PDA

Zobacz pełną wersję : FLAGA "KOWAL"

RICARDO
19-09-2003, 01:25
Część z Was już ją pewnie widziała na Forum Legia.net A część pewnie jeszcze nie. Taka oto flaga mojego pomysłu jest już gotowa, tyle że mam ją w ... Kaliszu. Ja jej ekspozycją zająć się nie mogę więc szukam odpowiednich osób które by się Flagą zajeły. Dajcie znać na priva czy byłby ktoś chętny do zaopiekowania się nią. Ewentualnie skontaktujcie się z Administartorem serwisu www.legia.net
Nie zdąże już raczej wysłać jej by miała swą premiere z Wisłą.

Flaga ma 2m wysokości i 5m długości
http://www.bytovia.pl/flagi/foto/legia_kowal01.jpg

*PRZEMO*
19-09-2003, 07:24
Ładna 8)

Mini
19-09-2003, 09:47
:klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask:

Norbas
19-09-2003, 09:59
eee no w pyteczke jest.... :+:

Kiju
19-09-2003, 10:29
Część z Was już ją pewnie widziała na Forum Legia.net A część pewnie jeszcze nie. Taka oto flaga mojego pomysłu jest już gotowa, tyle że mam ją w ... Kaliszu. Ja jej ekspozycją zająć się nie mogę więc szukam odpowiednich osób które by się Flagą zajeły. Dajcie znać na priva czy byłby ktoś chętny do zaopiekowania się nią. Ewentualnie skontaktujcie się z Administartorem serwisu www.Legia.net

]

Wal do mnie smiało na priva,dla mnie zaopiekowanie sie flagą nie bedzie problemem 8-

ps.
Ale sie u was podobizn narobiło na flagach 8o

qwerty1234
19-09-2003, 10:34
Część z Was już ją pewnie widziała na Forum Legia.net A część pewnie jeszcze nie. Taka oto flaga mojego pomysłu jest już gotowa, tyle że mam ją w ... Kaliszu. Ja jej ekspozycją zająć się nie mogę więc szukam odpowiednich osób które by się Flagą zajeły. Dajcie znać na priva czy byłby ktoś chętny do zaopiekowania się nią. Ewentualnie skontaktujcie się z Administartorem serwisu www.Legia.net

]

Wal do mnie smiało na priva,dla mnie zaopiekowanie sie flagą nie bedzie problemem 8-

ps.
Tylko trzy Drago,Deyna i Kowalczyk - o kimś zapomniałem? :)
Flaga jest wypasista :>

Q_(L)
19-09-2003, 10:38

Ja to czekam, aż u Was pojawi się Boniek '8

Kiju
19-09-2003, 10:44

Predzej Michalczuk.
Deyna,Kowalczyk-Ok,ale Okuka?Nie to ze sie czepiam,bo to Wasza sprawa,ale juz chyba bardziej zasłuzył sie dla Legii np. Janas czy Brychczy...

ps.
Czy bedziecie robic podobizne Rycha Stańka? 8-

Szuwar
19-09-2003, 10:46
Nie przesadzamy troche z tymi flagami z podobiznami pilkarzy???
Moze Kowal to i (zywa) legenda klubu, ale zeby zaraz mu flage szyc???
Przez to flaga z Kaziem staje sie mniej unikalna i jakos tak traci swa wyjatkowosc...
Jeszcze troche i bedziemy mieli flagi z Dziekanowskim, Piszem, Ratajczykiem, zwiakiem... Opanujcie sie!
A GDZIE BRYCHCZY? On chyba najbardziej zasluguje na kolejne uwiecznienie na fladze. Kowal i reszta moze poczekac - serio. Ale to tylko moje zdanie...

Szuwar
19-09-2003, 10:50

Predzej Michalczuk.
Deyna,Kowalczyk-Ok,ale Okuka?Nie to ze sie czepiam,bo to Wasza sprawa,ale juz chyba bardziej zasłuzył sie dla Legii np. Janas czy Brychczy...

ps.

Ooo - Kiju mniej wiecej rozkminia o co mi chodzi...
Okuka pewnie powisi troche, ale za jakis czas zniknie z plotu - mam nadzieje... Bo jak to flaga na stale to rzeczywiscie wypadaloby jescze doszyc Vejvode, Wojcika, Janasa... Ech...

A jak tak dalej pojdzie to i Rychu niedlugo zawisnie na plocie 8/ . Oby nie.

Beny
19-09-2003, 10:50
Przez to flaga z Kaziem staje sie mniej unikalna i jakos tak traci swa wyjatkowosc...
Jeszcze troche i bedziemy mieli flagi z Dziekanowskim, Piszem, Ratajczykiem, zwiakiem... Opanujcie sie!
A GDZIE BRYCHCZY? On chyba najbardziej zasluguje na kolejne uwiecznienie na fladze. Kowal i reszta moze poczekac - serio. Ale to tylko moje zdanie...

... nie tylko! 8)

Szuwar
19-09-2003, 10:54
... nie tylko! 8)

No to siem bardzo cieszem :) :piwo5:

Mini
19-09-2003, 11:02
Tylko trzy Drago,Deyna i Kowalczyk - o kimś zapomniałem? :)
Flaga jest wypasista :>

a Jacek??

Q_(L)
19-09-2003, 11:03

... nie tylko! 8)

Dokładnie 8)

p.s. to 7 postów wyżej to sarkazm :>

crolick
19-09-2003, 11:03
sorry ale dla mnie totalna pomylka!! :hmm:

jakim prawem kowal?!? ten koles raptem poza strzeleniem 2 bramek sampdorii i barcelona niczym sie nie wyroznial, a jak tylko mogl to spierdalal z legii - a popatrzcie na zielka albo pana brychczego :+: , jak sie chce mozna nie wyjezdzac. to sa wzory do nasladowania!!, a nie jakis tam kowal :/

Mini
19-09-2003, 11:07

jakim prawem kowal?!? ten koles raptem poza strzeleniem 2 bramek sampdorii i barcelona niczym sie nie wyroznial, a jak tylko mogl to spierdalal z legii - a popatrzcie na zielka albo pana brychczego :+: , jak sie chce mozna nie wyjezdzac. to sa wzory do nasladowania!!, a nie jakis tam kowal :/

i dlatego Deyna wisi na Legii a Kowal jest w Kaliszu :>

RICARDO
19-09-2003, 11:14
A tak sobie jakoś wymyśliłem że Kowal był ostatnim z tych grajcarów który całkowicie i niepodważalnie kojarzy mi się tylko z Legią i tylko z Warszawą. Wszędzie gdzie grał robił to jako pracownik w firmie. Zarabiał i pracował a w Legii zostawił serducho. Doskonale pamiętam sezon 92-93. Chłopaki jechali ze wszystkimi na maksa. Nie było leszcza. Obojętnie gdzie i z kim. Wszyscy się trzęśli. Wisełka? Jaka Wisełka? Coś takiego nie istniało. Kowal był Legią jest i będzie w sercach kibiców, bo był prawdziwy, szczery i bezpośredni i najważniejsze był (jest) chłopakiem z Warszawy. Tyle mojego zdania na ten temat. Podkreślam mojego.
Wykonałem tą flagę by podziękować za całą radochę którą dało mi oglądanie Legii i gry Kowala.
A już tak na marginesie. Widzieliście w Canal+ w Klubie Kibice powtórkę meczu Legia - Wisła z czerwca 2001? Chłopaki męczyli się 80 minut dostając od Wisły 0:2. W 80 minucie wszedł Kowal i po 5 minutach dygnął bramę.

Chyba idę stąd bo średnia waszego wieku to jakieś 15 lat mniej niż ja mam.

_Bart
19-09-2003, 11:20

o tak Brychczy sobie na to zasłużył jak najbardziej
poza tym zgadzam sie z Szuwarem że przez te wszystkie podobizny fana z Deyną traci swój smaczek
Jak dla mnie to poizostałe podobizny powinny powisieć na poczatku na płocie a pozniej odrazu iśc na transy (i mam nadzieje ze tak bedzie sz Okuką Zielkiem i resztą)

Kurva kowal Ci nie pasi ?? spierdalał kiedy mogł ??? ehh co Ci tu tłumaczyć szkoda czasu i moich nerwów

jak dla mnie kowal zasłużyłby na swoją podobizne ale dopiero po zakonczeniu kariery a nie jeszcze teraz kiedy gra w jakihs pierdziszewach, ale jak najbardziej zasłużył żeby został uwieczniony
moze wiec lepiej wstrzymac sie z tą faną

_Bart
19-09-2003, 11:24
A tak sobie jakoś wymyśliłem że Kowal był ostatnim z tych grajcarów który całkowicie i niepodważalnie kojarzy mi się tylko z Legią i tylko z Warszawą. Wszędzie gdzie grał robił to jako pracownik w firmie. Zarabiał i pracował a w Legii zostawił serducho. Doskonale pamiętam sezon 92-93. Chłopaki jechali ze wszystkimi na maksa. Nie było leszcza. Obojętnie gdzie i z kim. Wszyscy się trzęśli. Wisełka? Jaka Wisełka? Coś takiego nie istniało. Kowal był Legią jest i będzie w sercach kibiców, bo był prawdziwy, szczery i bezpośredni i najważniejsze był (jest) chłopakiem z Warszawy. Tyle mojego zdania na ten temat. Podkreślam mojego.
Wykonałem tą flagę by podziękować za całą radochę którą dało mi oglądanie Legii i gry Kowala.
A już tak na marginesie. Widzieliście w Canal+ w Klubie Kibice powtórkę meczu Legia - Wisła z czerwca 2001? Chłopaki męczyli się 80 minut dostając od Wisły 0:2. W 80 minucie wszedł Kowal i po 5 minutach dygnął bramę.

Chyba idę z tąd bo średnia waszego wieku to jakieś 15 lat mniej niż ja mam.

:>
:buhaha:
:rotfl:

Kawa
19-09-2003, 11:32
Wiesz co dziwnie się zachowujesz. przychodzisz tu szukasz osoby która zajmie się twoja flaga i obrazasz za to, ze ktos osmielił sie skrytykowac twój pomysł.
Ja tez uważam, ze Kowaliwi poprostu ta flaga się nie nalezy. Już bardziej jackowi Zielinskiemu, ale tez dopiero po skończeniu kariery.

Mini
19-09-2003, 11:38

8o

aaadamm
19-09-2003, 12:04

ja rowniez zgadzam sie z Szuwarem

Kowal zasluzyl, ale nei na flage tylko na transparent ja kjuz cos....narazie JEDYNA flaga z podobizna pilkarza na Legii jest Deyna - podobizna Okuki to transparent a nie flaga !!! Tak sam oswoj transparent ma zielinski (made by Peyek).

Ja też sie dziwie, że swojego trasna nie ma jeszcze "Kici".

Nie masz sie co Ricardo obrażac, bo tutaj siedzą na forum naprawde konkrente osoby. Jezlei zalozyles post na temat opinie swojej flagi to musisz sieliczyc z tym, że spotka cie grad pochwal ale i ogrom krytyki.

A co do samej flag-IMO - projekt średni, wykonanie extra.

RICARDO
19-09-2003, 12:36
Hej, ja sie wcale nie obrażam. Nie tak to zrozumieliście. Przedstawiłem swoją opinie i tylko swoją co zreszta podkreśliłem. Wszystko na ten temat. Jedyne co mnie martwi i z czym się często spotykam to bardzo dziwne podejście, zwłaszcza młodszych kibiców do fanów Legii z innych miast. kibicem Legii jestem od bardzo dawna, (no to też sprawa względna oczywiście - są i dużo starsi). Na początku lat 90 na studiach dużo się szumiało a gra Legii dawała wiele radości. Wtedy oddałem jej serce. Nie było to łatwe bo w Kaliszu cały czas "rządzi" Widzew.

A w sprawie flagi stanęło na tym, że dostałem odpowiedź od Cyberfanów by wysłać flagę do Stowarzyszenia Sympatyków na Łazienkowską. Tam ją odbiorą i schowają w magazynku flag. A czy i kiedy zawiśnie zdecydować trzeba na miejscu. Ja jej trzymał w domu nie będę.

Brawo MINI. łatwo przyszło wcisnąć Ci w posta mordkę 8o choć gość akurat Warszawy nie cierpiał.

_Bart
19-09-2003, 12:40
Hej, ja sie wcale nie obrażam. Nie tak to zrozumieliście. Przedstawiłem swoją opinie i tylko swoją co zreszta podkreśliłem. Wszystko na ten temat. Jedyne co mnie martwi i z czym się często spotykam to bardzo dziwne podejście, zwłaszcza młodszych kibiców do fanów Legii z innych miast. kibicem Legii jestem od bardzo dawna, (no to też sprawa względna oczywiście - są i dużo starsi). Na początku lat 90 na studiach dużo się szumiało a gra Legii dawała wiele radości. Wtedy oddałem jej serce. Nie było to łatwe bo w Kaliszu cały czas "rządzi" Widzew.

A w sprawie flagi stanęło na tym, że dostałem odpowiedź od Cyberfanów by wysłać flagę do Stowarzyszenia Sympatyków na Łazienkowską. Tam ją odbiorą i schowają w magazynku flag. A czy i kiedy zawiśnie zdecydować trzeba na miejscu. Ja jej trzymał w domu nie będę.

Brawo MINI. łatwo przyszło wcisnąć Ci w posta mordkę 8o choć gość akurat Warszawy nie cierpiał.

a kto tu miał do Ciebie złe podejscie przed tym jak Ty nas lekko obraziłes wyskakujac z tym wiekiem ?
wierz mi że Tu nawet kibice Widzewa, Wisły i Lecha nie spotkaja sei ze złym podejsciem jesli same nie zaczną głupiej gadki

a mordka Mini to : ( poprostu u nas na Forum mamy takie emotikonki

RICARDO
19-09-2003, 12:51
Oj już nie złośćcie się. ;) Sorry za wiek. Sprawa z Flagą załatwiona. Wiem że te mordki to też reakcja na moją zaczepkę. Rozumiem że były do mnie skierowane.

Po 2 października będę w Warszawie ale wtedy chyba akurat jest wyjazd na mecz. No szkoda.

cześć

Q_(L)
19-09-2003, 12:53
Hej, ja sie wcale nie obrażam. Nie tak to zrozumieliście. Przedstawiłem swoją opinie i tylko swoją co zreszta podkreśliłem.

I poznałeś zdanie nasze, albo każdego z osobna, ale nikt tego nie podkreślił, więc robię to ja 8-

Jedyne co mnie martwi i z czym się często spotykam to bardzo dziwne podejście, zwłaszcza młodszych kibiców do fanów Legii z innych miast.

Ale o co Ci chodzi, bo ja nie kumam :hmm:

kibicem Legii jestem od bardzo dawna, (no to też sprawa względna oczywiście - są i dużo starsi). Na początku lat 90 na studiach dużo się szumiało a gra Legii dawała wiele radości. Wtedy oddałem jej serce. Nie było to łatwe bo w Kaliszu cały czas "rządzi" Widzew.

Szacunek 8)

I gra gitara :nir2:

Ta "podobizna" przedstawia J.Wójcika, byłego trenera Legii... a buźkę miał taką jak odchodził z Legii ;)

_Bart
19-09-2003, 12:54
eh zle mnie zrozumiałes
mordka Mini to " : ( " czyli smutek a nie jakieś reakcje na zaczepke naprawde poprostu u nas smutek czyli : ( obrazuje taka ikonka :(

Sprawy nie ma :)

Adiq
19-09-2003, 13:35
Ciężko będzie znaleźć miejsce na tą flagę, zwłaszcza po wczorajszym obniżeniu płotu na łuku...

Mazi
19-09-2003, 14:32
Wykonanie flagi - bardzo ładne !!!
Jednak ,gdybym osobiście robił jakąś flagę z wizerunkiem piłkarza ,to na pewno byłby to Lucjan Brychczy , myślę ,że tylko on , Deyna i Zieliński w 100 % zasłużyli na flagę ...

rkwa
19-09-2003, 14:38
Bez urazy Ricardo ale mogles hajs na flage spozytkowac duzo lepiej,np dolozyc sie do sektorowki.Domyslam sie ze nie mozesz zbyt czesto byc 'cialem' na Legii to przynajmniej chcesz od siebie cos dac - i bardzo dobrze.
Ja osobiscie uwazam ze jest wiele innych osob ktore zasluguja na flage ze swojm wizerunkiem.A robiac fany/transy z Zielkiem,Okuka czy Kowalem tylko 'rozmieniamy sie na drobne'.
Chlopaki wymyslili fane z Deyna i teraz wszyscy robia flagi z pilkarzami czy trenerami - i w zwiazku z tym fana z Deyna na tym troche traci.
Takie jest moje zdanie.

Pozdrowki dla wszystkich Legionistow z poza Warszawy.

HOOLSHWDP
19-09-2003, 15:26
Ricardo mam prośbe, domaluj jeszcze taki kamień lecący w strone głowy Kowala. Wtedy będzie super :rotfl:

Siekier
19-09-2003, 15:36
Wykonanie flagi bardzo ładna ale nie koniecznie z tym zawodnikiem ! Nie oznacza to wcale że nie lubie Kowala tylko uwżam że na fladze powinni być tylko Deyna , Brychczy i Zielu (po za kończeniu kariery) a innych można by przenieść na transy i by było wszystko w porządku ! Na płocie trzej wielcy a nad głowami inni zasłużeni dla klubu ! :>

Joker
19-09-2003, 16:49
A mim zdaniem ta flaga to swietny pomysł!!!!!!!!!!!!!! Kowal to chłopak z Warszawy, z Bródna, ktory nigdy sie nie splugawił grą w innym klubie polskim, i dla którego liczy sie tylko Legia!! Zasłużył!! strzelił w Legii wiele bramek waznych (Sampdoria, ManU) zawsze mówił ze w jego sercu tylko Legia!! Bravo Ricardo swietny pomysł.

PS Trzymaj sie tam w tym Kaliszu!!! :)

MaxyM
19-09-2003, 17:13
ps.

:rotfl:

To wredny ciul z tego Kija :>

foks
20-09-2003, 14:01
mhmm flaga taka srednia, lecz jakos dziwie sie iz powstaja coraz to nowe podobizny... Deyna to legenda, prawie Bog lazienkowskiej. okuka dokonal nie lada wyczynu, stad jego wizerunek, ale jest na duzo mniejszym plotnie, nie ma barw, nie jest tak rzucajacy sie w oczy jak deyna, pozostaje chierarchia.. ;) ogolnie zastanawia mnie fakt iz coraz wiecej powstaje flag na plot bez zadnej konsultacji ze starszyzna, i innymi kibicami. flaga na plot nie jest manifestem jednej osoby, to wyraz szacunku/uznania przez cala legijna brac. jesli ktos chce ukazac swa milosc, przywiazanie, nawet uczucia calej grupy to niech robi transparent. flaga musi byc najlepsza, najlepiej wykonana jak np Wild Boysi ;) potem zal mi ludzi co przynosza swoje flagi i chca by wisialy na zylecie.. tam nie ma miejsca i wisza najlepsze flagi.
ostrzegam wszystkich by nie mieli pretensji jak zrobia flage, namecza sie a nie znajdzie ona miejsca na plocie, sorry wielkie, ale tam wisza tylko najlepsze, zasluzone...
pozdrawiam
foks

szczepan
20-09-2003, 14:09
ps.

po wczorajszym meczu bedzie flaga z Magiera :D

MaxxxiM
20-09-2003, 14:31
fajnie ze kibice z roznych stron Polski robia flagi. to dobrze ze ludzie maja inicjatywe. to nalezy pochwalic. ja osobiscie lubie Kowala, tez uwazam ze jest jednym z symboli Legii. (cytat - zapytali mnie czy juz jestem Betiko. Jaki Betiko? Panie, ja jestem z Legii z Broda, a nei zaden Betiko")

ale NIE MA LEPSZEGO OD LUCJANA BRYCHCZEGO. To najwiekszy symbol Legii jaki kiedykolwiek byl, jest i bedzie. 49 lat z klubem!!!

to jest czlowiek, ktoremu nalezy sie wielka flaga. i moze zrobmy jakas zrzutke na ta flage, ja chetnie sie dorzuce, bo naprawde nikt nie zasluguje na taka flage bardziej od pana Lucka. :+:

crolick
20-09-2003, 14:33
fajnie ze kibice z roznych stron Polski robia flagi. to dobrze ze ludzie maja inicjatywe. to nalezy pochwalic. ja osobiscie lubie Kowala, tez uwazam ze jest jednym z symboli Legii. (cytat - zapytali mnie czy juz jestem Betiko. Jaki Betiko? Panie, ja jestem z Legii z Broda, a nei zaden Betiko")

ale NIE MA LEPSZEGO OD LUCJANA BRYCHCZEGO. To najwiekszy symbol Legii jaki kiedykolwiek byl, jest i bedzie. 49 lat z klubem!!!

to jest czlowiek, ktoremu nalezy sie wielka flaga. i moze zrobmy jakas zrzutke na ta flage, ja chetnie sie dorzuce, bo naprawde nikt nie zasluguje na taka flage bardziej od pana Lucka. :+:

swiete slowa!! :+:

MaxxxiM
20-09-2003, 14:38

swiete slowa!! :+:

no to do roboty, ja mysle ze ze 200 stowki moge w przyszlym miesiacu dac na taka flage. dla TAKIEGO CZLOWIEKA warto. mniej browca wypije :D
powaznie trzeba zrobic zruztke. panorama panorama, a Pan Lucjan czeka juz dosc dlugo na gest z naszej strony. za dlugo

Mini
20-09-2003, 15:00

:/
nie dyskutujemy tu o Warszawie tylko o tym że napisałeś że jesteśmy za młodzi i nie bedziesz wiecej pisał.

szczepan
20-09-2003, 15:09
mhmm flaga taka srednia, lecz jakos dziwie sie iz powstaja coraz to nowe podobizny... Deyna to legenda, prawie Bog lazienkowskiej. okuka dokonal nie lada wyczynu, stad jego wizerunek, ale jest na duzo mniejszym plotnie, nie ma barw, nie jest tak rzucajacy sie w oczy jak deyna, pozostaje chierarchia.. ;) ogolnie zastanawia mnie fakt iz coraz wiecej powstaje flag na plot bez zadnej konsultacji ze starszyzna, i innymi kibicami. flaga na plot nie jest manifestem jednej osoby, to wyraz szacunku/uznania przez cala legijna brac. jesli ktos chce ukazac swa milosc, przywiazanie, nawet uczucia calej grupy to niech robi transparent. flaga musi byc najlepsza, najlepiej wykonana jak np Wild Boysi ;) potem zal mi ludzi co przynosza swoje flagi i chca by wisialy na zylecie.. tam nie ma miejsca i wisza najlepsze flagi.
ostrzegam wszystkich by nie mieli pretensji jak zrobia flage, namecza sie a nie znajdzie ona miejsca na plocie, sorry wielkie, ale tam wisza tylko najlepsze, zasluzone...
pozdrawiam
foks

:+: :+: :+:

a tak swoja droga to nie wiem jak bylo teraz ale na Lechu wisiala na krytej jeszcze ta flaga ze wszystkimi obcokrajowcami... z S., Yahaya, Stanewem... i powiem szczerze jest ona fatalna :/

RICARDO
20-09-2003, 17:04
Witam.

Ale wczoraj daliśmy po meczu :pijaki: . W morde dopiero wstałem. A wracając do tematu to widze że namieszałem nieźle tą flagą. Zapomniałem że w tak wielkiej grupie róźnica zdań i gustów jest potężna. No i bardzo dobrze. Jeszcze raz sorrki że mnie tam jakoś na początku poniosło. Myślę że Kowal jeszcze kiedyś wróci. Może już nie jako zawodnik ale coś w Legii dla siebie znajdzie. Flaga poczeka i kiedyś się do niej wróci. Teraz będzie miała miejsce Honorowe w moim gabinecie na ścianie, chyba że żonka rozpocznie jakieś "wiry" :wleb: .

Trzymta się wszyscy. Ide wziąść coś na ból łba. :piwo4:

Mini
20-09-2003, 17:12
a tak swoja droga to nie wiem jak bylo teraz ale na Lechu wisiala na krytej jeszcze ta flaga ze wszystkimi obcokrajowcami... z S., Yahaya, Stanewem... i powiem szczerze jest ona fatalna :/

hehe ja kiedyś jechałem pociągiem do szkoły z paroma znajomkami i włąsnie w NL była ta flaga z imionami flagami i jakieś serca. i zacząłem ją wyśmiewać bo za jeden mecz czy dwa już zrobili jakieś płótno piłkarzykom którzy przy najbliższej okazji spierdolili z Legii. oczywiście na fladze jest napisane że to Grodzisk Mazowiecki a jak się potem okazało razem z nami w kanarówie jechało wtedy dwóch kolesi z grodziska których potem widziałem pod stadionem.nie wiem czy to ich flaga czy po prostu solidaryzowali się ze swoimi krajanami ale i wtedy i potem pod kasami patrzyli się na mnie conajmniej dziwnie.

a w krótkich słowach o tej fladze to pomysł średni wykonanie jeszcze gorsze i jest kilka innych które mogłyby zawisnąć na płocie zamiast niej.

Mazi
20-09-2003, 17:25
Flaga "Stanew , Jahaja " ,to własnie jest dopiero nieporozumienie :/ .

foks
20-09-2003, 22:05
kolego to ze zrobiles flage i nie spotkala sie ona z aplauzem wsrod uzytkownikow tego forum nie znaczy ze masz ja zostawic w szafie. przyjedz na mecz, i wez ja ze soba, moze sie znajdzie gdzies miejsce, powiesisz na bocznym plocie badz na krytej, wpadniesz do sklepiku przy krytej przed meczem i opowiesz o swej fladze, moze spodoba sie chlopakom z niego i pomysla o jakims lepszym miejscu na plocie. pisze to bys nie zrazil sie do legijnej braci przez to iz nie przypadla im do gustu twoja flaga. pamietaj ze nikt nie podwarza twoich checi ;)
pozdro foks

szczepan
20-09-2003, 22:39
wlasnie pamietaj ze my nie jestesmy wyrocznia itd poprostu kazdy przedstawil swoje zdanie... a tak swoja droga to napewno Twoja flaga jest lepsza niz ta z yahaja...

legart
22-09-2003, 14:37

Zgadzam się z Szuwarem niedługo to i Wróblewski będzie miał swoją flagę :/

legart
22-09-2003, 14:40

to Ty masz 40 lat 8-

RICARDO
22-09-2003, 15:06
to Ty masz 40 lat 8-

Czemu jeszcze do tego wracasz? Może nie wiele sie pomyliłeś? Powiedzmy że zmieściłeś się granicach będu. ;)

legart
22-09-2003, 15:38
to Ty masz 40 lat 8-

Czemu jeszcze do tego wracasz? Może nie wiele sie pomyliłeś? Powiedzmy że zmieściłeś się granicach będu. ;)

Nie chciałem Cię obrazić, po prostu odpowiedziałem na tego posta za nim cały temat i resztę twoich postów do końca przeczytałem. :) A cóż ja też najmłodszy nie jestem. Pozdrowienia dla Kalisza - domyślam się że słodko tam nie masz - sporo Widzewa, a i trochę Lechitów pewno tam się kręci.

RICARDO
22-09-2003, 23:25
Spoko, ja się wcale nie obrażam. "Jes Gites". A jeżeli chodzi o Kalisz to faktycznie jest tu pełno za RTS-em. Kolejorz raczej na bocznym torze. Kalisz nie lubi Poznania. Już bliżej nam do Warszawy. Byliśmy w tym samym zaborze ::D:: A tak poważnie to za Legią też tu mało ludzi. Ja sam znam ze dwie osoby. Reszta się kryje albo po prostu sie z tym nie afiszuje. Troche gadałem dziś sobie z Cyberfanami na privie. Mają bardzo fajny pomysł by wspierać fanów z odległych części Polski. Ale u nas to nie bardzo jest kogo wspierać. Zero organizacji. Wszędzie na murach tylko RTS KING. Choć w kilku miejscach widać też "L", ale leszcze zaraz to poprzerabiają. :box:

Dziś w trakcie "rozmowy" z cyberfanami przypomniałem sobie że na Legie byłem "skazany" juz dawno. Na początku lat 80 w podstawówce całkiem nieświadomie wyrysowałem sobie na torbie Polsilvera i napisałem "ŻYLETA ZAWSZE Z WAMI" '8 . Musiałem gdzieś w TVP to podpatrzeć. Ale były jaja jak poszedłem z tym do szkoły. :buhaha:

:tle: