PDA

Zobacz pełną wersję : Lech chce Okukę lub Engela!!!

k_luke
14-09-2003, 22:27
Dzisiaj w magazynie Ligi+ Extra na Canal+ prezes Lecha powiedział, że na liście trenerów wśród najbardziej pożadanych przez jego klub są: Dragomir Okuka oraz Jerzy Engel!!! Podobno Okuka już im odmówił :+: Twarowski się zapytał o to prezesa, a on udał iż nie słyszał pytania :oho: Oby tylko Engel się nie posępił 8o DRAGO :look: <- przypisany na zawsze w Polsce tylko do LEGII :+:

Legia_____
14-09-2003, 22:46
Co z tego że chcą, chcieć nie znaczy móc, leszki mają jakis przerost ambicji.

MaxxxiM
14-09-2003, 23:47
Lech chce szkoleniowca z zagranicy, poki co ma poprowadzic ktos zepol "doraznie" w zima maja poszukac szkoleniowca z zagranicy. chyba ze sie asystentowi Pali uda to on wtedy zostanie. a Engel raczej zostanie na Lazienkowskiej. Okuka szacunek

tool
15-09-2003, 02:01
prędzej mi kaktu na d... wyrośnie niż Jurek albo Drago będą trenować pyrusów....kurcze tylko żeby nie wyrósł :/

kamyk
15-09-2003, 10:13
ja tez mysle ze lechowi nie uda sie sciagnac ani okuki ani engela sami dzis mozecie poczytac prase w interneci i juz inne nazwiska sie pzrejawiaja i to nazwiska nie znane wiec napewno lech tych dwoch pannow nie zatrudni!

MaxxxiM
15-09-2003, 14:00
Okuka Dragomir :+: dla SE:

- Podobno odtsal pan propozycje pracy w Lechu?

- Nikt do mnie z Poznania nie dzownil. Mialem telefony od polskich dziennikarzy i jednego z menadzerow, ale do Lecha nikt mnie nie zaparszal

- Gdyby zadzwonili?

- Praca w Lechu nie wchodzi w rachube. To odbry klub, majacy bardzo ddanych kibicow jednak nie dla mnie. Za bardzo zzylem sie z Legia, aby kilka tygodni po rozstaniu rozpoczac prace w klubie, ktory rywalizuje z waszawskim zepsolem.

:+: Drago :+: You'll never walk alone

|
15-09-2003, 14:03
Uff, odetchnąłem z ulgą, jak dowiedziałem się, że Drago odmówił tym pajacom. Myśle, że podejmując tą decyzję między innym kierował się nami - czyli kibicami - Z pewnością wie, o naszej antypatii do Lecha i po prostu nie mógł nam tego zrobić, mając w pamięci chociażby pożeganie na Łazienkowskiej jakie mu sprawiliśmy... No a poza tym, prowadzenie takiego przeciętniaka jak Lech to żadne wyzwanie dla Okuki - on czeka na coś badziej ambitnego. A co do Engela to od samego początku nie wydawało mi sie nawet troche prawdopodobne, że zostawi teraz Legie... Nie robi on wrażenia człowieka, który ledwo coś zacznie po czym na widok pieniędzy zostawi wszystko i poleci gdzie indziej

Kempes
15-09-2003, 16:20
Dla mnie albo ta informacja jest lekko wyssana z palca albo działacze poznańskich są lekko niepoważni a to dlatego gdyż ...

wątpie aby odchodzacy z Legii Okuka który za argument podał miedzy innymi cheć powrotu w rodzinne strony miał nagle przyjmować propozycje z kolejarza : klubu z Polski bądź co bądź niższego klasą niż Legia.

co do Engela nie po to przyszedł do Legii zajmując poważne stanowisko aby po paru miesiącach usiaść za sterami ligowego średniaka.

tyle :)

[marcin]
15-09-2003, 19:50
- Dragomir Okuka nie wchodził w rachubę, bo zdecydował się już wcześniej na pracę w Chinach. Mamy kilku kandydatów, ale jeszcze zastanawiamy się komu powierzyć trenerski fotel. Na pewno nie będą to jednak Jan Żurek, Bogusław Kaczmarek czy Franciszek Smuda.
Bardzo dobrze ze odrzucil oferte :+:

Yevaud
15-09-2003, 21:09
Może kogoś z Rosji?
Bo jest LEch, był Czech i mógłby być jeszcze Rus. I zaczęłaby się legenda...

Bro(d)War
17-09-2003, 11:21
Oni chcą każdego kto w ostatnim czasie "głośniej piardnie" , tak jeśli chodzi o zawodników jak i o trenerów.
Prymitywne myślenie.
My przerabialismy to kilka lat temu , ale widocznie Oni ... są "opóźnieni".
Pozdro.