PDA

Zobacz pełną wersję : Górnik Zabrze-Legia Warszawa(kibicowsko) PP

rkwa
16-09-2003, 05:12
Juz dzis meczyk,a tematu jeszcze nie ma,wiec zakladam.
Z tego co sie orientuje chipy obowiazuja tylko na lige,wiec mozna liczyc na pomoc Zaglebia.Ciekawe ile od Nas pojedzie?W koncu srodek tygodnia i nie wszyscy moga.Mnie niestety nie bedzie :( ale jak bede mial jakies info telefoniczne to tu wrzuce.

Pozdrowki i udanego wyjazdu dla tych co jada.

PS.Za LegiaLive-

Na mecz najłatwiej dojechać pociągiem:
Wyjazd: 12:55 (Dw. Centralny) – 15:30 (Katowice), 15:45 (Katowice) – 16:10 (Zabrze)
Powrót tym środkiem lokomicji jest już trochę trudniejszy...
21:56 (Zabrze) – 23:49 (Kraków), 0:44 (Kraków) – 5:45 (Dw. Centralny)
Autor: Woytek

Szerokiej.

PS2. http://www.gornik.v.i.p.pl/

^m@rcin^
16-09-2003, 09:16
Kto wymyslil zeby wracac do Warszawy z Zabrza przez Krakow 8- ??

21.06 Zabrzee 21.49 Sosnowiec
4.17 Sosnowiec 6.53 Warszawa

Chyba ,ze wolicie przez krakow :)

rkwa
16-09-2003, 10:02
Ja podalem godziny za LegiaLive-jak ktos ma np do roboty na godzine 7.00 to moze zdecyduje sie na wariant Krakowski.Ja osobiscie zawsze wracam wlasnie tym o 4.17.

Pozdrowki.

Luk@s
16-09-2003, 10:47
czy ten mecz bedzie w C+?

Siekier
16-09-2003, 17:15
eLo do Zabrza wyruszyła grupka gdzieś około 100 osób ! Zwarzając na sierodek tygodnia to chyba nie jest tak źle !

Mazi
16-09-2003, 17:33
Znając życie , to na pewno ktoś z Zagłębia nas będzie wspierał + Squadron .

bemowiak
16-09-2003, 19:31
Ja tu widze rozbierzności we frekwęcjach... na stronie Górnika jest 3,5tys a na Legia LIVE! 2,5.To jak to wkońcu jest? :hmm:

kamyk
16-09-2003, 21:46
nio chyba dobrze sie zaprezentowalismy bo nikt jeszcze nic nie napisal ale miejmy nadziej ze bylo dobrze bo musial byc dobrze bo nasza Legiunia wygrala to chlopaki w doskonalych chumorach wracaja!

szczepan
16-09-2003, 22:36
Ja tu widze rozbierzności we frekwęcjach... na stronie Górnika jest 3,5tys a na Legia LIVE! 2,5.To jak to wkońcu jest? :hmm:

to sa pierwsze wiadomosci... pewnei jutro bedzie wynik z kolowrotkow i sie dowiemy...

PS i Wyborcza i tak podadza jeszcze inne...

Nasi cos zaprezentowali?

szczepan
16-09-2003, 23:08
za nijakim Najwierniejszym z Zabrza z forum www.ultras.pl:

"Legii u nas ok 100 ( moze troche wiecej - nie liczylem ) . Mieli kilka flag - spora Cyberf@ns , Deyne , Okuke i chyba 2 mniejsze . W 2 polowce odpalili kilka bengali . My mielismy swiece dymne w barwach i stroboskopy w 2 polowce . Doping nawet dobry - lepszy niz zaslugiwali na to ci nieporadni gamonie w czerwonych koszulkach . Mielismy 2 okazjonalne transparenty : [i]" Górnicy jestesmy z wami " - bynajmniej nie dotyczacy pilkarz , oraz " Kolator na Marsa , karty to farsa " , który na prosbe kierownika klubu , do którego mamy ogromny szacunek , zostal sciagniety krótko przed meczem i wywieszony pod koniec 2 polowki . To chyba tyle . Pozdro ."[/]

mam nadzieje ze ten napis o gornikach dotyczyl ich sytuacji a nie tego co robili w Wawie...

Pesto
17-09-2003, 01:03
i jeszcze jeden transparent , który dedykuję urzędnikom z PZPN :
"nie jesteśmy zwierzętami , precz z kratami i chipami"

Mini
17-09-2003, 09:52
Legii u nas ok 100 ( moze troche wiecej - nie liczylem ) . Mieli kilka flag - spora Cyberf@ns , Deyne , Okuke i chyba 2 mniejsze . W 2 polowce odpalili kilka bengali . My mielismy swiece dymne w barwach i stroboskopy w 2 polowce . Doping nawet dobry - lepszy niz zaslugiwali na to ci nieporadni gamonie w czerwonych koszulkach .

he he he to ja byłem chyba na innym meczu.jeżeli to co pokazał górnik to był dobry doping to :buhaha: troche pirotechniki i taki beznadziejny śpiew który gdyby nie wyzywanie Legii trwałby 10 minut.

a u nas jeszcze Legiunia,Legiony Sulejówka,jakas flaga co wisiała w środku na sektorze ale ze względu na :pijany: nie pamiętam co na niej było. i jeszcze jedna mała flaga na płocie koło legionów.

Pesto
17-09-2003, 09:55
a u nas jeszcze Legiunia,Legiony Sulejówka,jakas flaga co wisiała w środku na sektorze ale ze względu na :pijany: nie pamiętam co na niej było.

w środku był Wyszków

a ta żabska pirotechnika ... żółto - niebiesko - różowa :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Mini
17-09-2003, 11:07
Pesto chyba powinno być tak

a u nas jeszcze Legiunia,Legiony Sulejówka,jakas flaga co wisiała w środku na sektorze ale ze względu na :pijany: nie pamiętam co na niej było.
a nie tak

:D ;)