PDA

Zobacz pełną wersję : dziewczyny na meczach

Kasja
18-09-2003, 18:21
Czesc mam pytanie co sadzicie o kibicujacych dziewczynach? jak sie ktos dowiaduje ze lubie pilke nozna to jest strasznie zdziwiony, a w ogole dziewczyny na meczach to juz jest zdaniem niektorych totalnie nienormalne... ;)
co wy o tym myslicie?

bemowiak
18-09-2003, 18:24
Wg mnie bardzo dobrze że dziwczyny rzychodzą na mecze szczególnie na Legie ;) Ja w tym nic dziwnego niewidze.

Pozdro

Zajacc
18-09-2003, 18:49
A co w tym dziwnego? Dziewczyny na trybunach? Jak najbardziej :)

Kasja
18-09-2003, 19:21
Zdecydowanie jestem przeciw ludziom, którzy się dziwią Twojemu hobby. Moim zdaniem jest Was zdecydowanie za mało. Powinni zrobić wejście dla dziewczyn za free. ;)
o wlasnie!!! popieram :D
z tego co wiem to tak jest na Poloni... ale tam bym nie poszla :P

Mazi
18-09-2003, 19:26
Dziewczyny na meczach ?
Nie mam nic przeciwko !!! A wręcz przeciwnie ... :) .
Zawsze miło na jakiejś kibicce oko zawiesić ;) .

jarcyś
18-09-2003, 19:41
mam mieszane uczucia. na tym poprzestanę. 8o

Ostry
18-09-2003, 20:08
Ja jestem jak najbardziej za! :) Dla mnie widok dziewczyny na trybunach to nic nadzwyczajnego,tylko gdyby niektóre tak nie przeklinały :/ Jakoś bardzo mnie to razi u kobiet.

Siekier
18-09-2003, 20:11
ja jestem za !! sam zabieram dziewczyne na Wisłe więc ja w tym nic dziwnego nie widze 8)

Lakers
18-09-2003, 20:47
a co to ma być ze stadion jest tylko dla facetów ?!

OCZYWIŚCIE ze tak ;) dla dziewczyn ;)

Toudi
18-09-2003, 21:34
TAK dla dziewczyn na meczach...im więcej tym lepiej ;)

Aureliusz
18-09-2003, 21:35
Ja jestem jak najbardziej za! :) Dla mnie widok dziewczyny na trybunach to nic nadzwyczajnego,tylko gdyby niektóre tak nie przeklinały :/ Jakoś bardzo mnie to razi u kobiet.
A'propos przeklinania. Ostatnio przed którymś meczem, jak staliśmy jeszcze w bramkach, ktoś zarzucił piosenkę: "Polonia K, Polonia S, Polonia zawsze..." i jedna panna się bardzo wyróżniała śpiewaniem tej piosenki. Robiła to tak głośno, że zwróciła uwagę niemal wszystkich dookoła. Wszyscy zaczęli się śmiać. Za chwilę ktoś zucił jako ripostę: "A ja kocham gołe baby" mając chyba nadzieję, że owa panna się dołączy. Ale niestety, tylko się uśmiechnęła pod nosem.

mam mieszane uczucia. na tym poprzestanę.

Ja również. Jako facet nie mam nic przeciwko temu, a nawet jestem za. Zawsze miło jest popatrzeć na jakieś laseczki. Nie samą piłką człowiek żyje. Ale jako kibic wolałbym, aby na meczach nie pojawiały się niedzielni kibice i pikniki, nawet jeśli by były to dziewczyny. Reasumując więc, jeśli dziewczyny chodzą, bo interesują się piłką i Legią, to jestem za. Ale pannie, która sie pyta "którzy to nasi" to ja serdecznie dziękuję.

Łysolek
18-09-2003, 21:44
a ja proponuję Kasiu się spotkac , gdyż jesteśmy z jednej dzielnicy 8)

Kasja
18-09-2003, 22:16
hehe i moze nawet sie znamy... ;)
a skad dokladniej jestes? hehe no ja nie mam nic przeciwko ;)

Norbas
18-09-2003, 22:56
zdecydowanie jestem za :)

czasami nawet swoje dwie dziewczyny zabieram na mecze :)

Kasja
18-09-2003, 22:58
zdecydowanie jestem za :)

czasami nawet swoje dwie dziewczyny zabieram na mecze :)
obie na raz czy kazda na inny??? ;)
joke... pozdr :)

Norbas
18-09-2003, 23:05
oczywiście że obie na raz :)
nigdy nie chcą chodzić oddzielnie :)

poprostu albo obie zostają z mamą albo idą na mecz.. z mamą lub tatą :)

:)

*PRZEMO*
18-09-2003, 23:20
Ja zrobiłem bład i wziałem swoja dziewczyne raz na mecz.. i to było tak jak zajaczek pisze... ktorzy to nasi :/ ale posłałem jej wiazke i teraz potrafi nawet wyrecytowac skład Legii :D bez wiekszego zajakniecia..
ale takie panienki to porazka na meczu..
ostatnio taka widziałem co prawie mnie przekrzykiwała 8- to troche mi głupio było 8o a ona wygladała lekko poł smiesznie ;)

bemowiak
18-09-2003, 23:22
To ja kiedyś widziałem kibicke Wisły na Żylecie 8-

Chyba to była kibicka Wisły bo niepodobało jej sie że dopinguje Legie ale były strasznie naćpane i szybko je gdzieś wywiało.

c_zary
19-09-2003, 03:51
Kazdy kibicuje jak umie i tak jak w sercu czuje wiec nie ma sie co nad tym rozwodzic.

Inna sprawa, ze ja swojej jakos nigdy na to nie naciskalem. Raz zabralem na 15 minut sparingu i... starczy

Mini
19-09-2003, 08:18
w sumie to dobrze ze dziewczyny przychodzą na Legię aaaaalllleeeeee

obrazek z zabrza.
ktoś zarzucił kawałek
"chu jowa pogoda , hej górnik zrobi nam loda" i od razu zacząłem się patrzeć po dziewczynach czy któras będzie taka pomysłowa i zaśpiewa i co ? jedna się znalazła!!! :fu:

*PRZEMO*
19-09-2003, 09:28
No moze ona była wyjatkowa i akurtat lubi lody :rotfl: :buhaha: ;)

Norbas
19-09-2003, 09:32
No moze ona była wyjatkowa i akurtat lubi lody :rotfl: :buhaha: ;)

zaraz tam wyjątkowa ;)

jedne lubią brąz, drugie lody ;P

Jawor_CDR
19-09-2003, 11:16
oby Was było jak najwiecej na meczach :) Ostatnio na Lechu było tyle fajnych dzieczyn ze trudno bylo sie skoncentrowac na grze piłkarzy.

*PRZEMO*
19-09-2003, 11:39
oby Was było jak najwiecej na meczach :) Ostatnio na Lechu było tyle fajnych dzieczyn ze trudno bylo sie skoncentrowac na grze piłkarzy.

Jawor bedziesz chodził na mecz podrywac dziewczyny? '8 ;)

Joker
20-09-2003, 10:28
Kazdy kibicuje jak umie i tak jak w sercu czuje wiec nie ma sie co nad tym rozwodzic.

Inna sprawa, ze ja swojej jakos nigdy na to nie naciskalem. Raz zabralem na 15 minut sparingu i... starczy

Pamiętam, pamiętam. :):):)

Joker
20-09-2003, 10:30
Im wiecej dziewczyn na meczach tym lepiej!! trybuny wygladaja jeszcze piekniej!!! 8) :):):) Pozdrowienia dla wszystkich legionistek!!! 8)

Łysolek
20-09-2003, 10:43

Koło metra Stokłosy mieszkam :D

PRASKI
20-09-2003, 11:49
oólnie jestem ZA w tej kwestji, ale jeśli dziewczyna wie o co chodzi, a nie stoi i mówi że za głośno...

a tak poza tym to one za bardzo rozpraszają uwagę ;)

crolick
20-09-2003, 13:06
hehe wczoraj jak papcio wracal z pracy do domu mowil ze jechal w busie z kibicami i sie dziwil ze tak duzo dziewczyn tam bylo - tak wiec wyglada na to ze na mecze chodzi wiecej dziewczyn. oby tak dalej :)

i lekko off-topicowo, na eurosporcie teraz leci mecz polska-holandia w siatke damska - mistrzostwa europy, poziom zenujaco niski, ale nie po to sie oglada siatkowke kobieca :D

MaxxxiM
20-09-2003, 13:33
Zdecydowanie jestem przeciw ludziom, którzy się dziwią Twojemu hobby. Moim zdaniem jest Was zdecydowanie za mało. Powinni zrobić wejście dla dziewczyn za free. ;)

nie powinni. a niby dlaczego? tylko dlatego ze sa dziewczynami?
bez przesady. z calym szacunkiem dla dziewczyn kibicujacych. rownouprawnienie - tak, ale ze wszystkimi tego konsekwencjami.

szczepan
20-09-2003, 13:36

no ja juz predzej bym wolal zeby na krytej zrobili jakas znizke czy cus dla rodzin... na przyklad na sektory B i C...

MaxxxiM
20-09-2003, 13:39

no ja juz predzej bym wolal zeby na krytej zrobili jakas znizke czy cus dla rodzin... na przyklad na sektory B i C...

i to jest lepszy pomysl. zachecic rodziny do przychodzenia na mecze.

Ostry
20-09-2003, 16:42
Wczoraj na meczu z Wisłą,przede mną na Krytej siedziały dwie dziewczyny.Nie powiem,były całkiem fajne :) I w moim wieku :D Ale jakoś to dziwnie wyglądało,jak przy niemal każdej przyśpiewce kręciły tyłkami 8-

Mini
20-09-2003, 16:49
roboty było tyle że nie było czasu na rozglądanie się ale razem z nami była cały czas pewna koleżanka ;) :gool: '8

Kasja
20-09-2003, 18:40

Koło metra Stokłosy mieszkam :D
ja na Imielinie :D

ems
20-09-2003, 20:16
Wczoraj na meczu z Wisłą,przede mną na Krytej siedziały dwie dziewczyny.Nie powiem,były całkiem fajne :) I w moim wieku :D Ale jakoś to dziwnie wyglądało,jak przy niemal każdej przyśpiewce kręciły tyłkami 8-

8- :hmm:

'8

Łysolek
20-09-2003, 20:18
Kasja a ile masz lat ?? '8

ems
20-09-2003, 20:19
Łysy, Twoja dziewczyna nadal czyta to forum ? ?:)

Łysolek
20-09-2003, 20:30
:rotfl: tak :help: :rotfl: :rotfl:

ems
20-09-2003, 20:34
no coz :hmm: :oho:

yusta
20-09-2003, 20:59

hehehe, Łysolek chyba stale musi mieć podwyższony poziom adrenaliny '8

MaxxxiM
20-09-2003, 21:03

moze lubi sporty ekstremalne :D

ems
20-09-2003, 21:09

lekarz mu zalecil czy tak sam z siebie ? :buhaha:

yusta
20-09-2003, 21:22

lekarz mu zalecil czy tak sam z siebie ? :buhaha:

Nie wiem, może niech sam zainteresowany się wypowie, bo coś tak jakoś ucichł......, może sie doigrał :rotfl:

Łysolek
20-09-2003, 21:24
po pierwsze jest nie pisany punkt w regulaminie forum : Że "kto nabija sie z moderatora , ten dostanie bana bez uprzedzenia :D "
po drugie , już ze mnie taki kasanova :D Ale wierny jestem tylko Natalii , poza tym co jest w tym złego ze się poznam z jakąś dziewczyną , nie rozumiem waszego podejścia 8- :hmm:

ems
20-09-2003, 21:27
tu nie chodzi o podejscie nasze, tylko Natalii :> :rotfl:

yusta
20-09-2003, 21:44

Właśnie! A w któryms temacie widziałam jej słowa: "Adam, nie przeginaj" - czy jakoś tak '8

Kurde ale rozmywamy 8-

Wracając do tematu, to super że coraz więcej dziewczyn chodzi na mecze, nie patrzą się już na mnie jak na ufoka. Drażnią mnie tylko te, które wbijają się w miniówach i szpilach na trybuny, bo jak je widzę to nie wiem w jakim celu przyszły. Ale Wy pewnie w tym temacie macie inne odczucia '8

Zajacc
20-09-2003, 21:52
Wracając do tematu, to super że coraz więcej dziewczyn chodzi na mecze, nie patrzą się już na mnie jak na ufoka. Drażnią mnie tylko te, które wbijają się w miniówach i szpilach na trybuny, bo jak je widzę to nie wiem w jakim celu przyszły. Ale Wy pewnie w tym temacie macie inne odczucia '8

Ja nie widze w tym nic zlego... '8

Mrozik
20-09-2003, 21:55

Ja nie widze w tym nic zlego... '8
"Może chłopcy w twoim wieku tak już mają" :buhaha: :buhaha:

Beny
20-09-2003, 21:57

Właśnie! A w któryms temacie widziałam jej słowa: "Adam, nie przeginaj" - czy jakoś tak '8

Kurde ale rozmywamy 8-

No są pewne priorytety, aczkolwiek okoliczności przyrody czasami niesprzyjające. :}

el majoneze
21-09-2003, 00:09
ja mam kolezanke na kryte.. :rotfl: ??:D..moze to ona tak kreciłą tyłkiem?? :rotfl: :rotfl: Tupa pozdrawiam:D..nie,ale tak wogole to spoko ze sa te panienki na meczach....tylko ze lipa ze wiekszosc z nich przychodzi tam juz z chłopakami..to tez zauwazyliscie?ze mało jest dziewczyn solo albo w towarzystwie samych kolezanek??...

SIESTA SIESTA SIESTA MARIHUANA LEGIA DZISIJA WYGRA BAWIMY SIE DO RANA.....SZARZYZNA POLSKIEJ LIGI VS WISŁA 4:1...I CO KOSOWSKI??

Tupcia
21-09-2003, 00:24
Heee... Powiem Wam tak...
Większośc z Was to szowiniści chyba:) (joke, jakby co)
Osobiscie nie mam nic do kręcocych panien, ale ja jak spiewam to ze tka powiem nie wwywijam dupą, jak sugeruje MAJONEZZZm tylko tranpsarentem!!
Ha, poza tym mówię Wam, chodze sama na mecze i same sa tego plusy.
Non stop poznaję jakiś typków, wszyscy wszystkim częstują itp:P

Poza tym wiecie, taka mała bezbronna dziewczynka w barwach, w koszulce, z transparentem... Nawet policja mi macha;)

A jaki podziw wśród znajomych... same plusy!!!!

Ale popieram tez YOustę - te wymalowane panny w mini i obcasach... to nawet nie sa popkorny! Nie wiem, jakoś mi nie przechodzą...

Kasja
21-09-2003, 00:30
po pierwsze jest nie pisany punkt w regulaminie forum : Że "kto nabija sie z moderatora , ten dostanie bana bez uprzedzenia :D "
po drugie , już ze mnie taki kasanova :D Ale wierny jestem tylko Natalii , poza tym co jest w tym złego ze się poznam z jakąś dziewczyną , nie rozumiem waszego podejścia 8- :hmm:
hehe tez nie widze w tym nic zlego... ;)
17 lat (hehe pewnie jak zwykle do wszystkiego za mloda ;))

co do panienek w miniowach itp to popieram... nawet wczoraj jedna taka widzialam... nie patrzyla na boisko tylko dookola na kolesi... :-/

el majoneze
21-09-2003, 00:30
taaaa...nie no i to jest własnie godne pochwały..panna ktorej na LEgie nikt nie zaciagnał siła tylko poszłą sama mało tego dalej sama chodzi...i czasami nawet wie w jakich barwach biegają nasze gwiazdki.. :) aa..włąsnie gdyby działącze LEgii chcieli na LEgii wiecej płci pięknej to trzeba by było Mieciela spowrotem sciagnac..jezuu wszystkie moje kolezanki plakaty na ścianach miały a nie miały zielonego pojecia jak gra.. :fu jak MArcin nie będzeie chcial wrocic to pozostaje jeszce moja skromna osoba ;) ..jak cos to niech działącze pisza:D ;)

Kasja
21-09-2003, 00:32
taaaa...nie no i to jest własnie godne pochwały..panna ktorej na LEgie nikt nie zaciagnał siła tylko poszłą sama mało tego dalej sama chodzi...i czasami nawet wie w jakich barwach biegają nasze gwiazdki.. :) aa..włąsnie gdyby działącze LEgii chcieli na LEgii wiecej płci pięknej to trzeba by było Mieciela spowrotem sciagnac..jezuu wszystkie moje kolezanki plakaty na ścianach miały a nie miały zielonego pojecia jak gra.. :fu jak MArcin nie będzeie chcial wrocic to pozostaje jeszce moja skromna osoba ;) ..jak cos to niech działącze pisza:D ;)

hehe ja musialam prosic zeby mnie wzieli bo nie wierzyli ze na powaznie chce :)
ale w koncu sie udalo :D

szczepan
21-09-2003, 00:34
co watku z Lysym to ja Wam mowie to nic... pewna znana nam osoba... nie bede wymienial ktora :P to jest dopiero agent... no poprostu raz to juz by prawie dostal bo normalnie nie bylo sily z nim gadac bo glowa latala za pannami do okola szyji :D

pozdro dla tej osoby :P

ems
21-09-2003, 00:54

8- wygladasz na starsza ;) pzdr.

Tupcia
21-09-2003, 01:10
taaaa...nie no i to jest własnie godne pochwały..panna ktorej na LEgie nikt nie zaciagnał siła tylko poszłą sama mało tego dalej sama chodzi...
Hi, Majonez Palus, dzięeeki ;)

aa..włąsnie gdyby działącze LEgii chcieli na LEgii wiecej płci pięknej to trzeba by było Mieciela spowrotem sciagnac..jezuu wszystkie moje kolezanki plakaty na ścianach miały a nie miały zielonego pojecia jak gra..
mi tam sie Mięciel nigdy nie podobał. Zamówiłam kiedys daawno koszulkę z NL, specjalnei list napisalam, zeby mi z Kucharskim przyslali... a Mięciela dostałam, nawet nei wiecie jak byłam wściekła;)) He, a tak poza tym, moi prywtnym zdaniem, Boruc jest duuuuzo lepszy od Mięciela ;)

:fu jak MArcin nie będzeie chcial wrocic to pozostaje jeszce moja skromna osoba ;) ..jak cos to niech działącze pisza:D ;)
Rrrrrety, mój Boże, MAJONEZIKU dorgi, jestes miszczem:)) Jakby Ciebie tam wpuscili, to by non stop krzesłka zdejmowali, ze względów bezpiecznstwa... (joke ofkors! ;) )

Kasja
21-09-2003, 01:14

8- wygladasz na starsza ;) pzdr.
taaaa... a kiedy mnie widziales??? ;)
pozdr :)

ems
21-09-2003, 01:15
eh avatarki mie sie popierdolily :P wycofuje, nie widzialem :)

Tupcia
21-09-2003, 01:15
hehe ja musialam prosic zeby mnie wzieli bo nie wierzyli ze na powaznie chce :)
ale w koncu sie udalo :D

Hee.. mnie tam dalej proszą żebym nie chodzila ;)
P.S.Kaska, private messydż CI napisałam:D

Łysolek
21-09-2003, 13:24
no wiec kiedy sie spotykamy Kasja ?? :D:D 8)

Kasja
21-09-2003, 13:31
no wiec kiedy sie spotykamy Kasja ?? :D:D 8)

hehe a kiedy proponujesz??? ;)

Łysolek
21-09-2003, 13:37
o 14.20 na przystanku na Imielinie koło metra ( ten koło MULTIKINA , ten przyst. 179 w stronę Natolina :D ) narka :P

Kasja
21-09-2003, 13:50
o 14.20 na przystanku na Imielinie koło metra ( ten koło MULTIKINA , ten przyst. 179 w stronę Natolina :D ) narka :P

eeee... :P
jasne.... :P

hehe a ja nie zdaze ;)
poczekaj na mnie tak do 17 bo wtedy tam bede ;)

MaxxxiM
21-09-2003, 13:56
a tak poza tym, moi prywtnym zdaniem, Boruc jest duuuuzo lepszy od Mięciela ;)

no fakt, strasznie duzo chlopak bramek strzela ;) a Mietowy to na bramce nie zrobil kariery :]

Łysolek
21-09-2003, 14:01

eeee... :P
jasne.... :P

hehe a ja nie zdaze ;)
poczekaj na mnie tak do 17 bo wtedy tam bede ;)

ale ja mówię powaznie już wychodze z domu !!! skoro tak to napisz o której Tobie pasuje , tylko na privie :D
pozdrawiam
narazie

Kasja
21-09-2003, 14:01

no fakt, strasznie duzo chlopak bramek strzela ;) a Mietowy to na bramce nie zrobil kariery :]

TUPA chyba musze sie z Toba zgodzic jesli myslimy o tym samym ;)
pozdr

szczepan
21-09-2003, 14:04
ale ja mówię powaznie już wychodze z domu !!! skoro tak to napisz o której Tobie pasuje , tylko na privie :D
pozdrawiam
narazie

boisz sie konkurencji :P??

Yankes
21-09-2003, 14:35
co watku z Lysym to ja Wam mowie to nic... pewna znana nam osoba... nie bede wymienial ktora :P to jest dopiero agent... no poprostu raz to juz by prawie dostal bo normalnie nie bylo sily z nim gadac bo glowa latala za pannami do okola szyji :D

ja ciebie tez pozdrawiam szczepanku
A CIEBIE KASJU POZDRO. PODWOJNE :cfa:

Kasja
21-09-2003, 14:51

ahaaaa o to o ciebie chodzilo ;)
ladnie... ladnie... ;)
hehe pozdr :)

PS zrobilam sobie przerwe, ale gg mi sie rozwalilo ;)

Siekier
21-09-2003, 15:00
A ja zabrałem swoją dziewczyne na Wisłe i teraz jej się tak spodobało że chce iść na kolejny mecz ale tym razem na .. żylete !!! heh no prosze !

Yankes
21-09-2003, 15:02

ahaaaa o to o ciebie chodzilo ;)
ladnie... ladnie... ;)
hehe pozdr :)

PS zrobilam sobie przerwe, ale gg mi sie rozwalilo ;)
ledwo zaczełas i juz przerwa :>
napisz to. trzymam za ciebie kciuki.
jak obiadek ?? '8

Kasja
21-09-2003, 15:02
A ja zabrałem swoją dziewczyne na Wisłe i teraz jej się tak spodobało że chce iść na kolejny mecz ale tym razem na .. żylete !!! heh no prosze !
nie bylam jeszcze na krytej i nie wiem czy kiedys pojde...
bo na zylecie jest zajebiscie :)

Sharn
21-09-2003, 15:13
No ba, pewnie że zajebiście :D

Co do kobiet na trybunach to jestem za. Zresztą wiele z nich się mocno potrafi zaangażować w doping... :)

dyha
21-09-2003, 15:16
ja tam wole kobiety na boisku , patrz hasao '8

Siekier
21-09-2003, 15:58

A więc ja wole chodzić na żylete ale krytą też nie pogardze ! :> coraz mniejsza różnica jest między dwoma stronami boiska a to dla tego że na krytej zaczynają ludziska się wkręcać w klimat :+:

brevery
21-09-2003, 15:59
[quote=Ostry]Ja jestem jak najbardziej za! :) Dla mnie widok dziewczyny na trybunach to nic nadzwyczajnego,tylko gdyby niektóre tak nie przeklinały :/ Jakoś bardzo mnie to razi u kobiet.
A'propos przeklinania. Ostatnio przed którymś meczem, jak staliśmy jeszcze w bramkach, ktoś zarzucił piosenkę: "Polonia K, Polonia S, Polonia zawsze..." i jedna panna się bardzo wyróżniała śpiewaniem tej piosenki. Robiła to tak głośno, że zwróciła uwagę niemal wszystkich dookoła. Wszyscy zaczęli się śmiać. Za chwilę ktoś zucił jako ripostę: "A ja kocham gołe baby" mając chyba nadzieję, że owa panna się dołączy. Ale niestety, tylko się uśmiechnęła pod nosem.

No i zgadnijmy kto był ta tajemnicza panna,a kto zarzucil piosenke :)
Jak dlamnie to panienek powinno byc mnóstwo ale nie takich które przyjda i tylko sie klejić potrafią do swoich meszczyzn(ostatnio moj kumpel miał takie przezycie to patrzyłem na niego z plitowaniem) ale takich które własnie spiewaja i angażuja sie we wszystko.Panienki na stadion! :) :+:
Pzdr Brevery

szczepan
21-09-2003, 16:03
ja tam wole kobiety na boisku , patrz hasao '8

nie prosze nie ten temat:

a)mowilem ze dziwnym trafem temat czilliderek bedzie powracal
b)juz za duzo :P

Yankes
21-09-2003, 16:06
brevery no kto to byl ta kolezanka?? :>
wlasnie....kasia miala mi priva napisac jak by byla przy necie.....
wiec jak bys mogl :) ..... to udostepnij jej na chwilke ;)

Tupcia
21-09-2003, 17:53

Hmm.. wbrew pozorom chodziło mi tylko i wylącznie o względy wizualne, bo chyba o tym teraz mówimy!!

Tupcia
21-09-2003, 18:43

No ja myslę, że zajebiscie jest, ale na Krytej też jest coraz lepiej;)))
Ja zapraszam!!!

P.S. TEz nie spiewam o "golych babach", tak w ramach buntu;)) ale 'tanie wina', to jak najbardziej;))

Yankes
21-09-2003, 18:51
TUPA o winach tylko śpiewasz czy rowniesz .... konsumujesz??

Tupcia
21-09-2003, 19:32
konsumować wolę osobiscie co innego, ale taniakiem tez nie pogardze:P
Najlepszy jest komandos... albo "poczuj moc smoka":D
ale ten temat gdzies juz keidys był...

Yankes
21-09-2003, 19:36
tak?? co bys wolała schrupać?? :> ;)
ja tam takich trunkow-wynalazkow nieruszam!! 8)
pozdro

Tupcia
21-09-2003, 20:03
Heee.. jesli chodzi o trunki, to "królewskie", a jakże browarki:P
Zresztą, ogółem browary są najlepsze wmym mniemaniu ;)
Co do chrupania... Nachosy, nachosy drogi kolego;)

Yankes
21-09-2003, 20:41
no myslałem że koleżko cos bardziej romantik przeczytam '8
jak przeczytalem o tych browarach to sie uspokoilem bo po wątku o winach ... to niewiedzialem gdzie jestem ;) a nachosy mniam mniam 8) :)

*PRZEMO*
21-09-2003, 21:03
a o co chodz w tym temacie? :hmm: juz sie zgubiłem ;) a z checia sie przyłacze :)

Yankes
21-09-2003, 21:07
generalnie chodzi o to ze wszyscy mowia ze jestem kobieciaż a tak nie jest. :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha:

Jawor_CDR
21-09-2003, 21:29

Jawor bedziesz chodził na mecz podrywac dziewczyny? '8 ;)

hehe no nie, ale moze byc tak, ze np. stojąc podczas przerwy w kolejce po kiełbaske czy pepsi spotkasz milosc swojego zycia '8 A zdazyc sie to moze tylko jesli bedzie na meczu duzo dziewczyn :cmok: :} :D :buhaha:

szczepan
21-09-2003, 21:33
generalnie chodzi o to ze wszyscy mowia ze jestem kobieciaż a tak nie jest. :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha:

Jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :buhaha: :buhaha: :buhaha:

NIE ROZMYWAC TU O TANICH WINACH! temat jest o dziewczynach na meczach...

Yankes
21-09-2003, 23:10
[quote=Yankes]generalnie chodzi o to ze wszyscy mowia ze jestem kobieciaż a tak nie jest. :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha:

Jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :buhaha: :buhaha: :buhaha:

quote]
wez nie pisz takich rzeczy bo puzniej kasja jakas dziwna wobec mnie jest na gg ;)

szczepan
21-09-2003, 23:21
Yankes jest mila grzeczna uczynna osoba myslaca o wstapieniu do zakonu kapucynow. Nie pije nie pali jest dziewica i do tego nie je miesa. Na codzien kwestuje na rzecz Radia Maryja.

Tak lepiej... ?

a tak swoja droga to przestanmy chrzanic trzeba sie na :pijaki: umowic :D

Yankes
21-09-2003, 23:26
Yankes jest mila grzeczna uczynna osoba myslaca o wstapieniu do zakonu kapucynow. Nie pije nie pali jest dziewica i do tego nie je miesa. Na codzien kwestuje na rzecz Radia Maryja.

Tak lepiej... ?

a tak swoja droga to przestanmy chrzanic trzeba sie na :pijaki: umowic :D
czy lepiej to niech dziewczyny powiedza '8
czyli generalnie masz dla mnie stanowisko głównego przeora żeńskiego zakonu :> ??
no trzeba trzeba (patrz temat o pubach ciekawa propozycja tam sie klaruje)

Kasja
21-09-2003, 23:49
no ladnie Yankes... ;)
ja sobie jeszcze chetnie o was wszystkich wiecej poczytam ;)

TUPA o tanich winach to jeszcze pewnie pogadamy ;)
nie to zebym ja pila, ale pewnie ciekawy temat z tego wyjdzie ;)

szczepan
21-09-2003, 23:52
no ladnie Yankes... ;)
ja sobie jeszcze chetnie o was wszystkich wiecej poczytam ;)

przepraszam bardzo tu co najwyzej mozna o Yankesie poczytac :D

to prosze nowy zalozyc :D

Kasja
21-09-2003, 23:54

o nie... :D
takie rzeczy to nie na forum... ;)

Yankes
21-09-2003, 23:56

o nie... :D
takie rzeczy to nie na forum... ;)
niestety juz za pużno ;)

rkwa
22-09-2003, 00:08
Kobitki nawet sie swojego dzialu na LegiaLive doczekaly.Pochwalcie sie ktore to Wasze zdjecia? '8

Kasja
22-09-2003, 00:09
Kobitki nawet sie swojego dzialu na LegiaLive doczekaly.Pochwalcie sie ktore to Wasze zdjecia? '8
mojego na szczescie nie ma :D

szczepan
22-09-2003, 00:12

polowanie dopiero sie zaczyna :D

ps
to dal Pań ktore chcialy pogadac o tanich winach -> http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1868

rkwa
22-09-2003, 00:23

Dlaczego na szczescie?Obawiasz sie ze Wszyscy by Cie privami 'meczyli'?

MaxyM
22-09-2003, 00:24
Te zdjecia powinny byc robione cos ala CKM... :D'

Ja moge robic za fotografa i poswiecic swoj cenny czas... :>

Kasja
22-09-2003, 00:28

o jakis ty wielkoduszny i bezinteresowny :>

hehe co do moich fotek to raczej bez komentarzy :)

rkwa
22-09-2003, 00:39

Uwazaj bo jeszcze Cie przytna nieustraszeni fotereporterzy LegiaLive i nie bedzie odwrotu. ;)

PS.A moze by zrobic konkursik - 'Miss Trybun'? '8

c_zary
22-09-2003, 00:39

Komentarze to bede jak wrzucisz w koncu to foto ;)

Kasja
22-09-2003, 00:41

hehe pomysle... ;)
no chyba, ze mnie przytna to faktycznie nie bedzie wyboru :)

rkwa
22-09-2003, 00:43

hehe pomysle... ;)

To sie wymaluj ładnie na nastepny meczyk i slicznie usmiechaj. :rotfl:

Kasja
22-09-2003, 00:47

hehe pomysle... ;)

no to pewnie bym wygladala jak kretynka ;)
juz sobie wyobrazam jak probuje spiewac cos, albo krzyczec zaciskajac zeby w wieeeeelkim usmiechu :) nie mowiac juz co mysleliby ludzie dookola ;)
hehe ale postram sie... :)
jak bede tak dziwnie wygladac to tytul miss mam w kieszeni :D

rkwa
22-09-2003, 00:54

hehe pomysle... ;)

juz sobie wyobrazam jak probuje spiewac cos, albo krzyczec zaciskajac zeby w wieeeeelkim usmiechu :) nie mowiac juz co mysleliby ludzie dookola ;)
hehe ale postram sie... :).

To z niecierpliwoscia czekam na foty. :)

O tym zadecyduja wyborcy. :>

Yankes
22-09-2003, 12:28

hehe pomysle... ;)

hehe ale postram sie... :)
to chyba wygrasz konkurs glupiej miny 8)
Łysy opisz nam swoje zdjecie '8

Tupcia
22-09-2003, 12:30

Mego też nie ma, a Wasze drodzy koledzy są????

KAsja, na Amice w obcasy, makijaże i zajebiste mini! Co Ty na to?? Mozew wtedy nasze zdjećia umieeszczą ;)

Yankes
22-09-2003, 12:31

KAsja, na Amice w obcasy, makijaże i zajebiste mini! Co Ty na to?? Mozew wtedy nasze zdjećia umieeszczą ;)
ja proponuje toples ;) 8)

Kasja
22-09-2003, 16:27

ja proponuje toples ;) 8)
no topless to bysmy napewno furore zrobily :)
na pierwszej polowie meczu z Wisla jacys kolesie mi proponowali zebym zdjela stanik bo mecz jest nieciekawy... ;)
hehe dobrze ze druga polowa byla zajebista :D

Tupcia
22-09-2003, 18:50
Oj tak;P
Ostatnio jacyś kolesie zaczęli koszulki zdejmować
Mi też radzili, ale się ni dałam ;)

Łysolek
22-09-2003, 20:54
Wiec jak Kasja ?? moja propozycja spotkania sie jest nadal aktualna :D 8) wiec pisz na priva kiedy i gdzie :D ( godziny wieczorne )

Kasja
22-09-2003, 21:47
Wiec jak Kasja ?? moja propozycja spotkania sie jest nadal aktualna :D 8) wiec pisz na priva kiedy i gdzie :D ( godziny wieczorne )
no chyba ktos mi ostatnio na tego priva nie odpisal ;)

herka
23-09-2003, 00:02
http://photo.rx.pl/albums/legialech/DSCN8284_copy.sized.jpg

tu my 3 z prawej :)[/img]

MaxyM
23-09-2003, 00:45
'8

I like"t" ... :>

aaadamm
23-09-2003, 08:47
no prosze

ja z Legii kojarze szczegolnie jedna dziewczyna.... od zawsze widza ja na wyjazdach...taka mala czarna w okularach z czarna oprawka ;)))

Mini
23-09-2003, 09:23
no pewnie.nawet kilka.

jak to co ja na to? za-je-biś-cie '8

Anusia
23-09-2003, 19:46
A ja tez bede na Amice :D

tzn. I HOPE SO

I bede skakala z szaliczkiem i wrzeszczala zeby mnie śiści uslyszeli!! ;)

Yankes
27-09-2003, 22:17

tzn. I HOPE SO

zapraszamy i czekamy '8

Mrozik
27-09-2003, 23:35

tzn. I HOPE SO

zapraszamy i czekamy '8
Heh, z tego co wiem, to Ania bardzo liczy na spotkanie z tobą '8

^m@rcin^
28-09-2003, 10:20
no prosze

ja z Legii kojarze szczegolnie jedna dziewczyna.... od zawsze widza ja na wyjazdach...taka mala czarna w okularach z czarna oprawka ;)))

Chyba wiem o kogo ci chodzi :)

VASCO
28-09-2003, 10:27
Pewnie, że dziewczyny na meczach są jak najbardziej mile widziane. A to jak się ubierają , czy inne tam sprawy to mniej ważne. Choć jak mają co pokazać to jasne że jest milej, i cieplej się robi na duszy '8

m84
28-09-2003, 10:38
Dla mnie z dziewzcynami na meczach jest sporo ciekawiej i czasem jest na co popatrzec. Aczkolwiek czasami plci pieknej musi byc ciezko na stadionie np.po radosci po golu w meczu Legia-Wisla. Jak chlopak przekoziolkuje to mniejszy problem ale dziewczyna moze juz to odczuc. A w euforii niestety malo kto uwaza na dziewczyny!

Mazi
28-09-2003, 10:41
Jak chlopak przekoziolkuje to mniejszy problem ale dziewczyna moze juz to odczuc. A w euforii niestety malo kto uwaza na dziewczyny!

Zgadza się , w przypływie euforii człowiek zapomina o Bożym świecie ,a wtedy ... różne rzeczy mogą się zdarzyć . Ostatnio na Wiśle jedna dziewczyna przelecieła 2 rzędy do przodu ... :/ .Całe szczęscię nic jej nie było i i tak się bardzo cieszyła z gola :) .

m84
28-09-2003, 12:16
Moj kumpel byl na meczu z Wisla z siostra-to byl jej debiut. Po 2 i 3 bramce musial ja naprawde mocno trzymac zeby ta nie spadla. Na szczescie ogolnie mecz byl super i jego siostra kupila w piatek karnet do konca rundy:-) Znajac ja to na pewno wkreci sie w kibicowanie Legii. Juz na debiucie radzila sobie bardzo dobrze

Kempes
28-09-2003, 13:35
Myśle ,że są takie dziewczyny które wykazują sie nie raz wikeszym fanatyzmem niż nie jeden męski kibic ,a możliwość ucierpienia po golu napewno nie odwiedzie ich od stadionów :rotfl:

Pozatym chyba nikt sie nie martwił że w meczu z chociazby taką Wisłą 3 czy 4 razy musiał lecieć 2 rzędy niżej po bramce dla Legii 8)

Yankes
28-09-2003, 13:53
o radosci po golach to kolezakna Kasia-Lara moglaby cos powiedziec 8)

Adiq
28-09-2003, 19:55
Aktywnie kibicujące dziewczyny TAK. Dziewczyny kibiców w środku młyna NIE.

szczepan
28-09-2003, 20:00

a jeszcze wieksze nie dla maly dzieciakow po 10 lata latajacych samemu po zylecie...

Kasja
28-09-2003, 20:05

a jeszcze wieksze nie dla maly dzieciakow po 10 lata latajacych samemu po zylecie...
i gowniarzy spiewajacych np "... to Wiselka k... jest" :P
hehe ja jestem grzeczna i nie przeklinam ;)

brevery
28-09-2003, 20:14
A ja troche temat zmienie ale nie moge znaleźć tego o tych małolatach,wiec jak juz tu wsponieliście to pisze tu.
Ostatnio z nudów patrzyłem sobie na Łapu-Capu(taki program na c+ gdzie rózne smieszne urywki pokazują)i własnie jakaś spikerka miała rozmowe na tyłach Żyletki z tym samym małolatem co szczepan zaznaczył go jako "podejrznego" w kółeczku,i grupą jego koleszków.
Ich dialog wygladał bardzo interesująco:
"Dlaczego chodzisz na mecze?"-dopytuje sie panienka
"Bo na meczach jest fajnie"-odpowiada rozentuzjowany chłopaczek
"I co robicie na tych meczach?"
"No jakto co?-Spiewamy!"
"A co naprzykład spiewacie"
"Mistrza przy stole ja Lecha w dupe pier....."
"I co jeszcze"
"Hej Legia GRA hej Legia GRA hej Legia GRAAAA..." :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Pzdr Brevery

Kasja
28-09-2003, 20:16
A ja troche temat zmienie ale nie moge znaleźć tego o tych małolatach,wiec jak juz tu wsponieliście to pisze tu.
Ostatnio z nudów patrzyłem sobie na Łapu-Capu(taki program na c+ gdzie rózne smieszne urywki pokazują)i własnie jakaś spikerka miała rozmowe na tyłach Żyletki z tym samym małolatem co szczepan zaznaczył go jako "podejrznego" w kółeczku,i grupą jego koleszków.
"No jakto co?-Spiewamy!"
"I co jeszcze"
"Hej Legia GRA hej Legia GRA hej Legia GRAAAA..." :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Pzdr Brevery

no dobre dobra :buhaha:
KTOS mi to ostatnio opowiadal ;)

Endrju
28-09-2003, 20:19
"No jakto co?-Spiewamy!"
"I co jeszcze"
Pzdr Brevery

może i dobre :oho:

Tylko znowu będzie jak to na stadionach młodzież uczy sie wulgaryzmów zła i przemocy :/

Kasja
28-09-2003, 20:20
"No jakto co?-Spiewamy!"
"I co jeszcze"
Pzdr Brevery

Tylko znowu będzie jak to na stadionach młodzież uczy sie wulgaryzmów zła i przemocy :/
no mnie to wlansie strasznie razi :/
hehe jestem ciekawa czy rodzice wiedza gdzie sa ich dzieci :P

Yankes
28-09-2003, 20:38
juz nie rob piękna paranoji 8)
na stadionie jest fajnie i bezpiecznie '8 :>

Swierzy
28-09-2003, 20:44
Racja. Na meczach jest fajnie i bezpiecznie. Ale jak w TV pokazuja takie male dauny to zwykly pozerac chleba pomysli sobie co innego. Co do tych gowniarzy to juz mowilem w poscie o TVP3. Zabrac szaliki i sprzedac zdrowego kopa w dupe zeby polecial jeden z drugim pare rzedow w dol :) Jak sie nie ma co powiedziec to sie nie mowi.

m84
28-09-2003, 21:48
Moim zdaniem mimo wszystko to bardzo dobrze ze juz od mlodych lat przychodza na mecze dzieci. Niech sie wkrecaja w klimat a jak im sie spodoba to wlasnie oni sa nasza przyszloscia. To oni kiedys beda sie bili za Legie to oni beda sie zajmowali oprawa. A przeklenstw to i tak pewnie sie nasluchaja w szkole albo nierzadko w domu. Takie jest moje zdanie...

Swierzy
28-09-2003, 22:27
Ja wcale nie twierdze ze wszystkie dzieciaki przychodzace na mecz za zle i trzeba je przeganiac. Wrecz przeciwnie. Sa, tacy co angazuja sie w doping i dla nich Legia jest czyms wiecej niz tylko okazja zeby pokazac sie przed starszymi kolegami ktorzy tak naprawde maja ich w dupie. I masz racje te dzieciaki bede w przyszlosci zajmowac sie oprawa etc. Ale sa tez te gnojki ktore demoluja autobusy, przystanki itp. tylko po to zeby sie popisac. Nie obchodzi mnie czy sobie pobluzgaja na stadionie czy tez w domu ale niech nie demonstruja tego przed kamera z usmiechem na ustach. Czesc z nich wyrosnie na bezmozgich troglodytow ktorych chyba nie bardzo chcemy na stadionach.

m84
28-09-2003, 22:44
Ale sa tez te gnojki ktore demoluja autobusy, przystanki itp. tylko po to zeby sie popisac. Nie obchodzi mnie czy sobie pobluzgaja na stadionie czy tez w domu ale niech nie demonstruja tego przed kamera z usmiechem na ustach. Czesc z nich wyrosnie na bezmozgich troglodytow ktorych chyba nie bardzo chcemy na stadionach.
Tutaj sie z Toba calkowicie zgadzam i takiego zachowania dzieciakow nie rozumiem. Ale co najgorsze to jest coraz bardziej powszechne i po prostu Ci mlodzi sa teraz coraz gorsi. Obserwuje to nawet na brata kolegach . To jest czasami naprawde smieszne jak slysze ze gnoj w wiku 12 lat przeklina wiecej ode mnie...

Swierzy
28-09-2003, 22:53
Za naszych czasow to bylo inaczej :D
Lepiej nie rozmywajmy bo nas powioza ;)

Wracajac do tematu. Zgadzam sie z Adiq'iem. Aktywnie kibcujace dziewczyny jak najbardziej TAK '8 . Dziewczyny kibicow ktorym szalik nie pasuje kolorystycznie do kreacji albo marudzace ze im barierka zaslania zdecydowanie NIE. :lepper:

herka
29-09-2003, 21:32
właśnie zebrałysmy z kumpelami ekipę clubbingową :)

będzie nas conajmniej 5, a szykuje się więcej. coś czuję, że zrobimy sobie specjalny klub ;)

i to MY kibicujemy i to MY wiemy wszystko i Piłce :)

:rzez:

poproszę emotki w spódniczkach! ;))

arczi
29-09-2003, 21:41
herka, przyprowadz jak najwiecej. A po meczu zrobimy sobie AfterParty w Źródełku :>

Anusia
29-09-2003, 21:52
no dobra to byl jokas :>

fajni bedzie heh ;)

arczi
29-09-2003, 21:57
Jak chcesz to ci jednego sprezentuję. Specjalnie dla ciebie. Jaki kolor preferujesz?

marecki
29-09-2003, 22:04
tak nie w temacie ....moze czas zmienic na "napisał(a)" co?

Tupcia
29-09-2003, 22:29

Właśnie!!Właśnie!! Chociaz w zasadzie mozna sie przyzwyczaic... ;)

Tupcia
29-09-2003, 22:31
A jaaa???
Ja Wam powiem, że wlaśnie na meczach mam jedyna okazję, żeby trochę powyklinać... Bo wiecie, w normalnych warunkach nei przystoi ;)
A na Legii?? Jak mnie ponad 10 tysięcy ludzi zagłusza?? CZemu nie... :>

Yankes
30-09-2003, 18:26

o brawo dla kolegi jakies rownouprawnienie wprowadzamy 8)

oki to robimy liste dziewczyn kote na Amice bede na żylecie :> '8

szczepan
30-09-2003, 18:34

oto lista:

1)Yankes

:buhaha: :rotfl: :>

Łysolek
30-09-2003, 18:37
oto lista:

1)Yankes

:rotfl: :buhaha: :buhaha: :buhaha: Yankes na Twoim miejscu to bym mu zajebał :> :rotfl: :buhaha:

Tupcia
30-09-2003, 19:28

oto lista:

1)Yankes

Przepraszam bbaaardoz, to miał być wrzut???? :/

No nie no, czuje się pomijana... CZemu TYlko na Żylecie, czoo??
P.S.Moze zrobimi listę, ktore będa na zbiórce, to się moge wpisać ;)

Yankes
30-09-2003, 19:34
oto lista:

1)Yankes

:rotfl: :buhaha: :buhaha: :buhaha: Yankes na Twoim miejscu to bym mu zajebał :> :rotfl: :buhaha:
ja was chyba wszystkich powybijam.... jutro sie dowiem ze jestem .....sesbijką :/

ok to robimy 2 listy ;) ....dziewczyny na spotkaniu i dziewczyny na meczu na żylecie (TUPA nie obrazaj sie po prostu chce wiedziec z kim spedze ten przyjemny wieczor) :>

szczepan
30-09-2003, 19:35
po prostu chce wiedziec z kim spedze ten przyjemny wieczor) :>

z mamusia :P

sorry ale poprostu nie moglem sie powstrzymac...

Yankes ciulu a tak wogole czemu do szkoly nie chodzisz! :* :box: :hmm:

Tupcia
30-09-2003, 19:49
EH, no bez przesady, ja się nie obrażam:P
A w "zbiórkowy" wieczór będziesz??
Czy tez z mamusią:>??

Łysolek
30-09-2003, 20:12

:rotfl: :buhaha: :buhaha:

Odczepcie WYs ie wszyscy od Yankesa , już bez przesady , posmiac sieę mozna ale z umiarem :>

Tupcia
30-09-2003, 20:22
NIe no, dobra, w ramach przeprosin, chcialam zyczyc Yankesowi, a także Szczepanowi, Łysolkowi i wszystkim innym forumowym meżczyznom wszystkiego, ale t onajlpeszego z okazji Dnia Faceta (ponoć taki dziś ejst).
a więc - wielu pięnych niewiast na trybunach, radości ze zwycięstw, fety i ogołem wszystkiego najlpeszego.
P.S. - Tlyko ten dzien jakis malo popularny jest...

szczepan
30-09-2003, 20:23

:rotfl: :buhaha: :buhaha:

Odczepcie WYs ie wszyscy od Yankesa , już bez przesady , posmiac sieę mozna ale z umiarem :>

dobra ja juz odpuszczam :D

Yankes wybacz :D

Łysolek
30-09-2003, 20:40
naprawdę istnieje takie świeto jak dzień faceta 8- 8- 8- ?? bo iwesz odkąd baby chciały równouprawnienia , kazdy o tym święcie zapomniał !!!! :/ :/ :/

brevery
30-09-2003, 20:52
NIe no, dobra, w ramach przeprosin, chcialam zyczyc Yankesowi, a także Szczepanowi, Łysolkowi i wszystkim innym forumowym meżczyznom wszystkiego, ale t onajlpeszego z okazji Dnia Faceta (ponoć taki dziś ejst).
a więc - wielu pięnych niewiast na trybunach, radości ze zwycięstw, fety i ogołem wszystkiego najlpeszego.

No i my też sie spotkamy w takim razie w czwartek na zbiórczce '8 Za życzenia dziekuje,chyba,ze tylko do tych trzech panów były kierowane(ale chyba nie :) )
Pzdr Brevery

szczepan
30-09-2003, 20:54

No i my też sie spotkamy w takim razie w czwartek na zbiórczce '8 Za życzenia dziekuje,chyba,ze tylko do tych trzech panów były kierowane(ale chyba nie :) )
Pzdr Brevery

nie gadaj tnij :D

brevery
30-09-2003, 20:59

Pzdr Brevery

nie gadaj tnij :D

oO...Sie odezwał.Cały wieczór bedzie na forum siedział a młodemu mówi "tnij" :hmm: ..cwaniaczek :> :rotfl: ;)

Yankes
30-09-2003, 21:14
Czy tez z mamusią:>??wpadane z mama na zbiorke 8)
ale bedzie picie '8

co do ciecia..... tne w pare osob wiec moze to 60kile sie uda 8-

brevery
30-09-2003, 21:20
Czy tez z mamusią:>??wpadane z mama na zbiorke 8)
ale bedzie picie '8

co do ciecia..... tne w pare osob wiec moze to 60kile sie uda 8-

No to bomba...Chyba przez ten sezon zebraliśmy już 60 kg? '8
Kuchenki utopią sie w naszym konfetti :buhaha:
Pzdr Brevery

Tupcia
30-09-2003, 21:38
Łeeeh, juz mnie ręce bolą...;)
smiesznie będe tylko wyglądać, jak będę w autobanie z tymi worami jechać '8
Picie z mamuśką?? Czemu nie ;)

P.S. - ŻYCZENIA BYŁY DO WSZYSTKICH BREVERY, DLA CIEBIE TEŻ :>

brevery
30-09-2003, 21:47
Łeeeh, juz mnie ręce bolą...;)
smiesznie będe tylko wyglądać, jak będę w autobanie z tymi worami jechać '8
Picie z mamuśką?? Czemu nie ;)

P.S. - ŻYCZENIA BYŁY DO WSZYSTKICH BREVERY, DLA CIEBIE TEŻ :>

No to miło mi,dziekuje:) A z worami sie faktycznie fajnie wyglada.A szczególnie jak sie poł autobusu zajmuje 7 worami '8(czyt.ostatnia zbiórka konfetti na Lecha) A jak sie Policja dziwnie patrzy po drodze :buhaha: :buhaha:
Pzdr Brevery

wymych
30-09-2003, 23:40
Ja jestem oczywiście za tym zeby płeć piękna przychodziła na stadiony ;)

Nie wiem jak u was ale u nas to normałka

Porter
11-10-2003, 16:43
ja tam nic nie mam przeciwko dziewczynom na legii , ogólnie na meczach piłakarskich czy innych wydarzeniach sportowych przy których mozna jako tako pokibicować... Wręcz przeciwnie... płec piekna zwraca uwagę , np wyobraźmy sobie ze bardzo bardzo fajna foczka stoi topless na gnieździe i kieruje dopingiem ;) ;)

pijak
11-10-2003, 18:04
ja tam nic nie mam przeciwko dziewczynom na legii , ogólnie na meczach piłakarskich czy innych wydarzeniach sportowych przy których mozna jako tako pokibicować... Wręcz przeciwnie... płec piekna zwraca uwagę , np wyobraźmy sobie ze bardzo bardzo fajna foczka stoi topless na gnieździe i kieruje dopingiem ;) ;)
uważaj jak piszesz o dziewczynach bo Cie jeszcze zbanują :rotfl:
a poważnie, to ja Swoją kobietke wezme na Widzew na wiosne, ew. final (tfu tfu) PP bo pewnie bedzie kolorowo...

Mery
22-10-2003, 17:28
To ja kiedyś widziałem kibicke Wisły na Żylecie 8-

Chyba to była kibicka Wisły bo niepodobało jej sie że dopinguje Legie ale były strasznie naćpane i szybko je gdzieś wywiało.

To napewno nie byłam ja ;) akurat jak jestem u was na meczach nie przeszkadza mi to :)
A co do teamtu musze się pochwalić, że w poniedziałek z koleżankami brałyśmy udział w wywiadzie przeprowadzonym przez pewną dziennikarkę, własnie na ów temat :)...I moje zdanie jest takie że jak najwięcej dziewczyn na trybunach oczywiście tych kumatych ;) Trzeba przełamać dawne stereotypy :]

Grochów
22-10-2003, 21:26
"No jakto co?-Spiewamy!"
"I co jeszcze"
Pzdr Brevery

no mnie to wlansie strasznie razi :/
hehe jestem ciekawa czy rodzice wiedza gdzie sa ich dzieci :P
No właśnie :> :rotfl:

rkwa
23-10-2003, 03:41
Pozdrowki dla Zuzi. :] Starej wyjazdowiczki. ;) Hehe wiem zev to czytasz.pzdr.

legart
23-10-2003, 10:50
Ja jestem oczywiście za tym zeby płeć piękna przychodziła na stadiony ;)

Nie wiem jak u was ale u nas to normałka

U Nas tez sporo dziewuszek przychodzi na mecze

Kasja
23-10-2003, 14:12
beeez kituuu myslam ze dzis umre ze smiechu :)
jak rano jechalam do szkoly to w metrze jakas babka non stop sie na mnie krzywo patrzyla...
nie myslalam ze to przez szalik... bo akurat go dzis zalozylam...
no ale na koncu ta babka do mnie z tekstem "Nie dosc ze szalikowiec to jeszcze dziewczyna... nie wstyd ci zajmowac sie takimi meskimi sprawami?" :buhaha: nawet nie wiedzialam co odpowiedziec tak mnie zatkalo- z trudem powstrzymalam smiech i jakis komentarz...
za to duzo innym osob sie z niej ponabijalo :)

Adams_
23-10-2003, 14:30

Zuzi powiadasz? :]

Yankes
23-10-2003, 16:00
jak rano jechalam do szkoly to w metrze jakas babka non stop sie na mnie krzywo patrzyla...
no ale na koncu ta babka do mnie z tekstem "Nie dosc ze szalikowiec to jeszcze dziewczyna... nie wstyd ci zajmowac sie takimi meskimi sprawami?" :buhaha: nawet nie wiedzialam co odpowiedziec tak mnie zatkalo- z trudem powstrzymalam smiech i jakis komentarz...
trzeba bylo splunąć nakurwic pierdnac beknac i dopieprzyc babie :buhaha: :buhaha: :buhaha:

rkwa
23-10-2003, 18:15

Zuzi powiadasz? :]

Autokarem z Wami jechala?Podobno fajnie sobie pospiewaliscie. ;)

A a propos tematu to ostatnio mielismy polewke na jakims meczu - staly za nami 3 maniurki,jedna rozmawiala przez telefon,druga sie przegladala w lusterku a trzecia sie patrzyle w ziemie. :rotfl:

Porter
28-10-2003, 10:46
mnie sie najbardziej podobały 3 dziewuchy na Lechu w Sierpniu. Stały za nami i z WIEEEEELkim zaangazowaniem śpiewały "mistrza przy stole..." ;)

Luk@s
28-10-2003, 12:36
mnie sie najbardziej podobały 3 dziewuchy na Lechu w Sierpniu. Stały za nami i z WIEEEEELkim zaangazowaniem śpiewały "mistrza przy stole..." ;)

przypomina mi sie opcja z 520 powrot z derb chyba 3 lata temu ale nie jestem pewien, jechala kolomnie panna, mlodsza, tak klela na polonie ze szok, normalnie co chwile zaczynala nowa przyspiewke na ksp. jak zaczela przerobke pszczolki maji to moj kumpel poplakal sie ze smiechu 8-

Porter
29-10-2003, 09:26
hehe , w tych pannach na lechu najlepszy był ton ich głosu , takie 3 małe głosiki... ALE jakiezaangazowanie,,,, z jaką furią :)

Danilo
29-10-2003, 12:08
Ja zabrałem pewną dziewczynę na Lecha i było naprawde smiesznie zwłaszcza z "mistrza przy stole..." moi kumple mieli niezlą polewkę ale ogolnie jej sie podobało i ja byłem zadowolony...

Danilo
29-10-2003, 12:09
no i stwierdziła ze prawie w ogole nie widziała co sie dzieje na boisku...

domber
29-10-2003, 14:34
no i stwierdziła ze prawie w ogole nie widziała co sie dzieje na boisku...
chyba wszyscy tak maja ze na pierwszym meczu na jakim sa w zyciu nie patrza na gre tylko rozgladaja sie wszedzie do okola sa podekscytowani atmosfera i przychadza na nastepny mecz na nim tez sie rozgladaja ale juz czesciej patrza na pilkarzy tzn ich gre a na trzecim meczuu jak przychodza to juz odruchowo spiewaja (jak znaja piosenki) i gladaja mecz

domber
29-10-2003, 14:37
A przy okazji male pytanko do cf ogladacie czasami to co sie dzieje na boisku ???

Sharn
29-10-2003, 17:56
A przy okazji male pytanko do cf ogladacie czasami to co sie dzieje na boisku ???

Odpowiem za siebie. W tym sezonie widziałem jakieś 30% bramek.
Jeśli chodzi o grę to w sumie zależy w jakim nastroju się przyjdzie i jaka jest rola konkretnej osoby w danym elemencie oprawy. No i trzeba dodać fakt, że z samego dołu widać niewiele.

Aha żeby nie było to mecze analizujemy często tego samego dnia z kasety wspomagając sponsora, '8 i na piłce się znamy... :]

Slodkastokrotka1
01-11-2003, 14:30
A ja spotykam sie z dziwnymi spojrzeniami na meczach... jak wiadomo panienki maja inne serduszka niz mezczyzni, w srodku bardzo sie roznimy. i z tego wlasnie powodu zupelnie inaczej reagujemy na rozne sytuacje jakie przynosza nam nasi pilkarze. bardziej emocjonalnie podchodzimy do wszystkiego i gdy dziewczyna naprawde przyszla po to by ogladac mecz, to reaguje na kazde najmniejsze potkniecie czy tez udana akcje krzykami, machaniem raczkami czy tez podkokami... czesto ktos kto stoi przed Toba oglada sie za siebie bo co chwila slyszy "nie! sagan no co Ty robisz? postaraj sie blagam!" czy tez "stanko sloneczko prosze Cie zrob cos!!!" Wy oczywiscie tak nie reagujecie, ale zrozumcie nas, ze my naprawde kochamy Legiunie tak samo jak Wy i nie przychodzimy tutaj po to, zeby ktos sie nami zachwycal. Pozdrawiam wszystkich kibicow i kibicki!
Mam nadzieje ze teraz bedziecie inaczej patrzec na kobiety siedzace na trybunach ;)

m84
01-11-2003, 14:35
Ale my Was doskonale rozumiemy :> Też Cię pozdrawiam '8

PS. Mam nadzieję że zaraz się znowu nie zacznie...w końcu pojawiła sie nowa dziewczyna na forum 8)

kamyk
01-11-2003, 15:20
coś ostatnio mamy napływ nowych kobiet! ale to dobrze bedzie weselej!:))))))

_Bart
01-11-2003, 17:51
A ja spotykam sie z dziwnymi spojrzeniami na meczach... jak wiadomo panienki maja inne serduszka niz mezczyzni, w srodku bardzo sie roznimy. i z tego wlasnie powodu zupelnie inaczej reagujemy na rozne sytuacje jakie przynosza nam nasi pilkarze. bardziej emocjonalnie podchodzimy do wszystkiego i gdy dziewczyna naprawde przyszla po to by ogladac mecz, to reaguje na kazde najmniejsze potkniecie czy tez udana akcje krzykami, machaniem raczkami czy tez podkokami... czesto ktos kto stoi przed Toba oglada sie za siebie bo co chwila slyszy "nie! sagan no co Ty robisz? postaraj sie blagam!" czy tez "stanko sloneczko prosze Cie zrob cos!!!" Wy oczywiscie tak nie reagujecie, ale zrozumcie nas, ze my naprawde kochamy Legiunie tak samo jak Wy i nie przychodzimy tutaj po to, zeby ktos sie nami zachwycal. Pozdrawiam wszystkich kibicow i kibicki!
Mam nadzieje ze teraz bedziecie inaczej patrzec na kobiety siedzace na trybunach ;)

Witamy Panią z Bródna :D
gdzie dokladniej zamieszkujesz '8

:> :rotfl:

arczi
01-11-2003, 17:55
A ja spotykam sie z dziwnymi spojrzeniami na meczach...

Moze poprostu wszyscy podziwiaja tylko twoja urodę ;)

Witaj

Slodkastokrotka1
01-11-2003, 18:09

Witaj

nawet jezeli komus sie podobam to naprawde nie zwracam na to uwagi. faceci sa mili w przerwie, przed i po meczu i to odbieram bardzo pozytywnie. ale w ciagu 90 minut gry jestm jakas inna... tylko boisko i spiew. nic sie nie liczy. kocham kocham i jeszcze raz kocham Lazienkowska 3 ! ;)
no i Was mezczyzn tez kocham;)

m84
01-11-2003, 18:23

Witaj

nawet jezeli komus sie podobam to naprawde nie zwracam na to uwagi. faceci sa mili w przerwie, przed i po meczu i to odbieram bardzo pozytywnie. ale w ciagu 90 minut gry jestm jakas inna... tylko boisko i spiew. nic sie nie liczy. kocham kocham i jeszcze raz kocham Lazienkowska 3 ! ;)
no i Was mezczyzn tez kocham;)

A my kochamy Was dziewczyny '8

Tupcia
01-11-2003, 22:13
NO!!!
Witam Cie bardzo serdecznie!!
Chociaż mimo, że nie macham łapkami itp, to też chodze na mecz, po to by obejrzeć grę... ;)
A to zdanie, że faceci sa mili w przerwie, przed i po meczu jest baaardzo sensowne :)

Pozdr!

moL
02-11-2003, 00:20
HEHE!! fajnie, że dziewczyny chodzą na mecze>>przynajmniej jest na co popatrzeć w przerwie;)))))

Kempes
02-11-2003, 03:28
HEHE!! fajnie, że dziewczyny chodzą na mecze>>przynajmniej jest na co popatrzeć w przerwie;)))))

Czasem sie zapomina ,gdzie piłka jest.

Lub gdzie jej szukać wzrokiem :rotfl:

monar
02-11-2003, 09:10
Fajnie posluchac kolesi ktorzy mile widza na stadionie WP dziewczyny... Jestem jedna z tych ktore sa praktycznie na kazdym meczu i wogole nie palnuje z tym skonczyc ! Fajna atmosferka i tak dalej...Zreszta to wszystko to praktycznie nasza zasluga ;) Do zobaczenia na kolejnym meczu chlopaki !
:wielkafl:

P.S. A POLONIE jebac w dupsko ! :lalala:

monar
02-11-2003, 09:14

He he ! Doskonale wiem co czujesz...Ja tez nosze szaliczek :oho: Nie dawno zdarzyla mi sie podobna sylulacja... :rotfl: Ale srac na nich wszystkich...Ktos z kobiet musi reprezentowac LEGIE na ulicach, nie ??!!

Tupcia
02-11-2003, 13:07
No baaaa;))
a jak chodze po szkole z naszytą eLką na bluzkach... Nauczyciele patrzą z ukosa ;)
Witam Cie na forum koleżanko legijna!!! ;)

monar
02-11-2003, 13:16
No baaaa;))
a jak chodze po szkole z naszytą eLką na bluzkach... Nauczyciele patrzą z ukosa ;)
Witam Cie na forum koleżanko legijna!!! ;)

Raczej ! No wiesz...Bylo by wiecej panienek na meczach, ale najpierw trzeba to przezyc, zeby wiedziec, a nie gadac, ze jest sie LEGIONISTKA jesli sie nie bylo wogole na zadnym meczu. ;) Wiesz oco mi chodzi na pewno...Trzeba sie postarac o wieksza liczbe babeczek na Żylecie ;) W tym juz nasza glowa. Witam kolezanko...

P.S. Fajnie bylo by sie przed meczem na jakies piwo styknac...Z jakiej dzielnicy jestes ??

Tupcia
02-11-2003, 13:23
Bardzo dobry pomysł!! ;)
Ja osobiście jestem z Komorowa (heh, "dzielnica" bei Pruszków)
ale szkołe mam na mokotowie.
a Ty??

Ja tam juz działałam, dwie dziewczyny na mecz wzięłam:)) Od przyszłego sezonu biora karnety ;) (mam nadzieje, ze nei tylko tak mówią).
a Ty od kiedy na Legii tak w ogole??

monar
02-11-2003, 13:33
Bardzo dobry pomysł!! ;)
Ja osobiście jestem z Komorowa (heh, "dzielnica" bei Pruszków)
ale szkołe mam na mokotowie.
a Ty??

Ja tam juz działałam, dwie dziewczyny na mecz wzięłam:)) Od przyszłego sezonu biora karnety ;) (mam nadzieje, ze nei tylko tak mówią).
a Ty od kiedy na Legii tak w ogole??

Bielany...tu mieszkam i chodze do szkoly... SLuchaj u mnie wyglada to tak, ze zabralam panne na meczyk dwa razy...Ale teraz juz tu nie mieszka tylko na jakims zadupiu i nie ma opsji zeby znalalza sie na stadionie WP ;) A reszte dziewczyn probowalam zabrac i ogarnia mnie absolutne wkurwienie, bo czlowiek probuje im pokazac kawales swiata i najlepsza zabawe ;) ale jest to trudniejsze niz myslalam...Ale to malo wazne ! Wazne ze my sie zaliczamy do tych, ktorzy naprawde to kochaja.

Slodkastokrotka1
02-11-2003, 19:41
tak sobie siedze w domku i rozmyslam o Legiuni... rzeczywiscie ludzie dziwnie patrza na panienki z szalikiem Legii lub z elka naszyta na koszulce... czesto zdarza sie tak ze kolesie mowia "dziewczyno fajnie wygladasz, a ten szalik tylko psuje Twoj wizerunek. to jest dobre na mecz nie na codzien. daj sobie z tym spokuj!" to dobija... szczegolnie gdy spotykamy ludzi za nasze kosy... ostatnio w wakacje pojechalam z tata nad zalew zegrzynski. oczywiscie bylo bardzo cieplo wiec wszyscy chodzili w kostiumach. udalismy sie do baru zeby cos zjesc. po pewnym czasie od wyjscia z baru wrocilam sie (juz sama bez ojca) zeby kupic cos do picia. zobaczylam grupke kolesi ktorzy dziwnie sie na mnie patrzyli... w pewnym momencie uslyszalam "to ta panienka ktora byla tutaj z kolesiem z dziara Legii na lapie! widac ze to czerwono-bialo-zielona krew... splamiona...!" i zaczeli spiewac o Lechu jakies denne przyspiewki... bylo mi na maxa glupio bo wszyscy w barze widzieli ze te teksty sa kierowane do mnie.. odwrocilam sie, spojrzalam na kolesi i z podniesiona glowa i usmiechem na twarzy wyszlam z baru. mialam ochote podejsc i zajebac kolesiowi, ale wiedzilam ze nie wyszla bym z tamtad cala. ich bylo 10 a ja bylam jedna... sama... i pomimo tego ze w barze musieli byc jacys Legionisci, zaden z nich nie zareagowal. tego tpu sytuacje bola. szczegolnie nas dziewczyny, bo my w obec mezczyzny nie mozemy sie postawic. kimkolwiek by byl i tak nigdy z nim nie wygrasz... jestes slabsza. i chociaz w srodku w glowie i w sercu masz wiecej od niego, jego pieprzona sila zawsze wygra z Twoja...:(

Kasja
02-11-2003, 19:54
dokladnie... tak samo jest po meczu... bez kitu musimy zdejmowac szaliki bo nie wiadomo co komu odpali... nie patrza czy dziewczyna czy nie... zabieraja szaliki a czasem nawet bija panny...
slyszalam o takiej akcji dosc niedawno...
bez kitu... bez przesady!!! :(

Slodkastokrotka1
02-11-2003, 20:11
szczerze mowiac to my czesto mamy gorzej od facetow. ja sama wiele razy spotkalam sie (szczegolnie ze strony policji) z totalnym chamstwem. wyciagaja Cie z autobusu i chca wywiezc na komende. wsiadasz do radiolki i leci w twoim kierunku text "mala mozemy zalatwis sprawe inaczej. wrocisz na mecz ale musisz nam zrobic przysluge" i co wtedy panna ma zrobic? bez wzgledu na to jak kocha Legie nie dotknie psa bo sie szanuje. i mecz stracony.
kolejny raz spotykamy sie z totalna nietolerancja w stosunku do Legionistek. ale musimy byc twarde i sie nie dac. wydaje mi sie ze z czasem bedziemy coraz silniejsze. w koncu nasza plec, dopiero rodzi sie na Lazienkowskiej 3... jeszcze troszke nam brakuje do zupelnej dojrzalosci, ale... wszystko przed nami!

Crammer
02-11-2003, 20:13
Kobitki nawet sie swojego dzialu na LegiaLive doczekaly.
nie tylko na Legialive
http://www.hooligans.cz/in/eng/ph/kundy.htm '8

Kasja
02-11-2003, 20:18
szczerze mowiac to my czesto mamy gorzej od facetow. ja sama wiele razy spotkalam sie (szczegolnie ze strony policji) z totalnym chamstwem. wyciagaja Cie z autobusu i chca wywiezc na komende. wsiadasz do radiolki i leci w twoim kierunku text "mala mozemy zalatwis sprawe inaczej. wrocisz na mecz ale musisz nam zrobic przysluge" i co wtedy panna ma zrobic? bez wzgledu na to jak kocha Legie nie dotknie psa bo sie szanuje. i mecz stracony.
kolejny raz spotykamy sie z totalna nietolerancja w stosunku do Legionistek. ale musimy byc twarde i sie nie dac. wydaje mi sie ze z czasem bedziemy coraz silniejsze. w koncu nasza plec, dopiero rodzi sie na Lazienkowskiej 3... jeszcze troszke nam brakuje do zupelnej dojrzalosci, ale... wszystko przed nami!
yyyy a to wlasnie tobie sie to zdarzylo?????????? 8o

Sharn
02-11-2003, 20:41

Jak się spotkasz z czymś takim jeszcze to wal do Stowarzyszenia. Natychmiast.

Tupcia
03-11-2003, 21:02
Bożzzzz...
Mnie tam jeszcze nigdy nic takiego nie spotkało na szczęscie!!!
Poza tym.. jak często wracam autobanami, i jest np, za duzo ludzi, wchodzą psy i wyrzucaja z autobusów, to mimo ze sotje blisko wyjscia, zawsze mnie pomijaja. Serio. Wyciągaja jakis typków zza mnie... Nie wiem, moze wygladam zbyt neiwinnie ;) Heh, ale to tylko pozory.... :>

yusta
03-11-2003, 21:35
A jaaa???
Ja Wam powiem, że wlaśnie na meczach mam jedyna okazję, żeby trochę powyklinać... Bo wiecie, w normalnych warunkach nei przystoi ;)
A na Legii?? Jak mnie ponad 10 tysięcy ludzi zagłusza?? CZemu nie... :>

hehe, najlepsze jest to, że wydaje Ci się, że te 10 tys Cię zagłusza ;)
Miałam taką jazdę na Amice..... Po pewnym czasie odwraca się koleś i mówi: "Nerwy co?" :rotfl:

Mery
04-11-2003, 14:32

Czasem sie zapomina ,gdzie piłka jest.

Lub gdzie jej szukać wzrokiem :rotfl:
No pięknie [gangster] coś mi się zdaje że muszę częściej na Łazienkowską zaglądać 8)

Bondek RedStar'sAlcoholic
08-11-2003, 00:06
ja sie staram jak moge :D ...juz chyba duza czesc moich kolezanek odwiedzila Legie za moja namowa :D ...a czesc nawet sie zarazila ode nie :P ...a 22.11 bedzie kolejna :D

AVE LEGIA!!

Sharn
08-11-2003, 09:39
Z tego wnoszę że B. to lasencja.. 8o Ale jaja, chłopaki zabierają nam ostatnią ostoję spokoju... Bany! ;)

Witam pannę Be. 8)

Porter
08-11-2003, 10:51
no na giekse tez zabieram sporą grupę przedstawicielek płci pieknej :D :D :D

Luk@s
08-11-2003, 10:54
ja tez juz pare dziewczyn zabieralem na mecze, jedne czasem wpadna, drugie zadziej, teraz np. za zimno dla nich :buhaha:

zakrecona_olcia
13-11-2003, 18:50
yo all:) no prosze chlopaki jacy wy wyrozumiali jestescie:P (joke) dziewczyny rulez ;) a i nei traktujcie nas jak takie typowe grzeczne dziewczynki:P na mecze przychodzimy popatrzec na nasz ukochana druzynke i zeby pozadnie im dopingowac :) i jak trzeba potrafimy sie bic :box: :>

c_zary
13-11-2003, 18:57
8- Ciekawe na co sie bijecie...

zakrecona_olcia
13-11-2003, 19:06
na gole klaty:P ;) i nie boimy sie o pazurki:P szczegolnie jesli chodzi o Nasz klub:)

c_zary
13-11-2003, 19:10
To chyba nie macie problemow ze sparingpartnerami...

zakrecona_olcia
13-11-2003, 19:19
nio wlasnie problem jest wszyscy nas sie boja i nie mamy z kim sie bic;) :(buuuuuuu takie zycie kobiet Legionistek :) :) :)

MaxyM_
13-11-2003, 19:20
Ola, a Pokemona chceta?

Kempes
13-11-2003, 19:22
nio wlasnie problem jest wszyscy nas sie boja i nie mamy z kim sie bic;) :(buuuuuuu takie zycie kobiet Legionistek :) :) :)

ja sie nie boje

zakrecona_olcia
13-11-2003, 19:22
nie chcemy :help: niechcacy :hmm:

zakrecona_olcia
13-11-2003, 19:24
nnio przeciez nie bede sie bila z "rodzina" :)

MaxyM_
13-11-2003, 19:26
::o::

Dać jej pokemona, dać jej pokemona, ja chcieć, by ona miała... A muszę wyjść z doma.

zakrecona_olcia
13-11-2003, 19:33
oki a jeszcze wracajac do tematu:) tu jak najbardzij wiecej dziewczyn na meczach zeby przekonac ludzi ze nie tylko faceci kibicuja :) ;)

Nova
13-11-2003, 19:37
Facetów nie trzeba przekonywac bo sami widzą ze na stadiony przychodzi coraz więcej kobiet i napewno im z tym dobrze ;)

zakrecona_olcia
13-11-2003, 19:43
napewno lepeij gorzej jak Legionistak przyjdzie z obstawa:) :*

jarcyś
13-11-2003, 19:44
olcia pisz tu z sensem

bez sensu piszemy w hyde parku

pozdr

Kempes
13-11-2003, 21:51
napewno lepeij gorzej jak Legionistak przyjdzie z obstawa:) :*

Po pierwsze nie tylko Legionistki sa gites ;)

po drugie nie ma rzeczy niemożliwych :rotfl:

Bondek RedStar'sAlcoholic
14-11-2003, 01:05
cos uciekamy od tematu ....albo mi sie zdaje :>

Panie sa i musza byc ...koniec, kropka!!!

Mishka
14-11-2003, 09:17
rzeczywiscie ludzie dziwnie patrza na panienki z szalikiem Legii lub z elka naszyta na koszulce... czesto zdarza sie tak ze kolesie mowia "dziewczyno fajnie wygladasz, a ten szalik tylko psuje Twoj wizerunek. to jest dobre na mecz nie na codzien. daj sobie z tym spokuj!" to dobija... (

chodze na mecze od ponad pieciu lat. na poczatku znajomi dziwili sie, niektorzy sie smiali, zartowali, ze to taka zabawa. ze sie znudzi. nie znudzila sie. oni przestali jezdzic - ja zostalam. czasem ktos mnie pyta, dla ktorego pilkarza chodze na legie. wtedy patrze ze zdziwieniem, bo tak naprawde to nawet nie mam ulubionego pilkarza :)
wiele razy slyszalam teksty duzo gorsze od zacytowanego wyzej, z niejednego pieca chleb jadlam. dojezdzam na mecze spoza warszawy, w pociagach roznie bywa. to nie jest prawda, ze nie mozna sie postawic, jak ktos ci wrzuca. chodze w szaliku na codzien, z dumnie uniesiona glowa, nie wstydze sie tego, ze go nosze. patrze z pogarda, glosno komentuje kazde zachowanie, ktore uderza w moja milosc do Legii. jesli trzeba - staje w obronie barw. z milosci do Legii poswiecam swoj czas na redagowanie strony. ludzie z mojego otoczenia zaakceptowali to. moj ojciec jest zachwycony, ze przekazal mi swoja milosc do klubu. koledzy widza we mnie rownorzednego partnera do rozmow nt pilki :) nie mam nic przeciwko panience w szpilkach i mini na meczu, o ile nie jest to tylko po to, zeby kogos poderwac. jesli ktos sie czuje w tym wygodnie, to czemu nie? wg mnie kobieta powinna byc traktowana jak kazdy inny kibic. darmowe bilety spowodowalyby naplyw na stadion panienek szukajacych mezow, a przeciez w tym wszystkim chodzi o pilke... :>

sqrzany
14-11-2003, 17:36
ja zabieram swoja dziewczyne i jest gicio :) na poczatku miala opory ale jakos ja zaciagnelem:) a swoja droga to wiecej dziewczyn moze stworza swoja bojowke :buhaha: :tututu:

E(L)mirka
14-11-2003, 18:00
dobrze ze dziewczyny chodza na mecze w coraz wiekszej ilosci moze wreszcie ludzie zrozumieje ze kibic nie znaczy hooligan skoro przychodza z nimi dziewczyny :) ;)

Pesto
14-11-2003, 21:08
Elmirka nadchodzi - uciekać zwierzątka ! :buhaha:

Ja swoją przyjaciółkę chciałem wyciągnąć na Lecha , ale nie było już biletów. Za to zrobiła sobie zdjęcie w szaliku Legii ::8::

PS zakręcona olcia = legijna Agusia :fu: :fu: :fu:
żółto-czerwona - to barwa jest pokemona :oho: :oho: :oho:

E(L)mirka
14-11-2003, 22:15
a co do tego ze ludzi sie krzywo patrza na dziewczyne w barwach, to nie jest ich sprawa i niech sobie gadaja co chca, czy dziewczyna nie moze byc kibicem??

Tupcia
15-11-2003, 01:59
skąd Ty sie wzięłas kolezanko pokemonko w ogole??? ;)
Heh, nie no... Ja tam tez chodze w szaliku cały czas, koledzy z klasy się jkuż anwet przyzwyczaili. Kasja właśnie u meni jest i tez sie chce pochawlic, ze chodzi w szaliku:P Obie jestesmy zajebsitufggg:D:D
Wybaczice, ale jest poznhom wlasnie z5obilvfymsmy 2 wory konfetti:D i wypiłaysmy troche krolewskich. A nasze główy sa slabeeee :/
Dobra, koniec
Mishka, a CZYM Ty dojezdzasz???
Bo ja w WKD zadnej panny w szlaaliku jeszcze nie widziałam :/

Harcerz
15-11-2003, 06:45
rzeczywiscie ludzie dziwnie patrza na panienki z szalikiem Legii lub z elka naszyta na koszulce... czesto zdarza sie tak ze kolesie mowia "dziewczyno fajnie wygladasz, a ten szalik tylko psuje Twoj wizerunek. to jest dobre na mecz nie na codzien. daj sobie z tym spokuj!" to dobija... (

chodze na mecze od ponad pieciu lat. na poczatku znajomi dziwili sie, niektorzy sie smiali, zartowali, ze to taka zabawa. ze sie znudzi. nie znudzila sie. oni przestali jezdzic - ja zostalam. czasem ktos mnie pyta, dla ktorego pilkarza chodze na legie. wtedy patrze ze zdziwieniem, bo tak naprawde to nawet nie mam ulubionego pilkarza :)
wiele razy slyszalam teksty duzo gorsze od zacytowanego wyzej, z niejednego pieca chleb jadlam. dojezdzam na mecze spoza warszawy, w pociagach roznie bywa. to nie jest prawda, ze nie mozna sie postawic, jak ktos ci wrzuca. chodze w szaliku na codzien, z dumnie uniesiona glowa, nie wstydze sie tego, ze go nosze. patrze z pogarda, glosno komentuje kazde zachowanie, ktore uderza w moja milosc do Legii. jesli trzeba - staje w obronie barw. z milosci do Legii poswiecam swoj czas na redagowanie strony. ludzie z mojego otoczenia zaakceptowali to. moj ojciec jest zachwycony, ze przekazal mi swoja milosc do klubu. koledzy widza we mnie rownorzednego partnera do rozmow nt pilki :) nie mam nic przeciwko panience w szpilkach i mini na meczu, o ile nie jest to tylko po to, zeby kogos poderwac. jesli ktos sie czuje w tym wygodnie, to czemu nie? wg mnie kobieta powinna byc traktowana jak kazdy inny kibic. darmowe bilety spowodowalyby naplyw na stadion panienek szukajacych mezow, a przeciez w tym wszystkim chodzi o pilke... :>

A najgorsze jest to ,ze ona dobrze i prawde gada

Mishka
17-11-2003, 09:44
Mishka, a CZYM Ty dojezdzasz???
Bo ja w WKD zadnej panny w szlaaliku jeszcze nie widziałam :/

pociagiem podmiejskim :) chociaz ostatnimi czasy rzadko zdarza mi sie wracac po meczach do domu...

Mika(L)
28-11-2003, 09:43
W 520 jest sporo dziewczyn ;) Jestem ja i moje znajome :rotfl: Taka krotko obcieta wysoka dziewczynka z nastroszonymi wlosami i szalikiem ;)

domber
28-11-2003, 14:47
W 520 jest sporo dziewczyn ;) Jestem ja i moje znajome :rotfl: Taka krotko obcieta wysoka dziewczynka z nastroszonymi wlosami i szalikiem ;)
'8 wklej zdjecie :rotfl: