PDA

Zobacz pełną wersję : Zarząd

Nazgul
28-09-2003, 14:45
Jeszce o działaczach - ktoś wreszcie zauważył to, co ja :)

Tu jest link...

http://www.legialive.pl/publikacja.php?PublikacjaID=8463

Bo w sumie to mam do nich pretensje tylko o nieprzemyślane wypowiedzi...

m84
28-09-2003, 15:01
Ja mam do nich pretensje o to ze Legia jest najbardziej rozpoznawalna firma w Polsce a nie mam zadnego sponsora. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Co chwila slyszy sie ze ktos jest zainteresowany akcjami Legii ale do tej pory zawsze wszystko sie szybko konczy. Bo panowie Trylnik i Zarajczyk nie potrafia sie dogadac. Ile to jeszcze bedzie trwalo? Mial pomoc Engel teraz jest jeszcze Kita ale jak na razie nie ma nadal efektow...

Nazgul
28-09-2003, 15:15
Ja mam do nich pretensje o to ze Legia jest najbardziej rozpoznawalna firma w Polsce a nie mam zadnego sponsora. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Co chwila slyszy sie ze ktos jest zainteresowany akcjami Legii ale do tej pory zawsze wszystko sie szybko konczy. Bo panowie Trylnik i Zarajczyk nie potrafia sie dogadac. Ile to jeszcze bedzie trwalo? Mial pomoc Engel teraz jest jeszcze Kita ale jak na razie nie ma nadal efektow...

Pewnie taka, że w związku z marką Legii u nas jest drożej niż w takiej np. Dyskobolii czy gdziekolwiek indziej. Trzymam ich tylko za słowo z jedną rzeczą - powiedzieli, że jak nie znajdą inwestora to będą sami finansować klub. Może pora zacząć go finansować?

m84
28-09-2003, 15:19
Chce dla Legii jak najlepiej ale obawiam sie ze PRAWDZIWEGO finansowania Legii przez Polmot mozemy sie dlugo nie doczekac. Ci panowie po prostu nie bardzo wiedza co robia,nie sa jakimis wielkimi fanami pilki. Mysleli ze zarobie kokosy na klubie a na razie chyba to sie nie stalo. OBYM SIE MYLIL!

P.S.Osobiscie najbardziej bylbym zadowolony gdyby Legie przejal Jacek Gmoch. A przez pewien czas byly takie plany.

szczepan
28-09-2003, 15:22
P.S.Osobiscie najbardziej bylbym zadowolony gdyby Legie przejal Jacek Gmoch. A przez pewien czas byly takie plany.

a ja w sumie nie chce Gmocha... i ten artykul ma troche racji... jezeli mielisbymy mocnego sponsora to... Wlasciciel tak dyrektor nie!
niech go zmienia...

Nazgul
28-09-2003, 15:25

A IMO dobrze że Gmocha nie ma bo to mitoman, megaloman a w dodatku jest finansowo za krótki. Dlatego boję się takich ludzi jak on, i ten Dorosiwicz co się przy Legii kręcił...

kamyk
28-09-2003, 17:35
ja tez mam pewnie obiekcje bo powinni wykoszystac nasi dzialacze zeby Legia wkoncu do ***** miala tego sponsora! bo jak inne druzyny moga miec to czemu nie Legia ktora powinna miec tego sponsora bez problemu! powinna byc naspzikowana pieniadzmi a nie my biede klepiemy!

m84
28-09-2003, 20:23
A ja jednak nadal pozostane przy swoim zdaniu i uwazam ze Gmoch bylby dobrym wlascicielem. Glownie dlatego ze nie jest zwyklym BIZNESMENEM ale takze KIBICEM Legii. Bylo to chociaz widac w relacjach z mundialu. Wlasnie ktos moim zdaniem jest nam potrzebny. Ktos kto by zajal sie Legia z pasji a nie checia zarobku...

Nazgul
28-09-2003, 21:03
A ja jednak nadal pozostane przy swoim zdaniu i uwazam ze Gmoch bylby dobrym wlascicielem. Glownie dlatego ze nie jest zwyklym BIZNESMENEM ale takze KIBICEM Legii. Bylo to chociaz widac w relacjach z mundialu. Wlasnie ktos moim zdaniem jest nam potrzebny. Ktos kto by zajal sie Legia z pasji a nie checia zarobku...

Tak, tylko weź pod uwagę, że pomijając to co napisałem wcześniej miłość z rozsądkiem w parze nie idą. Wolę chudą egzystencję pod wodzą pragmatyka niż zryw i bankructwo po jednym sezonie pod wodzą pasjonata - jak cenioną marką Legia by nie była banków nie będzie to interesowało... :(

m84
28-09-2003, 21:19
Ale ja mialem na mysli to ze Gmoch prowadzil by rozsadnie Legie. Tyle ze bedac kibicem Legii nie skapil by kasy-majac ja. Poza tym ma on spore znajomosci i mysle ze wspolpraca z nim moglaby sie dla Legii skonczyc bardzo dobrze. Kasy tez troche ma poniewaz troche czasu w tej Grecji juz spedzil.

Nazgul
28-09-2003, 21:28
Ale ja mialem na mysli to ze Gmoch prowadzil by rozsadnie Legie. Tyle ze bedac kibicem Legii nie skapil by kasy-majac ja. Poza tym ma on spore znajomosci i mysle ze wspolpraca z nim moglaby sie dla Legii skonczyc bardzo dobrze. Kasy tez troche ma poniewaz troche czasu w tej Grecji juz spedzil.

Wiesz, sorry, ale ja nie wierzę w rozsądek Gmocha. Jakby był rozsądny to nie skłócałby wszystkich dookoła siebie jak np w reprezie a MŚ '78 Ale może się nie znam...

bemowiak
28-09-2003, 21:29
Gmoch,jego już niechce zobaczcie co zrobił z koszykówką w Pruszkowie... :/ :fu:

Nazgul
28-09-2003, 21:34
Gmoch,jego już niechce zobaczcie co zrobił z koszykówką w Pruszkowie... :/ :fu:

To tez miałem na myśli... Ale przede wszystkim jego wszechwiedzę (w jego mniemaniu of koz...)

m84
28-09-2003, 21:39
Moze i macie racje. Ale ja i tak mimo wszystko sproowalbym zaufac Gmochowi. A koszykowka w Pruszkowie zajmowal sie jego syn ktory ma duzo kasy swojej i ojciec mu za duzo nie pomagal chyba...

bemowiak
28-09-2003, 21:40
Moze i macie racje. Ale ja i tak mimo wszystko sproowalbym zaufac Gmochowi. A koszykowka w Pruszkowie zajmowal sie jego syn ktory ma duzo kasy swojej i ojciec mu za duzo nie pomagal chyba...

Pomagał synowi z tego co wiem,nawet niewiem czy niebył w zarządzie MKS-u