PDA

Zobacz pełną wersję : Wbijamy W Iti !

Orzeł
15-11-2009, 17:55
http://demotywatory.pl/419019/Kiedy-z-polskich-stadionow
Dajemy "MOCNE". Jesli nie masz konta, zalóż. Trwa to 10 sek. Przeslij znajomym.
ITI SPIER..... !

arczi
15-11-2009, 18:01
No proszę cię chłopie... masz 15 lat czy jak.

Poza tym jak słusznie ktoś w komentach napisał. To nie nasze hasełko.

Orzeł
15-11-2009, 18:04
I co z tego? Mam rozumieć, że skoro hasło jest Widzewa, to nie pasuje do nszej sytuacji?
Cholera... to cóż to za skandal, że 'nasze' " To trzeba przezyć..." było na połowie polskich stadionów używane. Niesamowite...

Nasze oprawy, hasło Widzewa, bo jak sam widziałem w komentarzach, pasuej zarówno do Legii jak i całej sytuacji w Polsce...

PS... Te pytanie o wiek to oczywiscie załosny zart, czy na prawde oceniasz po wieku?

arczi
15-11-2009, 18:15
Bardziej bije w "zagłosuj i prześlij dalej".
Nic nie poradzę że kojarzy mi się to z internetową dzieciniadą.. czy tam durnymi łańcuszkami jak kto woli.

Orzeł
15-11-2009, 18:18
No to jest to twoje zdanie, natomaist mi osobiscie geba by sie ucieszyla widzac prace naszych chlopakow na stronie, ktroa przelgada pare mln ludzi. A moze by do paru dotarło... co bedzie za jakis czas.

Wlasciwie tyle.

casual
15-11-2009, 18:50
Z całym szacunkiem, ale chyba troche za bardzo przeżywasz fakt utworzenia przez siebie tego demotywatora. Aż temat musiał powstać w tej sprawie?

Orzeł
15-11-2009, 21:07
Jaram sie tym do tego stopnia, ze nie moge ogarnac wyobrazni. Fajnie?
Temat powstał i juz. Czemu, masz napisane wyzej. Jesli nie jestes w stanie tego pojac, to niestety trudno, to moja decyzja i tyle.

PS. Jak was tak strasznie razi ten temat, to wezcie go wywalcie i macie juz spokojny sen. Na prawdę...

legart
17-11-2009, 08:52
Podzielam zdanie kolegi Arcziego, poza tym dostaje strasznego nerwa jeśli dostaje coś "łańcuszkiem św. Antoniego"....