PDA

Zobacz pełną wersję : tvp3 teraz o kibicach

_Bart
14-09-2003, 23:13
jak w temacie

szczepan
14-09-2003, 23:17
tele na ktorym mam regionalna zajety? a o czym dokladnie?

bemowiak
14-09-2003, 23:18
tele na ktorym mam regionalna zajety? a o czym dokladnie?

O bójkach

tak sie kreuje pozytywny wizerunek kibica... :/

rkwa
14-09-2003, 23:19
Sory za skopiowanie tematu-chyba w tej samej chwili zakladalismy.
A co do programu to pokazuja prawie to samo co bylo na tvn.

szczepan
14-09-2003, 23:20
Sory za skopiowanie tematu-chyba w tej samej chwili zakladalismy.
A co do programu to pokazuja prawie to samo co bylo na tvn.

zalozyles 3 minuty pozniej :P

aha to w sumie malo trace...

ems
14-09-2003, 23:28
jestem ciekaw... moze to chodzi o walke z C+? nie wiem... w kazdym razie podrzedna telewizja regionalna emituje nedzny program z materialem sprzed paru lat, w dodatku zupelnie nie trafiajac w moment, bo generalnie nic sie ostatnio nie dzialo

ktos tam w TVP nie mysli, debile

:box: dobrze ze telewizja publiczna nie ma praw do pokazywania meczy ekstraklasy

hej !!! TVP!!!
**** WAM W DUPE !

rkwa
14-09-2003, 23:33
Tej 'kulturalnej' mlodziezy to nie musieli pokazywac.A ten mlodzieniaszek tez cos innego mogl zaspiewac.

bemowiak
14-09-2003, 23:34
Tej 'kulturalnej' mlodziezy to nie musieli pokazywac.A ten mlodzieniaszek tez cos innego mogl zaspiewac.

Dokładnie,teraz to ogląda jakaś nawiedzona matka i niepozwoli iść swojemu synowi na mecz :fu:

marecki
14-09-2003, 23:35
ja pierdole :(

szoooook

jebac tvp3!

arczi
14-09-2003, 23:35
Ale jaja :rotfl:

***** pseudodziennikarzy i TVP3

Nie zły był ten młody który na pytanie co by się stało jak by w jego klasie był kibic Polonii... odpowiedział.. że miał by przerąbane na przerwach:rotfl:

ehh... ale pierdolą

marecki
14-09-2003, 23:36
tak ***** ZOMO bylo ok!

********** skurwysynu :fu:

bemowiak
14-09-2003, 23:36
Aż niechce mi sie tego słuchać,ja pierdole ale głupoty jebie,chłopak wracał z meczu zabili go i to jego wina :fu:

Swierzy
14-09-2003, 23:38
Zabrac jednemu i drugiemu szalik, sprzedac kopa w dupe to sie moze nauczy :)
Naprawde wybrali chyba to co najgorsze. Denerwuja mnie takie programy. Nie moga pokazac naprzyklad oprawy na Lechu???
Pewnie dlatego ze jest to niemedialne i nie mozna zrobic z tego sensacji. Jaka szkoda :zly:

Adiq
14-09-2003, 23:40
8-

...

Nie wiem co napisać, bo co chwilę coś mnie szokuje w tym programie... 8-

Krzpac
14-09-2003, 23:47
no dobra ponowie, bez owijania w bawełne - kto tak bluzgał z was na Lecha :rotfl: :rotfl: :>

Krzpac
14-09-2003, 23:49
zaraz bedzie filmik z Łodzi... *****... juz się boje co pokarzą :help: :help:

marecki
14-09-2003, 23:51
Krzpac ...Ty mnie tutaj nie wkurwiaj! :D ....takiego syfu to ja w zyciu nie widzialem! :fu:
zdjecia z przed 300lat ...i wmawiaja ,ze tak obecni kibice wygladaja :fu:

marecki
14-09-2003, 23:52
zaraz bedzie filmik z Łodzi... *cenzura*... juz się boje co pokarzą :help: :help:

ha! teraz sie boisz co? :D

Adiq
14-09-2003, 23:56
8-

Mecz Widzew - Legia chyba z przed conajmniej 5 lat. Ponieważ nic się nie działo to dokleili materiał z innego meczu i teraz wśród niezorientowanych pójdzie opinia o kibicach Legii i Widzewa... :/

Ce
14-09-2003, 23:58
na tego siwego to tylko jedno słowo : *****.

Krzpac
15-09-2003, 00:00
hehe

jakies dokumenty archiwalne pokazują :buhaha:

Adiq
15-09-2003, 00:00
Wreszcie ktoś zadał właściwe pytanie o mediach! :+:

marecki
15-09-2003, 00:02
loooooooooool

miejmy nadzieje ,ze te materialy przejda do historii :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dziekuje za uwage :buhaha:

Adiq
15-09-2003, 00:02
Ale Siwy przyjebał na koniec... 8-

marecki
15-09-2003, 00:04
Ale Siwy przyjebał na koniec... 8-

co? zleeee?

Lech ! Legiunia! Wiselka! :rotfl:

HOOLSHWDP
15-09-2003, 00:07
Różyk na płocie jakiś młodszy :buhaha:

Program poje :* bany!!! A ten prowadzący to jakiś człowiek z innej planety, skąd on miał te wszystkie wiadomości. Najbardziej podobał mi się tekst że na każdym stadionie kibice mają swój własny język. A więc napewno i my mamy, Wy napewno go znacie więc może porozmawiamy w ten sposób :buhaha: : sdfgsdfkgh;sdfghsdfl;jkghsdfklgfdjgc,x dfgjklhs;lgh;sdfhg;sdkfjghsldfkjghsldfkg sdfkjghsdfjgksldfgj

vivacee
15-09-2003, 00:09
no to kochani kiedy zgoda?
już sobie wyobrażam fany:
"wielki sekstet: Arka Cracovia Lech Legia Zagłębie Pogoń"
wymiar 1,5 na 17 metrów...

szacunek...

pzdr
vivacee
UL '01

marecki
15-09-2003, 00:11
a jakze moi mili!

juz niedlugo mecz nowej zgody ...Pogon-Arka :D

:rotfl:

Swierzy
15-09-2003, 00:13
"..mam nadzieje ze kibice Legii i Lecha beda zyc w przyjazni." (czy jakos tak) 8) bez komentarza

pomine juz zdjecia sprzed X lat, zmontowane filmy z meczu z Widzewem i jakiegos meczu reprezentacji. Dobrze ze nie wrzucili kawalka zolnierzy Wehrmachtu szturmujacych Stalingrad a w tle puscili juz 'Ja kocham Legie'. Jeszcze tylko komentarz ze to "ci zli kibice diabelnej Legii" w czasie zadymy na konwiktorskiej. :/ W to ludzie moze tez by uwierzyli. :zly:
No porazka, a co sekunde jakas zlota mysl sie pojawia. 8o

Krzpac
15-09-2003, 00:19
pomine juz zdjecia sprzed X lat, zmontowane filmy z meczu z Widzewem i jakiegos meczu reprezentacji.

to był mecz derbowy... LKS - WIDZEW...

widac ze zgubiła Cie ta piosenka na temat reprezentacji co leciala w tle...

Raffi
15-09-2003, 00:21
Wreszcie ktoś zadał właściwe pytanie o mediach! :+:

Dr Piterski '8

Boże, całe archiwum chyba przeszukali, żeby zadymę na Lechu pokazać. Masakra, program jak za PRL (montażyści ci sami zresztą pewnie :rotfl: )
Śmiać się czy płakac?
Naprawdę, ja nie myslałem, że zobaczę jeszcze kiedyś w TV program o takim stężeniu debilizmu na m3 Ale TVP jest niezawodna,...
Najlepszy po prostu jednak był telefon z Bytomia, mysślałem że padnętrupem :rotfl: :rotfl:

Krzpac
15-09-2003, 00:22
a jakze moi mili!

juz niedlugo mecz nowej zgody ...Pogon-Arka :D

:rotfl:

jak rowniez to ze według pana siwego Pogon ma zgode ze Zagłębiem Sosnowiec...

a moze ja w temacie nie jestem 8-

Swierzy
15-09-2003, 00:23
pomine juz zdjecia sprzed X lat, zmontowane filmy z meczu z Widzewem i jakiegos meczu reprezentacji.

to był mecz derbowy... LKS - WIDZEW...

widac ze zgubiła Cie ta piosenka na temat reprezentacji co leciala w tle...

Sorry, nie ogladam meczow Widzewa a tymbardziej LKS :>
Dzieki za sprostowanie.

apcio
15-09-2003, 00:26
Nooo koledzy :) wpadne do was pograc w pilke, na ognisko i jakie jeszcze macie akcje ?? Tylko kurcze trzeba u was pare osob wywalic bo sa "zle" wychowani przez dziadkow i rodzicow i nienawidza Lecha :)

Foxx
15-09-2003, 00:42
Apcio - nie przejmuj się - to tylko kilka osób. Wywalimy ich i będzie zgoda :buhaha: .

Program jak za Jaruzela. Czad.

Siekier
15-09-2003, 00:46
Aż szkoda mi słów ale ja nie moge ! W :box: :fu: :box: wiają mnie takie programy ! musieli mnie zdenerwować przed snem :fu: ! ale ci młodzi wybrali "odpowiednią" piosenke "mistrza przy stole ... " ale trudno poszło w świat ale co za *****(ka) wybiera sobie tak młodą osobe do odpowiadania na tematy o których pewnie ten dzieciak nie miał pojęcia :fu: a ten koleś za Bosmanem też się wyrwał z przyśpiewką -Ludzie myślcie co mówicie przed kamerą- jak nie wiecie co mówić to wystarczy odejść od kamery tak jak to zrobił ten koleś na początku ! A teraz ktoś tą głupotę obejrzał i sobie pomyślał pewnie coś w tym stylu : nigdy nie puszcze swojego dziecka na mecz PN ! a ten filmik z Widzewa to była przesada , zlepili kilka filmików i są zadowoleni bo ktoś nie zainteresowany tematem uwierzy że to było jakoś na czasie (a to było kilka lat temu) !!! a ten koleś co gadał o górnikach i tym proteście że to kibice Legii robili awanture a nie oni zostawie bez komentarza :fu: ! A to co powiedzieli o śmierci tego chłopaka to było po prostu chamstwo !!Jedyne sęsowne pytanie było na koniec o sensie pokazywania tego typu programów :klask:

ange(L)
15-09-2003, 01:13
dobrze ze nie ogladalem tego programu bo bym sie tylko niepotrzebnie wk... przed snem, a ze jestem nerwowy to roz.... bym jeszcze telewizor :/
Z opisow wynika,ze rzeczywiscie ten program to tragedia....kto i jaki ma w tym cel? czyzby zazdrosc tvp w stosunku do canal +?

ange(L)
15-09-2003, 01:16
wkleje jeszcze koncowke komentarza z forum drzewkowego:
Legia powinna domagać się sprostowania od TVP3, a Stowarzyszenie to juz na 100% nie powinno tego puścić płazem!!!!!!!

Raffi
15-09-2003, 01:20
W tym ostatnim przypadku widzę pewien problem '8
Ale fakt, powinni się odnieść do programu jako całości, bo takiej antypropagandy, w dodatku bezcelowej (zupełnie jak za starych dobrych czasów) i bez puenty, nie widziałem dawno

pijak
15-09-2003, 09:52
ja myslalem ze nikt tego nie ogladal, a tu prosze :) dziwni mnie tylko jedno ze jest to program po prostu bez rzadnego konkretnego przeslania POZYTYWNEGO.
Zadnych konstruktywnych wnionskow... prowadzenie żaosne, jefdnynie ten łysawy psycholog mnie nie wqrwił (choć nie ogladaem od poczatku, wiec moze o wszystkim nie wiem...)
a ludek ktory mówil o super atmosferze na Lechu... ja slyszalem ze na "derbach wlkploski" byo bardzo przecietnie, i tylko frekwencja nie zawiodla... wiec mozze pokazac kilka "pozytywnych filmow made by Warsaw fans" w TV i nakrecić tą koniuntkure zwiekszajac frekwencje na meczach, a nie zajmowanie sie jej redukcją!!!
a potem pierdoleniem jaka ta nasza kopana chujowa...
***** skandalistów!!!
jedno pozytywne zdanie ( o meczu Lecha ) na caly program pitolenia bzdur...braaawo

rkwa
15-09-2003, 13:10
rzadnego-Zadnych

Ja wiem ze dysleksja,ze dysgrafia i te sprawy ale moglbys sie na jedna opcje zdecydowac :)

rkwa
15-09-2003, 13:33
Różyk na płocie jakiś młodszy :buhaha:

Program poje :* bany!!! A ten prowadzący to jakiś człowiek z innej planety, skąd on miał te wszystkie wiadomości. Najbardziej podobał mi się tekst że na każdym stadionie kibice mają swój własny język. A więc napewno i my mamy, Wy napewno go znacie więc może porozmawiamy w ten sposób :buhaha: : sdfgsdfkgh;sdfghsdfl;jkghsdfklgfdjgc,x dfgjklhs;lgh;sdfhg;sdkfjghsldfkjghsldfkg sdfkjghsdfjgksldfgj

Wiesz tak zwani 'normalni ludzie' nie koniecznie musza rozumiec slowa ktore dla nas sa oczywiste-np.:

Na stadion dojezdzamy bez problemow,po drodze promocje.Niejscowi rozwijaja sektorowke i odpalaja kilka bengali.Ich mlyn oceniam na dwie setki.W drodze powrotnej rozkminiaja nas ale gady uniemozliwiaja akcje...

Tak na szybko napisalem co mi do glowy przyszlo i mysle ze np. moja babcia za bardzo by nie wiedziala o co chodzi.

pozdro.

PS.Dobrze przynajmniej ze ten prog. byl tak pozno a nie np. o 20.00.
PS2.Kur** taki krutki post a bledow narobilem,jak na dyktandzie w podstawowej:)

mike
15-09-2003, 18:22
Ja widzialem tylko koncowke programu.

Zwroccie jednak uwage na telefon czlowieka, ktory wypowiedzial sie w sposob negatywny o pokazywaniu chuliganskich wybrykow ze stadionow w TV. Mowil o tym, ze brakuje programow kreujacych pozytywny wizerunek kibica, a ze w programach tego typu mlodzi odnajduja swoich "idoli" w postaci zadymiarzy w kominiarkach. Mysle, ze ten telefon byl jak najbardziej poprawny. Szkoda tylko, ze temat zostal szybko zdlawiony, zamiast zostac rozwiniety przez siedzacego obok psychologa. Najwyrazniej slaby z niego psycholog... a moze dostal odpowiednia sumke i karteczke ze slowami, ktore grzecznie mial mowic przed kamera.

rkwa
16-09-2003, 06:04
Ja widzialem tylko koncowke programu.

Zwroccie jednak uwage na telefon czlowieka, ktory wypowiedzial sie w sposob negatywny o pokazywaniu chuliganskich wybrykow ze stadionow w TV. Mowil o tym, ze brakuje programow kreujacych pozytywny wizerunek kibica, a ze w programach tego typu mlodzi odnajduja swoich "idoli" w postaci zadymiarzy w kominiarkach. Mysle, ze ten telefon byl jak najbardziej poprawny. Szkoda tylko, ze temat zostal szybko zdlawiony, zamiast zostac rozwiniety przez siedzacego obok psychologa. Najwyrazniej slaby z niego psycholog... a moze dostal odpowiednia sumke i karteczke ze slowami, ktore grzecznie mial mowic przed kamera.

Ja uwaznie ogladalem tylko poczatek,ale zdazylem zauwazyc ze redaktorek to prowadzacy przerywal kazda rozmowe w wygodnym dla siebie momencie.Widac bylo 'golym okiem' ze zarowno redaktorek jak i psycholog w temacie zorientowani nie sa.Godzina czasu antenowego poszla sie jebac.

Moze nadejcie czas ze anal minus zrobi jakis dobry prog. o kibicach i wyznaczy tym samym droge publicznej,bo ze oni sami wpadna na to ze kibice to nie tylko dymy,to bym nie liczyl nawet.

ange(L)
16-09-2003, 12:26
a teraz do tych,ktorzy pisza cokolwiek cieplego na tym forum o tej gnidzie Trylniku: spojrzcie co zrobil po emisji tego programu-skulil tylko ogon po sobie jak to ma w zwyczaju i ani be ani me....teraz widzicie czemu niektorzy na tym forum z taka pasja zawsze beda na niego najezdzac-tej gnidzie po prostu sie to nalezy.Wogole nie ma honoru,nie potrafi bronic klubu ptrzed oczernianem...co gorsze mu sie po prostu nie chce...wszystko ma w dupie...zero sprostowania itp(a powinno byc juz nastepnego dnia)
i to sie nazywa prezes takiego klubu jak Legia??wtyd i zenada!!!Trylnik won!!

BBB
16-09-2003, 13:32
Ogladalem program -zenada i tragedia.Nie kompetentne osoby
probujace na sile zglebic temat kibicow,oczywiscie im sie to nie udalo.Pokazywanie jedynie zadym i to nie aktualnych tylko
sprzed kilku lat na pewno nie wplynie pozytywnie na wizerunek kibicow.Wywiady z naszymi fanami(to chyba bylo na meczu
z Lechem)to tez tragedia-pokazali paru szczyli ktorzy na
pytanie by zaspiewali jakas piosenke Legii bluzgali na Lecha.
Chyba do takich rzeczy powinno sie typowac jakis sensownych
ludzi majacych szerszy poglad na sprawe kibicowania a nie
tylko sama radoche z bluizgow na przecinika.A po drugie
jak nie umie sie nic sensownego powiedziec to sie milczy i
oddala z godnoscia 8) Z telefonow to dwa byly w miare sensowne
goscia z Gdanska i chyba jakiego Piotrka z Wawy,tylko
oczywiscie jak dochodzili do sedna i prowadzacy
Zwiefka ich wylaczal.Telefon jakiegos Hanysa z Bytomia
powinien pojsc chyba do jakiego programu ala "Nie do wiary"czy
"Urzekla mnie twoja historia".W wypowiedzi nieustraszonego
kibica Lazio z Nysy nie moglem dojsc do tego o co mu w koncu chodzilo :hmm: moze jakis "bol istnienia".
Ogolnie mowiac chyba raczej jeszcze przez dlugi czas nie
doczekamy sie sensownego programu w TVP o kibicach,w
sposob najbardziej zblizony do obiektywnego pokazuje fanow
Canal+.
Mam nadzieje ze Stowarzyszenie czy tez dzialacze
(w tych to watpie :/ ) wysla jakis protest do regionalnej
aby zamiescili jakies sprostowanie ewidentnych bzdur
z tego programu.

Raffi
16-09-2003, 15:02
Z telefonow to dwa byly w miare sensowne
goscia z Gdanska i chyba jakiegoś Piotrka z Wawy,tylko
oczywiscie jak dochodzili do sedna i prowadzacy
Zwiefka ich wylaczal.
Ten drugi pan tu u nas i na drzewkach (zwłaszcza) pisuje '8

Notabene nie mieli kiedy tego puścić,, akutrat jak rozmowy ze sponsorami trwają. Mam nadzieję że nikt poza kibicami,którzy zrobili temu programowi "reklamę", tego czegośnie obejrzał :/

legart
16-09-2003, 15:09
Nie oglądałem całego programu, ale jak siwy powiedział że oprócz chuliganów, bandytów oraz pseudokibiców sa normalni fani - normalnie się wzruszyłem słowami łaskawcy 8- :rotfl:

Beny
16-09-2003, 15:10
Nie oglądałem całego programu, ale jak siwy powiedział że oprócz chuliganów, bandytów oraz pseudokibiców sa normalni fani - normalnie się wzruszyłem słowami łaskawcy 8- :rotfl:

A ja myślałem, że dla nich jest to równoznaczne! 8)

legart
16-09-2003, 15:16

A ja myślałem, że dla nich jest to równoznaczne! 8)

Podejrzewam że według nich normalni fani to młodzież szkolna poniżej 12 roku życia, emeryci, oraz kibice (Polacy) którzy w meczach puchrowych Legia-Bacelona czy też Wisła-Lazio kibicowli odpowiednio Katalończykom i Rzymianom.

gigi81
16-09-2003, 16:11
jak zwykle szukaj taniej sensacji i pokazuja same bzdury :fu: