PDA

Zobacz pełną wersję : Stosunek do Sparty Praga

cfc
18-09-2003, 11:14
:help:
Kilka dni temu ogladalem mecz Sparta - Chelsea. Rewanz w Londynie bedzie 26 Listopada i myslalem czy nie isc, ale na sektor gosci :)
Tylko niewiem jakie stosunki ma Legia do Sparty :hmm: Czy ktos wie?
dzieki
pzdr dla Sokola ;)

Raffi
18-09-2003, 11:16
Nie słyszałem o żadnych

bemowiak
18-09-2003, 11:19
Ja niewiem czemu ale kiedyś ich nawet lubiałem,to było po tym jak wrócilem z Czech :) teraz są mi obojętni,a jaki jest oficjalny stosunek do nich ( :P ) to myśle że niema żadnego.

cfc
18-09-2003, 11:19
wlasnei niewiem. tzn z mila checia bym sie przeszedl na mecz naszych sasiadow :)
pokrece sie na ich jakims forum i moze sie czegos dowiem

bemowiak
18-09-2003, 11:21
www.sparta.cz to jest ich strona oficjalna jak by Ci była potrzebna :)

arczi
18-09-2003, 11:29
Nie cierpię Sparty. Wogóle nie lubię czeskich zespołów. Dla mnie to picnici które dopiero uczą się kibicować.
Pozatym nie lubię Czechów za ich podejście do Polaków i wogóle za całokształt. Choć przyznaje że mają fajne maniurki, no i Praga jest ładnym miastem. :>

ems
18-09-2003, 12:05
Nie cierpię Sparty. Wogóle nie lubię czeskich zespołów. Dla mnie to picnici które dopiero uczą się kibicować.
Pozatym nie lubię Czechów za ich podejście do Polaków i wogóle za całokształt. Choć przyznaje że mają fajne maniurki, no i Praga jest ładnym miastem. :>

sorry, ziom... idz na www.hooligans.cz i zobacz jak sie Czesi ucza kibicowac....

a co do Sparty... nie wiem, chyba nie bylo kontaktow po prostu... ale nie wiem czy Sparta nie ma sztamy z Banikiem, a to juz utrudnia przyjazne kontakty :)

legart
18-09-2003, 12:08
A ja tam lubie czeskie kluby :)

Beny
18-09-2003, 12:11
Ja też lubię Czechów (zwłaszcz Czeszki i knedliki '8 ), mało tego sympatią dażę kluby ze wschodniej Europy, niezależnie od kraju pochodzenia!

arczi
18-09-2003, 12:29
sorry, ziom... idz na www.hooligans.cz i zobacz jak sie Czesi ucza kibicowac....

Dobrze znam tę stronę emsior. Wiem też na co stać pepików. Nadal twierdzę że są słabi.
Ale to już nawet nie o to chodzi. Poprostu ich nie lubię. Byłem parę razy w Czechach, i wiem co mówią o Polakach. Zdecydowanie bardziej wolę Słowaków, no i naszych bratanków madziarów.

ems
18-09-2003, 12:48
a co my mowimy o Czechach ? :))

ja tez wole Slowakow, ale imho jednak tamtejsi kibice nie sa tacy niekumaci jak sadzisz :)

Niko
18-09-2003, 12:50
Ja Sparty nie lubię. Z czeskich zespołów kibicuję 1.FC Brno! A wiadomo jaki jest stosunek Orthodoxów z Brna do Sparticzki. Byłem nawet na meczu 1.FCB-Sparta. A nie wiem czy Sparta nie ma jakiegoś układu z polskimi timami, bo inne praskie mają: Slavia ma z Górnikiem W, a Victoria Zizkov z Craxą.

pzdr
*JKL*

cfc
18-09-2003, 12:51
Wlasnie sie zalogowalem , tylko ze tam wszystko jets po Czesku i troche mi zaszlo zanim cos mi sie udalo znalesc. napisalem do nich , teraz czekam na odp
dzieki

PRASKI
18-09-2003, 13:44
Praga jest jak najbardziej spoko :+: :rotfl:

do Sparty to darze ich sentymentem tylko za drugą część nazwy :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Raffi
18-09-2003, 14:26
Na pewno nie mają sztamy z Banikiem :] :]

ems
18-09-2003, 14:28
okej

cfc
18-09-2003, 14:49
jak niemaja sztamy z Banikiem to spoko :)
jak by kto mecz ogladal to szukajcie wysokiego ,w czarnej bluzie ninja Legii :P ----->> to ja :D
troche czasu jeszcze do meczu zostalo ale napewno bede :D

Adams_
18-09-2003, 14:49
... ale nie wiem czy Sparta nie ma sztamy z Banikiem, a

Kosa jak stad do Poznania :D Banik nie ma zgody w Czechach. Trnava i dziewczynki z GKS ;)

cfc
18-09-2003, 15:15
no czyli moze znow nawiaze nowe znajomosci. ostatnio jak bylem w szwecji ( tragedia reprezentacji ) to zapoznalem sie z ultrasami aik sztokholm :):) oni robili cala ta kartoniade w barwy szwecji. bylo wesolo '8 :pijok: sporo fajnych blondynek sie tam kreci :P

Beny
18-09-2003, 15:20
no czyli moze znow nawiaze nowe znajomosci. ostatnio jak bylem w szwecji ( tragedia reprezentacji ) to zapoznalem sie z ultrasami aik sztokholm :):) oni robili cala ta kartoniade w barwy szwecji. bylo wesolo '8 :pijok: sporo fajnych blondynek sie tam kreci :P

Chyba same blondynki! :rotfl: No, ale tych fajnych pewnie mniej! :buhaha:

cfc
18-09-2003, 15:27
nieno , troche bylo fajnych:) tych mniej fajnych mniej :P ale" zycie to niejebajka" :P te fajne nareszcie bylo wysokie, ale nie wyzsze odemnie . bo niewiem czy takie sa ( mam 196 cm ).
Nawet ostatnio poznalem tu (w (L)ondynie) fajna szwedzka blondynke
'8
ale sie w :* jesli ona juz kogos ma ...

E_L_K_T_R_Y_K
18-09-2003, 17:32
będziesz miał aparat ?

Mazi
18-09-2003, 18:53
A mi tam Czesi są obojętni ... Praga ładne miasto , knedliczki też są dobre ... nic poza tym . Byłem na stadionie Sparty w tamte wakacje w koszulce Deyny :) ...stadionik ładny ,ale tak jakoś tam klimatu piłkarskiego nie było ... nie to co np. w Splicie '8 .

cfc
18-09-2003, 19:35
bede mial aparat :) porobie troche fotek i odrazu zeskanuje :) tylko niewiem jak je gdzies bede mogl pokazac. ale cos sie wymysli

Sokol
18-09-2003, 20:30
bede mial aparat :) porobie troche fotek i odrazu zeskanuje :) tylko niewiem jak je gdzies bede mogl pokazac. ale cos sie wymysli

Co ty gadasz?? nie skanuj tylko odbij 2x i mi na dom podeslij :/
pozdr.

*PRZEMO*
19-09-2003, 06:46
Z czech to najlepsze jest piwo :D i tegonikt nie zaprzeczy.... 8)

Norbas
19-09-2003, 08:25
stosunek jak najbardziej seksualny...

a piwo mają perfumowane :(

*PRZEMO*
19-09-2003, 08:32

kurcze norbas!!! co ty mowiisz chyba dobrego piwa nie piłes ;)
Radegast sie zwie i wpolsce nie dostepnne jest 8o a tw eszystkie budwisery, i inne pilznery to w polsce sa rozlwane i tyle maja wspolengo z czechami co ja z murzytnem, ;)

Norbas
19-09-2003, 08:35

Radegast sie zwie i wpolsce nie dostepnne jest 8o a tw eszystkie budwisery, i inne pilznery to w polsce sa rozlwane i tyle maja wspolengo z czechami co ja z murzytnem, ;)

hm.. niestety trochę radegast piłem... nawet na górę o takiej nazwę wszedłęm ;P ale żeby dobre było.... ble... bud i pilsner to sziteks wyjątkowo podły w smaku..
dobre czeski piwo to welkopopovicky kozel :+:

Luk@s
19-09-2003, 08:50

hm.. niestety trochę radegast piłem... nawet na górę o takiej nazwę wszedłęm ;P ale żeby dobre było.... ble... bud i pilsner to sziteks wyjątkowo podły w smaku..

Dokladnie, reszta nie jest jakas zajebista, wole polskie, jedyny plus ze niezaduzo kosztuja :D
co do tematu to nie lubie pepikow, i czechow i slowakow wiec i za klubami nie przepadam... lubie zato wyprazany syr z hranulkami - cos pysznego

Pesto
19-09-2003, 09:20
ale nie wiem czy Sparta nie ma sztamy z Banikiem, a to juz utrudnia przyjazne kontakty :)

toś dojebał :oho: taka sztama jak np. Legia - Górnik :P

Q_(L)
19-09-2003, 09:30

8- Poszukać teamatu o piwie, albo priv.

Rozmywacze :bat:

*PRZEMO*
19-09-2003, 10:42
juz juz :) ale chciałem dodac ze tez wlazłem na ta góre 8)

a co do czechow to nie mam antyparti specjalnej badz sympati.. sa mi obojetni

aaadamm
19-09-2003, 11:09
juz juz :) ale chciałem dodac ze tez wlazłem na ta góre 8)

a co do czechow to nie mam antyparti specjalnej badz sympati.. sa mi obojetni

Przemo - od kilku dni zaczynasz maxymalnei nabijać !!!!

moj stosumek do Sparty jest taki ze mam to w dupie - wogole temat wg mnie bez sensu, marudze, ale tak samo moza zalozyc temat co sadzisz o Slovanie Bartyslawa lub Mariborze Tytanic ;))

temat postu rodem z kibice.pl ;))))

Ale skoro juz jest takei coś - ktoś może zapodać kilka najlepszych fotek ultras z ligi czeskiej ???

cfc
19-09-2003, 12:45
Sokol, niemartw sie fty zrob to ci wysle. ale najpierw zeskanuje zeby miec na kompie :)
a co do piwa , mmmmm :P '8
cudze chwalicie , swego nieznacie
najlepsze piwo to :+: lech :+: zawsze tylko to pije jak jestem w PL :D
a bratu przyworze budwiera i znajomemu becks'a

Mazi
19-09-2003, 13:43
eLadamo , chciałeś fotki z Czech ... może najlepszy pokaz Ultras to nie jest ,ale też fajnie popatrzeć ... :buhaha:

http://www.nfg.witaj.pl/foto/banik/pilzno/05.jpg

pijak
19-09-2003, 14:02
oż ***** MAZI... :rotfl: to jest zdjecie które wyleczy Polonie z kompleksów :+:

Jackos
19-09-2003, 16:18
na tej stronie hoools czechow znalazlem nawet zdjecia naszych polskich klubów (dajecie na fotogalerie i polskie). A co do Czechow to mi tez sa obojetni a w Ultras nam na pewno nie ustepuja

jahho
20-09-2003, 00:47
a co do Sparty... nie wiem, chyba nie bylo kontaktow po prostu... ale nie wiem czy Sparta nie ma sztamy z Banikiem, a to juz utrudnia przyjazne kontakty :)

Ale żeś doj**ał z grubej rury teraz :)

A w Czechach jest ... czudnie :) Jak sie bawić to tylko tam ( i nie chodzi tu tylko o balety z Banikiem )

www.stodolni.cz tzw. Czeski Amsterdam :look:

ems
20-09-2003, 02:51

Ale żeś doj**ał z grubej rury teraz :)

A w Czechach jest ... czudnie :) Jak sie bawić to tylko tam ( i nie chodzi tu tylko o balety z Banikiem )

www.stodolni.cz tzw. Czeski Amsterdam :look:

te, od mojej rury... ;)

nie no gdzies cos przeczytalem, wybacz

ogolnie mamy udane zgody zagraniczne - wy swoj Banik (stodolni ;) ) a my Den Haag (jasna strona zycia hehe :) )

jahho
20-09-2003, 03:21
A Stodolni już dzis '8

arczi
20-09-2003, 09:53
... A co do Czechow to mi tez sa obojetni a w Ultras nam na pewno nie ustepuja

:rotfl: Tia, jasne. Przecież oni są o dwie klasy od nas lepsi :buhaha: [/b]

ems
20-09-2003, 11:22
nie no Jackos przesadzil :) ale dobrzy Czesi nie sa zli ;)

Jackos
20-09-2003, 23:35
... A co do Czechow to mi tez sa obojetni a w Ultras nam na pewno nie ustepuja

:rotfl: Tia, jasne. Przecież oni są o dwie klasy od nas lepsi :buhaha: [/b]

Nie napisałem ze sa lepsi, fakt moze troche sie rozpedzilem, ale na pewno nie mozna mowic ze sa do dupy. wiec troche zmienie moja wypowiedz: czesi sa niezli i niczego nie musza sie wstydzic ale do nas im troche brakuje.

arczi
21-09-2003, 08:14
Ok. Spoko :>

cfc
13-10-2003, 14:33
cos mi sie wydaje ze beda klopoty zeby isc do czechow. podobno sa anty-polacy, podobno bardzo anty i polakow na jakims meczu pucharowym sklepali( tak poprostu:( )
wiec niewiem , kumpel z szwecji moze niedlugo wpadnie wiec ide z nim na jakis meczyk chelsea lub millwall'u :)
pzdr

arczi
13-10-2003, 16:06
...a nie mówiłem? :>

Sharn
13-10-2003, 16:44
W te wakacje byłem w Pradze. Miałem przypadkiem koszulkę Lonsa i chyba dlatego zaczepił nas kibic Slavii. Jak mu powiedzieliśmy że jesteśmy z Warszawy to od razu "aaa Poloniaaaa" :buhaha: . Mówimy mu że Polonia to kokoty i niech się tak głupio nie uśmiecha. Szybko zaczaił pomyłkę, zbladł i dał nura do jakiejś budy z pamiątkami. Aby uzupełnić opis dodam, że koleś nie był za czysty, włosy do pasa, pingle z 15 dioptrii i 1,50 wzrostu. '8 To se Polonia zgody wyrabia... :buhaha:

Arczi - w sumie przemyślałem rozmowę w piątek i może masz rację Czesi są różni za to Czeszki - :anal:

arczi
13-10-2003, 18:03
(ciach)

Arczi - w sumie przemyślałem rozmowę w piątek i może masz rację Czesi są różni za to Czeszki - :anal:

O tak. Co do Czeszek to mogę śmiało powiedzieć że jesteśmy zgodni :>
Pozdro alkofanie ;)