PDA

Zobacz pełną wersję : Dla tych z WWa Ursus..i nie tylko...

el majoneze
17-09-2003, 10:37
siema..ej jest taka akcja.chcielismy z chłopakami uszyc flage..tylko, ze na niedzwiadku jakos ciezko nam ten hajs zebrac, wiecie recesja itd itd.. :/ wiec jak ktos tu czasem na to forum zagląda i jest gdzies z Ursusa a nie jezdzi tym autobkiem co my(bo własciwie co mecz to ja jakies nowe mordy w tym 187 widze)to niech sie odezwie mozna by sie zebrac zroic flage itd..pozdro..
a do wszystkich jakies adresy/numery na firmy ktore robia flagi/szale za jakies nieduze pieniadze?? ;)

SIESTA SIESTA SIESTA MARIHUANA
LEGIA DZISIAJ WYGRA BAWIMY SIE DO RANA:)

Mini
17-09-2003, 12:56
właśnie z tego powodu co piszesz o autobusie chyba na razie nie ma to większego sensu.osób jest mało i czy jest sens robić flagę która może wisieć będzie z raz czy dwa na rundę bo miejsca na płotach coraz mniej.

Siekier
17-09-2003, 13:59
heh no ja jestem z Niedźwiadka i czasem jeżdże 187 ale nie zawsze ( :rider: auto ) i o tej fladze jeszcze nie słyszałem :/ a narazie i tak nie mam floty ! ale jak będę miał ...

Keleborn
18-09-2003, 21:42
Well, ja jestem ze Skorosza, ale autobusem ostatnio nie jeżdzę.

A o jakich rozmiarach flagi myślisz i o jakim przybliżonym koszcie?

el majoneze
21-09-2003, 00:22
nie myslałem o jakiej wielkiej fladze..miejsca na płotach rzeczywiscie coraz mniej...myslelismy o czym w stylu 2,5 na 6 metroof..
koszty??no to własnie zalezy od tego jaka będzie ilosc osob..taka flaga to jest ok.300-400 zł...fajnie by było..tu(w Ursusie)są przeciez spore tradycje z kibicowaniem Legii dalej duzo osob stad jezdzi tylko trza by top było jakos zoorganizowac
:) :) :)

U NAS LEGIA JEST BOGIEM A WIARA W NIĄ NAŁOGIEM..:D

Yankes
02-10-2003, 00:19
prosze nie robcie oklejnej flagi dzielnicy... pewnie jescze zrobicie 3 kolory z czarnymi napisami?? :/
jak juz to lepiej zrealizowac jakis zajebisty pomysl!!
pozdro

Nazgul
02-10-2003, 01:07
Well, ja jestem ze Skorosza, ale autobusem ostatnio nie jeżdzę.

A o jakich rozmiarach flagi myślisz i o jakim przybliżonym koszcie?

ja też na Skoroszach mieszkam... :) Flaga powiadacie... Ale jak pisał Yankes - coś niebanalnego...

m84
02-10-2003, 14:55
Hehe dobry macie pomysl zeby zrobic flage-jakas fajna fana na Legii by nie zaszkodzila. Tylko jak juz tu pisali niektorzy nie taka z nazwa dzielnicy bo to juz jest mocno oklepany pomysl. Lepiej jakis spoko tekst...Wtedy na pewno flaga robila by dobre wrazenie. Jesli chodzi o wyrob takich rzeczy to sprawdzcie strone http://www.sklep-kibica.of.pl To strona Szulca ktory robi rozne akcesoria kibicowskie calej Polsce. Jest naprawde w porzadku i moim zdaniem dosyc tani.

Sharn
05-10-2003, 22:20
prosze nie robcie oklejnej flagi dzielnicy... pewnie jescze zrobicie 3 kolory z czarnymi napisami?? :/
jak juz to lepiej zrealizowac jakis zajebisty pomysl!!
pozdro

Ja akurat lubię flagi dzielnicowe. Tylko oczywiście w formie bogatsze niż piszesz. :) Działajcie - pozdrawiam Ursus cały.

Keleborn
06-10-2003, 10:04
ja też na Skoroszach mieszkam... :) Flaga powiadacie... Ale jak pisał Yankes - coś niebanalnego...

Heh, to my jesteśmy sąsiadami 8)

Ursus to niedzwiedź, może coś w tym klimacie?

Siekier
06-10-2003, 10:11
A może niedźwiedź trzymający napis Ursus a po boku herb Legii ?!
Zresztą to nie miejsce na omawianie projektu ! ;)