PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Wisła (kibicowsko)

Strony : [1] 2

Siekier
14-09-2003, 00:31
eLo już w piątek mecz z Wisłą ! A więc już czas na ten temat ! Jak tam idzie wycinanie konfetti zbierabie serpętyn i robienie transparentów na ten mecz ? Oby jak najlepiej a będą tego efekty ! pozdro

Mazi
14-09-2003, 16:44
Ja od jutra (tj.od poniedziałku ) zaczynam ciąć konfetti ( 1 torba gazet ) , oprócz tego w ramach Akcji Pełny Stadion zabieram 2 kumpli ( niestety ,tylko tyle moge , a chętnych jest znacznie więcej :/ ).
Będzie dobrze ... 8)

szczepan
14-09-2003, 16:49
a ja wiem ze tak jak na Lecha zabralismy z kolega 2 osoby tak teraz pewnie oprocz tej dwojki pojawia sie jeszcze kolejne 2 lub nawet trzy...

aha no i tne konfetti

ps

polecam tez zebyscie przeszli sie po sklepach itp w poszukiwaniu serpentyn... wiele milych pan kasjerek moze wam oddac juz te ktore sa wykorzystane...

qwerty1234
14-09-2003, 16:54
:hmm:
Z tego co wiem to kasjerki nie mogą wyrzucać "serpentyn" lub co gorsza ich oddawać...Każda firma musi mieć wszystkie z ostatnich 5 lat chyba więc nie może ich ot tak dać komuś za ładny uśmiech... :hmm: 8o
Ale oczywiscie mogę się mylić... :>

_Bart
14-09-2003, 17:07
ale czyste mozna dostac bezproblemowo tylko ładnie sie usmiechajcie i ładnie dziekujcie ::D::

szczepan
14-09-2003, 19:16
:hmm:
Z tego co wiem to kasjerki nie mogą wyrzucać "serpentyn" lub co gorsza ich oddawać...Każda firma musi mieć wszystkie z ostatnich 5 lat chyba więc nie może ich ot tak dać komuś za ładny uśmiech... :hmm: 8o
Ale oczywiscie mogę się mylić... :>

czasem sa jakies niedorobki albo takie rzeczy wiem ze Adiq chodzac kiedys od sklepu do sklepu zebral kolo 20...

cfc
15-09-2003, 15:22
Ja jakbym mogl to bym wpadl ale niemoge:( nowa szkola wiec niemoge miec na start slabej obecnosci :(
Niedawno byl u mnie brat cioteczny (pzdr oczywisce :) ) i zrodzila sie mysl zrobienia flagi Londyn - Grochow. Mam juz kilka projektow tylko niewiem gdzie to moge wykonac. Tzn tu u mnie w Anglii nikt niewie gdzie mozna takie cos wykonac. Pozostaje Polska ale tam jestem zadko , i niepredko bede wiec znow sie odwlecze:(
Kto moze ma tu ( londyn ) jakies kontakty z kims kto moze wiedziec gdzie to moge zrobic?
wielki dzieki
pzdr

qwerty1234
15-09-2003, 16:24
Nareszcie-po "latach" będzie zbiórka na Wiśle! Dorzucać się ludzie! :>

Kawa
15-09-2003, 16:39
Bardzodobrze że NL zdecydował sie na zbieranie kasy na meczach. Gdyby podjeli taka deyzje w poprzedniej rundzieto juz mielibyśmy nasza flage.

qwerty1234
15-09-2003, 16:41
Bardzodobrze że NL zdecydował sie na zbieranie kasy na meczach. Gdyby podjeli taka deyzje w poprzedniej rundzieto juz mielibyśmy nasza flage.
Święta racja...Ja byłem od początku "za" tym pomysłem.... :]

Kasja
15-09-2003, 17:39
hehe ja nie wycinam, ale chetnie sobie na meczu popatrze :)
co do zbiorki to spoko :)
a do akcji to do mnie przyjezdzaja znajomi z Opola- kibice Legiuni od lat :D

Dziubek
15-09-2003, 20:51
Takie zbiórki powinni robić na każdym meczu. Prowadzone powinny być takze pod kasami podczas sprzedaży biletów, bo chyba każdemu zostaje jakaś złotóweczka lub dwie reszty.

VINCENT
15-09-2003, 21:17
wiecie coś o przyjeżdzie kibiców wisły???jeżeli mają przyjechać to ilu ma ich byc??

Fester
15-09-2003, 21:19
wiecie coś o przyjeżdzie kibiców wisły???jeżeli mają przyjechać to ilu ma ich byc??

przyjada napewno... ilu? okaze sie w piatek.

arczi
15-09-2003, 21:19
Dokładnie 126 :>
Ja tam się tłumów z ich strony nie spodziewam.

qwerty1234
15-09-2003, 21:31
Dokładnie 126 :>
Ja tam się tłumów z ich strony nie spodziewam.
Tak samo jak jakiejś wybitnej oprawy-leszków raczej nie przebiją... :)

leh71
15-09-2003, 21:33
A ja myśle że 127.
Jeszcze możecie sie zdziwić.Szkoda tylko że mecz jest w piatek a nie w sobote , więc pewnie pełnej puli nie wykorzystamy(podobno dostaliśmy 800 biletów),chociaz kto wie.Tak to już wypada w naszych meczach że jest to dzień powszedni.Ja sam jeszcze nie wiem czy uda mi sie urwać z pracy.Mam nadzieję że się jednak na Łazienkowskiej pojawię.

Radio
15-09-2003, 21:55
A ja was chcę jak najwięcej. Co to za mecz na szczycie bez mocnej ekipy gości? Chcę pełnego stadionu (i zarobku dla Legii). 800 głów to 12000, a więc trochę kasydla Legii, a 250 głów to tylko 3750 (zarobek Wisły). Trrylnik daj im 1000 (no chyba że że wyższe władze).

Sokol
15-09-2003, 22:01
Ja jakbym mogl to bym wpadl ale niemoge:( nowa szkola wiec niemoge miec na start slabej obecnosci :(
Niedawno byl u mnie brat cioteczny (pzdr oczywisce :) ) i zrodzila sie mysl zrobienia flagi Londyn - Grochow. Mam juz kilka projektow tylko niewiem gdzie to moge wykonac. Tzn tu u mnie w Anglii nikt niewie gdzie mozna takie cos wykonac. Pozostaje Polska ale tam jestem zadko , i niepredko bede wiec znow sie odwlecze:(
Kto moze ma tu ( londyn ) jakies kontakty z kims kto moze wiedziec gdzie to moge zrobic?
wielki dzieki
pzdr

Tez pozdrawiam Cie big-J :rotfl: :buhaha: :rotfl: a kiedy wogole wpadasz do Polski??
Pozdrow wszystkich.

szczepan
15-09-2003, 22:06
A ja myśle że 127.
Jeszcze możecie sie zdziwić.Szkoda tylko że mecz jest w piatek a nie w sobote , więc pewnie pełnej puli nie wykorzystamy(podobno dostaliśmy 800 biletów),chociaz kto wie.Tak to już wypada w naszych meczach że jest to dzień powszedni.Ja sam jeszcze nie wiem czy uda mi sie urwać z pracy.Mam nadzieję że się jednak na Łazienkowskiej pojawię.

wiesz akurat to my chyba w tym sezonie gramy czesciej w dni powszednie...

ems
15-09-2003, 22:13
A ja was chcę jak najwięcej. Co to za mecz na szczycie bez mocnej ekipy gości? Chcę pełnego stadionu (i zarobku dla Legii). 800 głów to 12000, a więc trochę kasydla Legii, a 250 głów to tylko 3750 (zarobek Wisły). Trrylnik daj im 1000 (no chyba że że wyższe władze).

a potem oni nas wpuszcza w 250 osob i kaza zaplacic za rozjebane krzeselka...

Radio
15-09-2003, 22:31
Nie no te kszesełka rozwalą im jurni kibice z Nijmegen.

marecki
15-09-2003, 22:35

a potem oni nas wpuszcza w 250 osob i kaza zaplacic za rozjebane krzeselka...

ja jabie ...w avantarku wypisz wymaluj emsio 8-

:buhaha:

Aureliusz
15-09-2003, 22:46
Bardzo dobry pomysł z tą zrzutką. Jak mówią: lepiej póżno niż wcale. Ale przestrzegałbym przed takim huraoptymizmem. Pewnie 20 000 nie uda się zebrać. Już 10 tyś to będzie sukces. I ważne jest aby o akcji wiedziało wiele osób już przed meczem, bo nie zawsze nosi się ze sobą jakieś drobniaki. Więc mówcie znajomym. Taka kasa nikogo nie zbawi,a odpowiednio skumulowana może podwoić już istniejącą ilość pieniędzy.

kamyk
16-09-2003, 10:11
mi tez sie wydaje ze to dobra cezyzja zeby kase zebrac na stadionie wiec jeszcze w tym roku moze zadebiutuje nasza wielka falga i bedzie git!!! oby do piatku!

Beny
16-09-2003, 11:27
W miarę możliwości wrzucajcie info o biletach: czy są kolejki, ile zostało i gdzie, czy można kupować w Kolporterze itd.! :look:

aaadamm
16-09-2003, 12:11
mam prosbe-starajcie sie nie pisac postow ja bede, bedzie git, bravo NL,krakusow malo itp ..piszcie konkrety bo temat sie zrobi dluugi i nie konkretny.

Informujemy, że od dzisiaj prowadzona będzie równolegle sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków w sieci punktów KOLPORTER. Sprzedaż jest prowadzona w godzinach pracy poszczególnych placówek. Przypominamy punkty sprzedaży: 1. ul. Górczewska 95 2. ul. Kijowska 11 3. Al. Jerozolimskie 54, galeria lok. 50 (Dworzec Centralny) 4. ul. Marszałkowska 104 (Galeria Centrum) 5. Metro Centrum, pomieszczenie nr 1201, pasaż wschodni stacji metra A-13 Centrum.

pijak
16-09-2003, 12:30
ja chcialem zwrócić uwage nie tyle co do samego meczu z Wisla, ale na przyszłość także...
otóż chodzi mi o krzyczenie w strone kibiców gości "pajace...pajace...pajace" w momencie gdy ci robią jakąś akcje ultras. Tu chodzi o sam fakt ze to jest dziwne 8-
świeży przykład z Lecha, kibice Leszka sie odwr[list=]cili od murawy i zlapali za bary, i zaczeli "falować" :) my robimy to mp. spiewając "tańczymy..." i jakoś nie postrzegam tego jako pajacowania...
nie chce sie już daej rozwodzić, jak ktoś nie zkuma mojej ideii tego postu, to wtedy moge coś dopisać, ale sądze że jasno sie wyraziłem...

p.s. na meczu bede, bedzie git brawo dla NL :rotfl: ... :)

Beny
16-09-2003, 15:21
Zastanawiam się ile przyjedzie Wiślaków? Nie są tak ilościową i jakościową ekipą jak Lech, czy Widzew, ale trochę pewnie ich będzie. Mam nadzieję, że nie wpadną znów na pomysł jakieś głupiej zniewagi typu minuta ciszy prawie rok temu!

PS. Akcja pełny stadion u mnie idzie pełną parą! ;) Zabieram paru pikników i półpikników: koleżanka z pracy 8) (bez męża '8 ), kolega z pracy z synem, syn koleżanki z kolegą :help: , no i może brat, jak dostanie przepustkę z woja! He, he będzie ciasno!

Lakers
16-09-2003, 15:33
są 2 wyjścia : alboprzyjąda w koło 400 albo 700 na wiecej nei zapowiada się ...

Keleborn
16-09-2003, 15:47
Zastanawiam się ile przyjedzie Wiślaków? Nie są tak ilościową i jakościową ekipą jak Lech, czy Widzew, ale trochę pewnie ich będzie. Mam nadzieję, że nie wpadną znów na pomysł jakieś głupiej zniewagi typu minuta ciszy prawie rok temu!

PS. Akcja pełny stadion u mnie idzie pełną parą! ;) Zabieram paru pikników i półpikników: koleżanka z pracy 8) (bez męża '8 ), kolega z pracy z synem, syn koleżanki z kolegą :help: , no i może brat, jak dostanie przepustkę z woja! He, he będzie ciasno!

Heh! To nieźle. Ja tym razem zabieram tylko jednego debiutanta. Za to człowiek przyprowadzony na Lecha jako debiutant, przyprowadza trzech nowych. Niedługo zabraknie nam miejsc!

Beny
16-09-2003, 15:51

Heh! To nieźle. Ja tym razem zabieram tylko jednego debiutanta. Za to człowiek przyprowadzony na Lecha jako debiutant, przyprowadza trzech nowych. Niedługo zabraknie nam miejsc!

I oto chodzi! Jest zapotrzebowani, ludzie się nie mieszczą, no to ciach! i nowy stadion! Takie trudne panie Prezydencie Kaczyński i Radni m. st. Warszawa! :look:

pijak
16-09-2003, 16:09
ja powiem tak, serce roście :) z Waszych postow wnionskuje ze teraz na kazda runde bede kupowal karnet, bo po prostu nie mam zdrowia satc po te bilety, a z tego co piszecie to niedlugo biletow zabraknie...
ja biore 1 osobe, byla na Wisle rok temu-moze przyniesie szczescie :P

Siekier
16-09-2003, 17:18
ja właśnie przyjechałem z Łazienkowskiej , kupowałem trzy bilety na krytą (bo jedzie ze mną ojciec i dziewczyna i oni chcę na krytą :) ) na sektor A i powiem tyle miejsc tam już prawie nie było , ani na górze ani na dole ! Ludzi troche było z 50 osób do kasy i cały czas dochodzili więc czuje że będzie :zyleta: ciasno :D

Raffi
16-09-2003, 17:30
Ja byłem ok. 13.40 i też było ok. 50-55 osób i nie ubywało :)

VINCENT
16-09-2003, 18:13
no ja tez byłem koło 13.40 z 15minut stałem

szczepan
16-09-2003, 18:22
kol;ejki sa zdecydowane... kumple tez kupowali i bylo mase ludzi z tego co mowili...

Radio
16-09-2003, 21:02
A po drugiej stronie płotu mogą być pustki. Dziś Wiślacy kupili ok 60-70 biletów. Może być że ich będzie ok 200. Taka liczba by była lipą. I sami by sobie ograniczyli ilość Legia nie musiała by im ograniczać liczby do 250. Drugarzecz to dla nich chyba jest to najważniejszy wyjazd tego sezonu (ogólnie sportowo i kibicowsko) i wtakiej liczbie to lipa.

Sokol
16-09-2003, 21:06
i nie zapomniec o 2zl!!!!!!! albo 5:)

Grochów
16-09-2003, 21:30
O qfa,to ja musze mykac po bilet... 8)
A Wislaków to mysle ,ze bedzie ok.500 :>

vit
16-09-2003, 23:31
Moze ich troche przyjechac.Bylem wczoraj na ich forum i podobno mają darmowy pociag.Szkoda tylko ze juuz po pierwszym poście dostalem bana :/

szczepan
16-09-2003, 23:34
Moze ich troche przyjechac.Bylem wczoraj na ich forum i podobno mają darmowy pociag.Szkoda tylko ze juuz po pierwszym poście dostalem bana :/

przeklinales?

a tak serio spodziewam sie kolo 500...

Agusia
17-09-2003, 11:28
co do liczby naszych postaci to wiekszość pewnie bedzie kupowala bilety dzis i jutro, choć i tak czuje ze wszystkich nie sprzedadzą :/

tak czy siak moja postać zawita w piątek do stolicy :) 8)

Mini
17-09-2003, 12:14
a ja mam karnet. '8
naprawde wygoda bo za 90 zł wjazd na całą rundę i nie trzeba stać w żadnych kolejkach. :)

Beny
17-09-2003, 12:15
a ja mam karnet. '8
naprawde wygoda bo za 90 zł wjazd na całą rundę i nie trzeba stać w żadnych kolejkach. :)

Co roku sobie obiecuję, że kupie sobie karnet, ale póki co nic z tego nie wychodzi! :) Sam nie wiem czemu! :hmm:

PS. Karnet na odkrytą?

ems
17-09-2003, 12:22
A po drugiej stronie płotu mogą być pustki. Dziś Wiślacy kupili ok 60-70 biletów. Może być że ich będzie ok 200. Taka liczba by była lipą. I sami by sobie ograniczyli ilość Legia nie musiała by im ograniczać liczby do 250. Drugarzecz to dla nich chyba jest to najważniejszy wyjazd tego sezonu (ogólnie sportowo i kibicowsko) i wtakiej liczbie to lipa.

"straszne" :)

legart
17-09-2003, 12:35
a ja mam karnet. '8

Ano też jestem zwolennikiem karnetów.

Mini
17-09-2003, 13:00
a ja mam karnet. '8

Ano też jestem zwolennikiem karnetów.

a ja prawie wogóle z niego nie korzystam.a jestem na każdym meczu. '8

Aureliusz
17-09-2003, 16:40
Spieszcie się, bo biletów coraz mniej!
Oficjalna strona Legii poinformowała, że wszystkie bilety na trybunę krytą i przed krytą zostały sprzedane! W piątek zapowiada się więc komplet publiczności, a wejściówki można nabywać jeszcze tylko na Żyletę i łuk. Na Żyletę pozostało około 2700 sztuk wejściówek. Kasy dzisiaj czynne do godziny 17, a jutro między 10 a 17.
Autor: Woytek

No na prawde się spieszcie. Zapowiada się komplet.

Kawa
17-09-2003, 17:24
Kurde nie mamjeszcze tiketa! Jutro jade do kolportera do centrum zaraz poszkole. Żeby tylko jeszcze były :oho:

Cypis
17-09-2003, 19:09
Powie mi ktos do ktorej czynne sa te Kolportery? Njabardziej interesuje mnie ten na Gorczewskiej bo w kasach Legii nie mam szans kupienia.

PRASKI
17-09-2003, 20:40

I oto chodzi! Jest zapotrzebowani, ludzie się nie mieszczą, no to ciach! i nowy stadion! Takie trudne panie Prezydencie Kaczyński i Radni m. st. Warszawa! :look:

nic dodać i nic ująć !!!

a i obstawiam że Wiślaków bedzie ..... no ze 300 jak dobrze pójdzie -znaczy pojedzie :)

co do biletów to wiem jedno: mam nadzieje że zdąże 8)

szczepan
17-09-2003, 23:41
zobaczymy ja tak jak pisalem sadze ze bedzie ich z 500... no ale poczekamy i zobaczymy...

rkwa
18-09-2003, 12:21
Wlasnie bylem po bilety,sporo ludzi nawet,caly czas przy kasie z 5,7 osob,prawie wszyscy kupowali po pare biletow-komplet bedzie na bank.Babka w kasie powiedziala ze rano bylo juz tylko 1700 biletow.

PS.Szala normalnie trenuje,Jarza jeszcze nie.

Pozdro.

Mini
18-09-2003, 12:34
Wlasnie bylem po bilety,sporo ludzi nawet,caly czas przy kasie z 5,7 osob,prawie wszyscy kupowali po pare biletow-komplet bedzie na bank.Babka w kasie powiedziala ze rano bylo juz tylko 1700 biletow.

przydałyby się teraz te miejsca które skasowali ze względów nie wiadomo jakich.

PS.Szala normalnie trenuje,Jarza jeszcze nie.

o jejciu.a nie dałoby się na odwrót???

gigi81
18-09-2003, 12:36
Tylko żeby koniki za dużo biletów nie wykupili bo wtedy
na pewno kompletu nie będzie

bemowiak
18-09-2003, 12:38
Nie kupujcie biletów od konikow,lepiej sie za 10 zł wkręcajcie dając bramkarzowi w łape,Legia już hajs zarobila za bilety to też niech sobie bramkarz dorobi ;) a konik niech ma pamiątke pare biletów z meczu :)

pozdro

rkwa
18-09-2003, 12:41

Konie to raczej na kryta wykupuja bilety.A co do tych skasowanych miejsc,to moze dzialacze teraz pomysla ze jednak to nie byl dobry pomysl.
Na Lechu i Teraz jednak troche hajsu ucieklo.

bemowiak
18-09-2003, 12:44

Konie to raczej na kryta wykupuja bilety.A co do tych skasowanych miejsc,to moze dzialacze teraz pomysla ze jednak to nie byl dobry pomysl.

Nie tylko,na mecz z Utrechtem i Valencią chcieli mi sprzedać na Żylete,chodź może na lige to niekupują tych na Żylete.

Oni to są sprytni,pojechałem na Legie po bilety na Utrecht chce iść do budynku pod Krytą a ten do mnie czy niechce tylko 5 zł drożej a już podkrytą nie ma biletów...naszczęście wolałem sie upewnić,poszedłem i kupiłem w normalnej cenie... :/

rkwa
18-09-2003, 12:47

Nie tylko,na mecz z Utrechtem i Valencią chcieli mi sprzedać na Żylete,chodź może na lige to niekupują tych na Żylete.

Oni to są sprytni,pojechałem na Legie po bilety na Utrecht chce iść do budynku pod Krytą a ten do mnie czy niechce tylko 5 zł drożej a już podkrytą nie ma biletów...naszczęście wolałem sie upewnić,poszedłem i kupiłem w normalnej cenie... :/

Stary numer,jak ktos jest gamon to sie natnie.Jakbyscie u koni kupowali to uwazajcie tez na falszywki.

Nazgul
18-09-2003, 12:56
A tak a'propos koni - przed meczem z Udinese bodajże dostali oklep - nie mogłoby to stać się świecką tradycją? ;) :P

rkwa
18-09-2003, 12:59
A tak a'propos koni - przed meczem z Udinese bodajże dostali oklep - nie mogłoby to stać się świecką tradycją? ;) :P

hehe-jestem 'za',niech spier*** pod femine.

bemowiak
18-09-2003, 13:00

hehe-jestem 'za',niech spier*** pod femine.

Ja również niemam nic przeciwko 8)

legart
18-09-2003, 13:00

:* przed tym meczem musiałem kupić bilety u koni, bo kolejak robiła krok do przodu, a potem 2 do tyłu i po godzinie bezsensownego stania jak oddaliłem się od kasy o kilkanaście metrów zamiast się przybliżyć, zdecydowałem się na zakup biletu po wyższej cenie. Jak faktycznie im dojebali to bardzo dobrze.

Nazgul
18-09-2003, 13:13

:* przed tym meczem musiałem kupić bilety u koni, bo kolejak robiła krok do przodu, a potem 2 do tyłu i po godzinie bezsensownego stania jak oddaliłem się od kasy o kilkanaście metrów zamiast się przybliżyć, zdecydowałem się na zakup biletu po wyższej cenie. Jak faktycznie im dojebali to bardzo dobrze.

Mnie osobiście doprowadzają do szału i jeszcze nigdy od nich nie kupiłem biletu - dla zasady, bo o tym, że mogą mieć lipne bilety nigdy tak naprawdę nie myślałem. Jak usłyszałem że dostali oklep (nie jestem pewien czy to naprawdę było Udine) to jak jestem spokojny typ, tak się ucieszyłem...

Adiq
18-09-2003, 13:28
http://allegro.pl/show_item.php?item=16137648 :wleb:

bemowiak
18-09-2003, 13:29

8- to już jest przegięcie :fu:

Adiq
18-09-2003, 13:31

Nie da mu się jakoś na Allegro wystawić opinii albo odradzić ludziom kupna? '8

Nazgul
18-09-2003, 13:33

Zawiadomiłem Allegro. Zobaczymy co odpowiedzą... Ale cena jest chyba za 2 sztuki...

bemowiak
18-09-2003, 13:33

Jak byś kupił to byś mu mógł wystawić opinie,ale odradzić kupna to niema sposobu.

Jak 3 razy niekupisz to Ci konto kasują na allegro,przynajmniej tak kiedyś było.

k_luke
18-09-2003, 13:53

Jak byś kupił to byś mu mógł wystawić opinie,ale odradzić kupna to niema sposobu.

Jak 3 razy niekupisz to Ci konto kasują na allegro,przynajmniej tak kiedyś było.

W zasadzie nie widze problemu, jeśli bilety miały by pójść za 50 zł, w końcu to tylko 6 zł marży ;) Jednak tę z trochę to przegiete - koniki internetowe. Ciekaw jestem czy jak to się wydrukuje, bramka przepuści ten kod. No wtedy by miał koleś problem, bo kto normalny przed meczem wystawia skana z kodem :fu: Przecie w kasach też drukują je, zatem jeśli nie zamazał nic na tym skanie jest szansa 8)

Beny
18-09-2003, 13:54

Mnie osobiście doprowadzają do szału i jeszcze nigdy od nich nie kupiłem biletu - dla zasady, bo o tym, że mogą mieć lipne bilety nigdy tak naprawdę nie myślałem. Jak usłyszałem że dostali oklep (nie jestem pewien czy to naprawdę było Udine) to jak jestem spokojny typ, tak się ucieszyłem...

Ja też nie popieram koników! Chociaż sam od nich kupowałem bilety ma mecz z Anglią w '99! A kupowałem dlatego, bo w kolejce do kasy, w której stałem jakiś ch.je wykupiły wszystkie bilety! Pewnie te same konie, co od nich kupowałem! Ale były też jakieś france wbijające się w kolejkę!

ange(L)
18-09-2003, 14:46
ja do konca nie bylem pewny czy wogole pojde na ten mecz(po poprawce w tym dniu mialem wyjechac), ale wyjazd sie przelozyl na nastepny dzien. chyba znow bede musial pojsc na Luk. Jade z dwoma bracmi i jedna dziewczyna.Dobrze,ze chociaz widocznosc bedzie troszke lepsza z tej trybuny niz zwykle bo podobno obnizyli plot

PRASKI
18-09-2003, 15:01
i co ?
...zdążyłem.

jakieś panny w minóweczkach kręciły sie pod kasami z biletem i myślały że im ktoś to kupi :fu: :fu: :fu: :buhaha:

k_luke
18-09-2003, 15:05
...jakieś panny w minóweczkach kręciły sie pod kasami z biletem i myślały że im ktoś to kupi :fu: :fu: :fu: :buhaha:

Może między jedym, a drugim klientem chciały dorobić na biletach ;)

Beny
18-09-2003, 15:13
i co ?
...zdążyłem.

jakieś panny w minóweczkach kręciły sie pod kasami z biletem i myślały że im ktoś to kupi :fu: :fu: :fu: :buhaha:

Jestem dziwnie spokojny, że "ktoś" na panny w minióweczkach "poleci"! :sex:

legart
18-09-2003, 15:21
i co ?
...zdążyłem.

:rotfl: grunt to dobry markieting i reklama :buhaha:

Beny
18-09-2003, 15:22
ja do konca nie bylem pewny czy wogole pojde na ten mecz(po poprawce w tym dniu mialem wyjechac), ale wyjazd sie przelozyl na nastepny dzien. chyba znow bede musial pojsc na Luk. Jade z dwoma bracmi i jedna dziewczyna.Dobrze,ze chociaz widocznosc bedzie troszke lepsza z tej trybuny niz zwykle bo podobno obnizyli plot

Ano! :look: za legialive.pl:

11:54 - Niższy płot na łuku
Trwają właśnie prace mające na celu obniżenie płotu na łuku od ulicy Łazienkowskiej. Już podczas jutrzejszego meczu z Wisłą, kibice zasiadający na trybunie od strony ul. Łazienkowskiej, będą mieli lepszą widoczność. Płot będzie miał taką samą wysokość, jak na trybunie Krytej.
Ponadto informujemy, że w sprzedaży pozostało już bardzo niewiele biletów na klasyk Legia-Wisła. Jeśli chcecie jeszcze nabyć wejściówki na to spotkanie - radzimy się pospieszyć.

ange(L)
18-09-2003, 17:17
fajnie gdyby jeszcze te slupki ztedukowali do poziomu plotu...ale skoro na krytej tego nie zrobili wiec na luku tym bardziej sie nie spodziewam..

http://www2.legialive.pl/photos4/04przed_wisla1a.jpg

Adis
18-09-2003, 18:18
...

Wasil
18-09-2003, 19:27
Łuk wygląda teraz jak po jakimś większym dymie. Na pierwszych rzędach nie ma krzesełek ,płot też zdezelowany. Ciężej będzie wieszać tam flagi.

VINCENT
18-09-2003, 20:30
słyszeliscie o tym ze w jakims kolporterze sprzedawali fałszywe bilety!!!!no to juz ku.wa przegiecie :box: :box: :box:

HOOLSHWDP
18-09-2003, 21:18
słyszeliscie o tym ze w jakims kolporterze sprzedawali fałszywe bilety!!!!no to juz ku.wa przegiecie :box: :box: :box:

Ja o tym słyszałem, ale nie na 100%, no może na 99% '8 . Bilety na kodzie kreskowym miały wydrukowane jakieś napisy a górna część biletu była do góry nogami. Wiem to na przykładzie ul. Górczewskiej. Wymienili tylko bilety z Żylety, a z krytej nie mogli bo podobno nie mogą :hmm: .

szczepan
18-09-2003, 21:19
a konikow to rzeczywiscie powinno sie wyjebac i to zdrowo... temu od allegro i to zdrowo... :/

Mazi
18-09-2003, 21:21
A ja mam przeczucie ,że wislacy zaskoczą nas wszystkich pozytywnie iloscią ( czy jakością , to wątpię ) - będzie ich 700-800 ... :>.

Ja zabieram małą ekipę brokowsko - ostrowską i wiem ,że moi kumple z Małkini też jadą :) .

LEGIA WSZĘDZIE :D !!!

ange(L)
18-09-2003, 21:25
aha...mam nadzieje,ze na Luku tez ktos bedzie chodzil z puszka na panorame :) bo mamy zamiar cos sie dorzucic, a tam jutro bede siedzial :)
ciekaw jestem czy luk wypelni sie chociaz w polowie?bylby to wielki sukces bo dawno czegos takiego nie bylo!

Wasil
18-09-2003, 21:27
Przed chwilą przeczytałem że jakis typ od nich ma numer biletu coś ponad 700 . Nie wiem na ile to jest prawda. Tym bardziej ,że godzina postu to 19.36 ,a on pisał że o 20.30 kupił :>

NIE , OSTATNIA ZNANA LICZBA TO 250 (z 14.30) , więc poszło zapewne z 280 do wczoraj włącznie. A kasy mają otwarte do 18.00 :>
Raffi

HOOLSHWDP
18-09-2003, 21:29
Przed chwilą przeczytałem że jakis typ od nich ma numer biletu coś ponad 700 . Nie wiem na ile to jest prawda. Tym bardziej ,że godzina postu to 19.36 ,a on pisał że o 20.30 kupił :>

Albo mają pomieszane bilety 8)

Tomi
18-09-2003, 21:32
Wie ktoś czy jutro jeszcze dostanę bilet na Żyletę bo dziś nie miałem czasu jechać ??? niech ktoś napisze od której jutro sprzedają

Wasil
18-09-2003, 21:38
Pacjent ostro ściemnił ich kasy są do 18 !! Już to wyjaśnili.

bemowiak
18-09-2003, 22:43
Temu od allegro wysłałem maila,twierdzi że nieinteresuje sie piłką i nie jest z Warszawy,a bilety ma od znajomych którzy na mecz nie mogą iść z powodu pracy...

szczepan
18-09-2003, 22:46
Temu od allegro wysłałem maila,twierdzi że nieinteresuje sie piłką i nie jest z Warszawy,a bilety ma od znajomych którzy na mecz nie mogą iść z powodu pracy...

a on bedzie pod stadionem? hehehe kamikaze...

szczepan
18-09-2003, 22:59
wiele wersji wiele slow...

ja proponuje jutro przyjsc i sprawdzic samemu... sadze ze cos jeszcze powinno byc...

Kawa
18-09-2003, 23:00
wiele wersji wiele slow...

ja proponuje jutro przyjsc i sprawdzic samemu... sadze ze cos jeszcze powinno byc...
Cos bedzie,ale komplet murowany :]

Lolek
18-09-2003, 23:25
Podobno wszytskie bilety już poszły!!!

Rece i nogi opadaja...

Pzdr.
[/quote]

emde
18-09-2003, 23:46
To sa jakies bilety jeszcze czy nie? Od ktorej sa czynne kasy?

*PRZEMO*
19-09-2003, 07:40
Byłem ze dwa dni temu kupic bilety i tak mowie do siebie "a pojde do Kolportera zobacze czy sie da"
wchodze i pytam sie czy tu mozna kupic bilety a babkna na to
"toznaczy tak, nie tak, teraz to mam przerwane połaczenie z internetem i nie mozna"

jak widac system trzeba dopracowac zeby sie nie wieszał, a po bilet i tak na legie pojechałem ;)

Beny
19-09-2003, 10:03
Wiem, że to "musztarda po obiedzie", ale poszukuję dwóch biletów na odkrytą na dzisiejszy mecz! Koleżanka z mężem się obudziła! 8- Cena do uzgodnienia! '8 Może ktoś nie może iść, a ma bilety na zbyciu! Jakby co dajcie info! :)

Mini
19-09-2003, 10:20
co robi ten koles w pomarańczowych spodniach na łuku na zdjęciu Ange(L)a ???

W przerwie meczu Legia - Wisła rusza ponownie konkurs "Legia Gol". Tym razem patronami konkursu będą tygodnik "Nasza Legia" oraz "Życie Warszawy". Do wygrania aż 5000 zł. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać smsa z hasłem Legia Gol na numer 7303. Koszt smsa to 3 zł + VAT. Smsy można wysyłać między godz. 10:00 a 20:40. Komputer wylosuje 5 osób, które wezmą udział w finale konkursu. Będzie to turniej strzelecki, który rozpocznie się w przerwie meczu. Będzie on polegał na bezpośrednim trafieniu piłką do bramki z połowy boiska. Piłka od momentu kopnięcia do momentu kiedy wpadnie do bramki nie może dotknąć ziemi. Odległość to 54 metry. Osoba, której to się uda, wygrywa główną nagrodę - 5000 zł. Dla wszystkich uczestników finałowej rozgrywki czekają nagrody ufundowane przez tygodnik "Nasza Legia oraz klub Legia Warszawa. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.

to jak?? ma ktoś siłe dokopać do bramki??? :pijaki:

peabe(L)
19-09-2003, 10:54
Wiem, że to "musztarda po obiedzie", ale poszukuję dwóch biletów na odkrytą na dzisiejszy mecz! Koleżanka z mężem się obudziła! 8- Cena do uzgodnienia! '8 Może ktoś nie może iść, a ma bilety na zbyciu! Jakby co dajcie info! :)

mozliwe, ze z przyczyn niezaleznych na mecz nie bedzie mogla isc moja siostra i jej chlopak. nie jest to jeszcze na 100% pewne, ale jesli tak sie stanie to od razu dam tu znac, a ty bedziesz pierwsza osoba w kolejce po bilety ;)

Beny
19-09-2003, 11:34

No i bileciki już są! Nawet po normalnej cenie! :) Wielkie dzięki dla ... ta osoba wie! :+:

Beny
19-09-2003, 11:37

mozliwe, ze z przyczyn niezaleznych na mecz nie bedzie mogla isc moja siostra i jej chlopak. nie jest to jeszcze na 100% pewne, ale jesli tak sie stanie to od razu dam tu znac, a ty bedziesz pierwsza osoba w kolejce po bilety ;)

Cholera ile chętnych! :+: Ale jak pisze post wcześniej bileciki już są!
Dziękuję! :+: Na brać kibicowską zawsze mozna liczyć!

PS. Może uda Ci się zhandlować przed stadionem zanim rozpocznie się mecz! :)

Kawa
19-09-2003, 11:37
co robi ten koles w pomarańczowych spodniach na łuku na zdjęciu Ange(L)a ???

W przerwie meczu Legia - Wisła rusza ponownie konkurs "Legia Gol". Tym razem patronami konkursu będą tygodnik "Nasza Legia" oraz "Życie Warszawy". Do wygrania aż 5000 zł. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać smsa z hasłem Legia Gol na numer 7303. Koszt smsa to 3 zł + VAT. Smsy można wysyłać między godz. 10:00 a 20:40. Komputer wylosuje 5 osób, które wezmą udział w finale konkursu. Będzie to turniej strzelecki, który rozpocznie się w przerwie meczu. Będzie on polegał na bezpośrednim trafieniu piłką do bramki z połowy boiska. Piłka od momentu kopnięcia do momentu kiedy wpadnie do bramki nie może dotknąć ziemi. Odległość to 54 metry. Osoba, której to się uda, wygrywa główną nagrodę - 5000 zł. Dla wszystkich uczestników finałowej rozgrywki czekają nagrody ufundowane przez tygodnik "Nasza Legia oraz klub Legia Warszawa. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.

to jak?? ma ktoś siłe dokopać do bramki??? :pijaki:
Dokopac to jedno, ale piłka ziemi nie moze dotknac 8- Wątpie zeby siekomus udało skoro wiekszość polskich piłkarzy ma z tym problemy.

Beny
19-09-2003, 12:16
A możeby tak dzisiaj bez bluzgów na kibiców i pilkarzy drużyny gości!
... i mam nadzieję, że te d.py wołowe z ochrony zaczną wpuszczać najpóżniej od 18!

marecki
19-09-2003, 12:19
dzis bedzie bezustanny KULTURALNY doping! :buhaha:

peabe(L)
19-09-2003, 13:12
tak jak juz pisalem wczesniej

mam do sprzedania 2 bilety na zylete po oficjalnej cenie

zainteresowanych prosze o szybka odpowiedz

NIEAKTUALNE

pijak
19-09-2003, 14:03
a wiec stalo sie zadebiutuje moim transparentem na Wiśle :) jest pinkny :P nie moge sie doczekać :) i egzamin dobrze poszedl :P

Beny
19-09-2003, 14:08
a wiec stalo sie zadebiutuje moim transparentem na Wiśle :) jest pinkny :P nie moge sie doczekać :) i egzamin dobrze poszedl :P

... No to jeszcze zwycięstwo i cały weekend na "opijaństwo" sukcesów! :rotfl:

emde
19-09-2003, 14:21
jakby zdarzyl sie cud i mialby ktos bilecik do sprzedania na zylete to jestem baaaaaaaaadzo powaznie zainteresowany, walcie na priv

blagam

Tomi
19-09-2003, 14:27
jakby zdarzyl sie cud i mialby ktos bilecik do sprzedania na zylete to jestem baaaaaaaaadzo powaznie zainteresowany, walcie na priv

blagam

A jakby były dwa to już wypas.........pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!1

Bonhart
19-09-2003, 22:43
Wlasnie wrocilem ze stadionu. Coz tu powiedziec po TAAAAKIM meczu... :)
W pyte ludzi (oby tak bylo na kazdym meczu), halas wiekszy niz kiedykolwiek, no i przede wszystkim kosmiczny wynik, jakiego nikt sie nie spodziewal. Wisla Roz :* ana!!! LEGIA MISTRZ!!!

emde
19-09-2003, 22:47
ja ogladalem mecz w c+ i straaaaaaaaaasznie zalowalem ze mnie tam nie ma, Wisla na kolanach !!!

Coglin
19-09-2003, 22:48
czy mistrz to sie okaze po sezonie

moze ktos opisac atrakcje kibicowskie na tym meczy z jednej i drugiej strony??

aaadamm
19-09-2003, 22:56
jestem w szoku po wynikowym....ogolnie jestem jakis zszokowany........to bylo wielkei spotkanie...... trudno mi cos napisac kilkanascie minut po meczu- jeszcze moj mozg pracuje w innym trybie....jezeli ktos, kto widzial dzis choc kawalek meczu, slyszal odrobinke dopingu , i zadal sobei pytanie , czy to jest mecz w lidze polskiej , to pewnie odpowidxial sobie nie......
dlaczego tak wspaniali kibice nie moga doczekac sie druzyny marzen ??? dlaczego nei ma stadionu........kurde..co ja pisze..ide na balkon , zlapac swiezego powietrza, nei cytajcie tego..... ale jazda....

Dziubek
19-09-2003, 22:59
Pierwszy raz widze żeby łuk był tak zapchany, a o Żylecie nic nie wspomne ja z kolegą na jednym siedonku staliśmy!!! Bardzo łądnie wygladało z naszej strony, natomiast Wisła cos próbowała ale im nie wychodizło. Próbowlai cos podpalić ale straż w pore ruszyła. Ale mieli race i stroboskopy.
Ogólnie doping Za :* bisty :+: :+: :+:

Aureliusz
19-09-2003, 23:04
Kiedy będą jakieś zdjęcia? Co było na kartoniadzie?
ogólnie doping zajebisty. Jaki szał po bramkach. Istna extaza.
Tylko chyba nie wyszło coś z tymi kolorowymi transparentami, jakiś bałagan z nimi panował.
Ogólnie: SZOK 8- Nie spodziewałem się czegoś takiego! Długo tego nie zapomnę.

Afgan
19-09-2003, 23:05
niech Ci co nie byli zaluja istny Meksyk a ja ide pic za zwyciestwo :+: :piwo5: :pijok:

Niko
19-09-2003, 23:07
No mecz wyczesany! Wynik-marzenie. Na trybunach i na bosiku było zajebiście. O której jutro mecz w C+?

LEGIA MISTRZ'04!

pzdr
*JKL*

aaadamm
19-09-2003, 23:08
na kartonach byl napis ST(L)ICA - wyszlo swietnie

male flagi - extra- ale Peyek mowi, ze znowu pokradli zlodzije

race- szkoda ze nei na calej dlugosci Zylety, ale dymilo sie bosko

chore-szarfy+trasny - boba-super mieszanka, szok

balony - slabo

szkoda ze nie bylo sekrowek:(

peabe(L)
naszej oprawy nie wymieniam bo za bardzo szalalem i za duzo tego bylo zeby spamietac

u wisly widzialem:
kartoniki z gwiazdkami
szarfy z sektorowka w srodku
jeden :) rzymski ogien
stroboskopy
probowali jeszcze cos robic, ale podobnie jak na lechu przybily ich tracone co chwile bramki :)

sam mecz po prostu zajebisty
podsumowujac DLA TAKICH CHWIL WARTO ZYC

Kawa
Kartoniada to napis Stolica i eLka w kólku na środu. Potem transparenty i male flagi.Były ognie rzymskie poobu stronach stadiony, swiece dymne, full konffetti, racedwa razy,wulkany i zimne ognie. Były tez duże transparenty. Wisły nie widziałem

Zajacc
19-09-2003, 23:17
Zaczne od przykrej sprawy... cfaniaczki powyjmowali kijki, skitrali flagi i czesc zginela :zly:

A teraz ta lepsza: Bylo zajeeebiscie!!! 4:1 mowi samo za siebie... na trybunach takze swietnie... z reszta co ja bede gadal... juz opadam z sil... ide w kime zaraz...

Tomi
19-09-2003, 23:18
Zaaaaaaaaaaajebiście, już byłem zjebany , że nie będę na meczu a tu stał się cud i dzięki Kasji :+: :+: :+: jednak obejrzałem mecz na Żylecie. Mecz wyjebany,pod względem sportowym. oprawę ocenię jak zobaczę fotki,ale co do dopingu było na 100% gorzej niż na Lechu. Może od momentu strzelenia bramki było ok ale wcześniej.............stać nas na dużo więcej. R. znowu więcej czasu poświęcał opierdalaniu ludzi niż dopingowaniu i to sie odbiło.Wiślacy jednak nie dostosowali się poziomem do nas i wyróżnili się rozpierdalaniem naszego stadionu - bez komentarza...... Podsumowując zajebiście się cieszę że tam byłem !!!!!!!!

Dziubek
19-09-2003, 23:19
Troszke zamiesznia było z tymi flagami. Bo stałęm na dokładnie w połowie Żylety i co chwile ktos kazał w góre je brać a na góze juz nikt teog nie chciał to w dół a oni też nie chcieli. Ale ogólnie za :* biście!!!!!!

Mrozik
19-09-2003, 23:23
Heh, brak słów żeby opisać to co sie działo po 2 bramce :) Wszyscy rzucają się sobie w ramiona :) To samo po 3 i 4. :+: . Co prawda dopingiem nie jestem zachwycony. Ale było suuuuuper!!

Keleborn
19-09-2003, 23:25
Na kartonach było STO (L) ICA w barwach - rewelacja. Doping dzisiaj - coś fantastycznego. 1 (!) raz okrzyki na Wisłe (po spaleniu flagi) a tak non stop doping Legii (byłem na krytej). Oprawa była znakomita, nie taka jak na Lechu - ale znakomita.

A doping wspaniały. Po pierwszej bramce to aż mi okulary spadły :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Keleborn
19-09-2003, 23:27
Co prawda dopingiem nie jestem zachwycony.

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Na prawdę? Dawno już nie widziałem i słyszałem całej krytej żyjącej meczem. Nawet pikników poniosło.

Ce
19-09-2003, 23:29
zaaajebisty mecz. odwrócona sektorówka Wisły - jednak to nie takie łatwe prawidłowo rozwinąć flage hehe. z bramek cieszyłem sie jak małe dziecko. doping słabszy niz na Lechu czy Polonii ale dla takich chwil warto żyć. :)

Kawa
19-09-2003, 23:30
Zajac duzo flag zgnineło?

Bonhart
19-09-2003, 23:30
Co do konfetti to powiem tylko, ze zdziwil mnie fakt rzucania przez srodkowe sektory na wyjscie pilkarzy. Ja wiem, ze na takie mecze przychodza ludzie, ktorzy na stadionie pojawiaja sie od wielkiego dzwonu, ale ktos (np. Hadaj, Rozyk przez naglosnienie) mogl niektorym ofiarom powiedziec kiedy powinni rzucac.

PS> Nie zanioslem mojego konfetti na dol bo przyjechalem dopiero 15 minut przed meczem :) Mam nadzieje ze CF :+: wybacza mi samowole Ale rozpropagowalem sam. Rozeszlo sie blyskawicznie

Dziubek
19-09-2003, 23:31
Heh, brak słów żeby opisać to co sie działo po 2 bramce :) Wszyscy rzucają się sobie w ramiona :) To samo po 3 i 4. :+: . Co prawda dopingiem nie jestem zachwycony. Ale było suuuuuper!!

Napisz co Ci sie nie podobało. Pewnie to że każdy śpiewał co innego, ale tka jest na każdym meczu wiec nie am co sie dziwic. Gdzie 2 kibiców tam 3 piosenki :fu: !!!!

Toudi
19-09-2003, 23:31
Co prawda dopingiem nie jestem zachwycony.

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Na prawdę? Dawno już nie widziałem i słyszałem całej krytej żyjącej meczem. Nawet pikników poniosło.

Dokładnie. po bodajże 2 bramce cała kryta szalała jak nigdy...oprawa była super tylko znowu paru debili konfetti rzuciło wcześniej...

Kawa
19-09-2003, 23:32
Panowie doping był słabiutki. Małe grupki spiewłay rózne rzeczy.Słabo,ale jednocześnie super.

Mrozik
19-09-2003, 23:37
Heh, nie mówie o tym co było po bramkach bo tego nie da sie opisać!!!! CHyba na meczu z taką atmosferą jeszcze nie byłem. Szczególnie druga połowa. Co do skarbonek to 4 były pełne, nie wiem jak reszta . Ale wkurwił mnie typek w garniaku wchodzący na Żylete i jak podszedłem poprosić żeby coiś wrzucił, to stwierdził, że nie ma kasy :fu:

Zajacc
19-09-2003, 23:38

Ja widzialem okolo 8 kijkow bez flag... ale ile dokladnie zginelo to nie wiem...

Co do dopingu to Zyleta slabo, ale z tego co widzialem Kryta jak na siebie bardzo dobrze :) az milo bylo popatrzec jak cała Kryta stoi...

Cipciuś
19-09-2003, 23:38
Dobra a teraz przyznawac sie - KTO NAGRAŁ NA WIDEO MECZ ? Jesli ktos bedzie na tyle mizły aby uzyczyc mi kasetki chociaz na dzionek to bede dozgonnie wdzieczny - ja poprostu chce przezyc to jeszcze raz :+:

Keleborn
19-09-2003, 23:42

Ja widzialem okolo 8 kijkow bez flag... ale ile dokladnie zginelo to nie wiem...

Co do dopingu to Zyleta slabo, ale z tego co widzialem Kryta jak na siebie bardzo dobrze :) az milo bylo popatrzec jak cała Kryta stoi...

Dla mnie to nic nowego - ja nigdy nie siadam. :goool:
Ale rzeczywiście dzisiaj było wyjątkowo.

Kawa
19-09-2003, 23:44
Dobra a teraz przyznawac sie - KTO NAGRAŁ NA WIDEO MECZ ? Jesli ktos bedzie na tyle mizły aby uzyczyc mi kasetki chociaz na dzionek to bede dozgonnie wdzieczny - ja poprostu chce przezyc to jeszcze raz :+:
Heh no moze ja Ci uzycze :)

Mrozik
19-09-2003, 23:48
To trzeba kopii kilka zrobić '8

Zajacc
19-09-2003, 23:49
Na kartonach było STO (L) ICA w barwach - rewelacja. Doping dzisiaj - coś fantastycznego. 1 (!) raz okrzyki na Wisłe (po spaleniu flagi) a tak non stop doping Legii (byłem na krytej). Oprawa była znakomita, nie taka jak na Lechu - ale znakomita.

A doping wspaniały. Po pierwszej bramce to aż mi okulary spadły :buhaha: :buhaha: :buhaha:

o jakiej fladze mowa??

Aureliusz
19-09-2003, 23:52
http://www.legialive.pl/photos4/04wisla1_f24.jpg
Są już zdjęcia!!![/img]

Seba(L)
Jak zwykle na takich meczach kupa pikników i tekstów typu:" weście te flagi" byłem na E tam o Rózyku mozna zapomnieć nic go nie słychac nawet przez głosniki , a czasami nie widac nawet dlatego nie było dobrego zgrania.Tez mi sie wydaje ze na meczu z Lechem było o niebo lepiej. To że konffeti zucali za wczesnie to mozna zrozumieć poprostu kartony żucane ich poniosły. Stał koło mnie taki lamus tylko stał, ze myslałem ze go uszkodze wymyslił sobie ze on sie nie bedzie gniótł i na dwóch miejscach bedzie stał w taki scisk , musiałem kumpla trzymac zeby go nie pobił, bo nie chciałem dymu wsród kibiców Legii, ale naprawde mu sie nalezało.Nie ma co na doping narzekać , bo i tak jestesmy najlepsi w kraju i w tej części Europy ,a w czołówce Europejskej.

Keleborn

o jakiej fladze mowa??

Szczerze mówiąc to jak spojrzałem, widziałem tylko niedopałki, nawet myślełem że im się własna spaliła, ale to chyba niemożliwe. Potem rzucili race i była piosenka, może dwie.

Przedtem wisiała tam jedna z większych flag Wisły.

Yankes
19-09-2003, 23:53
ja tez chce
moze jakis pub namowily na retransmisja??

Mrozik
19-09-2003, 23:56
A jak zajebiście w C+ to wyglada !!!!

Kawa
19-09-2003, 23:59
ja tez chce
moze jakis pub namowily na retransmisja??
No tak,napisac na forum,że ma sie kasete ;) Odrazu kilku chetnych sie znajdzie.

Mazi
20-09-2003, 00:04
Mecz zajebisty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co tu duzo pisać ... w tej chwili mam mętlik w głowie , więc więcej napiszę jutro , jak ochłonę :) .

JA KOCHAM LEEEGIĘ la la la la la la .......... :D:D:D:D :jupi:

arczi
20-09-2003, 00:06
na kartonach byl napis ST(L)ICA - wyszlo swietnie

Oczywiście STO(L)ICA, a jak wyszło to nie wiadomo do końca. Tzn wiedzą ci co byli na krytej. Ja czekam na zdjęcia

male flagi - extra- ale Peyek mowi, ze znowu pokradli zlodzije

O tak.. Zginęło tradycyjnie od **** flag. Kijków pustych to ja dawno tyle nie widziałem. Wstyd! Nie znam słów które mogły by opisać takich ludzi.. To są podludzie. Proszę was na przyszłość, jak zauważycie takiego gnoja który kitra flagę pod bluzę to... wiecie co :>

race- szkoda ze nei na calej dlugosci Zylety, ale dymilo sie bosko

Race były ok... choć nigdy juz nie wezmę akurat tych do ręki. Trafiła mi sie jakaś trefna przez którą musiałem pożegnać się ze swoją ulubioną bluzą.

chore-szarfy+trasny - boba-super mieszanka, szok

A ja sie o to boje. Tzn czekam na fotki. Nie wyszło to chyba tak elegancko jak myśleliśmy... Ludzie niestety wymieniali sie swoimi transami z iinymi... Co to, jakaś nowa moda?

balony - slabo

Niom. Żenada. Niestety zbyt dużo przychodzi na stadion buraków. Można mówić do nich 100 razy żeby nie pompowali balonów, żeby poczekali do drugiej połowy. Eekt? Bedzie widoczny na zdjęciach. Zdecydowanie nasza najwieksza porażka.

Ileż można? Ostatnio były na niemal każdym meczu. Nie znudziły ci się? :>

Poczekajmy na nową (panoramę). Ludzie wpłacali że aż miło. Wszystkie puszki zapełniły nam się w godzinkę. I to nie byle jakimi drobniakami. Były to przeważnie duże nominały (czyt. Papierki :> ) Dletego wielki brava dla wszystkich wpłacających.

Reasumując mecz na trybunach. Ja bym dał mocną czwórkę :>

MaxyM
20-09-2003, 00:06
Zajebiste! :D

http://www.legialive.pl/photos4/04wisla1_f33.jpg

pijak
20-09-2003, 00:14
KAWA wielkie wielkie :+: !!!
jebane pałki nas spisały na 2.5 godz. przed meczem tuż za rozbratem!!!
za picie w mscu publicznym 50zika na glowe... !!!
doping był...jaki był... ale mecz sam w sobie to coś co na długo sie zapamieta... czekam na zdjeciowki gdyż musze pokazac moj transparent kilku osobom... eh działo sie... panie!!!

p.s. placl ktos kiedys za picie w mscu publicznym :> bo mój kolega zrobił konfetti z "mandata" :rotfl:

jeszcze raz :+: Kawa... :)

Mrozik
20-09-2003, 00:15
ja wogóle dzisiaj pecha do piro miałem. Popaliło mi bluze i plecak, ujebało mi w połowie rzymskiego ognia i zaczął na wszystkie strony walic, a potem musiałem postawić przewróconego wulkjanika i mam palec poparzony :fu: Ale warto było ;)

Kawa
20-09-2003, 00:16
je*** pałki nas spisały na 2.5 godz. przed meczem tuż za rozbratem!!!
doping był...jaki był... ale mecz sam w sobie to coś co na długo sie zapamieta... czekam na zdjeciowki gdyż musze pokazac moj transparent kilku osobom... eh działo sie... panie!!!

p.s. placl ktos kiedys za picie w mscu publicznym :> bo mój kolega zrobił konfetti z "mandata" :rotfl:

macie szczęscie bo Ci goście chcieli was jeszcze obić,ale ich od tego odwiodłem :/

Kawa
20-09-2003, 00:20
No niestety nie udalo sie donieść na czas zielonych transow. Troszkepozniej dopieroje rozwinieto. Aleludzie to sa muły.o wszystko maja pretensje.

pijak
20-09-2003, 00:20
teges ja sam nie wiem bo kilka flag było wyniesionych frontalnie, i nimi powiewali... jak podlazłem do jednego ludka móiwł ze jego wlasne-zakupiona... hmm... co panstwo na to... ??

Adiq
20-09-2003, 00:21
Mecz był zajebisty jak wiadomo. Na razie jestem jeszcze podekscytowany więc ocenię dokładnie jutro. :D

P.S Spider trzymaj się... :/ :box:

Yankes
20-09-2003, 00:26
pozdro dla SPIDERA
TRZYMAJ SIE!!

MaxyM
20-09-2003, 00:31
http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lwj.jpg

arczi
20-09-2003, 00:33
Hujowe te fotki. Zmieniam końcową ocenę. Nie mocna czwórka tylko 3+

pijak
20-09-2003, 00:36

e race są pinkne :P to ze spalily bluze... :> ale sa pinkne!!

Mrozik
20-09-2003, 00:40
Skąd takie wnioski??
Akurat te fotki są super. Co prawda transy troche nie wyszły, aale kartony :+: i race :+:

MaxyM
20-09-2003, 00:42
O co chodzi ze Spiderem? 8o

Kawa
20-09-2003, 00:48
A teraz przyznawac sie ktonic nie wrzucił na panorame?

arczi
20-09-2003, 00:49
Skąd takie wnioski??
Akurat te fotki są super. Co prawda transy troche nie wyszły, aale kartony :+: i race :+:

Nie no. Fotki zarzucone przez Maxia są ok. Jak pisałem tego posta to jeszcze ich nie widziałem. :>
Mówiłem o fotach zamieszczonych na LegiaLive. Nie wiedziałem że Pjusowa grupa nie zdążyła rozdać transparentów. Przez co wyszła kaszanka. To tyle.

MaxyM
20-09-2003, 00:49
http://maxym-baunsiarz.w.interia.pl/bannery/lwj2.jpg

Zajacc
20-09-2003, 00:51
A ja czekam na zdjecie zimnych ogni i wulkanow... :>

PS: w 2 fotoreportazu na LegiaLive pojawily sie zdjecia z... Lecha 8- :hmm:

MaxyM
20-09-2003, 00:56
http://www.method.letawi.pl/lw/lwj2.jpg

Jeszcze raz zapodam, bo na zasranej interii ciagle transfer przekroczony

Bonhart
20-09-2003, 00:57

Ja :( Ale tylko dlatego, ze z przyczyn losowych przyjechalem 15 minut przed meczem i musialem jeszcze rozdac konfetti no i zajac jakies w miare znosne miejsce w przejsciu. Mialem specjalnie przygotowane 10 zl ale mam nadzieje ze bede mogl sie jeszcze dorzucic na nastepnym meczu lub przy innej okazji.
Pozdro

MaxyM
20-09-2003, 01:06
A jak zbiorka przebiegala?

Seba(L)
20-09-2003, 01:07

Za mało Ci zbieracze wpychali sie na srodek zedów , ja musiałem jednego do siebie zawołac i dopiero ludzie kase powzucali . ale na inne zedy juz nie poszedł,mysle ze lepiej mozna było to zorganizować.Ja wzuciłem 5 zeta bo tylko tyle miałem :/

Cipciuś
20-09-2003, 01:07
Jeszcze raz zapodam, bo na zasranej interii ciagle transfer przekroczony

Ja rozumiem ze ty to zaraz odpowiednia (1024x768) porazciagasz i zrobisz z tego tapetke ? ja kce ja kce ja kce taka tapetke !

MaxyM
20-09-2003, 01:10
dysponuje zdjeciami 800x600 ale ok - poczekaj chwile zaraz cos przygotuje na szybko :D

*PRZEMO*
20-09-2003, 01:12
je*** pałki nas spisały na 2.5 godz. przed meczem tuż za rozbratem!!!

macie szczęscie bo Ci goście chcieli was jeszcze obić,ale ich od tego odwiodłem :/

no co ty Kawa nie zartuj :/ wygladali spokojnie '8
miałem wrazenie ze sciemniałes na nasz kozysc :+: za co wielkie dzieki... :+:

a teraz do rzeczy 8)
pierwsza połowa chujowa... rozyk przy mikrofonie lipa nie z tej ziemi
słaby doping, i wogole chujowo..
druga połowa :+: no w paru słowach "jeden gol, drugi gol trzeci leci na tablicy trzy zero sie swieci co za szał co za szał co za radosc ta druzyna z..... to słabosc" 8)

MaxyM
20-09-2003, 01:17
http://www.method.letawi.pl/lw/w.jpg

ange(L)
20-09-2003, 01:23
aaaaaaaaaaaaa jaki zajebisty dzien!:) udalo mi sie zaliczyc poprawke kolokwiow ze statystyki(na ktora nic nie umialem-po prostu bylem kompletnie zielony-juz mialem wracac z kumplem do domu(doszlismy do wniosku ze nie ma sensu sie blaznic),ale kolezanki nas w pore przekonaly,ze warto sprobowac...no wiec wrocilismy sie na uczelnie i nie wiem jakim cudem udalo mi sie to zaliczyc-wszystko strzelalem,kompletnie nic nie umialem...wymaslalem odpowiedzi... okazalo sie,ze wymyslalem dobrze.PO PROSTU SZKOK!:))...i do tego dzisiejszy meczyk.Jutro mam poprawke egzaminu ze statystyki,ale mam juz to w dupie.....najwazniejsze,ze Legia wygrala i to jak:) ide w kime.Dobranoc:)

_Bart
20-09-2003, 01:57
było zajebiscie i tylko tyle dzios napisze tzn teraz

MaxyM
20-09-2003, 02:10
http://www.legialive.pl/photos4/04wisla1_f94.jpg

:D

yusta
20-09-2003, 02:19
Za GW:

Legia - Wisła na trybunach. A co tam Milan

Rafał Stec 20-09-2003, ostatnia aktualizacja 20-09-2003 00:51

W środę byłem na sławnym stadionie San Siro i oglądałem najlepszych piłkarzy świata. Wczoraj poszedłem na Łazienkowską, gdzie trudno o piłkarzy choćby przyzwoitych. Ale czułem się tak samo jak w Mediolanie

Wiem, że Szymkowiakowi czy Surmie pewnie nigdy nie przyśni się tyle finezyjnych podań, ile od niechcenia wykonuje w każdym meczu Rui Costa. Wiem, że rzadkie kiksy, po których Paolo Maldini prawdopodobnie długo nie potrafi zasnąć, to dla Jóźwiaka czy Jopa smutna codzienność. Wiem, że to, co dla Milanu jest precyzyjnie zaplanowanym natarciem, dla Legii i Wisły zwykle serią przypadków. Wiem też, że na monumentalnym San Siro czujesz się, jakby całym świat był stadionem piłkarskim, a na Legii o rzeczywistości przypominają ci schylające się nad trybunami drzewa.

Ale szybko przestałem to dostrzegać, bo poza tymi kilkoma różnicami - dla prawdziwego kibica w gruncie rzeczy drugorzędnymi - wszystko wyglądało wczoraj tak samo jak na wielkim europejskim stadionie. Bo co jest ważne? Że najbardziej wytrwali fani zdzierali gardła już godzinę przed meczem. Że fantazyjnymi, ułożonymi z różnobarwnych papierowych płacht klubowymi godłami obalali potoczne przeświadczenie o kibicu z wyobraźnią prostaka. Że w nieustannym tumulcie człowiek nie słyszał własnych myśli. Że dzięki wędrującym flagom trybuna otwarta zdawała się pulsować w rytm kibicowskich serc.

I nikt rozsądny nie powie: serca na San Siro biją żywiej. To wierutna bzdura, bo futbol nie bez powodu podbił wszystkie zakątki świata i jest najbardziej demokratycznym wśród sportów. Gol strzelony w Lidze Mistrzów smakuje mniej więcej podobnie jak w lidze osiedlowej, a zwycięstwo nad odwiecznym rywalem cieszy niezależnie od tego, czy odwiecznym rywalem jest Barcelona, czy Wisła.

Meczem rządzi swoista dramaturgia i kiedy ?nasi? bezskutecznie biją głową w mur, starając się wepchnąć piłkę do siatki, przestaje być ważne, czy osiągną cel oszałamiającym strzałem z woleja, czy futbolówka odbije się od ich buta przypadkiem. Piękno trzech kolejnych podań z klepki jest pierwotne, ale gole po rykoszetach też przechodzą do historii. Im bardziej pragnie się zwycięstwa swojej drużyny, tym mniej istotna staje się estetyczna strona widowiska. I dlatego hit ligi polskiej Legia - Wisła, taki hit, na jaki stać polską piłkę, oglądało się świetnie. Kiedy padł pierwszy gol, natężenie szczęścia na metr kwadratowy było na Łazienkowskiej porównywalne z tym na San Siro po zwycięskim trafieniu Inzaghiego. Kiedy padł drugi, można było tylko mediolańskim fanom współczuć - oni pewnie nie pamiętają, kiedy ostatnio nie zdążyli ochłonąć po fetowaniu pierwszej bramki, gdy musieli już upajać się następną.

A ilu piłkarzy świata dzieli się radością z fanami tak uroczo jak Tomasz Sokołowski? Ilu ma tyle energii, schodząc z boiska?

Chcę przekonać, że polska liga warta włoskiej? Raczej, że emocje włoskie nie lepsze od polskich. Pomstujmy na polskich piłkarzy, ale zapewnijcie im takie warunki jak wczoraj na Łazienkowskiej. To pomaga, a najlepszy dowód - Jacek Magiera. Strzelił wczoraj wspaniałego gola (nie przypadkiem!), a przecież zagranie tej klasy nie przytrafiło mu się od lat. Naprawdę wierzę, że porwał go karnawał na trybunach, magia chwili, że w innych okolicznościach takiego wyczynu by nie powtórzył. Po prostu zagrał lepiej, niż potrafi.

Wniosek? Nie czekajmy z pójściem na stadion, aż polski piłkarz zacznie grać dobrze. Polski piłkarz zacznie grać dobrze, tylko niech stadion zawsze będzie pełny, niech drży w posadach od kibicowskich emocji.

Oby natomiast nie drżał do wrzasku zapiewajły, który przed meczem ogłasza uzgodnienia z ?najważniejszymi kibicami Legii?. Kim u licha są ci ?najważniejsi?? Kto ustala hierarchię? Co chce przekazać, nawołując, by ligę (czytaj: inne kluby) zostawić w spokoju, i dodając zaraz: ?ale wiecie, kiedy ligi nie możemy zostawić w spokoju?? To jego szowinizm podlany jadem nienawiści do rywali jest drobiazgiem dzielącym San Siro od Łazienkowskiej. Drobiazgiem tak rażącym, że trudno zrozumieć, dlaczego mijają lata, a działacze Legii wciąż firmują jego fanatyzm, wydobywanie z tłumu negatywnych emocji.

Znawcy tematu tłumaczą mi, że fani swojego wodzireja lubią, że tylko on jest w stanie zapanować nad nimi w momentach krytycznych. Nie wierzę im, bo szanuję kibiców z Łazienkowskiej. Są wspaniali, nie potrzebują takiej pomocy. Może po prostu nikt im nie zaproponował godnego partnera?

ems
20-09-2003, 03:49
NNNNNAJWSPAANIAAALSZYY KLUUB NA SWIEEECIEEE
COO KIIBIICOOW MNOSTWO MAAAAAA
KAZDY KIIIBIIC WIEE ZE PRZECIEZ, TO JEST LEGIAA WAARSZAWAA

STRZEEELIC BRAMKEE BY MECZ WYYGRAC, ABY PUNKTY ZDOBYC 3..
ABY MISTRZEM POLSKI BYLA - NASZA LEGIA Z WARSZAWYYY

NIE MA ***** NA NAS ! :)

ems
20-09-2003, 03:59
i jeszcze jedno

"TOOO BYYLAA WISLAAA
BYLO ICH MALO
DOSTALI CZWORKE
NAM SIE POCHLALO" :)

brevery
20-09-2003, 06:16
Witam ponownie juz po przespaniu się.Wróciłem i jak kamień we wode tak ja ległem na łóżko:pWstałem i odrazu do komputerka udeżyłem by zobaczyc jak nam to wszystko wczoraj wyszło.Wiec tak: Kartony-prawie idealnie,racowisko-fajowo,dymne+rzymskie-zajeb*****,transy+szarfy-brak jednego koloru w krzyżu,ale i tak uważam,ze wyszły niezle,wulkaników nikt chyba nie załapał wszystkich na którejś z fotek(?),niestety szybko sie wypalały 8o,doping-uważam,ze stac nas na wiecej.Reasumując,było super!Cieszyłem sie jak małe dziecko.Na ulicy w powrotnej dordze jacys ludzie wpadali mi w ramiona,spiewalismy do Siebie czy to w niebo(sam niewiem :p)Kraków znowu pokazuje,ze są wieśniakami z krwi i kości...ehh...szkoda gadać.Ogólnie :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: Dla ludzi którzy to wszytko przygotowali i wychodzili ze skóry by wyszło.Jeszcze raz :+:
A teraz kilka takich drobniejszych spraw:
Po 1-ktoś proponował 5 zł dawać ochroniarzowi za wejście.Niestety nie masz kolego racji :oho: Moją kolezanke i za 40 zł nie chciał wpuścic :/
2-Ch*** co zabrali flagi to juz przegięcie.Wracałem sobie i jakiś sk******* na parkingu pod Torwarem taką własnie flage zajebał.Naszczeście juz ktoś do niego podbił i flage zabrał,wiec sadze,ze trafiła w dobre ręce.
3-Na pikników to juz nie mam słów.
4-O 10 jest powtórka w c+.Widze po postach,ze wam również zależy na obejrzeniu tegoż meczu w tv wiec nagram na kasetke a juz pózniej sie zmówimy co i jak.
A teraz znowu w kime a jak sie wyspie to napisze drugie tyle zapewne '8
Pzdr Brevery

MaxyM
20-09-2003, 06:21
LEGIA LEGIA WARSZAWA!!!

Ale jazda, polegla biala gwiazda. :oho:

Afgan
20-09-2003, 08:27
zgasła zgasła biała gwiazda.

***** komercje.

Tylko Legia ukochana Legia...!!! :+: :+: :+:

MaxyM
20-09-2003, 08:41
Wiecie co jest dziwne... 8-

Wy wlasnie przezywacie skutki swietowania wygranej nad telecupialem...

A ja wlasnie jestem pod koniec... :help: 8)

pijak
20-09-2003, 08:45
hmm jak by ktoś dyspoowal jakimiś wywiadami recenzjami, z dzisiejszych gazet, i mógł by je wklejic to by było gites... ja prasy raczej nie kupuje :Pa chetnie bym poczytał ciepłe słowa :)

ponawiam pytanie: czy te male flagi mozna gdzies bylo kupic? w NL ?

MaxyM
20-09-2003, 08:49
Pijok...

Na LL! masz wypowiedzi slawnych ludzi :D , a MAxxxim chyba zapodal w Legia - Wisla tytuly i pierwsze komentarze z prasy...

pijak
20-09-2003, 09:20
Pijok...

Na LL! masz wypowiedzi slawnych ludzi :D , a MAxxxim chyba zapodal w Legia - Wisła tytuly i pierwsze komentarze z prasy...

ejże :>
a jakies zdjeciowki z "akcjii konfetti" ?? nie zawiedz mnie i tysiecy żadnych
kibiców którzy dniami cieli konfetti :P

Łysolek
20-09-2003, 10:03
a śpiewy od od 12 na Kabatach dopiero zakończyły się jak kazdemu gardło siadło tj. około 2.20 :D Na całych Kabatach było słychac wariatów , którzy cechuję się z napisaem Cum Debita Reverentia !!!!!!

Jaaaa Kochhhhaaaaaaaam Legię la la la la la la !!!!! :dz: :cf0: :raceee: :lz:

P.S. Reakwon99 Wszystkiego Naj Ci życzę !!!!!!! :lz:

Cipciuś
20-09-2003, 10:16
Co powstało z żółtych i czarnych balonów ? :hmm:

*PRZEMO*
20-09-2003, 10:26
z tego co wiem to miała powstac usmiechnieta buzka -> ::D::
ale co tak mało zdjec???? lurde co z konfetti co z balonami? normalnie czuje nie dosyt ;)\

a na BIE(L)ANACH tez było głosno przez cała noc 8) do 2 napewno było słychac "jaa kocham legiieeeee lalallalala" jak stałem w parku to z jednej strony było słychac i dwa osiedla dalej noc niespokojna '8
chodziłem do nocnego chyba ze 3 razy i zakazdym razem ktos stał i gadał o meczu... cała warszawa tym zyła i zyje.. ;)
"co za szał co za szał co za radosc" ;)

Zajacc
20-09-2003, 10:34
Najlepsze bylo jak wygrywalismy 3:0 i wszyscy "1 gol, 2 gol, 3 leci!! Na tablicy 3:0 sie swieci!! co za szal co za szal co za radosc!! ta druzyna z Krakowa to slabosc!!" :banan:

MaxyM
20-09-2003, 10:36
Dzien (piatek) pelen radosci -
1. Legia
2. Tajemnica... ale wszystko sie wyjasnilo na dobre.

Siedzialem sobie tu i w pubie - 3:34 rano - pora isc spac...

pozd.

Wasil
20-09-2003, 10:50
Wczorajszy mecz był świetny , rewelacyjny ....brak mi słów. Tylko się w czasie meczu wku :* jak jakiś typ i panna ( jego córka chyba ) sie do nas wpiepszyli bo na schodach nie chcieli stać. Straszny tłok był ! No ale wynik i atmosfera wynagrodziły wszelkie trudy. Przed wejściem na stadion powiedziałem kumplowi ,że to bedzie wielki mecz i był. Transparenty kapitalnie się prezentowały ,pare osób troszke marudziło. Pod koniec myślałem ,ze może dojść do jakiegoś dymu ( te latające krzesełka i Teddy Boy`si przy siatce. Teraz z meczu pozostały tylko wspomnienia !!

kamyk
20-09-2003, 10:57
co tu duzo pisac wyjebanie w kosmos bylo na estadio wp! normnie kosmos! dopikg dopiero zaczla sie zajebisty po bramkach normnie jak na lechu! a co kryta wyprawiala to ja nie moglem uwierzyc normnie to co oni robili i spiewali JAAAAA KOCHAMMMMM LEGIEEEE LALALALA!!!! NORMNIE szal szok!!!! co do oprawy wyjebanie bylo kartoniki wyszy zajebiscie a szarfy tez zle nie wyszly jest dobrze dla takich chiwl warto zyc nawet jak ci sie w zyciu nie uklada!!!!! ja nie zaluyje ze zawsze co 2 tygodnie wydam 60 zl na toz eby znalesc sie na estadio wp bo tam czuje sie najlepiej i tak bedzie juz!!!!!!! a i przyprowdaizlem nowych kumpli 4 :))) mowia ze juz na amike jada ehhee!

ps. ktos z forum gadal z mojmi ziomami i pytaliscie sie o mnie!!! ja stalem pod artikiem!!!!

panowie ja nadal mam w glowie wszytko co wczoraj sie dzialo nie moge juz poprostu wyjebane tow szytko w kosmos bylo!

a szkoda slow na kibicow z krakowa ze krzeselka wyrywali ehhhh nie umial sie zachowac ale coz jak kompleksy to juz na calej lini ehhh!

PRASKI
20-09-2003, 11:22
zajebiście było i szybko sie nie skończyło ;)

1.oprawa super oprócz balonów...
2.na E picnic rulezz :/
3. R. ... :/
4.było mało typów z puchami przez co nie wrzuciłem kasy, ale przy następnej okazji zrehabilituje sie podwójnie :)

Ogólnie meczyk pamiętny :>

Łysolek
20-09-2003, 11:30

Praski od E to się ... :rotfl: :rotfl: ja tam sioedziałem i bardzo głośno spiewałem jak nie wierzysz to zadzwoń do mnie , mam głos jakbym tydzien pił wóde i zapijał ... wódą :rotfl: :rotfl: :rotfl:

aaadamm
20-09-2003, 11:34
[quote=eLadamo]

Ileż można? Ostatnio były na niemal każdym meczu. Nie znudziły ci się? :>

nic co Legijne mi sie nie nudzi ;)))

ja jeszcze jestem w szoku......

4:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 na kolana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szczepan
20-09-2003, 12:17
1)ogolnie wyszlo naprawde super... Arczi dal 3+ czy tam cztery ja dam 4+/5-... troche calosciowy efekt popsola liczba osob niekumatych... tak jak na Lechu duzo transparenty w barwach mozna bylo dac normalnie nie rozwiniete i ludzie sami robili tak tutaj kazdemu trzeba bylo tlumaczyc... z dopingiem troche gorzej no ale cos tumult zna tylko te pikantne piosenki... co do kradziezy flag itd to liczba kijkow ktora byla miedzy rzedami byla :fu: ludzie naprawde jak widzicie kogos z taka flaga albo chowajacego ja to dzialac... :fu: :fu:

2)po raz kolejny WIELKI SZACUNEK I JESZCZE WIEKSZE PODZIEKOWANIA DLA CF za cala oprawe :+: :+: :+: JESTESCIE WIELCY!

3)na koniec serdeczne pozdrowienia dla osoby ktora z pewnych przyczyn nie obejrzala meczu - trzymaj sie!!

Derles
20-09-2003, 12:23

widze, ze nie tylko u was gina flagi!!

a co do oprawy to kartoniada bardzo dobrze wyszla ale ta druga prezentacja(w drugiej polowie) z marerialu i szarf za ciekawie nie wygladala!!

zobaczymy, ktore widowisko zostanie lepiej ocenione Legia - Wisla czy Widzew - Lech??

sam jestem ciekaw opinii po tej kolejce!

pozdro dla ultrasow!

ems
20-09-2003, 12:24

widze, ze nie tylko u was gina flagi!!

a co do oprawy to kartoniada bardzo dobrze wyszla ale ta druga prezentacja(w drugiej polowie) z marerialu i szarf za ciekawie nie wygladala!!

zobaczymy, ktore widowisko zostanie lepiej ocenione Legia - Wisła czy Widzew - Lech??

sam jestem ciekaw opinii po tej kolejce!

pozdro dla ultrasow!

"za ciekawie nie wygladala" ??? :))) fakt, nie wyszla do konca jak nalezy, ale nie przesadzaj

co do Widzew - Lech, jest to mecz zupelnie innej kategorii... podchodzi pod mecz przyjazni, rzeklbym nawet :)

pzdr.

szczepan
20-09-2003, 12:30
a no i jeszcze jedna rzecz juz po meczu jak nasi pilarze biegali po boisku (za kare?? :P) to razem z Disco pozbylismy sie szalikow :D oba trafily do Artura B. :P

Radzyn
20-09-2003, 12:50
Po wczorajszym meczu jestem zachwycony.Pokazaliśmy że piłkarsko i kibicowsko jesteśmy najlepsi.Na żylecie nieźle daliśmy czadu ale kryta też nie była gorsza.A mnie zaskoczyło że na łuku był komplet.

ems
20-09-2003, 13:01
http://www.legialive.pl/photos4/04wisla1_f82.jpg

ktoredy na Grunwald ? :)

szczepan
20-09-2003, 13:07
wisla podobno zle rozwinela sektorowke? ktos to nagral? albo ma jakas fotke?!

ma(L)ek
20-09-2003, 13:18

Praski od E to się ... :rotfl: :rotfl: ja tam sioedziałem i bardzo głośno spiewałem jak nie wierzysz to zadzwoń do mnie , mam głos jakbym tydzien pił wóde i zapijał ... wódą :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Lub do mnie ja też siedziałem na"E" w rzędzie 11
:)

Mini
20-09-2003, 13:40
A jak zbiorka przebiegala?

zajebiście! hajs się do puszek nie mieścił!!!!

foks
20-09-2003, 13:51
tak naprawde to trzeba podziekowac wszystkim ludziom na stadionie, bo spektakl ultas tworzy ala trybuna, kazdy po troszeczku. wielkie wyroznienie nalezy sie forumowym ultrasowcom ktorzy dzielnie wspierali nas w przygotowaniach do wielkiego swieta na trybunach (czesc nie po raz pierwszy) Wielkie dzieki!!! liczymy na pomoc na przyszlosc..
balony mialy przedstawiac pewny wzor, ale przekonalismy sie ze ich rozlozenie przed meczem i nadmuchanie w 60 minucie jest niemozliwe, bo zawsze znajdzie sie jakis idiota co zacznie dmuchac wczesniej, lub bawic sie nimi... rzymskie ognie tez poszly kilka minut za wczesnie jak jakis mlot z G odpalil swoje, a za nim wszyscy ludzie - efekt domino..:) szybka interwencja pozwolila uratowac ten element oprawy poprzez syzbkie odpalenie swiec. szczescie tego dnia sprzyjalo, gdyz caly dym wywialo poza zylete, co nie przeszkodzilo w rozgrywaniu meczu (dlatego atrakcja ta byla zaplanowana na 44minute by mozna zadymic boisko w najgorszym wypadku).
brakuje troszku dobrych zdjec z trybuny krytej robionych, zimnych ogni, konfetti, porozmawiajcie ze znajomymy i jak maj foti to wrzucajcie do woytka na legialive.pl
ogolnie ogarnelismy to ladnie, mimo iz zabraklo jednej bardzo waznej osoby..wierzymy ze bedzie dobrze..
jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
foks

_Bart
20-09-2003, 14:11
dobrze byc musi !!!
Trzymaj sie wariacie

HOOLSHWDP
20-09-2003, 14:17
Jak chcecie zdjecia z krytej to zapraszam na moja strone

http://www.hools.glt.pl Jest tam pare fotek, ale marnej jakości, niestety nie mam zbyt dobrego zprzetu cyfrowego :/ :hmm: . Zdjecia byly wykonane moim apartem ale przez kolege :+:

pijak
20-09-2003, 14:52
Jak chcecie zdjecia z krytej to zapraszam na moja strone

http://www.hools.glt.pl Jest tam pare fotek, ale marnej jakości, niestety nie mam zbyt dobrego zprzetu cyfrowego :/ :hmm: . Zdjecia byly wykonane moim apartem ale przez kolege :+:
calkiem fajne- maja klimacik...
szkoda ze narazie konfetti ani widu ani słychu :(

_Bart
20-09-2003, 15:00
http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-wisla19ix2003/mazi/legia-wisla19ix2003-89.jpg

:> :rotfl: :buhaha: :rotfl: :+:

http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-wisla19ix2003/mazi/legia-wisla19ix2003-83.jpg

:+:

VINCENT
20-09-2003, 15:15
suuper ale faza co to sie działo ludzie 4:1BRAWO BRAWO BRAWO
WRESZCIE PEŁNY STADION DO OSTATNIEGO MIEJSCA I WIECEJ
BRAWA DLA JACKA MAGIERY ZA PRZEPIEKNA BRAMKE

Mazi
20-09-2003, 15:52
mecz "widziany okiem Żylety" ;) .

http://www.legianet.com/index.php?strona=fotoreportaz/legia-wisla19ix2003/legia-wisla19ix2003-4

Ostry
20-09-2003, 16:36
Cały czas jestem pod wrażeniem tego co się wczoraj działo :) Atmosfera była po prostu świetna,dawno na stadionie nie widziałem tyle ludzi.Doping był bardzo dobry,ale stać nas na zdecydowanie więcej.Ale cieszy mnie to,że Kryta z meczu na mecz się rozkręca :) Kartoniada wyszła bardzo fajnie,ale widziałem ją tylko przez chwilę,gdyż na D górnej zostały odpalone świece dymne i przez kilka minut nic nie było widać ;) Reszta oprawy też wyszła znakomicie.I do tego ta bramka za bramką :) Zyć nie umierać !

Mrozik
20-09-2003, 16:46
Heh, tak sobie spojrazłęm na dzisiejszy PS i sie zastanawiam czy jego redaktorzy wreszcie dostzregli że ciągłe pierdolenie głupoty na temat Legii nie pomaga w sprzedaży?? Zaczynają zachęcać sponsorów i władze Warszawy do budowy nwego stadionu itp

MaxxxiM
20-09-2003, 16:50
Heh, tak sobie spojrazłęm na dzisiejszy PS i sie zastanawiam czy jego redaktorzy wreszcie dostzregli że ciągłe pierdolenie głupoty na temat Legii nie pomaga w sprzedaży?? Zaczynają zachęcać sponsorów i władze Warszawy do budowy nwego stadionu itp

Na boisku działo się jednak wiele i nikt nie narzekał na nudę. W 32 minucie w polu karnym Białej Gwiazdy doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Sokołowskiego powalił Mariusz Jop, ale sędzia ze Słowacji kazał grać dalej.

- Według mnie nie było faulu - powiedział Jop i się mocno uśmiechnął. Chyba nie mógł się powstrzymać, bo dawno nie wyszedł mu taki żart. Jeszcze ciekawiej wyraził się poszkodowany. - Byłem przewrócony, ale nie wiem, jak to wyglądało w telewizji - stwierdził Sokół

MTP
20-09-2003, 17:01
.Ale cieszy mnie to,że Kryta z meczu na mecz się rozkręca :) Kartoniada wyszła bardzo fajnie,ale widziałem ją tylko przez chwilę,gdyż na D górnej zostały odpalone świece dymne i przez kilka minut nic nie było widać ;) Chyba trochę przesadziliśmy z tymi świecami 3 czerwone 3 białe(wg napisu na opakowaniu granaty :-) i 3 zielone!Po prostu jeden kolega nie uwierzył że to takiego kopa ma i stwierdził że odpalamy na górze!Ch.w.d.pewnemu panu który powiadomił policje o wwiezieniu piro!

disco
20-09-2003, 17:12
Ch.w.d.pewnemu panu który...

Ja przypuszczam ze on to lubi :)

p.s. jest OK

spider
20-09-2003, 17:13
Pozdro dla kumatych ;)
Było dobrze, a bedzie jeszcze lepiej!!!

Lara
20-09-2003, 17:39
Witam panów(i panie ;) )Tak sobie patrze na te wszytkie posty,zdjęcia,powtórki i poprostu przychodzi mi tylko jedna myśl do głowy "Ja kocham Legiie..." :) Przyłączam sie do słów uznania i podziwu dla wszystkich którzy wczoraj wychodzili ze skóry zeby to wszystko wyszło tak zaj.......!Wielkie :+: :+: :+: :+: :+:
Było naprawde super,ale nastepnym razem musi byc jeszcze lepiej(o ile to mozliwe) 8)
Pzdr i do zobaczenia 3.10 na Łazienkowskiej 3 :)
Kasia

Mini
20-09-2003, 17:45
witaj na forum :)

znowu Kasia ;)

Mazi
20-09-2003, 17:45
Witam panów(i panie ;) )Tak sobie patrze na te wszytkie posty,zdjęcia,powtórki i poprostu przychodzi mi tylko jedna myśl do głowy "Ja kocham Legiie..." :) Przyłączam sie do słów uznania i podziwu dla wszystkich którzy wczoraj wychodzili ze skóry zeby to wszystko wyszło tak zaj.......!Wielkie :+: :+: :+: :+: :+:
Było naprawde super,ale nastepnym razem musi byc jeszcze lepiej(o ile to mozliwe) 8)
Pzdr i do zobaczenia 3.10 na Łazienkowskiej 3 :)
Kasia

My również witamy :) .

Z kim gramy 3.10 ? :D

Mini
20-09-2003, 17:56
My również witamy :) .

Z kim gramy 3.10 ? :D

duże więzienie i małe domki .........

vit
20-09-2003, 18:27
Chodze na ZYLETE od 8 lat. Zawsze uwarzalem ze tu jest najlepszy doping,ale to sie zmienilo.To co sie dzieje na KRYTEJ to bajka.Ludzie spiewają glosno ,rowno i razem.Niestety na ZYLECIE cos jest nie tak.Ja szanuje Rózyka,ale uwarzam normalnie ze jest za glupi na to co robi.Wogule nie slucha co spiewa KRYTA,bo najwazniejsze jest to zeby ludzie spiewali to co on zarzuci.Zyleta ma wielki potencjal jesli chodzi o doping,ale poprzez slabą organizacje nasz doping nie jest taki jak moglby byc.Ogolnie doping gorszy niz na Lechu(mowie o Zylecie,bo kryta :+: . A tak wogule to 4-1!??!?! JA KOCHAM LEGIE LALALALAL

AAA
20-09-2003, 19:52
W sumie fajnie wyszła wam ta kartoniada :+: :rotfl:
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpSrplCb.jpg

MaxyM
20-09-2003, 20:00
AAA - *********** ze Stolicy!

:ban:

MaxxxiM
20-09-2003, 20:29

zadzialalo prawo serii ? dwoch za jednym zamachem :> :rotfl:

NORBI
20-09-2003, 21:42
Pozdro dla Spidera od Czerniakowa :+:
:cf0:

peyek
20-09-2003, 22:21

No ale ciachnij tego jego posta i tradycyjnie pokemona wlep :/

szczepan
20-09-2003, 22:50

nie o to chodzi tylko poprostu nie maja sie do czego teraz przypieprzyc! nie ma burd pilkarze zagrali super pelen stadion...

i co cala Polska (procz czesci Krakowa) bedzie pisac ze super mecz oprawa i wogole ah i oh a oni? ze hujowy ze do dupy?

jezeli Nasi beda tak grac do konca to przeglad sam przeprosi...

Kawa
20-09-2003, 23:57
Chodze na ZYLETE od 8 lat. Zawsze uwarzalem ze tu jest najlepszy doping,ale to sie zmienilo.To co sie dzieje na KRYTEJ to bajka.Ludzie spiewają glosno ,rowno i razem.Niestety na ZYLECIE cos jest nie tak.Ja szanuje Rózyka,ale uwarzam normalnie ze jest za glupi na to co robi.Wogule nie slucha co spiewa KRYTA,bo najwazniejsze jest to zeby ludzie spiewali to co on zarzuci.Zyleta ma wielki potencjal jesli chodzi o doping,ale poprzez slabą organizacje nasz doping nie jest taki jak moglby byc.Ogolnie doping gorszy niz na Lechu(mowie o Zylecie,bo kryta :+: . A tak wogule to 4-1!??!?! JA KOCHAM LEGIE LALALALAL
Jakby na Żylecie był dach to byś nie mógł wytrzymać od ilości decybeli 8)

Mrozik
20-09-2003, 23:59

nie o to chodzi tylko poprostu nie maja sie do czego teraz przypieprzyc! nie ma burd pilkarze zagrali super pelen stadion...

i co cala Polska (procz czesci Krakowa) bedzie pisac ze super mecz oprawa i wogole ah i oh a oni? ze hujowy ze do dupy?

jezeli Nasi beda tak grac do konca to przeglad sam przeprosi...
W dzisiejszym PS jest wywiad z Surmą. Ciekawe czy prawdziwy

szczepan
21-09-2003, 00:06
Wielkie dzięki wszystkim za pomoc.

Szczepan & spółka (sorry, że nie pamiętam ksywek) mam nadzieje że nie było najgorzej i mnnie nie zlinczujecie ;)

z tego co pamietam to ta spolka to Staruch Juras Brevery Kasia no i dwie osoby z CF...

a co do tego jak bylo to sadze ze wszystkim sie bardzo podobalo! (no i krzyz wyszedl dobrze :D)

Tupcia
21-09-2003, 01:00
Szit, same Kaski tu!
Tez jestem KAśka, tak na marginesie ;)
Nie no, bez kitu, mi tam się naprawde baaaaaardzo podobalo, rewelacja, naprawdę.
W zyciu nie widziałam takiej "rozszalałej' krytej!!

Tylko własnie - najgorsze to były te race u nas na początku, bo ktoś chyba niespecjlanei mądry je w srodku, pod dachem puscił. Nawet jak przed dachem tak robią, to nic nie widac, wtedy ejszcze da się przeżyc.
Ale w środku samym.. myslalam ze sie udusze, bo siedziąłam na samej górze, prawie pod dachem... to było serio straszne!!!!Wkręta miałam, ze to jakis atak terrorystyczny ;) Błagam, Nie róbcie tak więcej!

arczi
21-09-2003, 09:12
z tego co pamietam to ta spolka to Staruch Juras Brevery Kasia no i dwie osoby z CF...

Hmmm... Kasia nam pomagała? Jaka Kasia?
Aaaaa... Kaaasia. To trzeba było tak od razu :>

disco
21-09-2003, 10:24
Kasia miala fajne gumki do włosów :) I w ogóle fajna była ( i jest :D) :+:

foks
21-09-2003, 10:32
przylaczam sie do teorii moich kolegow "po grupie" :)

rkwa
21-09-2003, 10:42
Disco - wykozaczony cytat masz w podpisie.

A na temat - zauwazylem ze ostatnio na krytej niezle sie bawia i to nie sporadycznie tylko prawie caly mecz - przynajmniej z Zylety tak to wyglada.Ostatnio nawet sie zastanawialem czy nie przejsc sie na jakis mecz na kryta zobaczyc jak to jest w rzeczywistosci.Mam nadzieje ze im nie przejdzie jak Legia zacznie gorzej grac.

Aureliusz
21-09-2003, 11:07
Właśnie mi się coś przypomniało. Na Żylecie E był taki fajny transparent z czachą na górze (był też chyba na Lechu), ale koleś wpadł na zajebisty pomysł, gdy rozdawali zimne ognie. Włożył po jednym w każde oko. Fajnie wyglądała ta czacha, jak podpalono zimne ognie. Jak żywa.

kozer
21-09-2003, 11:16
Właśnie mi się coś przypomniało. Na Żylecie E był taki fajny transparent z czachą na górze (był też chyba na Lechu), ale koleś wpadł na zajebisty pomysł, gdy rozdawali zimne ognie. Włożył po jednym w każde oko. Fajnie wyglądała ta czacha, jak podpalono zimne ognie. Jak żywa.

To transparent zrobiony przez mojego kumpla, był też na Lechu. Z zimnymi ogniami wygląda zajebiście.

qwerty1234
21-09-2003, 11:18
tak samo zrobił na meczu z Lechem '8

brevery
21-09-2003, 11:54
ech...I co mnie podkusiło zeby Ja na mecz kiedyś zabrać :hmm: Teraz sie bedzie zajmować chłopakami a nie Legią... :oho: ;) Tak wogóle to zauważyliscie gumki a zwórócil ktos uwage jak była ubrana?Fanatyzm... '8
Pzdr Brevery

Adiq
21-09-2003, 12:04
ech...I co mnie podkusiło zeby Ja na mecz kiedyś zabrać :hmm: Teraz sie bedzie zajmować chłopakami a nie Legią... :oho: ;) Tak wogóle to zauważyliscie gumki a zwórócil ktos uwage jak była ubrana?Fanatyzm... '8
Pzdr Brevery
Niebieskie jeansy, zielona koszulka. :>

Kasia nie dość, że jest fajna to jeszcze zwalcza rówieśniczki z KSP z tego co opowiadała. :P

Kasia na forum!

8)

brevery
21-09-2003, 12:11
eee tam....Jak to są niebieskie jeansy to ja jestem Polonistą :oho: Zobacz sobie tutaj http://photo.rx.pl/legiawisla?page=3
na dole po lewej ,tez sie załapałem:)
Pzdr Brevery

szczepan
21-09-2003, 12:23
eee tam....Jak to są niebieskie jeansy to ja jestem Polonistą :oho: Zobacz sobie tutaj http://photo.rx.pl/legiawisla?page=3
Pzdr Brevery

Adiq buaahahahahahashaha :D buahahahahahahaaha :buhaha:

Mrozik
21-09-2003, 12:48
Disco - wykozaczony cytat masz w podpisie.

Musze sie nauczyć na jutro czytać całe to przemówienie :fu:

Adiq
21-09-2003, 12:51
Pzdr Brevery
Yyyy... w każdym razie jasne spodnie. :D

Mrozik
21-09-2003, 13:12
http://photo.rx.pl/legiawisla/DSCN0315_copy - super zdjęcie :)

Lara
21-09-2003, 13:23
Pzdr Brevery

Brevery juz ty wiesz jak ja bardzo Ci dziekuje ze na mecz mnie zabrales... :+: a LEGIĄ jak to nazwales bede sie zawsze zajmowac!
WSZYSTKIM bardzo dziekuje za mile slowa.
no a spodnie byly biale ;] a te "kolezanki" z poloni o ktorych Adiq mowil to niestety nawet bliska rodzina jest ale nie tylko :P
Pzdr

Adiq
21-09-2003, 13:26
Pzdr Brevery

Brevery juz ty wiesz jak ja bardzo Ci dziekuje ze na mecz mnie zabrales... :+: a LEGIĄ jak to nazwales bede sie zawsze zajmowac!
Ooooo... Kasia. :D

Witamy na forum. 8)

szczepan
21-09-2003, 13:29
Pzdr Brevery

witamy :+: :+: :+: milo Nam :D