PDA

Zobacz pełną wersję : Są chętni do przejęcia Legii

Mrk
13-05-2003, 15:31
Zapowiedź władz Warszawy o rychłym powstaniu spółki budującej przy Łazienkowskiej nowy stadion piłkarski spowodowały zwiększenie zainteresowania Legią.
Do warszawskiego klubu ponownie zapukał właściciel firmy Multico Zbigniew Jakubas. Zastanawiał się już w zeszłym roku nad przejęciem Legii, jednak nietrafiona inwestycja w akcje Elektrimu spowodowała, że wycofał się z rozmów z Polmotem. Teraz chyba interesy idą mu trochę lepiej, bo wrócił do pomysłu kupienia klubu.
W poprzednim tygodniu sytuację finansową Legii badał biegły księgowy i zapewne od jego opinii będzie zależeć, czy piłkarze z Łazienkowskiej w nowym sezonie zagrają z nowym logo sponsorskim na koszulkach. Nie tylko polscy biznesmeni interesują się warszawskim klubem. W ubiegłym tygodniu na Łazienkowską zjechali Włosi z Mediolanu. Nazwy firmy nie chcieli ujawnić. Mówili tylko, że chcieliby doprowadzić Legię nie tylko do tytułu mistrza Polski, ale również... do Ligi Mistrzów! Za świadectwo swojej potęgi futbolowej podawali to, że... prowadzą w Brazylii szkółkę piłkarską, w której trenuje 700 zawodników. Chyba bardziej chodzi im o to, by przy pomocy warszawskiego klubu promować swoich piłkarzy w Europie, aby potem dobrze na nich zarabiać. Jednak zarówno Jakubas, jak i włoska firma muszą się uzbroić w cierpliwość. Władze stolicy o miesiąc przesunęły decyzję utworzenia spółki. Boją się bowiem, że powierzenie kierowania spółką Polmotowi albo innej firmie może miasto pozbawić zysków. Poszli więc po radę do znanych firm audytorskich i dopiero po uzyskaniu od nich opinii zadecydują o tym, kto będzie budował stadion. Prawdopodobne jest rozwiązanie, że zabierze się za to miasto. SSA Legia (piłka nożna) i CWKS Legia będą po ukończeniu obiektu otrzymywali na swoją działalność pewien procent dochodu wypracowanego przez stadion (mecze i inne imprezy).

Źródło: Super express

No zobaczymy jak będzie. Najpierw miasto musi stworzyć tę cholerną spółkę! Jak już spółka będzie i stadion będzie budowany, to wówczas są spore szanse na nowego sponsora. Ja bym chyba wolał tych Włochów...

Keleborn
13-05-2003, 15:38
W sumie to tylko super express.
Z tych wszystkoch zainteresowanych, to chyba najepszy byłby nie wymieniony tutaj Gmoch team - Panowie mają przynajmniej serce do Legii i wiedzą co robią (w końcu ryzykują prywatną kasę).
Mam tylko nadzieję, że miasto tym razem dotrzyma słowa .

Mrk
13-05-2003, 15:43
W sumie to tylko super express.
Z tych wszystkoch zainteresowanych, to chyba najepszy byłby nie wymieniony tutaj Gmoch team - Panowie mają przynajmniej serce do Legii i wiedzą co robią (w końcu ryzykują prywatną kasę).
Mam tylko nadzieję, że miasto tym razem dotrzyma słowa .
Sądzę, ze Gmoch i spółka nie dysponuje taką kasą jak włosi i chciażby ten Jakubas. Ale może się mylę...

dyha
13-05-2003, 16:01
Hm.... zasze bardziej liczyc sie bedzie klub sponsorowany przez włoską dobrą firme ( jeśli o takiej mowa ) niz przez grupe , biznesmenuf :D Ale z drugiej strony Gmoch ma w Legii wsparcie kibiców , i niewiadomo jak ta włoska firma by sie u nas przyjeła.

Kawa
13-05-2003, 16:09
Uwierze jak zaobacze. Było juz tyle doniesien na temat przejęcia udziałów w Legii przez kolejnych biznesmenów, ze nie umiem zliczyć. Dodatkowo widomość podana przez Superexpress

Legia_____
13-05-2003, 16:55
Juz od roku gada się o tym kto Legii nie przejie i guzik z tego wychodzi. Nie wierze w dzisiejsze rewelacje!

Chopin_Legionista
13-05-2003, 18:23
nic z tego jak zwykle nie będzie ... :fu:

c_zary
13-05-2003, 20:39
Do warszawskiego klubu ponownie zapukał właściciel firmy Multico Zbigniew Jakubas. Zastanawiał się już w zeszłym roku nad przejęciem Legii, jednak nietrafiona inwestycja w akcje Elektrimu spowodowała, że wycofał się z rozmów z Polmotem. Teraz chyba interesy idą mu trochę lepiej, bo wrócił do pomysłu kupienia klubu.

Zeby tylko za jakis czas sie nie okazalo, ze znowu wpakowal sie w jakas nietrafione inwestycje i sie bedzie musial akcjami Legii ratowac :/

szczepan
13-05-2003, 20:44
Ten Jakubas i ci wlosi to dla mnie jakas lewizna... ludzie ktorzy chca szybko wpuscic kase i jeszcze szybciej ja wyciagnac... sadze ze potrzebna jest firma ktora juz gdzies na zachodzie zainwestowala w druzyne i wie jak trzeba taki interes prowadzic i dla ktorej to nie bedzie interes na rok...
albo polska firma ktora chce sie zareklamowac na rynku zagranicznym... browary??

Mrk
13-05-2003, 22:02
Ten Jakubas i ci wlosi to dla mnie jakas lewizna... ludzie ktorzy chca szybko wpuscic kase i jeszcze szybciej ja wyciagnac... sadze ze potrzebna jest firma ktora juz gdzies na zachodzie zainwestowala w druzyne i wie jak trzeba taki interes prowadzic i dla ktorej to nie bedzie interes na rok...
albo polska firma ktora chce sie zareklamowac na rynku zagranicznym... browary??
Jeśli chodzi o włochów - to ja nie mam nic przeciwko, zeby promowali swoich piłkarzy w Legii w.........Lidze Mistrzów :>

_Bart
13-05-2003, 22:15
Jeśli chodzi o włochów - to ja nie mam nic przeciwko, zeby promowali swoich piłkarzy w Legii w.........Lidze Mistrzów :>

Szczerze Ci powiem Marko że mogą to być brazylijczycy pokroju tych co to ich Ptak uczył w Polsce w piłke grać i średnio mu to wyszło.

Raffi
13-05-2003, 22:15
Mam tylko wrażenie, że interesy Włochów i miasta z lekka się rozmijają........

Mrk
13-05-2003, 22:40

Szczerze Ci powiem Marko że mogą to być brazylijczycy pokroju tych co to ich Ptak uczył w Polsce w piłke grać i średnio mu to wyszło.
Jest taka możliwość, ale skoro mówili o Lidze Mistrzów, to chyba jednak jakiś potencjał piłkarski i finansowy mają.

_Bart
13-05-2003, 22:47

Jest taka możliwość, ale skoro mówili o Lidze Mistrzów, to chyba jednak jakiś potencjał piłkarski i finansowy mają.

Piotrcovia też miała (jeszcze w marcu) mocarstwowe plany. Pierwsza Liga, za rok puchary i chu.. bombki strzelił.
Ja tam jestem za tym że jeśli jakaś firma ma zamiar przejąc Legia to musimy najpierw poznać ją dokładnie, żeby to sie nie okazała firma krzak.
Moim zdaniem jedyne mądre rozwiązanie ( i chyba najbardziej mozliwe) to inwestycja browarów w Legie. To są pieniądze i biorąc pod uwage nasz kraj to niekończące się pieniądze (tzn biorąć pod uwage nasz kraj to lepszy byłby Polmos, choć podobno teraz pivo się lepiej niż gouda sprzedaje).

Nazgul
13-05-2003, 22:50
Chcę kupić Legię. Kasę może mam a może nie mam. A jeżeli jakąś mam, to może chcę inwestować, a może chcę sprzedac wszystkich którzy jeszcze zostali i dać dyla. Ale mówię o Lidze Mistrzów. Czy ktoś z Was mi ufa?

MaxyM
13-05-2003, 22:57
Chcę kupić Legię. Kasę może mam a może nie mam. A jeżeli jakąś mam, to może chcę inwestować, a może chcę sprzedac wszystkich którzy jeszcze zostali i dać dyla. Ale mówię o Lidze Mistrzów. Czy ktoś z Was mi ufa?
Nie pierwsi i nie ostatni takie czary obiecuja, tak jak nie pierwsi i nie ostatni sie oferuja do kupna i pomocy Legii...

...kto by to nie byl i co by nie dawa...

...zostanie Zajarczyk - bo on tak chce i ***** koniec - polska piłka - polecam ostatnie sportowe forum, ręce same opadają.

Mrk
13-05-2003, 23:11
Ja bym chciał najbardziej chyba PZU. To jest pewna firma. Myślę, że oni byliby w dosłownym tego słowa znaczeniu - sponsorem. Sa bowiem tak bogatą spółką, że nie muszą zarabiać na jakiś transferach z Legii. Gdyby Legia zdobyła mistrza i grała w LM to by dopiero była dla nich wspaniała reklama!

szczepan
13-05-2003, 23:50
na korzysc browarow przemawia fakt ze te wieksze chca wejsc na rynek europejski a przeciez nie ma lepszej reklamy niz mecz LM i druzyna z logiem browaru lub marki piwa... zreszta jest to raczej biznes gdzie nei ma wariatow i wszystko jest przemyslane i raczej nei wycofaja sie po roku...

ems
13-05-2003, 23:55
na korzysc browarow przemawia wszystko :))

kamyk
14-05-2003, 10:30
nio mysle ze ja bym wolal jak by wlosi przyejeli nas jakos widze w wlochach stalibnosc i prace na odpowiednim poziomie ale drugiej strony wlal bym zeby jaks polska firma przejela legie bo jak se przypomne co sie stalo z pogonia to az mi serce zaczyna sie sciskac! nio zobaczymy jak to sie wszytko rozwinie a z jeszcze innej strony zejarczych bedzie chial oddac legie?

szczepan
14-05-2003, 14:30
nio mysle ze ja bym wolal jak by wlosi przyejeli nas jakos widze w wlochach stalibnosc i prace na odpowiednim poziomie ale drugiej strony wlal bym zeby jaks polska firma przejela legie bo jak se przypomne co sie stalo z pogonia to az mi serce zaczyna sie sciskac! nio zobaczymy jak to sie wszytko rozwinie a z jeszcze innej strony zejarczych bedzie chial oddac legie?

ale wiesz co to za wloska firma? cyz nie przypadkiem jakies patalachy ktore chce jak najszyciej zarobic nawet kosztem klubu...

Loki
14-05-2003, 16:06
Mam nadzieje że ten kto kupi Legię to wniesie do niet dużo dobrego, a takim pogłoską jakie rozpuszczają gazety, nie powinno się wierzyć, bo moim zdaniem większość gazet wymysla takie rzeczy aby mieć większy nakład.Gazeta "Nasza Legia" to jedna z nielicznych która nie kłamie...

kud(L)aty68
14-05-2003, 23:36

Wiesz ja mam podobnie. Moze zalozymy jakas spolke? ;)

Nazgul
15-05-2003, 20:06
Wiesz ja mam podobnie. Moze zalozymy jakas spolke? ;)

OK.
Deal :D

Mrk
05-06-2003, 10:37
Odświeżam temat, ponieważ w tym tygodniu mają zapaść decyzje dotyczące ewentualnego przejęcia Legii przez Jakubasa.

Boże proszę......Ty wiesz o co... :+: :+: :+:

Nazgul
05-06-2003, 19:11
A ja się tego Jakubasa boję. Boję się głównie tego, że wywali Okukę i obsadzi Legię swoimi dupowłazami a to może być najgorsze... Poza tym słyszałem o żądaniach Romanowskiego (8 milionów)...

szczepan
05-06-2003, 19:14
A ja się tego Jakubasa boję. Boję się głównie tego, że wywali Okukę i obsadzi Legię swoimi dupowłazami a to może być najgorsze... Poza tym słyszałem o żądaniach Romanowskiego (8 milionów)...

Romanowski to zawsze czegos rzada...

Mrk
05-06-2003, 19:19
Nie ma co się bać - gorzej niż teraz na pewno nie będzie. Poza tym jak przyjdzie Jakubas to na pewno dojdzie do jakiegoś porozumienia z Romanowskim. Jestem pewien, że Romanowskiemu wcale nie zależy na zniszczeniu Legii. On chce po prostu dostać to co jego (podobno).

Nazgul
05-06-2003, 19:34
Nie ma co się bać - gorzej niż teraz na pewno nie będzie. Poza tym jak przyjdzie Jakubas to na pewno dojdzie do jakiegoś porozumienia z Romanowskim. Jestem pewien, że Romanowskiemu wcale nie zależy na zniszczeniu Legii. On chce po prostu dostać to co jego (podobno).

Porozumienie może polegać na tym, że Romanowski dostanie te 20% akcji a czy ja bym tego chciał? A Wy?
Jeżeli zaś idzie o "gorzej nie będzie" to przypominam casus Pogoni - kto wie, czy i tutaj piłkarze nie okażą się dla nowego włodarza kulą u nogi...
Ale może będzie dobrze.
Oby.

Raffi
05-06-2003, 22:19

Romanowski to zawsze czegos zada...

Z tego co się orientuję, to nie żądania, tylko wyrok sądowy, na podstawie którego w CWKS pojawił się komornik

dj marco
08-06-2003, 14:08
żeby tylko Legię przejął ktoś z kasą...
Właśnie co stało się z panami Gmochem i Dorosiewiczem??? Czyżby sobie odpuścili???? :help:

Raffi
08-06-2003, 14:24
chcieli za darmo......to nie mają nic

MaxyM
08-06-2003, 14:31
...***** mać ile można jeszcze pisać: niech ktoś przejmie, sponsor...
Co się porobiło, by Legia zamiast się wzmacniać w ciągu ostatnich dwóch sezonów sprzedała najlepszych graczy i nadal się pozbywała najlepszych?
Przecież dzieli nas cienka linia od sytuacji Widzewa. Ile jeszcze do... ... .
Niech ten mały Kaczor daje nam grunty, bo bez nich coś mi się wydaje, że leżymy, a przegranie miejsca w Pucharach też nam nie pomogło... ,a zapewne zniechęciło co poniektórych... :fu: :* 8o

_Bart
11-06-2003, 21:29
Sroda mija a o sponsorze ani widu ani słychu :(

chyba wszystko **** bombki strzelił :(

szczepan
11-06-2003, 21:57
nie tylko dopiero dzisiaj prezesunio wrocil i juz od dawna wiadomo ze w piatek ma sie rozstrzygnac!

Nazgul
12-06-2003, 10:06
Ach, może to zabrzmi kontrowersyjnie, ale chciałbym, żeby PolMot pozostał - przynajmniej jako współudziałowiec...

Raffi
12-06-2003, 12:08
Wywiad z Piłką z ŻW, za LNS:

Rada Warszawy ma się dzisiaj zająć sprawą budowy stadionu Legii. Czy to oznacza, że inwestycja wreszcie ruszy?

Mam taką nadzieję. Zgłosimy projekt uchwały o powstaniu jednoosobowej spółki miasta stołecznego Warszawy, która zajmie się budową i zarządem stadionu piłkarskiego.

Czy projekt ma szansę przejść w głosowaniu?

Raczej tak. Nie sądzę, by ktokolwiek był przeciwny budowie stadionu z prawdziwego zdarzenia.

Załóżmy, że uchwała zostanie podjęta. Co dalej?

Projekt zakłada, że jej wykonaniem zajmie się prezydent Lech Kaczyński. Wtedy sprawy ruszą z miejsca. Spółka w 100 proc. będzie należała do miasta. Dzięki temu władze stolicy zachowają kontrolę nad tym, co będzie się działo na tych terenach. Prezydent powoła radę nadzorczą i zarząd. Miasto wyposaży spółkę w tereny przy Łazienkowskiej. Jest tego w sumie 11,36 hektara o wartości 48,6 mln złotych. Budynki wyceniono na 20 mln 400 tysięcy.

Kiedy spółka zacznie budować stadion?

Nie od razu. Najpierw ogłosi przetarg na budowę i zagospodarowanie stadionu. Dopiero po jego rozstrzygnięciu rozpocznie się budowa. Nie obejdzie się bez powołania kolejnej spółki-córki, w której skład wejdzie inwestor, na pewno też Legia SSA, miasto i pozostałe podmioty działające na terenach przy Łazienkowskiej.

Strasznie to wszystko zagmatwane. Jaką będziemy mieć gwarancję, że tereny nie zostaną wykorzystane przez spółkę do budowy np. supermarketu?

Po pierwsze, nie przewiduje tego miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Po drugie, właścicielem terenów cały czas będzie miasto. Przy przetargu nie przejdą propozycje inne niż budowa stadionu.

Co z pomysłem, by to miasto wzięło kredyt, zbudowało stadion, a później wydzierżawiło go "spółce operacyjnej", która miałaby działać na obiekcie, zarabiać i spłacać kredyt.

To nie będzie potrzebne. Projekt uchwały miał trafić pod obrady rady miasta dużo wcześniej. Badaliśmy jednak, czy znajdą się inwestorzy, którzy "weszliby" w budowę stadionu. Okazało się, że tacy są.

Jakie to firmy?

Na razie mogę zdradzić, że zainteresowane inwestowaniem są cztery konsorcja. Dwa polskie, niemiecki i austriacki. To naprawdę poważne firmy. Każda z nich przedstawiła już biznesplan.

Inwestor da pieniądze, ale będzie też wymagał. Jeśli okaże się, że nie wybuduje stadionu bez zgody na inne, tzw. komercyjne budowle przy Łazienkowskiej - co wtedy?

Inwestorów jest czterech. Może zgłoszą się kolejni. Zarząd spółki wybierze najkorzystniejszą ofertę. Jeśli wszystkie będą zawierały propozycję zabrania części terenów pod inwestycje komercyjne, rada miasta będzie musiała się zastanowić, czy może nie warto zmienić planu zagospodarowania.

Jaka będzie sytuacja drużyny piłkarskiej Legii? Czy któryś z inwestorów jest związany z SSA?

Tego nie mogę zdradzić. Legia SSA oczywiście może sama stanąć do przetargu. Jeśli jednak tego nie uczyni, to i tak będzie najważniejszym elementem układanki. Inwestor płaci i wymaga, ale wszystkie biznesplany opierają się na założeniu, że na mecze piłkarskie będzie przychodziło wielu kibiców. To z imprez na stadionie ma pochodzić zysk spółki.

Co się stanie, jeżeli inwestor wprowadzi na stadion inny niż Legia zespół piłkarski?

Teoretycznie to możliwe. Stadion będzie miejski - dostępny dla wszystkich chętnych. Tylko na mecz jakiej innej drużyny przyjdzie w Warszawie kilkanaście tysięcy kibiców- Na pewno reprezentacji, ale ile może się u nas odbyć spotkań kadry- Największym zmartwieniem inwestorów będzie więc kondycja piłkarskiego czy ewentualnie piłkarskich zespołów, które na co dzień będą występować na ich obiekcie.

Rozumiem, że tym drugim zespołem mogłaby być Polonia?

W Warszawie nie ma innego klubu pierwszoligowego. Dwie drużyny na pewno zmieszczą się na jednym stadionie. Czy to będzie realne - okaże się, gdy wybudujemy stadion...

Jak według Pana powinien rozkładać się podział zysków z biletów?

Na świecie wygląda to najczęściej tak, że kluby piłkarskie zabierają 70 procent, stadion 30. U nas może być relacja 80-20. To już kwestia negocjacji.

Jeżeli jednak inwestor będzie chciał wynajmować stadion na mecze ligowe i zażąda za to sum, których klub nie będzie w stanie zapłacić - co wtedy?

Klub za nic nie będzie płacił. Inwestor dostanie tylko tę część kasy z biletów, która zostanie wcześniej ustalona.

Co z bazą treningową, szatniami, siedzibą klubu? Legia nie będzie u siebie.

To kolejna kwestia do negocjacji. Pamiętajmy jednak, że inwestorowi będzie zależało, by drużyna prezentowała jak najwyższy poziom. Tylko wtedy na stadion zaczną przychodzić tłumy kibiców.

Co z pozostałymi sekcjami, które obecnie działają na terenie Legii?

Znajdzie się i dla nich miejsce.

Źródło: Życie Warszawy

szczepan
12-06-2003, 12:26
sa dwie kwestie:
1)mam wrazenie ze chca nas lekko wykolowac
2)jezeli polonia w przyszlym sezonie spadnie to juz raczej zaden przekret sie nie uda!

_Bart
12-06-2003, 19:32
Dzisiaj lub jutro mają się odbyć rozmowy właściciela Legii, Andrzeja Zarajczyka z potencjalnym inwestorem - Zbigniewem Jakubasem. Jednak jak twierdzą pracownicy klubu, żadna wiążąca decyzja może w tym tygodniu nie zapaść. Na obiektach Legii indywidualnie trenuje tylko Mariusz Piekarski, który stara się dojść do formy przed rozpoczęciem nowego sezonu. Na chwilę na Legii pojawił się Marcin Mięciel, który zwiedził nowe szatnie.

zródnło legia.net

heh i znów trzeba czekac a transfery moga pojsc sie jebac, murawa juz raczje tez nie ruszy eh :fu:

Raffi
12-06-2003, 21:09
Dzisiaj lub jutro mają się odbyć rozmowy właściciela Legii, Andrzeja Zarajczyka z potencjalnym inwestorem - Zbigniewem Jakubasem. Jednak jak twierdzą pracownicy klubu, żadna wiążąca decyzja może w tym tygodniu nie zapaść. Na obiektach Legii indywidualnie trenuje tylko Mariusz Piekarski, który stara się dojść do formy przed rozpoczęciem nowego sezonu. Na chwilę na Legii pojawił się Marcin Mięciel, który zwiedził nowe szatnie.

zródnło legia.net

heh i znów trzeba czekac a transfery moga pojsc sie jebac, murawa juz raczej tez nie ruszy eh :fu:
Nawet na pewno:

Prezes Trylnik obiecywał podgrzewaną murawę na Legii, na obietnicach skończyło się?
- Ew. umowa montażu podgrzewania płyty miała być umową wiązaną i tym samy nie wszystko zależało od Legii. Niestety Legia nie była w stanie sfinansować wszystkich prac. Jeden z partnerów wycofał się i sprawa została odłożona na jakiś czas upadła.
www.legianet.com

MaxyM
13-06-2003, 00:37
Będzie kryzys jakiego dawno w Legii nie widzieliśmy. 8o

peyek
13-06-2003, 07:31
Dzisiejszy PS donosi ze z Jakubasa nici :/ . Wszystko ma byc podane oficjalnie na konferencji prasowej o 13.00. Podobno przerazony jest kosztami prowadzenia klubu + zwiekszenia kapitalu spolki. Mam nadzieje ze to tylko PS, ale wnerwia mnie to na maxa :(

Lolek
13-06-2003, 07:35
Niestety, to chyba prawda...

Aureliusz
13-06-2003, 08:38
Będzie kryzys jakiego dawno w Legii nie widzieliśmy. 8o
Masz niestety chyba rację. Nie będzie w tym roku stadionu, nie będzie sponsora, nie będzie Okuki, nie bedzie pieniędzy, nie będzie pucharów, nie będzie wzmocnień. *****, niczego porządnego nie będzie. Czarno to widzę. Obym się mylił.

Józek
13-06-2003, 09:00
Zajączek,
jak to nic nie bedzie? Będzie Zarajczyk, Olędzki, Trylnik, może Romanowski, moze Bekdas, może jacyś ruscy. Bedzie też wegetacja w środku tabeli, będzie tez max 13-14 zawdników. Nie będzie tylko Okuki, paru piłkarzy, premii za mistrzostwo. K:* bedzie ok.

Kawa
13-06-2003, 09:02
No gra na 12 zawodników juz nam w przeszłosci dobrze wyszła, wię cteraz moze tez nie bedzie źle :>
Jakby nas ruska mafia przejeła tozaden Marczyk meczu by przekrecił i mielibysmy drugiego Obilicia Belgrad :rotfl:

szczepan
13-06-2003, 10:48
Okuka bedzie raczej... a co do reszty... to chyba jednak Pol - Mot... bo watpie w istnienie drugiego inwestora :/ jestem ciekaw kto teraz wogole i kiedy weznie Legie :/

Aureliusz
13-06-2003, 12:38
Zamknijcie już ten temat, bo mnie wkurwia. Nie ma już żadnych chętnych i ich nie będzie.

modiq
18-06-2003, 17:39
Jak wszyscy już dobrze wiemy, nowym dyrektorem sportowym Legii został Jerzy Engel. Były selekcjoner reprezentacji propozycję z Legii otrzymał przed tygodniem, jednak dopiero wczoraj zdecydował się ją przyjąć. Wielkim orędownikiem takiego rozwiązania miał być podobno negocjujący ostatnio warunki przejęcia akcji stołecznego klubu, Zbigniew Jakubas. Do porozumienia w tej sprawie nie doszło, co nie oznacza, że Jakubas zrezygnował z realizacji swojego zamierzenia. Szczególnie, że jak podaje Sport, negocjacje z Pol-Motem wcale nie zostały zerwane. W najbliższym czasie prężny biznesmen nie przejmie wprawdzie udziałów, pod zastaw akcji pożyczy natomiast Legii pieniądze potrzebne na wzmocnienie składu.

_Bart
18-06-2003, 20:01
Jak wszyscy już dobrze wiemy, nowym dyrektorem sportowym Legii został Jerzy Engel. Były selekcjoner reprezentacji propozycję z Legii otrzymał przed tygodniem, jednak dopiero wczoraj zdecydował się ją przyjąć. Wielkim orędownikiem takiego rozwiązania miał być podobno negocjujący ostatnio warunki przejęcia akcji stołecznego klubu, Zbigniew Jakubas. Do porozumienia w tej sprawie nie doszło, co nie oznacza, że Jakubas zrezygnował z realizacji swojego zamierzenia. Szczególnie, że jak podaje Sport, negocjacje z Pol-Motem wcale nie zostały zerwane. W najbliższym czasie prężny biznesmen nie przejmie wprawdzie udziałów, pod zastaw akcji pożyczy natomiast Legii pieniądze potrzebne na wzmocnienie składu.

heh wiedziałem ze Engel w Legii to cos jeszcze musi być i tu taki siup przecie wiadomo ze Polmot nie bedzie mial z czego oddac wiec Jakubas to moze jednak wie co robi i czeka na gruntyy pewnie

Mrk
19-06-2003, 00:10
To naprawde cudowna dla Legii wiadomość.

kamyk
19-06-2003, 09:03
nio nich pozycza ta kase bo narzie to wiecej odnas zawodnikow odeszla niz przyszlo bo zadnen nie przyszedl :((((

szczepan
19-06-2003, 09:22
w sumie to toroche tego nie kumam da kase zeby Legia mogla wygrywac itd i uzyskas lepsza pozycje i splacic dlugi a potem przejmie ja... i w sumie na to samo wyjdzie bo chyba jak nas potem przejmie to co sam sobie hajs bedzie oddawal?

Nazgul
19-06-2003, 09:56
w sumie to toroche tego nie kumam da kase zeby Legia mogla wygrywac itd i uzyskas lepsza pozycje i splacic dlugi a potem przejmie ja... i w sumie na to samo wyjdzie bo chyba jak nas potem przejmie to co sam sobie hajs bedzie oddawal?

Prawo podatkowe w Polscew jest tak popierdolone i ma tyle dziur że wcale bym się nie zdziwił jakby chodziło o upierniczenie fiskusowi paru baniek. I ja to pochwalam - po co państwu kasa jak państwo i tak ją marnuje?

C@mo
19-06-2003, 11:48
tylko zeby nie pozyczal jak grajewski widzewowi.......