PDA

Zobacz pełną wersję : Konie szaleją! :)

Ultra LW
19-09-2003, 11:35
Dzisiaj byłem po bilet dla znajomego z poza Warszawy (obudził się w porę :fu: ). Sprzedawali bilety już tylko na łuk po 15 zł a i tak był zajebiście duża kolejka :] . Konie natomiast były po prostu oblegane! Nie nadążali z wydawaniem reszty. Na Żyletę mają (narazie) po 50 zł :box:
Musiałem kupić. Łajza nawet nie chciał słyszeć o opuszczeniu chociaż 5 zł. Prosiłem, błagałem i ubliżałem - ni chu.., nie sprzeda taniej 8- . Kasztany jedne.

Kawa
19-09-2003, 11:39
I powinna siedo nich wybrac ekipa która by ich lekko obiła.

mike
19-09-2003, 13:44
2 kumpli stoi w kolejce i dzwonie, zeby mi tez wzieli bo sie spoznie. Okazalo sie, ze kobieta mu nie chciala sprzedac trzech biletow bo tylko parzyscie :hmm: Oczywiscie mowa o biletach na luk, bo otwarta wykupiona (tez sie w pore obudzilem :fu: ). Nie wiem, w czym byl problem, nie bylo mnie przy tym. No nic, mowie trudno. Musialem kupic od konia. Sporo sobie cwaniaczki licza. Denerwujacy jest fakt, ze w taki sposob zeruja, ale co mozna na to poradzic. Przeciez nie pojde tam i ich nie powystrzelam. :box:

Teraz przez to jestem bez grosza i do puchy niestety nic ode mnie nie pojdze :fu: :fu: :fu:

rkwa
19-09-2003, 13:58
Przed sekunda byl u mnie ziomek wlasnie w sprawie biletow- u koni caly czas sa po 50zl i co dziwniejsze ida im jak woda.Na luk tez juz prawie nie ma,wiec komplet bedzie na bank.Kto nie ma tiketu niech zaluje.

JEBAC konikow.

M_I_G
19-09-2003, 14:00
nie rozumiem was .... wy jestescie dupy ze sie tak pozno ruszyliscie a nie koels ktory chce sobie dorobic

koles kupil legalnie bilety i chce sobie zarobic - nie widze w tym nic zlego i dziwnego

Dziubek
19-09-2003, 14:18
Jak chca sobie zarobić to niech sobie pod kino :* idą!!! Takie zarabianie na Legii. Popieram że powinnien się ktoś do nich udać!!!

Aureliusz
19-09-2003, 14:34
nie rozumiem was .... wy jestescie dupy ze sie tak pozno ruszyliscie a nie koels ktory chce sobie dorobic

koles kupil legalnie bilety i chce sobie zarobic - nie widze w tym nic zlego i dziwnego
Co ty pierdolisz. :fu: Tu nie chodzi o to, ze ktoś dał dupy idąc tak późno, bo konie i tak są jednymi z pierwszych.
Bo te pieniądze, które się przepłaca, można przeznaczyć na zbożny cel, np Zrzutkę. A od 1 biletu to ok 30 złotych. I niech taki koń kupi 10 tylko, to na czysto zarabia 280. A z kupieniem większej ilości biletów nie ma problemu, ze sprzedaniem ich też raczej nie będzie miał, bo zdesperowani ludzie kupią od konia nie mając innego wyjścia.
I teraz sie zastanów! Nie wolałbyś, aby ta kasa była przeznaczona na zrzutkę, flagę lub oprawę?
A kupując od konia tak naprawdę aprobuje się jego zachowanie. Dlatego nigdy nie kupiłem i nie kupię od tej mendy.

Siekier
19-09-2003, 14:41
Co ty pierdolisz. Tu nie chodzi o to, ze ktoś dał dupy idąc tak późno, bo konie i tak są jednymi z pierwszych.
Bo te pieniądze, które się przepłaca, można przeznaczyć na zbożny cel, np Zrzutkę. A od 1 biletu to ok 30 złotych. I niech taki koń kupi 10 tylko, to na czysto zarabia 280. A z kupieniem większej ilości biletów nie ma problemu, ze sprzedaniem ich też raczej nie będzie miał, bo zdesperowani ludzie kupią od konia nie mając innego wyjścia.
I teraz sie zastanów! Nie wolałbyś, aby ta kasa była przeznaczona na zrzutkę, flagę lub oprawę?
A kupując od konia tak naprawdę aprobuje się jego zachowanie. Dlatego nigdy nie kupiłem i nie kupię od tej mendy.

Święte słowa !!!!

brevery
19-09-2003, 14:42
"Moze pan wezmie,bilet...na Amerykanski...ostatni juz....5 dyszek" :buhaha:

pijak
19-09-2003, 14:44
ja sie powtorze chyba... ale mozecie tylko zalowac ze nie macie karnetow... ja po tej rundzie juz stane sie chyba stalym karnetowiczem... nie przelewa mi sie, i wlasnie z tego powodu wole wydac RAZ 90 zika, niz potem ciułać... a i taniej wychodzi... przemyśleć na wiosne...

Radio
19-09-2003, 16:01
Obecność koni i brak biletów ma jedną poozytywną wiadomość dla nas i Legii: ludzie walądrzwiami i oknami! vOstatnio u nich kupowałem ticket na IFK. Po raz pierwszy i jedyny

Keleborn
19-09-2003, 16:09
ja sie powtorze chyba... ale mozecie tylko zalowac ze nie macie karnetow... ja po tej rundzie juz stane sie chyba stalym karnetowiczem... nie przelewa mi sie, i wlasnie z tego powodu wole wydac RAZ 90 zika, niz potem ciułać... a i taniej wychodzi... przemyśleć na wiosne...

Poza tym nic tak nie motywuje do wybrania się na stadion jak karneet. W końcu już zapłacone...

Cipciuś
19-09-2003, 16:40

Poza tym nic tak nie motywuje do wybrania się na stadion jak karneet. W końcu już zapłacone...

Do pojscia na mecz mobilizacji chyba nie potrzeba :) jaki dumny i szczesliwy bylem gdy dzis parenascie razy zapytany o bilet odpowiadałem z duma i usmiechem na twarzy "Ja mam karnet.." :D
Ale swoja droga to dobrze moisz Keleborn - ja tez co mecz musialem ciułac kaske od starej a tak to po chwilowej namowie wyłozyła 90 i ma spokoj - no moze poza sparingami i wyjazdami (18 urodzinami kolegów poza Warszawa :D) ktore wypadaja coraz czesciej :D

Keleborn
19-09-2003, 17:00
Do pojscia na mecz mobilizacji chyba nie potrzeba :) jaki dumny i szczesliwy bylem gdy dzis parenascie razy zapytany o bilet odpowiadałem z duma i usmiechem na twarzy "Ja mam karnet.." :D

Niby tak. Ale jak mecze są o 16 -17 w tygodniu (PP) i trzeba wyjść z pracy...
Czasami trzeba zwiększonej motywacji, chociaż ja staram się być zawsze.
Jak mnie nie ma, znaczy że nie żyję.

rkwa
20-09-2003, 16:06
Ja mialem 5 biletow dla Bielska ale weszli za darmo to sprzedalem pod kasami.Chialem sprzedac po 25zl ale ludzie sami sie przebijali i nieplanujac bylem troche do przodu,niektorzy byli naprawde zdesperowani ale niechcialem juz tak przycinac- czesc poszla na panorame.

Mazi
20-09-2003, 16:31
Na ok.1 godziny przed meczem koników nie było . Moj jeden kumpel kupił bilet za 30 zł od kibica ( kibic chciał 22 ,ale moj kumpel ,mając całą 30 ,dał mu wszystko ) ,drugi kumpel wbił się z jakąś grupą z Sokołowa Pdl. za darmochę :) . Podobno na łuku niezle akcje / ganianki były z tymi ,ktorzy biletów nie mieli , ale z tego co wiem ,i tak dużo osób weszło tam bez biletów :) . Chociaż ci ,ktorych ochrona złapała ,miło nie mieli ...:/

MaxyM
21-09-2003, 21:41
Zaglebie tez 8-

http://www.ultras.pl/news/zaglebie-szczakowianka4.jpg

szczepan
21-09-2003, 21:49
Zaglebie tez 8-

http://www.ultras.pl/news/zaglebie-szczakowianka4.jpg

eee tam to juz stare...

Yankes
21-09-2003, 22:23
wybacz mu do niego wszystko dociera 2 kolejki wolniej ;)
dobrze ze wyniki ma na bierzaco ;) :buhaha:

legart
23-09-2003, 09:43
trza karnecik kupić to problem kupna bilecików u koni sam się rozwiązuje :)