PDA

Zobacz pełną wersję : Flaga dla pana Lucka

MaxxxiM
20-09-2003, 15:01
moje doswiadczenie w produkcji flag jest zadne. niestety, ale prawdopodbnie jedyne co udaloby mi sie na takiej fladze zrobic to wymalowac barwy Legii :D
proponuje natomiast rozpoczac dyskusje na temat flaga dla pana Lucka, a wlasciwie umowic sie co do szczegolow, ile taka flaga mialaby kosztowac, kto moglby jak wykonac itd.
jestem w stanie tropche zasponsorowac, moze znalezc kilku innych ktorzy tez dorzucliby pare zlotych. natomiast nie malaluje podobizny pana Lucka, a uwazam ze powinien miec duza flage.

MaxxxiM
20-09-2003, 15:05
ja proponuje wymiarów Okuki...A potem (kiedy?) na transparent :+:
:+: SZACUNEK DLA P. LUCJANA :+:

ja mysle ze powinna byc wieksza, bo z calym szacunkie dla Drago to pan Lucjan jest zywa Legenda Legii ;) najwieksza

foks
20-09-2003, 16:08
mhmm flaga flaga ale ja jestem przeciwny. kolejna podobizna? znow czarna na bialym? to sie powoli robi nudne, trans ok ale nowa flaga? chyba nie..
jedyne co moge dodac ze postaramy sie uczcic pamiec Lucjana Brychczego, jak? jeszcze nie wiemy, ale nie bojcie sie, postac ta ma miejsce w naszych sercach..

MaxxxiM
20-09-2003, 16:19
mhmm flaga flaga ale ja jestem przeciwny. kolejna podobizna? znow czarna na bialym? to sie powoli robi nudne, trans ok ale nowa flaga? chyba nie..
jedyne co moge dodac ze postaramy sie uczcic pamiec Lucjana Brychczego, jak? jeszcze nie wiemy, ale nie bojcie sie, postac ta ma miejsce w naszych sercach..

to ja czegos nie rozumiem. bardzo szybko powstala podobizna Drago, ktory owszem wywlaczyl z Legia tytul. ok, rozumiem fajnie.
ale Lucjan Brychczy jest jedynym w Legii czlowiekiem, ktory mial udzial w zdobyciu przez Legie wszystkich tytulow i pucharow - jako trenere, zawodnik czy wspolpracownik trenera. to naprawde najwieksza postac Legii. Kazimierz Deyna jest wielkim symbolem, byl wielkim pilkarzem.
ale tylko pan Lucek cale swoje zawodowe zycie poswiecil Legii. i dlatego uwazam, ze to wlasnie on najbardziej zasluguje na wielka flage. maly transparent ? to juz lepiej zeby nic nie bylo. IMO format flagi powinien korespondowac z formatem czlowieka.
dla mnie jest to niezrozumiale.

Mini
20-09-2003, 17:05

12.09.2004 minie 50 lat od momentu pierwszego meczu Lucjana Brychczego w Legii.
jeżeli trafił by się jakiś meczyk wtedy a będzie to niedziela to można by.....

Jackos
20-09-2003, 20:35

to ja czegos nie rozumiem. bardzo szybko powstala podobizna Drago, ktory owszem wywlaczyl z Legia tytul. ok, rozumiem fajnie.
ale Lucjan Brychczy jest jedynym w Legii czlowiekiem, ktory mial udzial w zdobyciu przez Legie wszystkich tytulow i pucharow - jako trenere, zawodnik czy wspolpracownik trenera. to naprawde najwieksza postac Legii. Kazimierz Deyna jest wielkim symbolem, byl wielkim pilkarzem.
ale tylko pan Lucek cale swoje zawodowe zycie poswiecil Legii. i dlatego uwazam, ze to wlasnie on najbardziej zasluguje na wielka flage. maly transparent ? to juz lepiej zeby nic nie bylo. IMO format flagi powinien korespondowac z formatem czlowieka.
dla mnie jest to niezrozumiale.

Całkowicie sie zgadzam, dodam do tego jeszcze ze oprocz tego Zielek tez ma transa, a przy calym rispekcie Brychczy jednak "troche" wiecej czasu spedzil na Legii i bardziej sie dla niej zasluzyl. Osmiele sie nawet powiedziec ze mozna go porownywac smialo z Kazikiem.

yusta
20-09-2003, 21:20
Mi tez ten pomysł się bardzo podoba. Jestem jak najbardziej za flagą dla pana Lucka. Flag z podobiznami wcale sie nie namnożyło, jest Kazio, jakis koleś zrobił Kowala, a Drago i Zielu są wielkości transów, więc nie widzę problemu.

Mazi
20-09-2003, 21:40
Rowniez uwazam ,ze Pan Brychczy zasluzyl sobie na flage !!!![/list]

Ash
21-09-2003, 03:21
To, że flaga się panu Luckowi należy to już chyba uzgodnione. Deyna Deyną, ale pamiętajmy, że np grali razem w jednej drużynie... Teraz powtózę trochę post Maxima. Potrzeba nam trochę informacji. Kto takie flagi robi, i jaka jest mniej więcej cena. A 12 września przyszłego roku byłoby po prostu pięknie. Rzucić władzom klubu inicjatywę, żeby zarządali meczu w tym dniu? I wtedy ewentualną flagę zaprezentować?

Siekier
21-09-2003, 16:06

12.09.2004 minie 50 lat od momentu pierwszego meczu Lucjana Brychczego w Legii.
jeżeli trafił by się jakiś meczyk wtedy a będzie to niedziela to można by.....

...było super ! :> :rotfl: heh

Woytek
23-09-2003, 11:13
ale tylko pan Lucek cale swoje zawodowe zycie poswiecil Legii.

najpierw wymyslilem sobie ze zrobie transparent Ziela. i zrobilismy, a potem odszedl Okuka i tak jakos pomyslelismy w LL, ze mozna go zrobic. Okazalo sie to trafionym pomyslem, poniewaz Okuka przyjechal na pozegnanie i na pewno bylo mu przyjemnie. Jednak flaga Okuki nie bedzie ciagle wywieszana na Zylecie (moze do konca tej rundy i potem zawisnie jako transparent), poniewaz to jest "chwilowe" i mimo wszystko nie mozna go porownywac do Deyny, czy tym bardziej Brychczego!
Okuka odszedl po 2 latach, a Brychczy jest wierny przez 50 - nie ma porownania :)
Przyznam tez ze flage Kiciego mialem robic... ale nie znalazlem odpowiedniego zdjecia, z ktorego daloby sie wykonac wzor :-)
moze teraz sie uda. tylko proponowalbym jakos inaczej to zaprojektowac niz Kazika. na pewno wrzucilbym gdzies napis KICI. ;]

Woytek
Legia LIVE!

turi
23-09-2003, 12:35
ej woytus na zylecie to moze i nie :>
ale z wyjazdow drago nie zrezygnuje bo zwyczajnie je polubil, jak i rozyka i cala ekipe wyjazdowa.
a machos i kiero sa zwyczajnie zazdrosni :D
pozdrawiam

(L)eszek
23-09-2003, 12:56
witam wszystkich, na forum wlasnie wpisuje sie pierwszy raz ;-)

na pewno 50-lecie Pana Lucjana w Legii zostanie specjalnie uczczone przez kibicow Legii. szykujemy "mala" niespodzianke na jego czesc. troche cierpliwosci, a jak ktos ma ochote zrobic flage z jego wizerunkiem, to nie mamy tez nic przeciwko temu - jedynie trzeba znalezc dobre zdjecie z wizerunkiem "Kiciego"

pozdrawiam
Leszek

Woytek
23-09-2003, 13:03
ej woytus na zylecie to moze i nie :>
ale z wyjazdow drago nie zrezygnuje bo zwyczajnie je polubil, jak i rozyka i cala ekipe wyjazdowa.
a machos i kiero sa zwyczajnie zazdrosni :D
pozdrawiam

hehe spoker :>
powiedz kiero ze jak wyhoduje torszke wlosow to moze cos z tego wyjdzie :rotfl:
ps. turi - jak bedziesz w magazynku to zabierz Zielka z transparentu bo sie popsul na ostatnim meczu ;p

Woytek
Legia LIVE!

turi
23-09-2003, 13:08
woyciwo wlacz sie na gg ! mam biznes :-0
magazynek obskocze prawdopodobnie w przyszlym tygodniu kiedy wreszcie bede miala miesieczny do warszawy bo nie oplaca mi sie chwilowo jezdzic w te i spowrotem :( niestety zabrze dragonek odpusci bo ja nie jade (rozpoczenie roku :P = obecnosc obowiazkowa) ale jak poprosisz bodziaszka na pewno sie zgodzi.
z tego co zauwazylam kiero mniej sie wzrusza niz machoś :) ---> zrob jego podobizne a leczenie prywatnych kontuzji mamy jak w banku !
pozdrawiam
ps juz nie trzeba z tym gg. bodzio sie odezwal

legart
23-09-2003, 13:40

na pewno 50-lecie Pana Lucjana w Legii zostanie specjalnie uczczone przez kibicow Legii. szykujemy "mala" niespodzianke na jego czesc. troche cierpliwosci, a jak ktos ma ochote zrobic flage z jego wizerunkiem, to nie mamy tez nic przeciwko temu - jedynie trzeba znalezc dobre zdjecie z wizerunkiem "Kiciego"

pozdrawiam
Leszek

Witaj na forum, mam nadzieję że Legioniści godnie uczczą 50 lat Pana Lucjana z Legią.

RICARDO
23-09-2003, 15:05
Spróbujcie zapytać na stronie www.bytovia.pl\flagi Gość robi dużo i dla różnych klubów. Tam też zrealizowałem "Kowala". Początkowo odezwałem sie do Łodzi gdzie powstała Fana "WIELKIE KSIĘSTWO" ale tam nie robią posterów-wizerunków tylko znaki, litery, herby itd..Sami oceńcie.

=============================================
http://www.legia.net/emde/b_Deyna.jpg

MaxxxiM
23-09-2003, 16:47

pozdrawiam
Leszek

to trzymajmy kciuki i modlmy sie co noc o zdrowie dla pana Lucka.
bo w przyszlym roku bedzie mial 70 lat.
to chyba najdluzej czekajacy na uhonorowanie czlowiek na swiecie.
ja chcialbym dowiedziec sie jaki jest koszt wykonania takiej flagi (typu Kazimierz Deyna, niekoniecznie dokladnie taka sama, choci raczej o rozmiar i materialy). nie chce nikogo pouczac, udowadniac co i kiedy nalezy zrobic, szanuje wszystkich ktorzy dbaja o oprawe. wyrazam po prostu swoja opinie i przy okazji zdziwienie. wierze, ze pan Lucek zostanie uhonorowany w odpowiedniej proporcji do dokonan.

Norbas
23-09-2003, 18:15
ja chcialbym dowiedziec sie jaki jest koszt wykonania takiej flagi (typu Kazimierz Deyna, niekoniecznie dokladnie taka sama, choci raczej o rozmiar i materialy).

dokładnie 250pln :)

MaxxxiM
23-09-2003, 18:29
ja chcialbym dowiedziec sie jaki jest koszt wykonania takiej flagi (typu Kazimierz Deyna, niekoniecznie dokladnie taka sama, choci raczej o rozmiar i materialy).

8- myslalem ze wiecej, ale skoro tak, to czekam na haslo i chetnie (jesli sie w miedzy czasie nie zmini moja sytuacja finansowa) zasponsoruje taka flage. jesli oczywiscie bedzie potrzeba :)

Norbas
23-09-2003, 18:52

8- myslalem ze wiecej, ale skoro tak, to czekam na haslo i chetnie (jesli sie w miedzy czasie nie zmini moja sytuacja finansowa) zasponsoruje taka flage. jesli oczywiscie bedzie potrzeba :)

znaczy się tyle kosztowało jej zrobienie, nie wiem ile na dziś dzień by wyszło

a może by zrobić flagę ze zdjęciem, bo konturówki robią się nudne ;P
za dużo tego poprostu ostatnio się widuje,
to powinna być flaga inna niż wszystkie, wyjątkowa tak jak człowiek którego wizerunek ma ukazywać