PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy mecz, pierwszy wyjazd, stan licznika itp

Aureliusz
21-09-2003, 00:01
Nie wiem czy podobny temat już był, ale co mi tam.
Proponuję, aby każdy napisał o swoim pierwszym meczu na Łazienkowskiej, pierwszym wyjeżdzie (o ile był takow). Ile mieliście lat, jak debiutowaliście? W jakich okolicznościach wychodziliście na pierwszy mecz (pierwszy wyjazd). Wszystko, co wam się kojarzy z debiutem.
I na koniec napiszcie, ile już zaliczyliście meczy (tak mniej więcej, choć niektórzy liczą).

dyha
21-09-2003, 00:12
1 mecz 1997-11-23 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:0 17 kolejka . Na Łzienkowskiej 1 mecz to Legia - Radomsko 2-1 . Co do ilosci to mam 8 wyjazdów (3xLubin , 2xSzczecin , 2xWarszawa , 1xPolkowice) w tym sezonie liczba znacznie podskoczy .

yusta
21-09-2003, 00:14
Pierwszy przeżywany mecz: Wisła - Legia 93', w radiu samochodowym na podwórku '8

Pierwszy na stadionie: Legia - Górnik w PP, wynik 5:2 dla Legii, roku nie pamiętam, remont był wtedy na Żyletce i nie było ani ławek ani krzesełek.

Na wyjeździe jeszcze nie byłam 8o

Nie liczę meczy, na których byłam, więc nie dam rady odpowiedziec na to pytanko.

Siekier
21-09-2003, 01:08
Mók pierwszy mecz na LEGII nie pamiętam byłem za mały (za kadencji Janasa) a pierwszy wyjazd to do Olsztyna (chyba 1:1) miałem z 14 lat

Łysolek
21-09-2003, 13:22
pierwszy mecz jakoś w 1993 roku bodajże ze Stalą Mielec , wtedy jeszcze naszym łukiem był ten pod zegarem :D siadali tamw tedy sami recydywiści , kryminaliści i skini :D fajna atmosfera była :) miałem wtedy 11 lat , a pierwsywyjazd zaliczyłem do Łodzi w roku 1996 na Widzew i odtąd już byłem notorycznie na meczach na łażienkowskiej plus większość wyjazdów :)
Obecnie mam 20 lat ( 21 skończe 3 listopada ) na koncie około 40 wyjazdów i od 1996 roku praktycznie zaliczone większosc meczy u siebie...

MaxxxiM
21-09-2003, 13:42
pierwszy raz Legie widzialem w 1986 roku (mialem 10 lat wtedy i oczywiscie bylem w towarzystwie ojca). Nie byl to dla mnie wyjazd, poniewaz mieszkalem wowczas w Elblagu, gdzie druzyna z Lazienkowskiej spotkala sie z miejscowa Olimpia w rozgrywkach Pucharu Polski. Od tego momentu moge liczyc moj emocjonalny zwiazek z (L). (W miedzyczasie chodzilem na mecze Olimpii Elblag)
Potem kilka razy (w ramach odwiedzin rodziny w Warszawie) bylem na meczach. Ale to byly wizyty piknikowe.
Dosc regularnie na Lazienkowska przychodze od 1995 roku. Na wyjezdzie Legie widzialem w Lodzi, Krakowie i Poznaniu.

Nazgul
21-09-2003, 14:41
Pierwszy na stadionie: Legia - Górnik w PP, wynik 5:2 dla Legii, roku nie pamiętam, remont był wtedy na Żyletce i nie było ani ławek ani krzesełek.

Na wyjeździe jeszcze nie byłam 8o

Nie liczę meczy, na których byłam, więc nie dam rady odpowiedziec na to pytanko.

To było wiosną 1994

A ja byłem na 1 wyjeździe. Czerwiec 89 finał PP w Olsztynie Jagiellonia - Legia 2:5. A na Legie uczęszczam od września 1982 (Legia - Widzew 4:2). Miałem wtedy 12 lat.

Mówisz i masz, Zajączek :D

Zajacc
21-09-2003, 15:33
Pierwszy mecz Legia - LKS 4:1 albo 3:1 ... w 93 roku...

Pierwszy wyjazd :D to chyba wszyscy wiedza... :P

Ilosc meczy to nie mam pojecia... tak moze z 40...

Dziubek
21-09-2003, 15:44
Pierwszy mecz na Krytej - Legia - Wisła jak Citko grał w pierwszej drużynie (przegralismy ten mecz)
Pierwszy mecz na Łuku - 2001 r. Legia - Valencia 1-1
Pierwsy mecz na Żylecie - 2003 r. Legia - Dospel 3-0 od tego czasu jak jestem na Żylecie to meczu nie przegraliśmy (mam abonament więc niech dalej ta passa trwa)
A wyjazdów jeszcze nie miałem ale zamierzam jeszcze w tej rundzie jechać!!!
Oczywiście kibicem Legii byłęm zawsze z dziada pradziada (mój ojciec trenował płotki na Legii), a na mecze nie chodziłem bo kiedyś było inaczej na tych stadionach (każdy chyba wie jak) :/

Bonhart
21-09-2003, 15:59
Legie ogladalem od meczow z Interem, ale tylko w telewizji.
Pierwszy mecz - z Gornikiem o mistrza (1:1)
Pierwszy pucharowy - Rosenborg w LM
I ten najlepszy, po ktorym obiecalem sobie, ze na Legie bede
chodzil czesciej - z Panathinaikosem w pUEFA (2:0). Tego meczu
nie zapomne nigdy! :+:
Od tego czasu bylem na ok 50 meczach Legii.
Na wyjazdy nie jezdze, ale kto wie, moze kiedys...

Sharn
21-09-2003, 17:14
Pierwszy mecz z Jagiellonią w 1992 roku (1:0), pierwszy wyjazd do Łodzi na ŁKS (też 1:0) w 1993.

Mecz z Wisłą był moim 200 meczem (oficjalnym). Dzięki chłopaki za prezent :+: .

Wyjazdów tylko 32 8o Ale będzie więcej. :)

Niko
21-09-2003, 17:48
Pierwszy mecz jaki widziałem to Legia-Warta Poznań. W sumie na meczu byłem jakieś 10min, był to okres kiedy takie brzdące jak ja wtedy wpuszczane były za friko.
Jako swój debuit licze natomiast mecz Legia-Raków z '95, po którym Legiunia zdobyła majstra.
Pierwszy wyjazd to Stomil Olsztyn 00/01. Od tego czasu "nazbierało" się już ~10 wyjazdów :rotfl: :/
A wszystich meczy Legii mam 94, więc niedługo wielki jubileusz!!! :buhaha: :+:

pzdr
*JKL*

szczepan
21-09-2003, 17:52
byl kiedys taki temat :D dobrze ze powrocil :D

pierwszy mecz hmmm dokladnie nie pamietam... bo maly bylem pierwszy ktory utkwil mi w pamieci to mecz z GKS u Nas w 94 albo 95 (kiedy byla ta burda?)...

a liczby meczy na ktorych bylem nie licze...

Foxx
21-09-2003, 18:04
Pierwszy mecz u siebie (?). Final PP Lech - Wisła w 1984 na Łazienkowskiej (ciekawostka: śpiewaliśmy... "Puchar dla Wisły!" 8) ). Miałem 14 lat. Poszedlem z kumplem z klasy. Lechitów było od ch :* a - cała Kryta i wiele osób oficjalnie na obecnej Żylecie (trybunie otwartej). My na starej Żylecie (sektorze) otoczeni kordonem! Wisła zajęła pół zakola od Łazienkowskiej.

Pierwszy wyjazd - na ŁKS w 1988. W latach 1988 - 1996 pojedyńczych wyjazdów NIE ZALICZAŁEM. Później już było nieregularnie (a ostatnio bardzo sporadycznie - takie życie). Wyjazdy przestałem liczyć po 100. Trudno mi oszacować jak to wygląda, a nie chcę walnąć głupoty.

Pzdr.

Cypis
21-09-2003, 20:12
Ja pierwszy raz na Lazienkowskiej bylem w 90 lub 91 roku. Pamietam ze byl mecz z Zaglebiem i zakonczyl sie wynikiem 0:0.Niestety nie pamietam ktore to bylo Zaglebie.Siedzialem na luku od Lazienkowskiej.
Kurcze zapomnialbym o wyjezdzie.Pierwszy i niestety jedyny mial miejsce w 95 roku>pojechalem na Stomil i bylo 1:1.

Aureliusz
21-09-2003, 22:21
Mam prośbę do tych co jeszcze nie pisali, aby w swoich postach uwzględniali to, ile mieli lat zaczynając chodzić na mecze, a ile będąc na pierwszym meczu. Ciekawi mnie po prostu, w jakim wieku kibice debiutują na meczach.

bemowiak
21-09-2003, 22:29
Było to stosunkowo nie dawno 99 rok,derby na Konwiktorskiej,Ojcec uznał że niechce mu sie stać to wziął mnie na główną...doping dla Legii prowadziliśmy a jak '8 mało co sie nieskończyło bójką mojego Ojca z jakąś ***** :buhaha: To oczywiście początki chodzenia na mecze piłkarskie na siatkówce byłem na meczu w 94 było to raczej jednorazowe wyjście bo potem pojawiłem znowu w 2000,na kosza chodze od 97.

Dziubek
21-09-2003, 23:47
Jak pierwszy raz pojawiłęm sie na meczu Legii to miałem około 13 lat. A pierwszy raz na Żylecie jak miałem 16 i pare miesiecy (2,3).