PDA

Zobacz pełną wersję : Korona - Legia

_Bart
30-09-2003, 13:34
Jak narazie wiadomo ze pociag ma dwie godziny opoznienia przez wypadek jaki zdarzył sie na trasie. Ktos wypadł z pociagu i w ciezkim stanie odtransportował go helikopter :(

Nasi działacze staraja sie o opoznienie meczu az do dojazdu naszych kibiców. Jesli Korona sie na to nie zgodzi to miejmy nadzieje ze nasi piłkarze wyjda z 15 minutowym opoznieniem.

Jak ktos wroci niech napisze jak było bo nie moge sobie darowac :fu:

ps. A`propos działaczy to ostatnio chyba idzie ku lepszemu. Mozliwe ze doceniaja wkoncu to co dzieje sei na trybunach. Ostatnio jak byłem na Legii to sam Piotr S. dzwonił mi po jakiohs ludziach zebym mogl jak najszybciej załatwić swoją swprawe. Byłem w szoku.

m84
30-09-2003, 13:39
Najwyzsza pora zeby zrozumieli ze maja najlepszych kibicow w Polsce ktorzy dla Legii zrobia wszystko. Mam nadzieje ze z tym meczem z Korona bedzie wszystko ok i wszyscy kibice obejrza mecz od poczatku. Sadze ze chcialiby tego takze fani Korony. Po czesci oprawa jaka przygotowali chca Nas zaskoczyc. Ale nie uda im sie to jak Nas nie bedzie na stadionie...

_Bart
30-09-2003, 13:40
Jak przed chwilą podała jedna z rozgłośni radiowych, dzisiejszy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski: Kolporter Korona Kielce - Legia, rozpocznie się nie jak zapowiadano o 14:30, ale o 15:00. Przesunięcie godziny spowodowane jest opóźnieniem pociągu, którym do miasta "scyzoryków" zmierzają kibice Legii.
My jednak nie mamy opóźnienia :) i już wieczorem zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z tego meczu i innych ciekawych materiałów z tego wyjazdu.

za legianet

:+:

kamyk
30-09-2003, 14:00
szkoda ze taka sytulacja zaistniala i ze nasz kibic jest ranny i nie obejrzy tego meczu ale coz wypadek to wypadek! dobrze ze dzialacze wiedza co w takiej sytulaci zrobic! a mecz ma byc o 15:00 i jeszcze na dodtatek pikarze wyjda z 15 minutowym opoznieniem zeby dojechlai wszyscy na miejsce!!!!

m84
30-09-2003, 14:15
W takim razie najprawdopodobniej wszystko zostanie rozwiazane w porzadny sposob. I ciesze sie z tego bardzo...Gdyby kibice Naszej Legii nie dojechali na czas albo nie poczekaliby na nich to ten mecz stracilby duzo na wartosci

^m@rcin^
30-09-2003, 16:08
Jak narazie wiadomo ze pociag ma dwie godziny opoznienia przez wypadek jaki zdarzył sie na trasie. Ktos wypadł z pociagu i w ciezkim stanie odtransportował go helikopter :(

Ktos wie co jest z tym kolesiem ?? :/ miejmy nadzieje ze bedzie ok !!

_Bart
30-09-2003, 17:20
pisze na podstawie Legia.net

nas okolo 400 w 80 minucie do naszego sektora prubóje przedostać sie Craxa i zaczyna sie awantura wpadaja psy i strzelaja z gładkolufowych, mecz jest przerwany na 8 minut :/

Mazi
30-09-2003, 17:21
Dajcie linki do strony Korony .

_Bart
30-09-2003, 17:21

Ktos wie co jest z tym kolesiem ?? :/ miejmy nadzieje ze bedzie ok !!

kolo jest przytomny wiec sie wyliże z tego

Mazi
30-09-2003, 17:23
Podobno po meczu , kibice Korony ( Cracovii ? ) bili się między sobą .

_Bart
30-09-2003, 17:24
Dajcie linki do strony Korony .

www.korona-kielce.pl

Krzpac
30-09-2003, 17:30
szkoda ze taka sytulacja zaistniala i ze nasz kibic jest ranny i nie obejrzy tego meczu ale coz wypadek to wypadek! dobrze ze dzialacze wiedza co w takiej sytulaci zrobic! a mecz ma byc o 15:00 i jeszcze na dodtatek pikarze wyjda z 15 minutowym opoznieniem zeby dojechlai wszyscy na miejsce!!!!

szkoda ze ***** 25.10.2002 nie wiedzieli co zrobić... ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia........

m84
30-09-2003, 17:31
pisze na podstawie Legia.net

nas okolo 400 w 80 minucie do naszego sektora prubóje przedostać sie Craxa i zaczyna sie awantura wpadaja psy i strzelaja z gładkolufowych, mecz jest przerwany na 8 minut :/

Jezeli to prawda to nic nowego. Craxa zawsze szuka atrakcji. Ja czytalem na stronie korony ze rzucali butelkami itp.
Zacytuje serwis Korony:
Niestety pokaz fałyszwego kibicowania daja nam goscie z Krakowa - z sektora zajmujacego przez pseudokibiców Cracovii leca plastikowe butelki, kamienie - przepychanki na trybynie - wkracza policja, broń gładkolufowa w użyciu. Mecz przerwany chwilowo - "łobuzy bandyci!!! Jak umiesz łobuzie niszczyć to co w Kielcach zbudowano- precz ze stadionu Kolportera!!!" - krzyczy spiker. Szkoda, że psuje się tak ładne widowisko

_Bart
30-09-2003, 17:32

szkoda ze *cenzura* 25.10.2002 nie wiedzieli co zrobić... ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia........

Krzpac a Wy jakos zabiegaliscie o przelozenie godziny bo nie pamietam ?

po drugie wierz mi ze teraz strasznie podjescie działaczysie zmieniło do kibiców Legii co nawert mozna zauwazyc w wywiadzie z Kita z dzisiejszej NL

Krzpac
30-09-2003, 17:47

po drugie wierz mi ze teraz strasznie podjescie działaczysie zmieniło do kibiców Legii co nawert mozna zauwazyc w wywiadzie z Kita z dzisiejszej NL

1. a co by to dało ? jakoś nie chce mi się wierzyć ze władze Legii postawili się bossom z c+... jakby wpuszczanie odbywało się na normalnych zasadach to spora liczba kibiców obejrzała mecz cały, zaś kibice jadący w pociągu spóźniliby się co najwyżej 20 min... co z tego ze byliśmy pod stadionem o 20.20 (mecz zaczął się o 20.00) jak nas ochrona/policja zaczęła wpuszczać dopiero po 25 minutach czekania, ja sam czekałem przed stadionem ok. 50 min, podczas stania w kolejce j***a policja/ochrona śmiała nam się prosto w twarz... [tylko nie piszcie ze to nasza wina bo zaciągnęliśmy hamulec bezpieczeństwa pod Wwą, bo wybycie zrobili tak samo]

[zeby nie było niedomówień ja nie mam do kibiców Legii pretensji]

2. wierze ci.....

MaxyM
30-09-2003, 17:50
http://www.korona-kielce.pl/forums/forums.asp?ForumId=11&TopicId=666

----

Krzpac wiem o co ci chodzi, ale nie w tym watku o tym. pisz, bo za moment z tego tematu zrobia sie trzy oddzielne.

_Bart
30-09-2003, 17:54

1. a co by to dało ? jakoś nie chce mi się wierzyć ze władze Legii postawili się bossom z c+... jakby wpuszczanie odbywało się na normalnych zasadach to spora liczba kibiców obejrzała mecz cały, zaś kibice jadący w pociągu spóźniliby się co najwyżej 20 min... co z tego ze byliśmy pod stadionem o 20.20 (mecz zaczął się o 20.00) jak nas ochrona/policja zaczęła wpuszczać dopiero po 25 minutach czekania, ja sam czekałem przed stadionem ok. 50 min, podczas stania w kolejce j***a policja/ochrona śmiała nam się prosto w twarz... [tylko nie piszcie ze to nasza wina bo zaciągnęliśmy hamulec bezpieczeństwa pod Wwą, bo wybycie zrobili tak samo]

[zeby nie było niedomówień ja nie mam do kibiców Legii pretensji]

2. wierze ci.....

ad1

wiem ze pewnie to by nic nie dało(glownie ze wzgledu na c+) ale spróbowac mogliscie,
po drugie Wasi pilkarze mogli wyjsc z 15 minutowym opoznieniem i wtedy C+ mógł tylko **** strzelać

nasza ochorna jest pojebana nie tylko w stosunku do kibiców gosci ale do Naszych też

ps. nikt nie bedzie pisał że to Wasza wina gdyz wiekszosc napewno wolałaby zebyscie mecz obejrzeli od poczatku głownie ze wzgledu na to iż ten mecz miał być no1 pod wzgledem Ultras a przez to że Was nie było od poczatku to tak sie nie stało (chujowy doping u nas i to ze nie widzieliscie kartonów ;) )

MaxyM
30-09-2003, 17:57
Bart i Krzpac - Nowy temat...

Nie rozmywac! :bat:

m84
30-09-2003, 18:07
MaxyM z pejczem na ludzi hmm?A co do tematu to jestem ciekawy jak sie Nasi kibice zaprezentowali w Kielcach. No i tez troche mniej jak sie pokazala Korona. Na razie wiem niewiele i dlatego czeka na fotoreportaz z tego spotkania..

_Bart
30-09-2003, 18:10
Maksiu ciiiiiii przecież jest nawiazanie do tematu :]

co do oprawy Kielec (:)) to Kubicki wypowiadał szie ze było bardzo fajnie i że oprawa spotkania była super (tak mowił na konferencji prasowej)

vit
30-09-2003, 18:17
foto z meczu ze strony korony

http://www.korona-kielce.pl/mecze/PhotoAlbum.asp

MaxyM
30-09-2003, 18:22
foto z meczu ze strony korony

http://www.korona-kielce.pl/mecze/PhotoAlbum.asp

Dzieki :D

szczepan
30-09-2003, 18:41
za www.onet.pl:

Korona - Legia: Emocje i rozróba!

Korona Kolporter Kielce zremisowała 1:1 (1:0) z Legią Warszawa w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Mecz rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem.

Jeden z kibiców Legii Warszawa wypadł z pociągu jadącego do Kielc. Z powodu wypadku, pociąg do Kielc miał dwie godziny opóźnienia. Aby warszawscy kibice zdążyli na spotkanie (planowany początek o godz. 14.30), mecz został przesunięty. Rozpoczął się kilka minut po 15.

Mecz trzecioligowej Korony z Legią był wyrównany i dostarczył wiele emocji. Piłkarze Kolportera grali mądrze i niemal w niczym nie ustępowali legionistom.

Gospodarze objęli prowadzenie w 37 minucie po celnym strzale Kuzery z narożnika pola karnego. Przed dłuższy czas kielczanom udawało się utrzymać ten korzystny wynik, ale warszawscy piłkarze lepiej grają, gdy występują na boisku w osłabieniu. Tak też było w tym przypadku. W 60 minucie, drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Jacek Zieliński. Już trzy minuty później Legia przeprowadziła składną akcję, którą celnym strzałem wykończył Vukovic.

Kilka minut później ładne widowisko zepsuli obecni na stadionie Korony kibice Cracovii, którzy zaczęli rzucać na murawę plastikowe butelki i kamienie. Chuligani z Krakowa chcieli sforsować ogrodzenie, ale do akcji wkroczyła policja używając broni gładkolufowej. Mecz został przerwany na osiem minut.

"Precz ze stadionu Kolportera. Jak śmiecie niszczyć to, co zbudowano w Kielcach" - mówił spiker zawodów do pseudokibiców.

Piłkarze Kolportera ambicją i zaciętością nadrobili braki w umiejętnościach piłkarskich. Natomiast piłkarze Legii nie oczarowali kibiców w Kielcach. Po bardzo udanym początku, kiedy Saganowski, Svitlica, Sokołowski groźnie strzelali na bramkę Stawarza, później grali ospale i nawet prowadzenie kieleckiego zespołu nie zdopingowało warszawian do aktywniejszej gry. Stało się to dopiero po wykluczeniu z gry Zielińskiego.

Remis w pełni odzwierciedla to co się działo na boisku i jest nagrodą dla 10 tysięcy kibiców, którzy już na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania zajęli wszystkie miejsca na trybunach."

vit
30-09-2003, 18:41
To byla przyjemnosc pomoc moim Legijnym Braciom ;)

szczepan
30-09-2003, 19:33
no prosze prosze ksp pokazalo sie na meczu :buhaha: :buhaha: i co najlepsze bylo lepiej oflagowane niz na derbach oni naprawde sa zalosni :buhaha: :buhaha: :> :rotfl:

bemowiak
30-09-2003, 20:49
Na stronie Korony jest fotoreportarz, www.korona-kielce.pl

Mrozik
30-09-2003, 21:11
Trzej policjanci ranni w bitwie z kibicami
PAP 20:25

Trzej policjanci zostali ranni podczas meczu w Kielcach, kiedy kibice Cracovii rzucali w ich stronę połamanymi płytami. Policja użyła broni gładkolufowej - poinformowała rzeczniczka świętokrzyskiej policji, Elżbieta Różańska-Komorowicz.

Do incydentu doszło podczas meczu Legii Warszawa z Koroną Kolporterem Kielce. Policjanci odnieśli powierzchowne rany od kamieni. Dla uspokojenia kibiców policja oddała salwę ostrzegawczą z broni gładkolufowej.

"Zatrzymano kilku kibiców w barwach Cracovii, w wieku 17-20 lat, którzy po wylegitymowaniu zostali wypuszczeni. Wybryki chuliganów zostały sfilmowane, wobec sprawców zostaną skierowane wnioski do sądu grodzkiego" - powiedziała rzeczniczka.

Według Różańskiej-Komorowicz, kibicom Legii "nie spadł w Kielcach włos z głowy". (uk)

PRASKI
30-09-2003, 21:21
Trzej policjanci ranni w bitwie z kibicami
PAP 20:25

Trzej policjanci zostali ranni podczas meczu w Kielcach, kiedy kibice Cracovii rzucali w ich stronę połamanymi płytami. Policja użyła broni gładkolufowej - poinformowała rzeczniczka świętokrzyskiej policji, Elżbieta Różańska-Komorowicz.

Do incydentu doszło podczas meczu Legii Warszawa z Koroną Kolporterem Kielce. Policjanci odnieśli powierzchowne rany od kamieni. Dla uspokojenia kibiców policja oddała salwę ostrzegawczą z broni gładkolufowej.

"Zatrzymano kilku kibiców w barwach Cracovii, w wieku 17-20 lat, którzy po wylegitymowaniu zostali wypuszczeni. Wybryki chuliganów zostały sfilmowane, wobec sprawców zostaną skierowane wnioski do sądu grodzkiego" - powiedziała rzeczniczka.

Według Różańskiej-Komorowicz, kibicom Legii "nie spadł w Kielcach włos z głowy". (uk)

CH.W.D.p.

mógłby ktos napisać coś o incydencie w pociągu ?

wam(P)ir północy
30-09-2003, 21:31
lmj

bemowiak
30-09-2003, 21:32
no prosze prosze ksp pokazalo sie na meczu :buhaha: :buhaha: i co najlepsze bylo lepiej oflagowane niz na derbach oni naprawde sa zalosni :buhaha: :buhaha: :> :rotfl:

Ta i mówi to gość którego jedyną oznaką aktywnością kibica jest mądrzenie się przed kompem. Jak będzie miał choć jeden wyjazd na koncie to się będziesz wymądrzał. Bez kompleksów

Pozdro MKS

teraz to dorzuciłeś do pieca...
CZemu nie wspomagałeś ziomków? Bo jesteś tylko aktywny przed kompem,a co do aktywności Szczepana to sie nie wypowiadaj jak sie nie znasz...

*PRZEMO*
30-09-2003, 21:40
tak patrze na zdjecia i musze powiedziec ze ten "tunel" z kibicow i rac to fajnie wyglada :)

a co do wypadniecia kibica to mi nie szkoda naprawde poniewaz pijany był i nie wykazał sie inteligencja nadmierna :/

Kawa
30-09-2003, 21:44
CH.W.D.p.

Przepraszam za co CHWDP?

rkwa
30-09-2003, 22:38
HWDp za gladkie kulki.

Nas ok 400 osob,dojezdzamy ok 20. minuty i wchodzimy na sektor do konca pierwszej polowy,po bramce 3 race.Korone wspomanala Craxa,Stal Mielec /CHMK/i polonia.Stal z Korona i Craxa/?/ dymia z psami,wylamuja bramke i ku.rwy zaczynaja do nich strzelac,.My w tym czasie spiewamy ''zostaw kibica...''

Typ ktory wypadl podobno byl ostro najebany,ja tylko powiem ze hujowo sie zachowali jego ziomki /o ile nie byl sam/ ,bo mogli go pilnowac.Sytuacji nie widzialem ale podobno odlewal sie przy otwartych drzwiach.Miejmy nadzieje ze wyjdzie z tego.Powrot spokojny.

Sharn
30-09-2003, 22:42
Mógłby ktos napisać coś o incydencie w pociągu ?

Koleś, najprowdopodobniej Z. z Bródna wypadł i tyle. I nie jest dobrze jak pisze Bart, tylko jest chujowo. :* Zresztą poczekamy - zobaczymy, nie ma co o tym pisać w necie...

:/

arczi
30-09-2003, 22:47
CH.W.D.p.

Jeden gostek wypadł. Otworzył drzwi w czasie jazdy żeby się odlać... Był wstawiony. pociągiem rzuciło i wypadł.
Małe sznse na przeżycie. :(
Półtorej godziny opóźnienia. Na szczęscie gospodarze opóźniają rozpoczęcie meczu o pół godziny i udaje się nam wbić na sektor pod koniec pierwszej połowy.
Stadion hujowy. Replika Ruchu Radzionków. Miejscowi dobrze oflagowani. Do tego flagi Polonii (m.in. Duma i Sława) Cracovii, Stali Milelec... i nie wiem.
Doping taki sobie. Oprawa też. Trochę rac, coś ala wulkany, jakieś świece. Generalnie spodziewałem się po nich więcej. My też kiepsko. Dużo flag. Kilka rac odpalonych po bramce i wszystko.
Na meczu małe avanti. Cracovia wraz z Koroną wyłamują bramkę i próbuje do nas podbiec. na boisko wkraczają psiary, wtedy pasy panikują i *********** na sektor.
Trochę napinki z obu stron i to wszystko.
Aha. trzeba zaznaczyć że psiary po raz enty strzelali do kibiców. Dostało się paru postronnym kibicom. Przynajmniej tak to wyglądało z naszego sektora.
Pozatym małe pałowanko na stacji. Lali ********** kogo popadnie.
Generalnie wyjazd taki sobie.

Pozdro

rkwa
30-09-2003, 22:49

Wypluj.

arczi
30-09-2003, 22:53

Wypluj.

Wypluwam. Tak słyszałem...

kamyk
30-09-2003, 22:56
jak widac z opisow wyjazd pelen wrazen i przezyc! mam nadzieje ze Ardianowi nic nie bedzie i wyjdzie z tego trzymaj sie!!!! a co do kibicow korony to jeszcze fotek nie iwdzialem bo ich strona mi sie okropnie dlugo laduje!!!! pozdrawiam dla normalnych Kielczan!

szczepan
30-09-2003, 22:57

Ta i mówi to gość którego jedyną oznaką aktywnością kibica jest mądrzenie się przed kompem. Jak będzie miał choć jeden wyjazd na koncie to się będziesz wymądrzał. Bez kompleksów

Pozdro MKS

1)nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj...

2)sorry stary ale jezeli w miescie z ktorego jest wasz klub nie potraficie sie godnie pokazac ale za to w duzej grupie kumpli staracie sie pokazac to jest to dla mnie smieszne... (gdzie byla korona, cracovia na derbach?)

wam(P)ir północy
30-09-2003, 23:00
gh

rkwa
30-09-2003, 23:00
Jeszcze byla smieszna sytuacja jak wracalismy.W Skarzysku gdzie wysiadali Legionisci czailo sie ok 10 miejscowych chuliganow.Ponapinali sie pare minut po czym przegonil ich 1 /slownie - jeden/ pies. 8- :oho:

HOOLSHWDP
30-09-2003, 23:05
Właśnie wróciłem :rotfl: . Nas ok. 400 Korony ok.7 tys.. Na mecz przybywamy w ok.20 min meczu jednak wielu z nas nie zobaczylo tych pozostałych 25 min. (jedna bramka dla przyjezdnych, ochroniarze tak się zbierali do wpuszaczania że to głowa mała :box: ). Doping średni ze wskazaniami na mierny+ (według mnie). Chociaż w 1 połowie było nieźle. To nie craxa ani Korona zaczela zadyme. Wszystko zaczelo sie od naszego sporu z ochroniarzami (niektorzy naprawde bardzo śmiesznie ubrani=dres + pantofłe). Po chwili zaczyna dymić Korona ze Stalówką, rozwalają bramkę ale nie za bardzo che sie im przez nia przechodzić :buhaha: ! Zaczyna się nawalanie w policje kamieniami. Po chwili wpada oddzial z bronia gładkolufową i zaczyna strzelać do Korony. Zadyma trwała jeszcze jakieś 10 min. Potem było już spokojnie. Przy opuszczaniu stadionu niesamowite polewki mieliśmy z ochroniarzy :buhaha: :buhaha: . (kopałeś metro w Warszawie :rotfl: ).
Po opuszczeniu stadionu wbijamy się do autobusów i ruszamy na PKP. Po drodze mijamy wielu miejscowych wyrażających swoją dezaprobate w stosunku do nas. Przy samej stacji PKP napinanie się miejscowych przeżyło swoją kulminacje. Jednak nie zoorientowali sie że policja nie zdązyła nas obstawić i po otwarciu drzwi autobusów ruszamy w ich strone jak jeden brat. Szybka ucieczka z ich strony. Przylatuje policja i się cofamy. Jednak po chwili zaczynaja pałować jednego z naszych chyba M. Ruszamy w ich strone jednak atak został odparty :zly: . Wsadzają nas do pociagu i trwa kilku minutowe psychiczne znęcanie się nad policjantami. Po chwili ruszamu w droge powrotna, jednak nie zajechalismy daleko bo po paru metrach zosatje zerwany hamulec i ekipa z przodu pociągu znowu atakyje prewencje. Po chwili wszystko się uspokaja i wracamy do domu. W pociągu senna atomsfera. Ożywienie nastąpiło na stacjach postokowych m.in w Skarżysku kamiennej. Tu miała miejsce przekomiczna sytuacja. Na drugim peronie stało ok. 10 osób, chyba kibiców Korony :hmm: . Mieli coś tam w łapach. My wołamy ich aby przyszli do nas jednak wolą zostać w dali. Po chwili jeden z ochraniających stacje policjantow zobaczył ich i popędził w pojedynke wymachując białą lolą :buhaha: :rotfl: .

To by było wszystko z mojego punktu widzenia :rotfl: :>

szczepan
30-09-2003, 23:05
Przecież byli.

no dobra ale uwazasz ze na takim meczu ilosc jaka ich byla i was byla iloscia odpowiednia do sytuacji? brak flag itd?

Adams_
30-09-2003, 23:13
A mielismy nie pisac o tym :rotfl:

bemowiak
30-09-2003, 23:21
teraz to dorzuciłeś do pieca...

Kto to zedytował? 8-

Sharn
30-09-2003, 23:22
A mielismy nie pisac o tym :rotfl:

Ja już nie piszę. HOOLSHWDP daruj sobie szczegóły i wywal może tego posta. 8o

m84
30-09-2003, 23:45
Hmm to w sumie wyjazd byl dosyc ciekawy. Przynajmniej cos sie dzialo. Bylem ciekawy jak sie pokaze Korona i sie...zawiodlem. Pisal juz o tym Arczi. Myslalem ze naprawde sie jakos porzadnie zmobilizuja a oni tym czasem nie pokazali nic specjalnego. Byli po prostu przecietni. A jak z ich dopingiem? Pytanie kieruje do osob ktore byly na tym meczu...

wam(P)ir północy
30-09-2003, 23:50
xcv

rkwa
A jak z ich dopingiem? Pytanie kieruje do osob ktore byly na tym meczu...

Jak dla mnie to lipa.A po naszej bramce padl juz zupelnie.

E_L_K_T_R_Y_K
od nas tez poleciały kamienie na psy i juz bylismy na płocie..........

Krzpac
30-09-2003, 23:51
Przepraszam za co CHWDP?

**** W DUPE POLICJI !!! :box:

HOOLSHWDP
30-09-2003, 23:52
A jak z ich dopingiem? Pytanie kieruje do osob ktore byly na tym meczu...

Doping jak na tyle ludzi co przyszło na ich stadion to miernota. W młynie śpiewało może max. 1000 osób non stop. A tego dnia w młunie było ich ok. 4000. Ściśnięci jak sardynki :rotfl: .

szczepan
30-09-2003, 23:53
Przecież byli.

no dobra ale uwazasz ze na takim meczu ilosc jaka ich byla i was byla iloscia odpowiednia do sytuacji? brak flag itd?

A Wy na Polonii gdy gramy z Pogonią?

chodzi mi o prestizowe mecze nie sadze zeby Pogon traktowala mecz z Wami jako mecz prestizowy...

no ale nie wazne Wampir bo rozmywamy temat i brniemy w dyskusje ideologiczna z ktorej i tak nic nie wyniknie...

MaxyM
30-09-2003, 23:54
Czytam to co tam sie dzialo i chyba zacytuje Busha.

W Kielcach mieli dzis szok i przerazenie... Sami sobie je zgotowali, to jest najsmieszniejsze.

Szkoda chlopaka... Oby mial fajne pielegniarki z porono upodobaniami.

HOOLSHWDP
30-09-2003, 23:55

To prawda od nas tez leciały "głazy" :rotfl: .

A tak wogóle to szkoda mi tych dwóch policjantek. Nie przepadam za policją ale po kiego ch :* uja wprowadzać do prewencji takie kobitki. Przecież nic nikomu i tak by nie zrobiły jakby musiały :box:

Grochów
01-10-2003, 00:15
a co do wypadniecia kibica to mi nie szkoda naprawde poniewaz pijany był i nie wykazał sie inteligencja nadmierna :/
*****,puknij sie w leb ,idioto!!! I co z tego,ze byl najebany??!! 8- To z tego powodu niec h sobie wypadnie i zginie...??!! Moze wszystkich najebanych powinno sie powyrzucac??!!Pomysl troche chlopaku!!
Sorka za ostre slowa,ale naprawde jestem wqrwiony!! Chlopak walczy o zycie...!!!
Ps.Mam cala sina i spuchnieta noge -- H . W . D . P !! !! !!

Pesto
01-10-2003, 00:23
Kobitki są chyba po to , żeby w razie potrzeby zrewidować kobitki - kibicki bez oskarżeń o molestowanie.

Jak autobusy przyjeżdżały na dworzec , ktoś własnoręcznie otworzył drzwi - i wtedy się zaczęło. Jeden osobnik załapał sie na konkretny wjeb od policji (leżał na ziemi , a oni dalej go tłukli).

Dżon Łejn
01-10-2003, 00:25

no przegiąłeś
byłem świadkiem takiej akcji w sierpniu
z pociągu wypadł mój najlepszy kolega
fakt że był zrobiony dosyc
qrwa wiesz co się czuje jak biegniesz go szukać
co krok widziałem coraz gorsze rzeczy
szczęście w nieszczęściu że złamał tylko nogę (8 śrub)
gdyby wypadł 2 sek wcześniej spadłby z wiaduktu

(L)eszek
01-10-2003, 10:28
A Wy na Polonii gdy gramy z Pogonią?

ale pierdolnales koles - przeciez wasz klub przy okazji meczu Pogoni z wami nie wpuszcza kibicow zameldowanych w Wawie...

pozdrawiam
Leszek

E_L_K_T_R_Y_K
01-10-2003, 12:35

To prawda od nas tez leciały "głazy" :rotfl: .

A tak wogóle to szkoda mi tych dwóch policjantek. Nie przepadam za policją ale po kiego ch :* uja wprowadzać do prewencji takie kobitki. Przecież nic nikomu i tak by nie zrobiły jakby musiały :box:

jeszcze mam brud pod paznokciami ;)
jak wysiedlismy z tych autobusów przed stadionem to musiałem podejsc blizej do tej policjantki bo niemogłem uwierzyc

Q_(L)
01-10-2003, 13:13
Ja nie w temacie, ale co tam... mogę '8

Przypominam o regulaminie... tak na przyszłość 8-
:look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=153

p.s. Ta uwaga w szczególności tyczy się dwójki "E_L_K_T_R_Y_K" & "HOOLSHWDP"

BBB
01-10-2003, 13:39
Doping z naszej strony wedlug mnie strasznie badziewny,jak na nasze mozliwosci.Z Korony to moim zdaniem dopinguje,spiewa tylko mlyn.Smieszne bylo jak dawali sie nacinac na K.... i nasza odzywke "kielecka" i to z kilkanascie razy chyba :rotfl: .O dymie chyba juz napisano wszystko.Szacunek i dziekowa (nawet nie wiem dla kogo
Zarajczyk/dzialacze Korony :hmm: )ze opoznili mecz,ale i tak wejscie przez jedna bramke to byl skandal.Osobiscie wszedlem dopiero pod koniec pierwszej polowy.
Aha i jeszcze pytanie ,czy Radek Wroblewski zrobil cos w koncu dziadkowi"tanie wino"Poloniscie? Typowy przedstawiciel "Dumy Stolicy" :buhaha: sam strasznie kozaczyl poczatkowo,umial nawet zaspiewac "Polonia,Polonia" :rotfl:

Q_(L)
01-10-2003, 13:40

:jebło:

8- Wysłany: Wto Wrz 30, 2003 9:31 pm - a wydawało mi się, że duchy pojawiają się tylko w okolicach godziny 24.00

Wiem, wiem ty jesteś wampirek :buhaha: aktywny tylko jak zajdzie słońce

Woytek
01-10-2003, 13:56

Wypluj.

Wypluwam. Tak słyszałem...

info od prezesa, przezyje! :-)

*PRZEMO*
01-10-2003, 14:07
Wyraziłem sie troche nie zrozumiale, szkoda mi chłopaka naprawde, niech szybko wraca do zdrowia, nie chciałbym postawic sie w jego sytuacji ani w sytuacji jego kolegow chciałem zaznaczyc ze to jego wina ze wypadł. był pijany jechał pociagniem, nie mogł pojsc do toalety? to jest dla mnie nie zrozumiałe

Grochów
01-10-2003, 14:18
Wyraziłem sie troche nie zrozumiale, szkoda mi chłopaka naprawde, niech szybko wraca do zdrowia, nie chciałbym postawic sie w jego sytuacji ani w sytuacji jego kolegow chciałem zaznaczyc ze to jego wina ze wypadł. był pijany jechał pociagniem, nie mogł pojsc do toalety? to jest dla mnie nie zrozumiałe
Dobra,ale po co się teraz nad tym rozwodzić,stało się! :(
Na szczęście jest dobra wiadomość :
Od wczoraj pojawiały się różne komentarze na temat wczorajszego nieszczęśliwego wypadku w pociągu. Informujemy, że poszkodowanemu kibicowi Legii nie zagraża już niebezpieczeństwo. Prezes Stowarzyszenia Kibiców Andrzej Piórkowski, dowiadywał się o jego stan zdrowia i wiadomo, że Arek przebywa jeszcze na oddziale intensywnej opieki medycznej, ale za 2-3 dni zostanie przeniesiony na ortopedię.
źródło:Legialive

*PRZEMO*
01-10-2003, 14:28
Dobra,ale po co się teraz nad tym rozwodzić,stało się!

nikt sie nad tym nie rozwodzi tylko bronie swojego zdania :) chyba na tym polega forum ;)

m84
01-10-2003, 14:54
Cale szczescie wszystko sie dobrze skonczyli i temu Adrianowi<?> nic nie jest. Slyszalem od paru osob ktore byly na tym wyjezdzie ze nie nie wygladalo to dobrze. W kazdym razie 3maj sie Adrian i wracaj szybko na Legie...Co do meczu to patrzac po zdjeciach to Korona nie pokazala nic specjalnego. Myslalem ze stac ich na wiecej. Teraz ciekawi mnie ilu ich przyjedzie do Wawy i jak sie pokaza. Heh wpadna ze swoimi PRZYJACIOLMI Cracovia?

Tuzin...
01-10-2003, 15:40
Do tego flagi Polonii (m.in. Duma i Sława)

Boj sie Boga...

marecki
01-10-2003, 15:44
8-

:buhaha:

Ale Arczi zes dal! :rotfl:

Mini
01-10-2003, 15:48
jak to tam bylo bo z niktórych zdjęć wygląda ze sektor jest tuż za linią boiska a z innych że jest jakieś błoto pomiędzy murawą a sektorem :hmm:
albo ja ślepy jestem

Sharn
01-10-2003, 16:51
Jest jeszcze inaczej - sektor jest na łuku, podobnym do naszego, tylko jest mały i bardzo płaski. Widać chyba mniej niż u nas, zwłaszcza że pomysłowi gospodarze powiesili na drugim płocie (przy samym boisku) półtorametrowe banery reklamowe... 8/

Krzpac
01-10-2003, 17:26
Kobitki są chyba po to , żeby w razie potrzeby zrewidować kobitki - kibicki bez oskarżeń o molestowanie.

dokladnie po to są panie... mnie ostatnio taka sprawdzała przed meczem z Lechem... wszyscy panowie ochroniarze byli zajeci, a ktoś musiał mnie zrewidować... miłe doswiadczenie...

bemowiak
01-10-2003, 17:29

dokladnie po to są panie... mnie ostatnio taka sprawdzała przed meczem z Lechem... wszyscy panowie ochroniarze a ktoś musiał mnie zrewidować... miłe doswiadczenie...

8- W mojm przypadku takie coś by sie prawie skończyło wyrzuceniem mnie ze stadionu... Kulturalnie wchodze sobie kiedyś na stadion w dobrym nastroju patrze stoji sobie taka kobitaka to mówie do niej zrewiduj mnie!!! Ale sie na mnie wszyscy z ochrony gapili ;)

Ale tak mnie niezrewidowała :(

arczi
01-10-2003, 17:49
Do tego flagi Polonii (m.in. Duma i Sława)

Boj sie Boga...

Hehe.. Sorczak. Pisałem to zaraz po powrocie i byłem nie do końca myślący.
Oczywiście chodziło o "Dumę Stolicy"

a ty marecki się nie śmiej :>

Grochów
01-10-2003, 17:56

dokladnie po to są panie... mnie ostatnio taka sprawdzała przed meczem z Lechem... wszyscy panowie ochroniarze a ktoś musiał mnie zrewidować... miłe doswiadczenie...

8- W mojm przypadku takie coś by sie prawie skończyło wyrzuceniem mnie ze stadionu... Kulturalnie wchodze sobie kiedyś na stadion w dobrym nastroju patrze stoji sobie taka kobitaka to mówie do niej zrewiduj mnie!!! Ale sie na mnie wszyscy z ochrony gapili ;)

:buhaha: Dobre,dobre :D "Zrewiduj mnie" :rotfl:
Jutro postaram się wypróbować to na koleżance z klasy :D :rotfl:

_Bart
01-10-2003, 19:26
Mógłby ktos napisać coś o incydencie w pociągu ?

Koleś, najprowdopodobniej Z. z Bródna wypadł i tyle. I nie jest dobrze jak pisze Bart, tylko jest ch**. :* Zresztą poczekamy - zobaczymy, nie ma co o tym pisać w necie...

:/

sory ja podałem niusa za onetem chyba

MaxyM
01-10-2003, 19:46

:rotfl:

ems
01-10-2003, 19:53

:rotfl:

NIE NABIJAJ, ANI NIE ROZMYWAJ, ziooom

ems
02-10-2003, 01:22
13:49 - Kibic przeżyje
Od wczoraj pojawiały się różne komentarze na temat wczorajszego nieszczęśliwego wypadku w pociągu. Informujemy, że poszkodowanemu kibicowi Legii nie zagraża już niebezpieczeństwo. Prezes Stowarzyszenia Kibiców Andrzej Piórkowski, dowiadywał się o jego stan zdrowia i wiadomo, że Arek przebywa jeszcze na oddziale intensywnej opieki medycznej, ale za 2-3 dni zostanie przeniesiony na ortopedię.

szczepan
02-10-2003, 07:35
no i to jest najwazniejsze! chlopak bedzie zyc :+:

a moze na jego przykladzie pare osob sie nauczy czegos...