PDA

Zobacz pełną wersję : Schalke: Hajto do odstrzału!

kamyk
13-05-2003, 11:13
Piłkarze Schalke nie spełnili pokładanych w nich nadziei w tym sezonie. Dlatego też Rudi Assauer, menedżer tego klubu, zapowiedział czystkę w zespole. Na pierwszym miejscu listy do skreślenia znajduje się Tomasz Hajto - pisze "Tempo".

Assauer zarzuca polskiemu obrońcy brak dyscypliny i noszenie głowy w chmurach. Menedżer Schalke określił Hajtę "mistrzem powiatu z Dinslaken". Dinslaken to historyczna miejscowość koło Duisburga, gdzie praktycznie nie ma sportu. To dobitnie świadczy o szyderstwie Assauera.

Menedżera Schalke rozzłościła też nikotynowa afera, w którą wplątany jest Hajto, a także fakt, że polski obrońca zbiera zbyt dużo żółtych i czerwonych kartek.

i bardzo dobrze mu i co teraz kolega zrobi do polskiej ligi tak nie lubianej pzrez niego przejdzie ?:)

yusta
13-05-2003, 11:18
Hmm... wczoraj za to na łamach PS-u można było wyczytać, że złość Assauera akurat Hajty nie dotyczy. Dostał on co prawda niedawno czerwień, ale Rudi powiedział, że nie nalezala ona do tych z rodzaju głupich.
Nie wiem, który z tych szmatławców pisze prawdę, jednak dla mnie Hajto jest jednym z równiej grających w Schalke. Jego forma nie uległa, ani radykalnej zwyżce ani zniżce. Nie przepadam za nim, ale w niektórych meczach był jednym z niewielu, którym chciało się grać.

dr pobo
13-05-2003, 13:23
nie chce mi sie wierzyc w doniesienia ps bo jeszcze niedawno hajto byl ulubiencem assauera i niby tak szybko by mu sie zmienilo :hmm: moim zdaniem ten artykul to typowy wypelniacz kolumn :>

c_zary
13-05-2003, 20:22
PS sobie, Tempo sobie :hmm: Pal licho juz to co wypisuja ale mogliby sie przynajmien lepiej zgrac zeby potem nie wychodzily takie babole :/

ems
13-05-2003, 23:54
heh w kontekscie tych rzekomych wypowiedzi, smiech mie bierze jak sobie przypomne jego szpan na treningu Schalke przed meczem z Legia :

zbiegajac z boiska specjalnie zatrzymal sie przy trenerze, poczekal az ten go zauwazy i przybil pjone

rehehe!