PDA

Zobacz pełną wersję : Zlikwidować licznik postów na forum?

c_zary
14-05-2003, 02:55
Nowa, poprawiona wersja ankiety, ktorej pomyslodawca jest Marko:

Zaczęliśmy wstępnie dykutować na temat zlikwidowania licznika postów na forum. Wypowiedzcie się, czy jesteście za, czy przeciw. Ja jestem za zlikwidowaniem tego licznika - nie wiem po co on jest? :hmm: Uważam, ze dzięki temu może zniknąć wiele tzw. "nabitych" postów na forum, przez co poziom forum będzie wyższy. Poza tym już nikt nikogo nie będzie oskarżał, że ktoś posta nabił.

Aha - dodam jeszcze, ze admin woytek również jest za.

Ewelina
14-05-2003, 07:00
Mojej postaci jest wszystko jedno. ale chciałam zapytac czy jak sie zlikwiduje te posty to czy ranga dalej pozostanie? i czy tą ilosc postów bedzie mozna zaobserwowac w profilu czy tez zniknie ona całkowicie?

Unico
14-05-2003, 07:39
Tak, wywalić liczniki, rangi... posty, uzytkowników, wszystko wywalić :lol:
Trochę się zagalopowałem. :> Ale dwie pierwsze rzeczy, które wymieniłem, można wywalić.

Lakers
14-05-2003, 08:50
mi jest to obojętne , choć w sumie widać po liczniku ile ktoś siedzi na forum :) ;)

Adiq
14-05-2003, 09:07
A ja jestem przeciw wywalaniu licznika ponieważ wiem, że niektórych do pisania właśnie te statystyki mobilizują. Wiem, że coś takiego rodzi również nabijaczy, ale bez przesady, ja nie zauważyłem takich na tym forum. Jeśli chodzi o mnie to i tak mam 5 eLek więc powinno mi na tym nie zależeć, ale napisałem to z troską o innych. :D

Łysolek
14-05-2003, 09:09
Wydaję mi się , ze powinniśmy to usunąc , ponieważ gdyż bo ... :) Jako Mod chyba mam najmniej wpisów :D:D:D:D:D
no cóż jak jest praca i kobieta to nie ma interneta :):):):)

Luk@s
14-05-2003, 09:21
mi tam w sumie obojetne, ale skasowanie raczej zmniejszy ilosc glupich postow...

Tomi
14-05-2003, 09:33
Mi jest obojętne, jak narazie nie zauważyłem jakiś drastycznych przypadków nabijania postów, po prostu każdemu z nas czasami się to zdarza.

Q_(L)
14-05-2003, 09:58
Tak... likwidować, banować... ;)

Ale poproszę chociaż jedną "eLkę" przy nick'u

Mrozik
14-05-2003, 09:59
mi tam w sumie obojetne, ale skasowanie raczej zmniejszy ilosc glupich postow...
Ale mądrych teżź, bo niektorym nie będzie sie chcia lo pisać

Aureliusz
14-05-2003, 10:33
Ale mądrych teżź, bo niektorym nie będzie sie chcia lo pisać
Dokładnie tak, niektórzy wejdą sobie poczytają, może coś skrobną i wyjdą. Zmniejszy się zatem liczba i tych postów nabijanych i tych sensownych.
Ale mnie to wszystko jedno. Nie zależy mi na tym.

kamyk
14-05-2003, 10:44
mi sie wydaje ze nie powinnismy likwidowac tego licznika niech se on bedzie ! jesli ktos nabija posty jestescie wy mody od tego zeby tego kogos ostrzec czy usunac z forum! a licznik pokazuje jak i kto sie wypowiada czy czesto czy zadko:)
pozdro

Cube
14-05-2003, 10:53
imho dopoki nie prowadzi on do wysypu nabijaczy , a rtakiego nie ma na razie , to moze sobie pozostac :)

peyek
14-05-2003, 11:32
Mi to zwisa szczerze mowiac ale widze ze niektorym zalezy zeby posty nabijac i nabijac i nabijac a w ten sposob czesto rozmywane sa tematy. Na razie nie jest to az takie tragiczne ale zdarza sie. Jesli zacznie to przeszkadzac to licznik trzeba schowac na jakis czas IMO. I jeszcze pozostaje kwestia rang, w jaki sposob je przyznawac w przypadku skasowania licznika?

Kiju
14-05-2003, 11:34

ja natomias poprosze aby nie miec "elki" przy nicku :zly:

A co do liczby postow,jest mi to obojętne,moze byc zerowane raz na kwartał .Niewątpliwym plusem nowego forum jest wlasnie wyzerowanie licznikow,na starym mialem L pod ksywka i zle to wygladało. 8-

MaxyM
14-05-2003, 11:36

A co do liczby postow,jest mi to obojętne,moze byc zerowane raz na kwartał .Niewątpliwym plusem nowego forum jest wlasnie wyzerowanie licznikow,na starym mialem L pod ksywka i zle to wygladało. 8-

W naszych, czy waszych kręgach obywatelu Kiju :> ?

Kiju
14-05-2003, 11:42

Chyba i w waszych i w naszych,bo jednak glupio wyglądał herb Widzewa a koło niego "elka" 8-
Wygladało to na zgode... :oho:

MaxyM
14-05-2003, 11:45

Chyba i w waszych i w naszych,bo jednak glupio wyglądał herb Widzewa a koło niego "elka" 8-
Wygladało to na zgode... :oho:

Kompromitacja, znaczy kompromis - ahh ta Beger.

p.s.

Listkiewicz wczoraj wypalił, że tyle się mówi o chuliganach na stadionach, a w łodzi studenci pół miasta roznieśli i kogoś zgwałcili ( :rotfl: ). I nie było tam ani jednego kibica piłki :rotfl: - z tego co wiem to Plankton pojechał.

Unico
14-05-2003, 15:23

(...)

Po otrzymanie pierwszej (L) chyba zmienie nicka i zacznę nabijanie od nowa :>

Q_(L)
14-05-2003, 15:37

(...)

Emocje biorą u Was górę na rozsądkiem... :hmm:
Jedna "mała" eLka to nic złego... 8) i traktujcie to raczej jako wyróżnienie, a nie karę... '8 8)

yakuza
14-05-2003, 16:05
Ja jestem za likwidacja liczników.
Trza być bezwzględnym dla nabijaczy :box:

'8

Mazi
14-05-2003, 16:11
Ale oni są przewrażliwieni na punkcie eLek :rotfl: ;)

Co do wykasowania licznika ....ktoś ( nie pamietam kto :P) napisał ,ze poki nie ma jakiegoś wiekszego wysypu nabijaczy ,licznik może zostać .
Ranking też niech zostanie ...

yusta
14-05-2003, 16:18
Dla mnie może pozostać. Nie widzę tu jakis strasznych nabijaczy, a te elki są całkiem fajne:)

Cipciuś
14-05-2003, 16:21
Dla mnie to powinno poznikac bo po co niby mamy liczyc swoje posty ?
Po co te elki przy nicku ? przeciez piszemy dla siebie a nie dla liczby postów

c_zary
14-05-2003, 16:41

I skonczysz z banem na IP :ronaldo2:

Ostry
14-05-2003, 16:54
Jak dla mnie ten licznik może zostać.Nie ma w naszych kręgach żadnych wielkich nabijaczy,każdy stara się(przynajmniej tak mi się wydaję ;) )pisać sensownie,nie w celu poprawienia sobie statystyk.

Mrk
14-05-2003, 19:25
Widzę, że na razie przeważa opcja, żeby nie znosić liczników. Niech będzie i tak, ja tylko ankietę robię, prosze nie mieć do mnie pretensji =P ;)

Unico
14-05-2003, 19:43

I skonczysz z banem na IP :ronaldo2:

8) :co:

Agusia
14-05-2003, 20:04
Ja jestem zdecydowanie za usunięciem licznika postów
To chyba zlikwiduje problem bezsensownie nabitych postów, które nic konkretnego do dyskusji nie wnoszą a tylko zaśmiecają forum...
Ale i tak moderatorzy zrobia tak jak będą uważać za najlepsze :)

Adiq
14-05-2003, 21:23
Ja jestem zdecydowanie za usunięciem licznika postów
To chyba zlikwiduje problem bezsensownie nabitych postów, które nic konkretnego do dyskusji nie wnoszą a tylko zaśmiecają forum...
Ale i tak moderatorzy zrobia tak jak będą uważać za najlepsze :)
:lo: Agusia i kto to mówi ! ;)

Mrozik
14-05-2003, 21:42
Trza być bezwzględnym dla nabijaczy :box:

'8
To już robota dla Moderatorów

Mrk
14-05-2003, 22:01
Żeby wszystko było jasne - mi te posty nie przeszkadzają. Wkurzają mnie tylko 2 rzeczy :
- ludzie, którzy piszą tylko, żeby sobie nabić ( po jaki ****? :hmm: )
- ludzie, którzy oskarżają niesłusznie drugich, że ci sobie nabijają.
Przecież czasami mam ochtę napisać tylko 2 słowa, nie chce mi się rozpisywać. W takich sytuacjach są podejrzenia o nabijanie. Gdyby to zniknęło, już nikt nikogo by nie podejrzewał.

Z drugiej strony posty świadczą o tym, kto się ile udziela - to jest niewątpliwy plus licznika. Dlatego jak zostanie, to płakać nie będę.

yusta
14-05-2003, 22:54
Dla mnie to powinno poznikac bo po co niby mamy liczyc swoje posty ?
Po co te elki przy nicku ? przeciez piszemy dla siebie a nie dla liczby postów

No niby racja, ale po jednej "elce" można by było zostawić :)

apcio
14-05-2003, 23:12
Wyrzuccie licznik i te eLki :>

legart
15-05-2003, 08:55

Apcio jak będziesz tylko głosował w wyborach dziewczyny i ewentualnie coś skrobniesz w temacie Legia-Lech to elka raczej Tobie nie grozi przez najbliższe 3 lata 8-

apcio
15-05-2003, 12:15

Apcio jak będziesz tylko głosował w wyborach dziewczyny i ewentualnie coś skrobniesz w temacie Legia-Lech to elka raczej Tobie nie grozi przez najbliższe 3 lata 8-

Tez tak myslalem jak sie zalogowalemna poczatku na poprzednie forum. I co ... ?? Nie minelo wiele czasu i juz mi "gratulowali" eLki pod nickiem.

aaadamm
19-05-2003, 00:29
ja jestem za zlikwidowaniem...jak komus zalezy to i ta ksie bedzie udzielal...

ktos poruszyl kwesie "widzialnosci" - jak osoba ktora siedzi na forum przeglada tematy i widzi twoja ksywke kota sie powtarza w dyskusjach to jest w stanei ja zapamietac...
a eLki moza przyznawac za cos innego...napszyklad za Forumowego OSKARa :))

ps. Kiju - dostalbys napewno za te swoje opowiesci ;P:P:P:P

dyha
19-05-2003, 08:36
Według mnie licznik może , ale nie musi zostać , zawsze lepiej bym się czuł gdybym miał eLke pod nickiem . A jeśli sie go usnie to proponuje zrobixc jak na forum f@ns . Ze przy nicku herb klubu był.