PDA

Zobacz pełną wersję : DO KARETY BRAKUJE NAM ZWYCIESTWA NAD WIDZEWEM!!!

Joker
20-09-2003, 00:21
Moim zdaniem 3 najbardziej prestizowe pojedynki w tym sezonie juz wygralismy: Polonia, Lech, Wisła!!! Do KARETY brakuje nam tylko zwyciestwa z Widzewem. Ciekawe czy Legia da rade pokonac ich drugi raz z rzedu w Łodzi??? heh a co wy sadzicie o mojej tzw "Karecie"??? :) :) :) :) :) :) :) :) :)

jarcyś
20-09-2003, 00:23
nasz polski wielki szlem.

z Widzewem , przy całym szacunku, powinno być najłatwiej.

Keleborn
20-09-2003, 00:27
Moim zdaniem 3 najbardziej prestizowe pojedynki w tym sezonie juz wygralismy: Polonia, Lech, Wisła!!! Do KARETY brakuje nam tylko zwyciestwa z Widzewem. Ciekawe czy Legia da rade pokonac ich drugi raz z rzedu w Łodzi??? heh a co wy sadzicie o mojej tzw "Karecie"??? :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kwestia czasu?

Bro(d)War
20-09-2003, 00:27
Nie wiem czemu , ale ... jestem dziwnie spokojny '8
Pozdro.

Joker
20-09-2003, 10:09
nasz polski wielki szlem.

z Widzewem , przy całym szacunku, powinno być najłatwiej.

Nie zapominajmy że to bedzie jedyny mecz ze szlagierowych grany na wyjeździe :> A poza tym Widzew dochodzi do formy, i w Łodzi wygrywamy raz na 26 lat. Moze Sagan znowu cos im strzeli?? Ale przydałby sie ten czwarty brylancik do korony :> :):):):):)

MaxyM
20-09-2003, 10:12
Pamietajcie: Leczna, Polkowice, Odra... Mialo byc tak pieknie... :fu:

MaxxxiM
20-09-2003, 11:09
ale nasi pilkarze chyba czuja to samo co my. mobilizuja sie na mecze prestizowe, wiec z Widzewem powinni pojechac jak z Wisla wczoraj. bedzie dobrze, bardziej sie martwie o mecze z ogorami. a to jak sie okazuje jest klucz do tytulu. bez tych punktow majstra nie zdobedziemy

C@mo
20-09-2003, 15:00
ale nasi pilkarze chyba czuja to samo co my. mobilizuja sie na mecze prestizowe, wiec z Widzewem powinni pojechac jak z Wisła wczoraj.

dokładnie

dlatego chciałbym aby juz niedługo Polkowice,wodzisławy i inne Łęczne podmieniły Crcovia,Arka itp. a wtedy problem mobilizacji i wpadek ze slabszymi timami zniknie ;)

szczepan
20-09-2003, 15:02
Jarcys wedlug mnie najlatwiej mialobyc z Polonia bo Widzew zmobilizuje sie na Nas a KSP zawsze bylo brak ambicji...

Mini
20-09-2003, 15:06
szmatławiec napisał że jakby powtórzyć mecz to Legia już nigdy by nie zagrała tak jak wczoraj ale chodziło o to żeby własnie wczoraj dac taki koncert.
i o to chodzi.Widzew też pojedziemy i groclin i wszystkich i będziemy świetowac podwójną koronę.i powinni nam dac automatycznie superpuchar za zwyciestwo i w lidze i PP.
szkoda że już nie ma PL.... '8

MaxxxiM
20-09-2003, 15:15
ale nasi pilkarze chyba czuja to samo co my. mobilizuja sie na mecze prestizowe, wiec z Widzewem powinni pojechac jak z Wisła wczoraj.

dokładnie

dlatego chciałbym aby juz niedługo Polkowice,wodzisławy i inne Łęczne podmieniły Crcovia,Arka itp. a wtedy problem mobilizacji i wpadek ze slabszymi timami zniknie ;)

co mecz to hit. to by bylo cos. moze i poziom ligi by sie podniosl, gdyby do wiekszosci meczow pilkarze podchodzili z takim zaangazowaniem jak Legia wczoraj.

legart
22-09-2003, 12:57
Ja bym nie lekceważył Widzew, chociaż oczywiście będziemy faworytami.

aaadamm
22-09-2003, 16:43
Jest takei slowo POKORA. Trzeba o tym pamietac zawsze.

Pirx
22-09-2003, 17:02
Jest takei slowo POKORA. Trzeba o tym pamietac zawsze.

Dokładnie.Jej brak zemscił sie sie juz 300 km stad na południe.Zachowajmy spokoj i wygrajmy na boisku.Nie w necie