadnej rewolucji bo i tak glownie to walilem. Juz odliczam dni kiedy znowu sobie krola wychyle :] bo w przeciwienstwie do Macka ja tu na Krolewskie nie natrafilem ( w 7/11 maja tylko zywiec,okocim i eb :( )

c_zary
04-10-2003, 02:03
Tak sobie? One wyglądają fatalnie..
NIe tylkko fatalnie ale do tego jeszcze chujowo :/

Kakarotto
04-10-2003, 09:36
czy ktos wie ile Legia dostanie kasy od browarow krolewskich ?????

|
04-10-2003, 11:06
A jak sie Wam podobały butelki Kró(L)ewskiego grające w gałe w przerwie meczu ? :) Jak dla mnie obok samej gry Legii i goli Svit(L)icy to była atrakcja meczu :D Myślałem ze nie wyrobie jak zaczęli biegać po boisku :rotfl: a potem jak sie jedna butleczyna wpier.... :buhaha: :)

Takie maskotki Legii mi sie podobają !!

PS. A Pamiętacie tego orła kilka lat temu... ? geez...

KRÓLEWSKIE RZĄDZI !!

Kempes
04-10-2003, 11:06
podobno 50 tyś za mecz

wiecej szczegołów nie znam

MaxyM
04-10-2003, 16:05
http://www.legialive.pl/photos4/04krolewskie1e.jpg

Mi sie wszystko podoba. :D

dyha
04-10-2003, 16:14
eee tam , te koszulki :/ ładdniej by wyglądały bez nich :D . Ale serio to moja propozycja sam napis Krolewskie na czerwonym tle (pasku)

MaxyM
04-10-2003, 16:22
::o::

Polskie piekielko... ::twister::

Nie bylo sponsora - zle!

Jest sponsor! - ooo koszulki brzydko wygladaja! ::twister::

Niech sobie napisy zmienia, bo za duze, bo to, bo tamto, bo mi sie nie podoba... 8o

:zly:

Beny
04-10-2003, 16:27
Bez przesady. Takie jest logo Królewskich, zastrzeżone zapewne w urzędzie patentowym i nie da rady tego zmienić, bo wiązało by się to ze zmianą zapewne całej koncepcji marketingowo - reklamowej. Tyle nasze, co sobie możemy ponarzekać. ;)

dyha
04-10-2003, 16:43
http://www.krolewskie.pl/site_ie/images/bigs/pictures/kampania_reklamowa3_big.jpg

A Stanko będzie grał w reklamie bo "3 strzelił" :D:D

Bro(d)War
05-10-2003, 14:08
Koniec z Tartrą , teraz tylko Królik.
Poproszę jeszcze o Konesera i Turboptysie z Kwidzynia. :rotfl:
Na zgrychę jakaś masarnia i wszystko w temacie. 8)
Pozdro.

Aigel
05-10-2003, 15:38
::o::

Polskie piekielko... ::twister::

Nie bylo sponsora - zle!

Jest sponsor! - ooo koszulki brzydko wygladaja! ::twister::

Niech sobie napisy zmienia, bo za duze, bo to, bo tamto, bo mi sie nie podoba... 8o

:zly:
Koszulki nie sa faktycznie bardzo ladne, ale nie sa tez jakies koszmarne, sa ok, ma tylko nadzieje ze przez okres 3 lat sie one nie zmienia, bo mam zamiar kupic sobie w adiku taka koszulke no i fajnie by bylo jak by na wiosne byla dalej aktualna. (wie ktos kiedy bedzie mozna kupic no i za ile)

szczepan
05-10-2003, 15:53
Koszulki nie sa faktycznie bardzo ladne, ale nie sa tez jakies koszmarne, sa ok, ma tylko nadzieje ze przez okres 3 lat sie one nie zmienia, bo mam zamiar kupic sobie w adiku taka koszulke no i fajnie by bylo jak by na wiosne byla dalej aktualna. (wie ktos kiedy bedzie mozna kupic no i za ile)

to kup czysta... taka bez sponsora... jest taka mozliwosc...

Aigel
05-10-2003, 18:28
Ale ja chcem miec taka jak maja pilkarze identyczna ;) Tylko nie chce jej zmieniac co trzy mecze, ale raz na trzy lata to moze byc.
Super wygladali kibice Celticu jak grali w niemczech poprzednia kolejke LM, wiekszosc identycznie ubrana jak ich pilkarze, wogole sa to chyba najlepsi kibice na swiecie :+:

szczepan
05-10-2003, 20:13
Ale ja chcem miec taka jak maja pilkarze identyczna ;) Tylko nie chce jej zmieniac co trzy mecze, ale raz na trzy lata to moze byc.
Super wygladali kibice Celticu jak grali w niemczech poprzednia kolejke LM, wiekszosc identycznie ubrana jak ich pilkarze, wogole sa to chyba najlepsi kibice na swiecie :+:

niezle wygladaja kibice interu w tych pelerynkach i do tego nie ulozonych poporstu w barwy ale do tego jeszcze w napis FC 19costam...

Raffi
07-10-2003, 09:40
http://legia.net/news.php?id=4434

5 banieczek??

Beny
07-10-2003, 09:56
http://Legia.net/news.php?id=4434

5 banieczek??

Pozwoliłem sobie wkleić:

Jak wszyscy bardzo dobrze wiemy, od ostatniego piątku sponsorem piłkarzy Legii zostały "Browary Warszawskie", a konkretnie właściciel owych browarów, firma Brau Union. Zapewne wszystkich kibiców ciekawi fakt, ile Legia może na tym interesie zarobić. Sprawę wyjaśnia prezes Edward Trylnik:
- Nie ustaliliśmy jeszcze docelowej kwoty kontraktu. Liczę jednak, że rocznie na nasze konto będzie wpływać znacznie więcej niż pięć milionów złotych - ujawnia prezes. - To nie rozwiąże wszystkich finansowych problemów Legii, ale powinno przyczynić się do uzdrowienia sytuacji. Brau Union jest w trakcie przemian i wkrótce za marką Królewskie może stać jeszcze bogatszy browar [Browary Warszawskie mają być wykupione przez Grupę Żywiec - przyp. red.], który stać będzie na wydźwignięcie klubu z kryzysu - dodaje prezes Legii.

- Na dodatek porozumieliśmy się z Brau Union Polska, że jeśli postaramy się o jeszcze bogatszego sponsora, to stołeczny browar ustąpi mu centralne miejsce na reklamowe koszulkach.

Warto przypomnieć, iż na początku sezonu legioniści grali z logo linii lotniczych LOT na koszulkach. Oczywiście nie za darmo.

- Kontrahent zgodził się na wyczarterowanie samolotu ba obóz zimowy - poinformował prezes Trylnik. - Umowa jest warta dla Legii prawie 130 tysięcy złotych.

Czyli niby jak? Trylnik nie wie na jaką kwotę jest ta umowa? Jak to nie ustalono docelowej kwoty? Czyli co, wykropkowali miejsce w umowie na wpisanie kwoty?
Sorrki, ze szukam dziury w całym, ale nie lubię niedomówień! 8)

Kawa
07-10-2003, 15:45
no cóz trylnik poprostu zapomniał uzgodnic kwote. Wszyscy sie czepiali ze sponsora nie ma to juz jest tylko jeszcze nie wiadomo a ile :hmm:

Cezdor
07-10-2003, 16:30
Teraz będę miał kolejny powód aby śpiewać pieśń "błogosławione browary warszawskie..." :)

C@mo
07-10-2003, 16:32
gdyby to byla prawda to te 5 mln to są bardzo godziwe jak na polskie realia pieniądze.

Tyle ze jesli by ma\rzyc o Lm to takich sponsorów musiało by byc co najmniej kilku...

Cipciuś
07-10-2003, 16:58
http://Legia.net/news.php?id=4434

5 banieczek??

Pozwoliłem sobie wkleić:

Jak wszyscy bardzo dobrze wiemy, od ostatniego piątku sponsorem piłkarzy Legii zostały "Browary Warszawskie", a konkretnie właściciel owych browarów, firma Brau Union. Zapewne wszystkich kibiców ciekawi fakt, ile Legia może na tym interesie zarobić. Sprawę wyjaśnia prezes Edward Trylnik:
- Nie ustaliliśmy jeszcze docelowej kwoty kontraktu. Liczę jednak, że rocznie na nasze konto będzie wpływać znacznie więcej niż pięć milionów złotych - ujawnia prezes. - To nie rozwiąże wszystkich finansowych problemów Legii, ale powinno przyczynić się do uzdrowienia sytuacji. Brau Union jest w trakcie przemian i wkrótce za marką Królewskie może stać jeszcze bogatszy browar [Browary Warszawskie mają być wykupione przez Grupę Żywiec - przyp. red.], który stać będzie na wydźwignięcie klubu z kryzysu - dodaje prezes Legii.

- Na dodatek porozumieliśmy się z Brau Union Polska, że jeśli postaramy się o jeszcze bogatszego sponsora, to stołeczny browar ustąpi mu centralne miejsce na reklamowe koszulkach.

Warto przypomnieć, iż na początku sezonu legioniści grali z logo linii lotniczych LOT na koszulkach. Oczywiście nie za darmo.

- Kontrahent zgodził się na wyczarterowanie samolotu ba obóz zimowy - poinformował prezes Trylnik. - Umowa jest warta dla Legii prawie 130 tysięcy złotych.

Czyli niby jak? Trylnik nie wie na jaką kwotę jest ta umowa? Jak to nie ustalono docelowej kwoty? Czyli co, wykropkowali miejsce w umowie na wpisanie kwoty?
Sorrki, ze szukam dziury w całym, ale nie lubię niedomówień! 8)

Znajac zycie to kwote jaka wplynie na nasze konto uwarunkowali wieloma zeczami i z tad te niedomowienia 8)

szczepan
07-10-2003, 18:24
dobra wedlug mnie jest tak... kwota minimalna jest okreslona a czy bedzie wieksza zalezy od wielu czynnikow:

a)wyniki
b)zmiany u sponsora
c)dodatkowi sponsorzy

tak jest w wielu klubach...

Pedros
07-10-2003, 19:30
Szkoda, że w barze, gdzie chodzę na C+ jak gra Legia, nie ma Królewskiego. Chyba zmienie bar ;)

Sharn
08-10-2003, 20:24
Skandal!!! Na obu BP przy Modlińskiej nie wogóle Królewskiego. Przez to żłopię Zlatego Hrada (oczywiście z Grzyboeskiej :D )...

P>S> Jutro specjalnie dla mnie maja założyć książkę skarg i zażaleń - juz ja im napiszę... '8

Ulthran
10-10-2003, 15:05
Może by zaczeli sprzadawac piwko na stadionie? :D

Zlaty Hra nie jest zły, z braku laku(Królewskiego) może być :)

adamlegiajuvepl
10-10-2003, 17:31
To super przypływ kasy napewno się przyda, może nasi działacze dobrze ją wykorzystają.

Raffi
09-03-2004, 09:50
Umowa z Królewskim przedłużona do 30 czerwca 2005

- W umowie między Legią, a Brau Union istniał zapis o jej przedłużeniu o następny sezon, więc obie strony z niego skorzystały. Konferencja odbędzie się w Browarze, a nie na Legii, bo po podpisaniu umowy w październiku otrzymaliśmy wiele maili i telefonów od dziennikarzy, z pytaniem dlaczego konferencja nie odbyła się w Królewskim. Przedstawiciele mediów chcieli zwiedzić siedzibę browaru. Na wiosnę planujemy rozszerzyć współpracę z kibicami, ale szczegółów na razie nie mogę zdradzić - powiedziała rzecznik prasowy Brau Union. - Justyna Piszczek

arczi
09-03-2004, 10:05
:klask: :piwo4: :mpjl:

Raffi
09-03-2004, 10:08
znaczy spożycie wzrosło :P

Beny
09-03-2004, 10:10
znaczy spożycie wzrosło :P

No ba. '8 :>

Kawa
09-03-2004, 10:26
Ciekawe tylko jakie sa warunki fiansowe tej umowy.

Raffi
09-03-2004, 10:49
powiedzmy szczerze, że dotychczasowe nie były jakieś super...ale ważny jest pozytywny wydźwięk podpisania/przedłużenia takiej umowy

Raffi
09-03-2004, 13:06
Relacja z konferencji prasowej

O godzinie 13:00 w gmachu Browarów Warszawskich odbyła się konferencja prasowa Legii i Królewskiego. Tematem zebrania było przedłużenie umowy sponsorskiej oraz prezentacja drużyny. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Legii, Edward Trylnik, Piotr Strejlau, Andrzej Młotek, Dariusz Kubicki oraz Łukasz Surma. Natomiast na konferencji Browary Warszawskie będą reprezentować Anna Bizon oraz Werner Jansel.
Na początek głos zabrał Werner Jansel, który przywitał zebranych na konferencji ludzi. Następnie Piotr Strejlau przedstawił wszystkich. Po nim głos zabrał prezes Edward Trylnik, który powiedział: "Miło się spotkać. Zakończyliśmy już okres przygotowawczy. Oby tylko pogoda nie pokrzyżowała planów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Browarami i będziemy nadal współpracować ze sobą." Następnie wypowiedział się trener Dariusz Kubicki, który opowiadał o przygotowaniach do rundy wiosennej, czterech zgrupowaniach i o walce o mistrzostwo oraz Puchar Polski. "Kuba" potwierdził również informację, że z Odrą nie zagra Dariusz Dudek oraz Dickson Choto, który ma problemy z rzepką. Później głos zabrała Anna Bizon. "Nasza współpraca obejmie teraz także obszar poza stadionem. Akcja "JA KOCHAM LEGIĘ" będzie umożliwiać zdobywanie nagród legijno-królewskich. W pubach będzie odbywało się typowanie wyników, a do wygrania będą m.in. koszulki, kufle, sygnety oraz karnety na następną rundę. Również będzie można wygrać upominki w turnieju w piłkarzyki. Akcja obejmie 30 miejscowości. Również będą nowe stroje cheerleaderek, które z pewnością spodobają się kibicom. Dodatkowo na reklamach na mieście będą motywy legijne." - powiedziała Anna Bizon.
Następnie zadawano pytania, na jak długi okres czasu została podpisana nowa umowa oraz czy ewentualne przejęcie Legii przez ITI coś zmieni we współpracy. "Umowę podpisaliśmy na 3 lata. Jeśli wejdzie ITI to niewycofamy się. Będziemy z rozmawiać z holdingiem o dalszej współpracy." - odpowiedziała Anna Bizon, tym samym kończąc konferencję. Teraz odbywa się zwiedzanie browaru oraz mały poczęstunek.

Kawa
09-03-2004, 17:38
O tej promocji pisałem z 2 tygodnie temu :]
Bardzo fajnie, ale mogli sie zapytac o pozwolenie na wykorzystanie hasła ;)

VINCENT
09-03-2004, 18:38
BŁOGOSŁAWIONE BROWARY WARSZAWSKIE :+: :rotfl:

Raffi
24-03-2004, 06:42
Legia Warszawa pozyskała nowego sponsora. Tuż przed piątkowym derby działacze z Łazienkowskiej spłatali psikusa lokalnemu rywalowi podpisując umowę z firmą, która do niedawna sponsorowała właśnie Polonię. Na stadionie Legii już wkrótce pojawią się nowe trójwymiarowe plansze reklamowe. Według nieoficjalnych informacji Legia na kontrakcie ze Stoenem zarobiła 200 tys. zł. :]

b3nito
24-03-2004, 09:39
oby tylko na koszulkach nie bylo sponsora (ale pewnie bedzie...)
Kiedys smialismy sie ze Slaska Wroclaw a teraz to nasze koszulki zaczynaja przypominac kolarskie... :/
Trzeba sie szanowac ... :*

legart
24-03-2004, 10:03
oby tylko na koszulkach nie bylo sponsora (ale pewnie bedzie...)
Kiedys smialismy sie ze Slaska Wroclaw a teraz to nasze koszulki zaczynaja przypominac kolarskie... :/
Trzeba sie szanowac ... :*

Szanownie szanowaniem, a z czegoś trzeba żyć, koszulki moim zdaniem mogą wyglądać jak choinki (chociaż uważam to za zło konieczne), byle nam nazwy nie zmieniali (za cholerę nie wiem jak oficjalnie nazywają się polskie drużyny siatkarskie)

arczi
24-03-2004, 11:16
... i nie które koszykarskie. O żużlu nie wspomne ;)

To parodia. Dla mnie to pseudosponsorzy. Po co się pchają do klubów jak ich w ogóle nie szanują :hmm:

Co do stoenu.
Kolejna dobra wiadomość :]

Nazgul
24-03-2004, 11:35
Trochę za mało daja jak na miejsce na koszulkach. No i w informacji jest mowa o reklamach na stadionei a o koszulkach ani słowa...