PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubione piosenki ?!

Siekier
17-09-2003, 21:18
;) a mi wpadł do glowy taki oto temacik :
ulubione piosenki , przyśpiewki itp. na Legii , które najbardziej lubisz śpiewać , które najlepiej brzmią itp. a które są na przykład bardzo dobre ale mało popularne i żadko śpiewane ! eLo

crolick
17-09-2003, 21:25
;) a mi wpadł do glowy taki oto temacik :
ulubione piosenki , przyśpiewki itp. na Legii , które najbardziej lubisz śpiewać , które najlepiej brzmią itp. a które są na przykład bardzo dobre ale mało popularne i żadko śpiewane ! eLo

rzadko - moj drogi. a ja najbardziej lubie 'c c cwk cwks legia' - nie wiem czemu, wtedy po stadionie az dudni :D

Kawa
17-09-2003, 21:29
Ja lubie "lalalala aheja ho hej Legia gol..." to sie dopiero niesie '8

Aureliusz
17-09-2003, 21:52
Ja bezapelacyjnie najbardziej lubię "W tramwaju jest tłok", a zwłaszcza kawałek zaczynający się od CWKS. Tylko niech wreszcie do cholery ustali sie jedną wersję, kto strzela bramki.

Siekier
17-09-2003, 22:48
no tia wiedzialem + rzadko + '8 ta dyslekcja !!!! sory

MaxyM
17-09-2003, 22:48
Dla mnie ostatni hit: "ja kocham Legie..."

polsilver
18-09-2003, 08:58
Dla mnie absolutnym hitem jest "Dziś zgodnym rytmem...". Szkoda tylko, że niewiele osób zna tę pieśń. Gdyby cały stadion naraz to zaśpiewał to efekt mógłby być niesamowity...
P.S. Witam wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum

Adiq
18-09-2003, 09:02
Dla mnie absolutnym hitem jest "Dziś zgodnym rytmem...". Szkoda tylko, że niewiele osób zna tę pieśń. Gdyby cały stadion naraz to zaśpiewał to efekt mógłby być niesamowity...
Niestety w Polsce niechętnie śpiewa się dłuższe piosenki...

Witamy na forum i mamy nadzieję, że zadomowisz się u nas. 8)

Q_(L)
18-09-2003, 09:11

Tu przyznam 100% racji... 8)

Witaj na forum :)

Keleborn
18-09-2003, 09:47
"Dziś zgodnym rytmem" i "W w tramwaju jest tłok"

Natomiast wyjątkowo nie leży mi "Ja kocham Legię" - jakoś tak nie leży i już.

Ah, no i oczywiście wspaniały jest wielki hit z meczu z Lechem - "Fujarra" :buhaha:

Bastion
18-09-2003, 09:56
Byla taka piosenka ktora nie byla w calosci poswiecona Legii, ale tez przeciwnikom leciala tak: Legia Warszawa Mistrzem Polski jest Widzew to ...., .... GKS, Wisle przejdziemy Lecha ........., spadnie GKS za sezonow 6, Legia Warszawa to najlepszy klub a jak nie wierzych to .... w dziób!
Spiewana na melodie "Jak rozpetalem ..." Niestety z roznych powodow nie moglem w ciagu ostatnich 2 lat goscic na Legii, (ale juz niedlugo to sie zmieni) i nie wiem czy jest ona jeszcze spiewana na Estadio.

kamyk
18-09-2003, 10:10
dlamnie nie iwem czy kojarzyce taka piosenke! Legio Legio kocham cie serce serce jedyne oddam swoje swojej druzynie !!! " trzy kolory sie mnienia .... jakos to tak szlo

Beny
18-09-2003, 10:16
dlamnie nie iwem czy kojarzyce taka piosenke! Legio Legio kocham cie serce serce jedyne oddam swoje swojej druzynie !!! " trzy kolory sie mnienia .... jakos to tak szlo

Czerwień, zieleń, w środku biel,
Trzy kolory mienią się,
Bo w tych barwach właśnie gra,
Legia, Legia Warszawa!

Chyba jakoś tak, ale dalej nie pamiętam! :hmm:

Działdowiak -> "Chociaż ciężki jest czas" - jest jedną z częściej śpiewanych pieśni!

Klusek
18-09-2003, 11:00
kurde to już nikt nie pamięta

czarna eLka w kóleczku się mieni
to jest Legii święty znak
jej kibice są niezwyciężeni
boi się nas cały świat
boją się nas kibice angielscy
boją się nas także holenderscy
boją się nas kibice Górnika
boi się nas cała pierwsza liga

lubię też gdy cała ferajna śpiewa klaszcząc "Leegia! Legia Warszawa!"

Beny
18-09-2003, 11:06

boi się nas cały świat

lubię też gdy cała ferajna śpiewa klaszcząc "Legia! Legia Warszawa!"

Jak nie pamięta?! Wracając 171 do domu po meczu, zawsze cały autobus drze japy i wali w ścianki i okna! ;)

bemowiak
18-09-2003, 11:07

boi się nas cały świat

lubię też gdy cała ferajna śpiewa klaszcząc "Legia! Legia Warszawa!"

Jak nie pamięta?! Wracając 171 do domu po meczu, zawsze cały autobus drze japy i wali w ścianki i okna! ;)
Hehe skąd ja to znam ;)

rkwa
18-09-2003, 11:46
Legia i Zaglebie Zaglebie i Legia..... :)

Nazgul
18-09-2003, 12:02
Legia i Zaglebie Zaglebie i Legia..... :)
Stare, ale IMO numer 2 po "Dziś zgodnym rytmem" - która jest dla mnie nr. 1 i powinna być hymnem.

"Najwspanialszy klub na świecie
co kibiców mnóstwo ma
kazdy kibic wie że przecież
to jest Legia Warszawa

Strzelisz bramkę by mecz wygrać
aby punkty zdobyć dwa (trzeba poprawić !)
aby Mistrzem Polski była
nasza Legia Warszawa"

PRASKI
18-09-2003, 13:45
nalepsza jest "Tylko Legia"

czy mi sie zdaje czy podobny temat już był ?

rkwa
18-09-2003, 14:43
'Warszawa i Sosnowiec,Sosnowiec i Warszawa,
to jest wiara ktora laczy kibicow oby miast,
Warszawa i Sosnowiec,Sosnowiec i Warszawa,
to jest wiara co najlepszych kibicow w Polsce ma!'

Ostry
18-09-2003, 16:14
"Dziś zgodnym rytmem" jest po prostu genialna :) "Ja kocham Legię" też bardzo chętnie śpiewam i słucham na stadionie.

Siekier
18-09-2003, 19:03
hmm był taki temat ? NIEWIEM od kąd ja jestem takiego tematu nie było ale wcześniej może i był ?! jeżeli tak to sorki za powtarzanie :)

MTP
18-09-2003, 20:26
Ciąg dalszy piosenki najwspanialszy klub na świecie
Legio,Legio Legio,Legio ty strzeliłaś bramek sto
Jeszcze jeden i jeszcze jeden jeszcze tylko jeden gol

Hej polonio hej polonia postąpiłaś bardzo żle
Legioniste ześ zabiła za to z...... cię
(do polonii bytom)

Co do Chociaż cięzki jest czas Niestety wiele osób wogóle nie kuma melodii i śpiewa jakby chcieli najszybciej skończyć
To mój pierwszy post na tej stronie Witam

HOOLSHWDP
18-09-2003, 20:33
aejaejaeja Legia Warszawa, aejaejaeja Legia Warszawa, Legiaaaaa, Warszawaaa, Legiaaaaa, Warszawaaaa
aejaejaeja Legia Warszawa, aejaejaeja Legia Warszawa, Legiaaaaa, Warszawaaa, Legiaaaaa, Warszawaaaa
aejaejaeja Legia Warszawa, aejaejaeja Legia Warszawa, Legiaaaaa, Warszawaaa, Legiaaaaa, Warszawaaaa x 100000000000000000000000
:+: :+: :+: :+: :+: :+:

oraz Ja kocham Legie

ange(L)
18-09-2003, 20:34
To mój pierwszy post na tej stronie Witam

na dobry poczatek :piwo4:
witamy

Aureliusz
18-09-2003, 20:49
Ja jeszcze dodam, że przezajebista jest "Ja kocham Legię", bo jest nowa, rytmiczna i przede wszystkim nasza jak żadna inna (jak słyszałem ją w C+ w wykonaniu Łęcznej, to mi się rzygać chciało).

Za mało eja ;) Powinno być aejaejaejaeja '8 Ta też jest zajefajna. Tak w ogóle to lubię, jak pojawiają sie nowe piosenki. Bo trzeba coś urozmaicić. Czasami jest bowiem nudnawo, jak R. zarzuca ciągle to samo.

turi
18-09-2003, 21:06
Kaziu Kaziu Kaziu Kaziu Ty strzeliłeś bramek sto
jeszcze jeden , jeszcze jeden , jeszcze tylko jeden gol

Legio Legio Legio Legio Ty strzeliłaś bramek sto
jeszcze jeden , jeszcze jeden jeszcze tylko jeden gol !

Najwspanialszy klub na świecie
co kibiców mnóstwo ma
każdy kibic wie ze przecież
to jest Legia Warszawa !

Strzelić bramkę by mecz wygrać
aby punkty zdobyć trzy
aby mistrzem Polski była
nasza Legia z Warszawy

lalallalalalalalala
lalalalallalallala

:) dobre czasy w zrodle !
to lubie :-)
turi

bemowiak
18-09-2003, 21:09
a mi sie podoba

Posłuchajcie bracia opowieści mej o drużynie co oddałem serce jej
Była młoda lecz waleczna z roku na rok coraz lepsza, a jej trener z kibcami wodkę pił.
Hej CWKS CWKS CWKS to najlepszy klub w ekstraklasie jest.
On kibiców ma tysiące rozrabiają w calej Polsce Hej CWKS CWKS CWKS!
Hej MKS MKS MKS to najlepszy brat w ekstraklasie jest.
On kibiców ma tysiące rozrabiają w calej Polsce Hej MKS MKS MKS!

szczególnie fragmęt o piciu wódki :)

Jeszcze lubie "Dziś zgodnym rytmem"

turi
18-09-2003, 21:13
Bemowiak- i na jaką to melodię jest śpiewane - jakąs popularną :) ?
w sumie text jest niezły

bemowiak
18-09-2003, 21:16
Bemowiak- i na jaką to melodię jest śpiewane - jakąs popularną :) ?
w sumie text jest niezły

A ja wiem na jaką melodie nieznam sie na melodiach :)

Słyszałem to pare razy w autobusie i mi sie spodobało tekstu nieznałem do niedawna,dopóki niepomyślałem że na LegiaLive jest śpiewnik :P
Zresztą z tamtąd go skopiowałem.

Co do melodii to moge podpowiedzieć że po każdej linijce jest chwila na oddech... :P

Muzyk ze mnie żaden... :/

*PRZEMO*
19-09-2003, 06:37
Ja kocham LEgie lalal lala...

i nic wiecej 8) piosenka de best ;)

Norbas
19-09-2003, 08:53
"Dziś zgodnym rytmem biją nam..." jak dla mnie to najlepsza piosenka :)
rewelacyjnie wychodzi jak śpiewa równo kilka osób :)

mam jeszcze ulubiony wierszyk którego mnie kolega ojca nauczył:

powiedz matko, powiedz ojcze
czy hanysy to volksdeutsch?
ależ owszem drogi synu
trzeba j..ać sk..synów"
:)

Mini
19-09-2003, 09:08
Najwspanialszy klub na świecie
co kibiców mnóstwo ma
każdy kibic wie ze przecież
to jest Legia Warszawa !

Strzelić bramkę by mecz wygrać
aby punkty zdobyć trzy
aby mistrzem Polski była
nasza Legia z Warszawy

ten kawałek ostatnio R zarzucał parę razy ale niestety nawet mając wydrukowany tekst w LL większość nie kuma i wychodzi wielki czerwony ch** a nie piosenka.a jest całkiem fajna

peabe(L)
19-09-2003, 10:43
"spiewajmy hej sialala..." - moja faworytka, a szczegolnie pierwsze HEJ SIALALA :) w niej zawarte

poza tym to oczywiscie "ja kocham Legie" i "deszcze niespokojne" sa tym co tygryski lubia najbardziej ;)

Cezdor
21-09-2003, 13:42
Mi podoba się, gdy wszyscy kibice podnoszą szaliki i śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia". Aż ciarki przechodzą po plecach. Fakt, że ta pieśń bisowana któryś raz z rzędu potrafi wykończyć człowieka :)

Porter
10-10-2003, 13:43
"JA KOCHAM LEGIE" BEZAPELACYJNIE ALE SPIEWANE PO WESOŁYCH AUTOBUSACH , A SZCZEGÓLNIE W TYCH JADĄCYCH DO CENTRUM ,M171 CHYBA ...
A NA STADIONIE TO CHYBA 'LEGIA LEGIA GOL LALALALALA" - ZAJEBISTY EFEKT

Porter
10-10-2003, 13:44
I oczywiście piosenka pod adresem panów w kaskach ;) ...
'DESZCZE NIESPOKOJNE' ;) ;) ;) ;)

Beny
10-10-2003, 13:51
"JA KOCHAM LEGIE" BEZAPELACYJNIE ALE SPIEWANE PO WESOŁYCH AUTOBUSACH , A SZCZEGÓLNIE W TYCH JADĄCYCH DO CENTRUM ,M171 CHYBA ...
A NA STADIONIE TO CHYBA 'Legia Legia GOL LALALALALA" - ZAJEBISTY EFEKT

Bo to linia Chłopaków z Woli i Bemowa, a to bardzo muzykalne chłopaki są. '8
Znaczy się oprócz Bemowiaka... :> (Pozdro Michał :) )

m84
10-10-2003, 16:30
A mi jakos nie wiem dlaczego ale podoba mi sie"Nasza Legia najlepsza w Polsce jest!" Poza tym jak jest super oprawa lubie krzyczec"tak sie bawi,tak sie bawi STOLICA!" Oprocz tego fajne sa te nowe piosenki"Ja kocham Legie" i "Legiaaaaaa Warszawaaaaaaaaa,aeeaeaea..."Fajnie tez sie spiewa W tramwaju jest tlok tylko jak ktos juz napisal szkoda ze z tymi strzelcami niewiadomo o co chodzi:) AAA i zapomnialbym jeszcze o"Jestesmy zawsze tam,gdzie Nasza Legia gra..."

Siekier
10-10-2003, 16:46
a jeżeli chodzi o te powroty po meczach autobusami to jedyne co mnie wnerwia to te ciągłe wyzwiska pod adresem innych klubów :fu: które są nikomu nie potrzebne bo i po co ! hrrr a tak jak ludzie słyszą takie piosenki to właśnie zaczynają myśleć "znów te łobuzy" czy coś podobnego i tylko w taki sposób głębimy te sterotypy o kibicach ! Oczywiście to jest tylko moje osobiste zdanie ! Troche odbiegłem od tematu ale nie chce zakładać nowego więc pisze tu ! e(L)o

-=CoReY=-
10-10-2003, 21:14
1. primo - patrz niżej :)
2. primo - JA KOCHAM GOŁE BABY, GOŁE BABY ....... :DDD
3. primo - kiedyś jechałem autobusem (dokładniej to powrót z ost. meczu w bałuciarzami) i kilka osób śpiewało jak sprzela się do zydów i widzewiaków ... jak szła ta piosenka bo tylko raz ją słyszałem i zapomniałem :(

peabe(L)
10-10-2003, 23:03
o ile wczesniej piosenka "Legia gol alle alle" podobala mi sie, to po dzisiejszym meczu z Iraklisem jestem w niej zakochany :) i to ona jest aktualnie moja faworytka

a jesli chodzi o piesni autobusowe to stawiam na "bo na Woli fajnie jest.." :)

Beny
11-10-2003, 08:55
3. primo - kiedyś jechałem autobusem (dokładniej to powrót z ost. meczu w bałuciarzami) i kilka osób śpiewało jak sprzela się do zydów i widzewiaków ... jak szła ta piosenka bo tylko raz ją słyszałem i zapomniałem :(

Następny ***** ******! :fu: Skąd się tacy biorą? :help: Od urodzenia jesteś taki, czy Cię w szkole nauczyli?

Mrozik
11-10-2003, 09:57
Legia gol, Legia gol, Legia gol alle alle :) Nowy hicior sie szykuje 8)

zoLa1916
11-10-2003, 15:18
Moja ulubinoa piosenak to ta ostatnia spiewana na meczu z Iraklisem Legia gol aleale..,Ja Kocham Legie.. ,Dzis zgodnym rytmem bija nam...:)

-=CoReY=-
11-10-2003, 19:24

Następny *cenzura* ******! :fu: Skąd się tacy biorą? :help: Od urodzenia jesteś taki, czy Cię w szkole nauczyli?

co miałem OCENZUROWAĆ? bo jakoś nie wydaje mi się abym napisał jakieś przekleństwo ....

Beny
11-10-2003, 22:29

Następny *cenzura* ******! :fu: Skąd się tacy biorą? :help: Od urodzenia jesteś taki, czy Cię w szkole nauczyli?

co miałem OCENZUROWAĆ? bo jakoś nie wydaje mi się abym napisał jakieś przekleństwo ....

8- :rotfl: :help: ! *Cenzura* pojawia się w momencie wpisania dość popularnego słowa na k. Które to słowo wpisałem dla podkreślenia Twojej marnej jakości inteligencji, o której świadczy uwielbienie Twojej osoby dla tekstu nędznej piosenki, której tekst został przezemnie wytłuszczony. Jeśli już koniecznie chcesz coś CENZUROWAĆ, to może należałoby cenzurować twoje wypowiedzi, które wpisujesz na Forum, bo jak mniemam akurat w tym wypadku miałeś problem z jednoczesnym pisaniem i mysleniem. A jeśli faktycznie podobają Ci się takie teksty, to uważaj abyś nie posunął za daleko, bo namawianie do robienia takich rzeczy może się źle skończyć. A jeśli uważasz ten tekst za swoje motto, to gratuluję wyboru drogi życiowej. Daleko nie zajdziesz. Chyba, że zmądrzejesz. EOD z mojej strony. Bez pozdrowień.

Raffi
11-10-2003, 23:41
Beny! Proszę nie ad personam!
Niestety pieśni tego typu też mi się nie widzą, mówiąc oględnie,tak swoją drogą.

Beny
12-10-2003, 07:39
Beny! Proszę nie ad personam!
Niestety pieśni tego typu też mi się nie widzą, mówiąc oględnie,tak swoją drogą.

A bo się znowu zbulwersowałem. ;)
Tak jak pisałem koniec dyskusji z mojej strony.
PS. Aczkolwiek niczego do końca nie obiecuję. :)

el majoneze
13-10-2003, 20:46
a ja jestem zdania ze najlepszym kawałkiem to będzie "Legiunio ma.."jak sie uda to wypromowac..ej to trzeba jakos z tym ruszyc..pozatym "Dzis zgodny rytmem.."jest spiewane za rzadko i za cicho..mało osob to zna,a nawet Ci co znaja to znaja czesto dopiero od"nie dla nas jest porazki smak.."..ej czemu przeciez to nie jest chyba takie trudne?? :) :hmm:

-=CoReY=-
13-10-2003, 22:24

8- :rotfl: :help: ! *Cenzura* pojawia się w momencie wpisania dość popularnego słowa na k. Które to słowo wpisałem dla podkreślenia Twojej marnej jakości inteligencji, o której świadczy uwielbienie Twojej osoby dla tekstu nędznej piosenki, której tekst został przezemnie wytłuszczony. Jeśli już koniecznie chcesz coś CENZUROWAĆ, to może należałoby cenzurować twoje wypowiedzi, które wpisujesz na Forum, bo jak mniemam akurat w tym wypadku miałeś problem z jednoczesnym pisaniem i mysleniem. A jeśli faktycznie podobają Ci się takie teksty, to uważaj abyś nie posunął za daleko, bo namawianie do robienia takich rzeczy może się źle skończyć. A jeśli uważasz ten tekst za swoje motto, to gratuluję wyboru drogi życiowej. Daleko nie zajdziesz. Chyba, że zmądrzejesz. EOD z mojej strony. Bez pozdrowień.

wydaje mi się, że ocenzurować to przydałoby się najpierw Ciebie. Temat forum jest związane z piosenkami a ja się zapytałem o słowa do niej, czy to złe? chyba czytać nie umiesz

Kempes
13-10-2003, 23:45
''Najwspanialszy klub na świecie... '' kocham to odkąd mi ojciec pierwszy raz zaśpiewał :) pozatym ''..dziś Warszawa czeka...''

a autobusowe to ''.... tanczymy labada ..'' szczególnie na zakrętach '8

i '' w tramwaju jest tłok..'' :+:

pozdr. dla wszystkich z lini 151 8)

Adiq
13-10-2003, 23:59
W sumie nie mam konkretnej ulubionej piosenki.
Gooooool Hej Legia gol - najlepiej ździera się gardło
C C CWK CWKS Legia - najlepsze echo
Dziś Zgodnym Rytmem - najdłzuższa przez co fajna
Tańczymy Labada - najlepiej się skacze '8
W tramwaju jest tłok - najlepsza po pijaku :D
Ja Kocham Legię - najgłośniej śpiewana
Legia Gol ale ale i aeaeaeaea Legia Warszawa - najnowsze
Mistrzem Polski - nasz hymn i te szaliki w górze :]

Wasil
14-10-2003, 18:36
pozdr. dla wszystkich z lini 151 8)
;) ;) ;) .Popieram El Majoneza żeby wypromować piosenkę "Legiunio ma..." bo jest naprawdę świetna. Jeśli chodzi o inne hity to oczywiścice "Aleja leja leja leja Legia Warszawa". Jakoś wpadają w ucho te najnowsze piosenki.

el majoneze
14-10-2003, 22:29
Kempes napisał:

pozdr. dla wszystkich z lini 151

.Popieram El Majoneza żeby wypromować piosenkę "Legiunio ma..." bo jest naprawdę świetna. Jeśli chodzi o inne hity to oczywiścice "Aleja leja leja leja Legia Warszawa". Jakoś wpadają w ucho te najnowsze piosenki.

dobrze mówisz :) nie,ale z ta piosenka to serio trzeba cos ruszyc..moze w Płocku albo na Swicie jak bedzie mniej niedzielniaków???jak ktos jest zainteresowany promocja tego kawałka to moze na tym poscie o nowej piosence jakos by sie dogadac..??bo ja nawet zadnej proby nie słyszałem na amice..a ja w swoj włąsny talent nie wierze na tyle zeby jechac to solo :)

Yo_legia
26-10-2003, 10:13
Mi osobiście oprócz elektryzującego "Mistrzem Polski jest Legia" na wejściu, bardzo podoba się nowy przebój "Ja kocham Legię". W czasie tej piosenki cały stadion żyje, i wszyscy się świetnie bawią :) . Poza tym uwielbiam takie sytuacje jak w meczu z Wisłą kiedy prowadząc 2-0, a potem jescze 3-0 i 4-0, wszyscy darliśmy się w kierunku trybuny gości: "Ja sem nietoperek..."

Mazi
26-10-2003, 11:07
A ja najbardziej lubię nasz hymn . Jednak uważam ,ze ostatnio jest troche zbyt często śpiewany .

Oprócz niego : "w tramwaju jest tłok..." i "ja kocham Legię"

Slodkastokrotka1
01-11-2003, 16:37
pioseneczke "to byly piekne dni, zydzi do gazu szli..." slyszlaam tylko raz... melodia jest kozacka, ale tekst-totalne dno... moglby ktos utalentowany napisac lepsze slowa, przez co moglby powastac hit z lazienkowsiekj 3 ... a najbardziej kobieca jest chyba " Ja kocham Legie" ktora bardzo czesto spiewam z przyjaciolkami.
P.S. przyznam sie ,ze lubie tez "chociaz ciezki jest czas", ale nie spiewam jej publicznie bo niestety mi nie wypada:( ehhh... zycie kobiety jest ciezkie...:(

Boulogne
01-11-2003, 16:52
"Legia Warszawa, Legia Warszawa ajejaejaejaeja Legia Warszawa"
" **** ci na imie, x **** ci na imie" :buhaha:

c_zary
01-11-2003, 17:00
"Legia Warszawa, Legia Warszawa ajejaejaejaeja Legia Warszawa"
" ch** ci na imie, x ch** ci na imie" :buhaha:
Jeszcze jeden taki tekst i pok pod nickiem jak sie masz [popcorn]

arczi
01-11-2003, 17:02
wow... ostry dzisiaj jestes ;)

c_zary
01-11-2003, 17:10
Mamy znowu najazd pokemonow a plagi najlepiej zwalczac w zarodku :co: :wleb:

Herman
01-11-2003, 19:55
Heh...Horrow Show mozna by przerobić.

Ja w Warszawie pragne mieszkać
Ja w Warszawie pragne żyć
I Legiuni dopingować
I z Legiunią w zgodzie żyć

lalala Legiunia Warszawa lalalal Legiunia Warszawa

Nie pójdziemy dziś do kina
Nie pójdziemy do kościoła
Nie pójdziemy do burdelu
Serce nas na stadion woła

Wszystkie ławki połamane
Znów (np:poznańska,krakowska) płynie krew
Cały sektor najebany
Skądś tak słychać głośny śpiew...

rolnik
01-11-2003, 20:10
W mojej głowie rządzą "ja kocham Legię..." i "dziś zgodnym rytmem biją nam...".
pozdrawiam

monar
02-11-2003, 08:54
Dla mnie ostatni hit: "ja kocham Legie..."

Tak w 100% sie z toba zgadzam ;)

Porter
07-11-2003, 15:41
Do boju marsz , strasznie mi sie podobają przyspiewki wymyslone na poczekaniu , np.
"Poznańskie Słowiki" , "I biskup Pec i biskup Pec przyjacielem jest KKS" , czy na meczu z płockiem "-Zdejmij tą szmatę... - Bedziecie chłopcy powiatem" :D :krol:

Misiek88
07-11-2003, 17:13
Ja jednak mam szczegolny sentyment do "Mistrzem Polski jest Legia..."

Keleborn
07-11-2003, 17:36
Po głębokiej analizie tematu zminiełem stosunek do ja kocham Legię.

Ale aktualnie ulubioną piosenką zdecydowanie jest "cry for Magic"
czyli Jaaaaaaaacek! Magieraaaaaa!.

Nasz sssskarb.

Bondek RedStar'sAlcoholic
07-11-2003, 22:49
[quote="Ale aktualnie ulubioną piosenką zdecydowanie jest "cry for Magic"

Nasz sssskarb.[/quote]

hahahaha :buhaha: ...nasz skarb :D ...tylko zeby nogi mu nie przszkadzaly :P

Foxx
07-11-2003, 22:52
Po głębokiej analizie tematu zminiełem stosunek do ja kocham Legię.

Ale aktualnie ulubioną piosenką zdecydowanie jest "cry for Magic"

Nasz sssskarb.

Na pewno pamietasz, co się stało ze ssskarbem... 8) To chyba nie najlepsze porównanie...

KISIE(L)
09-11-2003, 11:28
Najlepsze są : tańczymy labada , Ja kocham Legie i Legia GOL!!! :rozyk:

S(L)EPY
13-11-2003, 18:39
a moja ulubiona piosenka na Lazienkowskiej to bezapelacyjnie:
MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA!!!!!!!LEGIA NAJLEPSZA JEST........MOWIE WAM,JAK CALY STADION TO SPIEWA Z SZALIKAMI W GORZE TO AZ MI CIARKI PRZECHODZA...... :)

zakrecona_olcia
13-11-2003, 19:03
i nie ma to jak walczyk Labada Labada :zgody: w zimny wieczorek na stadionie:)i tak wszyscy cieplo objeci '8

wiesław jarząbek
13-11-2003, 19:19
a moja ulubiona piosenka to

łubudubu łubudubu
niech nam żyje prezes naszego klubu
niech żyje naaaaam

to śpiewałem ja wiesław jarząbek 8)

c_zary
13-11-2003, 19:27
Ha ha

Bondek RedStar'sAlcoholic
13-11-2003, 23:57
a moja ulubiona piosenka to

łubudubu łubudubu
niech nam żyje prezes naszego klubu
niech żyje naaaaam

a co to ma wspolnego z Legia??? :hmm:

Keleborn
14-11-2003, 06:59
Na pewno pamietasz, co się stało ze ssskarbem... 8) To chyba nie najlepsze porównanie...

Hmm. Nie życzę Mr Jackowi aby spłonął w ogniu, ale byłoby paskudnie jakby stał się Legijnym Gollumem.

Za tę bramkę z Wisłą :+: za całą resztę ... Powiem na wiosnę.

Jaaacek! Maaaagieraaaaa!

MaK_ŁuKóW
15-11-2003, 14:50
Ja lubie najbardziej: Ja kocham Legię lalalalalala ja kocham Legię lalalalala ja kocham Legię lalalalalala ......CWKS!!! oraz spiker:Kto dzis wygra?! a caly stadion LEGIA!!!!!! kt...

Netka
22-11-2003, 02:15
moja ulubiona piosenka to oczywiście "Ja kocham Legię"-wpada szybciutko w ucho i przyjemnie ją się śpiewa...ale mój dzwonek w komórce to "Legia gol"... :]

c_zary
22-11-2003, 02:18
moja ulubiona piosenka to oczywiście "Ja kocham Legię"-wpada szybciutko w ucho i przyjemnie ją się śpiewa...ale mój dzwonek w komórce to "Legia gol"... :]
Witaj na forum :piwo4: i na przyszlosc staraj sie nie uzywac pogrubionej czcionki jesli to nie jest potrzebne.

Pontus
07-12-2003, 13:02
Ja Kocham Legie i Legia Warszawa Legia Warszawa ejaejaeja Warszawa ! to z tych nowszych a ze starszych to oczywiscie Mistrzem Polski Jest Legia ! Hej Legia goool i w tramwaju jest tłok a tak wogule wsyztskie sa zajebiste !

Pontus
07-12-2003, 13:03
sorry zle napisalem pisze sie w ogole a nie wogule ;P

Maku
07-12-2003, 14:59
"W tramwaju jest tłok"..."..."Ja kocham Legię"..."Mistrzem Polski jest Legia..."..."walczyk labada"...alealealealea Legia
Warszawa"..."Legia Gol aleale""Czarna eLka..."
Hehe pewnie że w 171 się śpiewa czarną eLkę!!!Cały autobus ryczy!!!:):):)
A najlepiej się tańczy w atobusie labada...kierowca zwalnia wtedy do 20-30 km/h bo wszyscy skaczemy:):):)

Mika(L)
08-12-2003, 21:06
Ja kocham Legię,Dziś zgdodnym.... i może nie o Legii lae bardzo mi się podoba melodia (z Jak rozpętałem..) Choć ciężki jest czas :+:

Wszystkie tew kawalki i mi sie podobaja...Dodalaabymm tylko A ja kocham gole baby :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Mika(L)
08-12-2003, 21:09
a moja ulubiona piosenka na Lazienkowskiej to bezapelacyjnie:
MISTRZEM POLSKI JEST Legia!!!!!!!Legia NAJLEPSZA JEST........MOWIE WAM,JAK CALY STADION TO SPIEWA Z SZALIKAMI W GORZE TO AZ MI CIARKI PRZECHODZA...... :)

Wiem o czym mowisz ! :picnic:

Keleborn
11-12-2003, 08:38
Jaaaaceeek Maaaaagieraaaaa!!!

Skończyła się runda i skończył się kredyt za Wisełkę... :>