PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy dzial LegiaLive

MaxxxiM
17-09-2003, 09:12
Nasz moderator Ange(L) "sprzedal" mi pomysl na nowy dzial do LL, a Woytek ten dzial zaakceptowal, wiec juz niebawem na stronie pojawia sie "rysy historyczne" jak (L)egia zdobywala tytuly Mistrza Polski poczawszy od pierwszego do ostatniego (mam nadzieje, ze pod koniec obecnego sezonu bede mial okazje napisac nowy rozdzial :) )
ale zanim to nastapi, prosze Forumowiczow o troche pomocy.
Zberalem juz pewna ilosc materialow (glownie ze strony GW, oraz sporo wypowiedzi Legionistow z roznych lat).
Jesli posiadacie jakiekolwiek materialy, ktore moglyby wzbogacici ten dzial to prosze o maile (maxxxim@interia.pl). Njabardziej zalezy mi na wywiadach / wypowiedziach po lub przed meczowych zawodnikow i trenerow Legii z dawnych lat, ale jelsi posiadacie jakiekolwiek inne materialy ktore moglyby pomoc >>> prosze o mail.

Adiq
18-09-2003, 11:55
Polecam też dział Legionistki...

http://www2.legialive.pl/legionistki/4.jpg

:rotfl:

MaxxxiM
18-09-2003, 15:04

pieknie pieknie, coraz piekniej sie robi :)
ale powracjac do TEMATU:

czy ktos z Szanownych Forumowiczow posiada w formie elektronicznej (skan, plik .doc, .rtf jakikolwiek inny pdf ) fragmenty Encyklopedii Fuji ze szczegolnym uwzglednieniem mistrzowskich sezonow? Moze jakies stare numery Przegladu Sportowego z artykulami dotyczacymi koncowek mistrzowskich dla Legii sezonow, ewentualnie innych gazet? Ostatecznie materialow juz troche jest i dzial moglby powstac, ale chcialbym zeby bylo to zrobione najlepiej jak to mozliwe. Ponawiam wiec swoj apel o pomoc. Drogie Legionistki, Drodzy Legionisci HELP :help:

Adiq: Legionistkom dzial tez sie spodoba ;)

Adiq
18-09-2003, 15:06
MaxxxiM ja się śmieje, bo na tym zdjęciu jest pewien nasz forumiak. '8

Adiq
18-09-2003, 15:13
Aha. Co do skanów to mam w domu Metropol z 29 kwietnia 2002, gdzie na pierwszej stronie jest zdjęcie Czarka z paterą i nagłówek "Mistrzem Polski Jest Legia"

MaxxxiM
18-09-2003, 15:32

no fakt, prawdziwa z niego Legionistka :D :rotfl:
a zdjecie mozesz zeskanowac?

turi
18-09-2003, 18:42
turiwo sie ten dzial nie podoba bo nie lubi pablik :/
:() kurczaki no pieczone

marecki
18-09-2003, 21:10
marecki na cenzurowanym WFH! :rotfl:

aaadamm
18-09-2003, 22:19
Maximmm ja ci podeslalem skany z gazet - SE, PN, PS, Rzepa jak Legia zdobyla MP 2002. Mam nadziej ze sie przyda

ps. sory-ael bedziesz dluuuugo odbieral bo 4 mega ;))

MaxxxiM
18-09-2003, 22:36
Maximmm ja ci podeslalem skany z gazet - SE, PN, PS, Rzepa jak Legia zdobyla MP 2002. Mam nadziej ze sie przyda

ps. sory-ael bedziesz dluuuugo odbieral bo 4 mega ;))

wielkie dzieki :+:
4 Mb nie stanowia problemu, moze sie sciagac do woli (lub ochoty :D). dzieki raz jeszcze :+:

_Bart
19-09-2003, 07:25
Maximm jak chcesz to ja mam dwa ogromne segregatory wycinków o Legii od marca 1994 roku az do powstanie NL czyli do Kwietnia 97 roku. (tylko ostatnie pare miesiecy jest jeszcze w formie gazetowej a reszta jest uporzxadkowana powkladana w koszulki z datami itd) To takie moje małe archiwum.

Jesli to Cie interesuje to zapraszam na priva. Niestety nie posiadam skanera wiec moge Ci to pozyczyc w całości. Tylko niestety z powodu braku czasu musiałbyś po to wpaść na Bródno.

Q_(L)
19-09-2003, 08:46

8)

http://www2.legialive.pl/legionistki/5.jpg

'8

Mini
19-09-2003, 08:58

hehe a mnie obcięli :)

http://www2.legialive.pl/legionistki/5.jpg

napewno się ucieszy jak zobaczy gdzie Go umieścili :rotfl:

MaxxxiM
19-09-2003, 14:41
Maximm jak chcesz to ja mam dwa ogromne segregatory wycinków o Legii od marca 1994 roku az do powstanie NL czyli do Kwietnia 97 roku. (tylko ostatnie pare miesiecy jest jeszcze w formie gazetowej a reszta jest uporzxadkowana powkladana w koszulki z datami itd) To takie moje małe archiwum.

Jesli to Cie interesuje to zapraszam na priva. Niestety nie posiadam skanera wiec moge Ci to pozyczyc w całości. Tylko niestety z powodu braku czasu musiałbyś po to wpaść na Bródno.

jesli byloby to mozliwe, to bardzo chetnie. ale to jakosc w przyszlym tygodniu.

Yevaud
19-09-2003, 16:54
Kiedyś siedziałem za granicą i zbierałem dokłądnie wszystko co mi w ręce wpadło z polskiej prasy, a była w tym wzmianka o Legii.

Do teraz mi zostały artykuły - jeden z Tempa z 6.lipca 1995
Zatytułowany "Dublet" (Kazimierz Marcinek) - o Legii
a drugi Krzysztofa Guzowskiego z Rzeczpospolitej, z tego roku, niestety bez dokładnej daty. Poswięcony ostatniej kolejce ligowej, szczególnie zaś meczowi LEgia - Wisła, a zatytułowany: Jak mistrz z wicemistrzem.
(przypomnę, że LEgia wygrała 2-0) po bramkach Grzegorza Lewandowskiego i Adama Fedoruka.)

Jeśli to się przyda, a znajdę chwilę czasu (nie wcześniej niż za tydzień), to spróbuję przepisać i przesłać mailem, ponieważ skanera nie mam.

No chyba, żebyś podał adres pocztowy, to mógłbym przesłać pocztą.

MaxxxiM
19-09-2003, 17:28
Kiedyś siedziałem za granicą i zbierałem dokłądnie wszystko co mi w ręce wpadło z polskiej prasy, a była w tym wzmianka o Legii.

Do teraz mi zostały artykuły - jeden z Tempa z 6.lipca 1995
Zatytułowany "Dublet" (Kazimierz Marcinek) - o Legii
a drugi Krzysztofa Guzowskiego z Rzeczpospolitej, z tego roku, niestety bez dokładnej daty. Poswięcony ostatniej kolejce ligowej, szczególnie zaś meczowi Legia - Wisła, a zatytułowany: Jak mistrz z wicemistrzem.
(przypomnę, że Legia wygrała 2-0) po bramkach Grzegorza Lewandowskiego i Adama Fedoruka.)

Jeśli to się przyda, a znajdę chwilę czasu (nie wcześniej niż za tydzień), to spróbuję przepisać i przesłać mailem, ponieważ skanera nie mam.

No chyba, żebyś podał adres pocztowy, to mógłbym przesłać pocztą.

to sie poprostu mozemy jakos umowic gdzies w miejscu do ktorego bedziemy mieli blisko. a najlepiej za jednym zamachem sie umowic na browaru rzeke :D ktoregos dnia. kto bedzie mial ochote wspomoc materialami to ok, a przy okazji moze byc mile legijne spotkanie.

Nazgul
20-09-2003, 01:30
Super. Podoba mi się. Oby więcej. Jak najwięcej... :) Złapałem się na meczu z Wisłą że stoję i gapię się na laleczki :D

MaxyM
20-09-2003, 01:45

Jasne... :rotfl:

Gdzie nie spojrze tam Turi 8- .

Prasa,Zdjecia w serwisach,NL,TV: C+ i Polsat Sport 8- .

_Bart
20-09-2003, 10:46

to moze w przyszłą sobote po południu bo na dizen dzisiejszy jade do Zabrza jeszcze nie wiem jak z pracą wyjdzie
wtedy mozna sie ustwic na jakies bro w centrum albo gdzies gdzie nam obojgu bedzie pasowało

MaxxxiM
20-09-2003, 10:54

to moze w przyszłą sobote po południu bo na dizen dzisiejszy jade do Zabrza jeszcze nie wiem jak z pracą wyjdzie
wtedy mozna sie ustwic na jakies bro w centrum albo gdzies gdzie nam obojgu bedzie pasowało

good idea :) sobotnie bro to dobry pomysl

MaxxxiM
23-09-2003, 12:40
Panowie Moderatorzy jesli to mozliwe to prosze o ponowne przyklejenie tego watku, bo prace nad dzialem potrwaja jeszcze troche, wiec i pomoc Forumowiczow sie przyda.

turi
23-09-2003, 12:56

Jasne... :rotfl:

Gdzie nie spojrze tam Turi 8- .

Prasa,Zdjecia w serwisach,NL,TV: C+ i Polsat Sport 8- .

brrrrrrrrrrr
jaki znow Canal plus - jest cos o czym nie wiem lub o czym nie zdazyli mi jeszcze doniesc :> ??

Nazgul
24-09-2003, 09:42
brrrrrrrrrrr
jaki znow Canal plus - jest cos o czym nie wiem lub o czym nie zdazyli mi jeszcze doniesc :> ??

Niestety, potwierdzam. Wielki Brat Patrzy :D

ange(L)
02-10-2003, 20:55
czesc Maxxxim jak tam postepy w tworzeniu tego dzialu?

MaxxxiM
07-10-2003, 11:17
czesc Maxxxim jak tam postepy w tworzeniu tego dzialu?

byloby lepiej gdyby moj komputer chcial ze mna wspolpracowac, a ostatnio postanowil wybrac sie na wakacje niestety :(
troche mi jeszcze zajmie pisanie tekstow, ale jest juz blizej niz dalej

Jastrząb
21-10-2003, 13:09
tO KIEDY TEN DZIAŁ RUSZY??? :hmm:

1916
11-11-2003, 09:24
a kiedy dzial z flagami ?

Szaser
12-11-2003, 16:20
Witam jestem nowy btw. Popieram przyda się taki dział żeby sobie coś przypomnieć ;)