PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulki adidasa

Beny
02-10-2003, 14:19
Tyle było mówione przy okazji przedsezonowej prezentacji o możliwości zakupu koszulek Legii w sklepach adidasa, gdzieś tak pod koniec września po około 100 zł. Co się z tym pomysłem dzieje? Wiecie coś? Ma ktoś na ten temat jakieś info? :help: :)

qwerty1234
02-10-2003, 14:21
Heh - chyba złe info masz (albo ja mam 8) ) bo ja słyszałem że to ma być otwarte na poczatku stycznia i to ma byc pare sklepów w centrum :)
Można będzie np.sobie w ciągu 5 minut zrobić koszulkę ze swoją ksywą np. :]

Beny
02-10-2003, 14:26
Autentycznie kojarzę info, że pod koniec września! Chyba, że źle kojarzę... :oho: Przekopię archiwum, a znajdę! :)

Znalazłem w archiwum.
Update:

Wtorek, 29 lipca 2003, godz. 23:07
Repliki koszulek za 100 zł

Repliki nowych koszulek Legii trafią do sprzedaży za około półtora miesiąca. Ich cena będzie w miarę przystępna, a wynosić będzie około 100 zł. Przypomnijmy, że poprzednio za taką "przyjemność" musieliśmy zapłacić więcej.
Adidas zastanawia się nad otwarciem, wraz z Legią, sklepu patronackiego. Na razie jednak rozmowy są mało konkretne.

Autor: Bodziach
Na podstawie: Gazeta Wyborcza

--------------------------------------------------------------------
Miałem na myśli to co wytłuściłem!

qwerty1234
02-10-2003, 14:35
No niby tak...Ale ja (na meczu??) słyszałem że maja być w styczniu - zresztą sam nie wiem - ja swoją wygrałem (nie) strzelając karnego Mijanovicovi :/ :rotfl:

Beny
02-10-2003, 14:38
Niektórzy to mają fart, a inni... czekają do stycznia (?) :)

m84
02-10-2003, 14:48
Na razie to wiem ze na stronie http://www.fanshop.pl/ mozna kupic koszulke Legii a w zasadzie replike w cenie 100 zl. Na tej samej stronie mozesz zazyczyc sobie wlasny numer i nazwisko/ksywko. Tylko ze to sa dodatkowe koszta 40 zlotych. Wiec calosc wychodzi 140 zl i chyba jeszcze plus koszty wysylki. Moim zdaniem dosyc drogo. No ale moze ktos sie skusi...

arczi
02-10-2003, 14:50
No niby tak...Ale ja (na meczu??) słyszałem że maja być w styczniu - zresztą sam nie wiem - ja swoją wygrałem (nie) strzelając karnego Mijanovicovi :/ :rotfl:

W styczniu to ma się pojawić sklep firmowy adidasa w którym to będzie można zakupić między innymi gadżety Legii. Jak będzie zobaczymy. Osobiście w to wątpię.
Natomiast koszulki teoretycznie już się pojawiły. Widziałem te białe w Factory w Ursusie. Tyle że były... bez elki :(

Beny
02-10-2003, 14:52
Bez "elki" to ja mam parę t-shirt'ów! 8- Że niby mam sobie doszyć!?
A te w fanshopie, ...hmm..., musiałbym ją zobaczyć i "pomacać". :)

m84
02-10-2003, 15:00
Beny a Ty tylko o jednym :P zobaczyc i pomacac bys chcial:P co do tej strony to moj kumpel zamawial z niej calkiem niedawno szalik i nie mozna miec zadnych zastrzezen. Naprawde solidny i fajny szaliczek. Bez zadnej sciemy. No ale jak Ty bys chcial koniecznie pomacac to juz nie wiem co Ci zaproponowac:)

Beny
02-10-2003, 15:03
Beny a Ty tylko o jednym :P zobaczyc i pomacac bys chcial:P co do tej strony to moj kumpel zamawial z niej calkiem niedawno szalik i nie mozna miec zadnych zastrzezen. Naprawde solidny i fajny szaliczek. Bez zadnej sciemy. No ale jak Ty bys chcial koniecznie pomacac to juz nie wiem co Ci zaproponowac:)

:buhaha: Wybredny jestem i bez "macanki" niczego na siebie nie wrzucę. A na pewno nie za te pieniądze. 8) Poza tym jestem "niewymiarowo" zbudowany i muszę ocenić, czy tu i ówdzie da radę się wcisnąć. '8

szczepan
02-10-2003, 20:12
a ten sklep na Marszalkowskiej bodajze... flagowy Adidasa...?? moze tam juz sa? albo w przy silver screenie bo tam kiedys byly...

arczi
02-10-2003, 20:50
Na Marszałkowskiej nie ma. Byłem niedawno.

MaxyM
02-10-2003, 20:58
Tutaj typ ma sklep i ma tam koszulki wszystkich znanych mi zespolow europejskich i polskich...

Ma koszulki Legii ale w takiej cenie, ze mozna zwatpic... Ale ma.

Beny
08-10-2003, 15:56
Takiego esemesa dostałem: "Od piątku w sklepie Adidasa (róg Wspólnej i Marszałkowskiej) można nabywać koszulki Legii z obecnego sezonu".
Dajcie jakieś info, czy są i "elką" na lewej piersi, jak jest cena i jakie rozmiary. :look: Z góry big thx! :+:

cfc
08-10-2003, 16:08
na oficjalnej stronie napisali

Koszulki Legii
08.10.2003, godz.: 15:52:12

Informujemy, że od najbliższego piątku będzie można nabyć replikę koszulki Legii w sklepie Adidasa. Punkt sprzedaży mieści się na rogu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej.

no to lece do polski :D

Ostry
08-10-2003, 16:57
To już te nowe z Królewskim 8- :) ? Jeżeli tak,to jestem pełen podziwu dla naszych działaczy :+: Mam nadzieję,że będą kosztowały 100 zł-tyle ile planowano.

Ultra LW
08-10-2003, 18:06
Ja coś wątpie zeby były juz z logo "Królewskie" ale może...
Pewnie bedą bez numerów... :/

Lawy
08-10-2003, 18:40
Zacznijmy od tego, że z koszulkami czekali do momentu aż będzie jakiś sponsor na koszulkach. Dlatego Legia nie pozwalała wypuścić Adidasowi koszulek.
Teraz skoro jest KRÓL to mogą rzucić koszulki już z logo.
A w styczniu to mają się pojawić wydzielone półki:) ze sprzętem sportowym legijnym. Pozyjemy, zobaczymy..
Choć wątpię aby teraz się dało na te koszulki wrzucić swoje nazwisko/ksywę na plecy:(

Aigel
08-10-2003, 18:44
Jest info na stronie legia.pl ze w piatek, ale awet zdjecia tej koszulki nie dali :(, jak ktos bedzie wiedzial czy z logo krolewskie i jaka cena niech da znac, a tak swoja droga niedawno http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=8587 chyba ze LegiaLive duzo wczesiej rozmawiala ze Strejlauem. Bo fajnie by bylo jak by rzecznik klubu dowiedzial sie o sprzedazy koszulek z witryny internetowej ;)

Sharn
08-10-2003, 19:04
Informujemy, że od najbliższego piątku będzie można nabyć replikę koszulki Legii w sklepie Adidasa. Punkt sprzedaży mieści się na rogu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej.

Replikę to mogą sobie w buty włożyć. Chyba, że oni tak nazwali normalne koszulki Legii w jakich grają... :/

szczepan
08-10-2003, 21:52

Replikę to mogą sobie w buty włożyć. Chyba, że oni tak nazwali normalne koszulki Legii w jakich grają... :/

tak sie nazywa kazda koszulka nie noszona przez pilkarza... ja tez mam taka ze zeszlego roku (tzn wzor zeszlo roczny) tylko ze czysta bez sponsora i mam na metcje replika... czyli to sa normalne koszulki ale nie noszone przez zawodnika... tylko nie wiem czy numer maja - wydaje mi sie ze nie i stad pewnie replika... ja mam numer 13 i szczepan naszyte sitodrukiem ale gdzie indziej :D

kamyk
08-10-2003, 21:54
replike to tak ja tylko nazwali a to bedzie orginalna koszulka adidasa wiec ja juz kase zbieram i na plecach sobie wydziaram numerek 37 i kamyk hehe:)

Siekier
09-10-2003, 00:24
Ja osobiscie wolałbym aby te koszulki w sprzedarzy były bez loga 'Krolewskie' poniewaz sponsor pewnie bedzie jakis czas a potem odejdzie a na koszulce nadal bedzie widniec sponsorek ;) nie to zebym miał cos do Krolewskich '8 :pijok: wrecz przeciwnie !

Siekier
09-10-2003, 00:26
kuxwa sorki ze brak Polskich znakow Klawiatura mi sie wali :fu:

NORBI
09-10-2003, 18:07
Ja osobiscie wolałbym aby te koszulki w sprzedarzy były bez loga 'Krolewskie' poniewaz sponsor pewnie bedzie jakis czas a potem odejdzie a na koszulce nadal bedzie widniec sponsorek ;) nie to zebym miał cos do Krolewskich '8 :pijok: wrecz przeciwnie !

Tylko mała poprawka , tak jak na całym świecie ,po sezonie będzie nowy wzór koszulek i czy z logo sponsora czy nie, to i tak będzie nie aktualna.
Kasa misiu kasa.

szczepan
09-10-2003, 18:55
beda pewnie i takie i takie :D

yusta
09-10-2003, 21:45
Na razie to wiem ze na stronie http://www.fanshop.pl/ mozna kupic koszulke Legii a w zasadzie replike w cenie 100 zl. Na tej samej stronie mozesz zazyczyc sobie wlasny numer i nazwisko/ksywko. Tylko ze to sa dodatkowe koszta 40 zlotych. Wiec calosc wychodzi 140 zl i chyba jeszcze plus koszty wysylki. Moim zdaniem dosyc drogo. No ale moze ktos sie skusi...

Te koszulki nie są adidasa. Troszkę drogo sobie liczą :/

Siekier
09-10-2003, 23:10

Tylko mała poprawka , tak jak na całym świecie ,po sezonie będzie nowy wzór koszulek i czy z logo sponsora czy nie, to i tak będzie nie aktualna.
Kasa misiu kasa.

Tylko mała poprawka - mi chodzi o to że ten sponsor może w przyszłości sponsorować inny zespół (kto wie?), którego na przykład nie daże zbytnią sympatią i w takiej sytułacji noszenie koszulki z tym właśnie sponsorem jest dla mnie "niedopuszczalne" 8)

ems
10-10-2003, 01:59

Kasa misiu kasa.

Tylko mała poprawka - mi chodzi o to że ten sponsor może w przyszłości sponsorować inny zespół (kto wie?), którego na przykład nie daże zbytnią sympatią i w takiej sytułacji noszenie koszulki z tym właśnie sponsorem jest dla mnie "niedopuszczalne" 8)

ten wzor ma byc na dluzej

Lawy
10-10-2003, 11:16

W całej europie tak się dzieje, że kupujesz koszulkę z logo sponsora. Miedzy innymi jest to właśnie ta wartość dla ewentualnego sponsora - że kibice będą nosić koszulki z jego logo. Oczywiście można zawsze kupić tzw nieoryginalne koszulki bez logo.

MaxyM
10-10-2003, 13:09
Był ktoś już dziś i widział koszulki?

Ciekawi mnie cena i jak ona wygląda. Zaraz idę do innego punktu Adidasa i może tam też już mają. '8

Mazi
10-10-2003, 13:52
Był ktoś już dziś i widział koszulki?

Ciekawi mnie cena i jak ona wygląda. Zaraz idę do innego punktu Adidasa i może tam też już mają. '8

za www.legianet.com :

"Koszulek nie ma" Piątek, 10 X 2003, 13:01

Dziś w salonie Adidasa na rogu Marszałkowskiej i Współnej miały pojawić się repliki nowego wzoru koszulek Legii. Dziś odwiedziliśmy ten sklep i niestety można nabyć jedynie stary wzór koszulek i to po skandalicznie wysokiej cenie. Jak powiedział nam jeden z pracowników tego sklepu, nowe koszuli są już w magazynie, ale nie są jeszcze gotowe do sprzedaży. Mają zostać przygotowane do przyszłego tygodnia. 2-3 dni potrwa relaizacja zamówinie i dostępne do kibiców mają byc w czwartek (16 X) lub piątek (17 X).
Jeszcze mniej optymistycznie przedstawia się sytuacja z kącikiem, który miałbyć poświecony Legii. Wg. klubu znajdowałby się tam sprzęt sportowy Adidasa używany przez zespół. Niedawno w wyżej wspomnianym sklepie powstał dział poświęcony piłce nożnej. Można tam nabyć kilkanaście wzorów koszulek (część z napisami znanych klubów, np. Realu Madryt) piłki itp. Jednak nie wywiera to imponującego wrażenia, bo asortymentem nie wybiega wiele ponad to co dostępne jest w inncyh podobnych sklepach. Na pytanie czy o 1 stycznia będzie dział poświęcony Legii usłyszeliśmy, że to bardzo wątpliwe. Pracownik, który udzielał nam tej informacji o takim pomyśle nic nie wiedział. Szkoda. Po raz kolejny nasz klub jakby nie chciał zarobić na kibicach. Koszulki i gadżety Legii rozeszłyby się w mig i to naszym zdaniem całkiem licznie (jeżeli cena byłaby przystępna), a klub zarobiłby na tym.

Autor: janior

Lawy
10-10-2003, 13:59
tiaaaaaa....
zdziwiony nie jestem, że jest opóźnienie (bo to Polska właśnie). Ale mam nadzieję że za tydzień będą.
A tym, że jakiś tam sprzedawca nie wie nic o utworzeniu tzw części legijnej tobym się nie przejmował. Poczekajmy do stycznia i wtedy ocenimy co i jak.

cfc
13-10-2003, 15:31
jesli by byla na nastepny tydzien to czy ktos moze mi na privie napisac bo zadko ostatnio zagladam. moze niedlugo bede w Wawie wiec musze wiedziec czy warto marzyc czy nie

Aureliusz
17-10-2003, 17:51
Dzisiaj byłej w tym sklepie na Wspólnej. SĄ JUŻ KOSZULKI! Kosztują 79 zł. Są czyste, tzn nie mają loga ani LOT-u, ani Królewskich. Co ciekawe, starszy model z zeszłego sezonu jest droższy (99 PLN)

peabe(L)
17-10-2003, 18:02
Co ciekawe, starszy model z zeszłego sezonu jest droższy

to dosc dziwne, bo w roznych centrach handlowych w sklepach adidasa koszulki z zeszlego sezonu juz od dluzszego czasu stoja po 39pln.

(99 PLN)

a moze ta pierwsza 9 to byla taka niewyrazna 3 ;)

Aureliusz
18-10-2003, 14:52
Kilka dni temu działacze Legii informowali, że w sklepie Adidasa na rogu Marszałkowskiej i Wspólnej można już kupować repliki nowego wzoru. Dziś sprawdziliśmy i rzeczywiście na półkach wiszą białe koszulki z eLką. Najmilszą informacją obecnie jest to, że kosztują 79 zł. Na razie nie ma możliwości zamówienia nadruku własnego numeru, nazwiska i logo sponsora. Jak poinformował nas rzecznik prasowy Legii Piotr Strejlau Adidas zamówił już maszyny do tego typu operacji i na początku roku będą koszulki z reklamą "Królewskiego" i kibice będą mieli możliwość wykonania własnego nazwiska.

Autor: Woytek

Dodam jeszcze, że są tylko koszulki w kolorze białym. A szkoda, bo mnie bardzie podobają się te zielone, i to właśnie te chciałbym sobie zakupić.
A poza tym ciekawi mnie, czy ci, którzy teraz zakupią koszulki, później na początku roku przyszłego będą mogli się zgłosić do zrobienia nadruku, czy taka opcja będzie możliwa tylko w nowo kupionych.

kamyk
18-10-2003, 15:50
ja i tak zaczekam sobie na te koszulki na których bedzie można odrazu zrobic nadruk na plecach i numer :) i tak jak zauwarzył zajączek to powinny byc dwa wzory dostępne w sprzedazy a nie jeden... ale to początek więc może się coś ruszy i będa się w sklepach adidasa pojawiać obydwa wzory 8)

Norbas
21-10-2003, 02:58
i znów półśrodki :(
kolejny raz wychodzi słoma z butów szanownych pseudodziałaczy...
eh.. wali amatorszczyzną na kilkometr :(
czy w Naszym Kochanym Klubie bedzie w końcu ktoś kto zna sie robocie??

rzucili hołocie ochłap i niech się cieszą - tak to widzę :>

Swierzy
21-10-2003, 18:54
Dzisiaj bylem w sklepie przy kortach.
Maja tam koszulki Adasia z logami sponsorow. Cena 150 zeta.
I jeszcze cos z innej beczki. Czy sa jeszcze jakies inne wzory smyczy? Ta zielona za bardzo mi sie nie podoba. Wydaje mi sie ze byly jeszcze jakies inne, a moze tylko mi sie przysnilo. :>

szczepan
21-10-2003, 21:24
I jeszcze cos z innej beczki. Czy sa jeszcze jakies inne wzory smyczy? Ta zielona za bardzo mi sie nie podoba. Wydaje mi sie ze byly jeszcze jakies inne, a moze tylko mi sie przysnilo. :>

byly... takie jedno barwne albo szare albo czarne albo czerwone (nie wiem czy byl zielony) ze zwyklym napisem Legia Warszawa... ale chyba teraz sa tylko takie...

Swierzy
21-10-2003, 21:33
No mi chodzilo o ta czarna. Bylo tam napisane tylko Legia Warszawa i eLka w koleczku. Szkoda ze juz ich nie ma :(

foks
22-10-2003, 21:05
peabe(L) moglbys podac gdzie sa one w takiej cenie? (mowa o starych, tzn tych za 39). w takiej cenie z checia nabyl bym stary wzor do powieszenia na scianie i do noszenia po ulicy.. w koncu nowa tez nabede, lecz trzeba sie przebierac;)
pozdro
foks

ruud
23-10-2003, 21:52
. :>

sa to koszulki z tego sezonu, z reklama Królewiaka i Canal+??

Swierzy
24-10-2003, 17:39
Ta.
A przynajmniej tak bylo pare dni, moze juz sie rozeszly.

ruud
24-10-2003, 18:43
w takim razie jutro pojade i zobacze czy da sie jeszcze je kupic ;)

peabe(L)
24-10-2003, 19:23
peabe(L) moglbys podac gdzie sa one w takiej cenie? (mowa o starych, tzn tych za 39). w takiej cenie z checia nabyl bym stary wzor do powieszenia na scianie i do noszenia po ulicy.. w koncu nowa tez nabede, lecz trzeba sie przebierac;)
pozdro
foks

na bank po 39 byly w Adidasie w Factory, i na 99% widzialem je tez w Wola Parku

ruud
24-10-2003, 20:40
pozdro
foks

na bank po 39 byly w Adidasie w Factory, i na 99% widzialem je tez w Wola Parku

bylem wczoraj w Factory - sa nowe koszulki, bez C+ i bez Królewskiego za 79. Nie było juz starych wzorów. Co do Wola Parku, nie mam pojęcia ;)

Ash
29-10-2003, 10:27
A czy ktoś wie, czy można dostać zielone koszulki z ubiegłego sezonu, i jeśli tak to za ile?

Walek_C.Z.K
29-10-2003, 11:18
Ja mam ochotę sprawić sobię koszulkę Legii bez logo sponsora, a później jak dowiązą te maszyny na Marszałkowską do Adidasa, to pójde isobie dodrukuje numer i pseudo na koszulke.
PS. Juz 11 a ja dalej pijany ;)

Klopers
06-11-2003, 16:40

Za 150 zeta? To ja se kupie stary wzor za 39 zeta lub nowy po 69 zeta i pojade do takiego punktu Adidasa w Warszawie (dokładnie nie wiem gdzie) w którym robią nadruki specjalnie dla Legii (z ich nadrukami gra I zespół) i zapłacę taniej. I masz do wyboru. Samo Królewskie, lub sam Lot, lub też sam Canal+ albo też sam numer...

Pzdr,
Jajcol