PDA

Zobacz pełną wersję : "...pajace, pajace..."

Jawor_CDR
20-09-2003, 17:16
Chciałem poruszyc pewną sprawe, ktora bardzo mnie drazni. Nie rozumiem po kiego chu :* a niektorzy krzycza "pajace, pajace" jak kibice gości robią jakis element oprawy? Przykład wczorajszy, Legia - Wisła, Wisla podnosi kartoniki, pozniej szarfy czy transparenty, a z trybun "pajace". Ku :* wa! przeciez My rowniez mamy takie elementy oprawy. I co taki jeden z drugim krzycza do siebie i na swoich ziomkow "pajace"? I mowie do goscia "...czemu tak krzyczysz, sam za chwile bedziesz mial karton reku i co? do siebie bedziesz wrzeszczal 'jestem pajacem'?...", a on na to: "...to przeciez Wisla to co innego..." :fu: ! Rece opadaja. To w takim wypadku jak kibicow gosci bedzie palowac policja to bedzie pewnie bil brawo... Co Wy o tym sądzicie?

Mazi
20-09-2003, 17:22
bo pajacują od nas ;)

hehe , a tak na serio , to sam wczoraj krzyknąłem pajace :D 8- ,ale nie pamietam w ktorym momencie , chyba wtedy ,kiedy krzesełka zaczeli rzucać . W/g mnie nie ma co się przejmować .

Mini
20-09-2003, 17:23
skoro jesteśmy przy wczorajszym meczu to takich tekstów nie słyszałem ale najbardziej mnie wkurwiło jak przy prowadzeniu 4-0 zaczęły się przyśpiewki na wisłę.po jakiego *****? bawimy się świetnie Legia masakruje wisłę na boisku i zajmujmy się dalej dopingiem skoro przynosi efekty(i to aż cztery).

słowem :fu: :* 8o :box: :aach: :grr: :jebsie: :wleb: :lepper:

Mazi
20-09-2003, 17:27
Spiewy zaczęły sie wtedy ,kiedy krakoffiacy zaczeli probować demolować stadion ... należało im się . I tak przecież to było tylko z 4 min bluzgów , po czym wszystko wróciło do normy :) .

Mrozik
20-09-2003, 17:32
Tak przy okazji bluzgów na WIsłe, to pod koniec meczu R. zarzuacał "Cała Kryta" . I dalej chce krzyknąć "Będą filmy..." Elvi krzyczy do niego żeby zarzucił "Kto wygra.." a jakiś typ do niego " Ty, jurwa, nie rządź sie tak" ... I zaśpiewali "Będą filmy" :rotfl: :fu: :fu:

Adiq
20-09-2003, 19:27
Kiedy Wiślacy zaprezentowali szarfy można było rzeczywiście krzyczeć pajace, bo źle wyciągnęli swój herb. '8

Jednak tak ogólnie to również mnie ten okrzyk wkurza i dziwi. :/

Jackos
20-09-2003, 20:41
A mnie wkurwilo jak na Krytej jeden koles zaczal zarzucac "Jebac PZPN" i to w drugiej polowie, nie wtedy kiedy byl karny tylko przy prowadzeniu chyba 3:0). Po jakiegi ch.. krzyczec to skoro mecz sie dobrze uklada a sedziowie byli ze Slowacji.

Łysolek
20-09-2003, 21:31
jaki karny 8- 8- 8- ?????

ems
20-09-2003, 21:58
ten ktorego nie bylo

Jopadoklopa sfaulowal Sokola w polu, nie odgwizdany

Ostry
22-09-2003, 17:23
Mnie ten okrzyk też nieco denerwuje. Zamiast krzyczeć :"pajace" trzeba docenić trud włożony w przygotowanie choreografii :)

Kawa
22-09-2003, 18:00
Zamiast śpiewać "pajace" lepiej zaśpiewać Legia Legia WARSZAWA.

Tak samo jakoś nie trafiają do mnie oklaski dla Lecha za prezentację na Widzewie.
To wogóle jest taka "swińska koalicja" ;)

Cipciuś
22-09-2003, 18:26

Tak samo jakoś nie trafiają do mnie oklaski dla Lecha za prezentację na Widzewie.
a co to wogule za prezentacja była :hmm:

Kawa
22-09-2003, 18:32

a co to wogule za prezentacja była :hmm:
Lech odpalił race i wulkany a widzew na to zaczął klaskac.

brevery
22-09-2003, 20:40
Z tym karnym to było w pierwszej połowie (dokładnie przestudiowałem powtórke) '8 !A text "pajace..." wqurwia mnie juz od bardzo dawna.Można pokrzyczeć pajace jak naprawde przyjezdni prezentują żenade a nie pokaz ultras.Powiniśmy szanować niektórych za to co potrafią pokazać a nie oni od***** dobry pokaz(lepszego niezrobią poprostu przez ograniczoną ilość osob) a my sie z nich nabijamy... :hmm:
Ja sie nieraz buntowałem i nie skandowałem o pajacach 8)
Pzdr Brevery

*PRZEMO*
22-09-2003, 22:31
momeent z szarfami wymagał okrzyku pajace i kazdy sie tu ze mna zgodzi :> wygladało to smiesznie. ainne okrzyki mam wraznie ze jest to nie uniknione. mozna to ograniczyc do miminmum ale o tak zawsze sie ktos znajdzie kto cos zasipiewa a za nim pojda inni

Mini
23-09-2003, 09:40
Ja sie nieraz buntowałem i nie skandowałem o pajacach 8)
Pzdr Brevery

no takich osób jest sporo które nie wyzywają piłkarzy i kibiców przyjezdnych bez powodu i nie śpiewają róznych głupot ale głupota niektórych i zapatrzenie małolatów w R który te głupoty zarzuca daje efekt taki jaki daje.

Niko
23-09-2003, 15:24
Zgadzam się, że R. zbyt często nie trafia w moment i zarzuce lipne texty. Przydałby się jakiś zmiennik dla niego, który w odpowiednim momencie rzucił by coś konkretnego. Ale takiego nie widać... Znacie jakiś kandydatów?

pzdr
*JKL*

*PRZEMO*
23-09-2003, 15:45
a tak a propos R to z tym mikrofonem to porazka :/ głosniej spiewa bez niego niz z nim chyba to jakas pomyłka :hmm: :)

Jackos
23-09-2003, 15:57
Można też pokrzyczeć pajace jak np demoluja stadion, ale wtedy zazwyczaj zapodawane jest "wyp :*"

Agusia
23-09-2003, 17:22
śmieszna ta wasza pioseneczka o filmach

:buhaha: :buhaha: :buhaha:

legart
23-09-2003, 17:29

nie dla wszystkich

Porter
29-10-2003, 18:58
no własnie o co w koncu chodzi z tymi filmami , kto to wymyslił ??? :help:

legart
31-10-2003, 12:59
no własnie o co w koncu chodzi z tymi filmami , kto to wymyslił ??? :help:

Piątek z Pankracym :>

MaxyM
31-10-2003, 13:46

Pajac!

Boulogne
31-10-2003, 16:21
Jawor, czy ja sie przepatrzyłem, czy ty użyłeś w niewłaściwym miejscu słowa "Ziomków"?

monar
02-11-2003, 15:50
:rotfl:

Adiq
02-11-2003, 16:09
Przecież dobrze użył... :hmm:

tato
06-11-2003, 12:59
Okrzyk "pajace" jest moim zdaniem usprawiedliwiony tylko w przypadku ewidentnych wpadek, takich jak wyciągnięcie własnej sektorówki do góry kołami itp. Jednak w przypadku, kiedy goście robią oprawę na swoim sektorze, to naprawdę nie wypada się błaźnić takimi okrzykami :fu:

Zdecydowanie lepszym pomysłem jest chyba jakaś niezła riposta na oprawę gości. Jeden z lepszych przypadków tego typu to odpowiedź na literki polonistów "nieliczni ale fanatyczni", kiedy to cały stadion szybko chwycił "fanatycy odbytnicy" :buhaha:

tato
06-11-2003, 13:03
Okrzyk "pajace" użyty pod adresem ultras gości wydaje mi się równie idiotyczny jak okrzyk "wypier...." pod adresem piłkarzy gości wychodzących na rozgrzewkę.
Nawet pod adresem kibiców gości wchodzących na stadion ten okrzyk (wypier...) jest bez sensu, bo mecze takie jak z groklinem czy amiką (bez przyjezdnych) są jakby wybrakowane.
Dużo lepiej chyba krzyknąć "cześć, cześć, cześć Legia wita wieś" niż idiotyczne "wypier...." :fu:

Luk@s
06-11-2003, 16:26
Okrzyk "pajace" użyty pod adresem ultras gości wydaje mi się równie idiotyczny jak okrzyk "wypier...." pod adresem piłkarzy gości wychodzących na rozgrzewkę.
Nawet pod adresem kibiców gości wchodzących na stadion ten okrzyk (wypier...) jest bez sensu, bo mecze takie jak z groklinem czy amiką (bez przyjezdnych) są jakby wybrakowane.
Dużo lepiej chyba krzyknąć "cześć, cześć, cześć Legia wita wieś" niż idiotyczne "wypier...." :fu:

wpelni sie zgadzam, zwlaszcza z tym ostatnim...

Creator
06-11-2003, 17:02
Tesh się z tym zgadzam oczywiście!Co z tego że my ich nie nawidzimy!Ale przeciesh oni tesh wpływają na oprawę na meczu!!dzieje się coś!!Wieć nie jeździmy po niech w ten sposób!!! :)
I tak jesteśmy naj(L)epsi!!!

Bondek RedStar'sAlcoholic
07-11-2003, 00:28
popieram powyzsze wypowiedzi, zamiast marnowac sily na glupie okrzyki wzmozmy jeszcze bardziej doping dla naszej kochanej Legiuni!!

AVE LEGIA!!

Muranowiak
07-11-2003, 02:15
Wszystko zaczeło sie od tego,ze krzyczano pajace na tych co zaprezentowali jakis osmieszający ich samych(autorów) pokaz ultras, lub taki który został od kogoś podgapiony!! a teraz za kazdym razem muły krzyczą pajace- sami jestescie pajace i głąby [masakra]

R@dek (L)
07-11-2003, 11:13
Tak jest i niestety trudno będzie to zmienić bo tacy ludzi też chodzą na mecze :/

Porter
07-11-2003, 14:21
jesli kazdy po trochu bedzie przestawał spiewać tą piosenke to w koncu zniknie w ogóle ze stadionu , logiczne przecież :krol:

Kamil-Foto
14-11-2003, 16:17
bardzo dobry temat!musimy wkoncu przestac sie zachowywac jak buraki!to samo dotyczy wyzywania pilkarzy!rozumiem mozna wyzywac Pawlaka czy Liberde bo to psy ale co nam zrobil taki Niedzielan????w zeszlym sezonie tylko jego wyzywalismy na meczu !pytanie Po co?NIechodzi o to zeby klaskac jak goscie prezentuja race czy cos tam ale nie krzyczec pajace itp.

U(L)tras#1

legart
14-11-2003, 16:31
bardzo dobry temat!musimy wkoncu przestac sie zachowywac jak buraki!to samo dotyczy wyzywania pilkarzy!rozumiem mozna wyzywac Pawlaka czy Liberde bo to psy ale co nam zrobil taki Niedzielan????w zeszlym sezonie tylko jego wyzywalismy na meczu !pytanie Po co?NIechodzi o to zeby klaskac jak goscie prezentuja race czy cos tam ale nie krzyczec pajace itp.

U(L)tras#1

Na żylecie też słyszałem pojedyńczego typa bluzgającego na Wieszczyckiego i Milę 8-

Raffi
14-11-2003, 16:35
Jeśli masz na myśli tego samego typa, co ja, to on bluzgał na wszystko, co się rusza, z piłkarzami Legii na czele, nawet jeżeli nic szczególnego się nie działo.

legart
14-11-2003, 16:38
Jeśli masz na myśli tego samego typa, co ja, to on bluzgał na wszystko, co się rusza, z piłkarzami Legii na czele, nawet jeżeli nic szczególnego się nie działo.

Tego samego 8- , wydaje mi się że zbluzgał połowe składu Groclina i połowe Legii 8- (może więcej nazwisk nie kojarzył)

Kiju
14-11-2003, 16:45
Na żylecie też słyszałem pojedyńczego typa bluzgającego na Wieszczyckiego

Ten typ musi byc zacnym człowiekiem.

legart
15-11-2003, 08:29
Na żylecie też słyszałem pojedyńczego typa bluzgającego na Wieszczyckiego

Ten typ musi byc zacnym człowiekiem.

8- hehe

m84
15-11-2003, 10:02
Co do tematu. Myślę że ten okrzyk szybko nie zniknie na Naszym stadionie. Oczywiście na meczach z Wisłą,Lechem czy Widzewem. Bo jak ktoś nie przyjeżdza albo nie robi oprawy to nie ma do kogo krzyczeć pajace,pajace. Niestety na meczach z lepszymi rywalami to obawiam się że szybko nie wyeliminujemy tego okrzyku. Z tego co mi się wydaje to często to zarzuca na Żylecie sektory I i A. Częściej ten drugi. A ten okrzyk jest naprawdę głupi i niepotrzebny. Krzycząc tak wychodzimy na jakiś zazdrośników którzy są pod wrażeniem oprawy Wisły czy Lecha. A przecież tak nie jest. Jesteśmy lepsi!

R@dek (L)
15-11-2003, 10:24
Okrzyk ogólnie głupi :box: ale skoro się przyjął to musi się niektórym podobać i w tym problem :/

domber
15-11-2003, 11:53
Okrzyk ogólnie głupi :box: ale skoro się przyjął to musi się niektórym podobać i w tym problem :/
podobac sie ? chyba nie kniecznie robia to dlatego ze wszyscy dookola spiewaja

Kamil-Foto
15-11-2003, 13:13
dlatego My musimy zareagowac i wybijac z glowy tym ludziom takie okrzyki!!!!!!kiedy taka Wisla robi jakas choreografie a my wtedy jeszcze bardziej spiewamy o Legii to oni sobie moga myslec ze robia to tylko dla siebie!a My dalej swoje Legiaaaaaaaa itp. Wtedy pokazemy ile jestemy warci a jestemy BARDZO DUZO!!!!!

Jawor_CDR
15-11-2003, 21:40
Okrzyk "pajace" jest moim zdaniem usprawiedliwiony tylko w przypadku ewidentnych wpadek, takich jak wyciągnięcie własnej sektorówki do góry kołami itp. Jednak w przypadku, kiedy goście robią oprawę na swoim sektorze, to naprawdę nie wypada się błaźnić takimi okrzykami :fu:

Zdecydowanie lepszym pomysłem jest chyba jakaś niezła riposta na oprawę gości. Jeden z lepszych przypadków tego typu to odpowiedź na literki polonistów "nieliczni ale fanatyczni", kiedy to cały stadion szybko chwycił "fanatycy odbytnicy" :buhaha:

Popieram w całej rozciągłości

tato
17-11-2003, 15:12
Miło jest być popieranym :]

Adiq
17-11-2003, 15:16
A ja nie popieram. Już wolę, żeby krzyczeć na każdych przyjezdnych "***********" niż to co zaproponowałeś "cześć, cześć, cześć, Legia wita wieś". Niedługo dojdziemy do tego, że Polska dzieli się na Warszawę i wsie. :/

marecki
17-11-2003, 16:03
Niedługo dojdziemy do tego, że Polska dzieli się na Warszawę i wsie. :/

a nie jest tak? [:D]

kozer
17-11-2003, 16:04
Kiedy kibice gości wchodzą na sektor najlepiej śpiewać coś o Legii, żeby wiedzieli że ich olewamy. Bez sensu jest też ciągłe wymachiwanie i krzyczenie *********** do drużyny gości, która wychodzi na rozgrzewke przed meczem. Wtedy najlepiej kilka razy zapytać krytą kto wygra bo to daje najlepszy efekt i wychodzi równo. Co do pajaców to można pokrzyczeć wtedy, gdy np. coś przyjezdnym nie wychodzi.

ems
17-11-2003, 17:58
Niedługo dojdziemy do tego, że Polska dzieli się na Warszawę i wsie. :/

a nie jest tak? [:D]

zalezy jak patrzec... bo np moj ziom z Hagi jak uslyszal ile Wawa liczy sobie mieszkancow to jeknal "ja pierdole, jakie wielkie miasto!"
to chyba nie znaczy ze Europa dzieli sie na Warszawe i wsie ?

a moze... '8

MEGALOMANIA JEST OK :D

*PRZEMO*
17-11-2003, 20:12
A ja nie popieram. Już wolę, żeby krzyczeć na każdych przyjezdnych "***********" niż to co zaproponowałeś "cześć, cześć, cześć, Legia wita wieś". Niedługo dojdziemy do tego, że Polska dzieli się na Warszawę i wsie. :/

***********. o nie nie nie :) to brak kultury

kozer ma racje lepiej tak :]
jak on napisał

Kiedy kibice gości wchodzą na sektor najlepiej śpiewać coś o Legii, żeby wiedzieli że ich olewamy. Bez sensu jest też ciągłe wymachiwanie i krzyczenie *********** do drużyny gości, która wychodzi na rozgrzewke przed meczem. Wtedy najlepiej kilka razy zapytać krytą kto wygra bo to daje najlepszy efekt i wychodzi równo. Co do pajaców to można pokrzyczeć wtedy, gdy np. coś przyjezdnym nie wychodzi.

Jawor_CDR
19-11-2003, 08:19
bardzo dobry temat!

a dziękuję... '8

Mika(L)
28-11-2003, 09:35
A kot nie krzyczy... ;) Tak sie przyjelo i tak chyba zostanie...Odwieczna wojna pomiedzy nami i innymi kibicami :rotfl:

Adam-oldboy
28-11-2003, 09:38
A kot nie krzyczy... ;) Tak sie przyjelo i tak chyba zostanie...Odwieczna wojna pomiedzy nami i innymi kibicami :rotfl:

Kot Maxyma? 8-

Mika(L)
29-11-2003, 11:17

Kot Maxyma? 8-

Nie wiem jaki jest kot Maxyma, ale powiedzmy, ze to o niego chodzi ! :rotfl: Troche sobie pokrzycze, bo niedlugo okaze sie, ze i tego zabronia...Pajace, pajace, pajace ! :rotfl:

Adiq
29-11-2003, 11:27
Przemo, też uważam, że lepiej nic nie krzyczeć na przyjezdnych. Napisałem tylko, że jeśli już coś mamy śpiewać, to właśnie to co napisałem najbardziej mi odpowiada. :>
Z resztą tak naprawdę mógłbym założyć się, że większość osób, która mówi o braku kultury poprzez takie hasła, sama krzyczy to na stadionie w przypływie emocji. :>

MaxyM_
12-12-2003, 17:34
Ocenzurowano [MaxyM Mod]

Łuków regulaminu nie czytałeś?

Lepiej przeczytaj.