PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Wisła

Strony : [1] 2

Beny
15-09-2003, 21:20
Za legialive.pl:
Poniedziałek, 15 września 2003 r.

21:10 - Kubicki: Bez Jarzy na Wisłę
"Kontuzje z meczu w Zabrzu wykluczają Tomka Jarzębowskiego, Wojciecha Szalę i Manuela Garcię. Pierwszy na pewno nie zagra także z Wisłą, pozostali powinni się wyleczyć. Mają naciągnięte mięśnie. We wtorek zagramy w najsilniejszym możliwym zestawieniu. Problemem Legii jest w tej chwili skuteczność, ale ja wierzę, że w końcu zaczniemy strzelać więcej goli. Zawodnicy są tak przygotowani do sezonu, że bez problemów mogą grać co trzy dni. Powiem szczerze, że na treningu ćwiczyliśmy rzuty karne, ale chciałbym, byśmy zapewnili sobie awans po 90 minutach." - powiedział trener Legii Dariusz Kubicki.
Źródło: Gazeta Wyborcza

No to w obronie po 1 (Jarza - Głowa)!

marecci
15-09-2003, 21:31
(...)
No to w obronie po 1 (Jarza - Głowa)!

taaa..., tyle, ze u nas Paszula jeszcze nie bedzie. Wybitny zawodnik to co prawda nie jest, ale jesli ma dzien to potrafi naprawde solidnie zagrac.

Radio
15-09-2003, 21:44
A będzie Jop?

MaxxxiM
15-09-2003, 21:49
A będzie Jop?

no to akurat bylby plus dla Legii :)

leh71
15-09-2003, 22:03
nie martwcie się -Jop będzie.przecież zostało nam tylko czterech obrońców,więc grać musi.

bemowiak
15-09-2003, 22:04
nie martwcie się -Jop będzie.przecież zostało nam tylko czterech obrońców,więc grać musi.
Kto tu sie martwi...my sie cieszymy ;)

MaxxxiM
15-09-2003, 22:23

jesli ktos sie tu martwi to chyba tylko kibice Wisly :)

Kawa
15-09-2003, 22:40
:cf1: Jop zagra :+: Wiedzcie, że w takim razie jedziecie do nas po pewna przegrana.

szczepan
15-09-2003, 22:43
w Zabrzu?!

Aureliusz
15-09-2003, 23:02
Kto tu sie martwi...my sie cieszymy ;)
Nie ciesz ię za dużo, bo oni też mają powody, bo w tej samej sytuacji jest u nas Szala :fu: A nie wykluczone, że zagra też Jóźwiak. :fu:

szczepan
15-09-2003, 23:52
za www.90minut.pl:

"15 września 2003, 19:51:28 - mogiel
Trzy tygodnie "Jarzy"

Kontuzja, jakiej doznałem w meczu z Górnikiem Polkowice, jest poważniejsza, niż się wydawało. Nie będę grał przynajmniej przez trzy tygodnie - mówi "Gazecie" obrońca Legii Tomasz Jarzębowski.
- Mam naderwany mięsień prosty mięśnia czworogłowego. Przerwa potrwa trzy tygodnie. Mam zabiegi, dostaję zastrzyki. Ból jest mniejszy, ale nie ma mowy choćby o truchtaniu. Biegać zacznę na początku przyszłego tygodnia. - stwierdził "Jarza".

- Bolało mnie już w ubiegłym tygodniu. Naciągnąłem ten mięsień na treningu. W Polkowicach ból minął. Tymczasem podczas jednego ze startów do piłki coś mi strzeliło w nodze i musiałem zejść z boiska.

źródło: Gazeta.pl "

jaksa
16-09-2003, 00:40
:cf1: Jop zagra :+: Wiedzcie, że w takim razie jedziecie do nas po pewna przegrana.

A trener Kubicki już znalazł rozwiązanie jak załatać dziury pomiędzy liniami Legii ? Bo akurat w przestrzeni pomiędzu defensywą a pomocą przeciwnika szaleje Żurawski. A u was ta luka jest aż nadzbyt duża.
Wynik jest jak najbardziej sprawą otwartą, choć szczerze mówiąc, więcej szans przyznaję Legii. Wisła jest w kryzysie, a wygrana z Płockiem zaciemniła tylko obraz.

Kontuzja Jarzębowskiego - naderwanie mięśnia to kontuzja leczona minimum miesiąc, do tego dochodzi rehabilitacja. Nie zdziwię się, jak nagle szybko wyzdrowieje i w piątek zagra. :/

kamyk
16-09-2003, 10:04
mam nadzieje ze nasza kochana druzyna spie sprezy i wygramy jedna brameczką! i ze kuba ustawi tak zespol ze nie bedzie problemu z niczym i ze foprmacje beda ze soba wspolpracowac dobrze licze w piatkowy wieczur na zwyciestwo!

Nazgul
16-09-2003, 12:40
mam nadzieje ze nasza kochana druzyna spie sprezy i wygramy jedna brameczką! i ze kuba ustawi tak zespol ze nie bedzie problemu z niczym i ze foprmacje beda ze soba wspolpracowac dobrze licze w piatkowy wieczur na zwyciestwo!

Ale muszą zajść dwa warunki konieczne:
1) Ktoś musi zarobić czerwień
2) Gol musi paść przypadkowo.

Cztery gole
Trzy strzelone w 10
Trzy strzelone przez przypadek.
Tylko gol Sokoła w Wodzisławiu został strzelony przy grze w pełnym skłądzie.
Tylko gol Sagana z Lechem padl po składnej akcji rozegranej z pełnym rozmysłem bez udziału przypadku (za to przy koszmarnym błędzie Scherfchena).
Konkluzja: Będzie ciężko.

|
16-09-2003, 15:50
A ja nie mam nic przeciwko żeby powtórzył się nam mecz Legia-Wisła z poprzedniego sezonu - wygrana, emocje, super atmosfera na trybunach no i doping oczywiście. Chociaż na ten ostatni to akurat rzadko można narzekać... :) Nie ma nic piękniejszego niż wygrana z dobrą drużyną przy pełnym stadionie, świetle jupiterów i... rac :D Myśle, że jest duża na to szansa, bo Legia zawsze lepiej gra z takimi zespołami jak np. Wisła niż z przeciętniakami, a poza tym Wisła nie jest na fali.

Aureliusz
16-09-2003, 16:42

Ale muszą zajść dwa warunki konieczne:
1) Ktoś musi zarobić czerwień
2) Gol musi paść przypadkowo.

Cztery gole
Trzy strzelone w 10
Trzy strzelone przez przypadek.
Tylko gol Sokoła w Wodzisławiu został strzelony przy grze w pełnym skłądzie.
Tylko gol Sagana z Lechem padl po składnej akcji rozegranej z pełnym rozmysłem bez udziału przypadku (za to przy koszmarnym błędzie Scherfchena).
Konkluzja: Będzie ciężko.

Ale popatrz na to z drugiej strony:
Legia ma 2 stracone bramki na 5 meczy (najmniej w lidze):
- z Odrą po fatalnym, dziecinnym błędzie Jóżwiak, który teraz grzeje ławę
- z Lechem po samobóju
Więc Legia ma jedną z lepszych defensyw w lidze. Jeśli więc z tyłu zagra na zero, to może być dobrze.

Nazgul
17-09-2003, 00:09
No właśnie, a w sumie sporo osób narzeka na obronę. Że Beret i Zielu są już za starzy. Szalala jest słaby. Do Boruca też są pretensje. A tutaj faktycznie tylko dwie brameczki i na dodatek po głupich indywidualnych błędach a nie dlatego że nas rozklepali.

Powiedzmy sobie uczciwie - a kto w tej lidze ma nas klepać? Ech, pograliby troszkę lepiej na wiosnę i możnaby się sprawdzić z jakimś poważniejszym zespołem - w poważnych rozgrywkach. Partizan już sporo pokazał (bardzo ładnie wychodzili na pozycje i je marnowali) a to przecież był mecz towarzyski i tylko jedna strona traktowała go prestiżowo...

Wiem wiem. Marudzę. Idę spać.

Bro(d)War
17-09-2003, 11:27
Nie wiem czemu , ale jestem pewien że Wisła zbierze ostry oklep.
Ta drużyna nie dość że z natury jest jakaś taka ... "zdrewniała" , to jeszcze teraz osłabiona i bez szczególnej motywacji.
Pozdro.

Beny
17-09-2003, 11:32
Ta drużyna nie dość że z natury jest jakaś taka ... "zdrewniała" , to jeszcze teraz osłabiona i bez szczególnej motywacji.
Pozdro.

No nie wiem! Dla nich to też prestiżowy mecz. Muszą udowodnić, że osłabienia i brak awansu do LM, to wypadek przy pracy i dalej są "najlepszą" polską drużyną klubową. Poza tym muszą łapać punkty, bo wiedzą, że tadycyjnie podczas rundy złapią zadyszkę i wtedy z punktami będzie gorzej! Nie mają motywacji? To po jaką cholerę uprawiają tą dyscyplinę sportu!

PS. U nas obrona i atak też nie wpełni sprawne!

legart
17-09-2003, 11:54
Pozdro.

Mam nadzieję że masz racje, ale gramy z aktualnym mistrzem Polski mającym w składzie kilku reprezentantów Polski (chociaż nie wiem czy to lepiej dla Nich czy dla nas) i mecz napewno będzie zacięty ze strony Legii i Wisły i żaden wynik mnie nie zdziwi. Poza tym cieszę się zobacze znowu na żywo mojego ulubieńca Jopa. 8-

Acha rozczarowania mogą być bolesne jak nie daj Bóg dostaniemy w plerki.

Greebo
17-09-2003, 13:01
Pozdro.

No nie wiem! Dla nich to też prestiżowy mecz. Muszą udowodnić, że osłabienia i brak awansu do LM, to wypadek przy pracy i dalej są "najlepszą" polską drużyną klubową. Poza tym muszą łapać punkty, bo wiedzą, że tadycyjnie podczas rundy złapią zadyszkę i wtedy z punktami będzie gorzej! Nie mają motywacji? To po jaką cholerę uprawiają tą dyscyplinę sportu!

PS. U nas obrona i atak też nie wpełni sprawne!

Pod wodza Kasperczaka to tradycyjnie początek mamy gorszy, a potem zaczynamy unikac wpadek. Motywacji tez nie zabraknie. Bo skoro nie zabrakło na Świt czy Płock to czemu ma jej nie wystarczyc w piątek?

Przed nami tydzien prwdy: Legia, Nijmegen, Groclin. Liczę - w najgorszym wypadku - na 2 zwycięstwa i remis 8)

Beny
17-09-2003, 13:06
Pod wodza Kasperczaka to tradycyjnie początek mamy gorszy, a potem zaczynamy unikac wpadek. Motywacji tez nie zabraknie. Bo skoro nie zabrakło na Świt czy Płock to czemu ma jej nie wystarczyc w piątek?

Przed nami tydzien prwdy: Legia, Nijmegen, Groclin. Liczę - w najgorszym wypadku - na 2 zwycięstwa i remis 8)

Z kim remis? Chyba nie z nami? W najgorszym razie? Czyli co w najlepszym 3 zwycięstwa? Zejdź na ziemię, to jest sport, a nie koncert życzeń! W najgorszym przypadku to będą trzy mecze w plecy!

Mini
17-09-2003, 13:26

wcale się nie matwimy.
obecnośc Jopa to plus dla Legii.nieobecność Szali to też plus.znów dla Legii.

A trener Kubicki już znalazł rozwiązanie jak załatać dziury pomiędzy liniami Legii ? Bo akurat w przestrzeni pomiędzu defensywą a pomocą przeciwnika szaleje Żurawski. A u was ta luka jest aż nadzbyt duża.
Wynik jest jak najbardziej sprawą otwartą, choć szczerze mówiąc, więcej szans przyznaję Legii. Wisła jest w kryzysie, a wygrana z Płockiem zaciemniła tylko obraz.

no wiesz.zawsze ktoś-Jóźwiak moze go ładnie skosić żeby mu się kuku stało i wzamian wylecieć z boiska.a wtedy przegracie na pewno. :>

Ale popatrz na to z drugiej strony:
Legia ma 2 stracone bramki na 5 meczy (najmniej w lidze):
- z Odrą po fatalnym, dziecinnym błędzie Jóżwiak, który teraz grzeje ławę
- z Lechem po samobóju
Więc Legia ma jedną z lepszych defensyw w lidze. Jeśli więc z tyłu zagra na zero, to może być dobrze

Choto w gorzycach sprezentował miejscowym brameczkę.A dokładnie takiej samej sytuacji w 1 połowie wtedy Legia nie wykorzystała.
no i wczorajsze cuda.to że nie straciliśmy gola to cud.niby obrońcy zadnych kiksów czy większych błędów nie robili ale po kilku szybszych podaniach dwa czy trzy razy było b.groźnie.na szczęscie górnik partaczył niemiłosiernie, ale jednak to my mielismy więcej sytuacji i jakby wszystko wszyscy wykorzystali to i tak byśmy ich pojechali.

Mam nadzieję że masz racje, ale gramy z aktualnym mistrzem Polski mającym w składzie kilku reprezentantów Polski

nad tym trzeba płakać że Janas powołuje tych debili.lepiej by wystawił juniorów. dla mnie to tylko Baszczyński się nadaje i to nie teraz ale za dwa lata jak sie całkowicie ukształtuje jako piłkarz..w Polsce oczywiście mu sie to nie uda bo nie jest takim piłkarzem jak Jacek który chyba jedyny w Polsce się nie zmarnował tylko wiele lat gra zajebiście.

a na koniec powiem że wygramy 2-1.pomimo że do przerwy to wiślacy się bedą cieszyć z prowadzenia.

bemowiak
17-09-2003, 15:49
Oficjalna strona Legii poinformowała, że wszystkie bilety na trybunę krytą i przed krytą zostały sprzedane! W piątek zapowiada się więc komplet publiczności, a wejściówki można nabywać jeszcze tylko na Żyletę i łuk. Na Żyletę pozostało około 2700 sztuk wejściówek. Kasy dzisiaj czynne do godziny 17, a jutro między 10 a 17.

8- kurde trzeba sie śpieszyć...

Kempes
17-09-2003, 17:21
Właśnie wróciłem z pod kas i ... po przeczytaniu tej info ciesze sie ,że nie pojechałem jednak jutro 8)

BBB
17-09-2003, 19:36
Meczyk bedzie ciezki ,na Wisle trzeba zawsze uwazac,chyba mimo wszystko to ona bedzie faworytem.Ale grajac konsekwentnie i z takim poswieceniem jak ostatnie mecze u siebie Legia powinna sobie poradzic.
Ogolnie jestem dobrej mysli.Damy rade :)

Aureliusz
17-09-2003, 20:49
Ja znam już sposób na Wisłę. Najpierw Szala kosi Żurawskiego, ale tak, że ten musi kontuzjowany opuścić boisko. Oczywiście będzie czerwień dla Szali. Jak wiadomo, Legii dobrze gra się w osłabieniu. :oho: Wtedy Wisła się odsłania, a Legia strzela bramki.
A tak poważniej, to jest wielka szansa ograć Wisłę. Trzeba zagrać jak Amica, strzelić 2 bramki i już kontrolowac sytuację. Wisła po osłabieniach i kontuzjach nie prezentuje w chwili obecnej dużej siły ofensywnej, a jak wiadomo ich defensywa jest także dziurawa (Jop '8 ). Trzeba to wykorzystać. Szybko strzelić bramkę, potem kontrować i drugą i będzie po sprawie.

Gandi
18-09-2003, 00:39
Ja znam już sposób na Wisłę. Najpierw Szala kosi Żurawskiego, ale tak, że ten musi kontuzjowany opuścić boisko. Oczywiście będzie czerwień dla Szali. Jak wiadomo, Legii dobrze gra się w osłabieniu. :oho: Wtedy Wisła się odsłania, a Legia strzela bramki.
A tak poważniej, to jest wielka szansa ograć Wisłę. Trzeba zagrać jak Amica, strzelić 2 bramki i już kontrolowac sytuację. Wisła po osłabieniach i kontuzjach nie prezentuje w chwili obecnej dużej siły ofensywnej, a jak wiadomo ich defensywa jest także dziurawa (Jop '8 ). Trzeba to wykorzystać. Szybko strzelić bramkę, potem kontrować i drugą i będzie po sprawie.

8- :*

Szkoda na ciebie słów..... "człowieku"?!

Nazgul
18-09-2003, 01:31

Wyluzuj. Co Cię użarło? Wy tam w tym Krakowie nie macie poczucia humoru? :P :>

ems
18-09-2003, 01:36
nie maja... oni tylko dupy potrafia pokazywac

Pesto
18-09-2003, 01:39
chłopa im trzeba :P

Gandi
18-09-2003, 08:20

Wyluzuj. Co Cię użarło? Wy tam w tym Krakowie nie macie poczucia humoru? :P :>

Poczucie humoru mam. Jest tylko ciut wyższych lotów i do pewnych spraw sie nie zniżam.Uważam ,że z pewnych spraw sie nie żartuje. Natomiast fakt faktem, nie do konca nawet przeczytałem tego posta. Po pierwszym zdaniu i usmiechniętej gębie(gdyby było chociaż przymrużenie oka )nie kończyłem nawet i dałem upust swej "radości". I tutaj posypuje łeb popiołem.

P.S
Nie dupy pokazują tylko twarz....chłopak świnke miał '8

P.P.S
chłopów ci u nas dostatek ale i tych przyjmiemy na wróżbe zwycięstwa!!! :>

Mini
18-09-2003, 09:12

no wiesz.zawsze ktoś-Jóźwiak moze go ładnie skosić żeby mu się kuku stało i wzamian wylecieć z boiska.a wtedy przegracie na pewno. :>

Ja znam już sposób na Wisłę. Najpierw Szala kosi Żurawskiego, ale tak, że ten musi kontuzjowany opuścić boisko. Oczywiście będzie czerwień dla Szali. Jak wiadomo, Legii dobrze gra się w osłabieniu. Wtedy Wisła się odsłania, a Legia strzela bramki

to chyba nie jest Twój sposób :>

Gandi
18-09-2003, 09:19

Ja znam już sposób na Wisłę. Najpierw Szala kosi Żurawskiego, ale tak, że ten musi kontuzjowany opuścić boisko. Oczywiście będzie czerwień dla Szali. Jak wiadomo, Legii dobrze gra się w osłabieniu. Wtedy Wisła się odsłania, a Legia strzela bramki

to chyba nie jest Twój sposób :>

no nic, ja tylko zapalę świeczkę (*)

Mini
18-09-2003, 09:47
no nic, ja tylko zapalę świeczkę (*)

nie pękaj na środe wyzdrowieje. :>

WISŁA BOI SIĘ LEGII

Już w piątek o godzinie 20:00 dojdzie do szlagierowego spotkania Legii Warszawa z Wisłą Kraków. Co o konfrontacji z mistrzami Polski sądzi Marek Saganowski?

- Nastawiam się na ostrą walkę. Wisła jak na polskie warunki, to bardzo klasowy zespół. Boi się Legii, choć wolałbym powiedzieć, że czuje respekt. Tak było nawet wtedy, kiedy wszyscy stawiali ją w roli absolutnego faworyta. A teraz absolutnym faworytem nie jest – mówi napastnik Legii w wywiadzie udzielonym „Gazecie Wyborczej”.

- Przeciw Legii każdy przeciwnik – nawet Wisła – wynik lepszy od porażki traktuje, jakby zdobył mistrzostwo świata. Tak jest we wszystkich polskich klubach. Bo Legia jest w Polsce czymś takim jak Real Madryt w Hiszpanii, czy MU w Anglii. Zawodnicy Wisły będą gryźli trawę, by osiągnąć chociaż remis. Postaramy się, by trawa nie była dla nich za dobra – dodał Marek Saganowski.

brawo Maruś.jakby wszyscy walczyli tak jak on to w 60 minucie każdy przeciwnik słaniał by się na nogach a wtedy 2 zmiany pyk pyk dwie brameczki i dowidzenia.a jak będzie zobaczymy.miejmy nadziejęę że trawa będzie zatruta.
więcej w tym temacie nie pisze bo same głupoty mi wychodzą.oczywiście poza planem na Żurawia '8 :>

Yevaud
18-09-2003, 10:30
A mnie bardzo martwi kontuzja JArzębowskiego. Gra lewą stroną będzie bez niego znacznie słabsza. Jesli Kiełbowiczowi coś wychodziło, to dlatego, że miał bardzo dobre wsparcie z tyłu - od Jarzębowskiego.

Z Górnikiem zagrał w jego miejsce Magiera. Czy z Wisłą też?

legart
18-09-2003, 10:41
I odpowiedź Szymkowiaka:

Po wypowiedziach legionistów widzę, że szykują się na nas, przeżywają. A dla nas Warszawa to kolejny przystanek na drodze po mistrzostwo Polski - mówi Mirosław Szymkowiak o meczu z Legią.

Dla Gazety Mirosław Szymkowiak pomocnik Wisły:

Jeszcze sześć, siedem lat temu perspektywa gry na Łazienkowskiej wyzwalała we mnie dreszczyk emocji. Jednak teraz, po rozegraniu dziesięciu sezonów w polskiej lidze, podchodzę do tego spotkania spokojnie. Po wypowiedziach legionistów widzę, że szykują się na nas, przeżywają. A dla nas Warszawa to kolejny przystanek na drodze po mistrzostwo Polski. Na Legii grałem już z dziesięć razy, dwa razy zdobywałem tam mistrzostwo, więc teraz atmosfera na trybunach mnie nie deprymuje. Wręcz przeciwnie. Lubię, jak stadion żyje.

Wisła nikogo się nie boi. Nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Przed kilkoma rywalami czujemy co najwyższej respekt, lecz Legia do nich nie należy. Jeśli ?Sagan? twierdzi, że się Legii boimy, to niech spojrzy na ostatnie lata. Znacznie częściej ?w czubie? jest Wisła i to my jesteśmy najlepsi w kraju. Poza tym więcej od Legii zdziałaliśmy w europejskich pucharach, przynosząc chlubę polskiej piłce.

Normalne harce medialne, a boisko jak zwykle zweryfikuje, czy rację miał Saganowski czy Szymkowiak

Beny
18-09-2003, 11:11
I odpowiedź Szymkowiaka:

Po wypowiedziach legionistów widzę, że szykują się na nas, przeżywają. A dla nas Warszawa to kolejny przystanek na drodze po mistrzostwo Polski - mówi Mirosław Szymkowiak o meczu z Legią.

Jeszcze sześć, siedem lat temu perspektywa gry na Łazienkowskiej wyzwalała we mnie dreszczyk emocji. Jednak teraz, po rozegraniu dziesięciu sezonów w polskiej lidze, podchodzę do tego spotkania spokojnie. Po wypowiedziach legionistów widzę, że szykują się na nas, przeżywają. A dla nas Warszawa to kolejny przystanek na drodze po mistrzostwo Polski. Na Legii grałem już z dziesięć razy, dwa razy zdobywałem tam mistrzostwo, więc teraz atmosfera na trybunach mnie nie deprymuje. Wręcz przeciwnie. Lubię, jak stadion żyje.

Wisła nikogo się nie boi. Nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Przed kilkoma rywalami czujemy co najwyższej respekt, lecz Legia do nich nie należy. Jeśli ?Sagan? twierdzi, że się Legii boimy, to niech spojrzy na ostatnie lata. Znacznie częściej ?w czubie? jest Wisła i to my jesteśmy najlepsi w kraju. Poza tym więcej od Legii zdziałaliśmy w europejskich pucharach, przynosząc chlubę polskiej piłce.

Normalne harce medialne, a boisko jak zwykle zweryfikuje, czy rację miał Saganowski czy Szymkowiak

I właśnie dlatego go nie lubię! "
...kolejny przystanek na drodze po mistrzostwo Polski" - niech uważa, żeby nie wysiąść za wcześnie! Pokory trochę człowieku!
"...dwa razy zdobywałem tam mistrzostwo..." - tak, ale z Widzewem i w latach 1996 i 1997! Czasy się trochę zmieniły!
"Lubię, jak stadion żyje" - oczywiście, bo na Wiśle to przeważnie krzyczą, że Legia to k...! A u nas stadion "żyje"!
"Wisła nikogo się nie boi. Nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Przed kilkoma rywalami czujemy co najwyższej respekt, lecz Legia do nich nie należy." - no i pewnie dlatego odpadli z Anderlechtem! Legia nie należy? Dziwne, bo statystyka z ostatnich trzech sezonów jest po naszej stronie! Jeszcze raz powtórzę: Pokory człowieku!
"Poza tym więcej od Legii zdziałaliśmy w europejskich pucharach, przynosząc chlubę polskiej piłce" - Szymkowiak, weź i się p.erdolnij się w łeb! I poczytaj trochę o historii! Za www.90minut.pl: Wisła: 1/4 finału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1978/79; Legia: 1/2 finału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1969/70, 1/2 finału Pucharu Zdobywców Pucharów - 1990/91, 1/4 finału Ligi Mistrzów - 1995/96, 1/4 finału PEMK - 1970/71, 1/4 finału PZP - 1964/65, 1981/82
A ostatnio? Co wywalenie Parmy, Schalke i "wyrównane" boje z Lazio poprzewracały we łbie! To sobie walnij nastepnego idiotycznego czerwonego irokeza! O, i za to też go nie lubię!

Keleborn
18-09-2003, 11:17
Oj Beny nie denerwuj się tak. ;)
Ja go na przykład nie lubię za te zębiska wystające.

A tak na prawdę to oprócz "złotoustości stosowanej" mam mu w pamięci jak skoczył do Dragomira podczas finału pucharu Ligi 2002.

Q_(L)
18-09-2003, 11:47
Beny... 8-

Olej "gwiazdę" :buhaha:

Zwykłe podgrzewanie atmosfery i bicie piany :/

A i tak boisko wszystko zweryfikuje, tak jak Legart napisał 8)

Beny
18-09-2003, 11:54
Oj, wkurzyłem się i tyle! ;) Uczuciowy i impulsywny jestem! 8)
To wszystko przez poranny news o koszykarzach! 8-

bemowiak
18-09-2003, 11:57

To rób tak jak ja,przeczytałem news o koszykarzach zdenerwowałem sie,przeczytałem wypowiedź Szymkowiakowej,zaczełem sie smiać z niej że mało sie co przez kaszel nieudusiłem,zapaliłem papieroska i jest git '8
Co mnie obchodzi jego wypowiedź,zobaczymy co powie po meczu jak Legia wygra 3-0 :]

Beny
18-09-2003, 12:04

To rób tak jak ja,przeczytałem news o koszykarzach zdenerwowałem sie,przeczytałem wypowiedź Szymkowiakowej,zaczełem sie smiać z niej że mało sie co przez kaszel nieudusiłem,zapaliłem papieroska i jest git '8
Co mnie obchodzi jego wypowiedź,zobaczymy co powie po meczu jak Legia wygra 3-0 :]

Weź to z drugiej strony: co będzie gadał, jak przegramy 0:3!? Asshole! :zly:

bemowiak
18-09-2003, 12:06

Weź to z drugiej strony: co będzie gadał, jak przegramy 0:3!? Asshole! :zly:

Nic niebędzie gadał bo niebędzie miał okazji,przeierz wiadomo że Legia wygra :) no może zremisuje bo ja będe na meczu,chodź nie zawsze jak jestem na meczu Legii z Wisłą to Legia wygrywa to teraz tym bardziej bo też będe :]

MrÓwA_1906
18-09-2003, 12:30
Nie mam w zwyczaju wypowiadac sie w tym pokoju ale jako po czesci jest on o Wisełce to złamie swoja zadade :) !

Mysle ze przed rozpoczeciem spotkania szanse wydaja sie rozne, pomimo tego iz brakuje kilku zawodnków o obu druzynach w naszych niestety jest ich wiecej taki szlagier rzadzi sie swoimi prawami !!

Mozna wilczac setki punktów kto wygra w piatek ale jak ktos wspomniał wszysko zweryfikuje boisko !

Poki co tyle, nie napinam sie mowiac ze wygram ile stam do zera (chociaz bym tego chcial), zaluje tylko ze dopadła mnie jakas choroba i zostane z tego powodu w Krakowie przed TV :( !

Niech wygra lepszy (Wisła) :D !!!

cos czuje ze i tak ktos mnie zjezdzie ale coz....

MrÓwA_1906
18-09-2003, 12:33
Szymkowiak jest teraz w słabej formie, co widać po jego zachowaniu na boisku. Ciągle ma pretensje: do kolegów, sędziego, przeciwników... Ostatnio mnie rozśmieszył jak powiedział do kamer c+ ile to on nie ma biedactwo siniaków na nóżkach. Jak ktoś jest bez formy to mu wszystko przeszkadza. Przeciwieństwem jest Sagan, który jest w gazie i nic mu nie przeszkadza. Oby Jop nie złapał kontuzji do tego meczu tfu tfu.

hmmm...troche mało obiektywne spojrzenie

Wg mnie Szymkowiak gra dobrze strzelił juz w lidze dwie ładne bramki w tym jedna w ostatnim meczu, ciezko wiec mi sie zgodzic ze gra słabo !!!
A to ze go fauluja to inna sprawa, czy Saganowskiemu nic nie przeszkadza tego to nie wiem

Beny
18-09-2003, 12:34
Nie mam w zwyczaju wypowiadac sie w tym pokoju ale jako po czesci jest on o Wisełce to złamie swoja zadade :) !

Mysle ze przed rozpoczeciem spotkania szanse wydaja sie rozne, pomimo tego iz brakuje kilku zawodnków o obu druzynach w naszych niestety jest ich wiecej taki szlagier rzadzi sie swoimi prawami !!

Mozna wilczac setki punktów kto wygra w piatek ale jak ktos wspomniał wszysko zweryfikuje boisko !

Poki co tyle, nie napinam sie mowiac ze wygram ile stam do zera (chociaz bym tego chcial), zaluje tylko ze dopadła mnie jakas choroba i zostane z tego powodu w Krakowie przed TV :( !

U nas nie banują i nie zjezdżają za kibicowanie innym drużynom, jak ktoś ma do tego normalne podejście i nie pisze bzdur! Zdrówka życzę! :)

MrÓwA_1906
18-09-2003, 12:43

U nas nie banują i nie zjezdżają za kibicowanie innym drużynom, jak ktoś ma do tego normalne podejście i nie pisze bzdur! Zdrówka życzę! :)

U nas zaczyna sie tydzien grozy :)
http://mail2.kim.net.pl/~wislakrk/viewtopic.php?t=10192
Wiec uwazajcie :)
Dzieki..!!

Raffi
18-09-2003, 12:51
Ja sądzę, ze oba zespoły są zwyczajnie nieco słabsze niż przed rokiem, ale to paradoksalnie i tak obiecuje dawkę sportowych emocji, walki nie będzie brakowało, a zdecydowanego faworyta jednak brak

Q_(L)
18-09-2003, 12:52
U nas zaczyna sie tydzien grozy :)
http://mail2.kim.net.pl/~wislakrk/viewtopic.php?t=10192
Wiec uwazajcie :)
Dzieki..!!

Chciałem zobaczyć co się dzieje, ale mam takie coś... 8-

phpBB : Critical Error

Error creating new session

legart
18-09-2003, 12:54
Spróbuj Q(L) odswieżyć stronę pare razy :)

Adiq
18-09-2003, 13:01
Spróbuj Q(L) odswieżyć stronę pare razy :)
Ja mam tak samo z banem... :oho: :hmm: 8-

Nazgul
18-09-2003, 13:55

Ja tam patrzę - spokój jest...

Keleborn
18-09-2003, 14:28

Nie wiem za co miano by Cię zjechać?
Oczywiście że "niech wygra lepszy" przecież my wszyscy "napinamy się" z dużym przymrużeniem oka.

Pozdrawiam.

Q_(L)
18-09-2003, 14:37

Ja tam patrzę - spokój jest...

I co? Pacnąłeś się :hmm:
:buhaha:

p.s. Już działa 8)

Nazgul
18-09-2003, 15:49
I co? Pacnąłeś się :hmm:
:buhaha:

Wiesz, nie. Może jutro... :rotfl:

MaxxxiM
18-09-2003, 22:01
najgorsze jest to ze Legia nie moze wysoko wygrac z Wisla bo sie znowu komus nie spodoba ;)

Nazgul
18-09-2003, 22:13
najgorsze jest to ze Legia nie moze wysoko wygrac z Wisła bo sie znowu komus nie spodoba ;)

Ale przeciwko powtórce finału PL w Wawie nic bym nie miał :)

MaxxxiM
18-09-2003, 22:22
najgorsze jest to ze Legia nie moze wysoko wygrac z Wisła bo sie znowu komus nie spodoba ;)

Ale przeciwko powtórce finału PL w Wawie nic bym nie miał :)

ja rowniez, tak jak nie bede mial nic przeciw kazdemu wynikowi ktory da Legii 3 punkty. choc jak patrze na takie wyniki Legia-Wisla 12:0 czy Wisla-Legia 0:6 to sie przyjemnie robi :)

Menel
18-09-2003, 22:50
Niech wygra lepszy... 8)

Legart...

komórę włącz...

MrÓwA_1906
18-09-2003, 23:09
Moze niektorzy pamietaja bo jutrzejszy mecz odbedzie sie w 5 rocznice tego wydarzenia :) !!
19.09.1998
http://republika.pl/krz81/wisla4.jpg
Jak widac troche sie w druzynach pozmieniało !!
Pozd.

MaxxxiM
18-09-2003, 23:11
Moze niektorzy pamietaja bo jutrzejszy mecz odbedzie sie w 5 rocznice tego wydarzenia :) !!
19.09.1998
http://republika.pl/krz81/wisla4.jpg
Jak widac troche sie w druzynach pozmieniało !!
Pozd.

ze skladu Legii zostal Zielinski only.
a wynik. coz bywaly lepsze :) 12:0 :D

bemowiak
18-09-2003, 23:12
MaxxxiM został jeszcze Magiera 8)

MaxxxiM
18-09-2003, 23:15
MaxxxiM został jeszcze Magiera 8)

oczywiscie ze zostal!
nie zauwazylem go :(

bemowiak
18-09-2003, 23:18
Pamiętam mecz z Wisłą ładnych pare lat temu wracaliśmy z zielonej szkoły z Zakopanego przez Kraków w dniu mecz ja sobie zrobiłem kartke na której było napisane "Legia Wisła 3-0" ludzie sie dziwnie uśmiechali :> a jak dojechaliśmy okazało sie że Legia przegrała :(

MaxxxiM
18-09-2003, 23:22
Pamiętam mecz z Wisłą ładnych pare lat temu wracaliśmy z zielonej szkoły z Zakopanego przez Kraków w dniu mecz ja sobie zrobiłem kartke na której było napisane "Legia Wisła 3-0" ludzie sie dziwnie uśmiechali :> a jak dojechaliśmy okazało sie że Legia przegrała :(

ja w czasie tego nieszczescia wprzerwie poszedlem kupic browary bo jakos "zycie na trzezwo jest nie przyjecia". i w sklepie (Wola, ul nomen-omen Zytnia :D) oczywiscie wszyscy mowia ze jest zle i w ogole masakra. przyl;aczylem sie do ogolnego niezadowolenia i nagle taki 1.90cm napakowany kolo mowi do mnie "nic sie nie marwt mlody ;) to rewelacja jednego sezonu" - to o W bylo. mylil sie nieco, a ja sie upilem wowczas strasznie. no ale wynik mnie absolutnie usprawiedliwial :D

dudson
19-09-2003, 06:52
:rotfl: ladne dostaniecie baty hahahah zarozumiale warszawiaczki hahaha Legła - WISŁA KRAKÓW 1:4

Mini
19-09-2003, 08:11
:rotfl: ladne dostaniecie baty hahahah zarozumiale warszawiaczki hahaha Legiaa - WISŁA KRAKÓW 1:4

:yellow: :red: :ban: poczekaj poczekaj modowie się obudza i przekażą ci podobne pozdrówki :box:

Raffi
19-09-2003, 08:37
eee, dzisiaj dzień litości dla zwierząt, dostanie jeszcze jedną szansę :]
http://www.legialive.pl/forum/images/smiles/yellow.gif

Mini
19-09-2003, 09:33
odezwało się tez niewiadomo co ale zawsze wkurwiające

Na łamach „Gazety Wyborcze” były piłkarz Wisły Kraków Kamil Kosowski wypowiedział się na temat dzisiejszego meczu mistrzów Polski z Legią Warszawa.

- Poprzednio w Warszawie przegraliśmy 2:3, ale nic z tego nie wynika. Takie wpadki się zdarzają. Zobaczycie górą będzie Wisła. Przede wszystkim Wisła – jako jedyny polski zespół – od dłuższego czasu prezentuje ofensywny styl gry, którego nie trzeba się wstydzić w Europie – mówi Kosowski.

- Legia – przy całym szacunku – topi się w szarzyźnie polskiej ligi. Obejrzałem kilka jej spotkań i niczym mnie nie zachwyciła. Owszem, mają w Warszawie kilku chłopaków, na których trzeba uważać, ale wszystko to za mało na Wisłę – dodaje piłkarz Kaiserslautern.

- Jeśli Legia zagra trójką obrońców, to napastnicy Wisły będą mieli sporo miejsca, zanosi się na wiele goli. W zeszłym sezonie trafnie stwierdziłem, że Legia nie będzie się liczyć w walce o mistrzostwo Polski. Teraz również nie można jej uważać za kandydata do tytułu. Tej drużynie brakuje polotu. Gra zaledwie solidnie i chwała jej za to – zakończył Kamil Kosowski.

to jest idiota.chyba mu canal nie odbiera albo gazet nie czyta

i jeszcze to że nie trzeba sie wstydzić wisły. :buhaha:

*PRZEMO*
19-09-2003, 09:38
a ja dzis mam przeczucie... mam wrazenie ze pojedziemy z wislakami i to ostro.. tzn: :] 0-1 dla wisły w pierwszej połowie na poczatku, a pozniej nie udane ataki Legiuni, druga połowa 80 minuta i bach.. Sagan.. 82.. bach Sagan.. i 89.. Svietlica na dobitke :]

takie mam przeczucia.. a po takim meczu weekend mozna zaczac w dobrym humorze
Legia GOOLL :cf0:

*PRZEMO*
19-09-2003, 09:40
odezwało się tez niewiadomo co ale zawsze wkurwiające

Na łamach „Gazety Wyborcze” były piłkarz Wisły Kraków Kamil Kosowski wypowiedział się na temat dzisiejszego meczu mistrzów Polski z Legią Warszawa.

- Poprzednio w Warszawie przegraliśmy 2:3, ale nic z tego nie wynika. Takie wpadki się zdarzają. Zobaczycie górą będzie Wisła. Przede wszystkim Wisła – jako jedyny polski zespół – od dłuższego czasu prezentuje ofensywny styl gry, którego nie trzeba się wstydzić w Europie – mówi Kosowski.

- Legia – przy całym szacunku – topi się w szarzyźnie polskiej ligi. Obejrzałem kilka jej spotkań i niczym mnie nie zachwyciła. Owszem, mają w Warszawie kilku chłopaków, na których trzeba uważać, ale wszystko to za mało na Wisłę – dodaje piłkarz Kaiserslautern.

- Jeśli Legia zagra trójką obrońców, to napastnicy Wisły będą mieli sporo miejsca, zanosi się na wiele goli. W zeszłym sezonie trafnie stwierdziłem, że Legia nie będzie się liczyć w walce o mistrzostwo Polski. Teraz również nie można jej uważać za kandydata do tytułu. Tej drużynie brakuje polotu. Gra zaledwie solidnie i chwała jej za to – zakończył Kamil Kosowski.

to jest idiota.chyba mu canal nie odbiera albo gazet nie czyta

i jeszcze to że nie trzeba sie wstydzić wisły. :buhaha:

no nie ten kosowski to jakis idoita chyba jest?? kkurwa mac no zdenrwowałem sie paru chłopakow? :fu: a kosowski to ***** wielki pan bo w kaiserslautern gra.. buhahahah

Mini
19-09-2003, 09:43
i jeszcze raz miruś s. vel azjata

Spotkanie z Legią to dla nas kolejny mecz o punkty, równie ważny, jak pozostałe, ale nie dziwię się szczególnej atmosferze wokół tego spotkania – mówi na łamach „Życia Warszawy” Mirosław Szymkowiak.

- Wiadomo, czym dla kibiców Legii są potyczki z Wisłą czy Widzewem. To od wielu lat szlagiery, wydarzenia sezonu. Podobnie będzie tym razem. Każdy wynik jest możliwy, choć atutem Legii może być własne boisko. Z drugiej strony, lubię grać na Łazienkowskiej przed tak żywo reagującą publicznością. To uskrzydla zawodników – dodaje pomocnik Wisły.

- Ważne, by dobrze zacząć mecz. Ostatnie spotkania Wisły pokazały, że mamy kłopoty z koncentracją na początku meczu. zaczynamy fatalnie. We Wronkach szybko straciliśmy dwa gole i nie potrafiliśmy odrobić tej straty. Podobnie z Wisłą Płock, na szczęście końcowy efekt był znacznie lepszy. Nie znam jeszcze założeń taktycznych trenera Kasperczaka, ale na Łazienkowskiej musimy przetrzymać pierwszy kwadrans. Potem powinno być łatwiej – zakończył Mirosław Szymkowiak.

ja nie wiem jak może uskrzydlać zawodnika jak słyszy ty kurwo albo ty chuju. moze złość wyzwala w nim i chce na złosć kibicom strzelić gola albo zagrac wspaniale ale uskrzydla :hmm:

mamy nadzieję na powtórke z wronek

Keleborn
19-09-2003, 09:58
Oświadczam niniejszym że niejaki Pan Kosowski Kamil, gwiaza Bundesligi nie jest w stanie mnie zdenerwować, ani nawet wyprowadzić z nerw.
Jest to tak mały, prosty i prymitywny człowiek, że żałość ogarnia.

Mini
19-09-2003, 10:13
i kolejny gwiazdor.tą razą baszczyński

Baszczyński wyśmiał wypowiedź Saganowskiego

Marcin Baszczyński wyśmiał wypowiedź napastnika Legii Warszawa Marka Saganowskiego, który powiedział, że drużyna "Białej Gwiazdy" boi się starcia z Legii. Obrońca Wisły twierdzi również, że więcej atutów ma Wisła. "Więcej atutów jest po naszej stronie. Maciek Żurawski "przełamał się", on lubi grać na stadionie Legii, strzelić tam bramkę. My, obrońcy, musimy współpracować dobrze z drugą linią i pilnować się w tyłach, a wtedy o wynik nie będziemy musieli się martwić. My, boczni obrońcy, staramy się podłączać do akcji ofensywnych, również Grzesiu Pater postara się rzucić jakąś dokładną piłkę do napastników. Nasza taktyka nie jest tajemnicą. Postaramy się zaprezentować ciekawe akcje i wygrać" - stwierdził Baszczyński

to mniej więcej taktyka jest taka zeby wygrać.czyli zadna.

Mini
19-09-2003, 10:17
ale najlepiej jakby było tak jak mówi Lucjan Brychczy.

"Czy ja coś strzeliłem? Nawet nie pamiętam. Wbrew pozorom tamten mecz był bardzo wyrównany. A co kopnęliśmy, to piłka wpadała do siatki
nie mamy nic przeciewko zeby każdy strzał legionistów wpadał do bramki wisły.teraz przeciez tez drużyny prezentuja wyrównany poziom

Menel
19-09-2003, 10:19
:rotfl: ladne dostaniecie baty hahahah zarozumiale warszawiaczki hahaha Legiaa - WISŁA KRAKÓW 1:4

nie napinaj...

Jak już wspomniałem... niech wygra lepszy... w tym dniu... bo na mistrza trzeba czekać.

Keleborn

z tymi prymitywnymi człowieczkami nie wyjeżdżaj, bo ja też mógłbym parę kwiatków zapodać... nie zrobię tego jednak, bo w gościach jestem... 8)

Mini
19-09-2003, 10:22

nie napinaj...

Jak już wspomniałem... niech wygra lepszy... w tym dniu... bo na mistrza trzeba czekać.

Keleborn

z tymi prymitywnymi człowieczkami nie wyjeżdżaj, bo ja też mógłbym parę kwiatków zapodać... nie zrobię tego jednak, bo w gościach jestem... 8)

no co jak co ale do kosowskiego to każdy może się przyjebac i nawrzucac mu.zasłuzył sobie w całej rozciagłosci koszulką. :box:

Keleborn
19-09-2003, 10:47

nie napinaj...

Keleborn

Menel,

raz już o tym rozmawialiśmy - ja nadal uważam że Kosowski taki właśnie jest i Ty wiesz czemu tak sądzę.

Złotouści piłkarze - napinacze - gwiazdorzy wkurzają mnie w jakiej drużynie by nie grali. Bardzo niewielu jest piłkarzy, którzy potrafią sklecić poprawnie zdanie po Polsku. Nie tego się z resztą od nich oczekuje.
Nie bardzo tylko rozumiem czemu krytykę osoby (nie piłkarza) KK zawsze Wy Wiślacy odbieracie personalnie?

Dobra, koniec o gwiazdach bundesligi; naszych i waszych i poznańskich też, wieczór się zbliża.

Menel
19-09-2003, 10:54
Nie odbieram krytyki KK personalnie... choć to w zasadzie, technicznie rzecz biorąc nadal Wiślak, więc... mi dobre imię Wiślaków na sercu leży...

choć KK cenię wyłącznie jako lewego pomocnika... o człowieku się nie wypowiadam, bo jak wspomniałem leży mi dobre imię Wiślaków na sercu, a moja wypowiedź mogłaby przeczyć temu...

co do koszulki... on Wam koszulkę, Wy mu cegłówkę no to chyba kwita jesteście? 8)

Pesto
19-09-2003, 10:58
Ciekawe , czy panna Kamila pojawi się na krakowskiej paradzie jamników ::8:: bo ma taką urodę - jamniczki szorstkowłosej (bez urazy dla tych przesympatycznych psów).

Co do meczu - typuję 1:1 .

Pirx
19-09-2003, 15:24
Szanse równe z lekka przewaga na Wisłe ( jak zawsze) ale wierze w Naszych.

A teraz złosliwie :> bo ma dzisiaj taki nastroj..pozdro

http://b0rg.w-n.pl/wt/witamy.jpg

MaxxxiM
19-09-2003, 15:34
Nie odbieram krytyki KK personalnie... choć to w zasadzie, technicznie rzecz biorąc nadal Wiślak, więc... mi dobre imię Wiślaków na sercu leży...

a czy on sie czuje Wislakiem nadal? swoim zachowanie raczej udwodnil ze Wisle ma gdzies w i wkluczowym momencie po prostu wyjechal, majac w dupie kolegow i kibicow.

choć KK cenię wyłącznie jako lewego pomocnika... o człowieku się nie wypowiadam, bo jak wspomniałem leży mi dobre imię Wiślaków na sercu, a moja wypowiedź mogłaby przeczyć temu...

jako lewy pomocnik byl dobry w konkretnym czasie w konkretnym ustawieniu Wilsy. nie spoardziwl sie ani w reprezentacji ani poki co w lidze niemieckiej. jest po prostu zwyklym rzemislnikiem, przecietnym pilkarzem, ktorzy w pewnym momencie poczul ze jest lepszy od najlepszych.

co do koszulki... on Wam koszulkę, Wy mu cegłówkę no to chyba kwita jesteście? 8)

to ze jakis ****** rzucil cegla to jedno. zachowanie godne potepienia.
fakt ze kamilek wyjechal z takim tekstem na koszulce wiadczy poprostu ze znizyl sie wlasnie do poziomu kolesia rzucajacego cegla, lub nozem.
PZPN powinien go ukarac, a zdaje sie ze kamilek mial sie dobrze.

taaa. w obu meczach z RSC i w rewanzowym z Omonia Wisla zaprezentowala piekny ofensywny futbol. Wszyscy pilkarze Realu Madryt z podziewm patrzyli na to co Wislacy robia na boisku.

no to jak to jest. oglada mecze Legii, a meczow Wisly nie? najlepiej zamiast pajacowac zabralby sie za wykonywanie pracy, bo w niemczech takich gwiazdorkow maja na peczki i nikogo nei obchodzi ze kilka meczow w eufa mu wyszlo. zenada

Menel
19-09-2003, 15:44
MaxxxiM

KK nadal jest formalnie Wiślakiem, bo to tego niemieckiego pierdu jest wypożyczony...

Co do umiejętności Kosy... cóż... niestety ani Gerets, który każe KK zapipcać od 16 do 16 nie jest zbyt zorientowany w możliwościach KK, ani tym bardziej Janas, który rzuca go po boisku gdzie popadnie... na jego możliwościach poznał się wyłącznie do tej pory tylko Kasperczak, i dlatego KK zagrał tak znakomicie choćby w pucharach.

Nie licytujmy się co jest gorszym występkiem... koszulka z napisem "kocham" Legię, czy rzut cegłą, której energia jest równa iloczynowi masy i kwadratu prędkości. Zresztą nie miejsce i nie czas na to więc to jest moje ostatnie zdanie w tej materii. Over i amen.

hmmm... co do cytatu, który zamieściłeś, i Twojego komentarza, aż mnie korci... ale w gościach jestem... to będę powściągliwy...

bele do wieczora...

Niech Moc będzie z lepszymi!

MaxxxiM
19-09-2003, 15:51
MaxxxiM

KK nadal jest formalnie Wiślakiem, bo to tego niemieckiego pierdu jest wypożyczony...

tyle ze mi nie chodzi o to jak sprawa wyglada formlanie, tylko jak zachowuje sie gwiazdorek.

Co do umiejętności Kosy... cóż... niestety ani Gerets, który każe KK zapipcać od 16 do 16 nie jest zbyt zorientowany w możliwościach KK, ani tym bardziej Janas, który rzuca go po boisku gdzie popadnie... na jego możliwościach poznał się wyłącznie do tej pory tylko Kasperczak, i dlatego KK zagrał tak znakomicie choćby w pucharach.

Nie licytujmy się co jest gorszym występkiem... koszulka z napisem "kocham" Legię, czy rzut cegłą, której energia jest równa iloczynowi masy i kwadratu prędkości. Zresztą nie miejsce i nie czas na to więc to jest moje ostatnie zdanie w tej materii. Over i amen.

nei zamierzam sie licytowac. stwierdzam, ze ktos kto rzucil cgla jest debilem i nic go nie usprawiedliwia, nawet glupota kamilka, ktory nie potrafi sie zachowac.

hmmm... co do cytatu, który zamieściłeś, i Twojego komentarza, aż mnie korci... ale w gościach jestem... to będę powściągliwy...

wal smialo. choc rozumiem, ze chodzi Ci o Karwana. mozemy pogadac 8)

Keleborn
19-09-2003, 16:36
Panowie - dajcie spokój. Czy na prawdę osoba Kamila K. jest tak niezwykła, że ma nam wszystkim na wątrobie leżeć? Wszystko zostało powiedziane.

Zajmijmy się meczem może?

Pesto
19-09-2003, 16:51
nei zamierzam sie licytowac. stwierdzam, ze ktos kto rzucil cgla jest debilem i nic go nie usprawiedliwia, nawet glupota kamilka, ktory nie potrafi sie zachowac.

mądre to i sprawiedliwe

piłkarz wychodzący na boisko nie może się bać o swoje zdrowie , nawet jeśli to Kamilka Kosowska - a jak ktoś chce wyrazić dezaprobatę , to są w tym kraju jajka i pomidory

postawiłem 1X , może Jop coś dla nas strzeli :oho:

Keleborn
19-09-2003, 17:01
postawiłem 1X , może Jop coś dla nas strzeli :oho:

A ja postawiłem... dużo : 1 dla nas, oczywiście wszystkie niższe wyniki były już zajęte a przecież nie będę dzielił się wygraną.

PS Raz mi się udało. Z Gieksą ostatniej wiosny.

jarcyś
19-09-2003, 17:08
spadam na meczyk :]

............dziś Warszawa czeka na zwycięstwo twe.................

MaxyM
19-09-2003, 19:42
Ja zaraz otwieram piwko i gapie sie w portal interia.pl :D .

Sie porobilo... :fu:

Czekam na relacje z trybun i jakies zdjecia... ja pierdziele... nie zobacze meczu :cry: .

MaxxxiM
19-09-2003, 19:59
Ja zaraz otwieram piwko i gapie sie w portal interia.pl :D .

Sie porobilo... :fu:

Czekam na relacje z trybun i jakies zdjecia... ja pierdziele... nie zobacze meczu :cry: .

a t nie lepiej na LegiaLive?

MaxxxiM
19-09-2003, 20:27
20 min. Doskonała sytuacja Wisły! Jóźwiak daje się ograć dla Patera a ten lobuje Boruca. Z linii bramowej piłkę wybija Choto!

kur*** Jozwiak *************** do chu****
Choto :+: i ten chlopak ma najnizszy kontrakt w Legii (8300)

MaxyM
19-09-2003, 20:27
GW: "19. minuta Jóźwiak mógł odetchnąć z ulgą. Takich błędów to się nie robi! Obrońca Legii oddaje piłkę Paterowi we własnym polu karnym. Pater lobuje nad wychodzącym z bramki Borucem. Honor Jóźwiaka ratuje Choto, który wybija piłkę na rzut rożny."

8- :rotfl:

MaxyM
19-09-2003, 20:30
Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu: Dajcie mi wizje! :fu:

Co tam sie dzieje :panie:

c_zary
19-09-2003, 20:32
Troche spozniony ale juz wlaczylem gazete i obgryzamy razem paznokcie

MaxxxiM
19-09-2003, 20:35
w ramach "wizji"

Na trybunach jest atmosfera prawdziwego piłkarskiego święta! Na początek spotkania kibice Legii zaprezentowali kartoniadę z napisem "STOLICA" w asyście małych flag, białych szarf oraz dużych transparentów. 600-osobowa grupa Wiślaków prezentuje kartoniki z Białą Gwiazdą.

MaxyM
19-09-2003, 20:38
Dzieki Max

Wlasnie chodzi mi o trybuny :zyleta:

MaxxxiM
19-09-2003, 20:38

30 min. Po dośrodkowaniu Brasilii Joźwiak bliski strzelenia bramki samobójczej.

***** ***** ***** :fu:

krollek
19-09-2003, 20:55
0:0 do przerwy

race, wyrzutnie i dymy

qurwa chory człowiek i na mecz nie mógł iść :fu:

MaxxxiM
19-09-2003, 20:55
Po błędzie Jóźwiaka strzela Żurawski. Boruc broni!

Czy Dariusz Kubicki nie widzi, ze pozostawianie Jozwiaka na boisku grozi utrata bramki?!! On gra gorzej niz JOp co jest niemal niemozliwe!!!

Kuba opanuj sie !!!

krollek
19-09-2003, 20:58
Czy Dariusz Kubicki nie widzi, ze pozostawianie Jozwiaka na boisku grozi utrata bramki?!! On gra gorzej niz JOp co jest niemal niemozliwe!!!
Fakt Jóźwiak gra cienko ale Dixon wymiata w obronie i się nawet do ataków zabiera :)

MaxxxiM
19-09-2003, 21:01
Fakt Jóźwiak gra cienko ale Dixon wymiata w obronie i się nawet do ataków zabiera :)

w Arsenalu ostatnio tez jeden obronca czynil cuda, az w koncu przestal. Jozwiak dwa razy doprowadzil do sytuacji bardzo groznej a raz malo sam nie strzelil. tyle ze nie do tej bramki. definitywnie powinien zakonczyc kariere!!! i to juz teraz, po pierwszej polowie. dziekujemy za wszystko co zrobil, za bycie bramkarzem w Sampdorii i wystarczy!

krollek
19-09-2003, 21:03
na Jóźwiaka tak jedziesz a chłopak miał okazje bramke strzelić w 2 minucie (chyba)

C@mo
19-09-2003, 21:03

a pomyslec ze orzed sezonem darlem na dzialaczy ze Choto sie nawet do rezerw nie nadaje , a teraz bez niego nie wyobrazam sobie obrony ;)

MaxxxiM
19-09-2003, 21:05
na Jóźwiaka tak jedziesz a chłopak miał okazje bramke strzelić w 2 minucie (chyba)

10 min. Słabe uderzenie głową Jóźwiaka przejmuje Stolarczyk!

20 min. Doskonała sytuacja Wisły! Jóźwiak daje się ograć Paterowi a ten lobuje Boruca. Z linii bramowej piłkę wybija Choto!

30 min. Po dośrodkowaniu Brasilii Joźwiak bliski strzelenia bramki samobójczej

45 min. Po błędzie Jóźwiaka strzela Żurawski. Boruc broni!

nie za duzo jak na jednego obronce?

Harcerz
19-09-2003, 21:14

10 min. Słabe uderzenie głową Jóźwiaka przejmuje Stolarczyk!

20 min. Doskonała sytuacja Wisły! Jóźwiak daje się ograć Paterowi a ten lobuje Boruca. Z linii bramowej piłkę wybija Choto!

30 min. Po dośrodkowaniu Brasilii Joźwiak bliski strzelenia bramki samobójczej

45 min. Po błędzie Jóźwiaka strzela Żurawski. Boruc broni!

nie za duzo jak na jednego obronce?

Za duzo!! Mam nadzieje ze w 2 polowie zagra lepiej :/

krollek
19-09-2003, 21:14
1:0
strzelił VUKO

C@mo
19-09-2003, 21:15
Vuko i 1:0 :+: :+: :+:

krollek
19-09-2003, 21:15
2:0
strzelił STANKO

:gool:

c_zary
19-09-2003, 21:17
:banan:

C@mo
19-09-2003, 21:18
2:0 Svitlica :+: :+: :+:

Stanko ma patenta na krakósów

ale pieknie jest :)

Harcerz
19-09-2003, 21:19
:zyleta:

MaxxxiM
Jezu kochany!!!!! 2:0 !!!!!!!!1 :+:

krollek
i jak tu się nie wkurzyć że się mecz ogląda w TV :/ :fu:

Harcerz
19-09-2003, 21:22
I jest pieknie !!! :) poszedlem tylko do kuchni po piwo a tu 2-0,przechodze w takim razie na relacje na zywo (telefoniczna)

MaxyM
8-

:rotfl:

8-

:+:

MaxxxiM

nie narzekaj, ja mam tylko relajce tekstowa. a chlopakom z LegiaLive chyba notebook wypadl z radosci, bo z opznieniem podali bramki :D

krollek
19-09-2003, 21:26
zajebiste wulkaniki po stronie żylety jak i krytej

aha na początku 2 połowy zadyminli przed krytą racami że nie było nic widać :)

STANKO SVITLICA KOCHA GO CAŁA STOLICA

MaxyM
19-09-2003, 21:27
Zajebiscie... :+:

Ale jak pomysle o Polkowicach i Lecznej to normalnie :fu: .

Harcerz
19-09-2003, 21:28
brawo Boruc, wolny byl dla Wisly(Zurawski)

MaxxxiM
19-09-2003, 21:29
Zajebiscie... :+:

Ale jak pomysle o Polkowicach i Lecznej to normalnie :fu: .

wstrzymajmy sie jeszcze pare minut ze swietowaniem. jeszce zchwileczke i zaspiewamy Twoja piesn o bialej gwiezdzie :D

Harcerz
19-09-2003, 21:29
Saganowski minimalnie , szkoda

MaxxxiM
19-09-2003, 21:30
''GTS GTS GTS TO WISEŁKA QRWA JEST''

REGULAMIN :look:
OPANUJ SIE !!!!

Harcerz
19-09-2003, 21:31
Stolarczyk, groznie bylo

Gutek
19-09-2003, 21:31

nie narzekaj, ja mam tylko relajce tekstowa. a chlopakom z LegiaLive chyba notebook wypadl z radosci, bo z opznieniem podali bramki :D
:buhaha: :rotfl: :buhaha: Zresztą i tak wole Onet...
Ja kocham Legię LA LA LA LA LA :+: :+: :+:
STANKO I VUKO :+: :+: :+:
KIBICE I KUBICKI :+: :+: :+:

MaxyM
19-09-2003, 21:32
''GTS GTS GTS TO WISEŁKA QRWA JEST''

Ej!

Pochamuj emocje! 8)

krollek
19-09-2003, 21:32
sorki ale to jest prawdziwa relacja z meczu :)

ale te krakusy faulują :/

Zieliński + Choto = świetna obrona :+:

Harcerz
19-09-2003, 21:33
rog dla Wisly, Brasilia groznie strzelal uff

MaxxxiM
19-09-2003, 21:34
sorki ale to jest prawdziwa relacja z meczu :)

ale te krakusy faulują :/

na tym forum jest tak zajebiscie wlasnie dlatego, ze nia ma tego typu jazd. i starajmy sie ten poziom utrzymac

krollek
19-09-2003, 21:36
na tym forum jest tak zajebiscie wlasnie dlatego, ze nia ma tego typu jazd. i starajmy sie ten poziom utrzymac
ok sorry :oho:

i tak na meczu jesteśmy mniej przyjaźnie ustosunkowani do naszych rywali :)

Kurcze no cisną krakusy :/ dobrze że Boruc wszystko łapie

Harcerz
19-09-2003, 21:37
magiera 3-0

krollek
3 : 0
MAGIERA

Gutek
Podnieść kontrakt Choto i to NATYCHMIAST !!! :> :]
Magiera !!! Dobić ich niech sie nie podniosą jeszcze jeden jeszcza dwa proszę cię Legiunio ma ! :+:

MaxyM
19-09-2003, 21:38
::o::

Buhahahaha

Harcerz
W samo okno :+:

C@mo
jeszu ale ta Wisła słaba nawet Megic im bramke wrzucił :+: :>

krollek
19-09-2003, 21:39
Wchodzi Wróbel za Stanko :dz:

MaxyM
19-09-2003, 21:40
Ciekawe czy znow zrobia forum u siebie off :> '8

krollek
19-09-2003, 21:41
3 do 0 trafiła Legia f.....a (cenzura :) )

MaxxxiM
::o::

Buhahahaha

MaxyM to spiewamy ALE JAZDA POLEGLA BIALA GWIAZDA !!!!!!!!
KOSOWSKI ODSZCZEKUJ :D

MaxyM
Co jest z tym golem - nigdzie nie podaja, ze wpadl - LL! GW ???

c_zary
19-09-2003, 21:42

o w morde

:panie:

krollek
4 : 0
SURMA

Harcerz
4-0 SURMA

MaxxxiM
19-09-2003, 21:43
Co jest z tym golem - nigdzie nie podaja, ze wpadl - LL! GW ???

sport.interia.pl

Gutek
Wlasnie dajcie jakiegos linka do ich forum trzeba zobaczyc jak juz piszą ze kupilismy mecz i ze wogole Pan Bog ich nie lubi :rotfl: :buhaha: :+: 4:0 !!!!!!!!!!!!!! JA KOCHAM LEGIE LA LAA LALAALALA
SETNY POST !!!!! :+:

MaxxxiM
:+: 75 min. GGGGGOOOOOOOOLLLLLLLL dla Legii!!!Magiera odważnie wchodzi w pole karne i oddaje mocny strzał. Piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki. Piekutowski nie ma nic do powiedzenia. Legia prowadzi 3-0 !!! Dramat Wisły!!!

MaxyM
19-09-2003, 21:44
8- 8- 8- :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ale jazda, polegla biala gwiazda :banan:

Gdzie ta druzyna! Ej Lajkonik, gdzie ta wielka druzyna?! :oho: :rotfl:

krollek
wchodzi Sokół II za Sokoła I

''dziękujemy, dziękujemy :) ''

C@mo
4:0 ale pogrom

Łukasz Surma :+: :+: :+: :+: :+:

c_zary
19-09-2003, 21:46
Zaimprowizowalbym jakas choreografie na dywanie gdyby mnie tak nie napierdalaly korzonki :help: :)

MaxxxiM
normalnie nie wyrabiam sie z pisaniem :D
w 5 rocznice porazki w krakowie LEGIA rewanzuje sie Wisle :D
Kosowski co teraz powiesz?

krollek
'Komandos'' wchodzi za VUKO

''na kolana'' :D

Gutek
81 min - Tomasz Sokołowski II wchodzi za Tomasza Sokołowskiego I z onetu :buhaha: :buhaha: :buhaha: Sorki za to nabicie ewidentne ale nie moglem sie powstrzymac ! JESZCZE JEDEN !!! '8 :+:

krollek
19-09-2003, 21:47
4 : 1brożek :/

Gutek
19-09-2003, 21:47
***** brozek i 4:1 po jakiego **** 4:0 tak ladnie wygladało :oho:
Hehe tak se kalkuluje i mowie wbijmy jeszcze jeden bo 5:1 wyglada lepiej niz 4:0 badz 4:1 to jest duzo lepiej ! DO BOJU LEGIA DO BOJU !!
Nie dawajcie mi bana jestem po prostu szczesciliwy :/ :rotfl:

MaxyM
19-09-2003, 21:48
Dajcie spokoj z ta gnida Kosowskim... Po co komentowac jego zlote mysli.

Tego sie nawet ja nie spodziewalem 8- .

Lajkoniki dzis dekoderami rzucaja... :rotfl:

MaxxxiM
19-09-2003, 21:48
MaxyM musisz wykonac okolicznosciowy banner bo poprzedni juz nie ma tej mocy :D

ALE JAZDA POLEGLA BIALA GWIAZDA

MOCNA W GEBIE Z RANA
WIECZOREM NA KOLANACH

ALE JAZDA POLEGLA BIALA GWIAZDA

:D

MaxyM
19-09-2003, 21:52
http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=4019 8-

"Dokładnie 5 lat temu, 19 września 1998 roku Wisła po raz pierwszy za tzw. "czasów Tele-Foniki" podejmowała Legię. Nasz zespół prowadził Franciszek Smuda. Po znakomitym spotkaniu Wisła wygrała 4:1, a ozdobą rywalizacji był gol Grzegorza Kaliciaka na 3:1.

Z tamtej drużyny pozostali już tylko Grzegorz Pater, Daniel Dubicki (strzelec czwartej bramki), Artur Sarnat i Tomasz Frankowski (zdobywca pierwszego gola). Nie mamy nic przeciwko powtórce rezultatu sprzed 5 lat - tym razem na korzyść gości :-)"

:rotfl: :rotfl:

Harcerz
19-09-2003, 21:52
Po 4 bramce BORUC odtanczyl Krakowiaka :)

Harcerz
19-09-2003, 21:54
Saganowski mial szanse :fu:

krollek
19-09-2003, 21:54
4 minuty doliczyli szkoda że nie 8 ;)

MaxxxiM
19-09-2003, 21:55
no to jest dokladnie tak samo jak piec lat temu, z tym ze teraz brac krakowska placze. mam nadzieje, ze nie bede demolki roic w zwiazku z postawa swoje druzyny

przypomnijmy co przed meczem mowil

Po wypowiedziach legionistów widzę, że szykują się na nas, przeżywają. A dla nas Warszawa to kolejny przystanek na drodze po mistrzostwo Polski

wypowiedzi kamilka nie bede przytaczal bo okazalo sie po raz kolejny ze jest smieszny

ALE JAZDA POLEGLA BIALA GWIAZDA :D

Harcerz
19-09-2003, 21:56
Brozek niebezpiecznie ,

krollek
19-09-2003, 21:56
KONIEC 4 :1
:+: :+: :+: :+:

Harcerz
19-09-2003, 21:58
Koniec 4-1 ,ostatnia akcja Legii 3 na jednego ale Dudek troche spieprzyl

C@mo
19-09-2003, 21:59
Koniec :+: :+: :+:

Jaki piekny wieczór :)

MaxxxiM
19-09-2003, 21:59
:+: DZIE-KU-JE-MY :+:

Jesli Legia bedzie tak grala to Mistrz Polski jest nasz.
Autor watku "Kubicki sie nie nadaje' oraz Genzyp Kapen odszczekiwac :D

Ale jazda polegla Biala Gwiazda :D

Harcerz
19-09-2003, 22:00
Pilkarze Legii podziekowali kibicom i rzucili koszulki w trybuny :)

krollek
19-09-2003, 22:01
chyba nasi rozrzucili swoje koszulki dla kibiców :)

''Ja kocham Legie lalalalalala ...''

Harcerz
19-09-2003, 22:03
Chcialem wejsc na forum Wisly ale jest jakis problem , ciekawe dlaczego?

c_zary
Koniec :+: :+: :+:

Jaki piekny wieczór :)
A nawet popoludnie :)

Greebo
Jak to ku... mac napisac?

Gratulacje.

krollek
19-09-2003, 22:04
pewnie mają żałobę :buhaha:

MaxyM
19-09-2003, 22:04
Jak to ku... mac napisac?

Gratulacje.

Danke! :>

Harcerz
19-09-2003, 22:05
Wlasnie dajcie jakiegos linka do ich forum trzeba zobaczyc jak juz piszą ze kupilismy mecz i ze wogole Pan Bog ich nie lubi :rotfl: :buhaha: :+: 4:0 !!!!!!!!!!!!!! JA KOCHAM LEGIE LA LAA LALAALALA
SETNY POST !!!!! :+:

ZROBILI

MaxyM
19-09-2003, 22:06
Bardzo mnie cieszy fakt, ze Surma im wpakowal bramke... Pieknie, pieknie!

Dlaczego ja tego meczu zobaczyc nie moglem... 8- No tak, bo do US glupi wyjechalem... :oho:

krollek
19-09-2003, 22:07
ale relacje miałeś prawie na żywo :)

MaxyM
19-09-2003, 22:07
Dziala, tylko musisz odswiezyc pare razy :>

Harcerz
19-09-2003, 22:09
Reakcja Piekutowskiego po bramce Magiery:" JA Pie...le"

krollek
19-09-2003, 22:11
''pociąg o nazwie wisła zepsuł się na stacji LEGIA'' :)

MaxxxiM
19-09-2003, 22:13
ciekaowstka ze strony Wisly :D

Legia-Wisła: Pojechali po punkty, wrócą ze wstydem
Piłkarze Wisły Kraków na mecz z Legią pojechali z myślą o trzech punktach, a wrócą myśląc o fatalnej porażce. Grająca przeciętnie w tym sezonie Legia zdeklasowała wicemistrza Polski, wygrywając aż 4:1. Jedynie w pierwszej połowie obie drużyny grały równo.
na nieoficjalnej stronie Wisly juz umiescili swoj klub na drugim miejscu :D

krollek
19-09-2003, 22:13
kurcze zaparowała im kamera w salce konferencyjnej :oho:

crolick
19-09-2003, 22:14
8- 8- 8-

moj boze w zyciu bym sie nie spodziewal takiego wyniq!!

pieknie, pieknie!!

4-1 - brawo, brawo, brawo i jezcze raz brawo
:+: :klask: :+: :klask:

MaxxxiM
19-09-2003, 22:16
GW

Dwie minuty i bramki Aleksandara Vukovicia oraz Stanko Svitlicy wstrząsnęły Wisłą. Krakowian dobił fantastycznym strzałem z kilkunastu metrów Jacek Magiera i z kilku Łukasz Surma

Vuković zdobył gola w 52. minucie, dobijając strzał Svitlicy. MInutę później błąd popełnił Mariusz Jop, sam na sam z Adamem Piekutowskim znalazł się Svitlica. Strzelił mocno, bramkarz gości przepuścił piłke między nogami. W 78. minucie po jednej z kontr piłkę dostał na prawym skrzydle Magiera, pobiegł z nią kilkadziesiąt metrów, po czym fantastycznie trafił z kąta w samo okienko (piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki). Kilka minut później Magiera świetnie zagrał do Surmy, a ten w sytuacji sam na sam z Piekutowskim przerzucił piłkę nad bramkarzem do siatki.

Bramkę dla Wisly strzelili w 85. minucie bracia Brożkowie - Paweł dośrodkował z prawego skrzydła, a Piotr z kilku metrów trafił głową do bramki.

Legia już w 2. minucie mogła prowadzić. Pogubili się obrońcy Wisly, z pola karnego uderzał Marek Jóźwiak, pilka trafia do stojącego tuż przed Adamem Piekutowskim Markiem Saganowskim, ale ten trafił wprost w bramkarza gości.

Najlepszą okazję legioniści zmarnowali w 27. minucie. Łukasz Nawotczyński źle obliczył lot piłłki i jej nie sięgnął, przejął ją stojący kilka metrów od bramki Stanko Svitlica, ale choć był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, nie potrafił nawet celnie strzelić.

Krakowianie nie byli tak groźni, choć w 13. min jedna z ich kontr zakończyła się groźnym strzałem z kilkunastu metrów Brasili - Artur Boruc z trudem odbil piłkę. Potem lob Grzegorz aPatera o mało nie wpadł do siatki gospodarzy, ale piłkę zmierzającą do bramki wybił Dickson Choto. Najlepsza okazję dla Wisły zmarnował jednak... sędzia liniowy. Po zagraniu Mirosława Szymkowiaka Maciej Żurawski był zupełnie sam z Borucem, ale choc nie było spalonego, sedzia boczny podniósł chorągiewkę do góry.

Lepiej radził sobie sędzia główny, Lubos Michel. Kilka dni temu prowadził spotkanie pierwszej kolejki Ligi Mistrzów Milan - Ajax. W ubiegłym roku Słowak sędziował spotkania mistrzostw świata w Japonii i Korei Płd.

Słowaccy sędziowie prowadzili już kilka meczów polskiej ekstraklasy w poprzednim sezonie, ale w obecnych rozgrywkach jest to pierwszy tego typu eksperyment.

Mecz czołowych drużyn polskiej ligi wywołał w Warszawie olbrzymie zainteresowanie. Pół godziny przed początkiem spotkania trybuny zostały wypełnione do ostatniego miejsca. Mecz zobaczy 12 tys. kibiców.

Tuż przed meczem osttani chętni mogli nabyć bilety tylko u "koników". Jeden z nich oferował wejściówki po 150 zł. Kibice spisują się poprawnie. Na razie najwiekszy problem z nimi to zbyt dużo rzuconych na murawę serpentyn oraz wystrzeliwane nad boisko race świetlne.
[/b]

krollek
19-09-2003, 22:17
Ledwo ich widać na tej konferencji prasowej :oho:

''wynik jest trudny do przetrawienia'' :buhaha: słowa Kasperczaka

MaxyM
19-09-2003, 22:18
http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw.jpg

Pieknie, no pieknie..., dawmo sie tak nie usmialem.

I nigdy jeszcze nie darlem sie goooooooooooool!!! do monitora! 8- :oho:

Unico
19-09-2003, 22:21
też gratuluję...

Harcerz
19-09-2003, 22:22

JA TAK SAMO!!! po bramce Magiery :)

krollek
19-09-2003, 22:23
chyba jutro trzeba będzie powtóreczke obejrzeć :D

crolick
też gratuluję...

dzieki :D

MaxxxiM
piekny tytul na sports.pl :D

Wisła wyschła w Warszawie
W piątkowym szlagierze szóstej kolejki piłkarskiej ekstraklasy Legia Warszawa wprawiła w ekstazę 16 tysięcy widzów na trybunach, gromiąc Wisłę Kraków 4:1. Zwycięstwo nad aktualnym mistrzem kraju Legioniści zawdzięczają w dużej mierze serbskiemu duetowi Aleksader Vukovic - Stanko Svitlica, którzy w odstępie dwóch minut drugiej połowy (51 i 53 min) strzelili po jednym golu. W 74 minucie podwyższył Jacek Magiera, popisującł się pięknym, silnym strzałem z ostrego kąta. 5 minut pozniej bezradnych Krakowian dobił rządzący na środku boiska Łukasz Surma.
interia.pl :D

Ekstraklasa: Legia rozgromiła Wisłę
19.09.2003 21:53

Legia - Wisła 4:1 / PAP
W meczu na szczycie 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 4:1.

Po utracie bramki Wisła odważniej zaatakowała, ale siła ofensywna krakowian była tego dnia bardzo słaba.
onet.pl

Ekstraklasa: Legia rozgromiła Wisłę!

Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 4:1 (0:0) w meczu 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Gospodarze byli zespołem bezdyskusyjnie lepszym i mogli zdobyć jeszcze więcej bramek. Wisła kompletnie rozczarowała.

wp.pl

Mistrz Polski na kolanach!! Legia zdemolowała Wisłę

i najbardziej rosmieszyl mnie komentarz pod tekstem
"Legia wygrala przez przypadek kazdy to widzial" :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha:

crolick
19-09-2003, 22:28
oceniajac gre legii, to bedzie duzo plusow, i jeden minus - jozwiak. i ze tak zacytuje klasyka - jozwiak musi odejsc!! :box:

MaxxxiM
19-09-2003, 22:30
normalnie jest mi szkoda kibicow Wisly. tych prawdziwych, ktorzy sa z druzyna na dobre i zle. pamietam co czulem 5 lat temu i naprawde szczerze wspolczuje.
ale to co dzispokazala Legia to bylo cos wspanialego.
Kuba dzieki !!! wielki dzieki !!!
dla takich chwil znosi sie wszystko !!!

LEEEEGIAAAA, LEGIA WARSZAWA :+:

dyha
19-09-2003, 22:30
bylem oglądac mecz na C+ u kuzyna , po 2 bramce płakałem jak dziecko ze szczescia , boże ***** nigdy bym nie powiedzial ze bedzie 4-1 !!! masakra , mexyk o ja pierdole , uff weracalem autem i przez 5 km , powrotu spiewe spiew , spiew i spiew przez okno ! ja kochham LEGIEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MaxyM
19-09-2003, 22:31

JA TAK SAMO!!! po bramce Magiery :)

Hehe u mnie goscie siedzieli, ja po pierwszych dwoch zaczalem sie drzec Gooool! Goool! , wszyscy wpadli patrza, a ja sie patrze w monitor. Mieli miny... :oho:

http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw2.jpg

Harcerz
19-09-2003, 22:31
oceniajac gre legii, to bedzie duzo plusow, i jeden minus - jozwiak. i ze tak zacytuje klasyka - jozwiak musi odejsc!! :box:

"Zwyciezcow sie nie sadzi" :)

Kakarotto
19-09-2003, 22:32
po tak efektownym zcyciestwie nad wisla moze teraz jakis sponsor przyjdzie i podpisze umowe

kubut
19-09-2003, 22:34
daięki za tem wieczór i za to że jesteś L E G I O

MaxxxiM
po tak efektownym zcyciestwie nad Wisła moze teraz jakis sponsor przyjdzie i podpisze umowe

ERA GSM :rotfl:

jarcyś
chciałbym publicznie przeprosić Pana Jacka Magierę za to , że tyle lat się z niego naśmiewałem i wątpiłem w jego talent.

JACEK MAGIERA MISTRZEM SOCCERA

Harcerz
A mialem dzis nie pic :> Pewnie poplyne jak Wisla w Warszawie ;)

kubut
19-09-2003, 22:36
teraz to sponsora złapiemy w mig my go juz mamy :+:

MaxxxiM
19-09-2003, 22:38
chciałbym publicznie przeprosić Pana Jacka Magierę za to , że tyle lat się z niego naśmiewałem i wątpiłem w jego talent.

:+: Do obrony z Czestochowy na stopera Jack Magiera :+:

dyha
19-09-2003, 22:39
co jest dobre na uspokojenie ?? ja dzis nie usne !!!!

MaxxxiM
19-09-2003, 22:41
no dobrze ja chyba jednak zrobie strone poswiecona kamilkowi, bo on taki smieszny jest :D
nie odpuszcze normalnie (przepraszam znudoznych tematem)

Legia – przy całym szacunku – topi się w szarzyźnie polskiej ligi. Obejrzałem kilka jej spotkań i niczym mnie nie zachwyciła. Owszem, mają w Warszawie kilku chłopaków, na których trzeba uważać, ale wszystko to za mało na Wisłę :rotfl: :rotfl: . W zeszłym sezonie trafnie stwierdziłem, że Legia nie będzie się liczyć w walce o mistrzostwo Polski. Teraz również nie można jej uważać za kandydata do tytułu. Tej drużynie brakuje polotu. :buhaha: :buhaha: Gra zaledwie solidnie i chwała jej za to.”- mówi zawodnik Kaiserslautern.

MaxyM
19-09-2003, 22:41
http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw3.jpg

Jak ja to lubie... '8

"Ja kocham Legie..."

Po wczorajszym obiecalem sobie, ze nie pije... ale... :>

MaxxxiM
19-09-2003, 22:43
http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw3.jpg

Jak ja to lubie... '8

"Ja kocham Legie..."

Po wczorajszym obiecalem sobie, ze nie pije... ale... :>

oo ten banner jest bardzo... hmmm efektowny :D
a obietnice skladane na kacu nie sa wiazace :D

Yevaud
19-09-2003, 22:43

I slusznie!!!

Jacek MAgiera pokazał, że jest naprawdę dobrym zawodnikiem. Kiedyś, w temacie Świerczewski, pisałem nieco prowokacyjnie, i przyznaję - żartobliwie - że Legia nie potrzebuje Świra, bo ma Vukovica, Surmę i MAgierę, którzy są wszyscy lepis od "gwiazdora". Ale teraz oklazuje się, że to wszystko prawda! Legia ma trrzech rozgrywających, którzy są mniej więcej równorzedni, a z całą pewnością lepis niż Świr i Szymkowiak "Azjata".

MaxxxiM
19-09-2003, 22:46

I slusznie!!!

Jacek MAgiera pokazał, że jest naprawdę dobrym zawodnikiem. Kiedyś, w temacie Świerczewski, pisałem nieco prowokacyjnie, i przyznaję - żartobliwie - że Legia nie potrzebuje Świra, bo ma Vukovica, Surmę i MAgierę, którzy są wszyscy lepis od "gwiazdora". Ale teraz oklazuje się, że to wszystko prawda! Legia ma trrzech rozgrywających, którzy są mniej więcej równorzedni, a z całą pewnością lepis niż Świr i Szymkowiak "Azjata".

tylko problem z nasza ukochana Legia polega na tym, ze zawodnicy z eLka wspinaja sie na wyzyny swoich umiejetnosci tylko wtedy gdy graja z godnym rywalem (choc Wisla dzis...). z ogorkami gra im trudniej niz z Wisla. paradoks

crolick
19-09-2003, 22:46

wole jednak ich teraz sadzic, bo za mecz dwa, moze juz nie byc tak rozowo. jozwiak jest dobry ale w gadkach a nie na boisku...

jozwiak musi odejsc!! :box:

Kamilsts
19-09-2003, 22:50
Pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuje :-) Mam nadzieję że jutro na Ludowym zobaczę podobny mecz :buhaha:

LEGIA I ZAGŁĘBIE NA ZAWSZE !!!!!!!!!

MaxxxiM
19-09-2003, 22:50

wole jednak ich teraz sadzic, bo za mecz dwa, moze juz nie byc tak rozowo. jozwiak jest dobry ale w gadkach a nie na boisku...

jozwiak musi odejsc!! :box:

ja sie z tym postulatem zgadzam. w pierwszej polowie Beret gral tragicznie i tylko dlatego ze Wislacy zagrali dzis slabo zawdzieczamy ze nie wykorzystali tych prezentow. obron atka grac nie moze. po prostu najlepsze lata ma juz za soba i czas odejsc. Choto jest juz na poziomie ktory daje pewnosc i spokj bramkarzowi i kibicom.
dzieki Beret za wszystko, ale "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc" i to jest odbry moment. po 4:1 z mistrzem Polski. doskonaly moment na zakonczenie kariery

MaxxxiM
19-09-2003, 22:54
Marcin Baszczyński wyśmiał wypowiedź napastnika Legii Warszawa Marka Saganowskiego, który powiedział, że drużyna "Białej Gwiazdy" boi się starcia z Legii. Obrońca Wisły twierdzi również, że więcej atutów ma Wisła. :rotfl: "Więcej atutów jest po naszej stronie :rotfl: . Maciek Żurawski "przełamał się", on lubi grać na stadionie Legii, strzelić tam bramkę. My, obrońcy, musimy współpracować dobrze z drugą linią i pilnować się w tyłach, a wtedy o wynik nie będziemy musieli się martwić. My, boczni obrońcy, staramy się podłączać do akcji ofensywnych, również Grzesiu Pater postara się rzucić jakąś dokładną piłkę do napastników. Nasza taktyka nie jest tajemnicą. Postaramy się zaprezentować ciekawe akcje i wygrać" - stwierdził Baszczyński.

ciekawe czy po dzisiejszym meczu Maciek nadal lubi grac na stadionie Legii. ten sie smieje kto sie smieje ostatni. a jak teraz humor panie Baszczynski? :buhaha:

MaxyM
19-09-2003, 22:55
Dobrze, bardzo dobrze... A Idea dala dupy... ;)

Aureliusz
19-09-2003, 23:00
Tak na gorąco, dopiero wróciłem.
1. Ja kocham Legię, lalalalalalalala
2. Czegoś takiego się nie spodziewałem. Aż nie wierzyłem własnym oczom
3. Magiera :+: Od dzisiaj nie powiem na niego ani jednego zlego słowa
4. J(eł)op do reprezentacji. Dziękujemy za drugą bramkę.
5. Jak by się skończyło 7:0 to Wisła nie powinna mieć pretensji. Szkoda sytuacji Sagana (dwóch), Wróbla (co za fatalne przyjęcie) i Jóżwiaka.
6. Jeszcze raz: Ja kocham Legię, lalalalalala

qwerty1234
19-09-2003, 23:01
Ale niesamowite emocje! :+:
I co teraz panie gówniany kosowski???? CO??????
Ty stara dupa jesteś!!!! :buhaha: :rotfl:
LEGIA MISTRZ MISTRZ MISTRZ! :)

crolick
19-09-2003, 23:02
Tak na gorąco, dopiero wróciłem.
1. Ja kocham Legię, lalalalalalalala
2. Czegoś takiego się nie spodziewałem. Aż nie wierzyłem własnym oczom
3. Magiera :+: Od dzisiaj nie powiem na niego ani jednego zlego słowa
4. J(eł)op do reprezentacji. Dziękujemy za drugą bramkę.
5. Jak by się skończyło 7:0 to Wisła nie powinna mieć pretensji. Szkoda sytuacji Sagana (dwóch), Wróbla (co za fatalne przyjęcie) i Jóżwiaka.
6. Jeszcze raz: Ja kocham Legię, lalalalalala

a zalozymy sie?? :D

Menel
19-09-2003, 23:07
Gratuluję.

Wasza drużyna, zagrała znakomity mecz, a my przegraliśmy zasłużenie... zagraliśmy piach jak nigdy dotąd... :/

k_luke
19-09-2003, 23:08
TYLKO JEDNO:

:+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+::+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:

'8

jarcyś
19-09-2003, 23:10
MaxyM , harcerz :

http://www.rafe.neostrada.pl/

patrzcie i podziwiajcie

MaxyM
19-09-2003, 23:12
Lech 2-0
Gornik (wyjazd) 2-0
Wiala 4-1

Legia 3:0 mecze prestizowe :]

qwerty1234
19-09-2003, 23:15
A Polonia 2:0 ?? :+:
Chociaż z takim kibicami :box:

Kasja
19-09-2003, 23:15
to bylo zajebiste!!!!!! :D
Legia mistrz!!!!!!!!

JA KOCHAM LEGIE!!!!!!!!!! :D

Cipciuś
19-09-2003, 23:17
aaaqaaaaaaaaaaaa
ludzie nei wiem co powiedziec :D
Normalanie to chyba sen !
Ciekawe jakie miny maja teraz ci ktorzy mi w poludnie mowil ze jak zwykle żyje marzeniami twierdzac ze wygramy 4-0 :D
normalnie szał szał istny szał !!!!!!
Wisła......Co Ty Na to ?
NA KOLANA !

Sory ludzie ale ja poprostu nie moge tego powstrzyumac,, to jest silniejsze odemnie !

PZDR M(L)F !

Aureliusz
19-09-2003, 23:17
Gratuluję.

Wasza drużyna, zagrała znakomity mecz, a my przegraliśmy zasłużenie... zagraliśmy piach jak nigdy dotąd... :/
Piach to mało powiedziane. Stary, wasza obrona w ogóle nie istniała. Macie szczęście, że nie było 7:1. A Jop? To porażka kompletna. Sprezentował nam drugą bramkę. Ciekawe co zrobi teraz JAnas, który brał od Was 3 obrońców.

Szkoda Sagana. Zasłużył na gola. Ale raz nie miał szczęścia, a raz wyjął Piekutowski (też szczęśliwie). A Wróbel to powinim się nauczyć przyjmować piłkę (Kiełb zresztą też).

W przerwie pomyślałem: dobrze jak 1:0 będzie, a tu taka niespodzianka. Ciekawe co teraz powiedzą panowie Kosowski, Baszczyński i Szymkowiak, którzy się tak wymądrzali przed meczem. Pewnie, że to przypadek, że porażka jest troche za wysoka, że brakowało koncentracji.

I powiem coś jeszcze. Wisła od początku sezonu gra beznadziejnie. A wygrywa dlatego bo przeciwnicy robią kupę już przed meczem na myśl o meczu. Myślą, ąby jak najmniej przegrać. Ale Legia ma charakter. Umiała wykorzystać błędy Wisły.

Qrwa, niech ten dzień się jeszcze nie kończy.

Beny
19-09-2003, 23:18
I odpowiedź Szymkowiaka:

I właśnie dlatego go nie lubię! "
...kolejny przystanek na drodze po mistrzostwo Polski" - niech uważa, żeby nie wysiąść za wcześnie! Pokory trochę człowieku!
"...dwa razy zdobywałem tam mistrzostwo..." - tak, ale z Widzewem i w latach 1996 i 1997! Czasy się trochę zmieniły!
"Lubię, jak stadion żyje" - oczywiście, bo na Wiśle to przeważnie krzyczą, że Legia to k...! A u nas stadion "żyje"!
"Wisła nikogo się nie boi. Nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Przed kilkoma rywalami czujemy co najwyższej respekt, lecz Legia do nich nie należy." - no i pewnie dlatego odpadli z Anderlechtem! Legia nie należy? Dziwne, bo statystyka z ostatnich trzech sezonów jest po naszej stronie! Jeszcze raz powtórzę: Pokory człowieku!
"Poza tym więcej od Legii zdziałaliśmy w europejskich pucharach, przynosząc chlubę polskiej piłce" - Szymkowiak, weź i się p.erdolnij się w łeb! I poczytaj trochę o historii! Za www.90minut.pl: Wisła: 1/4 finału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1978/79; Legia: 1/2 finału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1969/70, 1/2 finału Pucharu Zdobywców Pucharów - 1990/91, 1/4 finału Ligi Mistrzów - 1995/96, 1/4 finału PEMK - 1970/71, 1/4 finału PZP - 1964/65, 1981/82
A ostatnio? Co wywalenie Parmy, Schalke i "wyrównane" boje z Lazio poprzewracały we łbie! To sobie walnij nastepnego idiotycznego czerwonego irokeza! O, i za to też go nie lubię!

PRZYBYŁEM, ZOBACZYŁEM, ZWYCIĘŻYŁEM!

Szymkowiak złamasie p.erdol się!

Keleborn
19-09-2003, 23:19
Wróciłem właśnie. Radości mojej nie sposób opisać.
Również publicznie przepraszam Jacka Magierę :+: Mistrza Magierę :+: Lorda Magierę :+: za wszystko co o nim napisałem powiedziałem i pomyślałem.

Postawiłem 4:1. Zawsze stawiam wyniki od czapy i trzybramkowe zwycięstwo Legii.

Rewelacja, a bramka Sir Magica... :+:

Dęowe mocne rządzi tonight!

Beny - masz Waść słusznego jeśli chodzi o Szymkowiaka

MaxyM
19-09-2003, 23:19
MaxyM , harcerz :

http://www.rafe.neostrada.pl/

patrzcie i podziwiajcie

Kuba :+:

http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw4.jpg
http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw5.jpg

http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw6.jpg

MaxxxiM
19-09-2003, 23:20
Gazeta Wyborcza :

Legia górą!!!
Robert Błoński, Dariusz Wołowski, Warszawa 19-09-2003, ostatnia aktualizacja 19-09-2003 22:33

Legia pokonała Wisłę 4:1 w meczu jesieni. Vuković w 52. min. Svitlica 60 s później. Na deser Magiera i jeszcze urodzony w Krakowie Łukasz Surma. "Nokaut!!!" - wydzierał się spiker. Mistrza Polski stać było tylko na honorowe trafienie w 85. min

Kiedy ponad godzinę przed meczem piłkarze Wisły wyszli, by sprawdzić stan murawy, z głośników gruchnęła pieśń "Mistrzem Polski jest Legia". Aktualni mistrzowie kraju, wiślacy, doszli do środka boiska i bardzo szybko wrócili do szatni.

Kiedy zaczął się mecz, wydawało się, że krakowianie wciąż są zdeprymowani tym, co przygotowali kibice i piłkarze Legii. Ci pierwsi świetnie i głośno dopingowali swoją drużynę, a drudzy już w 2. min powinni prowadzić. Jednak strzał Marka Saganowskiego z pięciu metrów w nieprawdopodobny sposób obroni Adam Piekutowski. Krakowianie sygnalizowali spalonego, ale sędziowie - ze Słowakiem Luboszem Michelem jako głównym (prowadził m.in. finał Pucharu UEFA Celtic - Porto oraz pojedynek Ligi Mistrzów Ajax - Milan) - nie reagowali na protesty.

Trener Dariusz Kubicki zaskoczył ustawieniem zespołu. Posadził na ławce Dariusza Dudka i Wojciecha Szalę, wystawił trzech obrońców i pięciu pomocników - z Jackiem Magierą jako defensywnym. To zdało egzamin. Wisła momentami była w pomocy bezradna. Mirosław Szymkowiak miał mnóstwo strat i niecelnych podań, a Paweł Strąk wyróżniał się tylko ostrą grą. Trener Henryk Kasperczak co chwilę podbiegał do linii i wściekał się na Brasilię, któremu kazał "przykleić się do linii bocznej i wrzucać ze skrzydła", a który nieustannie schodził do środka.

Mimo przewagi w pierwszej połowie Legii brakowało tego samego, co w ostatnich meczach - decydującego podania. Nie umiał tego zrobić ani Magiera, ani Vuković, ani Surma. A kiedy już była ku temu okazja (świetna kontra), Tomasz Sokołowski trafił w nogi Marka Saganowskiego. Legia przeważała, a Wisła próbowała kontrować. Strzały Dubickiego i Żurawskiego obronił Boruc. Ale najgroźniejszym napastnikiem Wisły był - przed przerwą - Marek Jóźwiak. Najpierw podał do Grzegorza Patera, ten przelobował Boruca, ale piłkę sprzed bramki wybił Dickson Choto.

Kolejnej świetnej okazji nie wykorzystał Stanko Svitlica, który w 27. min po dośrodkowaniu Sokołowskiego przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale strzelił nad poprzeczką. Legia zagrała ambitniej, odważniej i bardziej zadziornie. Krakowianie wyglądali tak, jakby nie wiedzieli, co się dzieje. Kiedy już udawało im się przejmować inicjatywę, trwało to krótko.

W drugiej połowie nie trwało ani chwili. W 52. min Svitlica udowodnił, że przedmeczowe słowa trenera Kubickiego ("Po tym, jak Górnikowi strzelił gola, żal mi sadzać go do rezerwy, szczególnie że przeciwko Wiśle strzelał niemal zawsze") mają uzasadnienie. To jego świetny, mocny strzał odbił Piekutowski. Pechowo, bo pod nogi Vukovicia. - Gola dla Legii strzelił!!! - wydzierał się spiker. Nie dokończył. Svitlica dokonał rzeczy, jakie w jego wykonaniu należały do rzadkości. Wygrał pojedynek biegowy z Mariuszem Jopem i w siódmym występie przeciwko Wiśle strzelił piątego gola (piłka odbiła się jeszcze od Jopa). Trybuny oszalały. Dwie minuty wstrząsnęły Wisłą, która dostała "lekcję jugosłowiańskiego".

Jeszcze w ubiegłym sezonie zespoły, które prowadziły z Wisłą 2:0, niczego pewne być nie mogły, bo jej potencjał i siła ofensywna były porażające. Ale nie wczoraj. Ciężko było doczekać się akcji mistrza Polski z kilkoma celnymi podaniami piłki do przodu. Legia miała kilka okazji na kolejną bramkę z kontry, ale nie potrafiła wykorzystać akcji w przewadze. I omal nie straciła bramki po kontrze. Strzał Stolarczyka był minimalnie niecelny, a uderzenie Brasilii w 69. min obronił Boruc. Właśnie wtedy krakowianie zaczęli grać tak samo agresywnie, z takim zaangażowaniem i ambicją, jak Legia od początku. I osiągnęli przewagę.

Legia raziła nieporadnością. Piłkarze, zamiast spokojnie rozgrywać piłkę, sprawiali wrażenie, jakby ta ich parzyła. Odgrywali ją szybciej, niż przyjmowali. Cichym bohaterem tego spotkania był Dickson Choto. Był z tyłu wszędzie tam, gdzie piłka. Nie przegrał bodaj ani jednego pojedynku. Imponował spokojem oraz pewnością i to głównie dzięki niemu i Borucowi Legia nie straciła bramki.

W 74. min Magiera wpadł w pole karne i zadziwił wszystkich. To najbardziej cierpliwy piłkarz w historii Legii. Co przychodzi nowy trener, on traci miejsce w składzie. Walczy o nie, walczy, odzyskuje i... za jakiś czas znowu zmienia się trener. Wczoraj Magiera pokazał, że pseudonim "Magic" nie jest tylko od nazwiska. Strzelił z siłą pocisku armatniego w samo okienko bramki. Wszyscy kręcili głowami. Z podziwu i niedowierzania. To najładniejszy jak dotąd gol polskiej ligi w tym sezonie. W 80. min Magiera zagrał piętą w polu karnym, a Surma przerzucił Piekutowskiego. Na trybunach trwała fiesta.

Legia wydarła Wiśle wygraną. Pokonała ją ambicją, zaangażowaniem i tym, że bardziej chciała. Do tego doszły umiejętności, których Wiśle zabrakło. Pod koniec krakowian stać było na honorową bramkę - uzyskał ją z bliska Piotr Brożek. Podawał mu brat Paweł

MaxyM
19-09-2003, 23:21

Beny :co:

Dziubek
19-09-2003, 23:25
To było coś cudownego, pięknego nie do opisania. Wisła w tym meczu nie istniała. Teraz Choto dostaje paszporcik RP i do kadry na miejsce takich buraków jak JOP i jego kolegów z tej śmiesznej niby formacji krakowskiej jaką jest obrona (ja bym tego tak nie nazwał - może 4 słupy w ziemi lepsze :) ) I jeszcze bramka Magiery :+: Arcydzieło po prostu postawił krope nad I!!!!

Bro(d)War
19-09-2003, 23:27
Wisła z Żurawską na czele to drewno.
Wierzę że inni wezmą przykład i zleją lajkonikowym parzęchą dupsko tak , że długo będą je sobie wylizywać , ...tzn. rany.
p.s . Wisła , idzcie do domu , my nie powiemy nikomu !!!!!!!!! :))))
Pozdro.

Beny
19-09-2003, 23:29

Maksiu kochany nie dzisiaj, kiedy indziej, nie dzisiaj, please! :panie:

MaxxxiM
19-09-2003, 23:33
Pomeczowe wypowiedzi:
Henryk Kasperczak – No myślę, że w drugiej połowie zostaliśmy wypunktowani, tak jak bokser czasami wypunktuje przeciwnika swojego. Stało się to szybko. Oczywiście po błędach. Szczególnie żałujemy bardzo tej drugiej, która może miała decydujący moment. Tutaj po tych dwóch bramkach Legia dostała, jak to się mówi „wiatr w żagle” no i poszła za ciosem. Strzeliła trzecią, czwartą, jak to się mówi z dużym zaangażowanie. Myślę, że tutaj zasłużone zwycięstwo Legii. Gratuluje. Życzę dobrych sukcesów dalej.

Dariusz Kubicki – Myślę, że pierwsza połowa to było takie wzajemnie badanie się zespołów, kto jak jest w danym dniu dysponowany. W drugiej połowie widać było, że każdemu zespołowi zależało na zwycięstwie. Wiadomo zespół, który pierwszy zdobywa bramkę jest w bardziej komfortowej sytuacji i my tą sytuacje potrafiliśmy wykorzystać. Chciałem podziękować tutaj swoim zawodnikom, że tak fajnie chcą dla nas pracować.

dla Interii.pl

Mecze wyjazdowe w tym sezonie wyraźnie nam nie wychodzą. Popełniamy za dużo błędów w obronie. Mamy problemy do rozwiązania jeszcze w tym roku - powiedział na konferencji prasowej po meczu z Legią, Henryk Kasperczak.

Trener Wisły przyznał, że nie spodziewał się na Łazienkowskiej tak wysokiej porażki.

- My do Warszawy przyjechaliśmy po dobry wynik. W drugiej połowie rywale nas po boksersku wypunktowali. Decydującym momentem meczu była utrata drugiej bramki, po błędzie defensywy. Potem Legia poszła za ciosem i strzeliła kolejne gole. Graliśmy za głęboko, robiliśmy zbyt dużo strat. Pater i Brasilia mieli prowokować, ale za bardzo im to nie wychodziło - podsumował szkoleniowiec Wisły.

- Moi zawodnicy na pewno nie przestraszyli się wspaniałej atmosfery na stadionie w Warszawie i gorącego dopingu miejscowych kibiców. Przy takiej widowni każdy piłkarz zawsze chce grać i na pewno kibice Legii nie przyczynili się do naszej wysokiej porażki - zakończył Kasperczak.(INTERIA.PL)

Keleborn
19-09-2003, 23:33

Admin daruj dzisiaj. Przecież wiesz o co chodzi :lz:

Martinez
19-09-2003, 23:34
Słuchajcie, jutro się żenię. Moja przyszła żona nie była zadowolona słysząc że na kilkanaście godzin przed ślubem chcę iść na mecz. Ja jej powiidziałem tak: idę odebrać mój najważniejszy prezent ślubny. I sprawdziło się,Wymarzyłem sobie 3-0. Jest 4-1. Teraz mogę już spokojnie oddać sie w ślubne kajdany. Chłopaki - dziękuję !!!!!!!!

qwerty1234
19-09-2003, 23:35
Słuchajcie, jutro się żenię. Moja przyszła żona nie była zadowolona słysząc że na kilkanaście godzin przed ślubem chcę iść na mecz. Ja jej powiidziałem tak: idę odebrać mój najważniejszy prezent ślubny. I sprawdziło się,Wymarzyłem sobie 3-0. Jest 4-1. Teraz mogę już spokojnie oddać sie w ślubne kajdany. Chłopaki - dziękuję !!!!!!!!
Gratulacje!!!! :+:

yusta
19-09-2003, 23:35
Meczyk oglądałam niestety w TV.
Pierwsza połowa raczej wyrównana. Powinien być karny dla Legii, ale dla równowagi, Żurawski nie był na spalonym przed tym jak znalazł się sam przed Borucem. Ogólnie liniowi ze Słowacji, tak jak w meczu w Krakowie dali ciała :/ Błąd Jóźwiaka o mały włos przypłaciłabym zawałem, jednak za główkę po której strzeliłby super swojaka, nia mam do niego pretensji. Za nim stał Żurawski i musiał ją wybić.
W drugiej połówce Legia pokazała, że skład ma wybitnie predysponowany do 3-5-2. Mam gdzieś ten wychwalany 4-4-2, skoro Legia w swoim starym ustawieniu demoluje jakby nie było - mistrza Polski. Zagęścili środek pola i Wisła w tej części boiska nie istniała, a skrzydła juz dawno Wiśle odpadły.
Znakomicie zgrał dzisiaj Magiera i oby to nie był jego jednorazowy przebłysk. Ten typ tak juz ma, że najlepsze mecze rozgrywa po dłuższym grzaniu ławy, a jak dłużej wychodzi w podstawowym składzie to gasnie. Bramka Magika - Mistrzostwo Świata.
O dziwo, dobrze prezentował się dzisiaj Stanko, który chyba pomału dochodzi do siebie. Rozwaliła mnie sytuacja, gdy przy drugiej bramce wygrał pojedynek biegowy z Jopem :rotfl:
Aha, mimo czterech strzelonych przez Legię bramek, bohaterem meczu jest dla mnie Choto. Ten gość gra jak profesor. Spokój, opanowanie i pewne interwencje. Nie wyobrażam sobie defensywy bez niego.
Brawa dla całej drużyny i dla Kubickiego. Świetna robota i tylko Sagana troszkę żal. Starał się chłopak jak mógł, ale brameczki nie strzelił.......

Beny
19-09-2003, 23:36

Najlepszego na nowej drodze życia! Póki co jest pięknie! '8

Keleborn
19-09-2003, 23:36

Hmm. No stary, łykaj cukierki, bo będziesz chrypiał...

Najlepszego. Witam 8) wśród zaobrączkowanych.

MaxyM
19-09-2003, 23:37

Hehe - Wszystkiego naj na nowej drodze zycia...

P.S.

Ludzie nie klnijcie na Wisle, bo ktos skonczy z 24h banem... :>

Sam wynik mowi za siebie... nie potrzeba nic wiecej dodawac.

MaxxxiM
19-09-2003, 23:37
Po końcowym gwizdku legioniści rzucili w trybuny koszulki, kilkunastu kibiców przeskoczyło płot i wbiegło na murawę. Na Legii zanotowano nadkomplet publiczności-łuk od strony Łazienkowskiej był zapełniony do ostatniego miejsca, nie wspominając o Krytej i Żylecie. Jeszcze przez kilkanaście minut po zakończeniu meczu warszawscy fani cieszyli się razem z piłkarzami nie opuszczając trybun. Niestety, nieodpowiednio zachowali się wiślacy, którzy to po czwartej bramce „Wojskowych” zaczęli rzucać racami oraz palić barwy Legii.

no coz myslalem, ze bedzie spokoj. szkoda

Aureliusz
19-09-2003, 23:38
No to niezły sobie wieczór kawalerski urządziłeś. Gratulacje.

Beny
19-09-2003, 23:38

Hehe - Wszystkiego naj na nowej drodze zycia...

P.S.

Ludzie nie klnijcie na Wisle, bo ktos skonczy z 24h banem... :>

Sam wynik mowi za siebie... nie potrzeba nic wiecej dodawac.

Za taki wynik i taki mecz to ja mogę 48! ;))) :banan:

krollek
19-09-2003, 23:41
teraz jest powtórka na C+ jak ktoś był na meczu niech sobie obejrzy :)

MaxyM
19-09-2003, 23:43
Crollek nie dobijaj mnie - dzieki Kubie chociaz bramki zobaczylem :D .

http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw7.jpg

http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lw8.jpg

MaxxxiM
19-09-2003, 23:43
ciekawe jak panu Kuleszy sie wynik podobal :>

Swierzy
19-09-2003, 23:46
Mistrz Soccer'a JACEK MAGIERA!!!! :+: :+: :+: :rotfl:

Chlopaki w II polowie zagrali swietnie. Szkoda troche Sagana ale dobrze ze Stasko Svitlica walnal jedna. Podobal mi sie gest Surmy po bramce i "krakowiak" Boruca :rotfl: Znakomite widowisko. Juz dawno nie bylo takiego meczu. Troche tylko za duzo bluzgow, ale "Hymn Wisly Remix by Rozyk" byl boski :D

A teraz Wislaki wroca do Krakowa i dostana baty od kibicow :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Troche jeszcze jestem nabuzowany wiec napisze cos bardziej sensownego jak ochlone.

Keleborn
19-09-2003, 23:50
Troche tylko za duzo bluzgow

8- 8- 8-

Na Krytej liczba bluzgów zdążała do zera...