PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Polonia 20.11, godz. 20:00

Zawsze(L)
18-11-2009, 08:35
Czas założyć temat ;) Już w piątek pseudo derby z Dyskopolo (10pkt) które aktualnie wyprzeda w tabeli tylko Odrę Wodzisław (9pkt).

U nas prawdopodobnie zagra dwóch nominalnych napastników Mięciel i Grzelak, natomiast na prawej obronie zagra Jędrzejczyk który pod nieobecność Rzeźniczaka ( za kartki ) i Szale ( kontuzja ) będzie miał ciężkie zadanie bo chyba na tej pozycji jeszcze nie grał w meczu ligowym. Jeżeli Urban zdecyduję się zagrać dwoma napastnikami to w środku pola najprawdopodobniej zobaczymy Smolińskiego i Iwańskiego a na skrzydłach zapewne Rado i Rybusa.

Co do Polonii to chyba nikt nie ma pojęcia w jakim ustawieniu wyjdą bo przyszedł do nich nowy trener Jose Bakero. Nie zdziwię się też jak w bramce zagra Majdan który w miniony weekend odpadł z tańca z gwiazdami ( wytrwał bodajże 8 czy 10 odcinków ) czyli jako jedyny zawodnik Polonii może się pochwalić ostatnio jakimiś wynikami ;).

Zestawienie kursów na ten mecz :
Legia-Polonia W. 1.4 3.80 7.30

Cóż przewiduje zwycięstwo i chyba jak każdy z nas ale trzeba mieć na uwadze stan boiska, przerwę reprezentacyjną, no i przyjście nowego trenera. Nasi piłkarze nie raz nas zaskoczyli i nie koniecznie pozytywnie dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko.

Bootleg
18-11-2009, 08:52
Nie wyobrażam sobie abyśmy tego meczu wysoko nie wygrali, każde inne rozstrzygnięcie będzie dla mnie rozczarowaniem... Dla mnie sprawa wygląda dość prosto - oczekuje, że nasi wybiją czarnym futbol z głowy na parę tygodni...Najlepiej powtórzyć pamiętne 7-2 :raca:

gniewko
18-11-2009, 10:10
z okazji meczyku nie ma moze ktos gdzies fotki z przemalowania krzeselek na stadionie Polonii bo nigdzie na sieci nie moge znalezc a dawno juz nie cieszylem oczu tym majstersztykiem.

Tomi96
18-11-2009, 10:21
http://sirencityboy.files.wordpress.com/2008/08/polo.jpg :oczko:

Andu
18-11-2009, 10:22
Czas założyć temat ;) Już w piątek pseudo derby

Zabawne jest to że jedna i druga strona twierdzi że to nie derby bo jedna drużyna z Grodziska (wersja Legionistów) a druga z mazowieckich wsi i miasteczek a nie z Warszawy (wersja Polonistów) a jednak jedni i drudzy szczególnie do tych meczy podchodzą ;-)

Boisko pokaże. Z jednej strony Polonia gra ostatnio piach a Legia bardzo dobrze, ale z drugiej nowy trener, zakończenie konfliktu na linii Wojciechowski - piłkarze, może spowodować to że Polonia na ten mecz się zepnie. No i na koniec, w dwóch ostatnich meczach derbowych w lidze to Legia się cieszyła z remisów, Poloniści czuli spory niedosyt, zwłaszcza po meczu na Konwiktorskiej gdy przez prawie 90 minut Legia rozpaczliwie (choć skutecznie) się broniła.

PS.
Jak zmienić ten podpis pod nickiem? Ten (Legionista) jakoś nie bardzo do mnie pasuje :)

Yevaud
18-11-2009, 10:41
Oj bardzo sie obawiam tego spotkania.

Nasi grajkowie moga podejsc na wielkim luzie, a czarni beda trawe gryzc, zeby pokazac sie u nowego trenera - wielkiego pilkarza - ktory pewnie kazdego z nich jeszcze przewyzsza umiejetnosciami.

b.
18-11-2009, 10:44
z okazji meczyku nie ma moze ktos gdzies fotki z przemalowania krzeselek na stadionie Polonii bo nigdzie na sieci nie moge znalezc a dawno juz nie cieszylem oczu tym majstersztykiem.

http://legia.za.pl/#0 wejdz tam w "akcja kamienna pani lekkich obyczajów"

e(L)egion
18-11-2009, 16:01
Mecz tylko z pozoru wydaje się łatwy. Boisko mamy do bani, a to że czarni zamurują bramkę to więcej niż pewne. Zobaczymy jak naszym będzie szedł atak pozycyjny. Ważne aby nie strzelili nam jakiegoś farfocla bo wtedy możemy mieć ciepło.

Ps. widzę że odwiedził nas kolega z forum wielkapolonia, który bodajże przed ostatnimi derbami śmiał się że "zieloni" złażą im się z tej okazji na forum :zdziwiony:

Zawsze(L)
18-11-2009, 17:10
Zabawne jest to że jedna i druga strona twierdzi że to nie derby bo jedna drużyna z Grodziska (wersja Legionistów) a druga z mazowieckich wsi i miasteczek a nie z Warszawy (wersja Polonistów) a jednak jedni i drudzy szczególnie do tych meczy podchodzą ;-)

Żeby nie robić zbytnio napinki bo to nie w moim stylu a temat nie jest do tego odpowieni to tylko raz napiszę, nie wiem jak inni się do tego odniosą.

Derby są pseudo bo jesteście Groclinem który gra pod nazwą Polonia Warszawa. Jedni i drudzy szczególnie do tych meczy podchodzą a no dlatego że dopóki wasz klub się nie " sprzedał " za miejsce w ekstraklasie to mogliśmy jeszcze mówić o derbach mimo że zawsze byliście piłkarskim i kibicowskim dnem.

Tak swoją drogą, jeśli ktoś piszę że kibice Legii to głównie FC i inne podwarszawskie kluby to jestem ciekaw na jakiej podstawie tak uważa. Każda solidna " firma " jak Widzew, Lech czy Wisła mają kibiców w całym kraju. To że nie potraficie tego pojąć to jest wasz problem czyli mało znaczącej liczby kibiców których nikt w naszym kraju nie szanuję łącznie ze zgodami.

PS. Jesteś w stanie udowodnić że większość kibiców Legii którzy chodzą/chodzili na mecze to ludzie spod Warszawy to bardzo proszę. Jeśli nie jesteś w stanie to lepiej nie wysilaj się odpowiadając na ten post bo tylko wkurwisz resztę forumowiczów ;)

Teraz JA
18-11-2009, 17:55
w dodatku takie pisanie i śmianie się z tego, że Legia ma kibiców nie tylko w Warszawie, ale też poza nią, obraża fanów Polonni, którzy jej kibicują, a mieszkają poza stolicą. A, że tacy istnieją, to jest pewne.

poza tym ktoś tu kiedyś wkleił zdjęcie spod stadionu Polonii, gdy trwał mecz. Samochody na blachach nie-warszawskich ;)

crolick
18-11-2009, 19:39
Derby są pseudo bo jesteście Groclinem który gra pod nazwą Polonia Warszawa. Jedni i drudzy szczególnie do tych meczy podchodzą a no dlatego że dopóki wasz klub się nie " sprzedał " za miejsce w ekstraklasie to mogliśmy jeszcze mówić o derbach mimo że zawsze byliście piłkarskim i kibicowskim dnem. Albo młody jesteś, albo masz krótką pamięć, bo ja do dziś pamiętam 0-3 na Łazienkowskiej, które jest jednym z najgorszych moich wspomnień z Łazienkowskiej obok pamiętnego 2-3 z Widzewem...

PS. A pewnie jeszcze starsi kibice Legii (Ci naprawdę starzy) pamiętający jeszcze lata 20-te, też mogą mieć na tę kwestię inny pogląd.

nil
18-11-2009, 19:41
Mecz ciężki, wygraną jedną bramką biorę w ciemno - zmiana trenera na pewno da kopa co niektórym polonistą. Raczej z Bakero trenerio marny więc od razu nie odmieni oblicza czarnych.
Kiedyś spotkałem człowieka z Zamojszczyzny :pijemy: a on wypalił z pytanie jaka jest różnica między kibicami Legii a Polonii? To ja mu wywody sprzedawałem o ilości, jakości itp. a chłopak mi powiedział w końcu:
"to Legia ma kibiców :spiew: a Polonia widzów :popcorn:"

Pan Artysta
18-11-2009, 19:46
Albo młody jesteś, albo masz krótką pamięć, bo ja do dziś pamiętam 0-3 na Łazienkowskiej, które jest jednym z najgorszych moich wspomnień z Łazienkowskiej obok pamiętnego 2-3 z Widzewem...

PS. A pewnie jeszcze starsi kibice Legii (Ci naprawdę starzy) pamiętający jeszcze lata 20-te, też mogą mieć na tę kwestię inny pogląd.

no ja pamiętam chyba 6:0 na k6
i 7:2 u nas :)

ps:
prowokacja zielono-białego Andu -ludka z grodziska wyśmienita-rodowici tylko z nazwy

Pag
18-11-2009, 19:47
Skromne 3:0 :) i gitara gra. Nawet trener z Barcelony nie pomoże.

Zawsze(L)
18-11-2009, 20:52
Albo młody jesteś, albo masz krótką pamięć, bo ja do dziś pamiętam 0-3 na Łazienkowskiej, które jest jednym z najgorszych moich wspomnień z Łazienkowskiej obok pamiętnego 2-3 z Widzewem...

Może i jestem młody ale to nie zmienia faktu że byli dnem sportowym i kibicowskim. To że mieli 2-3 dobre sezony i wygrywali z nami to nie zmienia wyglądu ogólnego ich klubu. A nawet jeśli dalej uważasz że sportowo nie byli tak słabi to nie podważysz już tego że zawsze byli kibicowskim dnem.

gniewko
18-11-2009, 20:54
Baciek podziekowal o to chodzilo:).

Raffi
18-11-2009, 21:05
proponuję skupienie się na wątku sportowym, a dokładniej mówiąc piłkarskim tego fascynującego widowiska :D

DeLarge
18-11-2009, 21:10
ważne by było o jedną bramkę do przodu dla nas, mają nowego trenera więc mogą się spiąć

casual
18-11-2009, 21:33
Generalnie mam raczej gdzieś występy gwiazdeczek, ale miło by było, gdyby zorobili sobie ten jeden raz trening strzelecki do bramki rywala 8)

Który to rywal dawno nie był w tak marnej formie.

Francais
18-11-2009, 21:42
Pozycja Polonii w tabeli napewno nie pokazuje wartosci tego zespolu,bo nikt mi nie powie ze Polonia a w zasadzie dawny Grocil (bez napinki) jest slabszy kadrowo od Jagielonii,Piasta czy Arkii.Sa na dnie ale jest to raczej spowodowane polityka wlasciciela i klopotami w klubie niz slaba ekipa kopaczy.

Z drugiej strony po wygranej z Wisla i Ruchem po tak grajacej obecnie Polonii,Legia powinna sie przejechac 3-4 do 0,i tak tez bedzie :cool:

gem
18-11-2009, 21:48
Który to rywal dawno nie był w tak marnej formie.

Dokładnie, Groklajn nigdy nam nie leżał. Dzięki Wojciechowskiemu ubył nam rywal, który był naszą zmorą. Dobrze budowany klub teraz, piłkarsko i organizacyjnie, jest w stanie rozkładu w porównaniu do tego, co było za Drzymały. Ale to było do przewidzenia, w Grodzisku zrobiono z takich drwali jak Mynarz porządnych piłkarzy, tutaj bez bazy treningowej wracają do punktu wyjścia. Dorzucenie zawodników z 2 ligi też nie wpłynęło raczej pozytywnie na poziom teamu. Trzeba jednak pozwiedzieć, że na początku trnerzy robili co mogli, żeby to jakoś utrzymać w kupie, na szczęscie w tym momencie wkroczył Wojciechowski.

siekan
19-11-2009, 12:17
Spore problemy kadrowe przed piątkowym meczem z Polonią Warszawa ma Jan Urban. Szkoleniowiec Legii nie będzie mógł skorzystać z: Chinyamy, Szali, Gizy, Rybusa i Rzeźniczaka. Do składu po kontuzjach wracają Marcin Mięciel i Bartłomiej Grzelak.

Kadra meczowa:
Bramkarze: Jan Mucha, Kostiantyn Machnowskij

Obrońcy: Inaki Astiz, Dickson Choto, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Pance Kumbev

Pomocnicy: Ariel Borysiuk, Maciej Iwański, Tomasz Jarzębowski, Miroslav Radović, Marcin Smoliński, Sebastian Szałachowski

Napastnicy: Bartłomiej Grzelak, Marcin Mięciel, Adrian Paluchowski

Brawo Janek, gramy bez lewego pomocnika :konfetti:

RadO
19-11-2009, 12:21
Brawo Janek, gramy bez lewego pomocnika

Jest Kiełbowicz :p

Ciekawa 18 nie powiem... 1 rezerwowy pomocnik. Chyba, że Jasio nas zaskoczy i zagra 2 napadziorami.

siekan
19-11-2009, 12:23
Tylko, że ja tam widzę 17 piłkarzy, ale to sczegół ;)

rey
19-11-2009, 12:24
Bo Grzelak to jak dwóch innych :lol:
Trzeba wygrać, nie widzę inaczej.

RadO
19-11-2009, 12:25
Tylko, że ja tam widzę 17 piłkarzy, ale to sczegół

Kiełbowicz - obrońca i Kiełbowicz - pomocnik to dwóch :lol:

Nie liczyłem. Jest meczowa 18 więc myślałem, że w klubie "znajdującym się na najlepszej drodze do sukcesów" znajdzie się 18 piłkarzy zdolnych do gry.

siekan
19-11-2009, 12:26
W cuda wierzysz :lol:

RadO
19-11-2009, 12:28
Słucham naszych działaczy i wierzę w każde ich słowo :prawi:

:lol: :lol: :lol:

Pers
19-11-2009, 12:31
Pance Kumbev w kadrze:poddaje:

SPQR
19-11-2009, 12:36
Pewnie Urban Smołę na lewą rzuci... albo wyjdzie z założenia, że taki polski klon Roberto Carlosa, czyli Komorowski :leze: spokojnie zajmie się całym skrzydłem :)

siekan
19-11-2009, 12:42
Dobra mamy 18. Michał Żyro znalazł się w kadrze, zapewne jako zapchajdziura.

Bootleg
19-11-2009, 13:16
Dlaczego nie ma w kadrze Rybusa :roll:???? Potrafi mi to ktoś racjonalnie wytłumaczyć??? Argument, że zagrał w Reprezentacji do mnie nie przemawia... nie mogę tego pojąć, gość jest w gazie a nie łapie się do kadry meczowej - dajcie spokój jak można twierdzić, że musi odpocząć po rozegraniu ok.80 minut w meczu repry z przesłabą Kanadą z którą można byłoby wygrać na stojąco :jejku: Z czym do europy mości panowie; skoro reprezentacyjnemu piłkarzowi starcza sił na rozegranie niespełna całego meczu w tygodniu który wcale nie był na jakimś wielce wysokim poziomie to ja nie mam pytań:prawi:

legart
19-11-2009, 13:30
Groclin nawet jak cieniował potrafił wygrać na Łazienkowskiej.....

Kijek
19-11-2009, 13:32
Spoko, Kiełbik na lewej i dwa razy z wolnych strzeli :prawi:

Uwielbiam te przedsezonowe nawijki o mocnej i szerokiej kadrze :lol2:
Wygramy tylko dlatego ze oni sa jeszcze chujowsi i tamten ich sie zajara Kosmalskim ktory ostatni raz prosto kopnał piłke w 2006 roku.

e(L)egion
19-11-2009, 13:33
Ja pierd.... Rybus wypadł z kadry bo musi odpocząć po reprezentacji. No ludzie bez jaj, odpocząć to może też i na ławie bo jakby co to chyba dałby radę chociaż w drugiej połowie zagrać. Ten Urban to jednak, za przeproszeniem, niezły ***** jest. Przed nami ważny mecz a ten naszemu jedynemu klasycznemu lewemu pomocnikowi daje wolne i nie sadza go nawet na ławce. Niech on tylko w piątek nie wygra, a potem tłumaczy się krótką ławką......

Ps. Pamiętam jak Smuda płakał swego czasu ze mu Benchker zabiera zawodników z klubu na mecze i nawet się tam chyba jakoś umawiali, żeby nie grali za długo. Teraz na dwa dni przed naszym meczem trzyma Rybusa przez prawie 80 minut na boisku, a praktycznie po pierwszej połowie mógł go zmienić na Małeckiego czy kogoś tam i byłby spokój. No nie wydaje mi się aby ten grą w pierwszej połowie go nie przekonał. No ale jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :kac:

Snoopy
19-11-2009, 13:39
To nie wina Smudy, że Urban jest idiotą.

e(L)egion
19-11-2009, 13:41
To nie wina Smudy, że Urban jest idiotą.
Racja i nie obwiniam Smudy że Rybus jutro nie zagra, ale przypominam sobie pewne sytuacje podobne do obecnej, które Smudzie, gdy był trenerem Lecha, nie pasowały.

gem
19-11-2009, 14:43
Tylko, że Smuda, czy Skorża starali się czasem ułożyć z Benhakerem i zwykle ich zawodnik grał 45 minut. A u nas od razu odpuszczono mecz ligowy, kosztem sparingu.
(wiem wiem, trzeba Rybusa opchnąć jak najszybciej)

Zdzisiek
19-11-2009, 14:45
Racja i nie obwiniam Smudy że Rybus jutro nie zagra, ale przypominam sobie pewne sytuacje podobne do obecnej, które Smudzie, gdy był trenerem Lecha, nie pasowały.

Zapomnial wol jak cieleciem byl...
Z drogiej manki, to wcale mu sie nie dziwie, musi zrobic wszystko, zeby
kadra wygrala. Wiec co go obchodzi Jasio i Legia,
a tym bardziej "Rybi"
Kolo jest mlody i chyba bardziej sie nie zmeczyl niz ja przed telewizorem.
Za mlodego latem od 10 rano, do 7 wieczor gralismy w pilke non-stop.
I tak bylo codziennie...
Chlopak ma sile, a Jasio najwyrazniej go oszczedza........dlaczego :?:hmm:

Naguto
19-11-2009, 14:53

Bo z Jasia taki trenejro jak z koziej dupy trąba.

Teraz JA
19-11-2009, 15:22
na lewym skrzydle zagra Smoła albo Szałachowski

Snoopy
19-11-2009, 20:50
Marcin Borski z Warszawy został wyznaczony na arbitra piątkowego spotkania pomiędzy Legią i Polonią. 36-letni sędzia nie prowadził dotychczas żadnego ligowego meczu "wojskowych". W obecnym sezonie w ekstraklasie sędziował 11 razy. Pokazał 47 żółtych i jedną czerwoną kartkę.
Czyli spotkanie Legii z przyjezdnymi z Grodziska posędziuje warszawiak, no to teraz się zacznie jazda że Legia=PZPN :D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Borski
Swoją drogą ciekawy życiorys.

Z.
19-11-2009, 22:53

Mnie dziwi, ze nikt sie nie zastanowi nad tym, ze Rybus moze faktycznie potrzebuje odpoczynku. Tez uwazam, ze Urban to pomylka, ale.... nie zdziwie sie ze tak wlasnie jest. I to jest prawdziwy dramat naszej pilki.

e(L)egion
20-11-2009, 06:53
Mnie dziwi, ze nikt sie nie zastanowi nad tym, ze Rybus moze faktycznie potrzebuje odpoczynku. Tez uwazam, ze Urban to pomylka, ale.... nie zdziwie sie ze tak wlasnie jest. I to jest prawdziwy dramat naszej pilki.
No ok, nie karzę mu go wstawiać do pierwszego składu od pierwszej minuty, ale do kadry meczowej mógłby się załapac i na ławce usiąść. Nie mamy aż tak szerokiej kadry żeby sobie ot tak rezygnować z zawodnika grającego regularnie w pierwszym składzie. Nie wierzę że w razie potrzeby nawet 20 minut by nie dał rady zagrać.

rolnik
20-11-2009, 08:57
Czyli spotkanie Legii z przyjezdnymi z Grodziska posędziuje warszawiak, no to teraz się zacznie jazda że Legia=PZPN :D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Borski
Swoją drogą ciekawy życiorys.

uprawiał piłkę nożną w nieistniejącym już klubie RKS "Sarmata" na warszawskiej Woli

:pimp: swój chłopak

WESOŁY DIABEŁ
20-11-2009, 10:23
Marcin Borski był moim sąsiadem z tego co się oriętuję to jako Warszawiak w młodości dopingował Legię, teraz oczywiście tego niemoże okazywać:oczko:Tak czy siak jedziemy z nimi:wynik:

daimler
20-11-2009, 10:24
Aaaaaaaależ ja mam wyjebane na ten mecz... :|

Kijek
20-11-2009, 10:39
Aaaaaaaależ ja mam wyjebane na ten mecz... :|

Jak wielu ale tak czy siak miłoby było ich pierdolnac 3:0.

proNsua
20-11-2009, 10:43
ktoś w ogóle wybiera się na ten........ "mecz" ?

Paluch
20-11-2009, 10:51
wszyscy idą na telebimie oglądać!

WESOŁY DIABEŁ
20-11-2009, 14:01
W pubach zapewne będzie piekło:mpiwo::gol::mpiwo:
Ja mimo wszytko wolę telebim:look:

b.
20-11-2009, 19:23
jakaś tragifarsa do tej pory :lol:

Grzeluś kiks, Dziewicki kiks, Dziewicki w Grzelusia i wolny :lol:

Bootleg
20-11-2009, 19:48
Czarni grają jakiś antyfubol :kac: za to my jak ten baran bijemy głową w mur :[ ogółem to straszna padaczka ten mecz...

Edit: Dziewicki twierdzi, że sieją jakieś zagrożenie pod naszą bramkę :| nie mam pytań... całe to spotkanie to jakaś antyreklama futbolu :jejku:

e(L)egion
20-11-2009, 19:49
Tego się niestety obawiałem. Polonia pełne zamurowanie, a nasi chujnia z grzybnią. Jak tak dalej pójdzie to śmierdzi 0-0.

Numer
20-11-2009, 19:51
Ale jestem zmęczony tym.:|

b.
20-11-2009, 19:57
Zieeeeew.

Rado powinien był wylecieć z boiska za tego łokcia.

To gra Legia czy CWKS w A-klasie? Bo takie widowisko jak dzisiejsze już widziałem w A-klasie.

Teraz JA
20-11-2009, 19:58
ten mecz jest jeszcze nudniejszy od spotkania Wisły z Legią

nevermind
20-11-2009, 19:59
Dramat... :kac:

e(L)egion
20-11-2009, 20:01
Co mnie jeszcze wkurza w tym meczu to nasi obrońcy. Po kiego wuja oni faulują tych polonistów w okolicach pola karnego. Zwłaszcza w niegroźnych sytuację (Choto Chałbińskiego czy Jędrzejczyk Mierzejewskiego) Oni tylko na to czekają bo to ich jedyny sposób na strzelenie nam gola. Taktykę ogólnie mają zajebistą. Bronią się całym zespołem i czekają na faul pod polem karnym aby spróbować strzelić coś głową.

b.
20-11-2009, 20:04
Dokładnie.Gdy zobaczyłem faul Jędzy, to złapałem się za głowę :o 20-sty metr, rywal odwrócony tyłem do bramki, a Jędza go obejmuje.

SpideyPL
20-11-2009, 20:05
Nie no przesadzacie, zajebisty meczyk :lol:

nil
20-11-2009, 20:10
Polonia gra uważnie w obronie na kontry nie pozwala i drużyny Jasia nie ma. Wracamy do tego co przerabialiśmy - jak Polonia coś strzeli to zawsze można na murawę zgonić.

Kowal244
20-11-2009, 20:17
goool ;)
Grzelak 1-0

Kelep
20-11-2009, 20:18
Jeszcze jeden!

Teraz JA
20-11-2009, 20:23
irytuje mnie Choto. Ma prostą sytuację, to musi czekać i czekać z zagraniem, przez co sprowadza kłopoty:|

SpideyPL
20-11-2009, 20:37
Geniusz trenerki Jasio, zmienia napastnika i wprowadza defensywnego gracza. Brawo. Jasiu na gwiazdkę dostanie Football Managera 2010.

karakan
20-11-2009, 20:38
Urban to jednak ******..

gonzo(L)
20-11-2009, 20:40
widocznie remis mu odpowiada

nosz ***** mać :poddaje:

b.
20-11-2009, 20:42
Ja pierdole...Urban jest jednak najgłupszy...

Komentator Węgrzyn też błysnął geniuszem :lol: "ooo powrotna zmiana" :lol:

Numer
20-11-2009, 20:47
Rado z tym przewracaniem to już przechodzi samego siebie.

gniewko
20-11-2009, 20:47
ja pierdole chyba jeszcze czegos takiego nie widzialem. wspolczuje cholernie mocno ludziom na stadionie.

Błażejj
20-11-2009, 20:53
Kolejny popis zmian Janka, nie wiem co ten człowiek chce osiągnąć takimi ruchami taktycznymi?!

SpideyPL
20-11-2009, 20:55
A co powiecie na majstersztyk Jasia z niepowoływaniem żadnego lewego pomocnika? Trzeba przyznać że całkowicie rozbiło to grę Czarnulek. Wogóle nie wiedzą o co biega :lol:

Fester
20-11-2009, 20:59
remis?

ale z Wisla wygralismy

;]

gniewko
20-11-2009, 21:00
i to jest ***** podsumowanie. Chrysta panie ten mecz to mnie bedzie przesladowal do konca zycia! Frajerstwo pilkarzy i dziwne zmiany Urbana. Taki Zyro przez 5 minut zdzialal wiecej nic Szalach przez 85. Wywalczyl rog i dobrze z innego dosrodkowal. W sumie nawet 2 czerwone mogli dostac. O ile do tej pory wyrazenie "kopanie sie po czole" bylo metafora to dzisiaj nasi pilkarze udowodnili ze moze tez byc brane doslownie. Na plus w pierwszej polowie Jedrzejczyk jak dla mnie najlepszy. W drugiej najgorszy. Zawiedli tez ci co normalnie nie zawodza. Oprocz Astiza. Ide do sadu ich zaskarzyc o odszkodowanie za koszmary i zjebana psychike.

legart
20-11-2009, 21:01
A co powiecie na majstersztyk Jasia z niepowoływaniem żadnego lewego pomocnika? Trzeba przyznać że całkowicie rozbiło to grę Czarnulek. Wogóle nie wiedzą o co biega :lol:

Podejrzewam miało to odwracać uwage odstrzałów na wiwat Iwańskiego...

gonzo(L)
20-11-2009, 21:02
na te pizdy szkoda słów

cffan
20-11-2009, 21:02
Eh, dlaczego wygraliśmy z Wisłą? Jakbyśmy przegrali to po tym meczu może by pogonili go, a tak to będziemy skazani na niego przynajmniej do końca sezonu.

Zawsze(L)
20-11-2009, 21:03
Dawno nie byłem tak wkurwiony jak dzisiaj. Już bardziej mogłem się pogodzić porażką z Jagą czy remisem z Piastem ale remis z groclinem po tak chujowej grze to dramat.

Tom Kruz
W 4 meczach z czterema ostatnimi aktualnie w tabeli ekipami zdobywamy 2 pkt.....

Tradycyjnie u siebie z Groclinem bez zwycięstwa. Ileż można? Szkoda, że to nie ''stara'' Polonia.

Soko(L)
Mecz tragedia i tyle w temacie. Ale rozjebali mnie "piłkarze" czarnych po meczu. Okrzyk w kółeczku: "Kto wygrał mecz? Polonia!":rotfl:

SpideyPL
20-11-2009, 21:04
<ŻYCZENIA MODE ON> Za tydzień wpierdol w Bełchatowie i sayonara Jasiu. <ŻYCZENIA MODE OFF>

Bootleg
20-11-2009, 21:05
....gonimy Wisłę:kawa:....stop....Choto zacznie podobno startować w MMA....stop.... Głupi Jaś jest dalej głupi....stop....Rybus aż palił sie do gry co potwierdził w przerwie.....stop...jebac iti...stop...

casual
20-11-2009, 21:05
Poziom meczu dramatycznie słaby. Gra Legii momentami (dłuższymi momentami) żenująca. Ogólnie dawno się tak nie wynudziłem oglądając jakikolwiek mecz.

Naguto
20-11-2009, 21:06
Janek *********** jesteś kompletnym debilem ty popaprańcu. Jak można przy wyniku 1-1 zdjąć napastnika i przejść na system 4-5-1. Wynik chciałeś utrzymać ty ty....
Ty idioto !!
To jest klasyka wprowadzać defensywnego pomocnika za napastnika jak się chce gonić wynik.
Dawno mnie ak mecz nie wkur.ił !!

Domino23
20-11-2009, 21:07
Genialne zmiany Urbana :zagubiony:

Andu
20-11-2009, 21:09
tak jak napisałem już wcześniej boisko pokaże, jak zwykle sędzia niedowidział - Legia powinna kończyć w 10, ale c&#243;ż... to jest sędzia a Legia to Legia i czasem musi zobaczyć karnego tak jak rok temu bądź nie zauważyć łokcia jak dziś.
P.S.
Gdybyście wygrali to byście pisali że pokonaliście Polonię, a tak to pojawią się wpisy że zawsze wam się ciężko z Groclinem grało :)

Pag
20-11-2009, 21:09
Na usta ciśnie się wiele ostrych słów. Przykro mi to pisać, ale czarne walczyły w porównaniu do naszych. Dramat jednym słowem. Jeszcze jedno - Iwański zażywa jakieś leki?

karakan
20-11-2009, 21:10
ej ale bez kitu..Urban to jest jakiś popierdolony :zagubiony:

Do Andu :

Polonia to w Bytomiu więc nie schlebiaj sobie.

Tuzin
20-11-2009, 21:10
Dzięki ci Urban, kurwo, za kolejny zjebany weekend.

Fester
20-11-2009, 21:11
tak jak napisałem już wcześniej boisko pokaże, jak zwykle sędzia niedowidział - Legia powinna kończyć w 10, ale cóż... to jest sędzia a Legia to Legia i czasem musi zobaczyć karnego tak jak rok temu bądź nie zauważyć łokcia jak dziś.
P.S.
Gdybyście wygrali to byście pisali że pokonaliście Polonię, a tak to pojawią się wpisy że zawsze wam się ciężko z Groclinem grało :)

o

i usmiac sie mozna

gonzo(L)
20-11-2009, 21:12
żeby miał chociaż jaja się przyznać że popełnił błąd/błedy ze zmianami, a tak pewnie zjebie na murawę

Andu
20-11-2009, 21:13
Do Andu :

Polonia to w Bytomiu więc nie schlebiaj sobie.

A CWKS Legia w IV lidze :)

crolick
20-11-2009, 21:16
Jak to było?! Aha: Pierdolony poziom dna...

Orzelek
Obawiamy się przede wszystkim, że ambicja i determinacja piłkarzy Polonii będą nam strasznie utrudniały grę..

No to ***** naucz swoich kopaczy tego, by to właśnie oni strasznie utrudniali grę rywalom!

Ciekaw jestem dzisiejszego tłumaczenia?

Teraz JA
A CWKS Legia w IV lidze :)

najpierw dowiedz się jak jest, a potem komentuj. Nie rób z siebie itioty

Andu
20-11-2009, 21:18
najpierw dowiedz się jak jest, a potem komentuj. Nie r&#243;b z siebie itioty

Ja nie wiem jak jest ale skoro herb był w IV lidze i ITI musiało go kupić.... to znaczy że tam jest prawdziwy CWKS Legia Warszawa

P.S.
Kto to jest itiota ?

Pag
20-11-2009, 21:19
Ciekaw jestem dzisiejszego tłumaczenia?

Iwański powiedział. Boisko.

AdiPRG
20-11-2009, 21:20
Urban ********** ! a ty :cenzura: aj składać telebim.

Teraz JA
20-11-2009, 21:20
Ja nie wiem jak jest ale skoro herb był w IV lidze i ITI musiało go kupić.... to znaczy że tam jest prawdziwy CWKS Legia Warszawa

skoro nie wiesz jak jest, to nie r&#243;b z siebie itioty i nie komentuj, bo się błaźnisz (zresztą wy chyba się w tym lubujecie).

e(L)egion
20-11-2009, 21:21
Najgorsze jest to że Jasiu najprawdopodobniej w poprzedniej kolejce uratował sobie posadę i będziemy się z tym baranem użerać jeszcze przynajmniej przez rundę. Mecz z czarnymi to totalne dno. Obraz gry został okraszony zmianami naszego kołcza. Na prawdę nie wiem ile jeszcze trzeba aby wy :cenzura: ać tego patałacha z naszego klubu.

Jedyna nadzieja w Wiśle, kt&#243;ra w niedzielę uzyska pewnie przewagę 6 punkt&#243;w. Potem w Bełchatowie nie więcej niż jeden punkt i wracamy do sytuacji przed meczem z Wisłą. Może wtedy Walterowi pęknie tam jakaś żyłka i każe Urbana wypieprzyć :modli:

Raffi
20-11-2009, 21:22
DO kolegi zza miedzy mam pierwszą i ostatnią prośbę:
- o nieprowokowanie
- o pisanie na temat
- o wypowiadanie się tylko na tematy, na kt&#243;re się ma JAKIEKOLWIEK pojęcie, bo inaczej wychodzą same pomyłki

Andu
20-11-2009, 21:27
DO kolegi zza miedzy mam pierwszą i ostatnią prośbę:
- o nieprowokowanie
- o wypowiadanie się tylko na tematy, na które się ma JAKIEKOLWIEK pojęcie, bo inaczej wychodzą same pomyłki
Czymże ja prowokowałem?
Napisałem tylko że po remisie będziecie pisać o Groclinie, a po zwycięstwie pisalibyście o Polonii, a na to jakie pojęcie o polszczyźnie mają wasi kibice nie mam wpływu :) więc nie miej o to do mnie pretensji.
Pozdrawiam :)

nil
20-11-2009, 21:28
:gupi: Jasiu rządzi!
Jednak będę współczuł piłkarzom że pod rękę takiego drwala (trenera) trafili. Cofają się w rozwoju.
Bez jakiegokolwiek stylu, charakteru, myśli taktycznej - kurwidołek piłkarski!
Przez 90 minut nie zagrali jednej dobrej akcji!

Zdzisiek
20-11-2009, 21:32
Ale jestem zmęczony tym.:|

o kierwa, ale wymordowalem ogladanie.
Gdyby mozna bylo cofnac czas, ogladal bym pewnie 1000-ny raz Potop,
a nie te wypociniasy.
Jasio to jest pajac. Betony niekumate nie pilkarzyki. Jako calosc DNO, indywidualnie, ktos cos tam robil :zagubiony:
Szkoda, ze remis, ale jakby wygrali to,..............nie chce pisac.

karakan
20-11-2009, 21:38
Czymże ja prowokowałem?
Napisałem tylko że po remisie będziecie pisać o Groclinie, a po zwycięstwie pisalibyście o Polonii, a na to jakie pojęcie o polszczyźnie mają wasi kibice nie mam wpływu :) więc nie miej o to do mnie pretensji.
Pozdrawiam :)

Uwielbiam ten pseudointeligencki ton śmieszków zza miedzy..:popcorn:

Jak Legia by wygrala to dalej pisalibyśmy Groclin.

Z tym itiotą to głupiego udajesz czy naprawdę nie bardzo rozumiesz?

Ga(L)a
20-11-2009, 21:39
Zmiany to totalna żenada. Ktoś tutaj dobrze napisał, może dać Jasiowi FM 2010 może sie nauczy, że jak sie chce wygrać mecz to nie ściaga sie napatników i wprowadza sie def. pomocników !!! Druga sprawą jest wprowadzanie na mecz "derbowy" niedoświadczonego Żyre w momencie kiedy Legia gra o zwycięstwo. Ogólnie czekam aż ten pseudo trener pójdzie w piz..u !!!

RadO
20-11-2009, 21:43
***** mać z tego pierdolonego skurwysyna taki sam trener jak z Biedronia facet :rado: :rado: :rado: Trzeba być totalnie zidiociałem skurwysynem żeby przy 1:1 z przed ostatnią drużyną w tabeli zmienić napastnika na defensywnego pomocnika. No chyba, że nie chciał wygrać...
Do czasu zakończenia pracy w tym klubie tego g&#243;wna bedę go nazywał "tępym skurwysynem".

O nażelowanych pedałach symulujących grę w piłkę nie wspomnę... Mam nadzieję, że ktoś ich spotka w jakims klubie dziś...

Generalny poziom meczu taki sam jak za moich czas&#243;w w si&#243;demkach :fy:

A dla pana Andu mam złą wiadomość - niezależnie od tego czy byśmy wygrali czy zremisowali i tak wszyscy będą wiedzieli, że jesteście tylko bandą g&#243;...ch frajer&#243;w.

Sorrya le się wkurwiłem...

Domino23
20-11-2009, 21:47
Generalny poziom meczu taki sam jak za moich czasów w siódemkach :fy:
.

:gwiazda:

Andu
20-11-2009, 21:47
Uwielbiam ten pseudointeligencki ton śmieszków zza miedzy..:popcorn:

Jak Legia by wygrala to dalej pisalibyśmy Groclin.

Z tym itiotą to głupiego udajesz czy naprawdę nie bardzo rozumiesz?

Nie rozumiem :) nie znam takiego słowa "itiota". W chwili gdy było ono powtórzone znaczy, że nie była to literówka. Wybacz, ale ja chodziłem do normalnych szkół, a tego ich program nie obejmował. Być może przewidział to program szkół specjalnych, ale te pozostawiam "najlepszym kibicom w Polsce" :)

Soko(L)
20-11-2009, 21:48
A najgorsze w tym wszystkich jest to, że przeważnie gramy w piątki. I już od samego początku weekend spierdolony:/

Zdzisiek
20-11-2009, 21:53
***** mać z tego pierdolonego skurwysyna taki sam trener jak z Biedronia facet :rado: :rado: :rado: Trzeba być totalnie zidiociałem skurwysynem żeby przy 1:1 z przed ostatnią drużyną w tabeli zmienić napastnika na defensywnego pomocnika. No chyba, że nie chciał wygrać...

Sorrya le się wkurwiłem...

stary, nie tylko ty, my wszyscy....!!!!

P.S. Andu, przestan rozmywac, pisz na temat.....albo gin !!!

gonzo(L)
20-11-2009, 21:53
Nie rozumiem :) nie znam takiego słowa "itiota". W chwili gdy było ono powtórzone znaczy, że nie była to literówka. Wybacz, ale ja chodziłem do normalnych szkół, a tego ich program nie obejmował. Być może przewidział to program szkół specjalnych, ale te pozostawiam "najlepszym kibicom w Polsce" :)

i z kogo robisz debila debilu

Francais
20-11-2009, 22:01
Kolejna kopanina,tego juz sie nie da ogladac.

RadO
20-11-2009, 22:03
Tępy ********* dał głos:

"Straciliśmy dwa bardzo cenne punkty, nie zanosiło się na to po naszej bramce. Jej zdobycie kosztowało nas naprawdę bardzo dużo. Wydawało się, że kontrolujemy ten mecz i nie nie zapowiadało remisu. Nawet stracony gol nie był tego zapowiedzią, bo to było zwykłe szczęście strzelca. Ten strzał był w ogóle nieudany" - powiedział po spotkaniu z Polonią trener Legii, Jan Urban.

"Przed meczem mówiłem, że derby rządzą się swoimi prawami, a zmiana trenera na pewno zmobilizuje Polonię. Było to widać na boisku. Polonia zagrała bardzo walecznie i dało jej to remis. Zwróćmy jednak uwagę, że nie mogłem skorzystać ze wszystkich zawodników. Jeżeli ktoś trenuje w tygodniu na pół gwizdka, a później musi grać, to to widać. Mieliśmy dziś za dużo słabych punktów, żeby wygrać. Do zwycięstwa zabrakło nam szczęścia, ale takie mecze trzeba wygrywać. Wiemy jak dużo wysiłku kosztuje nas gonienie Wisły, a teraz znów tracimy punkty" - dodał szkoleniowiec "wojskowych".

A kto pozwala im trenować na pół gwizdka? No *****... W S&egrave;vres (http://www.forum.legialive.pl/wiki/S%C3%A8vres) powinien stać jako wzór totalnego idioty.

Pi_Wo
20-11-2009, 22:08
bez pomysłu , bez ambicji ...zgadzam się z przedmówcą - kompletna kopanina , nawet ta bramka to taka wyszarpana , w całym meczu zero składnych akcji. I dlaczego kiedy remisujemy z tak słabą drużyną to pod koniec meczu gramy na 1 napastnika ?! - to chyba tylko Janek wie
( "uwielbiam" te jego wypowiedzi po meczach:jejku:)

casual
20-11-2009, 22:13

Wierz mi, że znakomita większość kibic&#243;w Legii ma w tej chwili znacznie większe problemy na głowie niż przejmowanie się takim czy innym występem ludzi aktualnie grających w koszulkach z eLką na piersi, takim czy innym nazywaniem waszego klubu czy wreszcie takimi czy innymi problemami z polszczyzną. O ile wiesz o czy m&#243;wię.

Naguto
20-11-2009, 22:15
Zwróćmy jednak uwagę, że nie mogłem skorzystać ze wszystkich zawodników.

To tępy sk.rwysyn (Rado gratuluje pomysłu). Z Rybusa mogłeś fajfusie skorzystać, tylko czemu tego nie zrobiłeś ?

arczi
20-11-2009, 22:19
Nie rozumiem :) nie znam takiego słowa "itiota". W chwili gdy było ono powt&#243;rzone znaczy, że nie była to liter&#243;wka. Wybacz, ale ja chodziłem do normalnych szk&#243;ł, a tego ich program nie obejmował. Być może przewidział to program szk&#243;ł specjalnych, ale te pozostawiam "najlepszym kibicom w Polsce" :)

Masz rację.
Kolega się pomylił.
Nie jesteś itiotą, tylko zwyczajnym idiotą.
Z g&#243;ry za niego przepraszam.
Lepiej dla ciebie abyś nie ciągnął dalej tego wątku.

Rzadko ostatnimi czasy oglądałem w całości i skupieniu mecze Legii. Tym razem postanowiłem zrobić sobie wyjątek. Nawet specjalnie nie chciałem się alkoholizować podczas oglądania, co by trzeźwym okiem spojrzeć na poziom sportowy jaki obecnie prezentują.
Błąd.
Na szczęście dość szybko go dostrzegłem. Zacząłem pić. No i od razu świat nabrał kolorytu, a obecny poziom sportowo-organizacyjno-i wszystko pozostały w KP Legia przybrał piękny kształt tworząc przy tym zupełnie logiczną całość.

Macie rzecz jasna absolutną rację. To był bezdyskusyjny, a i przy zupełnej okazji, także pierdolony poziom dna. Nie dało się na to patrzeć. Tu też się zgadzam. Nawet nie da się tego wszystkiego zwalić na piaskownicę, choćby z tego powodu, że jako dzieci we mgle (mowa o kopaczach) właśnie w tym środowisku, oraz z grabkami w łapkach, powinni czuć się jak ryba w wodzie (tudzież Rybus w klubie). Jednak dzięki bąbelkom w napoju o ekstrakcie bezdyskusyjnie wyższym od IQ Urbana, stwierdzam kategorycznie, że... im gorzej tym lepiej. I tego będę się ***** trzymał.

Dalej więc Jaśko... razem chłopcy... chwyćcie się za rączki, utw&#243;rzcie k&#243;łko, do środka wpuśćcie Mariusza i bawcie się dobrze dalej. Sami. My mamy was już centralnie w dupie.

Kijek
20-11-2009, 22:22
Jestescie pizdami i dziewczynkami wiekszymi niz czarne scierki.

Dalej więc Jaśko... razem chłopcy... chwyćcie się za rączki, utw&#243;rzcie k&#243;łko, do środka wpuśćcie Mariusza i bawcie się dobrze dalej. Sami. My mamy was już centralnie w dupie.

:raca:

generalnie wszystko juz zostalo powiedziane.
A teraz daje sobie sam dla ciebie polroczny 9 miesięczny zakaz stadionowy.

Paluch
20-11-2009, 22:23
z Wisłą wygraliśmy bo miała słabszy dzień, teraz jestem tego pewien

Kijek
20-11-2009, 22:25
z Wisłą wygraliśmy bo miała słabszy dzień, teraz jestem tego pewien

No ale miales jakies watpliwosci ze bylo inaczej ?

Skoro 18latek dzis robi więcej zamieszania w 5 minut niz nasi skrzydlowi w calej drugiej połowie....
Skoro chlopak idzie wybic roznego i jest wykonany jakies 10 razy lepiej niz 10 roznych Smolińskiego i Iwańskiego...

wrc
20-11-2009, 22:27
Jeszcze nigdy tak niewiele słów, nie wyraziło tak wiele!

Urban - ******* się.

SPQR
20-11-2009, 22:28
Wiecie co... mam to wszystko w dupie! Nie mam siły się nawet wkurwiać na żenadę na boisku, bo żenada w wykonaniu -jak to ładnie określił Casual - graczy grających obecnie w koszulkach Legii spowszechniała. Stała się swego rodzaju normą. Człowiek denerwuje się po jednym kiepskim meczu, drugim, trzecim... ale za n-tym razem to już przestaje irytować, a wywołuje tylko westchnienie z bezsilności. Do tego ta cała atmosfera :jejku:

Paluch
po meczu w Krakowie miałem wątpliwości, może poprostu magia tych wielu lat niepowodzen w Grodzie Kraka dała mi dodatkową wiarę w ten zesp&#243;ł. złudne to...

rey
Macie rzecz jasna absolutną rację. To był bezdyskusyjny, a i przy zupełnej okazji, także pierdolony poziom dna. Nie dało się na to patrzeć. Tu też się zgadzam. Nawet nie da się tego wszystkiego zwalić na piaskownicę, choćby z tego powodu, że jako dzieci we mgle (mowa o kopaczach) właśnie w tym środowisku, oraz z grabkami w łapkach, powinni czuć się jak ryba w wodzie (tudzież Rybus w klubie). Jednak dzięki bąbelkom w napoju o ekstrakcie bezdyskusyjnie wyższym od IQ Urbana, stwierdzam kategorycznie, że... im gorzej tym lepiej. I tego będę się ***** trzymał.

:brawo: i tylko się zastanawiam, po jakiego *****, zamiast siedzieć w domu, z browarem przed TV, znowu się dałem orżnąć na 70 zł płacąc za bilet...

Paluch
20-11-2009, 22:30
złamanego grosza bym nie zapłacił w tej chwili

Z.
20-11-2009, 22:31
Serio szkoda, ze Radovic nie dostał czerwonej za łokieć albo potem drugiej ż&#243;łtej za załosną symulke w polu karnym. Serio szkoda, ze Choto nie dostał czerwonej za chamskie rzucanie przeciwnikiem, mimo ze bylo to na zolta to cala swoja postawa powinien dostac czerwoną. Tak samo jak Iwański strzelajacy jak Janikowski i upadający przy aucie (koło Bakero) robiąc symulkę. O Szałachowskim nie wspomne, bo nie dosc ze nie pokazał nic dobrego to w ogole nic nie pokazał. Nawet nie mam sie do czego przyczepić. Mucha profesjonale ustawienie przy bramce. Astiz wyskakujacy z reka, zeby sie wyeliminować z meczu z Bełchatowem.

Najlepszy był Zyro - chociaz tez juz widac u niego nawyki symulki. Ale i tak był najlepszy. Niech graja do końca młoda ekstraklasa i dupy nie zawracają.

Teraz wyjazd do Bełchatowa i Lubina :lol: No, nie ma szans na dwa mecze bez porażki :D

Fizi
20-11-2009, 22:32
26 marca 2004 vs 20 listopada 2009

boisko i trybuny

niech każdy idiota obstający przy iti sobie to porówna, zanim znowu zacznie opowieść o " osiągnięciach " "zbawicieli Legii"

arczi
20-11-2009, 22:33
Cofam to co napisałem o piaskownicy!

Właśnie na eurosporcie widziałem jak w piłce plażowej jakieś pazie w koszulkach Brazylii, Portugalii a nawet i Szwajcarii robią dryblingi jakie Szałachowi nie wyszłyby nawet na Playstation, a piłka na piasku odskakuje im od nogi o jakieś 10 metr&#243;w kr&#243;cej niż Iwańskiemu. O celnych strzałach pozwolę sobie przemilczeć.

Dalej. Niech no jeszcze jeden (ups) zwali winę na murawę.

Zły jestem niemiłosiernie. Jeden punkt... mimo takiej żenady.
Tak to my za cholerę z tej ligi nie spadniemy :/

Naguto
20-11-2009, 22:33
Prawie się dzisiaj nie pokłociłem z kobitą, bo po porannej lekturze przekrętu sporowego nabrałem ochoty żeby iść na mecz. Jak ja się ciesze ze wyperswadowała mi pozostanie w domu przed telewizorem.
Arczi - :brawo:
Przeczytałem, ochłonąłem i już jestem spokojny.
Urban *********** :)

ss-man
20-11-2009, 22:38
Dziwie się większości wam, że winę za niepowodzenia zrzucacie na Jasia okładając go błotem jak popadnie. Fakt, zmiany na boisku niczego nie wniosły bo niczego wnieść nie mogły, ale obojętnie kto nie wszedłby nie zrobiłby r&#243;żnicy. Czemu ? BO ***** NIE MAMY DRUŻYNY !!! Czy nikt nie widzi ze w tym zespole do gry nie nadaje się 90&#37; zawodnik&#243;w ?? Od kalecznych napastnik&#243;w po Machnowskiego, kt&#243;ry poza durnowatym uśmiechem to nic sobą nie reprezentuje. Nie ma co się jarać rzeźniczakiem, kt&#243;ry w swojej karierze do tej pory zaliczył gola i bodajże 2 lub 3 asysty. PRAWY OBROŃCA ***** !!! ani on szybki, zero kiwki, lewa noga słuzy do podpierania się (prawa po części też), raz na jakiś czas udanie wrzuci. szala to jego gorsza wersja plus 10 lat więcej na karku. kolejny to kiełbowicz, kt&#243;ry jest 9 lat za długo w Legii. jest szybki i na tym sie kończą jego umiejętności. ciężko jest mi zrozumieć, że taki zawodnik nosi (L) na piersi skoro nie potrafi celnie dośrodkować. przyjmę+porozgląda się+spr&#243;buję wrzucić. Chryste Panie kurwicy człowiek dostaje, nie pamiętam kiedy kiełbowicz dośrodkował z pierwszej piłki. ktoś pomoże ? kumbev nigdy mnie nie przekonywał i to samo jest w Warszawie. Następny kwiatek - smoliński. naprawdę mam głęboko w dupie, że to warszawiak ale gościu jest strasznie chimeryczny i mam wrażenie ze od strzelenia gola Austrii nie rozwinął się choćby o 1% a na boisku jest po prostu jednym z jedenastu. łks to jest jego klub, tam sobie może grać. Giza - no comment. Radović - cień zawodnika z 06/07. Iwaś już powoli wkurwiac tez zaczyna, to on tak pięknie asystował i strzelał gole w Lubinie ?? (L) to za wysokie progi chyba. Borysiuk jest mocno przereklamowany, nie robi niestety postep&#243;w, ale mam nadzieję, że coś ruszy Żygać mi się chce jak popadacie w skrajności w skrajność. Od początku sezonu jechaliście na Mięciela, a jak strzelił w dw&#243;ch meczach to nagle b&#243;g !! Chiniego też bym opierdolił jak tylko się nadarzy okazja. Ten gościu jest drewnem taktycznym, mistrz i idiota w jednym ciele. Z Jarzą, Grzelakiem i Szałachem też należy się pożegnać bo 90% sezonu leczą urazy a w Legii mają być zawodnicy z kt&#243;rych się ma pożytek, choćby jako opcję do gry. Podsumowując z obecnego zespołu do gry nadają się tylko: Mucha, Choto, Astiz, Jędza (może się rozwinie, ale w tym momencie tylko jako rezerwowy i tylko na środku obrony) i Rybus (wiecznie młody też ***** nie będzie). Naprawdę zero sentyment&#243;w, to ma być mistrzowska drużyna do kurwy nędzy. Przez ostatnie kilka lat trafiają do nas po prostu pizdy, z kilkoma wyjątkami jaki Roger, Edson, Astiz kt&#243;rzy robili r&#243;żnicę. Niestety z tęgimi głowami pokroju Trzeciaka i odkrywcę talent&#243;w J&#243;źwiaka dostajemy graczy typu Ostrowski, Balbino, Tito, Arru, Balde i inne grzyby. Kończę bo zaraz coś rozjebię....

Na koniec życzę porażki za tydzień w Bełchatowie:
- Sobie - aby nie mieć możliwości łudzić się, że może "coś" jeszcze zdziałamy i abym na spokojnie obejrzał rundę wiosenną i koronację skisły
-Piłkarzom - aby wreszcie zobaczyli, że do gry w Legii się nie nadają
-Zarządowi - aby wreszcie zobaczył, że w Legii nie ma grajk&#243;w i wypierdolił tych amator&#243;w
-Wam wszystkim - abyście spadli na ziemię i zrozumieli, że bez radykalnych działań nigdy z tym co mamy nie będziemy mieli mistrza

p.s. niech grajki podziękują "kibicom" od ekipy bosmana i starucha za wspaniały doping............

p.s. 2 Naguto- sam *********** ! tu żaden trener z takimi leszczami nic nie zrobi, szacun dla Urbana, że z takimi kołkami, jest AŻ na 3 miejscu !! Na jego miejscu dawno bym się załamał i spierdolił, więc od niego wara cwelu !!

Francais
20-11-2009, 22:39
Wyniki to jedno,mozna grac z glowa,strzelac,probowac i nie wychodzi ale jakos to wyglada bo widac pomysl i jakies umiejetnosci gorzej jak jest tak jak u nas obecnie czyli sa jako takie wyniki a pomyslu brak.

Przypomne ze najdrozsze bilety na dziesiejsze ''widowisko'' kosztowaly nawet 100zlotych :lol:

Fester
20-11-2009, 22:40
a co maja "ekipy" Bosmana i Starucha do dopingu dzisiejszego?

Ktos komus zabranial spiewac? Moze niech honorowa pospiewa?

Fizi
20-11-2009, 22:42
p.s. niech grajki podziękują "kibicom" od ekipy bosmana i starucha za wspaniały doping............

z takim nickiem może wystąpić tylko ****** - to wszystko tłumaczy

Naguto
20-11-2009, 22:42

Pedziałek nudzi ci się ?

rey
20-11-2009, 22:45
Wnioskuje o bana dla ss-idioty, za edyta chociażby mu się należy...

Paluch
20-11-2009, 22:47
zajmij sie swoim podw&#243;rkiem ssmanie :IDIOTA:

arczi
20-11-2009, 22:47
Ooo.. to lubię!

Na koniec życzę porażki za tydzień w Bełchatowie:
- Sobie - aby nie mieć możliwości łudzić się, że może "coś" jeszcze zdziałamy i abym na spokojnie obejrzał rundę wiosenną i koronację skisły

Punkt!

-Wam wszystkim - abyście spadli na ziemię i zrozumieli, że bez radykalnych działań nigdy z tym co mamy nie będziemy mieli mistrza

Ale my to już kolego dawno spadliśmy. Obecnie walimy w wieczko od spodu. Może jeszcze otworzą...

Kolega z daleka, to niech łaskawie się nie wpierdala w coś czego nie rozumie.

p.s. 2 Naguto- sam *********** ! tu żaden trener z takimi leszczami nic nie zrobi, szacun dla Urbana, że z takimi kołkami, jest AŻ na 3 miejscu !! Na jego miejscu dawno bym się załamał i spierdolił, więc od niego wara cwelu !!

drugi punkt! A i trzeci i czwarty... za to że ziomkowi po szalu na jego forum piszesz od cweli.

ss-man
20-11-2009, 22:48
a co maja "ekipy" Bosmana i Starucha do dopingu dzisiejszego?

Ktos komus zabranial spiewac? Moze niech honorowa pospiewa?

a nie pamiętasz już sytuacji, gdy grożono osobom, które podczas protestu ośmielały sie dopingować ? Chyba nie powiesz mi, że robiły to osoby od Waltera ?

arczi
20-11-2009, 22:51
Fester sam lał po mordach, to co ma nie pamiętać. Kichnął niechcący i tylko p&#243;ł Krytej zleciało na d&#243;ł hehe

Naguto
20-11-2009, 22:52
Mam nadzieje że twoja kariera na tym forum dobiega końca.

Z.
20-11-2009, 22:54
Wracajac do meczu, zajebiste jest narzekanie naszych błazn&#243;w, że Polonia zremisowała, bo wyszedł jej jeden strzał zycia i ze nic wiecej nie pokazała. Zrozumiałbym, gdyby błazny oddały 16 no 12 strzał&#243;w. Tymczasem Polonia oddała 4, a Legia 3.

Fester
20-11-2009, 22:56
miales pisac Groclin a nie Polonia!!!

Gdybysmy wygrali to bylaby Polonia!

:D

Naguto
20-11-2009, 22:57
Nie słyszałeś co o bramce czarnuszków mówił tępy sku.wysyn ?

Ten strzał był w ogóle nieudany

Nieudany :lol2:

nil
20-11-2009, 22:58
a nie pamiętasz już sytuacji, gdy grożono osobom, które podczas protestu ośmielały sie dopingować ? Chyba nie powiesz mi, że robiły to osoby od Waltera ?

Robiły to krasnoludki po wypiciu kingsize!
Sam już się nie zmienisz ale to może potrafisz zmienić: ss-man :wstyd:

(L)ukasz
20-11-2009, 22:59
W skrócie mecz niewidomych z niepełnosprawnymi.

Raffi
No ale miales jakies watpliwosci ze bylo inaczej ?

Skoro 18latek dzis robi więcej zamieszania w 5 minut niz nasi skrzydlowi w calej drugiej połowie....
Skoro chlopak idzie wybic roznego i jest wykonany jakies 10 razy lepiej niz 10 roznych Smolińskiego i Iwańskiego...
18-latek to on bedzie za rok

:lol::kac:

Belit

Teraz nasuwa się pytanie czemu naszym grajkom nigdy takie nieudane strzały nie wychodzą?

arczi
20-11-2009, 23:02
Wychodzą!
Jak im się uda.

SPQR
20-11-2009, 23:02
Wracajac do meczu, zajebiste jest narzekanie naszych błaznów, że Polonia zremisowała, bo wyszedł jej jeden strzał zycia i ze nic wiecej nie pokazała. Zrozumiałbym, gdyby błazny oddały 16 no 12 strzałów. Tymczasem Polonia oddała 4, a Legia 3.

Przyfarciło czarnym - fakt, ale nasze mystrze to powinny rękawy zakasać i im jeszcze z dwie bramy wtoczyć.

Sam już nie wiem, kto bardziej winny tej całej chujni. Jasio, czy piłkarze? Po dzisiejszym meczu, stawiam na Jasia. Trener *****, to niby czemu mają skórokopy zasuwać? Skoro szef jest frajer, to i oni jak frajerzy grają. Petrescu pokazał w Unirei, że jeśli nawet słabiaków się chwyci odpowiednio mocno za jaja, to potrafią. U Jasia na abarot.

Kijek
20-11-2009, 23:03
Teraz nasuwa się pytanie czemu naszym grajkom nigdy takie nieudane strzały nie wychodzą?

Jak to nie?
A te dwa strzaly Iwańskiego pod koniec ?

:lol2:

Ps. ciekawe gdzie sie dzis chlopaki bawia

Fizi
20-11-2009, 23:04

nie to żebym bronił jego "osiągnięć", ale też miałem takie wrażenie, że strzelcowi klasycznie zeszła i ten strzał miał być raczej podaniem , czy ch.. wie czym

arczi
20-11-2009, 23:04

Lokal u Fritza niestety zamknięty :(

Naguto
20-11-2009, 23:06
Fizi okej, zeszła mu też to widziałem , ale strzał był jak najbardziej udany bo zakończył się golem !

nil
20-11-2009, 23:14
Jak to nie?
...

E' viva espana ole!
:imprezowicz:Zróbmy imprezę jakiej nie przeżył nikt.. niech chociaż zaproszą Łoltera bo mu przykro będzie:yeah:

VANAHAIM72
20-11-2009, 23:15
Ale o co Wam chodzi? Przecież grali. Starali się... Boisko było do bani, Przyrowski grał na czas a w ogóle to brak dopingu i czerwone wiślackie skarpety Szula są głównymi winowajcami straty trzech punktów.

Taka jest piłka. Raz się wygrywa, raz przegrywa, czasami remisuje. Janek Urban na 100% wie co robi; jestem pewien, że nasza Legiunia zdobędzie Mistrzostwo Polski. Widzieliście jak Pan Trener zaskoczył przeciwnika, kiedy remisując, wprowadził na boisko zamiast napastnika defensywnego gracza? Całkiem zbił ich z pantałyku - gdyby przeciwnicy byli inteligentniejsi to całkiem by się pogubili a 3 punkty zostały na Łazienkowskiej. Żywię głębokie przekonanie, iż Jan Urban ma w zanadrzu jeszcze niejedną równie genialną zagrywkę. Jeszcze niejeden trener oponentów osiwieje i będzie sobie rwał włosy z głowy. Sami zobaczycie.

I fetę mistrzowską zobaczycie. Duuuuuuużo fety będzie trzeba...

PeCe
20-11-2009, 23:18
Tak dla rozluźnienia tematu.
Dzisiaj była niecodzienna sytuacja, po bramce, jak już chóralnie odśpiewaliśmy '' Jeszcze jeden ". Spiker (nie wiem nawet jak się nazywa) Ile goli ma Legia? Jeden. Kto wygra mecz? Chuuuuj!
Trochę to było zaskakujące :boshe:

Z.
20-11-2009, 23:27
Sam już nie wiem, kto bardziej winny tej całej chujni. Jasio, czy piłkarze? Po dzisiejszym meczu, stawiam na Jasia. Trener *****, to niby czemu mają skórokopy zasuwać? Skoro szef jest frajer, to i oni jak frajerzy grają.

Wstaw zamiast 'trener' 'prezes', a zamiast 'skórokopy' 'trener' i masz odpowiedz.

Endrju
20-11-2009, 23:27
Kolego Żyro, mam nadzieję, że czytasz to forum:

UCIEKAJ od Mariusza, Leszka, Janka, Ryska, Mirka, Staśka, bo Cie zmarnują tylko, a szkoda Twoich papier&#243;w na granie.

I ten chłopak to jedyny pozytyw dzisiejszego meczu.

Kijek
20-11-2009, 23:30
Kolego Żyro, mam nadzieję, że czytasz to forum:

UCIEKAJ od Mariusza, Leszka, Janka, Ryska, Mirka, Staśka, bo Cie zmarnują tylko, a szkoda Twoich papierów na granie.

I ten chłopak to jedyny pozytyw dzisiejszego meczu.

Spoko zagra z nimi 3 mecze, pojdzie na melanz z Borysiukiem i reszta i bedzie po jabkach.
Radovic go nauczy padac w polu karnym a Iwański pokaze jak sie bije rzuty rozne.

Endrju
20-11-2009, 23:57
Przy stanie 1:1 za napastnika Grzelaka wszedł defensywny pomocnik Borysiuk, bo Paluchowski akurat się nie rozgrzewał. Nie mogłem przewidzieć, ze Grzelak, akurat w tym momencie poprosi o zmianę. Maciek Iwański zbyt pochopnie strzelał pod koniec, ale to wynikało z tego, że on lubi grać w piłkę, a na takim boisku jak dziś miał z tym problem.

:lol2:

b.
21-11-2009, 00:05
Może jest późno, może trochę wypiłem...Ale za ***** nie potrafię zrozumieć, jak przy niekorzystnym wyniku można wprowadzić defensywnego gracza za napastnika?No ja pierdole, to jest ewenement na skale światową.

Urban, tępy skurwysynie, ***********!

Kamilos
21-11-2009, 00:22
Baciek nie jesteś sam też mnie zastanawia zmiana przy wyniku 1-1 Grzelaka na Borysiuka jakby to miało miejsce w KSP to rozumiem pajacom 1-1 starczyło o czym świadczyła gra ich pana kapitana który doprowadzał każdego do furii ale nie w Legii !!! Grzelak strzela gola gra nawet nawet remisujemy z przedostatnią drużyną a tu zonk Urban stwierdza że czas na obronę Częstochowy i wpuszcza defensywnego pomocnika potem kolejna zmiana za coś działającego Mięciela wchodzi Paluchowski któremu nie wróżę przyszłości jako piłkarz bo chłopak za bardzo się do tego nie nadaje na mój gust. Dwie zmiany które dały nam remis powinniśmy się cieszyć bo mogliśmy przegrać :konfetti: Ciekawi mnie też jeszcze jedna rzecz co miały na celu strzały dzisiaj więcej gadającego niż grającego Iwańskiego 100 metrów nad bramką jego celem była bramka czy ochroniarze pilnujący budowy ? :hyy:

b.
21-11-2009, 00:31
Abstrahując już od tego przygłupa, który zamiast obiadu wpierdala "głupiego Jasia", to gdybyście nie wiedzieli co to za mecz, to przypuszczalibyście, że to która liga?

Mi to podchodziło pod jakąś okręgówke.

Jaka szkoda, że skończyły się czasy wizyt na trerningu.

***** tych nażelowanych pizdusi.

Umaga
21-11-2009, 01:00
zauwazyliscie "Polonia 20.11" = "Polonia 2011" = ***** DALI NAM KOSZYKARZY na MECZ!

Numer
21-11-2009, 03:23
Chyba najlepsze dośrodkowanie z rzutu rożnego wykonał ten Żyro co wszedł na sam koniec. Daje to coś do myślenia. Oni wszyscy biegali dziś jak obłąkani. Choto nie wiem co chciał udowodnić z tymi głupimi kiwkami w polu karnym, Szałach chyba piłki nie dotną cały mecz, Jędrzejczyk bardzo nie pewnie.

Strzały Iwańskiego :dziekuje:

Ściągniecie napastnika za defensywnego pomocnika :dziekuje::dziekuje:

Raffi
21-11-2009, 08:18
Baciek nie jesteś sam też mnie zastanawia zmiana przy wyniku 1-1 Grzelaka na Borysiuka jakby to miało miejsce w KSP to rozumiem pajacom 1-1 starczyło o czym świadczyła gra ich pana kapitana który doprowadzał każdego do furii ale nie w Legii !!! Grzelak strzela gola gra nawet nawet remisujemy z przedostatnią drużyną a tu zonk Urban stwierdza że czas na obronę Częstochowy i wpuszcza defensywnego pomocnika potem kolejna zmiana za coś działającego Mięciela wchodzi Paluchowski któremu nie wróżę przyszłości jako piłkarz bo chłopak za bardzo się do tego nie nadaje na mój gust. Dwie zmiany które dały nam remis powinniśmy się cieszyć bo mogliśmy przegrać :konfetti: Ciekawi mnie też jeszcze jedna rzecz co miały na celu strzały dzisiaj więcej gadającego niż grającego Iwańskiego 100 metrów nad bramką jego celem była bramka czy ochroniarze pilnujący budowy ? :hyy:

Obaj ww. napastnicy się ponownie zepsuli. BTW odgadnięcie tego, że nie będą w pełni sił i nie będą zaraz po powrocie do normalnych treningów gotowi do gry przez 90minut, było najwyraźniej za trudne dla naszego trenera, skoro jeszcze w 70. minucie nie uważał, że należy któregokolwiek z graczy ofensywnych puścić na rozgrzewkę.:|

Danoo
21-11-2009, 08:30
Porażka-.-
Te dwie stracone godziny już nie wr&#243;cą.:placze:
Teraz zn&#243;w czekamy na potknięcie Wisły i ruchu żeby za dużo nie tracić.

jeszcze raz i wypad

Podróżnik
21-11-2009, 08:54
Abstrahując już od tego przygłupa, który zamiast obiadu wpierdala "głupiego Jasia", to gdybyście nie wiedzieli co to za mecz, to przypuszczalibyście, że to która liga?

Mi to podchodziło pod jakąś okręgówke.

.
Tydzień temu miałem okazje oglądać mecz w A klasie drugiej grupy Warszawskiej pomiędzy liderem i wiceliderem i wczoraj momentami tez odnosiłem takie wrażenie ze poziom jest bardzo zbliżony :strach:

Nazgul
21-11-2009, 09:42
Tydzień temu miałem okazje oglądać mecz w A klasie drugiej grupy Warszawskiej pomiędzy liderem i wiceliderem i wczoraj momentami tez odnosiłem takie wrażenie ze poziom jest bardzo zbliżony :strach:

Wniosek? A-klasa jest bardzo silna :)

A co do meczu: Szalach z lewej strony to jakieś nieporozumienie (rozumiem, Rybus musiał odpocząć, ale czy na lewej nie m&#243;gł grać Smoliński a w środku od początku Iwański z Borysiukiem?

Nieważne.

Ważne, że zn&#243;w mamy kłopoty z trafieniem do bramki przeciwnika jeśli ten aktywnie się broni nie kryjąc "na radar". Niestety, mamy bardzo nieefektywny spos&#243;b gry, wciąż zbyt statyczny i wciąż za bardzo przewidywalny. Stąd właśnie za mało goli strzelamy. a ponieważ ZAWSZE jakiemuś og&#243;rkowi może wyjść strzał życia (wczoraj właśnie Piątek dokonał czynu o kt&#243;rym będzie opowiadał swoim wnukom przy kominku) to mamy dwa punkty w plecy.

Trener i II linia do wymiany. Nieustająco.

Ściągniecie napastnika za defensywnego pomocnika :dziekuje::dziekuje:

Ciekawym, czy napisał byś to gdyby Borysiuk w końc&#243;wce trafił we właściwą stronę słupka...

Żyro wszedł za p&#243;źno...

Zawsze(L)
21-11-2009, 09:45
Po tym jak emocje opadły pozwolę sobie jeszcze na podsumowanie tego " meczu ".

Zaczne od tego że Urban to ***** i taki trener w takim klubie to jest pomyłka. Tym meczem udowodnił że ani nie gramy po hiszpańsku, ani nie potrafimy utrzymać pewnego poziomu, i nie potrafimy wygrywać z najgorszymi drużynami w naszej lidze. ( dla przypomnienia : Odra, Cracovia, Piast i teraz Polonia.

Jeśli chodzi o piłkarzy to pokazyli w tym meczu że nie potrafią grać w piłkę i większość z nich by nie nauczyli nawet w szk&#243;łce La Masia ( najlepsza szk&#243;łka na świecie - Barcelony ) i teraz inwidualne spostrzeżenia do każdego zawodnika.

Mucha - gdyby nie tak pusczona bramka nie miałbym mu co zarzucić ale że puścił takiego balona z takiej odległosci mając tyle czasu to w żaden spos&#243;b tej bramki nie może usprawiedliwić.

Komorowski - zagrał CAŁKIEM NIEZŁY MECZ, w obronie walczył i nie odpusczał każdej piłki a w ataku miał kilka ładnych dograń ( kopia akcji bodajże z Ruchem gdzie powalczył na linii końcowej i dogrywał Mięcielowi, wczoraj podawał Paluchowskiemu ). I obiektywnie patrząc na tego zawodnika to trzeba powiedzieć że robi postępy i dla mnie bez zarzut&#243;w wczoraj.

Astiz - C&#243;ż, kiwa się lepiej niż Grzelak co pokazywał wczoraj albo kiedy dogrywał Iwańskiemu w Gliwicach gdzie okiwał wcześniej 3 zawodnik&#243;w Piasta w ich polu karnym. Dla mnie najlepszy stoper w Legii, ale proponuję Urbanowi w następnym meczu żeby wystawił go w ataku. Bez kitu kiwa się lepiej niż Grzelak :)

Choto - przeciętny mecz jak na niego. Jak zwykle jakieś kiksy albo głupie zejście do pola karnego zamiast prostego wybicia piłki.

Jędrzejczyk - starał się, był przez cały mecz skoncentrowany i nic więcej. Dużo razy przy piłce, straty w ataku. Nie jego pozycja więc ciężko go oceniać.

Szałachowski - ...on w og&#243;le grał ? Serio jak bym widział że gra to bym coś o nim napisał.

Smoliński - przeciętny mecz, jak oglądałem mecze ŁKSu i brał na siebie cały ciężar gry to każdy wygrany mecz w tamtym klubie to była jego zasługa. A tutaj koleś nie wie z kim ma grać, szuka piłki, lubi rozgrywać ją kr&#243;tko ale z kim ? z Grzelakiem albo Szałachowskim ? Szkoda bo szanuję go, ale czasem powinien sam rozstrzygać mecze bo stać go na to.

Iwański - przyzwyczaił że gra dobrze mimo słabej postawy reszty drużyny. Wczoraj zagrał słabo i reszta drużyny zagrała jak on. Potrafi grać lepiej ale to samo pytanie, z kim ma grać jak Urban uczy ich hiszpańskiego stylu gdzie rozgrywanie piłki między sobą to jest podstawa. Strzały z dystansu pozostawiam bez komentarza.

Radovic - widać że jest Serbem, walczy w ataku jak i w obronie i za to go szanuję. Wczorajszy łokieć w stylu Wojtka Szali nie potrzebny ale widać że ma jaja i nie boi się na boisku nikogo. Dla mnie wczoraj zagrał dobry mecz.

Mięciel - słaby mecz i nic więcej nie można powiedzieć. Miał okazje żeby coś ustrzelić. Bezbarwny mecz i tyle, nie ma za co go winić ani chwalić bo mało kiedy dostawał piłkę.

Grzelak - strzelił bramkę i to tyle jeśli chodzi o pozytywne strone jego występu. Nie chcę mi się już go jechać że jest drewniany itd. Jestem tylko ciekaw czym się sugerowali sciągajać go do Legii bo chyba nie techniką...

Żyro - miał swoję 5 minut, wywalczył wolnego kilka razy coś pokopał ale za kr&#243;tko grał żeby ocenić.

Borysiuk - m&#243;gł strzelić bramkę na 2-1 i byłby bohaterem tego meczu. Nie strzelił więc nim nie jest. Kilka razy dobrze coś rozgrywał, chłopak myśli na tym boisku ale nie pokazał nic wielkiego.

Paluchowski - za kr&#243;tko gral żeby ocenić. Mam nadzieje że dostanie szanse w Bełchatowie i zagra od początku. Stać go na to żeby w tak słabej lidze strzelał bramki i wygrywał nam mecze.

Nazgul
21-11-2009, 09:55
W następnym meczu Astiz odpoczywa za kartki...

Teraz JA
21-11-2009, 10:44
żadna strata, mamy Kumbeva :prawi:

detoxizer
21-11-2009, 13:35
Bez kitu. Wczoraj ekipa Urbana zawiesiła bardzo wysoko poprzeczkę... w rozgrywaniu "pierdolonego poziomu dna". To co zobaczyłem było, *****, dużo gorsze od pamiętnego 0:3 z Lechem w 1998 roku oraz 0:1 w Zabrzu w 2007.
Jak wiecie broniłem Urbana, ale to miał być sezon, kt&#243;ry jasno pokaże co potrafi drużyna Jasia. Co potrafi widzieliśmy wczoraj- jedno wielkie NIC.

b.
21-11-2009, 14:04
Nazgul, piszesz, że gdyby Borysiuk strzelił gola to nikt nie miałby pretnesji do Urbana.

No prosze Cie...

Ten pseudotrener przy niekorzystnym wyniku zmienia taktykę z 4-4-2 na 4-5-1.Nie twierdzę, że taktyka 4-5-1 jest mniej ofensywna od 4-4-2, ale żeby ona była skuteczna potrzebni są zajebiści skrzydłowi, nie boczni pomocnicy, tylko skrzydłowi.My w Legii oczywiście takich nie mamy.

Nie wiem, może jestem za prosty, może się nie znam, ale ja tego nie potrafię zrozumieć.Może jest mi to ktoś z forumowiczów w stanie wytłumaczyć, dlaczego Urban wprowadził defensywnego pomocnika za napastnika.Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek coś podobnego widział.

Camicia nera
21-11-2009, 14:07
Marcin Borski był moim sąsiadem z tego co się oriętuję to jako Warszawiak w młodości dopingował Legię, teraz oczywiście tego niemoże okazywać:oczko:Tak czy siak jedziemy z nimi:wynik:

Może nie może, ale okazuje. :hmm:

Ewidentnie uratował wam tyłki. Radović zasłużył na czerwoną za łokieć albo na dwie ż&#243;łte (łokieć + padolino w polu karnym). Choto też powinien dostać kartkę za sw&#243;j pokaz "judo". Jeszcze do tego parę rzut&#243;w wolnych z dupy (w tym ten, po kt&#243;rym Grzelak strzelił gola). Brakowało tylko karnego z kapelusza.

Ale czemu ja się dziwię, kt&#243;ry to już raz sędziowie wam w derbach pomagają.

/edit
Aha. Jak się zmienia ten podpis "legionista", bo to nieprawda?

RG
21-11-2009, 14:08
Może jest mi to ktoś z forumowiczów w stanie wytłumaczyć, dlaczego Urban wprowadził defensywnego pomocnika za napastnika.

Lepszy jeden punkt niz zero :)

RadO
21-11-2009, 14:09
Widzę że kolejny skrzywdzony z najbarsziej zasłużonego klubu w Europie.

Idźcie wy wszyscy do IPN starać się o status pokrzywdzonego i nie męczcie nas swoją obecnością...

Obiektywny kolega zapomniał o żółtku dla pizdy w bramce Groclinu za grę na czas... Chociażby...

Teraz JA
21-11-2009, 14:16

musisz nacisnąć krzyżyk w prawym górnym rogu monitora, a następnie napisać wyraz, który ma się pojawić pod nickiem

Camicia nera
21-11-2009, 14:17
Nigdzie nie napisałem, że się czuję skrzywdzony. Po prostu widzisz świat przez swoje legijne okulary. Borski nie był w pełni obiektywny i tyle. Jasne, że zagranie Chałbińskiego było nieprzepisowe, ale nie wyrównuje wszystkiego. :snoopi:

Camicia nera
21-11-2009, 14:17
musisz nacisnąć krzyżyk w prawym górnym rogu monitora, a następnie napisać wyraz, który ma się pojawić pod nickiem

Zmartwię cię, mam Maca.

daimler
21-11-2009, 14:21
Przy stanie 1:1 za napastnika Grzelaka wszedł defensywny pomocnik Borysiuk, bo Paluchowski akurat się nie rozgrzewał.
*****, upadłem... :lol: :lol: :lol:
Typ jest nie do podjebania :lol:

RadO
21-11-2009, 14:25
*****, upadłem... :lol: :lol: :lol:
Typ jest nie do podjebania :lol:

Ale oczywiście nie jest jego winą, że zawodnik się nie rozgrzewa... Ot zbieg okoliczności :lol: :lol: :lol: Bo niby skąd on m&#243;gł wiedzieć, że Grzelak jest kontuzjogenny?

Jakby zebrać jego wypowiedzi po meczach wyszedł by z tego niezły pokaz samopodpierd&#243;łek...

NaszaLiga
21-11-2009, 15:53
Galeria FOTO z meczu Legia - Polonia
http://www.naszaliga.pl/news/galeria,foto,z,derbow,warszawy,20091121160248,.htm l?

e(L)egion
21-11-2009, 17:04
Ważne, że znów mamy kłopoty z trafieniem do bramki przeciwnika jeśli ten aktywnie się broni nie kryjąc "na radar". Niestety, mamy bardzo nieefektywny sposób gry, wciąż zbyt statyczny i wciąż za bardzo przewidywalny. Stąd właśnie za mało goli strzelamy. a ponieważ ZAWSZE jakiemuś ogórkowi może wyjść strzał życia (wczoraj właśnie Piątek dokonał czynu o którym będzie opowiadał swoim wnukom przy kominku) to mamy dwa punkty w plecy.

Nazgul, nie znów, tylko my tego nigdy się nie nauczyliśmy. To jest na nas praktycznie niezawodny sposób. Szczęście mamy tylko takie że nie każdy zespół w naszej lidze to potrafi. Jednak wystarczy trochę konsekwencji i woli walki i takie Polonie, Jagiellonie czy Piasty zdobywają na nas punkty. Wczorajszy mecz to było jednak wyjątkowe dno i powinno dać w końcu komuś do myślenia. Nie wiem ile jeszcze trzeba, aby zwolnić tego nieudacznika na naszej ławce. Rybusa wielokrotnie tutaj krytykowaliśmy ale takiego dna na lewej stronie jak wczoraj dawno nie było i to dzięki właśnie Urbanowi, który dał naszemu podstawowemu pomocnikowi odpocząć. I jeszcze wczoraj z uśmieszkiem na ustach przed meczem w wywiadzie stwierdził że w środę gramy w pucharze potem jeszcze trzy ligowe mecze więc Rybus jeszcze się nagra...... Nie no na prawdę mam ochotę mu jebnąć nawet dziś kiedy emocje już opadły.

Krawczol
21-11-2009, 18:36
Może nie może, ale okazuje. :hmm:

Ewidentnie uratował wam tyłki. Radović zasłużył na czerwoną za łokieć albo na dwie żółte (łokieć + padolino w polu karnym). Choto też powinien dostać kartkę za swój pokaz "judo". Jeszcze do tego parę rzutów wolnych z dupy (w tym ten, po którym Grzelak strzelił gola). Brakowało tylko karnego z kapelusza.

Ale czemu ja się dziwię, który to już raz sędziowie wam w derbach pomagają.

/edit

Najbardziej pomogli w 97 bodajże gdy gwizdneli karnego dla Polonii w 94 minucie, za to, że Zieliński dostał z 3 metrów piłką w ręke.

Doszukujesz się jakiś dziwnych spisków, raz jedni mają szczęście, że sędzia coś spieprzy raz drudzy, przeważnie bilans wychodzi na zero. Nie muszę chyba przypominać jak w mistrzowskim doliczył wam 8 minut w meczu z Wisłą, albo jak w innym spotkaniu z Wisłą nie uznał im bramki która była pół metra za linią bramkową? My też zapewne mieliśmy kilkakrotnie szczęście związane z decyzjami sędziego, ale jedyny poważny błąd derbowy na waszą niekorzyść jaki pamiętam, to karny na Poledicy w 05/06, więc nie ma co pisać, że sędzia celowo pomaga jednym czy drugim.

Kamilos
22-11-2009, 18:10
Nie jesteśmy jeszcze za przeproszeniem w dupie. My zremisowaliśmy w derbach stolicy z Polonią 1-1 a właśnie teraz Wisła przegrała derby Krakowa 0-1. Więc krakusy nie wykorzystały możliwości ucieczki i mają nad nami 3 punkty przewagi. Przydało by się w tym Bełchatowie na koniec wygrać żeby w następnej rundzie móc myśleć o tym majstrze jednak ale jeżeli w Bełchatowie Urban błyśnie intelektem taktycznym i będzie wpuszczał obrońcę za napastnika przy niekorzystnym wyniku to może być ciężko ;p

arczi
22-11-2009, 18:58
oby było ciężko

i oby nie dali rady.

Temat zamykam, bo już nie ma o czym pisać.