PDA

Zobacz pełną wersję : Szycie flag -flagi z Bytowa

Grochów
24-09-2003, 23:13
Słuchajcie,na forum Lechii kibice tego klubu krytykują typka z Bytowa za szycie flag Cracovii,które raczej obrażają zgode Lechii-Wisłe.Z drugiej strony praca ta wymaga od niego profesjonalizmu i takiego też podjęcia uszycia każdej flagi...Poprostu zarabia tym na życie,tym bardziej,że jest w ciężkiej sytuacji...
A co Wy o tym myslicie???
Tu jest link do tago tametu z forum Lechii -- http://www.lechia.gda.pl/cgi-bin/forum/post//3234.shtml .

ems
24-09-2003, 23:25
z jednej strony ten typ robi fany dla calej Polski, z drugiej... np z tego co wiem Szulc zarzekl sie ze fany Widzewowi nie zrobi...

MaxxxiM
24-09-2003, 23:27
cieszy mnie ze na tym forum nie ma takiej chamowy

Aureliusz
24-09-2003, 23:36
No cóż, facet z tego Bytowa robi naprawdę fajne flagi i to dla całej Polski. Z tego co zrozumiałem z tego forum Lechii to podobno jest on jej kibicem. W pracy odstawia sentymenty na bok, a czy słusznie, to tego nie da się jednoznacznie ocenić.

Kawa
24-09-2003, 23:44
Skoro gość szyje fany zawodowo i ztego zyje, a w dodatku ma cięzka sytuacje to raczej nie mozna miec do niego pretensji. Choc napewno inaczej bym mówił gdyby Legionista robił flagi obrażające nasz klub dla np. Arki.

Bastion
25-09-2003, 09:56
Na pewno koles mial dylemat, ja sam nie wiem jakbym postapil, na dzien dzisiejszy nie zgodzilbym sie na to zeby uszyc komukolwek flage szkalujaca Legie, ale nie wiem jak postapilbym majac na utrzymaniu rodzine i kasa za takie flagi bylaby moim jedynym zrodlem utrzymania. Zawsze sa dwie strony medalu.

*PRZEMO*
25-09-2003, 10:43
:fu: kurcze no nie ma sie za co obrazac! przeciez to jest jego praca! i czy szyje dla LEchii czy dla craxy badz arki to nie powino nikogo interesowac.. to jest praca

cieszy mnie ze na tym forum nie ma takiej chamowy

mnie tez :) i to zdecydowanie :)

aaadamm
25-09-2003, 10:58
A j anie widze problemu...flaga Wild West była robiona u kibica Lecha Poznań i jedynym warunkiem było to, żeby nie obrażała jego klubu. Jak sam wykonawca powiadział "bisnes is bisnes". Też tak sądze.

Ostry
25-09-2003, 18:46
A j anie widze problemu...flaga Wild West była robiona u kibica Lecha Poznań i jedynym warunkiem było to, żeby nie obrażała jego klubu. Jak sam wykonawca powiadział "bisnes is bisnes". Też tak sądze.

Też tak sądzę.Taką ma po prostu pracę,teraz trzeba szanować każdy grosz.
Nie w porządku by było,jakby uszył flagę obrażającą Lechię.Honor trzeba mieć i nawet za te kilkaset złotych nie podejmować się takiego zadania.

rkwa
25-09-2003, 19:05
Wg mnie ten typ sie skurwil,co jest kibicem tylko po pracy?Jeszcze zeby to byla zwykla flaga,to sprawa do przemyslenia,ale ta flaga obraza Wisle.

szczepan
25-09-2003, 19:18
Wg mnie ten typ sie skurwil,co jest kibicem tylko po pracy?Jeszcze zeby to byla zwykla flaga,to sprawa do przemyslenia,ale ta flaga obraza Wisle.

a jak nie ma innego zrodla zarobku?

hm to jest dosyc kontrowersyjny temat... na szczescie ja nie umiem robic flag itp wiec takie problemu nie mam...

rkwa
25-09-2003, 19:22

hm to jest dosyc kontrowersyjny temat... na szczescie ja nie umiem robic flag itp wiec takie problemu nie mam...

Pol Polski u niego robi flagi,wiec jakby jedna sobie odpuscil mysle ze nic by sie nie stalo.

szczepan
25-09-2003, 19:29

Pol Polski u niego robi flagi,wiec jakby jedna sobie odpuscil mysle ze nic by sie nie stalo.

wiesz nie wiem tylko zakladam ze musi sie jakos utrzymywac...

rkwa
25-09-2003, 19:43

wiesz nie wiem tylko zakladam ze musi sie jakos utrzymywac...

Typ robi ladne flagi,wiec mysle ze jakby nie przyjol tego zamowienia to dostal by inne i by mu wyszlo na to samo.A nawet jak nie to i tak nie powinien robic tej flagi.Takie jest moje zdanie.

PS.Przeczytalem watek na forum Lechii do konca i sie tak zastanawiam,jak slusznie ktos tam zauwazyl,czy by uszyl flage - 'jebac zone bogdana' /bogdan to ten typ/ - przeczesz nie ma chleb,to uszyje tak?

szczepan
25-09-2003, 21:49
jak powiedzialem temat kontrowersyjny... i wciaz mam mieszane uczucia...