PDA

Zobacz pełną wersję : PP: Górnik - Legia

Aureliusz
14-09-2003, 10:00
Już za 2 dni mecz Legii w Zabrzu w ramach Pucharu Polski.
W ostatnich latach Legia zwykle polegiwała w drugiej (dla siebie) rundzie, w zeszłym roku bodajże z Radomskiem.
Ja mam dziwne przeczucie, że i tym razem tak bedzie. Chociaż chciałbym się mylić, bo w tym roku szansa na PP jest wyjątkowo duża, odpadły już przecież Wisła i Groclin.

MaxxxiM
14-09-2003, 10:41
jesli nie chca bardzo zdenerowowac swoich kibicow to wygraja. na Gornika chyba nikt ich dodatkowo mobilizowac nie musi. Ja na miejscu naszych pilkarzy chcialbym szybko zmazac plame po tym co sie zdarzylo w Polkowicach

Nazgul
14-09-2003, 10:47
jesli nie chca bardzo zdenerowowac swoich kibicow to wygraja. na Gornika chyba nikt ich dodatkowo mobilizowac nie musi. Ja na miejscu naszych pilkarzy chcialbym szybko zmazac plame po tym co sie zdarzylo w Polkowicach

No jeżeli o nie chodzi to powiedziałem - do meczu z Wisłą siedzę cicho, potem będę pisał. A mam już trochę obserwacji mam... I czarno widzę mecz w Zabrzu - bo żeby wygrać trzeba mieć kim...

Pesto
14-09-2003, 10:51
A ja swoje - będą potrzebne te gówniane chipy ?

MaxxxiM
14-09-2003, 10:59

No jeżeli o nie chodzi to powiedziałem - do meczu z Wisłą siedzę cicho, potem będę pisał. A mam już trochę obserwacji mam... I czarno widzę mecz w Zabrzu - bo żeby wygrać trzeba mieć kim...

bez przesady, nie jest tak tragicznie, zeby ci pilkarze ktorzy sa obecnie w Legii nie potrafili wygrac z Gornikiem. to ze ten zespol potrzebuje wzmocnien, to wiemy wszyscy. ale nie jest tez tak, ze z tym skladem nic nie osiagniemy. poki co to im brakuje motywacji w meczu z ogorkami.

kamyk
14-09-2003, 14:43
ja tez nie bede pisac ze napewno wygraja ale chlopaki moga powlaczyc i powinni wlaczyc w pucharze bo to duza szansa na uefa! jesli pzregramy wsumie nic sie nie stanie to byl kolejny ,mecz dlamnie wazny mecz jest w piatek jak wygraja go to wybacze im polkowice i zabrze ( nie daj boze ze tam pzregramy) ale w piatek musimy i to koniecznie nie wiem jakim sposobem ale Wisle musimy pociagnac!

Paweł
14-09-2003, 14:46
Do 90. minuty remis, w dogrywce tez, Legia wygrywa w karnych. Taka mam koncepcje ;).

szczepan
14-09-2003, 19:19
jakas TV pokazuje ten mecz?

qwerty1234
14-09-2003, 19:24
Powinniśmy.....przegrać w zamian za pkt w lidze '8
oczywiście żartowałem-wygramy na obu frontach,lecz w lidze będzie ciężej :)

szczepan
14-09-2003, 19:26

a mnie akzda cieszy... szczegolnie ze mamy szanse na puchar polski a to oznacza puchar uefa :D

qwerty1234
14-09-2003, 19:28

a mnie akzda cieszy... szczegolnie ze mamy szanse na puchar polski a to oznacza puchar uefa :D
obyśmy nie zagrali jak Wisła Płock :rotfl:
Dlatego ja wolę zakwalifikować sie w inny sposób... :>

szczepan
14-09-2003, 19:32
ja chce zebysmy mieli i mistrz i puchar... i bedzie dobrze... a 1 miejsce w pucharze polski to nie wstyd...

Beny
16-09-2003, 18:24
1:0!!! Kocham relacje live na legialive.pl! :+: Sokół Starszy! :+:

PS. Jagiellonia - Pogoń 1:0 po dogrywce!

bemowiak
16-09-2003, 18:26
hehe myślałem że ten mecz jest jutro ... ::o:: ale dobrze że jest dzisiaj bo odpiero wstałem i mam mecz '8

Raffi
16-09-2003, 19:50
Stanko S. - i wszystko jasne '8 :+: :+: :+:

Beny
16-09-2003, 19:51
... i 2 do 0! Stanko! :+:

MaxxxiM
16-09-2003, 19:58
no i nie jest tak tragicznie jak sie wydawalo. wystarczylo tylko, ze sie zmobilizowali (bo jednak Gornik z Zabrza jest lepszy od Polkowic) i pewne zwyciestwo. cieszy to w perspektywie meczu z Wisla (szczegolnie ze w krakowskiej opbronie zagra nasz ulubieniec Jop :) )

bemowiak
16-09-2003, 19:59
Obawiałem sie tego meczu,ponieważ Legia nie była ostatnio w najlepszej dyspozycji (np;mecz z Polkowicami).W lidze znowu tracimy punkty ze słabeuszami a więc PP jest dużą szansą na Uefe mam nadzieje że go wygramy bo bym sobie pofetował :]

bemowiak
16-09-2003, 20:16
A Pogoń przegrała z Jagielonią :(

Ktoś wie z kim gramy następny mecz albo kiedy jest jakieś losowanie?

Nazgul
16-09-2003, 20:22
No, poszło... :) Ale bałem się tego meczu. Stanko chyba odzyskuje wigor - on ma patent na Wisłę - oby w piątek też zapunktował :) Acha - i żeby Kiełb już nie grał 12 piłkarza Wisły...

ranekba
16-09-2003, 20:31
Bemowiak mecze 1/4 finału są 1 i 22 pażdziernika - losowanie więc odbędzie się w następnym tygodniu - podejrzewam, że w poniedziałek - zostało nam juz tylko 7 rywali do zdobycia PP. Pzdr!

bemowiak
16-09-2003, 20:34
Bemowiak mecze 1/4 finału są 1 i 22 pażdziernika - losowanie więc odbędzie się w następnym tygodniu - podejrzewam, że w poniedziałek - zostało nam juz tylko 7 rywali do zdobycia PP. Pzdr!

Dzięki,mam nadzieje że trafimy na Jagielonie,fajny mecz i łatwy rywal,chodź lepsza będzie Odra II Opole tylko ciekawe czy awansuje,Jak trafimy na Flote to smutny nie będe!
panowie w PZPN-ie dobrze losować Legia musi wygrać PP :>

Aureliusz
16-09-2003, 21:21
A oto potencjalni rywale Legii:
Jagielonia Białystok
Odra Opole - Górnik Polkowice
Polonia Warszawa - Lech Poznań
Arka Gdynia - GKS Katowice
Flota Świnoujście - Amica Wronki
Raków Częstochowa - Aluminium Konin
Korona Kolporter Kielce - Odra Wodzisław
Jak widać zostały już tylko z tych silniejszych: Amica, Katowice i Odra Wodzisław (oczywiście o ile jutro wszystkie wygrają, co jest bardzo prawdopodobne). A więc sroga do PP jest w tym roku wyjątkowo prosta.

kamyk
16-09-2003, 22:41
bardzo sie ciesze ze nasz kochany zespol wygral widac prostsza ta griga w pp jest i mam nadzieje ze i ja poswietuje sobie w tym roku! nio i teraz pannowie Wisla mam nadziej ze ich pykniemy i bedziemy w zajebistych chumorach!

szczepan
16-09-2003, 23:22
szkoda ze nie Pogon... wyobrazcie sobie mecz finalowy o Puchar Polski miedzy Legia a Pogonia...

ale co tam gratuluje naszym chlopakom i oby tak dalej :D

szczepan
16-09-2003, 23:37
Naprawde Sokol mnie zaskakuje i to bardzo pozytywnie...

a moze niedlugo tez Magiera tak bedzie...

dobrze tez ze Stanko strzelil bo wciaz pokazuje ze jest grozny...

szczepan
16-09-2003, 23:39
jak padly bramki dla Nas?

bemowiak
16-09-2003, 23:47
Za "GW":
Trzy minuty przed końcem Legia mogła prowadzić 3:0, ale najefektowniejszy kiks meczu wykonał Radosław Wróblewski. Rezerwowy stołecznej drużyny był sam przed bramką Górnika, zamiast jednak strzelać nogą postanowił strzelić gola głową. Położył się więc i ...spudłował! - To co mu powiedziałem po meczu nie nadaje się do cytowania - kręcił głową trener Kubicki. - W każdym razie w tej sytuacji miał zdobyć gola każdą częścią ciała - dodał szkoleniowiec.

--------
:oho:

szczepan
16-09-2003, 23:50
no to ladnie :D

jak padly bramki dla Nas :D !!!!!

Pesto
17-09-2003, 01:59
obie padły z bliska , po zmyleniu obrońców
a ten strzał pod koniec to rzeczywiście parodia

wypada dodać , że żabole raz strzelili w słupek

BRAWO LEGIA za awans :) mój pierwszy wyjazd Legii w tym sezonie

Klusek
17-09-2003, 08:25
Bramki można obejrzeć tu http://www.jendrus.piwko.pl/

w następnej rundzie Arka!

bemowiak
17-09-2003, 10:24
Za "GW":
Trzy minuty przed końcem Legia mogła prowadzić 3:0, ale najefektowniejszy kiks meczu wykonał Radosław Wróblewski. Rezerwowy stołecznej drużyny był sam przed bramką Górnika, zamiast jednak strzelać nogą postanowił strzelić gola głową. Położył się więc i ...spudłował! - To co mu powiedziałem po meczu nie nadaje się do cytowania - kręcił głową trener Kubicki. - W każdym razie w tej sytuacji miał zdobyć gola każdą częścią ciała - dodał szkoleniowiec.

--------
:oho:

Widziałem tą akcje w TV,jezuuuu no nawet ja bym to tfafił ... :/

legart
17-09-2003, 11:14
Najważniejsze że wygraliśmy bez problemów, teraz czekam w ćwierćfinale na Jagę, lub Arkę (jak wygra z obitymi Gieksiarzami).

Nazgul
17-09-2003, 14:50
obie padły z bliska , po zmyleniu obrońców
a ten strzał pod koniec to rzeczywiście parodia

wypada dodać , że żabole raz strzelili w słupek

BRAWO Legia za awans :) mój pierwszy wyjazd Legii w tym sezonie

Bramki do ściągnięcia stąd:
http://andrzejzb.republika.pl/svitlica-zabrze.avi
http://andrzejzb.republika.pl/sokolowski-zabrze.avi

Fan_L
17-09-2003, 17:00

Bramki sa te same co z linka podanego przez Klusek'a

wiec po co ty podajesz link do tych bramek to niewiem

Nazgul
17-09-2003, 17:02

Bo nie widziałem tego sznurka :)

bemowiak
17-09-2003, 17:03

może dlatego że to ten sam mecz i nagrywane z tego samego prgramy w TV...

Fan_L
17-09-2003, 17:04
chyba ze tak :P

na tym linku co dal klusek widac tez naszych co wybrali sie do zabrza ;)

bemowiak
17-09-2003, 17:10
Kurde zapomniał bym :fu:
Witamy na forum :) :piwo:

Ostry
17-09-2003, 17:53
Bardzo się cieszę z awansu :) Puchar Polski ma dla mnie duże znaczenie.Teraz chciałbym,aby Legia zagrała z Arką albo Koroną.

MaxxxiM
17-09-2003, 20:06
nieco off topic, chociaz jednak nie dokonca bo dotyczy meczu PP. Nie przypuszcalem, ze bede kiedykolwiek cieszyl sie ze zwyciestwa Lecha Poznan, ale dzisiaj sie ciesze. :D Bardzo sie ciesze. Nova, a Ty ? ;)

szczepan
17-09-2003, 20:10
nieco off topic, chociaz jednak nie dokonca bo dotyczy meczu PP. Nie przypuszcalem, ze bede kiedykolwiek cieszyl sie ze zwyciestwa Lecha Poznan, ale dzisiaj sie ciesze. :D Bardzo sie ciesze. Nova, a Ty ? ;)

tak swoja droga to jest juz na ten temat pewien temat :P

wystarczy poszukac :D

Aureliusz
17-09-2003, 20:41
Ja tez się nawet troche cieszę.
Po pierwsze, bo wygrali z brudasami, których najbardziej nie lubię ze wszystkich drużyn (co za eufemizm ;) )
Po drugie, znowu może się zdarzyć wielki szlagier z Lechem na Estadio WP i to już 1 lub 22 października.
Chciałbym, aby Legia trafiła właśnie na Lecha. A drugi mój typ to Arka.

Nova
17-09-2003, 21:18
Też się ciesze,jesteś rozgrzeszony ;)
No ciekawe się nam meczyki zapowiadają,okaże się po losowaniu co i jak :) Chętnie się wybiore na Łazienkowską :D No chyba że znów mi coś pokrzyżuje plany ;/

Pesto
18-09-2003, 00:47
Nova ma już więcej zwolenników od Eweliny ::8::

A ja się upieram , żeby w ćwierćfinale puknąć Raków albo Koronę , a z Lechem to możemy zagrać w półfinale (albo w finale powtórzyć wynik z 1980) - pomarzyć każdemu wolno ::8::

Aureliusz
18-09-2003, 08:57
Nova ma już więcej zwolenników od Eweliny ::8::

A ja się upieram , żeby w ćwierćfinale puknąć Raków albo Koronę , a z Lechem to możemy zagrać w półfinale (albo w finale powtórzyć wynik z 1980) - pomarzyć każdemu wolno ::8::
A ja się upieram, aby juz teraz.
Po pierwsze, Lech może nie przejść do finału (bardzo prawdopodobne)
Po drugie, Legia może nie przejść do finału.
Po trzecie, ewentualny finał by się odbył na neutralnym stadionie, a pół i ćwieć finały to mecz i rewanż.

bemowiak
18-09-2003, 10:59
Po trzecie, ewentualny finał by się odbył na neutralnym stadionie, a pół i ćwieć finały to mecz i rewanż.

To znowu to pozmieniali?! w zeszłym sezonie w finale był mecz i reważ.