PDA

Zobacz pełną wersję : Bez Nuhiego do konca sezonu?

c_zary
12-05-2003, 20:51
LegiaLive:

Dzisiejsze badanie USG Ajazdina Nuhiego potwierdziło, że uraz jakiego nabawił się podczas wczorajszego meczu z Wisłą płock jest bardzo poważny. Zawodnik naderwał sobie mięsień czworogłowy i najprawodopodobniej nie będzie mógł zagrać do końca sezonu. Serb jest bezgotówkowo wypożyczony z Partizana Belgrad. Jego pozycję na prawej pomocy na pewno zajmie Tomasz Sokołowski.

Ciekawe czy go ostatecznie wykupia w takim razie. W sumie mnie tak do konca to nie przekonal do siebie. Dobrze, ze Sokol przynajmniej zdrowy.

Nazgul
12-05-2003, 21:49
Sokół zdrowy i jak widać w formie. Będzie z niegopociecha wbrew opiniom co niektórych malkontentów. A co do Nuhiego - szkoda mi chłopaka bo to zawsze przerwa w życiorysie ale on mnie nie przekonywał. Jakis był taki... Ja wiem? No do Karwana to mu lat świetlnych brakuje a i od Sokoła gorszy IMO. Może by się wyrobił, a tak - dupa zbita, wraca do Belgradu.

szczepan
12-05-2003, 22:48
Sokół zdrowy i jak widać w formie. Będzie z niegopociecha wbrew opiniom co niektórych malkontentów. A co do Nuhiego - szkoda mi chłopaka bo to zawsze przerwa w życiorysie ale on mnie nie przekonywał. Jakis był taki... Ja wiem? No do Karwana to mu lat świetlnych brakuje a i od Sokoła gorszy IMO. Może by się wyrobił, a tak - dupa zbita, wraca do Belgradu.

a mnie przekonywal i z Sokolem stanowil dobry "duet" Nuhi walczyl biegal meczyl przeciwnika i do tego naprawde podobaly sie jego centry a potem wchodzil Sokol mial zmeczonego przeciwnika i mogl sie wykazac... szkoda szkoda... chociaz sadze ze i S. nas nie zawiedzie...

Keleborn
13-05-2003, 08:06
No nie wiem. Sokół jest jednak zdcydowanie lepszy, a Nuhi następcą Karwana raczej nie będzie.

Lawy
13-05-2003, 08:23
Nuhi przebłyski miewał, choć bardzo rzadko. Sokół jest zdecydowanie lepszy, choć martwi to, że nie będzie dla niego żadnego zmiennika.

kamyk
13-05-2003, 08:50
co do nuhiego to dlamnie tez sie chlopak nie sprawdzil nie bardzo widze go w naszej druzynie mial moze ze 2 mecze dobre a reszte to albo zchodzil w przerwie lub dogrywal do 60 minuty meczu i bylo po nuhim ! mysle ze powinnismy szukac kogos innego na ta strone bo on juz nie pogra w legii moze jakubowskiego?

Ostry
13-05-2003, 09:15
Szkoda,że Nuhi złapał tą kontuzję.Miałby jeszcze trochę czasu,aby przekonać do siebie trenerów i kibiców.Jeszcze mnie do końca nie przekonał.Sokół jest chyba jednak lepszy.Szkoda,że nie będzie zmiennika na prawe skrzydło.

Yevaud
13-05-2003, 10:18
Sokół jest w stanie biegać 90 minut. O jego kondycję bym się nie martwił, więc zmiennika mu nie potrzeba. Nuhi - no cóż, jeszcze młody był. Mógł jeszcze coś osiągnąć, i dalej może, ale chyba już nie w Legii.
A jak się czują na dziś dzień Szala i Wróblewski?
Bo oni mogliby całkiem dobrze sobie na prawym skrzydle poradzić (Szala spisywał się przyzwoicie w rundzie jesiennej - choć oczywiście bez rewelacji, a Wróblewski jest niby lewym pomocnikiem - to tak jak Sokół).
Jeśli nie oni to może wszechstronny Magiera, który w swojej karierze grywał już na każdej pozycji poza atakiem i bramką.
Gorzej to wszystko wygląda wobec ewentualnej dyskwalifikacji Kiełbowicza. Bo na miejsce Kiełbia można było Sokoła posłać, ale teraz bedzie on z prawej.

Nazgul
13-05-2003, 10:46
A jak się czują na dziś dzień Szala i Wróblewski?
Bo oni mogliby całkiem dobrze sobie na prawym skrzydle poradzić (Szala spisywał się przyzwoicie w rundzie jesiennej - choć oczywiście bez rewelacji, a Wróblewski jest niby lewym pomocnikiem - to tak jak Sokół).

Nie tak jak Sokół. Sokół jest obunożny a Wróbel na prawej KOMPLETNIE sobie nie radzi - ile dobrego można powiedzieć o Wróblwskim ale nie to, że jest uniwersalny... A Szala - owszem. Tez co niektórzy z nim jechali jak z parchatą kobyłą a IMO Wojtek lepiej spisywał się na prawej niz Kiełb na lewej... Chociaż jest obrońcą.

c_zary
13-05-2003, 20:33
Gorzej to wszystko wygląda wobec ewentualnej dyskwalifikacji Kiełbowicza. Bo na miejsce Kiełbia można było Sokoła posłać, ale teraz bedzie on z prawej.
No to sie tam posle Wrobla 8)

Aureliusz
14-05-2003, 11:41
A jeszcze po pierwszym meczu z Amika zarajczyk chciał już Nuhiego wykupywać z Partizana. A tak prawdopodobnie wróci do Zagrzebia. Płakał nie będę, niezły był, lepszy od Gusnicia, ale na kolana nie powalał.
A Sokół? Ja w niego wierzę, musi tylko dostawać więcej szans, tak jak Sagan, to dopiero wtedy się przekonamy, ćzy jeszcze potraci dobrze grać.

misiekd
14-05-2003, 12:09
Szkoda Nuhiego, ale Sokół to wyższa klasa. A mam nadzieje że jak wróci do składu Wróbel to to będą obaj "latali" po skrzydłach i wreszcie będzie więcej polotu w grze Legii:) ;)

R@dek (L)
14-05-2003, 12:54
Szkoda chłopaka miałem nadzieje że go wykupimy a tak to już pewnie unas nie zagra :/

Loki
14-05-2003, 16:24
A więc już nigdy nie zobaczymy go w barwach Legii... :tb:

yeah
14-05-2003, 18:50
Moim zdaniem, nie zależy mu na grze w Legii... Może to dziwnie za brzmi ale chyba jeszcze nie wie w jakim klubie gra. Z jakimi kibicami

Nazgul
15-05-2003, 18:30
Moim zdaniem, nie zależy mu na grze w Legii... Może to dziwnie za brzmi ale chyba jeszcze nie wie w jakim klubie gra. Z jakimi kibicami

Ani co prezentuje. A zaprezentował niewiele, oj niewiele...

Swierzy
15-05-2003, 19:29
Najpierw to trzeba zmienic styl gry (formacja) a do potem do tego dobierac graczy. Wg. Nuhi sprawdzilby sie bardziej w systemie 4-4-2 gdyz nie musialby grac az tak w defensywie (a co tu duzo mowic w defensywie to on nie kroluje ;) )
Jak dla mnie na dzien dzisiejszy jest dobrym skrzydlowym, moze tylko za duzo sie kiwa i kosi ale napewno jest lepszy od Wojciecha Lokietka i jako zmiennik lub alternatywa dla Sokola moze grac.

Yevaud
16-05-2003, 09:43
Najpierw to trzeba zmienic styl gry (formacja) a do potem do tego dobierac graczy. Wg. Nuhi sprawdzilby sie bardziej w systemie 4-4-2 gdyz nie musialby grac az tak w defensywie (a co tu duzo mowic w defensywie to on nie kroluje ;) )
Jak dla mnie na dzien dzisiejszy jest dobrym skrzydlowym, moze tylko za duzo sie kiwa i kosi ale napewno jest lepszy od Wojciecha Lokietka i jako zmiennik lub alternatywa dla Sokola moze grac.

Jako prawy pomocnik rzeczywiście się od Szalika lepiej prezentuje Nuhi. Ale skoro już mówimy o systemie 4-4-2 to Wojciech bedzie idealnym wręcz graczem na prawą obronę, gdzie łączyć bedzie tzeba cechy dobrego obrońcy i solidnego pomocnika.