PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Lech (kibicowsko)

Strony : [1] 2

carlos
13-05-2003, 16:20
Mam jedno pytanie - co jest tak cicho w temacie meczu z Lechem?
Bedzie jakas zrzutka na oprawe?
Bedzie wogole jakas oprawa?
Mam nadzieje ze ktos mnie uswiadomi bede wdzieczny
Pozdro
:box:

Adiq
13-05-2003, 16:28
Tak, na mecz z Lechem jest planowana oprawa i brakuję na nią środków więc jeśli chcesz się do niej przynić, wpłać jakieś pieniądze na konto Cyberfanów.

Nazwa konta: MAREK NOWAKOWSKI - (KONTO ULTRAS)
tytuł wplaty: ULTRAS
bank: PKO BP SA COI (Centrum Obslugi Inteligo)
nr rachunku: 50 10205558 1111 1004 4150 0114

dyha
13-05-2003, 16:30
Tak, na mecz z Lechem jest planowana oprawa i brakuję na nią środków więc jeśli chcesz się do niej przynić, wpłać jakieś pieniądze na konto Cyberfanów.

Nazwa konta: MAREK NOWAKOWSKI - (KONTO ULTRAS)
tytuł wplaty: ULTRAS
bank: PKO BP SA COI (Centrum Obslugi Inteligo)
nr rachunku: 50 10205558 1111 1004 4150 0114

yyyyyy , z tego co wiem to kase wplacac na Stowearzyszenie trzeba :) , albo mam zwidy :hmm:

Lolek
13-05-2003, 17:28
Żadne zwidy - można i tu, i tu. W obu przypadkach kasa nie zginie i zostanie wykorzystana na odpowiedni cel.

A skoro... to wykorzystam okazję. Kasy ciągle brakuje, więc datki mile widziane. Zapewniam - warto!

buster
14-05-2003, 08:02
Zobaczymy czy dorównacie nam oprawą z jesiennego spotkania.Jeżeli chodzi o nas to będzie zajebi...!!!!!!

Lakers
14-05-2003, 08:07
a co bedzie jak dostaniecie 500 biletów, to ostatnio jest modne na naszych stadionach ;)

Sergii
14-05-2003, 08:24
LUDZIE PRZESTAŃCIE SIĘ ZASTANAWIAĆ JAKA BĘDZIE OPRAWA TYLKO ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ. ( CO TY ZROBIŁEŚ W TEMACIE OPRAWY??) RÓBICE TRANSPARENTY, MARSZ DO SKLEPU . SKŁADNIKI : RURKA PCV ( 3m 7 zł w OBI np. na Ursynowie) + może być stary, biały materiał ( np prześcieradło) + farby np. Akrylowe ( 7 zł Mazowiecka przy księgarni PELTA , Natolin sklep ŻAK około 8 zł , inne sklepy papiernicze) ( lub spray lub cokolwiek ) i do roboty gogogogoogo czas nagli

Ader_ZS
14-05-2003, 09:04
kumpel mi mowil ze wybiera sie autokar zaglebia(nie jestem pewny)ale na pewno jedzie pare aut
pozdro

Dżon Łejn
14-05-2003, 09:23
Też się wybieram na ten szlagier niewątpliwy.Właśnie będziemy ustalać z kolegą Legionistą plan wycieczki przedmeczowej i nie będą to same pijalki :D:D:D
Czekam i odliczam godziny

ZAGŁĘBIE&LEGIA

pzdr

kamyk
14-05-2003, 09:24
nio ja tez sie wybieram na meczyk :)) nio a co do oprawy to kasa to jest wieczny problem , bedzie dobrze i oprawa napewno bedzie zajebist!

Adis
14-05-2003, 09:39
noo nie wyobrażam sobie takiego meczu bez zajebistej oprawy...!! Mam nadzieję, że wszystko co jest planowane wypali w 100% :) Też tam będe... ;)

Keleborn
14-05-2003, 11:34
Jeśli prawdą jest to co ma być i wszystko wypali to :+: :+: :+: :+:

I będzie o tym głośno jeszcze dłuuugo po meczu. Będę tam i ja. ;)

marecki
14-05-2003, 11:59
eeee ? 8-

Keleborn
14-05-2003, 12:58
eeee ? 8-

Chyba, że to tylko plotki.
Ja prosty człowiek, półpiknik. Ja nie wiem wszystkiego...
Pzdr.

l_u_k_a_s_z
14-05-2003, 12:59
tak se myśle ze fajnie by było jakby kartoniada była "odwracana"...najpierw powiedzmy jakiś Legijny motyw a gdy sie zaczyna drugie "mistrzem Polski jest Legia..."to odwracamy kartony i dajmy na to "Mistrz93" na kartonach...to by było coś! Kartony można by oznaczyc jakimiś małymi literkami A i B ....no i trzeba by równo śpiewać ;)

MaxyM
14-05-2003, 13:51
Pamiętajcie o Akcji: Pełen Stadion.

Ja biore pare osób i mówie im, już mnie więcej nie będziecie wkurwiać jak zobaczycie co mnie tak jara na meczach - jestem na 100% pewnie, że po Lechu, zadomowią się na Łazienkowskiej.

Adiq
14-05-2003, 14:12

Ja biore pare osób i mówie im, już mnie więcej nie będziecie wkurwiać jak zobaczycie co mnie tak jara na meczach - jestem na 100% pewnie, że po Lechu, zadomowią się na Łazienkowskiej.
Myślę, że nikogo do tego meczu nie trzeba zachęcać, bo i tak będzie komplet. Ja biorę po raz pierwszy na mecz ligowy dziewczynę i jestem pewien, że się jej atmosfera spodoba. 8)

MaxyM
14-05-2003, 14:24

Myślę, że nikogo do tego meczu nie trzeba zachęcać, bo i tak będzie komplet. Ja biorę po raz pierwszy na mecz ligowy dziewczynę i jestem pewien, że się jej atmosfera spodoba. 8)

Hmm może swoją wezme też - jak będe miał hajs to ją też wezme.

jacek
14-05-2003, 14:26
a jak tam nie wiecie ilu lechitow przyjedzie na ten mecz???powinno byc dobrze z oprawa tylko kasy troche brakuje wiec wplacajcie !!!!!!!!

Kawa
14-05-2003, 14:36

Na mecz wybiera sie kilka osób odemnie z klasy, moze wezme tez dziewczyne bo chce zobaczyc jak jest na meczu.

jacek
14-05-2003, 15:09
http://www.legialive.pl/photos2/03widzew1_f2_11.jpg

Adiq
14-05-2003, 15:21
Jacek...
Po pierwsze: włącz sobie w Profilu opcję "Zawsze włączaj HTML"
Po drugie: co twój post wnosi do dyskusji?

Mazi
14-05-2003, 15:24
nie wiedziałem w ktorym poscie to napisać , a ze Den Haag przyjezdza do nas ,więc proponujję wam wziąść udział w ankiecie na stronie

http://www.fcdenhaag.net/

:-)

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 16:05
Myślę że to dobry pomysł, żebyście na Lecha przyprowadzili dziewczyny, ja swoją dziewczynę przyprowadziłem pierwszy raz na Zagłębie(3:1)-ostatni mecz w rundzie jesiennej i tak jej sie spodobało, że na wiosne byliśmy na każdym meczu na Łazienkowskiej, a wciągnęła się na tyle że w ostatnim meczu śpiewała głośniej niż ja.... '8 a do tego zawsze siadamy na Żylecie ;) . Dlatego jak najbardziej popieram przyprowadzanie kobiet na meczu, mogą być równie aktywne jak my!!
Co zaś sie tyczy oprawy to nie liczmy tylko na Cyberfanów, ale sami weźmy sie do roboty, transparenty powienien zrobić każdy.A może można by tak każdy kibic Legii, który posiada koszulke Legii z nazwiskiem Czereszewski, odpruł plecy i przyniósł na Łazienkowską i w momencie pierwszego gwizdka wyrzucamy te plecy na murawe! Pomysłów jest dużo, ale wiadomo że kasy brak, dlatego przyszykujcie konfetti, każdy jakby pociął reklamówke, to byłaby masa. Pozdrawiam, i mam nadzieje że to nie Lech nas a my Lecha zaskoczymy!

Adiq
14-05-2003, 16:09
Też pomyślałem o tym konfetti. Lolek nie dałoby się z tego zrobić jakiejś zorganizowanej akcji? Niech każdy przyniesie chociażby jedną reklamówkę. Najlepiej też byłoby gdyby każdy skombinował jakieś serpentyny. Ja np. mam już w domu 10, ale postaram się o więcej.

E_L_K_T_R_Y_K
14-05-2003, 16:19
właśnie niech kazdy przyniesie konfetti

Labec
14-05-2003, 16:59
A może można by tak każdy kibic Legii, który posiada koszulke Legii z nazwiskiem Czereszewski, odpruł plecy i przyniósł na Łazienkowską i w momencie pierwszego gwizdka wyrzucamy te plecy na murawe!
A ja mam nadzieje że czegoś takiego nie będzie i że obejdzie się bez zbędnego jechania na Czereszewskiego a zwłaszcza bez dialogu między trybunami na jego temat.Zrobił jak zrobił.Wolał grać w pyrlandii niż w Legii to jego problem.Lepiej skupić sie na dopingu dla naszej Legii.

Niko
14-05-2003, 17:16
No właśnie. Nie ma co jechać na Czeresia. W Legii nie mógł grać, poszedł do Poznania. Trudno. Przypomnijcie sobie ile pięknych bramek strzelił w barwach Legii, że przyponę tylko tą z Udinese!

A co do kobiet. Powiem tak - mi się to nie podoba. Już widzę, ile na meczu będzie pikników, nowych ludzi. Najbardziej ucierpi na tym doping. :( Ja wiem, że trza ludzi jakoś zachęcać na Legie i takie mecze to najlepsza okazja.

pzdr

MaxyM
14-05-2003, 17:21
A co do kobiet. Powiem tak - mi się to nie podoba. Już widzę, ile na meczu będzie pikników, nowych ludzi. Najbardziej ucierpi na tym doping. :( Ja wiem, że trza ludzi jakoś zachęcać na Legie i takie mecze to najlepsza okazja.

pzdr

Nie przesadzaj, bo jak się sixa wydziera na któregoś z nas to nikt i nic jej nie przekrzyczy, taki mecz jest najlepsza okazja by ludzie zlapali bakcyla bo jak na takim meczu nie zlapia to niech juz wiecej nie przychodza.

Sa Picniki i Picniki, ale te drugie to beznadziejne przypadki, takie jak na meczu RAPu. Sa tez tacy, ze po minucie wiedza, co i jak.

Mrozik
14-05-2003, 17:21
Też pomyślałem o tym konfetti. Lolek nie dałoby się z tego zrobić jakiejś zorganizowanej akcji? Niech każdy przyniesie chociażby jedną reklamówkę. Najlepiej też byłoby gdyby każdy skombinował jakieś serpentyny. Ja np. mam już w domu 10, ale postaram się o więcej.

Ja robie konfetti co prawda wychodziłem z założenia ze pójdzi na inny mecz, ale z Lechem jest najbardziej prestiżowy. Co do serpentyn to miałem 1300 ale posżły na GKS, a teraz zostało mi jakieś 70, co prawda moge trroche dokupić bo w Makro są po 35 gr sztuka

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 17:22
Do Labec:
Zapewne zapomniałeś jak pan Czereszewski w wywiadach pięknie tłumaczył że w Polsce może grać tylko w Legii i co ? poszedł do Lecha, bo tam mu więcej zapłacili! I co mam może bić mu brawo? Fakt strzelił dla nas dużo bramek, szacunek miał u mnie za to że nie ściemniał że zawsze marzył żeby grać w Legii, tylko mówił, że Legia ma być odskocznią do lepszego klubu zagranicznego! A on co, Legia go wypromowała, wyjechał za granice, nie udało mu sie, szkoda, ale sie zdarza, więc Legia znowu wyciągnęła do niego rękę, a on nam wszystkim sie tak odpłacił i poszedł do Lecha. Nie mówię ze mamy jechać na niego cały mecz, też nie jestem za tym żeby Kryta odpowiadała co o nim sądzi, bo jestem za tym aby przez 90 minut dopingować tylko Legia, ale wyrzucenie jednorazowo koszulek z jego nazwiskiem, pokazałoby mu że w Legii nie ma czego szukać, bo jeśli Lech spadłby do II ligi, to pan Czereszewski znowu zapewne przypomniałby sobie o Legii.

MaxyM
14-05-2003, 17:26
Bez przekleństw i wyzwisk, natomiast koszulki to moim zdaniem świetny pomysł :> . Nawet fajny efekt jakby poleciało z 300 koszulek z npisem Czreszewski na murawe.

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 17:31
Dokładnie, tylko jeśli poleciałyby te koszulki, to tak jak pisałem wcześniej tylko plecy, bo tu nie ma herbu Legii! Co zaś sie tyczy dopingu, to przez cały mecz śpiewamy o Legii , głośno i równo! BEZ PRZEKLEŃSTW, pokażmy jak sie bawi stolica!

BART LEGINSON
14-05-2003, 17:33
a tak na marginesie to marzy mi się akcja plakatowa na ulicach stolicy z prawdziwego zdarzenia na 5000- 6000 plakatów ,może dało by się coś z tym zrobić ???
ja namówiłem już 7 osób (PEŁNY STADION) jak się wszyscy przyłączą to będzie full wypas + plakaty z NL (ja napszykład z kumplami obklejamy całą szkołę...)
PAMIĘTAJCIE- PEŁNA MOBILIZACJA !!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :box:

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 17:42
Mam propozycje, aby osoby które przyjdą na Lecha po raz pierwszy, czyli są wynikiem akcji "Pełny Stadion" zajmowali skrajne miejsca od G, jesli wybierają sie na otwartą, żeby później Różyk przez 5 minut nie op....ł jakiegoś piknika, który nie śpiewał, przez co doping siądzie i da sie usłyszeć Lecha, a do tego nie możemy dopuścić! Proponuje też aby na każdy sektor skierowana została grupka śpiewaków, która będzie na danym sektorze kontrolowała, aby wszyscy śpiewali, bo obecnie jest tak że na G jeszcze śpiewają, a czym dalej tym ciszej....

carlos
14-05-2003, 18:06
Mam kilka pomyslow
pierwszy to zeby rozreklamowac jakos mecz na miescie
Drugi, to zeby ustawic puszke przy sklepiku i zeby kazdy wplacal tam pieniadze mozna by tez zorganizowac zrzutke w lodzi
Trzeci to czy nie wuazacie zeby bylo fajnie gdybysmy na mecz wszyscy przuyszli w koszulkach jednago koloru np. bialego?
Czwarty to transparenty, uwazam ze efekt bylby NA MIARE NASZYCH ASPIRACjI gdyby miala go co druga trzecia osoba inaczej bedzie chujnia. Mozna by tez pociac konfetti - kazdy woreczek - tanie proste a efekt nieglupi.
Warto tez zeby w NL ukazal sie numer waszego konta zeby wiecej ludzi wplacalo a i przypominam o puszce w sklepiku - pomysl chyba nieglupi?
pozdro
PS> Mam nadzieje ze ktos z cyberow odpowie na moje pomysly
A poza nawiasem fajnie gdyby cos zaczelo dziac sie na luku...

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 18:15
Carlos, pomysły masz dobre, ale przynajmniej 3 pomysł nie wyjdzie, bo w tej chwili na Legii panuje moda na bluzy z nazwami swoich dzielnic czy miast i wątpie w to żeby CI przyszli w białych koszulkach, ale zauważ że duzo kibiców ma też czerwone, zielone koszulki. I fajnie by wyglądało jakby Ci co mają czerwone koszulki siedli na E, białe na G, a zielone na I, ale raczej to nierealne

Adiq
14-05-2003, 18:53
Mam kilka pomyslow

Po co? To kosztuje, a przecież na tym meczu i tak będzie komplet.

Drugi, to zeby ustawic puszke przy sklepiku i zeby kazdy wplacal tam pieniadze mozna by tez zorganizowac zrzutke w lodzi

Pomysł pierwszy chyba nie przyniósłby dużych wpływów, ale ten drugi jest dobry.

Trzeci to czy nie wuazacie zeby bylo fajnie gdybysmy na mecz wszyscy przuyszli w koszulkach jednago koloru np. bialego?

To niestety niemożliwe do wykonania. Ewentualnie można zrobić tak jak Lech z pelerynkami, ale to również kosztuje...

Czwarty to transparenty, uwazam ze efekt bylby NA MIARE NASZYCH ASPIRACjI gdyby miala go co druga trzecia osoba inaczej bedzie chujnia. Mozna by tez pociac konfetti - kazdy woreczek - tanie proste a efekt nieglupi.

To chyba oczywiste.

Warto tez zeby w NL ukazal sie numer waszego konta zeby wiecej ludzi wplacalo a i przypominam o puszce w sklepiku - pomysl chyba nieglupi?
pozdro
A poza nawiasem fajnie gdyby cos zaczelo dziac sie na luku...
Mówisz o koncie w NL, żeby ukazał się w ogóle czy żeby ludzie wpłacali na mecz z Lechem? Bo jeśli to drugie to niestety trochę za późno...

Kawa
14-05-2003, 19:03
Widzewowi jakoś wyszła kiedys taka akcja z koszulkami.inna sprawa, że mieli łatwiej bo tam przewodnim kolerem w barwach klubu jest czerwony. A nunas pełna tęcza :(

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 19:12
Zgadzam sie z Carlosem, odnośnie urozmaicenia na łuku, proponuje aby na całym łuku rozstawić ze 30 osób z flagami na kijach i wtedy one nikomu by nie przeszkadzały a efekt byłby zajebisty, jakby jeszcze na łuku opdalić race razem z Żyleta, to też byłoby nieźle. Ale można by w końcu ożywić krytą, fakt wielkiej kartoniady nie da sie tam zrobić, bo w środku są dziennikarze i vipy, ale gdyby tak zrobić z Lewej strony Krytej kartoniade z napisem 'MISTRZ", a z prawej strony napis" 1993" to tez byłoby super.

Lolek
14-05-2003, 19:22
Zgadzam sie z Carlosem, odnośnie urozmaicenia na łuku, proponuje aby na całym łuku rozstawić ze 30 osób z flagami na kijach i wtedy one nikomu by nie przeszkadzały a efekt byłby zajebisty, jakby jeszcze na łuku opdalić race razem z Żyleta, to też byłoby nieźle.

A dla mnie na ten przykład nie do pomyślenia jest, żeby flagi przeszkadzały kibolom stojącym w młynie...

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 19:31
Do Lolek:
Dla Ciebie jest ten przykład nie do pomyślenia, a zauważ jak wiele osób, którzy stoją na Żylecie, narzekają że nic nie widzą! Dla mnie to nawet lepiej by było gdyby były na otwrtej, sam mógłbym machać, ale niestety wielu osobom sie to nie podoba i nie docierają do nich argumenty, że jak chcesz oglądać mecz to idź na Krytą, bo niektórych na to nie stać! Musimy iść na kompromis, najlepszym wyjściem byłoby ustawić się wzdłuż całej Żylety, tak samo na dole jak i na górze. Efekt zajebisty, ale jak sie nie da, to na łuku jest mało ludzi i możnaby tam machać

Mazi
14-05-2003, 19:41
No więc i ja dorzucę swoje 3 grosze .
Plakaty na mecz z Lechem ??? Zupełnie niepotrzebne ...
Konfetti swojej roboty przyniosę na pewno + samochod full ludzi :) .
Co do koszulek - bardzo fajna sprawa ,zeby te plecy wrzucić na murawę ,ale raczej niewykonalne :/ .
No i najważniejsze - uczulić Rózyka by nie zarzucał przyśpiewek w stylu "czereszewski ! co ?..." ( gwizdy przed meczem w zupełności wystarczą . Aha i jeszcze jedno - kurna dajcie mu jakąś kartkę z piosenkami ,bo chyba podczas zarzucania Różyk ma zaćmę i często ( nawet bardzo czesto ) piosenki się powtarzają . Niech będzie urozmaicenie itp .

PS
Lolek priva odebrałeś ???

Endrju
14-05-2003, 19:43
Mam koszulke z Czeresiem więc jezeli taka akcja ma być z tym tyłem od koszuelk. A ja chciałbym abyśmy się umówili z Lechem że an meczu nie ma żadnych bluzg. Powiecie że sie, nie da ?? To zacytuja wam Jóźwika z dzisiejszego "Echa Stadionów"." Na meczu Skoczkowie-RAP nie było bójek przekleństw i wyzwisk, można powiedzieć że nie był to prawdziwy mecz". A teraz kiedy cała Polska będzie czekałą w Warszawie na wielką zadyme pokażmy że kibicowanie polega na czymś zupełnie innym. Zachwyćmy wszystkich głośnym dopingiem o Legii, oprawą i kulturalnym zachowaniem. Zobaczycie jak miło będzie zobaczyć nagłówki gazet następnego dnia.

PS. Czekam na wasze opinie

:)

Mazi
14-05-2003, 19:55
Bez bluzgow sie pewnie nie obejdzie . Jednak nie mozna z nimi przesadzać . Proszę Cyberf@nów uczulcie Różyka na to :)

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 20:02
Nie ma szans żeby nie było bluzgów, chociaż jakby to zajebiście wyglądało jakby Lech śpiewał "Legia to stara....." a my zero odzewu i swoje "LEGIAAAAAAAAA, LEGIA WARSZAWA" Ale nie ma co tego meczu porównywać do meczu skoczków z RAP-em, bo ja na tym meczu byłem! Większego pikniku nie widziałem, i nie chce widziec na Legii. A ludzie patrzyli na mnie jakoś dziwnie, jak na....kibica. Pewnie dlatego ze mialem koszulke z podobizną Deyny

Kawa
14-05-2003, 20:46
Walek ale tu właśnie chodzi o to zeby osoby którym przeszkadzaja flagi poszły sobie gdzie indziej. Niech nie przeszkadzaja w młynie bo twoża tylko sztuczny tłok :/
Akcja z koszulkami bedzie raczej trudna do wykonania, a to ze wzgledu na trudności z przerzuceniem płotu. Taka koszulka waży bardzo mało więc słabo lata a płot wysoki jak cholera :/

apcio
14-05-2003, 23:03
Cos od Pyrlandczyka:

Po pierwsze my nie spiewamy piosenki "Legia to stara ..." jak 3/4 Polski. Mamy swoj repertuar.

Po drugie co do liczby przyjezdnych to bedzie spora bankowa ale mniejsza niz Widzewiakow na jesieni (chyba ze zdarzy sie cud).

Po trzecie, my jedziemy w gosci nie po to by bluzgac na Legie tylko by dopingowac Lecha wiec jesli nie zostaniemy sprowokowani to nie uslyszycie od nas zlego slowa w waszym kierunku.

kud(L)aty68
14-05-2003, 23:33
Cos od Pyrlandczyka:

Po pierwsze my nie spiewamy piosenki "Legia to stara ..." jak 3/4 Polski. Mamy swoj repertuar.

Po drugie co do liczby przyjezdnych to bedzie spora bankowa ale mniejsza niz Widzewiakow na jesieni (chyba ze zdarzy sie cud).

Po trzecie, my jedziemy w gosci nie po to by bluzgac na Legie tylko by dopingowac Lecha wiec jesli nie zostaniemy sprowokowani to nie uslyszycie od nas zlego slowa w waszym kierunku.

??????
Jak nie uslysze to nie uwierze. A moze zalozymy sie kto pierwszy zacznie?
No chyba, ze "...w nienawisci..." jest piosenka, ktora ma dopingowac Lecha. Ale moze sie myle.

Afgan
15-05-2003, 06:08
:look: ja też jestem za tym aby na siebie nie bluzgać bo jaki to mja sens??? dla mnie żaden...skupmy sie na dopingowaniu Naszej ukochanej drużyny...a nie na Lechu... 8)

peyek
15-05-2003, 07:28
A moze zalozymy sie kto pierwszy zacznie?

Boje sie ze mozemy przegrac. Rocznica 1993+Sylwus C.+Lech sam w sobie = sterta bluzg. Niestety tak chyba bedzie ale trzeba ciagnac doping Legii jak najdluzej i moze przytlumimy piosenki nielegijne. Jeszcze zeby sedzia byl jakis normalny bo i jeszcze on swoje dostanie :/ . Wg. mnie przydalo by sie jeszcze pogadac z ludzmi od dopingu zeby starali sie sytuacje kontrolowac.
Pozdr.

legart
15-05-2003, 09:42
No tak może sobie tak dywagować o kulturalnym dopingu, ale przecież wiele zależy od tego co zarzuci Różyk (a ostanio jego ulubiona pieśn jest chyba o jakiś filmach :> ) 8- .

pijak
15-05-2003, 09:50
czytam...i aż postanowiłem sie odezwać w tej sprawie:)

1. Konfetti każdy robi we własnem ( możliwie duuuzym zakresie)
szkopuł w tym że należy je żucić jednocześnie...np. początek meczu...
2. BŁAGAM...niech na żylecie bedą ze 3 osoby od dopingu!! Rózyk na "G", ktoś na "E" i jeszcze jeden ludz na "I"...inaczej reszta za choinke nie bedzie śpiewała równo...(tu prośba do starszyzny. Panie Marecki z Cyberf@nów...zarządzcie coś w tej kwestii, bo takie szaraczki jak ja to se mogą...)
3.aprpos nowych twarzy na meczu...to NOWI mogą nie znać części...pisoenek...wiadomo czym to grozi 8- wiec mała lekcja śpiewu, od starych wyjadaczy!!!
4.niech każdy się przyodzieje możliwie zielono-koszulki (repliki), czapki, po prostu w choooj akcesoriów kibica Legiuni...Jak to wszystko zacznie klaskać, falować i miotać się po trybunie, to efekt bedzie kozacki:)

Adiq
15-05-2003, 09:57
Marecki - starszyzna. :lo:

kamyk
15-05-2003, 10:09
widze ze pelna mobilizacja to cieszy! bedzie zajebisty meczyk wierze w to bardzo a co do kibicow to oprawa napewno bede kozacka :0 ja juz sie doczekac nie moge normnie ! bezdzie tak zajebiscie ze nikogo chyab nie trzaba zapraszac z wiernych kibicow legii:)

pijak
15-05-2003, 10:11
tee...Adiq...ale Ty uszczypliwy...zle napisalem...chodzilo o to że CYBER... maja jakis tam :) wpływ na oprawe itp...wiec moga skrecić kilka ludków do krecenia dpoingu!!! wydawało mi sie ze Marecki sie podpsuje "cyberfani"...wiec se pomyślałem że jest z CYBER...jak nie to SOR...ale podpis mnie zmylił :rotfl:

Raffi
15-05-2003, 10:22
Nie zmylił, nie zmylił :>

Józek
15-05-2003, 10:22
2. BŁAGAM...niech na żylecie bedą ze 3 osoby od dopingu!! Rózyk na "G", ktoś na "E" i jeszcze jeden ludz na "I"...inaczej reszta za choinke nie bedzie śpiewała równo...(tu prośba do starszyzny. Panie Marecki z Cyberf@nów...zarządzcie coś w tej kwestii, bo takie szaraczki jak ja to se mogą...)

Drogi pijaku,
wcale nie jest trudno zgrać sie w dopingu. Wystarczy słuchać co spiewa Żyleta. Zmierzam do tego, że to właśnie ty możesz być jedną z tych trzech osób. słuchasz co się dzieje, jaka piosenka została właśnie rozpoczeta i zaczynasz ją śpiewać, np. razem z grupką twoich znajomych. Możesz tez kilka razy zachęcić innych stających wokół i tak to się rozchodzi. Zatem do dzieła!
Pozdrawiam
Józek

Adiq
15-05-2003, 10:28
tee...Adiq...ale Ty uszczypliwy...zle napisalem...chodzilo o to że CYBER... maja jakis tam :) wpływ na oprawe itp...wiec moga skrecić kilka ludków do krecenia dpoingu!!! wydawało mi sie ze Marecki sie podpsuje "cyberfani"...wiec se pomyślałem że jest z CYBER...jak nie to SOR...ale podpis mnie zmylił :rotfl:
Marecki jest z CF, ale do starszyzny mu trochę brakuje... ;)

Józek
15-05-2003, 10:36
Mam kilka pomyslow
Carlos,
czy namówiłeś już jakieś osoby do przyjścia na stadion (w ramach akcji "Pełny stadion")?

Czy wpłaciłeś jakąś kaskę na konto ULTRAS, aby wspomóc prace nad oprawą?

Ile już zrobiłeś transparentów? Jest chociaż jeden?

Otóż moja odpowiedź jest taka i kieruję ja nie tylko do Ciebie, ale do wszystkich. Nie oglądajcie się na nikogo. Każdy pomysł jest cenny, ale tylko w momencie kiedy się go zrealizuje, a do tego jest bardzo długa i trudna droga. Apeluję zatem do wszystkich: Zacznijcie realizować we własnym zakresie swoje pomysły. Jasne, że ciężko będzie wam wziąc puszkę i zbierac kase na stadionie - tego typu rzeczy zostawcie innym, ale IMO nic nie stoi na przeszkodzie, żeby robić transparenty, flagi, ciąć konfetti lub produkować serpentyny. Wystarczy, że każdy z nas zrobi taki zestawik dla siebie i już będzie pięknie. Jeżeli nie chce tego robić (sic!), to niech układa piosenki o Legii. Zbierajcie swoich znajomków i twórzcie swoje oprawy (tylko bardzo Was prosze o konsultacje z CF w sprawie ich wprowadzania na stadionie po to, żeby uniknac chaosu ;) ).
Carlos,
nie obraź się na moje podpisy pod twoimi zdaniami - nie są to personalne docinki, ale uznałem że będzie to dobra ilostracja do tego o czym chce napisac później.
Pozdrawiam i do dzieła!
Józek

pijak
15-05-2003, 12:42
hmmm
Józek, ale spox, uwież że ze mną jest dobrze...bo na ogół Różyka mam jak na dłoni, i wsłuchuje się w niego jak w księdza w kościele :rotfl: ale mi brakuje posłuchu...charyzmy, która kiedyś miał Alchim (pozdro dla Adiqa, tak wtedy w 1-szym poście zabrakło mi tego: "kogos ze starszyzny LUB Pana mareckiego z CF"...) owszem mogę robić to co Ty napisałeś, ale na "G" raczej zawsze spiewa sie to samo:) problem jest z bokami odkrytej, a o mojim wodzirejstwie na wiekszą niz 10 osób skale nie ma mowy... POZDROfki

P.S. łapy od ciecia konfeti mnie juz bolą... ;) sądze że nie tylko mnie, może zażądz kiedy mamy to wypizdzić w góre... :>

carlos
15-05-2003, 14:11
O transparentach dowiedzialem sie dwa dni temu wiec nie moglem ich zrobic (zreszta tak jak o koncie), w tygodniu nie mam czasu (szkola, treningi), ale w weekend pewnie cos zrobie...
Kase wplace jutro
Koszulki - chodzilo mi o to, zeby kazdy przyodzial nie replike Legii, ale zwykla biala koszulke - gdyby tak sie stalo wygladaloby to ze tworzymy jedna calosc ((grupe) i chyba efekt bylby zajebisty.
Co do NL to chodzilo mi na przyszlosc.
Co do kompletu to nie jestem pewien skoro go nawet na fecie nie bylo (drogie bilety, miejsca na luku nie sa atrakcyjne (brak oprawy, dopingu))
A i niech wszyscy powiedza znajomym zeby cieli konfetti zeby go bylo w **** duzo
pozdro

marecki
15-05-2003, 14:35
Adiq rozwalasz mnie tymi swoimi postami :buhaha:

pijak! błagam nie na Pan ...jeszcze za młody jestem na takie "obelgi" ;)

Józek
15-05-2003, 15:26
pijak, carlos
nie zrozumcie mnie żle. Ja się nie przyczepiam, ja tylko marzę o tym, żeby było pięknie, jak na włoskich stadionach....ahh... (teraz mam rozmarzony wzrok i wzdycham :lo: )
Jak będzie czas na rzucenie konfetti, to na pewno będziecie wiedzieć.
Pozdrawiam
Józek
ps. A Marecki ma 70 lat, ale to i tak mniej niż np. ja - Dziad Kalwaryjski 8- :buhaha:

Aureliusz
15-05-2003, 15:38
O transparentach dowiedzialem sie dwa dni temu wiec nie moglem ich zrobic
Jak mogłeś się dowiedzieć o transparentach 2 dni temu, jak o tym aż huczy. W NL było o tym już 2 lub nawet 3 tygodnie temu, a stony internetowe też o tym ciągle przypominały. :hmm:

carlos
15-05-2003, 16:30
nie wiedzialem, bo nie czytam NL a w necie nie bylem

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 16:53
Zgadzam sie z opinią jednego z Cyberfanów, że musimy zrobić coś na własną rękę. Niestety jest tak, że każdy liczy na Cyberfanów, nawet w jednym poscie dało sie zauważyć tekst: Cyberfani, liczę na Was, czyli że każdy wychodzi z założenia, że nie musi nic robić, bo zrobią to Cyberfani. Uważam że nawet jak nie macie pieniędzy żeby wspomóc ultras, to możecie przecież pociąć konfetti czy zrobić jeden lub dwa transparamenty. Natomiast jeśli chodzi oddawanie transparentów do CF, to jestem za. Wyobraźcie sobie że ktoś zrobi 7 i co nikomu nie da bo to jego i chce sobie potrzymać swoje. Albo tak jak jest napisane, ludzie będą przechodzili w dane miejsa z transparentami, czy nie sądzicie że wtedy będzie wielki chaos na Żylecie i siądzie doping? a Do tego nie możemy dopuścić.
Natomiast jeśli chodzi o doping, to uważam że wcześniej powinno sie skonsultować to z Różykiem, o ile to on będzie prowadził doping! Trzeba mu przypomnieć kilka pieśni Legijnych, uczulić na to że 90 minut dopingujemy Legie i tylko Legie, a także żeby skupił sie na prowadzeniu dopingu, żeby nie było przerw, które wykorzystuje na opier.... kibiców. Tak wiec robimy wszystko, aby ten mecz zapamiętała cała kibicowska Polska!

Lakers
15-05-2003, 17:18
czytam czytam i sie zastanawiam nad tym co Wy piszecie !!!!

nigdy ale to nigdy w żyiu nie rzucę koszuki Legii na ziemie ! nawet jak by niewiem jaki ************************ w niej kiedys grał ! rzucać herb Legii nazienię przez kibica Legii ?! no co wy ?!!!!

mozna koszulke odwrocic i powiesic na plocie do goru nogami z nazwiskiem czeresia ale to tez jest złe , mi sie wydaje ze nawet skoro kiedys go lubilismy teraz gra gdze indzej i go znienawidzilismy to nie koszulki Legii w jakiej grał a samego gracza wiec przygotujcie transparet a nie rzucajcie siebie na ziemię !

szczepan
15-05-2003, 17:30

nigdy ale to nigdy w żyiu nie rzucę koszuki Legii na ziemie ! nawet jak by niewiem jaki ************************ w niej kiedys grał ! rzucać herb Legii nazienię przez kibica Legii ?! no co wy ?!!!!

mozna koszulke odwrocic i powiesic na plocie do goru nogami z nazwiskiem czeresia ale to tez jest złe , mi sie wydaje ze nawet skoro kiedys go lubilismy teraz gra gdze indzej i go znienawidzilismy to nie koszulki Legii w jakiej grał a samego gracza wiec przygotujcie transparet a nie rzucajcie siebie na ziemię !

ej ale chyba nie chodzilo o kuszliki tylko jakas czesc oderwana... sam tyl? no chyba ze ja nie zrozumialem...

a co do oprawy... to naprawde wykombinowac cos samemu nie jest trudno a sadze ze jak napiszecie do kogos z CF to napewno jakos pomoga poradza itp w koncu wszyscy mamy jeden wspolny cel ABY NA LAZIENKOWSKIEJ BYLO PRAWDZIWE SWIETO!

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 18:04

jeszcze raz dobrze przejrzyj wypowiedzi i wszystko sie wyjaśni. Padł pomysł, zeby odpruć plecy i je rzucić na boisko, nikt nie karze CI rzucać herbem Legii, bo jest on świętością dla nas wszystkich i nikt nie będzie go rzucał. Wydaje mi sie że to dobry pomysł, bo byłoby to jednorazowe pokazanie temu piłkarzykowi, że tak jak on potraktował nas, tak my jego. Myśle ze później powinniśmy oszczędzić go i skupić sie tylko na dopingowaniu Legii :)

Lakers
15-05-2003, 18:21
Padł pomysł, zeby odpruć plecy i je rzucić na boisko

ok rozumiem przeleciałem te 5 stroni i zle przeczytałem , teraz rozumiem myslałem inaczej sorka za błędne myślenie :)

E_L_K_T_R_Y_K
15-05-2003, 18:23
konfetti mam całą reklamówke 8)

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 19:34
Też mam spory worek konfetti, ciąłem go na wakacjach, miał być na impreze z okazji zdobycia Mistrza Polski, ale imprezy nie było i mam zamiar przynieść go na Lecha, tylko nie wiem czy z workiem mnie wpuszczą???? Aha i jeszcze jedna sprawa, nie mam tego konfetti popakowanego w małe woreczki! Wiem ze to by ułatwiło sprawe, przy rozdawaniu tego, ale nie mam takich woreczków

peyek
15-05-2003, 19:43
Aha i jeszcze jedna sprawa, nie mam tego konfetti popakowanego w małe woreczki! Wiem ze to by ułatwiło sprawe, przy rozdawaniu tego, ale nie mam takich woreczków
Idz do sklepu spozywczo-przemyslowego lub do jakiegokolwiek supermarketu torebki foliowe sa po +- 5 zl za 1000 sztuk.
Pozdr.

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 20:03
Aha i jeszcze jedna sprawa, nie mam tego konfetti popakowanego w małe woreczki! Wiem ze to by ułatwiło sprawe, przy rozdawaniu tego, ale nie mam takich woreczków
Idz do sklepu spozywczo-przemyslowego lub do jakiegokolwiek supermarketu torebki foliowe sa po +- 5 zl za 1000 sztuk.
Pozdr.

dzięki,da sie zrobić

szczepan
15-05-2003, 21:02
albo pusc cala trobe wzdluz rzedu kazdy wyjmie troche i przekaze dalej... choc torebki to praktyczniejsze rozwiazanie...

Mrozik
16-05-2003, 14:43
bo ja też zacząłem robić konfetti, tylko mam jedno pytanie. Jakiej ono powinno być wielkości żeby nie było za duże lub za małe. Czy lepirj robić takie cienkie paski czy lepiej większe prostokąty lub kwadraty

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 14:53
bo ja też zacząłem robić konfetti, tylko mam jedno pytanie. Jakiej ono powinno być wielkości żeby nie było za duże lub za małe. Czy lepirj robić takie cienkie paski czy lepiej większe prostokąty lub kwadraty

Lepiej jakby to były prostokąty albo kwadraty, mniejsze lepiej wyglądają, ale rób tak, aby było szybko i dużo, nie baw się w dokładności, jak pofruną, nikt nie będzie patrzył jakie to rozmiary

Lublinf@ns
16-05-2003, 15:45
Lublin tez przyjedzie!
Dzis postaram sie zrobic transparent,kupie tez kilka serpentyn i natne konfetti,to z pewnoscia bedzie wielki mecz damy czadu-pozdro z Lublina do zobaczenia w srode!!! :look:

Adiq
16-05-2003, 15:47
A ja przypominam o tym, żeby każdy na mecz zabrał ze sobą conajmniej 2 zapalniczki!

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 15:53
A ja przypominam o tym, żeby każdy na mecz zabrał ze sobą conajmniej 2 zapalniczki!

Spox, chociaż o tym to ja wcześniej nie słyszałem.

Pozdro dla Lublinf@ans, chłopaki z mojego rejonu!

Aureliusz
16-05-2003, 16:00
Z tym będzie problem, bo ja nie palę. :)
A tak poważnie, to w jakim celu? Do odpalania czegoś (np jakiejś piroteczniki), czy raczej, aby każdy w odpowiednim momencie zapalił. Jeśli to drugie, to uważam że efekt może być tylko jak się ściemni, a to dopiero pod koniec meczu.

Kawa
16-05-2003, 16:05
Z tym będzie problem, bo ja nie palę. :)
A tak poważnie, to w jakim celu? Do odpalania czegoś (np rac), czy raczej, aby każdy w odpowiednim momencie zapalił. Jeśli to drugie, to uważam że efekt może być tylko jak się ściemni, a to dopiero pod koniec meczu.
Rac się nie podpala, przynajmniej tych które ja odpalałem :)

Adiq
16-05-2003, 16:26
Są race które się podpala i są których się nie podpala. Proste. :D A zapalniczki będą potrzebnę bynajmniej nie do "światełka do nieba" więc przynieśćie! :lo: 8)

Ostry
16-05-2003, 16:46
Ja postram się naciąć konfetti i rozdać w woreczkach przed meczem.Ja chodzę na krytą,a tam mało kto pewno pomyśli o cięciu konfetti.Ale od czego jest Ostry :P

Aureliusz
16-05-2003, 18:33
Co do konfetti, to wiadomo, że nie wszyscy zrobią. Dlatego dobrze by było, jakby ci co zrobili prezynieśli je wceśniej CF, a ci by po małej torebeczce rozłożyli przy każdym siedzeniu. W ten sposób każdy by miał co rzucić. I jeśli planowane są serpentyny, to tak samo, bo moim zdaniem rozrzucanie ich po wszystkich chętnych nie zdaje egzaminu. Jakby każdy miał przy siedzeniu, to byloby spoko.
PS: Fajnie by to wyglądało, jakby każde siedzenie wyposażone byłoby w mini zestaw kibica: karton (jeśli są planowane), balon, serpentynę, konfetti i może jeszcze, jak proponuje Adiq w 2 zapalniczki :) :D

carlos
17-05-2003, 08:07
Fajnie by tez bylo, zeby kazdy oprocz transparentu, kofetti, kupil jeszcze kilka serpentyn. One tez daja fajny efekt, nie sa drogie, wiec czemu nie?
Knfetti - niech kazdy zrobi dla minimum 10 osob zeby efekt byl zajebisty.
I co sadzicie o serpentynach?

Walek_C.Z.K
17-05-2003, 08:10
Fajnie by tez bylo, zeby kazdy oprocz transparentu, kofetti, kupil jeszcze kilka serpentyn. One tez daja fajny efekt, nie sa drogie, wiec czemu nie?
Knfetti - niech kazdy zrobi dla minimum 10 osob zeby efekt byl zajebisty.
I co sadzicie o serpentynach?

Dobry pomysł z serpentynami, tylko mam pytanie, czy nie bedzie problemów z wniesieniem tych akcesorii na mecz? Bo powiedzmy jeśli będe miał transparent, reklamówke konfetti i serpentytny, to może być kłopot z wejściem na stadion? Pytam, bo nigdy nie wnosiłem serpentyn?
Aha i najlepiej rozdzielić- raz rzucamy konfetti a później serpentyny

carlos
17-05-2003, 09:57
no co ty serpentyne mozesz na 90% wniesc bez problemu

Adiq
17-05-2003, 10:02
no co ty serpentyne mozesz na 90% wniesc bez problemu
Na przykład na Polonii zabierają własnym kibicom serpentyny...

i może jeszcze, jak proponuje Adiq w 2 zapalniczki :) :D
Ja nie proponuję, bo to jest "odgórny nakaz". ;) Przynieście, bo będą po prostu potrzebne.

Lublinf@ns
17-05-2003, 10:27
Walek! My wlasnie bedziemy jechali z ziomalami z Chelma na ten mecz tylko ja sam ***** nie wiem jak sie wyrobie bo mam mature ustna tego dnia z polaka prawdopodobnie w gajerku przyjade i sie przebiore na Zoliborzu :+: ,jak widac Lubelszczyzna z Legia w sporej ilosci :* biedny Motor i Chelmianka :> pozdro i do Srody!

Adis
17-05-2003, 10:40
Serpentyny bedziemy mieli :) Lublinf@ns jaka trasa jedziecie (jeśli wybieracie sie pociagiem)?? Bo z Łukowa tez jada pociagiem i moze sie dołacza do was, ale watpie zebyscie tedy jechali...
Walek znasz może Pawła z Legii z Chełma mieszka na Armii Krajowej??

LUBELSZCZYZNA WIERNA LEGII!!!

l_u_k_a_s_z
17-05-2003, 10:45
....no co ty serpentyne mozesz na 90% wniesc bez problemu...

ja miałem raz serpentyny bo moja matka robi w sklepie i mi troche załatwiła i przy wejściu wyjąłem zeby pokazać co mam w kieszeni i nikt mi nic nie powiedział....

Walek_C.Z.K
17-05-2003, 12:46
Serpentyny bedziemy mieli :) Lublinf@ns jaka trasa jedziecie (jeśli wybieracie sie pociagiem)?? Bo z Łukowa tez jada pociagiem i moze sie dołacza do was, ale watpie zebyscie tedy jechali...
Walek znasz może Pawła z Legii z Chełma mieszka na Armii Krajowej??

LUBELSZCZYZNA WIERNA LEGII!!!

Z Armi Krajowej znam Rafała, który kibicuje Legiunii, ale może znasz ksywe, to wtedy powininem wiedzieć o kogo Ci chodzi, w Chełmie wbrew panującej opini jest nas troche, choć obiektywnie trzeba przyznać ze 3-4 lata temu, było nas o wiele więcej. Choć mam nadzieje że na Lechu, będzie troche osób z Lubelszczyzny!
Do Lublinf@ans!
Chyba wiem z kim jedziecie, więc może spotkamy sie na meczu! Pozdro

Adis
17-05-2003, 12:52
Walek sorry nie Paweł tylko Rafał z AK. Kiedys nie znam jego ksywy, ale kiedys z nim wymieniałem sie fotkami...

Walek_C.Z.K
17-05-2003, 12:54
Walek sorry nie Paweł tylko Rafał z AK. Kiedys nie znam jego ksywy, ale kiedys z nim wymieniałem sie fotkami...

Znam, znam, jego ksywa to Komo, albo Elvis. Przyjeżdża do W-wy na Legiunie, na Lechu też będzie.

Kawa
17-05-2003, 13:03
Walek! My wlasnie bedziemy jechali z ziomalami z Chelma na ten mecz tylko ja sam ***** nie wiem jak sie wyrobie bo mam mature ustna tego dnia z polaka prawdopodobnie w gajerku przyjade i sie przebiore na Zoliborzu :+: ,jak widac Lubelszczyzna z Legia w sporej ilosci :* biedny Motor i Chelmianka :> pozdro i do Srody!
Jedziesz do kogoś z Arystokratów? Do Tomka?

Lublinf@ns
17-05-2003, 14:05
Nie jade do arystokratow ale znam ich,pozatym zeby byly wieksze jaja to owy Rafal jedzie wlasnie ze mna na ten mecz(jestem tego pewien na 99% ze to ta sama osoba) tylko powtarzam nie wiem jak to ze mna bedzie na meczu bede na bank ale tego samego dnia ma mature z polaka i nie wiem jak sie wyrobie ale musze byc jakos wczesnie bo sie chyba czegos napijemy.... :buhaha:

kamyk
17-05-2003, 14:21
PUŁAWY TEZ NACIERAJA NA LEGIE! WIEC LUBELSZCZYZNY BEDZIE TROCHE NA MECZU ! WIEC oby do srody!

Mrozik
17-05-2003, 17:59
....no co ty serpentyne mozesz na 90% wniesc bez problemu...

ja miałem raz serpentyny bo moja matka robi w sklepie i mi troche załatwiła i przy wejściu wyjąłem zeby pokazać co mam w kieszeni i nikt mi nic nie powiedział....

jak wnosiłeś pare to mozę i problemu nie było. Jak ja na Kszo chciałem 130 wniść to mi nie pozwolili i musiałem do Bosmana oddać. NA GKS 1300 (11 worków) przerzuciełem Różykowi przez płot :)

E_L_K_T_R_Y_K
17-05-2003, 23:07
a jak ja będe miał siatke konfetti albo duzo woreczków to mogą nie wpuscić ?

szczepan
18-05-2003, 00:12
a jak ja będe miał siatke konfetti albo duzo woreczków to mogą nie wpuscić ?

nie powinno byc zadnych problemow z konfetti wiec przynos...

Sergii
18-05-2003, 13:58
Właśnie jak jest teraz chciałem na mecz załatwić około 200 serpentyn czy wniose je ? czy nie ? może rozdać pod kasami?

carlos
18-05-2003, 14:36
ochroniarze to sa ludzie i widza, ze serpentyna nic nie moze zrobic (ani konfetti), wiec nie bedzie problemu z wniesieniem ich.
PS. Jak wam idzie z transparentami?
Ja chyba nie zrobie zadnego bo nie mam czasu i nic na to nie poradze :hmm:

Adis
18-05-2003, 14:53
PS. Jak wam idzie z transparentami?
Ja chyba nie zrobie zadnego bo nie mam czasu i nic na to nie poradze :hmm:

no nie stety ale ja chyba też tego cuda nie zrobię... :( :/

pijak
18-05-2003, 22:20
hmm...kiedys widzialem na meczu Galatasaray, na Ali sami yen, czy jakos tak, jak kibice Galaty robili spoczko akcje. Polegała ona na tym że trzymali szaliki jak przy "Mistrzem Polski..." z tym że wykonywali ruchy (o qrwa jak to brzmi...) tak że szalik uniesiony poczatkowo nad głowe opuszczali na wysokosc barków z wyprostowanami ramionami... :+: :+: :+: w tym stylu z tym że z barwami... ;) dla mnie wygladało bomba... i jest to legalnie do zrobienia na meczu...

p.s. Adiq zamknąłeś temat flagi "radosc", jutro bede gadał z ludkiem który mieszka gdzies tam, i poprosilem zeby wypytal "zainteresowanych" wiec jak cos sie dowiem konkretnego to dam Ci znac jakos na prv...or sth...

p.p.s. kiedys flagi szyli tylko ci, ktorzy byli gotowi oddac za nie życie :) teraz dzieciaki po naście lat szyją flagi...reszte sobie sami dopiszcie... :/

Walek_C.Z.K
19-05-2003, 12:09
Jeszcze dwa dni.. i jak przygotowania? Ja już trzeci dzień tne konfetti, palce cholernie bolą, ale efekt będzie zajebisty!
Mam jeszcze propozycje, że w momencie gdy Lech, będzie robił jakąś oprawę, żeby z naszej strony nie śpiewać: PAJACE, bo my też ultrasujemy i co? Też jesteśmy pajacami??? Na to trzeba uczulić Różyka i powiedzieć wszystkim że śpiewamy wszyscy to co zacznie Różyk, żeby nie było tak, co się często zdarza, że każdy sektor śpiewa co innego. Kończe bo czas...ciąć

Sergii
19-05-2003, 16:44
Przygotowania w pełni dwa transparenty + około 150 serpentyn to moja mała cegiełka włożona w ten prestiżowy mecz. Modlę się żeby deszcz nie padał :)

Ultra LW
19-05-2003, 16:57
Deszcz nie będzie padal, mieszkam niedaleko IMIGW więc sprawa zalatwiona. :rotfl:
Mam również apel: Śpiewajmy to co Różyk zarzuci, wiadomo, że ma czasem jakieś loty i zaczyna wymyślać coś na poczekaniu. Nikt go nie rozumie i mamy przerwę w dopingu ale bądźcie wyrozumiali - facet się stara.
Śpiewajmy tylko o Legii i zgodach. Nie zniżajmy się do poziomu zakompleksionych krakusów, poznaniaków.... ogólnie do całej zakompleksionej Polski (z wyłączeniem Sosnowca, Elbląga, Szczecina, Puław i miejsc gdzie wiedzą co to znaczy być Legionistą) :box:

legart
19-05-2003, 17:03
Z tymi kompleksami i poziomem to jest różnie, ale też mam nadzieję że doping będzie dotyczył tylko Legii.

Seba(L)
19-05-2003, 17:03
Nie bede orginalny ,czyli reklamówe konfetti kazdy powinien zrobic popakowac w woreczki i rozdac na stadionie , serpentyny tez powinien kazdy sobie przynieśc , a jak sie da to i dla innych.Nastepna sprawa to akcja Pełny Stadion w zamierzeniu bardzo dobra , ale sprawdzająca sie tylko jesli chodzi o ilośc ale nie przekłada sie na jakość, jak widze tych pikników na G to mnie szlak bierze.Zgadzam sie z tym ze na E i I powinien byc ktos od kierowania dopingiem zeby te sektory spiewały to samo co G non stop.Nastepna sprawa to bluzgi mam nadzieje ze nie usłysze juz wtym sezonie bluzgów na wisłe i na inne kluby przynajmniej na stadionie.A co do Rózyka to tez mi sie wydaje ze ostatnio repertuar do znudzenia ten sam , musi być jakieś urozmaicenie przeciez mamy tyle zajebistych piesni i znowu wraca akcja Pełny Stadion , bo jak na G sa ludze co tylko umieją krzyczeć Legia i znaja jedna piosenkę to trudno mówic o urozmaiceniu repertuaru.

pijak
19-05-2003, 18:01
gadałem dzis z Różykiem, podobal mu sie ten moj pomysl z machaniem barwami, widzialem błysk w jego oku :rotfl: wiec jest szansa ze takie cos sie pojawi...

Seba(L) ma racje...tzn...BARDZO bym chcial żeby ktoś z "znanych" kibiców pokierował dopingiem przed sektorami "E" "I"...
zdaża sie przeciez ze nawet na "G" jedziemy co innego niż na "E"...te dodatkowe 2 osoby by temu z pewnoscia zapobiegly...

wracam do konfetti...

szczepan
19-05-2003, 18:36
gadałem dzis z Różykiem, podobal mu sie ten moj pomysl z machaniem barwami, widzialem błysk w jego oku :rotfl: wiec jest szansa ze takie cos sie pojawi...

Seba(L) ma racje...tzn...BARDZO bym chcial żeby ktoś z "znanych" kibiców pokierował dopingiem przed sektorami "E" "I"...
zdaża sie przeciez ze nawet na "G" jedziemy co innego niż na "E"...te dodatkowe 2 osoby by temu z pewnoscia zapobiegly...

wracam do konfetti...

nie siedze na zylecie wiec raczej nie powinnienem sie wypowiadac... ale sadze zeby bylo dobrze jak ten 2 osoby z "E" i "I" (jezeli beda) pogadaly przed meczem z Różykiem i ustalily szczegoly albo zeby jakas komunikacja miedzy nimi byla...

carlos
19-05-2003, 18:47
tak ze dwie inne osoby by sie przydaly wazne zeby doping byl rowny

(L)eeds
19-05-2003, 19:42
Doping musi być przez cały mecz głośny!!! Nie taki jak ostanio tylko jeszcze głośniejszy , wszyscy spiewamy !!!

Mrozik
19-05-2003, 20:36
A moze sprawdziłby się ten megafon który Różyk miał na mecz bodajże z Górnikiem :/

yusta
19-05-2003, 21:23
Legia przeznaczyła 700 wejsciówek dla fanów Lecha. Ciekawe czy jest to próba rewanżu za przyznawane ostatnio wejściówki dla "Legionistów", czy może coś innego?

HOOLSHWDP
19-05-2003, 22:18
Moim marzeniem na przyszlosc :hmm: jest stworzenie oprawy na wzor Hiszpanii. Chodzi mi o zwisajace flagi z gornych trybun (u nas dach krytej z ktorego zwisalyby dwie mniejsze sektorowki), a na Zylecie nowa wielka flaga :cf2: no i oczywiscie cale mnostwo rac :cf0:

szczepan
19-05-2003, 22:28
Legia przeznaczyła 700 wejsciówek dla fanów Lecha. Ciekawe czy jest to próba rewanżu za przyznawane ostatnio wejściówki dla "Legionistów", czy może coś innego?

raczej mozliwosci wyjazdowe Lechitow bo podobno i tak przyjedzie okolo 100 osob mniej... :hmm:

Walek_C.Z.K
19-05-2003, 22:41
Ja własnie oderwałem sie od wycinania konfetti, i siadlem na chwile na forum. Tne dalej.mam nadzieje ze reszta tez. transparent juz mam zrobiony, tylko rurki jutro dokupie. Panowie, w srode skupiamy sie na dopingu dla Legii i udowodnijmy sobie ze jestesmy najlepsi!

apcio
19-05-2003, 22:50

raczej mozliwosci wyjazdowe Lechitow bo podobno i tak przyjedzie okolo 100 osob mniej... :hmm:

Lech zamowil wiecej wejsciowek ale w odpowiedzi dostal 700 biletow. Podobno dlatego ze w obawie przed powtorka z meczu Legia - Widzew zabezpieczono sie ograniczeniem liczby miejsc dla kibicow gosci. Inna sprawa ze mecz przypada w srode, nie jest to za atrakcyjny dzien na wyjazd wiec chyba 700 biletow starczy chociaz patrzac na przedsprzedaz mam obawy.

yusta
19-05-2003, 22:52

No niby tak. Mecz w srodku tygodnia i w ogóle, ale przecież na ten sektor i tak nikt oprócz Lechitów nie wejdzie.

szczepan
19-05-2003, 23:38
tzn nie wiem czy w tych 600 uwzglednili tez zgody? bo sadze ze i arka i cracovia pojawi sie u nas...

Q_(L)
20-05-2003, 08:48
tzn nie wiem czy w tych 600 uwzglednili tez zgody? bo sadze ze i arka i cracovia pojawi sie u nas...

Nie na zgody przeznaczone jest dodatkowe 167 biletów... 8-

_Bart
20-05-2003, 13:45
Dzisiejsza NL podaje że klub przygotował dla kibiców repliki koszuklek (tych zielonych) i ponoć każdy kibic ma znaleźć taką koszulkę u siebie na krzesełku.
Jeśli to by sie potwierdziło to byłbym w lekkim szoku co do działań klubu.
W takim razie jutro wszyscy ubieramy się na zielono :D

Jednocześnie NL podaje że podczas jutrzejszego meczu firma catteringowa zoobowiązuje sie przeznaczyć 1zł od każdej spredanej porcji szamania na Wielką Flage.

Mazi
20-05-2003, 13:57
Dzisiejsza NL podaje że klub przygotował dla kibiców repliki koszuklek (tych zielonych) i ponoć każdy kibic ma znaleźć taką koszulkę u siebie na krzesełku.
Jeśli to by sie potwierdziło to byłbym w lekkim szoku co do działań klubu.
W takim razie jutro wszyscy ubieramy się na zielono :D

kurna !!! Jezeli to prawda tto wyjebiscie !!!!!!!!!!! :)

HOOLSHWDP
20-05-2003, 14:59
No to kupujemy kiełbaski ;)

szczepan
20-05-2003, 15:29
kazdy koszulke? tylko na zylecie? czy w ogole?
a co do zarcie to jutro zamawiam dwie karkowki :D

_Bart
20-05-2003, 15:46
Przytoczyłem tylko txt który jest w NL. Nie jest napisane czy kazdy czy co druga soba czy na Zylecie czy na łuku czy też krytej. A może też tak być że każdy znajdzie dwie lub jeszcze jakas inna opcja.

Podsumowując.

I tak ubierajcie sie ludziska w barwy Legii. Koszulki jeżeli będą to jest to tylko bonus, a My sami musimy w jakiś spsób pomóc CF i oprócz transparentów, konfetti, itp ubierzmy sie tak zeby było tak po Naszemu.

eh ale sie zamotałem

czester
20-05-2003, 16:08
Witam
W Poznaniu sprzedano już 800 biletów a klub stara sie o kolejne, więc będzie nas ok 1000

kamyk
20-05-2003, 18:18
w poznaniu sprzedano z tego co ja wiem 750 sztuk! wiec do 1000 jeszcze daleko a i nie sadze zeby klub dal wiecej wejsciowek! co do koszulek to jestem w szoku i mam nadzieje ze dostane tak koszulke ! to do zobaczenia na lazienkowskiej jutro!

czester
20-05-2003, 18:22
pożyjemy zobaczymy, ale i tak będzie nas sporo zwłaszcza, że termin meczu nie jest zbyt atrakcyjny Pozdrawiam

yusta
20-05-2003, 18:30
Na legialive napisali że koszulka bedzie na każdym krzesełku.
BTW kupowałam dzisiaj bilet na krytą i troszkę się zdziwiłam. Zero kolejki i full biletów, co jest grane :hmm:

Toudi
20-05-2003, 18:43
Mam taki jeden pomysł.Wiem że to zapóźno ale może zostanie on zrealizowany w przyszłości.wiem że czasem zagląda tu ktoś z Cyberfanów więc do niego to jest głównie skierowane.Otóż.Możnaby na całej Żylecie porozkładać zimne ognie(na każdym krzesełku po 1)a tam gdzie jest napis można by dać ognie bengalskie(czy jak to się nazywa).Myślę że to mogłoby ciekawie wyglądać.Co wy na to?

P.S.Sorki że założyłem to w tym temacie ale poprostu uznałem że niewarto zakładać następnego.

szczepan
20-05-2003, 19:14
Na legialive napisali że koszulka bedzie na każdym krzesełku.
BTW kupowałam dzisiaj bilet na krytą i troszkę się zdziwiłam. Zero kolejki i full biletów, co jest grane :hmm:

yusta gdzie na krytej siedzisz (na priv) a druga sprawa to ja dzisiaj kupowalem bluze i wedlug mnie ruch byl znacznie znacznie wiekszy niz zwykle...

Cipciuś
20-05-2003, 19:37
Ja sie obawiam jednego - ze wpadnie kilkaset pierwszych osob i bedzie po koszulkach nawet jakby mialy byc na kazdym krzesełku :(

szczepan
20-05-2003, 19:41
tak moze byc... ale moze bedzie jakas ochrona... w co jednak watpie... chyba lepszy pomysl to rozdawanie koszulek przy bramkach czyli jak ktos wchodzi "skasowal" juz bilet czy abomanent to dostaje koszulke...

Cube
20-05-2003, 20:01
Cipcius ma racje - zbyt duzo jest u nas(i nie tylko zreszta) niestety debili i zwyklych zlodzei , ktorzy na widok koszulek zaczna je hurtowo sobie przywlaszczac - jedyna nadzieja w tym ,ze sami kibice nad tym zapanuja i odpowiednio zareaguja na taki widok.

aaadamm
20-05-2003, 20:05
Ja jestem ciekaw jak to bedzie z tymi koszulkami...wg mnie to powinni dawac przy wejscu na zylete...bo jak ktos przyjdzie 1h przed meczem to znajdzei jeszcze koszulke pod krzeselkiem ??? :>

yusta
20-05-2003, 20:06
yusta gdzie na krytej siedzisz (na priv) a druga sprawa to ja dzisiaj kupowalem bluze i wedlug mnie ruch byl znacznie znacznie wiekszy niz zwykle...

Górna E, 10 rząd. Co do biletów to spodziewałam się dzisiaj kłopotów z kupnem na krytą przynajmniej i dlatego się dziwię. pamiętam co się działo przed meczem z Odrą. Praktycznie po otwarciu kas na krytą nie było biletów a reszta rozeszła się chyba jednego dnia. Walka pod kasami była niezła, szczególnie jak stałam od 7 rano w kolejce do kasy na krytą a sie okazało o 10 że te kasy są zamkniete i sprzedają w innych :/ Mecz z Lechem to zajebiste spotkanie i nie wiem skąd ten marny ruch, przecież bilety są w sprzedaży od wczoraj :/

Ja sie obawiam jednego - ze wpadnie kilkaset pierwszych osob i bedzie po koszulkach nawet jakby mialy byc na kazdym krzesełku

Też się o to martwię. Nie chodzi mi o koszulkę tylko o to, że bedą rozłożone w konkretnym celu. Pewnie po to by wszyscy byli w jednakowych barwach, ale jak wiadomo zawsze trafi się trochę oszołomów, którzy pokradną te koszulki. Dobry pomysł z tym żeby rozdawali przy wejściu, może jeszcze da radę podrzucić ten pomysł osobom za to odpowiedzialnym.

szczepan
20-05-2003, 20:13
a ja gorna E rzad 7 :D

wiesz moze to rpzez to ze mecz jest w tygodniu moze nie kazdy mial czas jechac po bilet dzisiaj? a o ktorej bylas? moze poporstu ludzie byli jeszcze w pracy? bedzie dobrze :D

Seba(L)
20-05-2003, 20:50
Jesli chodzi o bilety to ja byłem około 15.30 dzis i wogóle ruchu za biletami nie było , ale z kim nie gadam to wszyscy chcą kupic jutro , więc raczej sie wszystkie rozejda jutro.A co do koszulek to bardzo dobry plan , ale tez sie obawiam ze na krzesełkach część "zginie" i ci co przychodza później zobacza je ale na innych kibicach .Wydaje mi sie ze powinni rozdawac przy bramkach , a jakby wczesniej pomyśleli to przy sprzedazy biletów do kazdego biletu , napewno juz by biletów nie było.

bemowiak
20-05-2003, 20:55
...sprzedazy biletów do kazdego biletu , napewno juz by biletów nie było. No pomysł dobry ale co z karnetowcami?

Tomi
20-05-2003, 21:09
Ja sie obawiam jednego - ze wpadnie kilkaset pierwszych osob i bedzie po koszulkach nawet jakby mialy byc na kazdym krzesełku :(

Będzie tak jak na Barcie, niektórzy do plecaków wpierdalali po 6 koszulek a potem dla wszystkich nie było. Nawet nie wiecie jak mnie to podkurwia, przecież te koszulki będą rozłożone w konkretnym celu. jak ktoś koło mnie będzie zapierdalał koszulki to chyba :box: ***** czy nie można wziąźć se jednej tylko od razu trzeba zapierdallać po 10......nie rozumiem niektórych ludzi :hmm:

marecki
20-05-2003, 21:17
ehhhh ;(

koszulki beda TYLKO na Krytej :(

Seba(L)
20-05-2003, 21:19
...sprzedazy biletów do kazdego biletu , napewno juz by biletów nie było. No pomysł dobry ale co z karnetowcami?

Sam juz nie wiem jakby było najlepiej,moze dla karnetowców przy wejsciu.Jutro sie wszystko okaze ,jesli sami dopilnujemy tych koszulek i jak zauwzymy ze ktoś bierze dwie czy wiecej to trzeba delikatnie zwrócić mu uwage , jesli wszyscy tak by robili to wiele by nie pogineło.

Walek_C.Z.K
20-05-2003, 21:28
ehhhh ;(

To jest pewne?
A czy k...a kibice z Żylety czy łuku są gorsi?
A to własnie Żyleta dopinguje ze wszystkich sił!

marecki
20-05-2003, 21:33
prawda prawda...i nie ma co sie licytowac kto mocniej dopinguje

olac ,mowi sie trudno

Seba(L)
20-05-2003, 21:34
prawda prawda...i nie ma co sie licytowac kto mocniej dopinguje

olac ,mowi sie trudno

A skad wiesz, mozesz napisac??

marecki
20-05-2003, 21:42
wiem od ...jedego z CF :D

a pozatym http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=7184 :)

apcio
20-05-2003, 22:13
ehhhh ;(

My tez jestesmy zrozpaczeni 8-

Co do naszego wyjazdu to ktos podal ze bedzie nas 1000 ... ku mojemu zaskoczeniu moze miec racje bo bilety poszly wszystkie (780) juz we wtorek rano.

aaadamm
20-05-2003, 22:17
tak na marginesie - obstawiam , ze ten temat po meczu bedzie liczyl z 21 stron

marecki
20-05-2003, 22:19
watpie ,nic ciekawego nie bedzie sie dzialo

Seba(L)
20-05-2003, 22:25
wiem od ...jedego z CF :D

a pozatym http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=7184 :)

Najgorsze jest to ze większośc kibiców nie ma dostepu to internetu , informacje czerpie głównie z Naszej
Legii i jutro przeczytaja ze dostana koszulke to stwierdza ze nie ma sensu brac swojej!!

Tomi
20-05-2003, 22:53
ehhhh ;(

Mi tam obojętne , dla mnie mogą być na Krytej, nie muszę takiej mieć,przecież nie idziemy tam żeby dostac koszulki tylko dopingować !!. Najważniejsze żeby jutro doping rozpierdolił Pyrlandię.

Pozdro i do jutra

biotronic
21-05-2003, 00:45
kurde. nie mam koszulki Legii!!!! jak to sie stalo?

OK. Pojde w Panathinaikosie. Tez zielona. Mam nadzieje, ze nikt mnie nie zabije ...

marecki
21-05-2003, 06:32
kurde. nie mam koszulki Legii!!!! jak to sie stalo?

OK. Pojde w Panathinaikosie. Tez zielona. Mam nadzieje, ze nikt mnie nie zabije ...

Nadzieja matka glupich! narazasz sie na smierć ,lub trwale kalectwo...

...eee zaraz zaraz ...ja tez nie mam koszulki Legii :o

;)
p.s. coś dziś jestem w dobrym humorku a pogoda nie nastraja...olać:D
"Tyyylko Leeegia! ukochaana LEGIA! dziś Warszawa czeka! na zwyciestwo Tweee...!!!"

Adis
21-05-2003, 07:01
My tez jestesmy zrozpaczeni 8-

Co do naszego wyjazdu to ktos podal ze bedzie nas 1000 ... ku mojemu zaskoczeniu moze miec racje bo bilety poszly wszystkie (780) juz we wtorek rano.

A u nas bilety jeszcze sa?? :)
Na szczescie mam zielona koszulke! Szkoda, że taka (narazie) lipna pogoda, przynajmniej w Łukowie... Jak w W-wie??

Afgan
21-05-2003, 07:07
w Warszawie pada deszcz... ;( mam nadzieje, że przestanie... :hmm:

Adiq
21-05-2003, 07:16
No niestety nie wiem jak to się dzieje, że jest koniec maja, a od tygodnia albo i więcej nie może przestać padać. :/ Pogodo zlituj się... :(

Raffi
21-05-2003, 07:16
U mnie przestał. :+: Oby tak do 19, albo i dłużej

Cube
21-05-2003, 07:27
wqrwia mnie ta pogoda :fu: . Kurde - mam nadzieje ,ze okolo 15 dostane jeszcze bilet 8-

Adis
21-05-2003, 07:31
U mnie tez przestalo padac... a nawet wyszlo słoneczko ;)

Adis
21-05-2003, 07:39
...

LU
21-05-2003, 08:18
ehhhh ;(

A "przed krytą" ?

czester
21-05-2003, 08:51
No to ładnie chcecie nas przywitać deszczową pogodą
:D

legart
21-05-2003, 08:59
No to ładnie chcecie nas przywitać deszczową pogodą
:D

To nie Moskwa jeszcze nie umiemy rozganiać chmur za pomocą mysliwców i jodku srebra ;)

Adiq
21-05-2003, 09:45
Słoneczko wyszło i mamy piękną pogodę! :) Ja już idę na stadion. Do zobaczenia! 8)

Adis
21-05-2003, 10:00
...

benekbbbbbbb
21-05-2003, 10:20
Znowu się chmury zbierają,chyba jednak deszcz g.11.19.

_Bart
21-05-2003, 10:50
Dziewczyny i Chłopaki jeśli wierzyć onetowi to w godzinach meczu ma nie padać, a miedzy 12 a 18 moze lekko pokropić.
http://pogoda.onet.pl/0,3,miasto.html

Lakers
21-05-2003, 12:15
rano sie budze o 8 i kurna deszcz pada to too sie wsciekłem !! ael narazie z chmur nic nie pada mamy juz 13:00 ehhhh mam nadzejze ze sie utrzyma taka pogoda ,najwaznieszcze zeby nie wiało w storne zylety :) by sie nie zatruc zadnym dymem :) hehe najlepiej zeby jak juz ma wic to w strone zegara :):) ,
a tak na opwaznie do mam dosc deszczu po wisle plock :)

biotronic
21-05-2003, 12:41
Ej super. po prsotu super. JAkby mi powiedzielize po badaniu dna oka bede widzial podwojnie, to w ogole bym tam nie szedl. Jak ja teraz bede mecz ogladac??? Mam nadzieje, ze do 19 przejdzie. A pogoda musi byc spoko. Nie moze byc inaczej.

Marecki -> Przez Ciebie bedzie jedna osoba mniej w zielonej koszulce, bo moj PAO zostawiam w domu, ale pamietaj, ze to Twoja wina.

yusta
21-05-2003, 20:42
Własnie wrócilam :) Nie widziałam pierwszej bramki, chyba mało kto widział :> Śmierdze saletrą, ale było super. :+:

Legia_____
21-05-2003, 20:46
Własnie wrócilam :) Nie widziałam pierwszej bramki, chyba mało kto widział :> Śmierdze saletrą, ale było super. :+:

Ja widziałem 1 gola! Z "A B " :) na krytej było cos widać :> A juz chciałem iść na E!

A teraz pytanie, co przedstawiała kartoniada i czy ona się udała?

Wiem że miało być "Ult ras" i było, ale połowa kartonów w momencie wybuchów się "odwróciła" a druga połowa nie i po środku chyba cos nie wyszło :hmm:

MaxyM
21-05-2003, 20:49
***** ale atmosfera, az mi ciary z 10 razy przeszly - potem opisze dokladniej, bo musze zdjecia przegrac - *****, oprawa, doping, cud malina.

:zyleta:

Lolek
21-05-2003, 20:50
Podobno jednak wyszlo, ale byly problemy z odwroceniem - wszystko przez to ze Lech odpalil swoje petardy.

dyha
21-05-2003, 20:52
no to opisujcie co było i jak !!! wrzucajcie fotki !!! oby szybko , bo nie oglodalem meczu i nic niewiem . !!

Lolek
21-05-2003, 20:52
Aha - szacunek dla wszystkich, ktorzy dolozyli swoja cegielke do tej oprawy. Szczegolnie brawa dla krytej i luku za doping w czasie meczu. Caly stadion spiewa z nami - to bylo to!

Raffi
21-05-2003, 20:55
Oczy, ach te oczy..... :p Wielkie oczy :> ........
uffffff......git git git

PS
Henrik Larsson 1:1!!!

Lolek
21-05-2003, 20:59
Oczy, ach te oczy..... :p Wielkie oczy ........

Przeciez CAŁA POLSKA widziala... ;)

yusta
21-05-2003, 21:00

Ja widziałem 1 gola! Z "A B " :) na krytej było cos widać :> A juz chciałem iść na E!

A teraz pytanie, co przedstawiała kartoniada i czy ona się udała?

Wiem że miało być "Ult ras" i było, ale połowa kartonów w momencie wybuchów się "odwróciła" a druga połowa nie i po środku chyba cos nie wyszło :hmm:

A ja własnie byłam na E, kurde jeszcze w ostatnim rzędzie :) Do tej pory czuję saletrę, ale było zajebiście. Takiego dopingu na krytej dawno już nie było, przestoje może ze cztery i to króciutkie :+:

Mrozik
21-05-2003, 21:01
Oprawa naprawde zajebista. Jak słyszałem od kolegi z Krytej a i B nie były mocno widoczne, a sam wzór super wyszedł. W sumie poszło 2000 rzymskich ogni i 155 rac + tigery i katiusze na łuku. No i nasze sektorówki

Tomi
21-05-2003, 21:12
Ale co zrobili, z tymi ogianmi rzymskimi to woła o pomstę do nieba. Nie rozumiem jak mozna nie rozumieć, że odpala się na sygnał R. ***** naprawdę naiektórzy na Żylecie to ćwierćmózgi, paru gości próbowało też zajebac małe flagi a jeden typ zwinął 3 ognie rzymski pod kurtkę, dopier jak zacząłem się na niego drzeć to oddał :fu: . ***** ręce opadają :hmm: . Ale ogóleni było super, tak mam gardło zjechane że mówić nie mogę. JA KOCHAM LEGIĘ LALALALALALALALALA :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aureliusz
21-05-2003, 21:12
Doping w pierwszej połowie wcale nie był taki super. Niestety dało się słychać Lecha. Ale w drugiej połowie było zajebiście. No i dzisiejszy hit "Ja kocham Legię, la la la la la.."
No i nie moge się doczekać zdjęć z meczu, jestem ciekaw jak wypadła kartoniada. I czy widać było te beznadziejne literki.

Sinuhe
21-05-2003, 21:16

Ja także E górna. Dopingu na krytej dawno takiego nie było...
Ja także nie widziałem bramki, bo dojadałem kiełbaskę przed trybuną.
Było ekstra.

emde
21-05-2003, 21:20
Pierwsza polowa slabo...

Różyk sie staral ale mom zdaniem kierowaniem dopingiem powinien zajac sie ktos inny...

Kutaso co nie spiewają, zapieprzają pirotechnike i flagi, oraz odpalaja nie wtedy kiedy trzeba to bym najchetniej zajebal... :box:

Doping w drugiej polowie extra. Juz w Łodzi wiedzialem ze nowy hit sie przyjmie... :+: :) :+:

Afgan
21-05-2003, 21:29
ta piosenka jest mistrzowska... 8) zajebiscie mi sie podoba...chwala temu kto ja wymyslil... :+: 8)

M_I_G
21-05-2003, 21:29
Ale co zrobili, z tymi ogianmi rzymskimi to woła o pomstę do nieba. Nie rozumiem jak mozna nie rozumieć, że odpala się na sygnał R. ***** naprawdę naiektórzy na Żylecie to ćwierćmózgi, paru gości próbowało też zajebac małe flagi a jeden typ zwinął 3 ognie rzymski pod kurtkę, dopier jak zacząłem się na niego drzeć to oddał :fu: . ***** ręce opadają :hmm: . Ale ogóleni było super, tak mam gardło zjechane że mówić nie mogę. JA KOCHAM LEGIĘ LALALALALALALALALA :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

od ***** flag zostalo zajebanych
wiele osob robilo tak ze oddawali sam kijek z flaage do kieszeni i badz tu madry :fu: :fu: :fu:

Sergii
21-05-2003, 21:31
A to moje wrażenia z meczu otkryta doping . 1 połowa trochę kiepsko było z dopingiem widać było sporo pikników ale napewno mniej niż na Barcelonie :) . ogólnie trochę początkowo nam śpiew nie wychodził. Co do Różyka mógłby zająć się kierowaniem dopingiem a nie wymyśląć jakieś głupie ( dla mnie ) okrzyki do Krytej typu Były filmy ( to jest dobre na GTS nie powtarzajmy się ) przecież sam przed meczem mówił zero bluzgów. Według mnie R. powinien zarzucać piosenki ogólnie znane ( W tramwaju, hymn itd ) a nie mówi żeby śpiewaćto co na Widzewie jak tam było 700 osób. Była orkiestra na Krytej ? W drugiej połowie znacznie lepiej i te flagi tylko trochę mało transparentów ja oddałem moje dwa ale później jakoś ich nie widziałem :( . Ogólnie doping I poł. dobry 2 bardzo dobry minus , ale do Holendrów jeszcze nam brakuje :) a przed meczem podszedł koleś ( to chyba Maniana ale pewny jnie jestem )i zarzucił piosenki o Hadze moim zdaniem on ma większy posłuch

bemowiak
21-05-2003, 21:33
ja z braku funduszu byłem niestety na łuku ale było całkiem fajnie doping mógł być ale były momęty że każda trybuna śpiewała co innego...

a jak wracałem mój kumpel dostał od psa pałą w...twarz!!!

HWDP!!!

ange(L)
21-05-2003, 21:35
wiele osob robilo tak ze oddawali sam kijek z flaage do kieszeni i badz tu madry :fu: :fu: :fu:

akurat nie widzialem zeby ktos zajebal flagi,ale jesli to prawda to szkoda,ze nie znalazl sie nikt kumaty kto by tym paru smieciom to 'wytlumaczyl'.......ciekaw jestem ile teraz zostalo malych flag? :/

MaxyM
21-05-2003, 21:35
Jeszcze troche i beda zdjecua, pracuje nad tym :> .

Ja Kocham Legie................... - zajebiste i transparenty, prze-*****-kozak.

E_L_K_T_R_Y_K
21-05-2003, 21:38
ja z braku funduszu byłem niestety na łuku ale było całkiem fajnie doping mógł być ale były momęty że każda trybuna śpiewała co innego...

HWDP!!!
wracałes 171 ? jak tak to którym ?

Jackos
21-05-2003, 21:38
A ja wam powiem że według mnie nie wypaliła akcja transparentowa. Myslałem szczerze mówiąc że będzie ich około 100. a bylo? ile?? 20? coś takiego. aA ile to osób zapowiadało że zroni że bedzie itp.
PS. ***** kolekcjonerów!
PS 2. Ja wraz z 4 osobami zrobiliśmy na Krytej sektor C napis L E G I A z 5 transparentów. Był widoczny??? Ładny??? niech ktoś się wypowie z Żylety. :]

c_zary
21-05-2003, 21:39
Własnie wrócilam :) Nie widziałam pierwszej bramki, chyba mało kto widział :>
No wlasnie, to jedyny minus dzisiejszego dnia.
Pozdro dla Adiqa, dzieki ktoremu moglem przyjsc sobie pol godziny przed meczem i miec miejscowke pod Yorkiem :piwo4:

peyek
21-05-2003, 21:40
Doping w drugiej polowce swietny. Z kartoniady wyszla tylko pierwsza polowka, druga nie byla juz taka oczywista :/. Troche malo transparentow bylo, jesli by ich bylo ok. 100 juz bylby efekt (ale akcje IMO trzeba kontynuowac). Ale ten doping! Zwlaszcza w drugiej polowce swietny. No i to racowisko na poczatku drugiej polowki. Ostatnio czulem sie tak podczas meczu z widzewem w 2000 roku tylko jeszcze wynik jest lepszy. Kazdemu kto sie dolozyl do tej oprawy :+: :+: :+:

Joker
21-05-2003, 21:43
Legia mistrz!!! oglnie oprawa swietna!! brakło troche transparentów (zgadzam sie) i ludzi na Łuku zeby stadion byłe pełny!!! No i kartony troche nie wyszły! Ale poza tym super!! Oby wiecej takich meczy!!! :):):):)

Cube
21-05-2003, 21:44
zajebista atmosfera ! 8)

siedzialem bardzo blisko sektora Lechai trzeba im oddac ,ze w I polowie doping prowadzili bardzo dobry. Rowny ,glosny - musze przyznac ,ze bylem pod wrazeniem. Natomiast od momentu kiedy Stanko strzelil na poczatku drugiej polowy na 1:0 to juz ni cholery nie wiem nawet czy oni nadal tak dobrze dopingowali czy nie , bo u nas do konca meczu bylo juz tak glosno ,ze nawet jak Lech spiewal to go prawiue nie slyszalem 8)

Race, ognie rzymskie, flagi, transparenty - mega-*****-mac-przezajebiscie-kosmicznie ;) 8)
Dla tych ,ktorzy to organizowali i wlozyli w to widowisko cos od sioebie : :+: :+: :+: :+:

Bardzo dobty doping szedl od krytej - :+:

Wiecej takich meczy w naszym wykonaniu !!

CHWDP tym co cos ukradli. :zly:

Cube
21-05-2003, 21:46
a ja akurat jkestem szczesliwcem ktory widzial dobrze bramke Stanko :>

swietnie sie zachowal w polu karnym - normalnie tak poszedl jak nie Stanko ;) :>

STANKO SVITLICA!!! kocha Cie cala stolica!!

Kanapek
21-05-2003, 21:46
PS 2. Ja wraz z 4 osobami zrobiliśmy na Krytej sektor C napis L E G I A z 5 transparentów. Był widoczny??? Ładny??? niech ktoś się wypowie z Żylety. :]
Wszystko by było dobrze gdyby litera "L" była w drugą strone hehehehehhehe

c_zary
21-05-2003, 21:47
Jeszcze troche i beda zdjecua, pracuje nad tym :> .

Pracuj szybciej 8) bo jestem ciekaw jak wyszla ta kartoniada.

Co do dopingu to juz chyba wszystko zostalo tu powiedziane. Szkoda tylko, tej akcji z ogniami rzymskimi ktore pikniki zaczely odpalac po bramce :/ Jak czytam o tych flagach to mnie niezla kurwica bierze :zly:

marecki
21-05-2003, 21:48
Własnie wrócilam :) Nie widziałam pierwszej bramki, chyba mało kto widział :>
No wlasnie, to jedyny minus dzisiejszego dnia.

brrrr... ja nie widzialem ANI JEDNEJ minuty meczu :D

Kurde nic nie moge powiedziec o meczu :P no moze to ,ze 5 min pokaz rzymskich ogni fajnie wyszedl :) A mialo byc 2200 na raz :/

Jackos
21-05-2003, 21:49
Jak padała 1 bramka to ja właśnie kiełbaske z bułką odbierałem i wtedy usłyszłame Jjjeeeeeesssssstttttt. No to biegne z talerzykiem di takiego telewizorka co był przy parkingu na Krytej, jakiś kolo mnie potrącił i straciłem bułeczke :) Na szczęście ocaliłem kiełbache :) Jak dobiegłem to sie przecisnąć nie mogłem żeby tą bramke zobaczyć bo psy zastawiłi ten telewizor bo tez chcialy ją zobaczyć :(

HOOLSHWDP
21-05-2003, 21:52
Oprawa super chociaz jeszcze nie widzialem fotek z kartoniady. Doping najlepszy na swiecie (gownie II polowa bo w pierwszej to troszeczke bylo slychac Lecha). A tak poza tym to R zamiast wywalac wszystkich do Bangladeszu :> powinien zwracac uwage co spiewa kryta. Za duzo bylo "niedzielniakow" , mysleli ze flagi moga sobie wziasc do domu ...
A jezeli chodzi o Lech to zaprezentowal sie dobrze - glosny spiew, pirotechnika ale za bardzo podniecali sie tymi sektoroweczkami (dokladnie nie wiem co na nich bylo).

WE LOVE JOU DEN HAAG UUUOOO :+:

Seba(L)
21-05-2003, 21:54
Z bramek to tylko ledwo co karnego widziałem , a siedziałem na E na pierwszym kresle od G . W drugiej połowie doping zajebisty.Napiszcie jak wyszła kartoniada!!NARA ide3 chlac ze szczęścia!!

dyha
21-05-2003, 21:55
http://www.legialive.pl/mp3/03lech2_kartony1.avi

link do filmy z kartoniadą .

Legia , Legia Warszawa !!

Sinuhe
21-05-2003, 21:55
Jak czytam o tych flagach to mnie niezla kurwica bierze :zly:

Jak najzagorzalsi "fani" kroją flagi na wyjazdach, vide Kraków, to co tu dużo mówić...
Ech... :zly:

c_zary
21-05-2003, 21:56
Ja pierdole, co za ludzie. K :* a ja tego za c :* a nie moge zrozumiec jak mozna cos takiego zrobic. Pamietam, ze nawet w Krakowie nie wszystkie flagi do nas wrocily!!!

peyek
Aha mam jeszcze pytanie: widzialem transparent na krytej z naszym legionista forumowym, kto go zrobil? Wyszedl swietnie!
Pozdr.

bemowiak

HWDP!!!
wracałes 171 ? jak tak to którym ?

Tak 171 ale jaki to był to niepowiem Ci bo niewiem ale chyba 1 który po meczu nadjechał jak jechałeś tym samym to na pl.Bankowym mieliśmy chwile przerwy w jeździe i właśnie tam wyciągali z autobusu (w tym mnie) i jego zajebał to było już na przystanku,ten mój kumpel taki wysoki w zielonej bluzie adidasa w białej czapce Legii

E_L_K_T_R_Y_K
21-05-2003, 22:02
puzniej wsiadłes do niego, jak tak to czy cos sie ciekawego działo

bemowiak
21-05-2003, 22:07
puzniej wsiadłes do niego, jak tak to czy cos sie ciekawego działo

tak,wsiadłem puźniej ale nic już sie niedziało poza tym że ktoż rzucił plotke że Polonia wygrała z Wisłą...

jarcyś
21-05-2003, 22:09
fajnym elementem oprawy był 3-metrowy tyrbański z szalikiem Legii :/

Jackos
21-05-2003, 22:23
Obejrzyjcie sobie ten filmik na Legia Live jest zaje :* sty!!! Te odwrócenie kartonów też wyszło zajebiście, ja nameczu nie domyśliłem się co było po żyletce, ale teraz jak patrze to te oczy byłu po prostu wyje :* ne. Na prawdę polecam! TO MY JESTEŚMY NAJLEPSI!
PS ***** kolekcjonerów!!!

dyha
21-05-2003, 22:25
jak obejrzalem ten filmik z kartoniady to niec mi do glowy nie przychodzi jak tylko powiedziec MEGA ***** ZAJEBIŚCIE !!! Jeszcze to Mistrzem Polski .... , aż chce sie żyć ! Tylko 1 ale , mianowicie co powstało na G po odwróceniu kartonów ???

Zajacc
21-05-2003, 22:27
Dla tych co mowia ze kartoniada nie wyszla - sciagnijcie filmik z Legialive.pl a zobaczycie sami... Mistrzostwo swiata! Nasza praca jednak nie poszla na marne... a raczej nikt nie wierzyl ze to wyjdzie... szczegolnie po tym jak kibice zaczeli biegac na trybuny kiedy kartony byly jeszcze rozkladane... :/ ogolnie wszystko wyszlo swietnie!!

:+:

Cube
21-05-2003, 22:30
a mi sie nie chce otworzyc ten filmik :fu:

Jackos
21-05-2003, 22:31
Tylko 1 ale , mianowicie co powstało na G po odwróceniu kartonów ?
N a G było "międzyocze" no to co masz między oczmi a tuż nad nosem :) bo na E i I były ocvzy po odwróceniu

dyha
21-05-2003, 22:34
Tylko 1 ale , mianowicie co powstało na G po odwróceniu kartonów ?
N a G było "międzyocze" no to co masz między oczmi a tuż nad nosem :) bo na E i I były ocvzy po odwróceniu

no tak myslalem , a moim zdaniem lepiej by bylo jakby tam bylo (L) ale to tylko moje zdanie , bo to miedzyocze takie niewyraźne

c_zary
21-05-2003, 22:43
Zyletka wyszla zajebiscie, prawdziwe mistrzostwo :+: Te oczy tez w sumie spoko sa.
Ps. Szczepan, dobrze nakrecone :)

kud(L)aty68
21-05-2003, 22:58
VII - nie kradnij, ku pamięci i przestrodze. tak skończył lech(leszek) złodziej - II liga 2000-02

szczepan
21-05-2003, 22:59
co do bramek to nie widzialem ani jednej... 1 bo odpalem race i staralem sie przebrnac przez bialy dym :P a drugiej bo wlasnie z kumplem dmuchalismy balony :P (pare z nich byla na E - ktos widzial??)

co do kartonow to jak dla mnie super :D naprawde super!! ogladalem filmik pare razy i nadal jestem w szoku :D wyszlo cholernie dobrze :D

co do dopingu to byl bardzo dobry i w koncu prawie cale E stala :D :P
transparenty i flagi daly niezly efekt...

aha i film z kartoniady nie byl jedynym filmem wiec pewnie juz nie dlugo bedzie ich na stronie wiecej... :D

Ps. Szczepan, dobrze nakrecone :)

dzieki :D chociaz wedlug mnie troche za nerwowo :P ale kurde jak tu sie nei wkurzyc jak z jednej strony jakis typ szturcha Cie a z drugiej pozadkowy mowi "nie pchaj sie" i pcha mnie w druga strone :P

Jackos
21-05-2003, 23:02
No to trzeba przyznać że jest dobrze nakręcone, staje w momencie kiedy są odwracane kartony i nie lata jak głupek w te i z powrotem ta kamerą tylko uchwytuje to co trzeba :+: szczepan :+:

_Bart
21-05-2003, 23:06
Jak narzei powiem ze wyszło zajebiscie. Pozniej jak juz wszystko bedzie dobrze mi dfziałoło to napisze wiecej.

aha **** w dupe piknikom wole 5 tyś normalnych kibicców niz 15 tyś wq tym polowa jakichs chuji kutasów.

Szuwar
21-05-2003, 23:10

Zartujesz... :>

kud(L)aty68
21-05-2003, 23:12
VII - nie kradnij - ku pamięci i przestrodze. tak skończył Lech, złodziej - II liga 2000-02

Jackos
21-05-2003, 23:17
Bardzo dobrze że było nas tak dużo, szkoda tylko że wśród na są :* kolekcjonerzy, którzy potrafią okradać własny klub i ziomali ze stadionu, którzy robią wszystko aby ta atmosfera była jak najlepsza. Dla mnie jest to więcej niż zdrada jkąiej dopuścił się Czereśniak. Naprawdę. Apropos była taka flaga VII nie kradnij , ku pamięci ... to nie działa tylko w jedną stronę (na Lecha), chciałbym aby tycg pier :* kolekcjonerów dosięgnął grom z jasnego nieba :] :box:

===JEBAĆ KOLEKCJONERÓW===

MaxyM
21-05-2003, 23:17
U mnie akcja udana (pelen stadion), gadam z (2) kumplami po meczu, gdzie sie wbili, a oni ze na sam srodek (Zyleta) 8- , głosów nie maja i juz zakochani we wszystkim, o kolejny mecz sie pytaja - wiec u mnie akacja 100% udana, do tego nie zachowywali sie piknikowo, bo od razu poszli na zywiol, tak zwana gleboka woda :D .

P.S.

Kuba wlacz gg

MaxyM
21-05-2003, 23:35
Na C+ powtorka wlasnie sie zaczela, musze obejrzec bo meczu c..j widzialem :lo: .

yusta
22-05-2003, 00:09
heh, ja też oglądam, bo połowy w tym pierwszej bramki nie widziałam :] , kartoniada wyszła jednak zajebiście, a bałam sie że cos sie nie udalo bo po prostu nie załapałam co tam na tych kartonikach jest. Ja widziałam jakiegoś gościa co trzyma łapy, jak steryd na pokazie kulturystycznym :rotfl: Przed meczem, goście z Holandii intonowali różne kawałki i zajebiscie im to wychodziło. Doping na krytej rewelka, dosłownie kilka przerw. BTW niedaleko mnie był gość, który za wszelką cenę chciał coś zaintonować, byłoby ok gdyby nie to że kilka metrów dalej intonował gość z większym posłuchem :rotfl: Ale twardziel z niego, do końca meczu sie nie poddawał :+: Nowy hit super, pioseneczka migiem się przyjęła. Jak prezentowały sie race na krytej dzięki którym wszyscy kręcili szaliczkami :] ? Aha jeszcze godny zauważenia fakt to tylko w jednym momencie zarzucone filmy i w sumie mało bluzgów. Jedyny taki to: "Mistrza przy stole....." ale to ze zrozumiałych faktów. Transparent "Po 7 nie kradnij" bardzo dobitny :+:

MaxyM
22-05-2003, 00:14
Zdjecia moje beda jutro o 7:00 rano, ale poki co:

http://www.method.letawi.pl/Art/ll113.jpg

http://www.method.letawi.pl/Art/ll114.jpg

http://www.method.letawi.pl/Art/ll162.jpg

http://www.method.letawi.pl/Art/ll195.jpg

MaxyM
22-05-2003, 00:16
http://www.method.letawi.pl/Art/ll148.jpg

http://www.method.letawi.pl/Art/ll153.jpg

MaxyM
22-05-2003, 00:18
http://www.method.letawi.pl/Art/ll115.jpg

http://www.method.letawi.pl/Art/ll111.jpg

yusta
22-05-2003, 00:31
Dzięki MaxyM, teraz mam okazją zobaczyć jak prezetowało się to co mnie kompletnie zaczadziło :>

MaxyM
22-05-2003, 00:35
Dzięki MaxyM, teraz mam okazją zobaczyć jak prezetowało się to co mnie kompletnie zaczadziło :>
:D Mnie tez, do tego achtung kolomnie robnal i mialem matrixa przez 5 minut.

yusta
22-05-2003, 00:40
:D Mnie tez, do tego achtung kolomnie robnal i mialem matrixa przez 5 minut.

Ja miałam obawy czy ten dym w ogóle gdzies odfrunie. Po dachem się zebrał i nie zanosiło się na jakies rozwianie tego. No ale od czego są szaliczki, tylu ludzi krecocych kołowrotki dawno na krytej nie widziałam :D

Łysolek
22-05-2003, 00:47
Swietne fotki Maksiu tylko czemu rozłożyłeś je az na trzy posty ??? Ty STARY NABIJACZU :D:D:D
Nie no mecz rewelacja , opraw ajeszcze wspanialsza , a to co wyprawiałem po meczu to już zupełna zwałka , dopiero trafielm do domu pijąc i spiewając n apętli przy Tesco Kabaty :D:D Jeszcz emiałem spotkanie z psami , które NAm ( kumplom i mi ) gratulowali zwycięstwa !!! Zajebiście !! MISTRZ , MISTRZ , LEGIA MISTRZ !!!!!!!

Raffi
22-05-2003, 01:00
Jest 2.00 w nocy, a ja parę minut temu jeszcze słyszałem za oknem, świętujących po drugiej stronie ulicy gości (Mokotowskie Lwy? :P ) 8-

yusta
22-05-2003, 01:02
Jest 2.00 w nocy, a ja parę minut temu jeszcze słyszałem za oknem, świętujących po drugiej stronie ulicy gości (Mokotowskie Lwy? :P ) 8-

heh, Mokotowskie Lwy ;) Mieszkasz na Mokotowie, czy zawedrowali gdzieś z radości? :]

Adams_
22-05-2003, 01:08

Zartujesz... :>

Ja przynajmniej widzialem druga bramke :D i nic wiecej :buhaha:

ooo moj transparent (ten z czarnym tlem, krzyzem, celtykiem i litrkami CF) hihi jaaaki fajny :) :+:

- Zlodzieje flag beda lani po ryju, zawsze! Kazdy przylapany zlodziej wyleci na mega kopach.

- Transparenty sa w magazynku. Kazdy kto zrobil i bedzie chcial na nastapnym meczu pomachac swoim dzielem, prosze zwrocic sie do CF. Po meczu gadalem z chlopakiem, ktory chcial podpisac swoj transparent. Pamietaj (jesli to czytasz), on zawsze bedzie Twoj.

Akcje transparentowa ciagniemy w nieskonczonosc! Kapitalne projekty, wykonanie. Tylko wiecej... Wierze, ze w przyszlej rundzie caly stadion bedzie w transparentach.

Off ide spac ;)

Raffi
22-05-2003, 01:08
Kuźwa, ja tu mieszkam dopiero od paru lat(wcześniej - Wiejska Street), ale nie wiedziałem do niedawna w ogóle, że mam taką ekipę pod bokiem. A na Chełmskiej to nie LF pogrywa w weekendy??

heh, Mokotowskie Lwy ;) Mieszkasz na Mokotowie, czy zawedrowali gdzieś z radości? :]

Brzmi podobnie, rzekłbym '8 '8

yusta
22-05-2003, 01:23
Kuźwa, ja tu mieszkam dopiero od paru lat(wcześniej - Wiejska Street), ale nie wiedziałem do niedawna w ogóle, że mam taką ekipę pod bokiem. A na Chełmskiej to nie LF pogrywa w weekendy??

Brzmi podobnie, rzekłbym '8 '8

Na Chełmskiej gra ALSP, kilka Lwów tam pogrywa i w LF również. Tylko LF gra na Marysinie. Co do Mokotowskich Lwów to polecam stronkę www.szalas.glt.pl , można się troszkę posmiać ;)

_Bart
22-05-2003, 02:36
Dobra obejrzałem jeszcze powtórke w C+ i jestem gotowy coś napisać.

żeby o niczym nie zapomnieć opisze wsio pokoelji.

1. Przed meczem:
Na Legii byłem już 2 godziny przed meczem i juz na moim stałym miejsu nie było miejsca. Na szczęście przyuważył Nas Variat i cos dla nas znalazł. Wielka dziękówa. Także doping przed meczem był zajebisty w czym duża zasługa M.

2. Kartoniada

Jak dla mnie wyszło zajebiście. Niestety W. Hadaj znow musial wsadzić cos od siebie i dzieki temu ze pierdolił jak co trza robić podpowiedział Leszkom pomysł jak popsuć nam kartoniade. Na szcżęście 95% osób odwróciło kartony w odpowiednim momencie i wyszło naprawde dobrze.

3. Wulkaniki - ty nie ma co pisać wyszło tak jak powinno.

4. Początek drugiej połowy.

Zajebiste racowisko, zajebista kryta, ekstra dym na łuku. To było naprawde bardzo udane.

5. Transparenty itd.

Tu nie powinienem nikogo krytykować, gdyż sam mogłem zrobić coś (ale niestety jestem antyplastyk). Po **** tyle ludzi sie zapowiadało że coś zrobi. Jak dobrze pamietam (sory ale nie chciało mi sie tego teraz znow czytac) to niektorzy z tego forum zapowiadali ze juz kilka zrobili lub ze zrobia kilka sztuk. Niestety okazało sie iż wiekszośc tylko na pisaniu skonczyła.
Transparent były naprawde zajebiste (ja bym nawet nie wpadł na takie pomysły), jednak szkoda ze było ich max 25-30. Małe flagi także prezentowały sie ekstra. Szkoda iż jest u nas pełno skurvieli którzy za cel postawili sobie posiadanie na własnośc takiej fanki.

6. Baloniki

Tu pierwsza wpadka pikników. Ludzie kurva czy wy jesteście tępi. Zamiast razem to kurva najpierw czerwone, jak czerownoe poszły sie ***** to dopiero zielone. ehh

7. Herb

Mistrzostwo świata.

8. Bengale

No tu to już mnie **** strzelił. Było mówione na znak R. a tu kurva sektor A odpala sobie bez pytania. Później juz poszła masówka. Teraz do tych co to odpalili jako pierwsi: czy wy kurva choc złotówke dołożyliscie do oprawy??? Kto was upoważnił żeby psuć starania tych którzy dzis cały dzien charowali żeby dać nam miano najlepszych w Polsce ??? Ja wiem że wy i tak nic nie rozumiecie, wiec **** wam w dupe.
Mimo wszystko jak juz wiekszosc naraz odpaliła to było to bardzo fajnie widzoczne w tv.

9. Doping

Bardzo podobała mi sie kryta. Co do Żylety, to dopóki R. bedzie prowadził doping to nic z tego nie wyjdzie. Ja mam do niego ogromny szacunek gdyż widać że sie człowiek stara, ale na Boga jesli kryta coś zajebiscie spiewa to po **** coś innego wrzucać i sie pozniej dziwic ze połowa spiewa to co on chce a druga polowa podchwytuje kryta. Po wała też te bluzgi??? Rozumiem raz czy dwa im pokazać co sie o nich sadzi ale nie potarzac pod rzad 3 razy ta sama piosnke. W takich momentach to uważam iż jego pies lepiej gra ****** na gitarze niz on prowadzi doping.
Z drugiej strony jak jego nie ma na gnieździe to juz jest całkiem żałośnie (patrz taki rudy typ co sie stara pomagac R. to jest juz całkowita pomyłka).
Moim zdaniem bardzo przydał by sie na gniździe (a przynjamniej na te najbardziej prestiżowe mecze) M. Naprawde człowiek ma poważanie wśród wszystkich, zajebisty głos (najlepiej to było widac przed meczem) i naprawde umie (pisze to na podstawie poprzednich lat) prowadzic doping. Albo trza zrobic tak ze my poprostu łapiemy to co kryta i spiewamy z nimi (choc to uwazam za sredni pomysl)
Aha co do R. to jeśli mnie czytasz czy cuś to zastanów sie, wiem ze zalezy ci zeby było głośno ale po **** w trakcie gdy jest cicho ty bluzgasz na ludzi zamiast cos zarzucać. To jest naprawde bez sensu bo frajerom nic sie nie przetłumaczy.

Podsumowujac doping to było takze najlepiej od dłuższego czasu i chyba nawet lepiej niż jesienia na Widzewie. Ja kocham Legie to bedzie hit na długie lata.

10. Lech Poznań

Jak dla mnie zaprezentowali sie naprawde bardzo dobrze. Głośny spiew, dużo pirotechniki (nie wiem czy mogli wnieść czy tak dobrze "przemycili", dużo ludzi, dobre oflagowanie i sektorówki.
Mimo szczerej niechęci do nich to trzeba obiektywnie powiedzieć iż była to bardzo dobra ekipa i zaprezentowała sie lepiej od Widzewa.

Podsumowując

Bardzo dobry mecz z naszej strony, wszystko wyszło bardzo dobrze, choc niektóre elementy zawsze mogą wyjść lepiej.
Ogromny szacunek dla ludzi którzy to wszystko przygotowali. Wiedzcie że naprawde masie ludzi sprawiliście ogromną radość z tego co sie działo na trybunach. To dzięki Wam możemy mówić że jesteśmy najlepsi w Poslce.
Wielkie dzięki.

ps. sory za te bluzgi ale musały być dla podkreślenia :)

biotronic
22-05-2003, 09:47
Doping pierwsza klasa. Zwlaszcza druga polowe. Zreszta w tym aspekcie sytuacja przedstawiala sie podobnie do tej z boiska. W pierwszej polowie remis w drugiej przewaga ii zdecydowane zwyciestwo. To my jestesmy najlepsi.

A mogo byc jeszcze piekniej gdyby nie Ci niekumaci kolesie. Moze takie karteluszki juz sie przyjma i bedzie tam objasniane wszystko po kolei co i jak,zeby nie bylo takich akcji ze ktos cos odpala wczesniej, a ktos cos pozniej.

Sam odzyskalem jedna skradziona flage :), moj niekumaty qmpel sobie jedna schowal. Dobrze, ze oddal po dobroci i nie musialem uzywac mojej tajemnej sztuki walki - polaczenia fengshui z origami.

Ktos tu na forum pisal, ze zrobil juz 14 transparentow... JA MU WIERZE !!!
(ja nie zrobilem ani jednego, ale akcja trwa wiec wszystko przede mna)

No i powiedzcie mi (wy co skroiliscie flagi i to czytacie, choc watpie w to, bo tacy niekumaci tu raczej nie zagladaja) na ***** wam te flagi w domu??? Zal dupe sciska...

i jeszcze jedno. Moze nastepnym razem w przypadku podwojnej kartoniady wymyslimy inny znak. Np. odpalenie jednej racy gdzies na krytej.

Broda
22-05-2003, 09:50
Grunt to dobre samopoczucie :> ale w jednym trza wam przyznać racje, na kartoniadach w tej chwili nikt w polsce nie jest w stanie was zagiąć :/

Troll
22-05-2003, 10:06
No to teraz na mala ocena z mojej strony :> Na kartoniade z waszej strony bylismy przygotawnii i nawet slowa Hadaja nie pomogly nam w tym. O taki maly psikus. Z naszych miejsc kartoniady nie bylo dobrze widac choc srodek sie troche pogubil przy psikusie :>. Ogolnie wasza prezentacja na wysokim poziomie choc na forach mozny bylo slyszec, ze pokazecie mistrzostwo swiata. Na zdjeciach kartoniada fajna. Choc czy te oczy musialy byc? Czyzby CF zabraklo pomyslow i powtarzaj gotowe pomysly z innych klubow, nie moja sprawa nie wnikam (trzeba przyznac ladnie sie prezentuje). Odnosnie reszty to wszystko cacy ale jakbym widzial mecze Legii z tej rundy w skrocie. Takie podsumowanie nawet fajne ale powtarzanie juz zrobionych prezentacjii hmm jak sie komu podoba, mi osobiscie nie, bo po co powtarzac rzeczy ktore byly. Ogolnie mecz fajny z waszej prezentacji.
No to teraz kolej na nas :> Nas 1100 osob, dobrze oflagowani, niestety wasza ochorna jest z lekka bezmyslna i wpuszczala nas przez jedna bramke... gratulacje. Piro sami wnieslismy choc pare elementow nam wybylo niestety przez psy a nawet nie chcieli nam pozwolic wniesc transparentow i serpentyn. Fajnie wygladalo jak caly stadion zamilkl na widok sektorowek. :> Doping dobry nawet w drugiej polowie, gdzie czesc zylety podlapala nasz prowokacje:> Rzucanie kamieniami i butelka to... gratulacje za pomyslowosc.
Mecz z obu stron na dobrym poziomie i dla mnie mecz rundy.

kamyk
22-05-2003, 10:11
to teraz ja siedzialem na srodku E bylo nas 8 osob z PUŁAW jeden koles pierwszy raz mowi ze na ruch juz jedzie wkrecil sie maksymalnie! co do kartonow to wyszyl zajebiscie szczegulnie zyletka! a co do transparetow to fajnie to wyglodala nawet jeden trzymalem tzn 2 trzymalem ! peyrka trzymalem taki z palcami i z palcow ulozona elka i drugi to trzymalem bylos erce narysowane czerwone i obok litera L ! nio co do bramke widzialem obydwie tak pzrez mgle ale widzialem! gardlo to mnie boli jeszcze dzis bo takz darlem gebe ze szok! co do tych rac i swiec to wyzszlo to zajebiscie kryta szok tyle rac ze szok i i tak powinno byc zawsze ! a i te petardy wystrzeliwujace jak wszyscy odpalili to wygladaly zajebiscie jeszcze wale do tej pory tym proechem z tego ale warto bylo! ci co kradna nasze male flagi to **** im w dupe tacy ludzie to nie kibice legii sa! jebac ich! a doping to juz refelka w drugiej polowie ten hit to jest co jak kocham legiieeeee oooooo jak kocham legie oooo! hehe nio ludzi duzo bylo! mecz byl fajny w szczegolnosci druga polowa! SZKODA TROSZKE TYCH balonow ale coz nie wszyscy jeszcze wiedza jak sie maja zachowc w czasie meczu z oprawa i w jakim momecie zrobic baloniade! mysle ze jedna uwage to poinni zrobic instrukcie cf ze na te transparety i baloniade zaznaczyc w jakiej minucie robimy to i na kserowac instrukcje i dac kazdemu kibicowi i wtedy by wyszlo wszystko glancus i tez w jakiej minucie odpamy te petardy co strzelaja w gore! ale i tak bylo zajebiscie dawno takiej oprawy nie bylo u nas w polsce! DZIEKI LUDZIOM TYM KTORZY TO PRZYGOTOWALI SZACUNEK!! a w pociagu pozniej gadalismy z konduktorem i ten konduktor mowil ze poznaniacy jadac do wawy powyrywali dzwi w pociagu i szyby powybijali! a i kolesie nawet z Sanoka byli 2 jechala z nami w pociagu! nio w pulawach zameldowalismy sie zmeczeni bez glosow o polnocy! i rozeszlismy sie do domow ze wspomnieniami i wrazeniami! i juz planujemy nastepny wyjazd!

co do lecha to sie zaprezentowal tez dobrze te sektorowki wulkany race, transparety kolejarz, dobre oflagowanie i bardzo duzo ilosc ich w sektorze! oby takich meczy wiecej na estadio wp! i wrogule na polskich stadionach!

aaadamm
22-05-2003, 10:19
na poaczatku pytania:

co to za flagi ??::
http://legialive.pl/photos3/03lech2_f163.jpg

http://legialive.pl/photos3/03lech2_f154.jpg

doping zajebioza !!! oprawa super ...super ?? nie t oza malo....hit sezonu...bezapelcyjnie....obstawialem ze bedzie trudno pokonac tegoroczne derby slaska ale .....bylo super lepiej niz u nich !!!

wielkei podziekowania dla osob ktore to przygootowaly

Kibice:

Doping w 2 polowie super !!!ktos mi powie ze za duzo bluzgania na Lecha....ale trzebabylo przypomniec kto jest zlodziejem a kto Mistrzem 1993
w pierwszej polowie troszke slabszy, ale to nei zmienia sytuacji ze bylo fajnie...obejrzale mteraz powtorke w c+...to ani razu nei slyszalem okrzyku poznanikow..wiec bylo dobrze ;)))
oprawa - mialbyc hicior - i byl hicior.... kratoniada - pierwszy raz w polsce i chyba jako neiliczni w Eurpie zrobilsmy cos takiego.....Zyletka wyszla swietnie... lekko gorzej 9ale lekko) wyszly te oczy...ale jak ktos sobiezobaczy zdjecia i filmy z teho to efekt znakomity.....
potem sektoroweczki, wulkaniki - co wspolnie z glosnym dopingiem bylo znakomite
transparenty - myslelameze bedzie wiecej...ale...trzeba to kontynuowac bo moze to nam wyjsc calkie mniezle w przyslosci...znow ukradzniono flagi (zlodzieje)....na skrajnych byly baloniki...fajny pomysl
racowicho....Boze....bomba !!!.....prawiet tak samo jak na widzewie w 2000 ...szkoda tylko ze nie bylo ciemniej to by super stadion "plonal"
rzymskie ognie.... 10 minut non stop...slyszalem ze niektorzy "kibice" chcieli je ukrasc ....***** brak mi slow.... no i na koncu strobki ...bylo extra !!!

Troll
22-05-2003, 10:31
a w pociagu pozniej gadalismy z konduktorem i ten kondultor mowil ze poznaniacy jadac do wawy powyrywali dzwi w pociagu i szyby powybijali!
Co za bzdura!!! Szyba byla wybita jedna a to z tego powodu, ze za Sochaczewem ktos trenowal rzucanie kamieniami do jadacego celu, w drodze powrotnej rowniez. Ciekawi mnie jak jakis konduktor mogl wiedziec co sie dzialo w pociagu jadacym z Poznania.