PDA

Zobacz pełną wersję : Zazdrość i pokora...

k_luke
21-09-2003, 11:26
Oto wypowiedzi dwóch zawodników Wisły po meczu z Legią:

1. Zazdrość:

Pater oburzony na Surmę
“Dziennik Polski” informuje, że kapitana Wisły Kraków Grzegorza Patera, mocno zdenerwował gest legionisty Łukasza Surmy, jaki wykonał po strzelonej przez siebie bramce w wygranym 4:1 meczu z „Białą Gwiazdą”.

Patera oburzył fakt, że Surma, wychowanek Wisły Kraków, ucałował w geście radości herb Legii, literkę „L” na koszulce.

Pater, który był kapitanem piłkarzy "Białej Gwiazdy" w meczu ze stołeczną drużyną, także jest wychowankiem Wisły Kraków.

2. Pokora:

Ostre słowa Szymkowiaka

Mirosław Szymkowiak powiedział w wywiadzie dla „Dziennika Polskiego”, że bardzo boli go porażka 1:4 z Legią Warszawa.

„Boli, oj boli. Zagraliśmy kolejny słaby mecz. Może tak źle to nawet nie wyglądało, bo mieliśmy w pierwszej połowie sytuacje. Niestety, po przerwie otrzymaliśmy cios – dwie bramki w 30 sekund. Trochę nas to podłamało. (...) W mojej ocenie, na razie nie mówiłbym głośno o mistrzostwie Polski” – powiedział Szymkowiak.

„Nie chciałbym źle mówić źle o swoim zespole, ale nasze ubytki kadrowe są za duże, żeby sobie stawiać za cel obronę tytułu. Może są to ostre słowa, ale taka jest, niestety, prawda” – dodał Szymkowiak.

No, tak u Patera to już chorobliwa zazdrość, a u Szymkowiaka to i pokora taka jakaś.... zwala wszystko na ubytki kadrowe, a co Wisła nie miała wystarczająco mocnego składu ;) przecież tylu reprezentantów, po prostu trzeba przyznać iż to nie oni byli tacy słabi tylko Legia zagrała kapitalnie. :box: :+:

Ash
21-09-2003, 11:34
Bo taki Surmik wiedział czego chciał, a że wybrał najlepiej jak mógł... ;)

Jackos
21-09-2003, 11:37
Dla Szymkowiaka szacunek za tą wypowiedź, widać że chłop twardo stąpa po ziemi i umie si/ę przyznać do błedów, a także skrytykować coponiektórych przełożonych (no bo jak inaczej rozumieć słowa, że ubytki klubu były zbyt duże i to że nie sprowadzono godnych zmieników). A co do Patera to ... kompleksy, kompleksy :rotfl:

Pesto
21-09-2003, 11:42
Szymkowiak powiedział oczywistą prawdę. Ameryki nie odkrył , nic ostrego nie rzekł , ale odważył się skrytykować cupiała - a to już coś :/

A Pater ? Ten głąb powinien poddać się operacji i zmienić nazwisko na Mater :oho:

Ash
21-09-2003, 11:48
Szymkowiak może sobie pozwolić na komfort krytykowania decyzji kierownictwa, bo jak go wywalą to grajkiem jest niezłym, więc klub sobie znajdzie.

Jackos
21-09-2003, 11:52
Ja osobiście wątpię zeby go wywalili za duża strata (nawet Uche zawiesili, a nie wywalili), prędzej by kare jakąś nałożyli. Ale nie oszukujmy się te słowa nie były takie ostre. Gdyby powiedział coś w stylu. Kierownictwo i trener Kasperczak dali dupy bo sprzedali dobrych piłkarzy i sprowadzili słabych zmienników to wtedy by go ukarali. A my tu od razu o wyrzuceniu z klubu. Szymkowiak wie co mówi i wie jak się wyrazić tak żeby nie obrażać i nie zostać ukaranym, on jest inteligentny i obiektywny, chociaż z tym "kolejnym przystankiem" to trochę przezadził, ale była to pewnie odpowiedź pod publiczkę, na zaczepki Sagana

MaxxxiM
21-09-2003, 11:56
Surma dokonal wyboru, bo dorosly czlowiek i ma prawo. ale pomyslcie gdyby wychowanek Legii, zaczal grac w Wisle i po strzeleniu bramki (grajac w krakowskich barwach) ucalowalby herb Wisly to co byscie powiedzieli? np. gdyby Zielinski powiedzial ze jest oburzony taki postepowaniem? Surma wybral, cieszymy sie ze gra w Legii i strzelil bramke w tak prestizowym meczu.
Ja w wypowiedzi Patera nie widze "zazdrosci". Jeden wybral Legie, drugi wybral Wisle i tyle. po co sie doszukiwac jakich podtekstow.

Ash
21-09-2003, 11:58
Aż przyjemnie, że jednak są jeszcze w lidze inteligentni piłkarze. Gdyby nie to całe smutne zaplecze, to ta liga nie byłaby tak zła...

Siekier
21-09-2003, 11:59
Szymkowiak pokazał że umie się przyznać do błędów (swoich , drużyny , prezesów) , umie ocenić realnie dyspozycje klubu w tym sezonie i tyle ! co do Patera to widać tylko wielkie Kompleksy !

Aureliusz
21-09-2003, 12:03
A co powiedzieć na wczorajszą wypowiedź Piekutowskiego: Wisła jest nadal najlepszą druzyną w Polsce. To jest napinactwo czysto wyjete z internetu.

Piekutowski: Nadal jesteśmy najlepsi!

Bramkarz krakowskiej Wisły, Adam Piekutowski, który w meczu z Legią Warszawa aż cztery razy wyciągał piłkę z bramki, powiedział po tym spotkaniu, że "Biała Gwiazda" nadal jest najlepszym zespołem w Polsce.

"Nadal jesteśmy najlepszą drużyną w Polsce! Spokojnie, mamy za sobą dopiero sześć ligowych kolejek. Niektórzy mówią, że nie damy rady obronić mistrzowskiego tytułu, ale mogą się bardzo pomylić. Dziś Legia wykorzystała wszystkie okazje, jakie miała" - powiedział Piekutowski
Taka wypowiedź jest bardziej godna wysmiania niż ta Patera.

k_luke
21-09-2003, 12:08
A co powiedzieć na wczorajszą wypowiedź Piekutowskiego: Wisła jest nadal najlepszą druzyną w Polsce. To jest napinactwo czysto wyjete z internetu.

Piekutowski: Nadal jesteśmy najlepsi!

Bramkarz krakowskiej Wisły, Adam Piekutowski, który w meczu z Legią Warszawa aż cztery razy wyciągał piłkę z bramki, powiedział po tym spotkaniu, że "Biała Gwiazda" nadal jest najlepszym zespołem w Polsce.

"Nadal jesteśmy najlepszą drużyną w Polsce! Spokojnie, mamy za sobą dopiero sześć ligowych kolejek. Niektórzy mówią, że nie damy rady obronić mistrzowskiego tytułu, ale mogą się bardzo pomylić. Dziś Legia wykorzystała wszystkie okazje, jakie miała" - powiedział Piekutowski
Taka wypowiedź jest bardziej godna wysmiania niż ta Patera.

Dokładnie co za imbecyl... gdyby wykorzystała wszystkie to by było 6/7-1:)

Ash
21-09-2003, 12:11
Bez kometarza, by nie być posądzonym o znieważanie :D

Oficjalna strona Wisły, w rubryce "Następny mecz"

19.09.2003 godz. 20:00
Legia
Warszawa

Wisła
Kraków

Jak oceniasz nasze szanse

Weź udział w chacie ! :rotfl:

Jackos
21-09-2003, 12:28
Surma dokonal wyboru, bo dorosly czlowiek i ma prawo. ale pomyslcie gdyby wychowanek Legii, zaczal grac w Wisle i po strzeleniu bramki (grajac w krakowskich barwach) ucalowalby herb Wisly to co byscie powiedzieli? np. gdyby Zielinski powiedzial ze jest oburzony taki postepowaniem? Surma wybral, cieszymy sie ze gra w Legii i strzelil bramke w tak prestizowym meczu.
Ja w wypowiedzi Patera nie widze "zazdrosci". Jeden wybral Legie, drugi wybral Wisle i tyle. po co sie doszukiwac jakich podtekstow.

To jeszcze wszystko zależy w jaki sposóbn zmienił klub. Bo Surmy to poprostu w Wiśle nie chciano i nie można się mu dziwić czemu zminił klub, inaczej grałby w rezerwach i nie miałby możliwości rozwoju. Co innego natomiast jest dajmy na to w przypadku Luisa Figo który zmienił klub dla kasy. Więc Pater powinien zrozumieć czemu Surma już Wisły nie kocha: bo go tam nie chciano. Z co do Piekutowskiego to naprawdę śśmiać mi się chce :rotfl: :buhaha: ;)

szczepan
21-09-2003, 12:35
Wypowiedz Szymkowiaka raczej odbieral bym pozytywnie... poprostu sa za slabi... i taki jest fakt... to TV jeszcze nie zdala sobie z tego sprawy bo pilkarze o tym wiedza...

a co do Patera? to "KIM TY JESTES!? NIKT CIE NIE ZNA!!!"

Ash
21-09-2003, 12:37
Właśnie - wszyscy oprócz środowiska nie widzą tego. Tak jak nie widzą, że Legia ma dobrą drużynę którą może by warto zasponsorować... Smutne.

MaxxxiM
21-09-2003, 12:37
To jeszcze wszystko zależy w jaki sposóbn zmienił klub. Bo Surmy to poprostu w Wiśle nie chciano i nie można się mu dziwić czemu zminił klub, inaczej grałby w rezerwach i nie miałby możliwości rozwoju. Co innego natomiast jest dajmy na to w przypadku Luisa Figo który zmienił klub dla kasy. Więc Pater powinien zrozumieć czemu Surma już Wisły nie kocha: bo go tam nie chciano. Z co do Piekutowskiego to naprawdę śśmiać mi się chce :rotfl: :buhaha: ;)

ja sie nie dziwie Surmie, ze zmienil klub. Podjal taka decyzje i bardzo dobrze. Pater powiedzial co powiedzial, pewie w wyniku frustracji wynikiem. jego sprawa. nei doszukiwalbym sie jednak w tym "zazdrosci". Piekutowski to juz ******** od rzeczy. jesli Wisla jest tak dobrym klubie to dlaczego tyle meczow skonczylo sie porazka?

szczepan
21-09-2003, 12:45
Właśnie - wszyscy oprócz środowiska nie widzą tego. Tak jak nie widzą, że Legia ma dobrą drużynę którą może by warto zasponsorować... Smutne.

wyniki i druzyna byla problemem raczej pod koniec zeszlego sezonu... teraz to raczej kwestia dlugu...

*PRZEMO*
21-09-2003, 13:46
A ja mam wrazenie ze wislakom woda sodowa do głowy uderzyła po zdobyciu PL, a teraz sa jeszcze na tyle butni ze nie potrafia skłonic czoła przed jak by nie patrzec mocniejszym rywalem (wynik pokazał swoje)
:box:
koniec super wisły... a w moim odczuci to sa beda i byli aroganccy i zadufani w sobie

Ash
21-09-2003, 13:52
Czy tylko ja widzę podobieństwo Wisły do Kadry?

qwerty1234
21-09-2003, 13:56
Ostre słowa Szymkowiaka

Mirosław Szymkowiak powiedział w wywiadzie dla „Dziennika Polskiego”, że bardzo boli go porażka 1:4 z Legią Warszawa.

„Boli, oj boli. Zagraliśmy kolejny słaby mecz. Może tak źle to nawet nie wyglądało, bo mieliśmy w pierwszej połowie sytuacje. Niestety, po przerwie otrzymaliśmy cios – dwie bramki w 30 sekund. Trochę nas to podłamało. (...) W mojej ocenie, na razie nie mówiłbym głośno o mistrzostwie Polski” – powiedział Szymkowiak.

„Nie chciałbym źle mówić źle o swoim zespole, ale nasze ubytki kadrowe są za duże, żeby sobie stawiać za cel obronę tytułu. Może są to ostre słowa, ale taka jest, niestety, prawda” – dodał Szymkowiak.

Szacuneczek dla tego piłkarza - doceniam go za to co robi na boisku i wogóle uważam że jest spox...Umiał się przyznać do porażki..A co do Patera do nie dziwię się mu - u nich w Krakowie nikt nie całuje herbu Wisły :P

MaxxxiM
21-09-2003, 13:58
Ostre słowa Szymkowiaka

Szacuneczek dla tego piłkarza - doceniam go za to co robi na boisku i wogóle uważam że jest spox...Umiał się przyznać do porażki..A co do Patera do nie dziwię się mu - u nich w Krakowie nikt nie całuje herbu Wisły :P

szczegolnie w meczach kiedy przeciwnik stosuje pressing. zajebisty jest wtedy

szczepan
21-09-2003, 13:59

a co on robi na boisku? bo ja jakos ani w meczu ze Szwecja ani na Lazienkowskiej tego nie widzialem :/

MaxxxiM
21-09-2003, 14:00

a co on robi na boisku? bo ja jakos ani w meczu ze Szwecja ani na Lazienkowskiej tego nie widzialem :/

to sie Szczepan rozumiemy widze ;)

qwerty1234
21-09-2003, 14:13
Etam kurna - w tym meczu to całej wisełce coś nie wychodziło :oho:
I nie Żurawski,nie Kosowski ( :buhaha: ) nie Uche tylko właśnie Szymkowiak jest najlepszym zawodnikiem Wisły 8o

ems
21-09-2003, 15:46
z Surma to jest inna akcja. On mowil przeciez ze jest wychowankiem Wisly, Krakusem, wiec lubi ten klub...
ale pojechal do Krakowa, uslyszal co nie co od kibicow Wisly

i sie odkochal :)

szczepan
21-09-2003, 16:07
Etam kurna - w tym meczu to całej wisełce coś nie wychodziło :oho:
I nie Żurawski,nie Kosowski ( :buhaha: ) nie Uche tylko właśnie Szymkowiak jest najlepszym zawodnikiem Wisły 8o

LADZIA LADZIA LADZIA!

a tak serio to albo Piekutowski albo Zurawski... i tyle...

*PRZEMO*
21-09-2003, 21:01
ja tam mysle ze Zurawski i to chyba na tym sie konczy.. :P

Cukier
23-09-2003, 16:42
Mimo, że zarówno Szymkowiak i Żurawski to bardzo dobrzy piłkarze (jak na polską ligę rzecz jasna), to i tak ten pierwszy zawsze będzie kojarzony przeze mnie z Widzewem. Zresztą nie lubię go też za to, że kiedyś nie chciał przejść do Legii, no ale miał prawo (tak jak ja mam prawo go nielubić :> ). Żurawski wiele lat dochodził do swojej obecnej formy, jednak wydaje mi się, że za granicą nie ma szans (chyba, że jakaś Austria lub Grecja). A co do wypowiedzi, to piłkarze w ich wieku zazwyczaj wypowiadają się asekuracyjnie: nie chwalic zbytnio ani specjalnie nie obrażać drużyny przeciwnej. Wyjątek: Kosowski, no ale ten to pacan. Pamiętam jak kilka sezonów temu po meczu z Widzewem, młody Sagan (wtedy chyba w barwach Odry) i dwóch jeszcze z jego drużyny, przechadzali się po murawie w koszulkach z jakimiś napisami slawiącymi ŁKS czy może to nawet były klubowe - nie pamiętam. Doszło do bardaszki, bo się widzewiacy (kibice) tym srogo rozsierdzili i chyba tunel zepsuli. W każdym razie miałem ubaw.

MaxxxiM
23-09-2003, 17:20
Mimo, że zarówno Szymkowiak i Żurawski to bardzo dobrzy piłkarze (jak na polską ligę rzecz jasna), to i tak ten pierwszy zawsze będzie kojarzony przeze mnie z Widzewem. Zresztą nie lubię go też za to, że kiedyś nie chciał przejść do Legii, no ale miał prawo (tak jak ja mam prawo go nielubić :> ). Żurawski wiele lat dochodził do swojej obecnej formy, jednak wydaje mi się, że za granicą nie ma szans (chyba, że jakaś Austria lub Grecja). A co do wypowiedzi, to piłkarze w ich wieku zazwyczaj wypowiadają się asekuracyjnie: nie chwalic zbytnio ani specjalnie nie obrażać drużyny przeciwnej. Wyjątek: Kosowski, no ale ten to pacan. Pamiętam jak kilka sezonów temu po meczu z Widzewem, młody Sagan (wtedy chyba w barwach Odry) i dwóch jeszcze z jego drużyny, przechadzali się po murawie w koszulkach z jakimiś napisami slawiącymi ŁKS czy może to nawet były klubowe - nie pamiętam. Doszło do bardaszki, bo się widzewiacy (kibice) tym srogo rozsierdzili i chyba tunel zepsuli. W każdym razie miałem ubaw.

po kilku (a nawet kilkunastu) meczach Wisly i reprezy jestem niemal pewny, ze Szymkowiak jest przecietnym zawodnikiem. bo wypasc dobrze na tle przecietnych druzyn to zadna sztuka. co innego zagrac dobrze z rownorzednym lub lepszym rywalem. a co Szymkowiak gra w takich meczach? albo nic, albo niewiele. po prostu po udanym dla Wisly sezonie, wielu ludzi uznalo kilku pilkarzy krakowskich za wybitnych. a oni poprostu dobrze grali w tym konkretnym ustawieniu i tylko w tym. kariery jakos nie robia ci ktorzy z Wisly wyjechali, nie robia tez jej ci ktorzy zostali. takie sa fakty. a juz recepta na Wisle w obecnym skladzie okazala sie banalnie prosta, zageszczenie srodka pola i pressing. kto tak zrobil ten z Wisla wygral. Zurawski wzbudza sympatie, ale co z tego? w kadrze zawiodl juz w tylu meczach, ze inni zawodnicy po polowie takich wystepow nigdy wiecej nie trafiliby juz do repry. Boniek kiedys powiedzial, ze Zuraw w lidze strzela bramki bo ma czas i zanim trafi moze jeszcze do zony zadzwonic i zapytac co na obiad, a w reprezentacji juz rywale nie maja do niego respektu. Okazalo sie ze coraz wiecej rywali nie ma do niego respektu i te bramki juz z taka latwoscia nie wpadaja.
wniosek jest taki, nie robmy wielkich pilkarzy z zawodnikow ktorzy sa przecietni. bo wybitny to byl Kazimierz Deyna albo Robert Gadocha...

Agusia
23-09-2003, 17:30
No, tak u Patera to już chorobliwa zazdrość

zazdrość...niby o co ?? , o to że sie przeniosł do Legii... :help:

a tak na poważnie to Pater bardzo słusznie zwrócił uwagę

Surma jako wychowanek Wisły,mógł się powstrzymać przy okazji takiego meczu z takim gestem

ale widać ponad wszystko chce sie przypodobać kibicom Legii

i chyba juz zapomnial gdzie zaczynał :box:

legart
23-09-2003, 17:31

Surma jako wychowanek Wisły,mógł się powstrzymać przy okazji takiego meczu z takim gestem

Wszystko fajnie tylko że Surmę Wisła wywaliła na zbity pysk do Ruchu Chorzów.

MaxxxiM
23-09-2003, 17:37

Wszystko fajnie tylko że Surmę Wisła wywaliła na zbity pysk do Ruchu Chorzów.

njabardziej smieszne w tym wszystkim jest to, ze zamiast posypac glowe popiolem i przynac ze zagralo sie drewno, ze przedmeczowe wypowiedzi okazaly sie bzdurami i przeprosic swoich kibicow na koniec to Pater odwrocil kota ogonem. rozumiem ze mogl sie czuc poirytowany po meczu, ze Surma jako wychowanek wykonal taki gest, ale naprawde po meczu w ktorym Mistrz Polski utonal w "ligowej szarzyznie" mogl przynajmniej powstrzymac sie. bo z perspektywy czasu jest to coraz bardziej smieszne. a co moze mial Jopa pocalowac po zdobytej bramce?

Harcerz
23-09-2003, 17:38

Czy ja wiem? to tak jak w zyciu,rozwodnik lub wdowiec ma chyba prawo pokochac inna kobiete (lub odwrotnie) i wyznac jej milosc :)

Agusia
23-09-2003, 17:45

Czy ja wiem? to tak jak w zyciu,rozwodnik lub wdowiec ma chyba prawo pokochac inna kobiete (lub odwrotnie) i wyznac jej milosc :)
owszem

nio ale nie każde miejsce ani czas jest odpowiednie by ową miłość tak ostętacyjnie wyrażać

jak dla mnie to była prowokacja i wazelina w najczystszej formie :)

Harcerz
23-09-2003, 17:50

owszem

nio ale nie każde miejsce ani czas jest odpowiednie by ową miłość tak ostętacyjnie wyrażać

Pewnie zrozumial ze ta poprzednia to nie byla ta prawdziwa (a do tego bez wzajemnosci). ;)

Jackos
23-09-2003, 17:53
a juz recepta na Wisle w obecnym skladzie okazala sie banalnie prosta, zageszczenie srodka pola i pressing. kto tak zrobil ten z Wisła wygral.

Trzeba pamiętać, że metoda (ustawienie) nie gra. Do każdego planu trzeba mieć wykonawców, gdyby tylko o zagęszczenie pola chodziło to by każdy Wisłę pykał, trzba pamiętać, że jak się zagęszcza środek pola to cierpi na tym tył i wtedy trzeba mieć odpowiednich ludzi do tyłu, którzy sobie sami poradzą jakby, co. A co do pressingu to tez wcale nie jest tak prosto, bo zęby non stop atakować przeciwnika już na jego połowie to trzeba mieć zajebista kondychę, a taką też nie każdy ma

Mini
23-09-2003, 19:17
owszem

no własnie.tak samo nie każde miejsce ani czas jest odpowiednie by ową nienawisć ostENtacyjnie wyrażać.
prawda panie kosowski???

Norbas
23-09-2003, 19:36
skoro już mowa o miłości.. każda k..a powie klientowi że go kocha jeśliu tylko jej się to opłaci...

..........reszta w domyśle

Agusia
23-09-2003, 22:41
skoro już mowa o miłości.. każda k..a powie klientowi że go kocha jeśliu tylko jej się to opłaci...

...czyli Surma doskonale podsumowany :buhaha:

szczepan
23-09-2003, 22:43

...czyli Surma doskonale podsumowany :buhaha:

boli on Was prawda? a zapominacie ze pomiedzy Wisla a Legia gral jeszcze gdzie indziej i tam akurat jakos za bardzo nie mieliscie mu tego za zle...

Norbas
25-09-2003, 11:09
Szczepan mnie w tej chwili nie boli nic :)
Poprostu jakoś sceptycznie patrzę na wszystkie tego typu akcje.
Ciekaw jestem jaka byłaby Twoja reakcja gdby odwrócić sytuacje i wychowanek Legii całował gwiazdę??
Też dostałby pochwały??

Ash
25-09-2003, 11:13
Wychowankiem klubu się jest, bo zwykle do klubu się ma niedaleko. A co dorosły piłkarz robi ze swoją karierą, to chyba jego sprawa, prawda? Nie ma wobec swojego pierwszego żadnego długu, przecież dostali za niego pieniądze. Nie rozumiem w czym problem panowie wiślacy.

Pesto
25-09-2003, 11:23
Surma miał 500 m do stadionu gts - dlatego został ich wychowankiem. A że zmienił klub , to tylko mu na dobre wyszło.

Co do tekstów Agusi - hmmm , jest przysłowie "głupotą nie należy się chwalić" - zwłaszcza tak ostENtacyjnie.

szczepan
25-09-2003, 17:09
Szczepan mnie w tej chwili nie boli nic :)
Poprostu jakoś sceptycznie patrzę na wszystkie tego typu akcje.
Ciekaw jestem jaka byłaby Twoja reakcja gdby odwrócić sytuacje i wychowanek Legii całował gwiazdę??
Też dostałby pochwały??

1)moja odpowiedz byla z tego co widac do Agusi a liczba mnoga swiadczyla o tym ze mowie ogolnie do Wislakow

2)natomiast myslalem ze Ty mowisz o Kosowskim a nie o Surmie ale widze ze sie myliles... otoz powiem Ci tak jak ktos to juz wyzej napisal... bardziej by mnie bolalo gdyby cos takiego zrobil nie nasz wychowanek a pilkarz ktory ladnych pare lat gral u Nas byl szanowany a sam mowil o milosci do Legii... natomiast z tego co wiem z Surma i Biala Gwiazda tak do konca nie bylo...

Norbas
25-09-2003, 17:22
ad.1
widać źle odczytałem twoje intencje - czasem tak mam że inaczej patrzę na to co widać ;)

ad.2
miałem na myśli wszystkich, bez wymieniania nazwisk

Tupcia
25-09-2003, 23:34
Mi osobiście gest Surmy baaardzo się podobał, może to i jest wazelina, lae bez kitu, udana... POza tym u nas jest mu chyba raczej na pewno lepiej, dlatego "milość" do LEgii nei musi sie wiązać tylk oz tym, że dostaje za nią kasę...
P.s. Temat ejst fajny, Wam tez sie kojarzy ze Zbrodnią i Karą?
P.S.2 pisze się OSTENTACYJNIE czy OSCENTACYJNIE?? Wybaczcie, nigdy nie wiem.. tlyko nie wezcie mnie za głąba!

legart
26-09-2003, 10:24
Mi osobiście gest Surmy baaardzo się podobał, może to i jest wazelina, lae bez kitu, udana... POza tym u nas jest mu chyba raczej na pewno lepiej, dlatego "milość" do LEgii nei musi sie wiązać tylk oz tym, że dostaje za nią kasę...
P.s. Temat ejst fajny, Wam tez sie kojarzy ze Zbrodnią i Karą?
P.S.2 pisze się OSTENTACYJNIE czy OSCENTACYJNIE?? Wybaczcie, nigdy nie wiem.. tlyko nie wezcie mnie za głąba!

OSTENTACYJNIE

Tupcia
27-09-2003, 12:30
Prosze, ile się tu człoweik może nauczyć ;)

Kiju
27-09-2003, 14:07
Dla mnie postawa Surmy to wazelina do potęgi,patrze na to z boku i jego postawa po prostu mnie śmieszy.
U nas tez trafiali sie wazeliniarze,lecz wszystko ma swoje granice 8o

Tupcia
28-09-2003, 15:08
NIe wiem, ja tam jestem subiektywna, więc dla mnie to zadna wazelina. Poza tym Surma jest tez naszym kapitanem, dal mnie ten gest był bardzo na miejscu. Surma jest po prostu 'nasz" ;)