PDA

Zobacz pełną wersję : Zarzeczny i kolejne plotki

szczepan
20-09-2003, 23:00
wlasnie w sport+ powiedzial ze kraza plotki o planach zeby Orlen zainwestowal w Legie... druzyna miala by sie nazywac Legia Orlen... :/ natomiast team z Plocka mialby byc silna druzyna filiarna... :fu: :fu: :fu:

ja w to poprostu nie wierze... :fu: :fu:

i do tego powiedzial jeszcze ze cos duzo o tym slyszal wiec sadzi ze moze cos wyniknac... :fu: :fu: :*

Jackos
20-09-2003, 23:14
o kurde pod wplywem emocji nie zauwazylem tego tematu i zalozylem juz swoj, sorx za niedopatrzenie, ale to byla natychmiastowa odruchowa decyzja :fu:

Kakarotto
20-09-2003, 23:29
a co wy macie do Orlenu wazne ze kase da i tyle reszta sie nie liczy
zrozumcie Legia ma 16 mln dlugow jezeli nic z tym nie zrobi to za 3 sezony moze upasc wiec jesli chodzi o mnie to wolalbym aby Legia nazywala sie Orlen niz mialaby zbankrutowac

MaxxxiM
20-09-2003, 23:33
ostatnio byl czat z prezesem Orlenu i byla tam dyskusja m.in. dot. sponsorowania druzyn. nic nie wskazywalo, zeby Orlen zainteresowal sie Legia. ale przynzam szczerze, ze nie mialbym nic przeciw. Zmiana nazwy nie bardzo mi sie podoba (choc bylo juz Legia Daewoo). z reszta, poczekajmy na to co sie wydarzy.

C@mo
20-09-2003, 23:39
zadnej zmiany nazwy tylko LEgia Warszawa bwez zadnych Orlen.daewoówczy innych badziew :box:

juz wole zeby Legia biede klepała niz ma zmieniac nazwe

Jackos
20-09-2003, 23:42
Wedlug mnie nie wszystko mozna przeliczac na pieniadze i ja osobiscie wolalbym zeby Legia pozostala bez zmiany nazwy nawet gdyby mialo to oznaczac mniejsze wplywy albo nawet brak sponsora. Poza tym Orlen przynosi pecha(popatrzcie na Wisle Plock), jest kasa, pilkarze, trener a wynikow nie ma wiec ja nie chcialbym Orlenu w (L)

Aureliusz
20-09-2003, 23:45
Czy m tu sie podniecać. Przecież to Zarzeczny! A jakby powiedział, ża Abramowiczowi znudziła się chelsea i przechodzi na zainwestowanie w Legię, to też byście uwierzyli. Dla mnie nie ma takiego tematu. Ja w to nie wierzę i nie widzę sensu nad dyskusją na ten temat. Kolejna plotka wyssana z palca.

Kasja
21-09-2003, 00:41
fakt... nazwa jest do dupy... Legia Orlen... brrr :-/
no ale kase trzeba skads wziasc... :(
zobaczymy jak to bedzie... bo znow moze okazac sie ze to tylko takie gadanie...

ems
21-09-2003, 00:57
zdaje sie ze teraz manipulowanie nazwami jest zabronione...

Aureliusz
21-09-2003, 01:00
Ja wam jeszcze powiem. Legia w ciągu jednego dnia nie zgodziła by sie na zmianę nazwy klubu. A czemu jednego dnia. Bo jeśli rzeczywiście by były prowadzone rozmowy to pan bajkopisarz Zarzeczny napisałby o tym na PIERWSZEJ stronie w swoim Przekecie Sportowym. A jeśli nie napisał, to albo znaczy, że wymyślił to na poczekaniu, albo, że sprawa wyniknęła w tą sobotę. A jak już powiedziałem, Legia nie zgodziła by się tak szybko na zmianę nazwy. Wniosek? To wierutne bzury i wyimaginowana wyobraźnia Zarzecznego!!!

Aureliusz
21-09-2003, 01:01
zdaje sie ze teraz manipulowanie nazwami jest zabronione... Tylko teoretycznie. Patrz: GKS Dospl!

ems
21-09-2003, 01:06
to bylo zmienione przed wprowadzeniem tego przepisu

kamyk
21-09-2003, 10:23
ja tez nie chce zmiany nazwy bo to jest naruszenie swietosci tego co brzmi w nazwie Legia!! poprostu jak chca sponsorowac to musza sie z tym pogodzic ze nazwa zostaje nie naruszona ! i musza sie zadowolic reklama na koszulkach i tablicami rekalamowymi na stadionie! ale cos mi sie wydaje ze to jakas polotka nie sparwdzona...

Pesto
21-09-2003, 10:30
wolalbym aby Legia nazywala sie Orlen niz mialaby zbankrutowac

czy ty masz nasrane do głowy ?

Nazwa = tożsamość. Jakby zniknęła nazwa Legia , to też by Legii nie było , za to stałaby się pośmiewiskiem , jak GKS czy wcześniej Płock.

dyha
21-09-2003, 11:12
wolalbym aby Legia nazywala sie Orlen niz mialaby zbankrutowac

czy ty masz nasrane do głowy ?

Nazwa = tożsamość. Jakby zniknęła nazwa Legia , to też by Legii nie było , za to stałaby się pośmiewiskiem , jak GKS czy wcześniej Płock.
Zależy jeszcze za ile ale za grubą kaskę przez sezon llub dwa Legia mogłaby mieć tą nazwę Legia Orlen - przecież i tka byśmy mowili Legia...Nie tak dawno temu Legia Daewoo była i nikt się nie pluł - ja jestem za ale za dużą kaskę :)

ps.się rozpisałem mimo tego że to kolejna plotka :)

to jesteś blachara , co za dużą kase zrobi wszystko :rotfl: :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: :buhaha: '8

Mrk
21-09-2003, 11:18
Na nazwę "Orlen" bym w żadnym przypadku nie przystał. "Legia" musi być i to koniecznie na pierwszym miejscu. Gdyby jednak klub miał się nazywać "Legia-Orlen" i miał kupę kasy, to jest jak najbardziej za! :)
Mam jednak nadzieję, ze nawet jak Orlen wejdzie do nas to 2 razy się zastanowią nim zmienią nazwę..

MaxxxiM
21-09-2003, 11:23
najlepie niech zmienia nazwe na Legia Always Warszawa, smiesznie przynajmniej bedzie. :hmm:
ciekawe co by bylo gdyby ktos (jakis inwestor) probowal zmienic nazwe Man Utd, np. Manchester Vodafone United, Liverpool Carlsberg albo Real Siemens Madryt. Mysle ze bylyby zamieszki '8

Ash
21-09-2003, 11:31
najlepie niech zmienia nazwe na Legia Always Warszawa, smiesznie przynajmniej bedzie. :hmm:
ciekawe co by bylo gdyby ktos (jakis inwestor) probowal zmienic nazwe Man Utd, np. Manchester Vodafone United, Liverpool Carlsberg albo Real Siemens Madryt. Mysle ze bylyby zamieszki '8

Australijska narodowa reprezentacja w rugby union nazywa się "Vodafone Wallabies" i żadnych zamieszek w tej sprawie nie było ;) Kwestia podejścia, tylko tyle. Bo w praktyce kto używa drugiego członu nazwy? Nikt, Legia to Legia, i tak już zostanie :)

MaxxxiM
21-09-2003, 11:41

Australijska narodowa reprezentacja w rugby union nazywa się "Vodafone Wallabies" i żadnych zamieszek w tej sprawie nie było ;) Kwestia podejścia, tylko tyle. Bo w praktyce kto używa drugiego członu nazwy? Nikt, Legia to Legia, i tak już zostanie :)

ja sie na rugby nie znam (choc nie trzeba sie znac, zeby wiedziec ze popularnosci rugby i pilki t dwa swiaty). reprezentacja to reprezentacja i nazwe moze miec tylko jedna: Polska, Australia, Hiszpania, Anglia, etc. z definicji "reprezentacja narodowa" to wynika. A nazwa klubu to jest powazny element historii. piszac o powyzszych chcialem zwrocic uwage, ze takie historie w przypadku najpopularniejszych klubow w swoich krajach sie ie zdarzaja. przeciez taki Man Utd czy Real to jeszcze lepsze miejsce na promocje nazwy sponsora. ale nikomu do glowy nie przychodzi zeby zmieniac nazwe ktora znaja wszyscy. wejdz na jakies forum i zapytaj fanow Man Utd co by bylo gdyby nowy dyrektor operacyjny postanowil zawrzec umowe z inwestorem i jeden z punktow umowy zmienialby nazwe klubu.
Abramowicz tez jakos sie nie odwazyl na zmiane nazwy Chelsea Londyn.
to powinno byc unormowane. jest mnostwo form promocji marki, niekoniecznie trzeba od razu nazwe zmieniac.

Ash
21-09-2003, 11:46
Maxim, przerzućmy się z tym na drugi temacik ;) Osobiście jestem przeciwny jakiemukolwiek nazywaniu reprezentacji, jak również zmianie nazwy klubu. Trzebaby odgórnie to zmienić w Ekstraklasie przynajmniej, bo takich drużyn mamy przynajmniej kilka. Rekordzistą chyba jest Lukullus Świt Nowy Dwór Mazowiecki - pól linijki nazwy :hmm: Tak samo średnio się chyba kibicom uśmiecha KP Legia Warszawa SSA...

MaxxxiM
21-09-2003, 11:49
Maxim, przerzućmy się z tym na drugi temacik ;) Osobiście jestem przeciwny jakiemukolwiek nazywaniu reprezentacji, jak również zmianie nazwy klubu. Trzebaby odgórnie to zmienić w Ekstraklasie przynajmniej, bo takich drużyn mamy przynajmniej kilka. Rekordzistą chyba jest Lukullus Świt Nowy Dwór Mazowiecki - pól linijki nazwy :hmm: Tak samo średnio się chyba kibicom uśmiecha KP Legia Warszawa SSA...

jesli chodzi o to ostatnie to po prostu nazwy Klub Pilkarski Legia Warszawa Sportowa Spolka Akcyjna. nie pamietam czy tak brzmi pelna nazwa "urzedowa", ale to nie jest nic dziownego/zlego.
natomiast jakiekolwiek ingerowanie w repreze to juz jest porazka. Era-Polska, czy Polska - Era. bez przesady.

Ash
21-09-2003, 12:04
Era Polska nadchodzi - drżyjcie Anglicy, Niemcy i Francuzi :D

Właśnie. Więc co za różnica, czy to KP Legia Warszawa SSA czy KP Legia Always (hehe - podoba mi się ;)) Warszawa SSA jeśli i tak wszyscy na to będą mówili Legia?

MaxxxiM
21-09-2003, 12:13
Era Polska nadchodzi - drżyjcie Anglicy, Niemcy i Francuzi :D

Właśnie. Więc co za różnica, czy to KP Legia Warszawa SSA czy KP Legia Always (hehe - podoba mi się ;)) Warszawa SSA jeśli i tak wszyscy na to będą mówili Legia?

roznica jest zasadnicza. KP Legia Warszawa SSA w publikacjach prasowych czy w tv bedzie wystepowala jako Legia Warszawa, poniewaz kazdy klub to KP, a kilka to SSA. natomiast jesli do nazwy doda sie "logo" sponsora to juz nie jest takie oczywiste. patrz Dospel. czasem kiedy slucham programow w tv odnosze wrazenie ze GKS zostal zastapiony Dospelem wlasnie. roznica wiec jest zasadnicza

Ash
21-09-2003, 12:16
A może zawinił tu brak członu nazwy jako takiego? U nas jest CWKS, czy tam KP >Legia< Warszawa. U nich GKS Katowice. Po wrzuceniu czegoś w środek zaczęło to coś pełnić rolę nazwy. A ja osobiście nie przypominam sobie, żeby na Legie mówiono kilka lat temu Deawoo.

Jackos
21-09-2003, 12:22
A może by tak zrobić ankietę na temat ewentualnej zmiany nazwy? wtedy poznalibyśmy która opcja jest bardziej popularna

MaxxxiM
21-09-2003, 12:42
A może by tak zrobić ankietę na temat ewentualnej zmiany nazwy? wtedy poznalibyśmy która opcja jest bardziej popularna

nie ma sensu robic ankiety, skoro kazdy i tak wie ze opcja jest jedna: Legia Warszawa. a i tak na reszte wplywu nie mamy

Mini
21-09-2003, 14:42
żadnej nazwy sponsora!!!!!
niech będą na koszulkach spodenkach majtkach i na całym stadionie ale żadnego dodawania nazwy do nazwy drużyny!!!! :box:
tylko LEGIA WARSZAWA i zadnego sponsora w nazwie! co to ma być?? AZS Yawal Jurajska Galaxia cos tam Częstochowa? przeciez to jest do ***** nie podobne!!!!

Cezdor
21-09-2003, 15:04
Nowy sponsor - TAK
Zmiana nazwy klubu - NIE

Przyłączam się do tych, którzy kategorycznie sprzeciwiają się zmianie nazwy naszego klubu, jakakolwiek nazwa by to nie była.

Kakarotto
21-09-2003, 18:19
żadnej nazwy sponsora!!!!!
niech będą na koszulkach spodenkach majtkach i na całym stadionie ale żadnego dodawania nazwy do nazwy drużyny!!!! :box:
tylko Legia WARSZAWA i zadnego sponsora w nazwie! co to ma być?? AZS Yawal Jurajska Galaxia cos tam Częstochowa? przeciez to jest do ch** nie podobne!!!!
Galaxia Jurajska AZS Bank Częstochowa ale ta nazwa od dawna juz nie istnieje

Radio
21-09-2003, 22:36
Panowie co sie tak gorączkujecie.
Ja w te bajdużenie nie wierzę. Po pierwsze spójrzcie jaki jest teraz team w Płocku Orlen? nie Wisła. Po prostu ludzie z działu marketingu doszli po rozum i stwierdzili że kibice nie utożsamiają się z Orlenem (a raczej z Petrochemią) no i powrócili do starej nazwy. Druga rzecz to nasze działanie oni tacy głupi nie są i wiedzą że anty reklama kibiców byłaby silna. Więc może byc na koszulkach Orlen.

Q_(L)
22-09-2003, 11:47
A czy przypadkiem "misie" z PZPN nie uchwalili jakis czas temu, że nazwy klubu zmieniać nie można? :> :hmm:

Cezdor
22-09-2003, 11:55
A czy przypadkiem "misie" z PZPN nie uchwalili jakis czas temu, że nazwy klubu zmieniać nie można? :> :hmm:

Tego nie wiem, ale jeżeli by tak było to czy D o s p e l nie mógłby zmienić nazwy ponownie na GKS?
Wątpie.

MaxxxiM
22-09-2003, 12:01

Tego nie wiem, ale jeżeli by tak było to czy D o s p e l nie mógłby zmienić nazwy ponownie na GKS?
Wątpie.

moglby, ale co by z tego przyszlo? nie sadze zeby bylo ich stac na rezygnacje z kasy Dospleu

Nazgul
22-09-2003, 18:31

O ile wiem permanentnie zmienić nie można, ale dodać coś do istniejącej nazwy - tak :(