PDA

Zobacz pełną wersję : Szok! hehe

MaxyM
22-09-2003, 06:50
http://sports.pl/gazety/iso/

Uwaga sponsorzy:
To jest LEGIA

LEGIA - WISŁA 4:1
Legia cieszy się sławą na całym świecie, ale zarazem ma kłopoty we własnym domu. Fantastyczny triumf nad Wisłą Kraków to szansa, by przypomnieć sponsorom i władzom miasta: LEGIA.POTRZEBUJE.PIENIĘDZY I STADIONU!!!

Wspaniała atmosfera na Łazienkowskiej. Tak się bawi stolica! Widać, że Legia idzie na mistrza!

Apel do prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego

PANIE PREZYDENCIE!

Legia Warszawa jest być może ostatnim stołecznym symbolem, który jeszcze budzi podziw w Polsce i na świecie. Legia jest bardziej znana niż metro i mosty na Wiśle. Legia potrzebuje stadionu. To może być pana najbardziej znana budowa...

"Przegląd Sportowy"

Wiecej: http://sports.pl/gazety/iso/str_pier_2.htm

::o::

Afgan
22-09-2003, 06:56
o kurffa 8-

kamyk
22-09-2003, 07:12
Bardzo ciekawe informacje możemy znaleźć w dzisiejszym wydaniu Życia Warszawy. Otóż, jak podaje ten dziennik, nadchodzą lepsze czasy dla Legii, pod względem finansowym oczywiście! Podobno, klub podpisał już umowę sponsorską z Centertelem (Idea), a wróble ćwierkają, że zniechęcony słabymi wynikami Wisły Płock - Orlen, ma zamiar zainwestować w warszawiski zespół.
Oby te wróble dobrze ćwierkały...

mam nadzieje ze to parwda....

Siekier
22-09-2003, 07:47
heh no i robi się ciekawie (czy. co raz lepiej - mam nadzieje) ! Przegląd mnie zastanawia :hmm: raz jadą na Legie nie miłosiernie a taraz prosze ... jak ładnie 8)

MaxyM
22-09-2003, 07:50
heh no i robi się ciekawie (czy. co raz lepiej - mam nadzieje) ! Przegląd mnie zastanawia :hmm: raz jadą na Legie nie miłosiernie a taraz prosze ... jak ładnie 8)

To byl odpowiedni moment dla nich by wyciagnac reke do nas, klubu i pilkarzy. :]

Ash
22-09-2003, 08:15
Przegląd Sportowy Chorągiewkowy? :)

Grzywa
22-09-2003, 08:54

Wygraliście z Wisłą cała Warszawa żyje tym meczem nadal "wszyscy" w tym momencie "kochają" Legie to czemu nie zrobić artykulik pod publiczkę? ...

MaxyM
22-09-2003, 08:56

Wygraliście z Wisłą cała Warszawa żyje tym meczem nadal "wszyscy" w tym momencie "kochają" Legie to czemu nie zrobić artykulik pod publiczkę? ...

Dokladnie...

Tak jak juz napisalem, maja doskonaly moment na probe pojednania i chca z niego skorzystac.

Grzywa
22-09-2003, 09:03

Dokladnie...

Tak jak juz napisalem, maja doskonaly moment na probe pojednania i chca z niego skorzystac.

Myślę że to nie jest żadna próba pojednania... Gdyż pojednanie ma na celu zgodę... A oni jak będzie najbliższa możliwość znowu obsmarują Legie czy inny klub... bo za to dostają kasę :zly: Poza tym respekt za ten transparent zgadzam się z nim całkowicie choć my w Krakowie mamy "Tępo" ale w sumie to to samo gówno...

Czysty koniunkturalizm

Ash
22-09-2003, 09:06
Może to nie tyle dobra ich wola, tylko po prostu dużo tracą na bojkocie. Kasa misie, kasa...

calagan
22-09-2003, 10:35
Zadne pojednanie. Czysty marketing. Kto kupilby PSa gdyby po takim meczu pojechali znowu po Legii. Nawet lud pracujacy i nie myslacy stwierdzi, ze cos jest nie tak, bo skopali cztery litery Wisle. Jak kupowalem gazety w kiosku to sam kioskarz powiedzial, ze Legia nawiwijala bo o 9.30 juz nie bylo PS, a normlnie to jeszcze popoludniu lezal.

Cezdor
22-09-2003, 11:00
Zadne pojednanie. Czysty marketing. Kto kupilby PSa gdyby po takim meczu pojechali znowu po Legii. Nawet lud pracujacy i nie myslacy stwierdzi, ze cos jest nie tak, bo skopali cztery litery Wisle. Jak kupowalem gazety w kiosku to sam kioskarz powiedzial, ze Legia nawiwijala bo o 9.30 juz nie bylo PS, a normlnie to jeszcze popoludniu lezal.

Chociaż swoją drogą nie wiadomo, czy w innych regionach Polski PS nie jest częściej kupowany tylko po to, aby przeczytać informacje o Legii w niekorzystnym świetle...

calagan
22-09-2003, 11:59

Chociaż swoją drogą nie wiadomo, czy w innych regionach Polski PS nie jest częściej kupowany tylko po to, aby przeczytać informacje o Legii w niekorzystnym świetle...

Nie wiem jak z tym jest, bo PS ma kilka mutacji regionalnych i to co jest na okladce w Warszawie wcale nie musi byc w Krakowie, czy Lodzi. Napewno czesc osob czytujacych ta gazete zyje takimi bzdurami, jakie sie tam ukazuja, ale nie mozna generalizowac. Dla wiekszosci jest to obojetne.

cfc
22-09-2003, 13:59
mi i tak sie to niepodoba, jak mmielismy slabsza forme to po nas jechali. niech teraz spie :*

Kasja
22-09-2003, 15:03
ooooo to ladnie maja... :P
zobaczymy co bedzie pozniej :/

az sobie dzis Zycie Warszawy kupilam... ;)

Mini
22-09-2003, 15:09

i pewnie teraz żałujesz :>

Kasja
22-09-2003, 15:13

jeszcze nie wiem...
narazie starszy sie do niego dorwal to jeszcze nie mialam okazji przeczytac ;)

Mini
22-09-2003, 15:28

jeszcze nie wiem...

eee tego to nawet nie czytałem.o płytce mówię.

Kasja
22-09-2003, 15:30

jeszcze nie wiem...

aaaa :P
no fakt nic ciekawego ;)
hehe i tak mam komp rozwalony (nie mam dzwieku) wiec w sumie duzo nie trace :)
hehe ale normalnie "tapety" to mi poprawily humor do konca dnia buhahahahaha :D

Mini
22-09-2003, 15:38

jeszcze nie wiem...

aaaa :P
no fakt nic ciekawego ;)
hehe i tak mam komp rozwalony (nie mam dzwieku) wiec w sumie duzo nie trace :)
hehe ale normalnie "tapety" to mi poprawily humor do konca dnia buhahahahaha :D

:buhaha: bardzo mi sie spodobały jeszcze komentarze piłkarzy.