PDA

Zobacz pełną wersję : Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Lakers
11-09-2003, 13:25
20 września Pogoń Gra u siebie z Arką .

mecz będzie zajebisty spodzewana jest ponownie wysoka frekwencja.
czy ktoś z Was wybiera się na to spotkanie ?
bilety na to spotkanie :
po 15 na wysoką tyrbuną, po 10 na niską i 8 ulgowe ale tych lepiej nie kupowac bo są do jakiś marnych sektorów.

ps; z Wisła Kraków gramy dzień wcześniej 19.września.

Grochów
11-09-2003, 14:23
20 września Pogoń Gra u siebie z Arką .

mecz będzie zajebisty spodzewana jest ponownie wysoka frekwencja.
czy ktoś z Was wybiera się na to spotkanie ?
bilety na to spotkanie :
po 15 na wysoką tyrbuną, po 10 na niską i 8 ulgowe ale tych lepiej nie kupowac bo są do jakiś marnych sektorów.

Ja może pojade--zależy od finansów...ale chciałbym bardzo !!
W ogóle Legia musi kupowac bilety??!! :/ Chore to troche...

Lakers
11-09-2003, 14:32
Ja może pojade--zależy od finansów...ale chciałbym bardzo !!
W ogóle Legia musi kupowac bilety??!! :/ Chore to troche...

Postaram sie jeszcze dzisiaj dowiedzeć ...

Pesto
11-09-2003, 17:19

ja pierdolę - znowu piątek ?! CHWD C + !!!

T.D
11-09-2003, 19:49
O wiele ciekawiej bedzie na Arka-Pogon.
Pogon nadjedzie ze wschodu... tam Arka.
A warszawcy sympatycy Pogoni z poludnia,niestety wszyscy tam sie wybierajacy beda potrakowani jako "misiowi chlopcy".....niestety "misie" nie dotra(maja powody),dlatego wszytkim kibicowskim pacyfistom polecam rozwage.
Noooo....ale to dopiero na wiosne, wiec zycze fajnej zabawy w Szczecinie.

Pozdrawiam

Foxx
11-09-2003, 20:47
T.D. - dokonujesz bezwzględnej manipulacji z nazwą tych "misowych chłopców". 8) To tak jak ja bym napisal "grin gang" (uśmiechniety/wyszczerzony gang), wiem, że to nie to samo, ale nie chce mi się wymyślać alternarywnego rozwinięcia skrótu "M.O." '8 W naszym wieku takie rzeczy? :>

Pozdrawiam

T.D
11-09-2003, 21:43
Bez przesdy, manipulujesz agielskim, bezwzglenie chodzi o kolor,czyli zielony- GREEN:) Jesli chodzi o MO ....to lekki niefart,tyle ze juz bardziej znany w Polsce,tu lekko zapomniany i traktowany z przymrozeniem oka,wszak jestesmy rodzina(wiele sie zmienilo),czyli wszyscy wszystkim potrzebni,stad nawet obecnosc Pawelka (L).
Jesli chodzi o sam temat ,to wyskoczylem baaardzooo daleko i zupelnie niepotrzebie(masz racje).Ale nie czuje sie tak stary, mam dopiero trzydziesci pare.... ;)
Stone-w tym temacie koncze...ehhh ten alkohol,wiesz wszedlem aby zadac "klina" Vasylovi a tu lipa,no ale mam nadzieje ze spotkamy sie w innych tematach :)
Pozdrawiam

Foxx
11-09-2003, 22:31
Ja manipuluję angielskim 8) . Słownikowe hasło "TEDDY" - "- BEAR: miś, zabawka", "- BOY: rozrabiacz", "- BOYS - powojenna młodzież dorastająca; bikiniarze" :look:

Mój przykład był jak najbardziej adekwatny.

Życzę lekkiego kaca i do zobaczenia w innych tematach.

Pozdrawiam.

Lakers
16-09-2003, 16:02
i jak Grochów ? jedzesz jak tak to powiedz to moze uda sie za free bilet Ci załatwić ...

"Oto co mozna zobaczyć na stronach Arki Gdynia arka.hat.pl (http://www.arka.hat.pl) oraz arka.gdynia.pl (http://www.arka.gdynia.pl)
http://www.pogon.v.pl/Inne/arkazaprasza.jpg"

Beny
16-09-2003, 16:13
Niezły weekend: Legia z Wisłą, Pogoń z Arką, Widzew z Lechem! Mam nadzieję, że będą to tylko widowiska kibicowsko - piłkarskie! Chociaż "avanti" nie można wykluczyć! :fu:

Lakers
16-09-2003, 16:35
Niezły weekend: Legia z Wisłą, Pogoń z Arką, Widzew z Lechem! Mam nadzieję, że będą to tylko widowiska kibicowsko - piłkarskie! Chociaż "avanti" nie można wykluczyć! :fu:

"Avanti" - :angar: najbardziej realna wydaje się w Szczecinie ... ale nie ma sensu gdybać bo wszedzie może być ...

Lakers
19-09-2003, 12:57
Grochów jezeli odczytasz to info przed meczem to badz koniecznie !! w przerwie meczu pod flaga wielki CWKS !!

CywiL
19-09-2003, 15:25
Ja może trochę OT ale w końcu podoba mi sie to co masz napisane pod avatarem Lakers... ;)
Pozdrawiam

Lakers
22-09-2003, 09:39
zajebisty meczyk w Szczecinie , bez kitu
16 000 ludzi
arka przyjechała wprawie 400 osób z tego co słyszałem to z lecha było tylko 9 osób ... troche sie darli alebyli momentalnie zagłuszani
doping konkretny cały mecz , szkoda tylko ze było sporo bluzgów ... ale co tam :>
Legia była bardzo często sławiona !! i to musimy wziąśc pod uwagę!!! :look:

i co wazne dla nas Legii w Szczecinie zameldowało się prawie 40 osób ... wisiały 2 flagi Legii z wwa - WIELKI CWKS ,i fan club z Choszczna i 3 Legii ktore maja Portowcy ...

nastepnego dnia pojechalismy na mecz FLOTA ŚWINOUJŚCIE - UNIA TCZEW gdzie okazało sie ze nie byliśmy jednymi fanami Legii z Warszawy ...razem było nas 9 osób ... Flaga rowniez zawisła na płocie koło flagi Floty a nastepnie na trybunie ...
zrobilismy fotki ktore ukaża się na legianet.com z pełną relacja może nawet już wieczorem ...
pzdr

zdjecie pochodzi ze strony pogon.v.pl
http://www.pogon.v.pl/fotorelacje/albums/90/06.jpg

Kaper
22-09-2003, 15:20
Pozdrowienia ze Świnoujscia dla Lakersa,Tomka i Siary;)

do zobaczenia na Craxe albo wczesniej :>

cfc
22-09-2003, 15:27
no i arka poplynela ... ;)

Lakers
22-09-2003, 18:13
Pozdrowienia ze Świnoujscia dla Lakersa,Tomka i Siary;)

do zobaczenia na Craxe albo wczesniej :>

my też pozdrawiamy !!
w powrotnej drodze dostaliśmy mandat koło bydgoszczy ... mieliśmy 110 km/h na zabudowanym :)
z 200 + 5 pkt karnych stargowaliśmy do 50 zł i 1 pkt karnego :zly:

mgrSiara & Lakers

Lakers
26-09-2003, 15:57
sa juz fotki z wyjazdu ;)

http://www.legianet.com/index.php?strona=fotoreportaz/pogon-arka20ix2003/pogon-arka20ix2003-1

niestety nie wysztkie ... :/

legart
26-09-2003, 17:51
Widziałem bramki na wocie, całkiem ładnie Pogoń strzelała

szczepan
26-09-2003, 17:54
Lakers jak pewie zauwazyles niestety nie spotkalem tego typa wtedy pod brama... :/

Lakers
28-09-2003, 14:17
wiem dziekuje ale i tak by go nei byo niestety policja go zawineła przed meczem .. .

a teraz opis wczorajszczego wyjazdu na białystok !

w pogiagu jadocym do bialegostoku zajebista zabawa cala droge, na mecz w pełnym skladzie okolo 120 osob wchodzimy tuz przed meczem zawislo 6 flag ! w tym 2 Legii
PW, brazyli , Pogoń MKS , jeszcze chyba zachęta lub młode wilki , Wyszków , Wielki CWKS,
doping konkretny ! przez cała pierwsza polowe ,
z Legii ogolnie zameldowalo sie okolo 20 mozec ciut wiecej ...
i teraz uwaga to co podaje strony jagielonii i w mediach to gowno prawda !!!

JAGIELlONIA I POLOCJA TO JEST NOWA KOALICJA !!!!

w przerwie meczu pod naszym sektorem wyladowla jakas mala swieca dymna , po chwili lecialy jakies ogryzki ... i zaczely latac kamienie i plastkikowe butelki w woda ... po pewnym czasnie kamienia zaczely byc odzucane .... Jagielonia zaczela cale to zamieszanie
fani jagielloni niszczyli plot by sie do nas dostac (płot siegał im do pępków) :buhaha: gdy juz sie z nim uporali nie podbiegli pod nasz sektos , Pogon zaczela szarpac sie z ogrodzeniem po naszej stonie, lecz policaj ktora wbiegla na nasz sektor zmusila nas do opuszczenia "sektoru" (gowno a nie sektor nogi sie zapadaly w piasku) podczas gdy policja palowala nas zmuszajac do wycofania sie z jagiellonia nadal rzucala w nas kamieniami majac przy tym niezly ubaw.

niestety w mediach podaja nas jako prowotorow jak zwykle ...

po wywiezieniu nas ze stadionu do neiczego juz nei doszlo ... a W Warszawie całkiem dobrze sie wspolnie przez 2 h bawiliśmy ... :)
LEGIA POGOŃ 4 EVER!

Mazi
28-09-2003, 15:10
Lakers , nic dodać nic ująć :] .

Ogólnie wyjazd udany - będzie co wspominać :D .

Lakers
28-09-2003, 15:32
ok . nie zakłądaja c nowego wontku :

Kto sie wybiera do Szczecina na POGOŃ : Cracovia ?
18.pazdziernika.(sobota)

szczepan
28-09-2003, 16:14
a o ktorej tak mniej wiecej wrociliscie do Wawy? bo wczoraj mialo na stacji metra politechnika na gorze takie jedno zdaerzenie i ciekaw jestem...

Grochów
28-09-2003, 17:05
a o ktorej tak mniej wiecej wrociliscie do Wawy? bo wczoraj mialo na stacji metra politechnika na gorze takie jedno zdaerzenie i ciekaw jestem...
Na centralnym Pogoń była o 20:26
Lakers --załóż nowy wątek !!
Ja się oczywiście wybiore,jak nie bedzie to kolidowało z Płockiem,a z tego co wiem,to nie bedzie :) :P Jeśli bedzie kolidowało to będę miał dylemata :/

Mazi
28-09-2003, 21:25
A oto jeszcze parę fotek z meczu jaga- Pogoń :

http://www.jagiellonia.neostrada.pl/galeria/jaga-pogon/jaga_trybuny03.jpg

http://www.jagiellonia.neostrada.pl/galeria/jaga-pogon/sektor-pogoni.jpg

helmut
02-10-2003, 17:31
szczerze mówiąc myślałem że dostaniemy większe wsparcie w Wawie ale cóż... Wielkia dziękówa dla tych którzy postanowili wybrać się z nami :+:

ps1. na płocie w niedźwiedziowie wisiała flaga "Młode Wilki"
ps2. Na meczu z Craxą będziemy gościć kilka osób z Bie(L)an - pozdro ;)

Do zobaczenia na Cracovii :)