PDA

Zobacz pełną wersję : kto kupil ta plyte z piosenkami Legii???

kamyk
22-09-2003, 09:05
ej kto kupil ta plytke z nutkami Legii bo mam prosbe jesli ktos moze umiescic ta plyte w necie zeby mozna sobie bylo posciagac nuty to bardzo bym prosil a jesli ktos moze mi ja pzregrac oczywiscie zwroce pienizki za plytke czysto i wyslal by mi ja na moj adres domowy?

peyek
22-09-2003, 09:43
ej kto kupil ta plytke z nutkami Legii bo mam prosbe jesli ktos moze umiescic ta plyte w necie zeby mozna sobie bylo posciagac nuty to bardzo bym prosil a jesli ktos moze mi ja pzregrac oczywiscie zwroce pienizki za plytke czysto i wyslal by mi ja na moj adres domowy?
Zwariowales :fu: ? A potem wszyscy narzekaja ze marketing w Legii zle dziala :/ Nie mozesz poprostu poprosic zeby ktos ci kupil ORYGINALNA plytke i przyslal do domu? No bo chyba kasa idzie na klub, nie?

kamyk
22-09-2003, 09:46
no mialem okazje kupic ja na meczu ale niestety nie wystarczylo mi kasuczi na plyte bo szal kupilem NOWY SOBIE ! i nie mialem kasy juz na plyte a czy te pieniadze ida na kozysc klubu to z tym bym troche sie sprzeczal .... moze jakas czesc tych pieniazkow poldzie na klub... niestety...

Mini
22-09-2003, 09:58
przecież to zarabia ŻW a nie Legia

właśnie sobie nabyłem i zaraz obejrze.na okładce napisali ze są mp3 hymny drużyn i tytuł Warszawa gola-świt nowy dwór :fu:

Raffi
22-09-2003, 10:03
Miini - to nie ta płyta chyba :hmm:

Mini
22-09-2003, 10:27

SORRY!
ale jak już jestem przy tej z ŻW to chujowa na maxa i jak ktoś nie kupił to niech nie kupuje bo dla 4 bramek nie warto

aaadamm
22-09-2003, 12:02
[quote=kamyk]Nie mozesz poprostu poprosic zeby ktos ci kupil ORYGINALNA plytke i przyslal do domu? No bo chyba kasa idzie na klub, nie?

No właśnie !!! Dzięki Peyek za plytke ktora mi wyslesz :)))

Sokol
22-09-2003, 12:12
Ta płyta sprzedawana przez klub to tez jedno WIELKIE :*
ogolnie oprocz 4,5 piosenek starych reszte nalezy z tamtad wyje :*
te piosenki sa o tym ze kibice uprawiaja rozne sporty na meczach takie jak :box: :pijok: ze ojciec poszedł z synem na mecz a ten dostal butelka w morde i ma twarz zakrwawiona, a piosenka krzysztofa krawczyka jet o tym ze kibice przyjechali na mecz pociagiem z palami i kastetami zeby sie lac.. itp. ze pili wodke.. a na opakowaiu jest cos napisane ze propaguje bezpieczenstwo na stadonie.. :hmm: i to ma ludzi przyciagac na stadion???? :fu: :fu: :fu:

Yankes
22-09-2003, 12:21
no co ty powaznie?? :/
niech wktos udostepni to jednak w kazie i tytuly napisze!!
niezla kiszka

Tupcia
22-09-2003, 12:25
Dobra dziś to sobei zgram na komputer i będziesz mógł zobaczyć..
bnie no, płytak jak płytka, nic specjalnego... Pieśni ze stadionu nawet mogą być, ale ta reszta... PORAZKA

Yankes
22-09-2003, 12:26
Dobra dziś to sobei zgram na komputer i będziesz mógł zobaczyć..
bnie no, płytak jak płytka, nic specjalnego... Pieśni ze stadionu nawet mogą być, ale ta reszta... PORAZKA
Wiesz co Kasiu?? :> od ciebie to ja wole pozyczyć tą płyte ;) '8

Sokol
22-09-2003, 12:30
no co ty powaznie?? :/
niech wktos udostepni to jednak w kazie i tytuly napisze!!
niezla kiszka

no bez kitu! az sam sie zdziwilem! czy oni tego wogole nie sluchali??
ale mam nadzieje ze uslyszysz te piosenki i sam sie przekonasz.. ale prawdziwe DNO. ja porzadnie sie wkurwilem jak to uslyszalem. 8-

peyek
22-09-2003, 12:58
8-
To ja juz nie wiem co myslec o tych idiotach :help: jesli jest naprawde tak tragicznie.

arczi
22-09-2003, 13:01
SORRY!
ale jak już jestem przy tej z ŻW to ch** na maxa i jak ktoś nie kupił to niech nie kupuje bo dla 4 bramek nie warto

Oj tak. Kaszana jakich mało. Aż człowiekowi nie chce się tego oglądać.
Nie kupować. Nie oglądać. Wogóle to wyrzucić do śmieci :>

ems
22-09-2003, 13:10
przezornie, jak do kazdego pomyslu klubu, podszedlem do tych plyt z taka lekka niesmialoscia

widze ze dobrze zrobilem :)

Mini
22-09-2003, 13:11
Ludzie zauważyłem że nie rozmawiacie o tych samych płytach :oho:
Czyli obie są tragiczne? :hmm:

płytka z bramkami Legii świtu i kur :* ew jest beznadziejna.

a jak czytam że klub sprzedaje płyte na której śpiewa sie o kibicach jadących z kastetami na mecz to musi być taka sama albo jeszcze gorsza.

Wiesz co Kasiu?? od ciebie to ja wole pozyczyć tą płyte

wszystkim odbiło na punkcie jednego imienia '8 . oby jak najwięcej takich spotkań jak w piątek to potem wszystkim dopisuje humor. ;)
ja się nawet nie martwię szkoła która w poniedziałek sie zaczyna. :)

Kawa
22-09-2003, 13:40
Płyta Żw jest denna. najwięcej tam polonii bramek legii może z 7-8. Miały być tapet, piosenki, ale jakos znaleźć ich nie moge. Nie polecam.

kozer
22-09-2003, 16:26
Płyta Żw jest denna. najwięcej tam polonii bramek legii może z 7-8. Miały być tapet, piosenki, ale jakos znaleźć ich nie moge. Nie polecam.

Tapety i hymny są w katalogu MEDIA. Chociaż trudno to nazwać tapetami bo są to poprostu herby drużyn z nazwą. Totalne dno. A jak włączyłem hymn polonii to spadłem z krzesła ze śmiechu. :> :rotfl:

ems
22-09-2003, 16:42
umiescilbys ten hymn KSP ?

E_L_K_T_R_Y_K
22-09-2003, 17:08
jak ten cieć zaspiewał ksp to tylko :buhaha: :buhaha: :buhaha:

bemowiak
22-09-2003, 17:10
I ile wkońcu ta gazetka kosztuje? Chodzi mi o tą co ją dają do ŻW

kozer
22-09-2003, 17:10
Już jest:

http://kozer.fm.interia.pl/Polonia.mp3

Szuwar
22-09-2003, 17:39

SORRY!
ale jak już jestem przy tej z ŻW to ch** na maxa i jak ktoś nie kupił to niech nie kupuje bo dla 4 bramek nie warto

Iii tam Mini - pierdolisz... Fajna plytka - darmo jest, to co szkodzi obejrzec. Canal+ nie mam to chociaz tak se niektore bramki zobacze, bo nieraz na meczu to nie sposob.

arczi
22-09-2003, 18:02
Iii tam Mini - pierdolisz... Fajna plytka - darmo jest, to co szkodzi obejrzec. Canal+ nie mam to chociaz tak se niektore bramki zobacze, bo nieraz na meczu to nie sposob.

E tam. To ty pierdolisz panie Szuwar :> Płyta ta to mega gniot.
Nie ma tam nic interesującego. Kilka bramek Legii. Wcale ani nie najładniejsze, ani ciekawe. Do tego beznadziejne komentarze dwóch śmiesznych panów.
Plus dla ŻW że coś wogóle takiego powstało. Plus za pomysł. Minus za realizację. Nie przyłożono się do tego. Dlatego jest płytką.. darmową :>
Nie opłaca się wydawać na to kasy.

Szuwar
22-09-2003, 18:08
:>

Sokol
22-09-2003, 18:44

Nie ma tam nic interesującego. Kilka bramek Legii. Wcale ani nie najładniejsze, ani ciekawe. Do tego beznadziejne komentarze dwóch śmiesznych panów.
Plus dla ŻW że coś wogóle takiego powstało. Plus za pomysł. Minus za realizację. Nie przyłożono się do tego. Dlatego jest płytką.. darmową :>

A ja uważam że Szuwar dobrze mówi, kto nie ma c+ ten się cieszy nawet z tego 8) a co do takiego pomyslu to cf mogliby walnac cos podobnego tylko ze o oprawach. Sprzedawac za 5zł a nawet 10zł i by na kolejne oprawy.. a dzieki temu na kolejne plytki :>

Tupcia
22-09-2003, 18:48
Wiesz co Kasiu?? od ciebie to ja wole pozyczyć tą płyte

wszystkim odbiło na punkcie jednego imienia '8 . oby jak najwięcej takich spotkań jak w piątek to potem wszystkim dopisuje humor. ;)
ja się nawet nie martwię szkoła która w poniedziałek sie zaczyna. :)

Oj tak, oj tak, humor od razu lepszy... zresztą szkoła też jest neiważna ;) :>

A co do fascynacji imieniem Kasia to ja naprawde nie mam nic przeciwko ;)

Łysolek
22-09-2003, 20:55
ja kupiłem poza piosenką 2 i ... bodajże 7 nic nie ma ciekawego poza 5 starymi hiciorami z poprzednich kaset :D

a i poza tym całą płytę mam już zgraną jako mp3 :D:D:D ale umieszczać w necie raczej nie będę , bo ... tak nie można PANOWIE i PANIE 8)

Aureliusz
22-09-2003, 21:43

A ja uważam że Szuwar dobrze mówi, kto nie ma c+ ten się cieszy nawet z tego 8) a co do takiego pomyslu to cf mogliby walnac cos podobnego tylko ze o oprawach. Sprzedawac za 5zł a nawet 10zł i by na kolejne oprawy.. a dzieki temu na kolejne plytki :>
Ja tam się zgadzam z arczim. Plus za pomysł, minus za realizację, a jak wiemy, plus i minus daje zawsze minus. I taka jest też ocena końcowa. Kilka bramek na krzyż, a jedyna warta oberjrzenia to bramka Zeigbo z Widzewem. A resztę bramek to ja mam na kompie w avi. Jednym słowem ta płyta ŻW to jedne wielkie gówno.

*PRZEMO*
22-09-2003, 22:12
zgadzam sie z przedmowcami :) pomysł dobry, ale wykonanie ***** mac..
normalnie bol dupe sciska.. spodziewałem sie prostych paru ładnych bramek z małym komentarzem (nic wymagajacego) a tu taki gniot który prowadza gadajace głowy ehh naprawde szkoda i nie warto

szczepan
22-09-2003, 22:48
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1614&sid=ea321d7086452f5c43fde960d608bcc0 -> to jest temat o plytce z ZW :look:

a co do tej plytki muzycznej to ja chcialbym w sumie posluchac Proleratriatu... czy tam tez jest jakis hiphopowy kawalek?

Lysy jak mozesz to wrzuc mi ten jeden kawalek na maila :+:

Sokol
23-09-2003, 18:09
[quote="szczepan"]http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1614&sid=ea321d7086452f5c43fde960d608bcc0 -> to jest temat o plytce z ZW :look:

a co do tej plytki muzycznej to ja chcialbym w sumie posluchac Proleratriatu... czy tam tez jest jakis hiphopowy kawalek?

quote]

Nie nie ma. Jest za to K.Krawczyk i jakis metal z ktorego nic zrozumiec nie moge.

Norbas
23-09-2003, 18:38
wyrazy uznania dla twórców (przez duże TFUU) tej pasjonującej pozycji... jeśli z podobnym wyczuciem szuka się dla Legii sponsorów to już wszystko stało się jasne....

.. gdybym był wierzący to padłbym na kolana i wznosząc ręce ku niebu krzyknął zatrowożonym błagalnym głosem: UWOLNIJ NAS PANIE OD TYCH BARANÓW

P.S.
chodzi mi oczywiście o płytkę "komercyjną" - tą z piosenkami

aaadamm
23-09-2003, 22:42
ja dziś odebralem płytke pocztą... i jak na warunki polskie to średnai krajowa..... niestety, ale taki kraj, że dobrze rozlekramuja nawet gowno ;)))

Ja jestem ciekaw, jak dluuuuuuuugo bedziemy czekać na pozycje typu kaseta vido, plyta cd, ktora nas zaspokoii w 90%. Mam jakas kasete , ale tez kiepska, teraz ta plyta...... nie czekam na cos profesionalnei zrobionego z pasia i serduchem.

Mam tez taka kasete - Szalkiowcy Legii - sezon 2001 z trybun.....fajna pozycja, ale troche zbyt kiepska realizacja.

A wracajac jeszcze do tej plyty z ZW....Pytanie:

Finał Pucharu Ligi - Legia-Polonia na Estadio WP

druga bramka dla pedałków, w tle na łuku widać dwie flagi:

CWKS <herb> Legia i Duma Mazowsza.... co sie z nimi stało ???