PDA

Zobacz pełną wersję : coraz gorsza atmosfera na Legii

Mini
19-09-2003, 10:25
zastanawiam się na jaką Legię chodzi Zbigniew Buczkowski-taki aktor jakby ktoś nie wiedział
o to co powiedział

Chodzę wciąż na mecze na Łazienkowską, ale już nie tak często, bo atmosfera jest coraz gorsza. Nie potrafimy poradzić sobie z utrzymaniem spokoju na stadionach – mówi na łamach „Życia Warszawy” aktor, Zbigniew Buczkowski

Mimo to wybieram się na stadion Legii w piątkowy wieczór. Mógłbym zostać w domu, zasiąść wygodnie w fotelu i obejrzeć mecz w telewizji, ale to nie to samo. Życzyłbym sobie, żeby w piątek było sympatycznie, żeby nasze służby porządkowe zapanowały nad gorącą atmosferą, która może się udzielić kibicom na stadionie. Chciałbym, żeby piłkarze stworzyli wspaniałe widowisko i kibice obu drużyn opuszczali stadion zadowoleni. Nie spodziewam się cudów i pewnie nie obejdzie się bez wulgarnych przyśpiewek i okrzyków, ale mam nadzieję, że na tym się skończy - dodał.

gdzie on ku :* wa jest ze stwierdza że atmosfera jest coraz gorsza??

nad czym mają służby porządkowe zapanowac jak u nas jest spokój jak mało gdzie?

i ostatnie.to chyba nie w tym sporcie.jak mogą kibice obydwu drużyn opuszczać stadion zadowoleni skoro ktoś musi przegrac a remis nikogo nie zadowala.

_Bart
19-09-2003, 10:26
a co to za aktorzyna bo nie kojarze wogole (jakies głosne role ? )

Raffi
19-09-2003, 10:31
Oj znasz, znasz......
Pewnie Białek ten wywiad robił

http://film.onet.pl/_i/ludzie/b/buczkowski_zbigniew/b.jpg

Panie Zbyszku, zapraszamy częściej na mecze, bo chyba od dawna pan nie był :]

Mini
19-09-2003, 10:33
a co to za aktorzyna bo nie kojarze wogole (jakies głosne role ? )

Dom,to z wojną w tytule z tymi hanysami, klepkę śpiewaczce układał w Alternatywach, Graczyk itd

Kawa
19-09-2003, 10:34
:jebło: albo :sars:
chyba Buczkowski dawno na stadionie nie był.

Cukier
19-09-2003, 13:08
a taki klawy gość, niedaleko mnie na Chełmskiej mieszkał (może nadal mieszka, bo ja już nie :/ ), jakoś mi zawsze imponował jako aktor typowo warszawski a tu mnie wyjeżdża z taką denną opinią... O kant ch :* ja potłuc taką wypowiedź panie Zbylu, jak się nie wie to się nie wypowiada i tyle

Siekier
19-09-2003, 14:28
nie wrto komentować ! Człowiek nie wie o czym mówi i tyle

Unico
19-09-2003, 14:37
Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy też patrzycie na to co powiedział tylko ze swojej perespektywy.

Ale co byście powiedzieli jakbyście byli w jego wieku i chcieli przyjść z córką albo wnuczką na mecz?

pijak
19-09-2003, 14:38
pewnie temu członkowi chodziło o Polonie...i te kamienie, bo ostatnio bez kitu nic innego nie kojaże... no chyba że chuligańskie obżucanie sie konfetti na Lechu... hmmmmm

Aureliusz
19-09-2003, 14:42
Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy patrzycie ze swojej perespektywy.

Ale co byście powiedzieli jakbyście byli w jego wieku i chcieli przyjść z córką albo wnuczką na mecz?
Unico, a Ty jeszcze tu na forum? Już dawno powinieneś siedzieć w pociągu! Nie jedziesz odwiedzić przyjaciół z forum? :>

Q_(L)
19-09-2003, 14:54
Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy patrzycie ze swojej perespektywy.

8-
A z czyjej perspektywy mamy patrzeć ???
Jeżeli naprawdę to powiedział i nie są przekręcone jego słowa to plecie straaaszne bzdury :/

A o co Ci chodzi z córką/wnuczką?
Że co? Stadion to niebezpieczne miejsce, czy co :hmm:

Sory, ale stadion to nie labirynt i można znaleźć na nim swoje miejsce!

Tupcia
19-09-2003, 14:56
Taaa...
No wiec Unico, dla Twej wiadomości -
na krytej jest sporo rodziców z amłymi dzieciakami, dzadków z resztą też. Nie mówię o Żylecie, ale tam też sporo takich typków przychodzi.
Poza tym - nawet jak chodziłam o kulach i stabilizatorze to non-stop czułam sie bezpiecznie. Bez kitu, może u was się boją...

P.S. - Wygramy:) niech mnie przeczucie nie zaweidzie!

Unico
19-09-2003, 15:12
8-
A z czyjej perspektywy mamy patrzeć ???
Jeżeli naprawdę to powiedział i nie są przekręcone jego słowa to plecie straaaszne bzdury :/

Z perespektywy swojego ojca lub dziadka :>
Na świecie nie istnieje tylko TWÓJ punkt widzenia. :>

A o co Ci chodzi z córką/wnuczką?
Że co? Stadion to niebezpieczne miejsce, czy co :hmm:

Sory, ale stadion to nie labirynt i można znaleźć na nim swoje miejsce!

Ktoś już wyżej przypomniał ostatnie spotkanie z Polonią. Oczywiście nic nie masz przeciwko żeby np piecioletnie dziecko to oglądało?

Można znaleźć swoje miejsce na nim, ale często zdaża się że sytuacja wymkna się spod kontroli. Nawet z perespektywy honorowej napewno można zobaczyć, nasłuchać się i przeżyć wiele "ciekawych" rzeczy :> i nie koniecznie są to przeżycia, które należy fundować "małej dziewczynce".

Wszystko widzicie tylko z perespektywy młodego człowieka który już nie raz widział różne rzeczy na stadione, ale Buczkowski to piknik który na pewno chce w spokoju obejrzeć mecz i w takim samy spokoju przyjść i wyjść ze stadionu.

Keleborn
19-09-2003, 15:52
Buczkowski mógł mieć na myśli to, że jest nas zawsze 2x więcej niż sprzedano biletów, że praktycznie nie ma miejsc siedzących, że częśc z nas przychodzi na mecz podpita albo lepiej, że młodsi kibice po zapaleniu sobie mają zwyczaj zapluć wszystko wokół siebie itp.

Nam może to nie przeszkadzać - bo przywykliśmy, ale musi - i od tego nie ma odwrotu być na stadionie miejsce dla piknika - który posiedzi, poklaszcze czasem coś zanuci. Który zapłaci dużo kasy za bilet i zasponsoruje tym klub. Który będzie chciał przyjść - bo będzie miał przyzwoite warunki oglądania meczu.

Jeśli mamy mieś stadion na te 30 tys - to pamiętajmy że połowa z tych 30 - to będą pikniki. Takie jak Buczkowski.

Tak rozumiem tę gorszą atmosferę - o jakość dopingu, oprawę meczu, i zaangażownie kibiców chodzić tutaj nie mogło.

Jackos
19-09-2003, 16:08
Buczkowski mógł mieć na myśli to, że jest nas zawsze 2x więcej niż sprzedano biletów, że praktycznie nie ma miejsc siedzących, że częśc z nas przychodzi na mecz podpita albo lepiej, że młodsi kibice po zapaleniu sobie mają zwyczaj zapluć wszystko wokół siebie itp.

Nam może to nie przeszkadzać - bo przywykliśmy, ale musi - i od tego nie ma odwrotu być na stadionie miejsce dla piknika - który posiedzi, poklaszcze czasem coś zanuci. Który zapłaci dużo kasy za bilet i zasponsoruje tym klub. Który będzie chciał przyjść - bo będzie miał przyzwoite warunki oglądania meczu.

Jeśli mamy mieś stadion na te 30 tys - to pamiętajmy że połowa z tych 30 - to będą pikniki. Takie jak Buczkowski.

Tak rozumiem tę gorszą atmosferę - o jakość dopingu, oprawę meczu, i zaangażownie kibiców chodzić tutaj nie mogło.

Zgadzam sie z toba w 100%. Buczkowskiemu chodzi tu bardziej o wulgaryzmy jakie padaja w roznych przyspiewkach. I ja sie wcale mu nie dziwie, za czasow jego mlodosci tego nie bylo na trybunach (jak ktos krzyknal- sedzia kalosz to juz sie na niego krzywo patrzono)

ems
20-09-2003, 02:56
*****, unico, jak czytam co Ty piszesz to Ci serio wspolczuje... ze jestes kibicem Wisly
jakis dziki ten Krakow najwyrazniej, i to nie tylko na ulicach, skoro twierdzisz ze nie mozna przyjsc z dzieciakiem na mecz

Unico
20-09-2003, 07:11
*cenzura*, unico, jak czytam co Ty piszesz to Ci serio wspolczuje... ze jestes kibicem Wisly
jakis dziki ten Krakow najwyrazniej, i to nie tylko na ulicach, skoro twierdzisz ze nie mozna przyjsc z dzieciakiem na mecz

Współczujesz mi? Niepotrzebnie!

Gratuluję poziomu odpowiedzialności i rozsądku gdy będziesz brał lub bierzesz małe kilkuletnie dziecko na mecz. :/
Ale po tej wypowiedzi widzę, że na razie to sam jeszcze jesteś dość małym dzieckem... :>

PS Nie mówiłem o Krakowie tylko ogólnie o meczach w Polsce.

MaxyM
20-09-2003, 07:18
Unico, wiesz co... Pierdolisz od rzeczy... Zobacz zdjecia w servisach Legii i zobacz ile przychodzi rodzicow z dziecmi na Lazienkowska.

Unico
20-09-2003, 07:27
Unico, wiesz co... Pierdolisz od rzeczy... Zobacz zdjecia w servisach Legii i zobacz ile przychodzi rodzicow z dziecmi na Lazienkowska.

Każdy wychowuje po swojemu i pozwala dzieciom na wiele :> Wiem, że ludzie chodzą z dziećmi na mecze.
Przecież nie mówie, że ludzie tego nie robią albo mają nie robić. Ich wybór...

Ale stadion to nie piaskownica, teatr albo kino, ten rodzaj rozrywki wiąże sią z pewną niewiadomą... m.in. reakcjami kibiców przyjezdnych. Inne niewiadome MaxyM sam sobie dopowiedz... i sam przestań pierd :* ć :>

MaxyM
20-09-2003, 07:34

Każdy wychowuje po swojemu i pozwala dzieciom na wiele :> Wiem, że ludzie chodzą z dziećmi na mecze.
Przecież nie mówie, że ludzie tego nie robią albo mają nie robić. Ich wybór...

Ale stadion to nie piaskownica, teatr albo kino, ten rodzaj rozrywki wiąże sią z pewną niewiadomą... m.in. reakcjami kibiców przyjezdnych. Inne niewiadome MaxyM sam sobie dopowiedz... i sam przestań pierd :* ć :>

Unico prosze Cie, jestes rozsadny facet... Tak mysle... Przestan isc w zaparte i dopusc do siebie mysl, ze wszystko sie zmienia, a dzieci z rodzicami sa jak najmilej widziani na Lazienkowskiej i nawet wlos im z glowy nie spadnie... Chyba, ze jak sam sugerujesz... Jakis pol-mozg z Krakowa rzuci w trybuny np. raca.

Unico
20-09-2003, 07:45
Byłoby idealnie gdyby naprawdę było tak jak mówisz.

[...] Chyba, ze jak sam sugerujesz... Jakis pol-mozg z Krakowa rzuci w trybuny np. raca.

Jak już mi to wypomniałeś, to także przypomnij co pół-mózgi rzucały z żylety w stronę boiska w poprzednim sezonie...

... i masz obraz "rodzinnej atmosfery na meczu" na Łazienkowskiej. W takim wypadku dziwisz się tem co powiedział Buczkowski?

MaxyM
20-09-2003, 07:48

[...] Chyba, ze jak sam sugerujesz... Jakis pol-mozg z Krakowa rzuci w trybuny np. raca.

Jak już mi to wypomniałeś, to także przypomnij co pół-mózgi rzucały z żylety w stronę boiska w poprzednim sezonie...

... i masz obraz "rodzinnej atmosfery na meczu" na Łazienkowskiej. W takim wypadku dziwisz się tem co powiedział Buczkowski?

W ogole to o co ci chodzi dokladnie?

No tak, ty myslisz inaczej... U was napierdalaja nozami, a potem wywieszaja transparenty, ze sa z niedoszlymi mordercami na dobre i na zle - prawie zapomnialem.

kamyk
20-09-2003, 10:03
nie ma sie co tym pzrejmowac sami wiemy jak jest a atmosfera jest coraz lepsza i zajbiesta jak nie najlepsza ale czasem jeszcze moze byc mnie bluzgow a wtedy bedzie wysmienicje!

qwerty1234
20-09-2003, 10:09

Czasy się zmieniają młotku i w zeszłym sezonie na meczu z Ruchem na Ży(L)ecie siedział mój 6-letni brat 8)
Więc chyba tylko u was stadiony U-21 :rotfl:

ems
20-09-2003, 11:21
*cenzura*, unico, jak czytam co Ty piszesz to Ci serio wspolczuje... ze jestes kibicem Wisly

Współczujesz mi? Niepotrzebnie!

Gratuluję poziomu odpowiedzialności i rozsądku gdy będziesz brał lub bierzesz małe kilkuletnie dziecko na mecz. :/
Ale po tej wypowiedzi widzę, że na razie to sam jeszcze jesteś dość małym dzieckem... :>

PS Nie mówiłem o Krakowie tylko ogólnie o meczach w Polsce.

ja nie wiem o czym Ty mowisz, bo chyba sam za soba juz nie nadazasz. z mojej strony eod, skoro racjonalnych wypowiedzi od "twojej postaci" :rotfl: oczekiwac nie mozna, nie nalezy, nie powinno sie

Unico
20-09-2003, 12:13
ja nie wiem o czym Ty mowisz, bo chyba sam za soba juz nie nadazasz. z mojej strony eod, skoro racjonalnych wypowiedzi od "twojej postaci" :rotfl: oczekiwac nie mozna, nie nalezy, nie powinno sie

Cóż tak to jest jak się żyje tylko i wyłacznie w świecie "z interneta" to niewiele sie rozumie. eod

PS Na przyszłość jak nie wiesz o czym się mówi to nie zabieraj głosu. :>

szczepan
20-09-2003, 12:19

Cóż tak to jest jak się żyje tylko i wyłacznie w świecie "z interneta" to niewiele sie rozumie. eod

PS Na przyszłość jak nie wiesz o czym się mówi to nie zabieraj głosu. :>

Unico ja Ci powiem tak Warszawa to nie Krakow i tu jest troche innaczej nie byles nie odzywaj sie...

Unico
20-09-2003, 12:22
Unico ja Ci powiem tak Warszawa to nie Krakow i tu jest troche innaczej nie byles nie odzywaj sie...

Ja nie mówię o wczorajszym meczu. Dyskusja zaczęłą się wcześniej i nie dotyczy oceny ultras i spraw kibicowskich na Łazienkowskiej, ale czegoś innego.

qwerty1234
20-09-2003, 12:24
Ja już wspomniałem o poprzednim sezonie że mój 6 letni brat byłem na Ruchu :>

szczepan
20-09-2003, 12:25

Ja nie mówię o wczorajszym meczu. Dyskusja zaczęłą się wcześniej i nie dotyczy oceny ultras i spraw kibicowskich na Łazienkowskiej, ale czegoś innego.

ale posluchaj bylo o meczach na Legii... chodzisz? nie?! to nie odzywaj sie...

Unico
20-09-2003, 12:26

M.in. napewno nauczył się kilku nowych pożytecznych słów i będzie mógł (albo już to zrobił) nauczyć kolegów w przedszkolu\szkole. :>

MaxxxiM
20-09-2003, 12:26
Można znaleźć swoje miejsce na nim, ale często zdaża się że sytuacja wymkna się spod kontroli. Nawet z perespektywy honorowej napewno można zobaczyć, nasłuchać się i przeżyć wiele "ciekawych" rzeczy :> i nie koniecznie są to przeżycia, które należy fundować "małej dziewczynce".

myslac w ten sposob, male dziewczynki nie powinny chodzic do szkoly, bo tam tez sie mozna napatrzec, nasluchac i przezyc wiele "ciekawych" rzeczy. male dziewczynki nie powinny tez uzywac internetu bo to dopiero jest miejsce gdzie mozna znalezc "rzeczy".

a najczesciej ludzie umieraja w szpitalach, wniosek nalezy zamknac szpitale.

a slyszales piesni jakie spiewaja angielscy kibice? a na tych stadionach siedza cale rodziny, w tym male dziewczynki, ktore znaja jezyk angielski.

szczepan
20-09-2003, 12:27

M.in. napewno nauczył się kilku nowych pożytecznych słów i będzie mógł (albo już to zrobił) nauczyć kolegów w przedszkolu\szkole. :>

nie wiesz wiecej daja mu kreskowki...

a zreszta robie to samo co Ems EOT bo poprostu chrzanisz...

Unico
20-09-2003, 12:28

Myślisz, że tylko Ty chodzisz na mecze... a Warszawa niby czym się różni pod tym względem od innych miast? 8-

szczepan
20-09-2003, 12:31

Myślisz, że tylko Ty chodzisz na mecze... a Warszawa niby czym się różni pod tym względem od innych miast? 8-

nie mowie od innych miast ale od Krakowa... a wiesz na jakeis podstawie?

bo skoro Ty piszesz o takich rzeczach no to uwazam ze znasz to z meczy Wisly u siebie... wiec stweirdzam ze na Legii jest "troszke" innaczej...

teraz to juz zdecydowanie eot...

ems
20-09-2003, 12:44
bezczelnoscia nadrabiasz....

ale tak jak mowilem - EOD... niech sie krakusek napina dalej

qwerty1234
20-09-2003, 12:48
Spójrz chociażby co się dzieje w Kraq - mam tam znajomą i bardzo często któryś z jej kolegów dostaje nożem etc.
Więc nie mów mi że Wawa się nie różni od Krak offa :fu:
To może bratu tv zabronię oglądać albo na podwórko wychodzić bo tam czasem padają przekleństwa - weź się zastanów Unico 8)

ps.w żadnym wypadku EOD lub EOT -----> moze byc ciekawa dyskusja.... :>

Unico
20-09-2003, 12:49
Szczepan

Mam rozumieć że jakbym założył szalik i koszulkę Wisły i tak samo ubrał pięciolatka to bez problemu spacerkiem dotarlibyśmy na stadion, a tam przeżyli tylko i wyłacznie sportowe emocje, a następnie wrócili bezpiecznie do domu. Tak wyglądałaby moja wyprawa z pięciolatkiem na mecz w Warszawie?

Żeby było prościej zamień szalik Wisły na Legii lub Polonii, a mecz na który bym się wybierał to byłyby ostatnie derby...

PS Oj pokemony 8- :bat:

Unico
20-09-2003, 12:52

Podobno nie wiesz o czym mówię i miałeś już skończyć więc po co wciąż zabierasz głos. Tak trudno usiedzieć cicho.

MaxxxiM
20-09-2003, 12:53
Szczepan

Mam rozumieć że jakbym założył szalik i koszulkę Wisły i tak samo ubrał pięciolatka to bez problemu spacerkiem dotarlibyśmy na stadion, a tam przeżyli tylko i wyłacznie sportowe emocje, a następnie wrócili bezpiecznie do domu. Tak wyglądałaby moja wyprawa z pięciolatkiem na mecz w Warszawie?

Żeby było prościej zamień szalik Wisły na Legii lub Polonii, a mecz na który bym się wybierał to byłyby ostatnie derby...

PS Oj pokemony 8- :bat:

ale zdaje sie byla dyskusja o atmosferze na meczu, prawda? a kolega z braku argumentow zaczyna odwracac kota ogonem. jesil chcesz wiedziec, to moj kumpel wlasnie na derby zabral swojego 5 letniego syna, ktory mial koszulke Legii i szalik Legii. nic zlego mu sie ani przed, ani po meczu nie stalo. przeklinac tez nei zaczal.

Unico
20-09-2003, 13:01
ale zdaje sie byla dyskusja o atmosferze na meczu, prawda? a kolega z braku argumentow zaczyna odwracac kota ogonem. [...]

Dyskusja jest o tym co jest pogrubione poniżej (chyba sam już pogubiłeś się o czym jest ta rozmowa):

zastanawiam się na jaką Legię chodzi Zbigniew Buczkowski-taki aktor jakby ktoś nie wiedział
o to co powiedział

Chodzę wciąż na mecze na Łazienkowską, ale już nie tak często, bo atmosfera jest coraz gorsza. Nie potrafimy poradzić sobie z utrzymaniem spokoju na stadionach – mówi na łamach „Życia Warszawy” aktor, Zbigniew Buczkowski

Mimo to wybieram się na stadion Legii w piątkowy wieczór. Mógłbym zostać w domu, zasiąść wygodnie w fotelu i obejrzeć mecz w telewizji, ale to nie to samo. Życzyłbym sobie, żeby w piątek było sympatycznie, żeby nasze służby porządkowe zapanowały nad gorącą atmosferą, która może się udzielić kibicom na stadionie. Chciałbym, żeby piłkarze stworzyli wspaniałe widowisko i kibice obu drużyn opuszczali stadion zadowoleni. Nie spodziewam się cudów i pewnie nie obejdzie się bez wulgarnych przyśpiewek i okrzyków, ale mam nadzieję, że na tym się skończy - dodał.

No i dobrze że małemu nic się nie stało, ale czy nie mogło się stać?

MaxxxiM
20-09-2003, 13:06
ale zdaje sie byla dyskusja o atmosferze na meczu, prawda? a kolega z braku argumentow zaczyna odwracac kota ogonem. [...]

Dyskusja jest o tym co jest pogrubione poniżej (chyba sam już pogubiłeś się o czym jest ta rozmowa):

o to co powiedział

No i dobrze że małemu nic się nie stało, ale czy nie mogło się stać?

na stadionach. wlasnie.
a czy moglo mu sie cos stac? raczej nie, ale z drugiej strony to jest troche taka naciagana logika. bo przeciez rownie dobrze moze mu sie cos stac w szkole, na podworku, etc.
nie robmy ze stadionu miejsca w ktorym przebywaja sami bandyci. od dawna chodze na mecze, wiele razy widzialem ojcow z dziecmi. moj kumpel tez zabiera swojego syna na ciekwsze mecze. i wszystko jest ok.

Unico
20-09-2003, 13:11
na stadionach. wlasnie.
a czy moglo mu sie cos stac? raczej nie, ale z drugiej strony to jest troche taka naciagana logika. bo przeciez rownie dobrze moze mu sie cos stac w szkole, na podworku, etc.
nie robmy ze stadionu miejsca w ktorym przebywaja sami bandyci. od dawna chodze na mecze, wiele razy widzialem ojcow z dziecmi. moj kumpel tez zabiera swojego syna na ciekwsze mecze. i wszystko jest ok.

Nie mówię że na stadion chodzą bandyci - to ty odwracasz kota ogonem i nadinpretujesz moje słowa.

A stadion to jakaś inna rzeczywistoś oderwana od miejsca-miasta w którym się znajduje? Jak idzie się na mecz to ma się możliwość zaliczenia wszystkich atrakcji przed, w trakcie i po spotkaniu.

szczepan
20-09-2003, 13:13
powiem Ci tak na meczu z Leczna rzad nizej stal facet ktory przez bite 90 minut trzymal swoje dziecko malenkie na reku... i o dziwo ono troche pospalo tak z 5 minut poplakalo a pozostaly czas non stop sie usmiechalo i bylo ogolnie zadowolone...

ja napisal MaxxxiM: Unico odwracasz kota ogonem... i tyle...

Unico
20-09-2003, 13:16
powiem Ci tak na meczu z Leczna rzad nizej stal facet ktory przez bite 90 minut trzymal swoje dziecko malenkie na reku... i o dziwo ono troche pospalo tak z 5 minut poplakalo a pozostaly czas non stop sie usmiechalo i bylo ogolnie zadowolone...

teraz dopiero odwrócę kota ogonem :> :rotfl: :

To musiał być strasznie słaby i marny wasz doping skoro małe dziecko mogło spać :> :rotfl:

Dobra koniec dyskusji, fajnie było ale ona do niczego nie prowadzi...

szczepan
20-09-2003, 13:17

teraz dopiero odwrócę kota ogonem :> :rotfl: :

To musiałobyć strasznie słabo z waszym dopingiem jak małe dziecko mogło spać :> :rotfl:

Dobra koniec dyskusji, fajnie było ale ona do niczego nie prowadzi...

znawco a nie wiesz ze male dzieci maja to do siebie ze potrafia zasnac wszedzie niezaleznie jak glosno jest (w sumie tez chcialbym taka opcje miec :P )

MaxxxiM
20-09-2003, 13:24
na stadionach. wlasnie.

Nie mówię że na stadion chodzą bandyci - to ty odwracasz kota ogonem i nadinpretujesz moje słowa.

A stadion to jakaś inna rzeczywistoś oderwana od miejsca-miasta w którym się znajduje? Jak idzie się na mecz to ma się możliwość zaliczenia wszystkich atrakcji przed, w trakcie i po spotkaniu.

ok ide z dzieckiem na stadion i moge dostac w ryj. od kogo? od debili, ktorzy dla mnie sa kretynami, bezmozgami, ch***, etc., ktorzy nie maja nic wspolnego z kibicowaniem. od dawna pisze o tym, ze dla mnie bojowki ktore podszywaja sie pod barwy zeby miec kolejny powod do zadymy to nie kibice. ani pseudokibice jak wymyslili dziennikarze. kto to jest pseudokibic? nie ma kogos takiego. albo sie jest kibicem, ktory jest przywiazany do barw, albo jest sie debilem ktory te barwy wykorzystuje w zly sposob.
rownie dobrze moge dostac w morde na ulicy bez konkretnego powodu, atracke przed o pomeczowe nie sa tu do niczego potrzebne.
tak jak te wszystkei strony promujace mordobicia i ligi bojowek. po co to komu?
zachowania debili nie beda wplywaly na moj sposob zycia i sposob spedzania wolnego czasu. gdyby mialy, to w ogole nie wychodzilbym z domu, a zakupy robil przez internet. tez z obawa, ze dostawca moze dac mi w morde. to jest chrobliwe

ems
20-09-2003, 13:26

Podobno nie wiesz o czym mówię i miałeś już skończyć więc po co wciąż zabierasz głos. Tak trudno usiedzieć cicho.

nie uciszaj mnie kundlu, bo nie jestes u siebie

jezeli nie potrafisz normalnie rozmawiac to opusc to forum, bo konfliktujesz z kolejnymi jego czlonkami.

napisalem, ze wspolczuje, bo z tego co piszesz to u was nie da sie normalnie chodzic na mecze. U nas rodziny ida w barwach z domu na stadion, a potem ze stadionu do domu i nic im sie nie dzieje, ale skad ty mozesz o tym wiedziec - chodzisz na ta swoja Wiselke i myslisz ze wszedzie jest tak samo. To sie nazywa ignorancja.

Kasja
20-09-2003, 13:35
co prawda bylam na 2 meczach dopiero to nie wiem o czym ten koles gada :P

jak szlam na pierwszy mecz to szczerze mowiac troche sie balam po tym co slyszalam z wlasnie tego typu zrodel...
ehhh nie przypuszczalam ze moga sie tak mylic... :)

atmosfera jest cudowna!!!!

MaxxxiM
20-09-2003, 13:35

jezeli nie potrafisz normalnie rozmawiac to opusc to forum, bo konfliktujesz z kolejnymi jego czlonkami.

napisalem, ze wspolczuje, bo z tego co piszesz to u was nie da sie normalnie chodzic na mecze. U nas rodziny ida w barwach z domu na stadion, a potem ze stadionu do domu i nic im sie nie dzieje, ale skad ty mozesz o tym wiedziec - chodzisz na ta swoja Wiselke i myslisz ze wszedzie jest tak samo. To sie nazywa ignorancja.

EMS tez wyluzuj, nie ma sensu sie denerwowac. cisnienie sie podnosi, serce szybciej pracuje. sam sobei szkodzisz, nie warto.

a to co napisales (pogrubione) to prawda, widzialem, uczestniczylem kilka razy w takiej wycieczce ;) ze znajomymi. poszli, woricli wszystko ok.

Unico
20-09-2003, 15:06
Widzę że już faktycznie koniec rozmowy.

Jeszcze tylko mały epilog.

Chłopcze chyba ci nerwy puściły. Nie zniżę się do twojego czworonożnego poziomu żeby ci odpowiedzieć na pierwsze zdanie...

Ty masz swój świat i swoje poglądy, a ja mam swój. Tu jest miejsce do ich wymiany. I wcale na końcu dyskusji nie musimy się zgadzać...

PS1 Wiesz - mam gdzieś konflikt z tobą...

PS2 Na następny raz jak natkniesz się na mojego posta to sobie odpuść czytanie to nie będziesz musiał na niego odpowiadać. Zdrowszy będziesz, dłużej pożyjesz.

PS3 I ktoś tu pisał, że nie obraża się na tym forum innych.

żegnam

ems
20-09-2003, 16:41
Ale po tej wypowiedzi widzę, że na razie to sam jeszcze jesteś dość małym dzieckem...

skoro tak zaczales, to tak skonczylem

ja czuje sie swietnie, dziekuje za troske

yusta
20-09-2003, 18:44
Unico współczuję Twoim dzieciom. Chowane pod kloszem, przeżyją straszny szok w zderzeniu z rzeczywistością.
Co do obrażania na tym forum, to jako pierwszy obraziłeś ems-a, więc nie żal się teraz, że on obraził Ciebie.

Unico
20-09-2003, 18:55
[...]Co do obrażania na tym forum, to jako pierwszy obraziłeś ems-a, więc nie żal się teraz, że on obraził Ciebie.

Chyba jest jakaś różnica pomiędzy nazwaniem kogoś dzieckiem, a nazwaniem kundlem...

Tym powinien zająć się któryś z modów.

MaxyM
20-09-2003, 18:56
Odnosze takie wrazenie, ze Unico tak naprawde jestes taki fan gawedziaz...

Pogadam sobie na forum Legii o jej fanach, sugerujac sie tym co widzialem badz przeczytalem na swoim forum.

Do tego wszedzie ta morda: :>

Jestem Unico, fajnie mam :>
Lubie popisac sobie cos bez sensu :>
Byle tylko sprowokowac bezsensowna dyskusje :>
Bo wtedy moge sobie pisac posty i zlote mysli zakonczone :>
Fin :>

yusta
20-09-2003, 18:58

Pogadam sobie na forum Legii o jej fanach, sugerujac sie tym co widzialem badz przeczytalem na swoim forum.

Zapomniałes o tej :rotfl:
Unico prawie każde zdanie kończy parką :> :rotfl:

Unico
20-09-2003, 19:02

MaxyM powinieneś zostać psychologiem zamiast machać łopatą na budowie w Stanach :>

PS :>

yusta
20-09-2003, 19:05
MaxyM powinieneś zostać psychologiem zamiast machać łopatą na budowie w Stanach :>

Pa Unico :> :rotfl:

MaxxxiM
20-09-2003, 19:07

wystarczyla jedna dotkliwa porazka Wisla zeb wszystko z Ciebie wyszlo. porazka Unico porazka. wracaj do siebie

MaxyM
20-09-2003, 19:08

Dla twojej wiadomosci nie macham niczym w Stanach...

Mam dosc juz twojego ironicznego podejscia do wszystkiego co zwiazane z Legia...

Widzisz odoczekales sie momentu, kiedy jestes traktowany z przymrozeniem oka przez kazdego na tym forum...

Unico

Eee ty nie masz takiej władzy... :>
A czy Będzie "Pa" to zobaczymy.

Zajacc
[...]Co do obrażania na tym forum, to jako pierwszy obraziłeś ems-a, więc nie żal się teraz, że on obraził Ciebie.

Chyba jest jakaś różnica pomiędzy nazwaniem kogoś dzieckiem, a nazwaniem kundlem...

Tym powinien zająć się któryś z modów.

Tak - jestem za... niech ktorys z modow zajmnie sie Unico (czyt. ban)

MaxyM
20-09-2003, 19:10
Ban po co?

Unico to taki forumowy Kamil Kosowski...

Wiec czym sie przejmowac...

yusta
20-09-2003, 19:11

Eee ty nie masz takiej władzy... :>
A czy Będzie "Pa" to zobaczymy.

I dlatego jeszcze się pałętasz po tym forum :> :rotfl:

Unico
20-09-2003, 19:12
Ban po co?

yusta i kilka innych osób będą zawiedzeni :>

MaxxxiM
20-09-2003, 19:13
Ban po co?

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

ems
20-09-2003, 19:14
:> :rotfl:

MaxxxiM
20-09-2003, 19:16
Ban po co?

nie mow hop. MaxyM jest dzis spokojny, ale inny Mod moze miec gorszy dzien. ale jesli zostaniesz to bedzie po prostu smieszniej :> :rotfl:

MaxyM
20-09-2003, 19:18
A w sumie, co to staruszka, ze trzeba ja chronic przed sama soba...

:ban:

:>

ems
20-09-2003, 19:18
Ban po co?

nie mow hop. MaxyM jest dzis spokojny, ale inny Mod moze miec gorszy dzien. ale jesli zostaniesz to bedzie po prostu smieszniej :> :rotfl:

dobrze prawi :> :rotfl:

ems
20-09-2003, 19:19

:> :rotfl:

MaxxxiM
20-09-2003, 19:20

zdarzylem tylko powiedziec, zeby nie mowil hop :> :rotfl:

:buhaha:

yusta
20-09-2003, 19:22
Ban po co?

W sumie niczym, ale skoro Adi dostał bana a jest kibicem Legii, to dlaczego ma go nie dostac bredzący podobnie Unico, który kibicem Legii nie jest.
Chociaż...... no fakt, troszkę niezręcznie jest naśmiewać się z ziomka, lepiej z Unico :> :rotfl:

MaxxxiM
20-09-2003, 19:24
Ban po co?

W sumie niczym, ale skoro Adi dostał bana a jest kibicem Legii, to dlaczego ma go nie dostac bredzący podobnie Unico, który kibicem Legii nie jest.
Chociaż...... no fakt, troszkę niezręcznie jest naśmiewać się z ziomka, lepiej z Unico :> :rotfl:

spoznilas sie chwilke z tym postem :> :rotfl:

Łysolek
20-09-2003, 19:24
no i poleciał , :rotfl: :rotfl:

Zajacc
20-09-2003, 19:27

:banan: w koncu...

_Bart
20-09-2003, 19:29
cytujac z Magicznych Przygód Kubusia Puchatka

"nigdy go nie lubiłem
- to go nie jedz" :> :rotfl:

qwerty1234
20-09-2003, 19:30
:+:
Od początku go nie lubiłem '8 ;)

MaxxxiM
20-09-2003, 19:35
- no i co teraz bedzie?
- tak samo. albo lepiej :> :rotfl:

Franz Maurer :D

qwerty1234
20-09-2003, 19:36
Mam pytanko-za co Adi dostał bana? :>
I ile postów zdążył napisać? :)

yusta
20-09-2003, 19:43

Nie pamietam ile, ale były one bardzo wyraziste :rotfl: . A bana dostał za bluzgi pod adresem modów :/

qwerty1234
20-09-2003, 19:45

Nie pamietam ile, ale były one bardzo wyraziste :rotfl: . A bana dostał za bluzgi pod adresem modów :/
O kurczę...Już myślałem że za specyficzne "spamowanie" :>
On naprawdę ma talent do pisania-mógłby ktoś przybliżyć tą sytuację? :]

yusta
20-09-2003, 19:50

O kurczę...Już myślałem że za specyficzne "spamowanie" :>
On naprawdę ma talent do pisania-mógłby ktoś przybliżyć tą sytuację? :]

Kurczaki.... poszukaj gdzies tematu pt. Kryta - Fans czy jakoś tak, chyba było ich więcej niż jeden '8

yusta
20-09-2003, 19:52
Prosisz i masz: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=831 :buhaha:

MaxxxiM
20-09-2003, 19:55

Yusta, normalnei humer Ci sie poprawil po zbanowaniu kolegi z Kraoofa :D

a zapomnialbym :> :rotfl:

yusta
20-09-2003, 19:57

Normalnie płaczę ze śmiechu, zresztą sam luknij:

I tak czasy krettynieją! Zamiast chodzić na żyletę polecam Wam podciąć żyletką żyły i wrzucić się do rzeki! O tej stronie należy napisać w NL,ponieważ coś tu dziwnego się dzieje!
Dziękuję

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

ups, miało być :> :rotfl:

MaxxxiM
20-09-2003, 20:01

Normalnie płaczę ze śmiechu, zresztą sam luknij:

I tak czasy krettynieją! Zamiast chodzić na żyletę polecam Wam podciąć żyletką żyły i wrzucić się do rzeki! O tej stronie należy napisać w NL,ponieważ coś tu dziwnego się dzieje!
Dziękuję

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

ups, miało być :> :rotfl:

przeczytalem. haslo z CV i pozniejsze pojechanie po wszystkich mnie rozwalilo. ankieta i wpsy (nota bene Unico tez sie wlaczyl z haslem "walcz z systemem" :D) tez niezle. ale koles mial jazde... normalnie zastanawia mnie skad sie tacy biora :> :rotfl:

qwerty1234
20-09-2003, 20:07
Ja nie moge...TO mnie rozwaliło zupełnie - nie wiem czy mówimy o tym samym kolesiu ale jeśli to on to :buhaha:
Osz kurczę...
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=722
Sikam ze śmiechu :rotfl: :buhaha:
ps.ma ktoś pampersa? :help:

MaxxxiM
20-09-2003, 20:22
Ja nie moge...TO mnie rozwaliło zupełnie - nie wiem czy mówimy o tym samym kolesiu ale jeśli to on to :buhaha:
Osz kurczę...
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=722
Sikam ze śmiechu :rotfl: :buhaha:
ps.ma ktoś pampersa? :help:

po prostu masakra. rozmowy na GG to masakra :buhaha:
przyznam ze i tak dlugo mu sie udalo nie dostac bana.

NORBI
21-09-2003, 10:49
Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy też patrzycie na to co powiedział tylko ze swojej perespektywy.

Wiesz Unico ja byłem ze swoją 12 letnią córką,i żoną.Wróciły zachwycone.Dodam ,że moja żona nie cierpi meczy piłkarskich .A jednak mi się udało ją przełamać.Spytała o następny mecz na szczycie :nir:
Tak więc myślę,że Pan aktor dawno na Łazienkowskiej nie był.

Q_(L)
22-09-2003, 08:09
No można powiedzieć, że ja zacząłem, ale nie skończyłem :> :rotfl:

p.s. Chyba muszę częściej zaglądać na forum w łikendy :> :rotfl: